REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

ALBÁNSKO: Superliga

14:00Vllaznia - Lushnja -:-

ANGLICKO: Championship

20:45Ipswich - Sheffield Wed -:-
20:45Middlesbrough - Birmingham -:-
20:45Wolves - Leeds -:-

ANGLICKO: FA Trophy - kvalifikácia

20:45Cray - Moneyfields -:-

ARGENTÍNA: Superliga

23:15River Plate - Union Santa Fe -:-

ARGENTÍNA: Primera B Metropolitana

01:05Talleres (R.E) - CA Estudiantes 1:0
reklama

ARGENTÍNA: Primera C Metropolitana

21:00Deportivo Merlo - Ituzaingo -:-

ARGENTÍNA: Primera D Metropolitana

00:30Argentino de Merlo - Liniers 1:0

BANGLADÉŠ: Premier League

11:30BJMC - Abahani Chittagong -:-
13:45Mohammedan - Abahani Limited -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Pohár

13:00Olimpic Sarajevo - Zvijezda Brgule -:-
13:00Prijedor - Krupa -:-
13:00Sloga Simin Han - Sloboda -:-

BRAZÍLIA: Serie B

23:00Santa Cruz - Juventude 5:2

ČESKO: U19 League

10:30Zlín U19 - Ostrava U19 -:-
12:15Pardubice U19 - Karviná U19 -:-
13:00Bohemians 1905 U19 - Sigma Olomouc U19 -:-

ČESKO: Pohár - ženy

17:30Brno Ž - Slovácko Ž -:-

ČIERNA HORA: Pohár

13:00Grbalj - Ibar -:-
13:00Lovcen - Igalo -:-
13:00Mladost Podgorica - Mornar -:-
16:00Sutjeska - Buducnost -:-

DR KONGO: Superliga

15:00AC Rangers - FC Renaissance -:-
15:30Lubumbashi Sport - Ocean Pacifique -:-

EGYPT: Premier League

13:45El Raja - Wadi Degla -:-
16:00Misr Elmaqasah - Petrojet -:-

EURÓPA: Liga majstrov - skupinová fáza

18:00CSKA Moskva - Benfica -:-
18:00Karabach - Chelsea -:-
20:45Anderlecht - Bayern -:-
20:45Atl. Madrid - AS Rím -:-
20:45Bazilej - Manchester Utd -:-
20:45Juventus - Barcelona -:-
20:45PSG - Celtic -:-
20:45Sporting - Olympiakos -:-

EURÓPA: Liga majstrov U19 - skupinová fáza

12:00CSKA Moskva U19 - Benfica U19 -:-
12:00Karabach U19 - Chelsea U19 -:-
14:00Atl. Madrid U19 - AS Rím U19 -:-
14:00PSG U19 - Celtic U19 -:-
15:00Sporting U19 - Olympiakos U19 -:-
16:00Anderlecht U19 - Bayern U19 -:-
16:00Bazilej U19 - Manchester Utd U19 -:-
16:00Juventus U19 - Barcelona U19 -:-

EURÓPA: Liga majstrov U19 - play-off víťazov

15:00Saburtalo Tbilisi U19 - Brodarac U19 -:-
16:00Esbjerg U19 - Inter U19 -:-
16:00Honvéd U19 - Krasnodar U19 -:-
16:00Željezničar U19 - Záhreb U19 -:-
18:00Molde U19 - Zimbru Kišiňov U19 -:-

GIBRALTÁR: Premier Division

20:30Manchester 62 - Europa FC -:-

GRUZÍNSKO: Erovnuli Liga

11:00Dila Gori - Shukura -:-
11:00Lokomotiv Tbilisi - Samtredia -:-
11:00Poti - Chikhura -:-
11:00Saburtalo Tbilisi - Dinamo Tbilisi -:-
11:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

22:00America des Cayes - Ouanaminthe -:-
22:00Capoise - Juventus -:-
22:00Don Bosco - Baltimore -:-
22:00Racing des Gonaives - Petit-Goave -:-
22:00Racing Haitien - Mirebalais -:-
22:00Real du Cap - Eclair des Gonaives -:-
22:00Sud-Est - Fica -:-
22:00Tempete - Cavaly -:-

CHORVÁTSKO: 2. HNL

13:30Dugopolje - Hajduk Split 2 -:-

INDIA: ISL

15:30Pune City - Dillí Dynamos -:-

JAMAJKA: Premier League

21:00Montego Bay - Humble Lions -:-
21:00Sandals SC - Reno -:-
21:00Tivoli - UWI -:-
21:00Waterhouse - Boys' Town -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

17:00Free State Stars - Chippa United -:-
18:30Amazulu - Kaizer -:-
18:30Platinum Stars - Bloem Celtic -:-
18:30Polokwane - Maritzburg Utd -:-
18:30OdloženéSupersport - Ajax Kapské Mesto -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - play-off

00:45Gremio (Bra) - Lanus (Arg) -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana

01:15Libertad (Par) - Independiente (Arg) 1:0

JUŽNÁ KÓREA: K-League Classic - baráž o udržanie

11:00Busan - Sangju Sangmu -:-

KOSOVO: Superliga

13:00Besa Peje - Llapi Podujeve -:-
13:00Drenica - Drita -:-
13:00Gjilani - Trepca 89 -:-
13:00KF Feronikeli - Vellaznimi -:-
13:00Liria - Klubi Futbollistik Flamurtari Priština -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

02:00Carmelita - Herediano 0:1
22:00Guadalupe - U.C.R. -:-

MACEDÓNSKO: 1. liga

13:00FK Skopje - Shkupi -:-

MAROKO: Botola Pro

17:00Wydad - Difaa El Jadidi -:-

MAROKO: Elite 2

16:00Tadla - Widad Temara -:-

MEXIKO: Pohár - Apertura - play-off

04:06Pachuca - Atlante 2:0

NEMECKO: Regionálna liga sever

19:00Egestorf-Langreder - SC Weiche-08 -:-
19:30Hannover II - Luneburger Hansa -:-

NEMECKO: Regionálna liga severovýchod

14:05Lokomotive Lipsko - Chemie Leipzig -:-

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

18:30Osnabruck U19 - Bremen U19 -:-

POĽSKO: 1. divízia

18:00Ruch - Suwalki -:-

RUSKO: 1. divízia

11:00Luch Energiya - Ťumeň -:-

RUSKO: Division 2 - Jih

14:00Krasnodar 2 - Kubaň 2 -:-
15:00Vladikavkaz - Anži 2 -:-

RWANDA: National Football league

14:30Gicumbi - Kirehe -:-
14:30Marines - AS Kigali -:-
14:30Mukura Victory Sports - Miroplast -:-
14:30Police - APR -:-
14:30Sunrise - Kiyovu -:-

SAN MARÍNO: Coppa Titano

20:45Pennarossa - Tre Penne -:-

SRÍ LANKA: Champions League

10:30Colombo - Navy -:-

SVET: Prípravné zápasy

16:00Niger (Nga) - Kano (Nga) -:-
22:00Vera (Esp) - CD Buzanada (Esp) -:-

SVET: Medzištátne zápasy - ženy

09:30Austrália Ž - Čína Ž -:-

SÝRIA: Premier League

13:00Al-Ittih.Aleppo - Al Nawaeir -:-
13:00Al Mohafaza - Herafio Halab -:-
13:00Al Shorta - Al Jaish -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division

19:30Esporles - Petra -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina A

14:30Como - OltrepoVoghera -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina C

18:00Feltre - Legnago Salus -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina E

15:00Albissola - Rignanese -:-
15:00Ligorna - Lavagnese -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina I

14:30Gela - Vibonese -:-

TALIANSKO: Coppa Italia Serie C - play-off

14:30Bassano - FeralpiSalo -:-
14:30Reggiana - Prato -:-
14:30Renate - Giana Erminio -:-
16:30Viterbese - Teramo -:-
18:30Pontedera - Lucchese -:-
20:30Casertana - Sambenedettese -:-
20:30Catania - Cosenza -:-

TRINIDAD A TOBAGO: Pro League

22:00Point Fortin - Morvant Caledonia United -:-
23:00Defence Force - S.A. Rangers -:-
21:00San Juan Jabloteh - Police -:-
23:00Central FC - W Connection -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

14:00Ben Guerdane - Sfaxien -:-
14:00Bizertin - Club Africain -:-
14:00Zarzis - Kairouanaise -:-

URUGUAJ: Primera Division - Clausura

21:00Fenix - Cerro CA -:-
21:00Juventud - Liverpool M. -:-
21:00River Plate - Penarol -:-
21:00Sud America - Boston River -:-

USA: MLS - play-off

02:00Columbus Crew - Toronto FC 0:0
03:30Houston Dynamo - Seattle Sounders 0:2

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Zodpovedné hranie. 18+

Prepnúť do verzie touch