REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

AFRIKA: WAFU Cup of Nations - play-off

17:00Benin - Nigéria 0:1
69'Ghana - Niger 1:0

ARGENTÍNA: Primera C Metropolitana

00:00Excursionistas - San Martin Burzaco 4:0

ARGENTÍNA: Copa Argentina

19:30Atletico Atlanta - Pacifico 3:1

ARMÉNSKO: Pohár

14:00Artsakh - Alashkert 1:3

BAHRAJN: 1. liga

17:15Al-Muharraq - Al-Ahli Manama 2:0
17:15Al-Shabbab - Al-Rifaa 2:1
84'East Riffa - Al-Najma 0:1
reklama

BANGLADÉŠ: Premier League

13:00OdloženéSheikh Russel - Rahmatgonj MFS -:-
15:15OdloženéMohammedan - Muktijoddha Sangsad -:-

BELGICKO: Pohár

42'Charleroi - UR La Louviere 2:0

BRAZÍLIA: Brasileiro U20 - druhá fáza

00:30Sao Paulo U20 - Cruzeiro U20 2:0

BULHARSKO: Pohár

15:00Oboriste - Ludogorets 2:3pp
16:30Maritsa Plovdiv - Lok. Plovdiv 1:3
19:00Lok. Gorna - Botev Plovdiv 1:3

BURUNDI: Ligue A

14:00LLB Academic - Le Messager Ngozi -:-
15:00Flambeau du Centre - Le Messager -:-
16:00Inter Star - Ngozi City -:-

DÁNSKO: Landspokal Cup

18:15F. Amager - Odense 2:3
PrestávkaFredericia - Aarhus 0:0

DÁNSKO: 3F Ligaen Women

19:00VSK Aarhus Ž - Odense Q Ž -:-

EGYPT: Premier League

15:00Enppi - Petrojet 0:2
17:30Smouha - Al Nasr 1:1
64'El Entag El Harby - Misr Elmaqasah 0:0

ESTÓNSKO: Esiliiga

18:00Levadia U21 - Maardu 1:3
18:00Santos Tartu - Rakvere 6:1

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

17:30PEPO - Mikkeli 2:1

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

17:30OTP - Kajaanin Haka 3:2

GRÉCKO: Pohár - Druhé kolo

15:00Chania Kissamikos - Acharnaikos 1:0
15:00Panionios - Giannina 1:1
15:00Sparti - Trikala FC 1:3
17:15Kallithea - Apollon Larissa 1:2
90+'Panegialios - Aris 0:1

HOLANDSKO: KNVB Beker

17:00De Meern - Zwolle 0:5
18:30USV Hercules - Groningen 2:4
83'Blauw Geel - Venlo 0:3
42'Putten - PSV 0:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

03:00Platense - Juticalpa 1:2
03:00UPNFM - Vida 0:1

INDONÉZIA: Liga 1

10:00Persib - Bali United 0:0
13:30Balikpapan - Padang 1:0
13:30Barito Putera - Persipura 1:1

INDONÉZIA: Liga 2 - skupina víťazov

10:00Persita - Persibat Batang 1:2
10:00PSIS Semarang - PSMS Medan 2:1

IRÁN: 1. liga

15:25Siah Jamegan - Gostaresh 0:1
17:05Esteghlal Khuzestan - Sepidrood Rasht 0:0
17:30Sepahan - Persepolis 2:2

IRÁN: Hazfi Cup

16:00Persepolis - Naft Tehran -:-

ISLAND: Pepsideild

18:30Fjolnir - Hafnarfjördur 2:1

JORDÁNSKO: Premier League

16:00Shabab Al Ordon - That Ras 2:1
18:30Al Buqaa - Aqaba 1:2

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - play-off

02:45Gremio (Bra) - Botafogo RJ (Bra) 1:0
02:45Santos (Bra) - Barcelona SC (Ecu) 0:1
00:15River Plate (Arg) - J. Wilstermann (Bol) -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana

00:15Flamengo (Bra) - Chapecoense-SC (Bra) 4:0
00:15Ponte Preta (Bra) - Sport Recife (Bra) 1:0
02:45Racing Club (Arg) - Corinthians (Bra) 0:0
00:15LDU Quito (Ecu) - Fluminense (Bra) -:-

KAMERUN: Elite One

16:30APEJES Academy - New Star 2:1
16:30Canon Yaounde - Feutcheu 1:2
16:30Cotonsport - Union Douala 3:0
16:30Les Astres - Bafoussam 4:1
16:30UMS de Loum - Lion Blesse 0:0
16:30Unisport Bafang - Stade Renard 0:0
16:30Young Sports Academy - Aigle Royal 1:1

KATAR: Qatar Stars League

19:00Al-Gharafa - Umm-Salal 0:0

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura

02:30Pasto - Atl. Nacional 2:0

KONGO: Ligue 1

15:00Inter Club - Otoho d'Oyo -:-
15:00Kondzo - St-Michel Ouenze -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

23:00Guadalupe - Limon 1:3
04:00Alajuelense - U.C.R. 2:1
04:00Saprissa - Liberia 4:0
04:00Zeledon - Cartagines 3:3

KUVAJT: Premier League

17:15Al Salmiya - Al Tadamon 2:1
81'Kazma SC - Al Qadisiya 0:1

LUXEMBURSKO: Pohár

20:00Mertzig - Hostert -:-
20:00The Belval Belvaux - Muhlenbach -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

PrestávkaNorimberg - Bochum 1:1

NIKARAGUA: Primera Division - Apertura

03:00Ferretti - UNAN-Managua 3:1

NÓRSKO: Eliteserien

18:00Tromsø - Odd 2:2

NÓRSKO: Pohár

19:00Molde - Lilleström 0:3

NÓRSKO: Junior U19

16:30Mjondalen U19 - Molde U19 3:1

OMÁN: Professional League

15:40Al-Shabab - Al Nasr 0:1
15:40Al Suwaiq - Al-Mudhaibi 2:1
15:40Mirbat - Fanja SC 2:1
16:35Muscat - Saham 3:1
16:45Al Nahda - Oman FC 1:3
18:45Al-Salam - Sohar 1:3
18:45Dhofar - Al Oruba 1:1

POĽSKO: Pohár

15:30Zdzieszowice - Legia 0:4
42'Cracovia - Zaglebie 0:3

RAKÚSKO: ÖFB Cup

PredĺženieBruck Leitha - Salzburg 1:3

RUMUNSKO: Liga 1

15:30FC Viitorul - Juventus Bukurešť 3:0
17:30Gaz Metan - Astra 0:0
66'CFR Kluž - FCSB 1:1

RUSKO: Pohár

14:00Yenisey - Akhmat 3:0
17:00Olimpiyets - Ufa 2:1pen
17:30Samara - Lok. Moskva 3:2pp
18:00Ararat Moscow - SKA Khabarovsk 1:2
18:00F. Voronezh - Amkar 0:4
PredĺženieDynamo SPB - Zenit Petrohrad 3:2

SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League

19:20Al-Ittihad FC - Al-Hilal 1:1

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Liga Perzského zálivu

15:35Al Dhafra - Al Sharjah 2:0
18:30Al Wasl - Emirates Club 3:1

ŠKÓTSKO: Betfred Cup - play-off

42'Motherwell - Aberdeen 2:0

ŠPANIELSKO: LaLiga

72'Villarreal - Espanyol 0:0
27'Celta Vigo - Getafe 1:0
22:00Levante - Real Sociedad -:-

ŠPANIELSKO: Copa del Rey

71'Leonesa - Valladolid 0:2
27'Zaragoza - Lugo 1:0

ŠVAJČIARSKO: Superliga

71'Lugano - Sion 0:1
69'Thun - Grasshoppers 1:1

ŠVAJČIARSKO: Challenge League

71'Schaffhausen - Winterthur 1:0
71'Wohlen - Vaduz 1:0

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

18:00Örebro - AFC Eskilstuna 2:3
19:00Sundsvall - AIK Štokholm 0:0

TURECKO: Pohár

12:0024 Erzincanspor - Eskisehirspor 4:2pp
14:00Eyupspor - Sakaryaspor 2:1
14:00Kizilcaboluk Spor Kulubu - Umraniyespor 2:1
15:00Sivasspor - Bugsasspor 3:0
16:30Afjet Afyonspor - Ankaragucu 2:0
18:30Rizespor - Nevsehirspor 3:0

USA: MLS

01:00Atlanta United - Los Angeles Galaxy 4:0
01:30Toronto FC - Montreal Impact 3:5

USA: NASL - jesenná časť

01:30New York Cosmos - San Francisco Deltas 2:2

USA: USL

01:00Charleston - Charlotte Independ. 3:0
01:30Louisville City - Rochester 2:1
04:00Reno - Oklahoma City Energy 3:0
04:30Seattle 2 - Phoenix Rising 0:1

USA: Pohár US Open

03:00Sporting Kansas City - New York Red Bulls 2:1

UZBEKISTAN: Professional Football League

13:15Din. Samarkand - Bunyodkor 0:2
15:00Lok. Tashkent - Pakhtakor 0:1
15:00Shortan Guzor - Navbahor Namangan 3:3

WALES: Premier League

42'Barry - Carmarthen 2:1
42'Druids - Bala Town 1:0

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Hwange - CAPS Utd 0:1
15:00Chapungu Utd - Dynamos 0:4

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch