Futbal » Dnes » Všetky zápasy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
AFRIKA: African Games - play-off
18:00Uganda U20 - Kongo U20 -:-21:30Ghana U20 - Senegal U20 -:-
ALŽÍRSKO: Ligue 1
15:30Magra - Belouizdad -:-22:00USM Alger - Setif -:-
ANGLICKO: League Two
20:45Bradford City - Notts County -:-ANGLICKO: National League
20:45Barnet - Eastleigh -:-ANGLICKO: National League - sever
20:45Bishop's Stortford - King’s Lynn -:-20:45Blyth - Buxton -:-
ANGLICKO: National League - juh
20:45Braintree - Weymouth -:-20:45Hampton & Richmond - Welling -:-
20:45Truro - Eastbourne Boro -:-
ANGLICKO: NPL Premier Division
20:45Radcliffe - Morpeth -:-20:45Stafford - Macclesfield -:-
20:45Whitby - Guiseley -:-
ANGLICKO: Southern League Central Division
20:45Alvechurch - Telford -:-20:45Leamington - Coalville -:-
20:45Needham Market - Redditch -:-
ANGLICKO: Southern League South Division
20:45AFC Totton - Plymouth Parkway -:-20:45Hendon - Poole -:-
20:45Tiverton - Dorchester -:-
ANGLICKO: Isthmian League Premier Division
20:45Bognor Regis - Whitehawk -:-20:45Canvey Island - Horsham FC -:-
20:45Concord - Potters Bar -:-
20:45Hastings - Hornchurch -:-
20:45Cheshunt - Folkestone -:-
ANGLICKO: Professional Development League
14:00Barnsley U21 - Coventry U21 -:-14:00Fleetwood U21 - Wigan U21 -:-
14:00Ipswich U21 - Bournemouth U21 -:-
14:00Watford U21 - Bristol City U21 -:-
15:00Sheffield Utd U21 - Peterborough U21 -:-
20:00Hull U21 - Birmingham U21 -:-
ANGLICKO: Premier League U18
15:00Norwich U18 - Crystal Palace U18 -:-ANTIGUA A BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Willikies - Green City 0:0ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional
01:15Union Santa Fe - Central Cordoba 2:2ARGENTÍNA: Primera Nacional
01:45Agropecuario - Ferro 1:220:00Gimnasia y Tiro - Almirante Brown -:-
ARGENTÍNA: Primera B - Apertura
00:10Comunicaciones - Fenix -:-ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Estrella de Berisso - Deportivo Metalurgico -:-ARGENTÍNA: Reserve League - prvá fáza
19:00Belgrano 2 - Banfield 2 -:-19:00Defensa y Justicia 2 - Newells Old Boys 2 -:-
19:00Gimnasia L.P. 2 - Instituto 2 -:-
23:15Central Cordoba 2 - Independiente 2 -:-
BRAZÍLIA: Acreano - prvá fáza
21:00Vasco da Gama AC - Senador Guiomard -:-00:00Acreano - Independencia -:-
BRAZÍLIA: Amapaense
00:00Oratorio - Santos AP 1:120:00Sao Paulo AP - Macapa -:-
BRAZÍLIA: Amazonense - druhá fáza
00:30Princesa do Solimoes - Sao Raimundo AM 1:100:30Parintins - Atletico Rio Negro -:-
BRAZÍLIA: Cearense 2
20:00Tiradentes - Tirol -:-BRAZÍLIA: Maranhense
00:15Moto Club - Cordino EC -:-BRAZÍLIA: Mineiro - baráž o udržanie
00:30Democrata GV - Patrocinense 1:0BRAZÍLIA: Roraimense - prvá fáza
00:00River-RR - Monte Roraima -:-BRAZÍLIA: Tocantinense - play-off
22:00Capital FC - Tocantinopolis -:-BRAZÍLIA: Brasileiro ženy
00:00Gremio Ž - Corinthians Ž 0:319:00Real Brasilia Ž - Ferroviaria Ž -:-
19:00Sao Paulo Ž - Avai Kindermann Ž -:-
00:30Flamengo Ž - Cruzeiro Ž -:-
ČILE: Primera B
00:30U. De Concepcion - Magallanes 2:1ČILE: Segunda Division
00:30Lautaro - San Antonio Unido 1:1DR KONGO: Ligue 1 - skupina o udržanie
14:30OdloženéAC Kuya - Celeste -:-14:30OdloženéSimba - Groupe Bazano -:-
EKVÁDOR: Liga Pro - prvá fáza
22:30Cumbaya - Mushuc Runa -:-EKVÁDOR: Serie B
01:00Manta - Ind. Juniors 1:0EURÓPA: Liga majstrov - ženy - play-off
18:45Ajax Ž - Chelsea Ž -:-21:00Benfica Ž - Lyon Ž -:-
EURÓPA: EURO U17 - ženy - Kvalifikácia - 2. kolo - League A
14:00Dánsko U17 Ž - Poľsko U17 Ž -:-14:00Severné Macedónsko U17 Ž - Škótsko U17 Ž -:-
GHANA: Premier League
16:00Accra Lions - Great Olympics -:-GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 3
14:00Panelefsiniakos - PAO Varda -:-GRÉCKO: Division A Women
12:00Asteras T. Ž - Rethymniakos Ž -:-ISLAND: League Cup Women
19:00OdloženéTindastoll Ž - Keflavik Ž -:-IZRAEL: Liga Alef North
14:00Hapoel Bnei Zalfa - Tzeirei Kafr Kanna -:-IZRAEL: Liga Alef South
14:00SC Dimona - Shimshon Kafr Qasim 1:1JAMAJKA: Premier League
23:00Cavalier - Portmore 0:101:30Arnett Gardens - Humble Lions 5:1
JUŽNÁ AMERIKA: Majstrovstvá J. Ameriky U17 - ženy
00:30Venezuela U17 Ž - Peru U17 Ž 0:122:00Čile U17 Ž - Bolívia U17 Ž -:-
00:30Ekvádor U17 Ž - Paraguaj U17 Ž -:-
KATAR: QFA Cup - play-off
19:30Al Bidda - Al-Kharitiyath -:-19:30Al Khor - Al-Duhail -:-
KAZACHSTAN: Pohár
09:00Maqtaaral - SD Family 0:278'FK Kyran - Aksu 2:4
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
00:00Tigres - Llaneros 1:102:05Leones - Huila 1:2
KOLUMBIA: Copa Colombia
00:10Jaguares de Cordoba - Atletico F.C. -:-KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Marineros PFC - Jaco 4:1MEXIKO: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Cancun - Tepatitlan de Morelos -:-MEXIKO: Liga Premier Serie A
03:00OdloženéChihuahua - Saltillo -:-MEXIKO: Liga MX Women - Clausura
00:00Atl. San Luis Ž - Atlas Ž 0:000:00Necaxa Ž - Leon Ž 2:1
00:00Puebla Ž - Mazatlan FC Ž 1:2
02:00Pachuca Ž - Toluca Ž 4:0
04:06Queretaro Ž - Santos Laguna Ž 2:1
NEMECKO: Regionálna liga severovýchod
19:00Babelsberg - Chemnitzer -:-NEMECKO: Oberliga Hamburg
19:30Halstenbek-Rellingen - Tornesch -:-19:30Suderelbe - Niendorfer TSV -:-
NEMECKO: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Pfeddersheim - Dudenhofen -:-NEMECKO: Oberliga Bavorsko Sever
18:30Donaustauf - Wurzburger FV -:-19:00Feucht - Bayern Hof -:-
19:00Kornburg - Regensburg II -:-
PARAGUAJ: Primera Division - Apertura
23:30Ameliano - Sol De America 2:1SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Championship
20:45Ards - Portadown -:-20:45Newington - Knockbreda -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:15Mighty Blackpool - Lamboi -:-SVET: Medzištátne zápasy
21:00Jordánsko U20 - Sýria U20 -:-SVET: Prípravné zápasy
85'Strömsgodset (Nor) - Sandefjord (Nor) 0:314:30Molde (Nor) - Brann (Nor) -:-
ŠKÓTSKO: League One
20:45Kelty Hearts - Alloa -:-ŠKÓTSKO: Lowland League
20:45Albion Rovers - Cumbernauld Colts -:-20:45Tranent - East Stirlingshire -:-
ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 3
20:00YF Juventus - Taverne -:-TALIANSKO: Serie C - skupina A
19:30L.R. Vicenza - Fiorenzuola -:-TALIANSKO: Coppa Italia Serie C
20:00Padova - Catania -:-URUGUAJ: Primera Division - Apertura
23:00OdloženéMaldonado - Defensor Sp. -:-USA: Pohár US Open
23:00Chattanooga - Miami United -:-00:00Brave SC - Savannah Clovers -:-
00:00Forward Madison - Duluth FC -:-
00:00Vermont Green - Lexington -:-
00:30Tormenta - America CFL Spurs -:-
00:30West Chester Utd - Maryland Bobcats -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
20:00Estudiantes M. - Universidad Central -:-22:45La Guaira - Carabobo -:-
WALES: Cymru South
20:30Briton Ferry - Afan Lido -:-20:30Caerau Ely - Pontardawe -:-
WALES: Cymru North
20:30Denbigh - Gresford -:-20:30Guilsfield - Caersws -:-
20:30Holywell - Prestatyn -:-
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.