REFRESH

Futbal » Včera » Všetky zápasy

ANGLICKO: Premier League

18:45Fulham - Aston Villa 0:3
21:00Liverpool - Arsenal 3:1

ANGLICKO: Southern League Central Division

20:45Stourbridge - Nuneaton 1:1

ANGLICKO: Southern League South Division

20:45Beaconsfield Town - Gosport 0:2

ANGLICKO: Isthmian League Premier Division

20:45Haringey - Leatherhead 0:1

ANGLICKO: Professional Development League

14:00Wigan U23 - Nottingham U23 1:5
15:00Charlton U23 - Watford U23 2:3
20:00Hull U23 - Sheffield Wed U23 1:0

ANGLICKO: Premier League 2

14:00Sunderland U23 - Leeds U23 1:3
15:00West Brom U23 - Fulham U23 1:2
15:00Wolves U23 - Stoke U23 3:0
20:00Blackburn U23 - Leicester U23 4:0
20:00Everton U23 - Derby U23 4:1

ARMÉNSKO: Premier League

14:30OdloženéNoah - Van -:-
16:30OdloženéArarat-Armenia - Pjunik Jerevan -:-

ARMÉNSKO: First League

14:00OdloženéAlashkert 2 - Sevan -:-
14:00OdloženéNoravank - Širak Gjumri 2 -:-

BELGICKO: Jupiler League

20:45Genk - Oostende 2:2

BELGICKO: Pro League U21

19:30Anderlecht U21 - St. Liege U21 3:2
19:30Eupen U21 - Waasland-Beveren U21 5:0
19:30Gent U21 - Leuven U21 2:2

BIELORUSKO: 1. liga

15:00FC Minsk - Smolevichi 2:1

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

16:00Krupa - Zrinjski 0:3
20:00OdloženéFK Sarajevo - Željezničar -:-

BRAZÍLIA: Serie A

23:15Atletico GO - Botafogo RJ 1:1
23:15Ceara - Goias 2:2
01:30Santos - Fortaleza 1:1

BRAZÍLIA: Serie B

01:30Ponte Preta - Confianca 2:1

BRAZÍLIA: Serie C

23:00Remo - Manaus 1:0

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

01:00Santos U20 - Cruzeiro U20 1:3

BRAZÍLIA: Brasileiro Women

00:00Flamengo Ž - Gremio Ž 2:0

BULHARSKO: Parva Liga

19:30Slavia Sofia - Tsarsko Selo 1:0

CURAÇAO: Promé Divishon - skupina víťazov

01:00Scherpenheuvel - UNDEBA 2:0

CYPRUS: 1. liga

18:00Ol. Nicosia - Paphos 2:1

ČESKO: B-divízia

15:30FK Česká Lípa - Banik Most - Sous 0:1pen

ČESKO: E-divízia

14:00Vsetín - Bzenec 0:0

ČESKO: Liberecky KP

16:00TJ Doksy - Frydlant 1:1

ČESKO: Plzensky KP

15:30Nyrsko - Zruc 0:3

ČESKO: Jihocesky KP

15:30Mas Taborsko B - Milevsko 4:1
15:30Olesnik - Sezimovo Usti 5:4

ČESKO: Prazsky prebor

14:00Admira Praha B - Přední Kopanina 2:0
16:30Třeboradice - Hostivař 3:1
16:30Újezd nad Lesy - Královice 1:5

ČESKO: Karlovarsky KP

16:30Zlutice - Nova Role 3:1

ČESKO: 1. liga - ženy

13:00Pardubice Ž - Sparta Praha Ž 1:8

ČILE: Primera B

20:00CD Santa Cruz - S. Morning 2:1

ČÍNA: Superliga

09:30Peking Guoan - Shijiazhuang 4:0
09:30Tianjin Teda - Wuhan Zall 0:0
14:00Hebei - Qingdao Huanghai 3:1
14:00Chongqing Lifan - Shanghai SIPG 1:0

ČÍNA: Super League Women - skupina o titul

09:30Shanghai RCB Ž - Beijing Beikong Ž 2:2
10:00Wuhan Jiangda Ž - Jiangsu Suning Ž 1:0

DÁNSKO: Superliga

19:00Nordsjaelland - Lyngby 4:1

EGYPT: Premier League

15:00Smouha - Haras El Hodood 2:0
17:30El Entag El Harby - Wadi Degla 1:4
17:30El Gaish - Ismaily 0:1
20:00Aswan SC - El Masry 0:1

EKVÁDOR: Liga Pro - prvá fáza

01:00Emelec - Dep. Cuenca 2:0

EKVÁDOR: Serie B

23:00Manta - Ind. Juniors 1:3

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

20:00B36 Torshavn - HB Torshavn 1:2

FÍNSKO: Veikkausliiga

17:30HJK - Rovaniemi 4:0
17:30Inter Turku - Lahti 3:0
17:30SJK - HIFK 3:2

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

18:00Honka Akatemia - Lahden Reipas 0:1

FRANCÚZSKO: Ligue 2

20:45Troyes - Clermont 1:0

FRANCÚZSKO: National

18:45Boulogne - Villefranche 0:0

GRÉCKO: Superliga

18:30AEL Larissa - Panathinaikos 1:1

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:00ZrušenéDusheti - Bolnisi -:-
13:00ZrušenéMerani Martvili - Samgurali -:-
13:00ZrušenéShevardeni Tbilisi - Rustavi -:-
13:00ZrušenéShukura - Gagra -:-
13:00ZrušenéZugdidi - Georgia -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Guastatoya - Coban Imperial 1:1

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

23:00Violette - Cosmopolites 1:1
00:00Baltimore - Rivartibonitienne 2:0
00:00Capoise - Cavaly 0:0
00:00Don Bosco - Racing Haitien 3:2

HOLANDSKO: Eerste Divisie

18:45Jong Ajax - Excelsior 3:0
21:00Telstar - Den Bosch 6:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1. fáza

03:00Real Espana - Olimpia 1:1

HONGKONG: FA Cup

09:00Eastern AA - Guangzhou R&F 2:0

JORDÁNSKO: Premier League

16:00Al Ramtha - Sahab 2:3
18:30Al Wehdat - Al Jazeera Amman 0:1

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

12:00Jeonnam - Jeju 0:2

JUŽNÁ KÓREA: WK League - ženy

11:00Boeun Sangmu Ž - Sejong Sportstoto Ž 0:4
11:00Gyeongju Ž - Seoul Ž 2:0
11:00Hwacheon Ž - Suwon FMC Ž 1:0
11:00Changnyeong Ž - Incheon Hyundai Steel Ž 0:5

KANADA: Canadian Premier League

23:00ZrušenéCavalry - HFX Wanderers -:-
01:00ZrušenéAtl. Ottawa - Pacific FC -:-

KAZACHSTAN: 1. liga

10:00Kyzylzhar - Kaisar 0:0
13:00Šachtar K. - Kaspij Aktau 2:1

KAZACHSTAN: First Division

07:00Atyrau - Shakhtar Bulat 2:1
11:30FK Akzhayik - Akademiya Ontustik 2:0

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

23:00Dep. Cali - Petrolera 2:0
01:05Ind. Medellin - Pereira 1:1
03:10Santa Fe - Millonarios 1:1

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

22:30Orsomarso - Real San Andres 2:1

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

23:00OdloženéLimon - San Carlos -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Marineros - Liberia 1:2

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

17:00FK Liepaja - Metta/LU 3:0
17:00ZrušenéMetta/LU - BFC Daugavpils -:-

LUXEMBURSKO: Národná liga

20:00Union Titus Petange - Fola 1:2

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

20:00Debrecín - Pecsi 3:1

MAROKO: Botola 2

17:00Dcheira - Marrakech 4:2
17:00Chabab Atlas Khenifra - Widad Temara 0:1
17:00Chabab Benguerir - Salmi 1:1
17:00Khemisset - Fes 4:4
17:00Maghreb Fez - Chabab Mohammedia 1:0
17:00RAC Casablanca - Kenitra 0:0
17:00Sale - Chabab Rif Hoceima 0:0
17:00Sidi Kacem - TAS Casablanca 0:2

MAURETÁNIA: Ligue 1

19:00Nouadhibou - Ksar 1:0
21:55Garde Nationale - Police 1:0

MEXIKO: Liga MX - Apertura

00:00Atl. San Luis - Leon 0:2
03:45Cruz Azul - Club America 0:0

MEXIKO: Liga Premier Serie A

23:00OdloženéCuautla - Irapuato -:-
23:00La Piedad - Alacranes 2:4

MEXIKO: Liga MX Women - Apertura

18:00Juarez Ž - Toluca Ž 3:2
00:00Guadalajara Ž - Queretaro Ž 3:1

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

15:00Šeriff Tiraspoľ - Codru Lozova 6:0
18:00Petrocub - Floresti 4:0

NEMECKO: 2. Bundesliga

20:30Paderborn - Hamburg 3:4

NEMECKO: 3. Liga

19:00Uerdingen - Meppen 0:2

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:15Chinandega - Diriangen 1:3
02:00Real Madriz - Ferretti 2:2
03:00Juventus Managua - Jalapa 2:2

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Real Madriz U20 - Ferretti U20 1:1
00:00Juventus Managua U20 - Jalapa U20 3:0

NÓRSKO: OBOS-ligaen

16:00Åsane - Raufoss 0:1
16:30Grorud - Oygarden 4:3
16:30KFUM Oslo - Sandnes 1:0
16:30Strømmen - Ranheim 1:1
18:00Ham-Kam - Stjordals Blink 2:2
18:00OdloženéLilleström - Jerv -:-
18:00Sogndal - Kongsvinger 5:2

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 1

16:30ZrušenéHodd - Vålerenga 2 -:-
18:00Vålerenga 2 - Moss 0:1

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2

13:00Odd 2 - V. Haugesund 2:1
17:00ZrušenéFram - Odd 2 -:-
18:00Rosenborg 2 - Arendal 0:0
19:00ZrušenéBaerum Sportsklubb - Rosenborg 2 -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 1

17:00ZrušenéFunnefoss/Vormsund - Raufoss 2 -:-
19:00ZrušenéRommen SK - Grorud 2 -:-
20:00ZrušenéKongsvinger 2 - Elverum -:-
20:00ZrušenéUll/Kisa 2 - Brumunddal -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 2

19:00ZrušenéFredrikstad 2 - Follo -:-
19:00ZrušenéMjondalen 2 - Orn -:-
19:00ZrušenéStrømsgodset 2 - Oppsal -:-
20:00ZrušenéFredrikstad 2 - Krakeroy -:-
20:00ZrušenéSarpsborg 08 2 - Follo -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 3

19:00ZrušenéViking 2 - Hinna -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 4

17:30ZrušenéArdal - Brann 2 -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 5

19:00ZrušenéOrkla - Ranheim 2 -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 6

16:00ZrušenéSkeid 2 - Bodo/Glimt 2 -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Apertura

23:00Sp. Luqueno - Nacional Asuncion 1:0
01:30Diaz - Guarani 0:1

PERU: Liga 1 - Apertura

19:00Cusco - Llacuabamba 2:2
22:30Melgar - Alianza Huanuco 1:0

POĽSKO: Ekstraklasa

18:00Stal Mielec - Piast 3:2

PORTUGALSKO: Primeira Liga

20:45Belenenses - Famalicao 1:2

PORTUGALSKO: LigaPro

20:45Estoril - Leixoes 1:0

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

16:00Maritimo U23 - Benfica U23 1:1
18:00Sporting U23 - Belenenses U23 2:1

RUMUNSKO: Liga 1

17:00FC Hermannstadt - Botosani 2:1
20:00Din. Bukurešť - UTA Arad 0:1

RUSKO: Premier League

18:00Chimki - Dynamo Moskva 1:0

RUSKO: PFL - Group 1

14:00FK Makhachkala - Yessentuki 1:1

RUSKO: Supreme Division Women

15:00Krasnodar Ž - Lok. Moskva Ž 0:3

SRBSKO: Super Liga

16:00Indjija - Vojvodina 0:2
18:00Partizan - Backa 2:1

SRBSKO: Prva Liga

16:00Dubocica - Trayal Krusevac 1:0

SUDÁN: Premier League

16:00Ahli Khartoum - Al-Merreikh 2:2
16:00Ahli Shendi - Al Shorta 3:0
16:00Al-Ahly Merowe - Merreikh El-Fasher 1:0
16:00Alamal Atbara - Hilal El Obied 0:0
19:00El-Ahli Atbara - Rabita Kosti 1:2
19:00Hay al-Arab - Khartoum 1:1
19:00Hilal El-Fasher - Al Wadi 1:2
19:00Kadougli - Al-Hilal 1:4

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00AIK Štokholm - Mjallby 1:0
19:00Kalmar - Varbergs 1:1

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00Orgryte - GAIS 0:2

ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy

19:00Eskilstuna United Ž - Örebro Ž 3:1

TALIANSKO: Serie A

20:45Bologna - Parma 4:1

TALIANSKO: Serie C - skupina A

20:45Juventus U23 - Pro Sesto 2:1

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Coastal Union - JKT Tanzania 1:0

TURECKO: Super Lig

19:00Antalyaspor - Denizlispor 1:0

TURECKO: 1. Lig

18:00Boluspor - Altinordu 1:2
18:00Menemen Belediye - Tuzlaspor 2:5

TURKMÉNSKO: Youth League

15:00OdloženéAltyn Asyr U21 - FC Asgabat U21 -:-
15:00OdloženéMerw U21 - Nebitci U21 -:-
15:00OdloženéSagadam U21 - Kopetdag Asgabat U21 -:-

URUGUAJ: Segunda Division

17:15Central Esp. - Juventud 1:1
19:30Rampla Juniors - Villa Teresa 1:2
21:45Rocha - Tacuarembo 0:2

USA: MLS

01:00DC United - New England Revolution 0:2
01:00New York Red Bulls - Montreal Impact 4:1
01:30Chicago Fire - Atlanta Utd 2:0
01:30Philadelphia Union - Inter Miami 3:0
01:30Toronto FC - Columbus Crew 3:1
02:00Minnesota - Real Salt Lake 0:0
02:30FC Dallas - Orlando City 0:0
03:00OdloženéColorado Rapids - Sporting Kansas City -:-
04:00Vancouver Whitecaps - Portland Timbers 0:1
04:30Los Angeles FC - San Jose Earthquakes 1:2
04:30Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders 1:3

USA: USL Championship

00:00ZrušenéOklahoma City Energy - Phoenix Rising -:-
00:00Oklahoma City Energy - Austin Bold 0:0

USA: NISA - jesenná časť

23:00Oakland Roots - Michigan Stars 1:0
02:00Detroit - New Amsterdam 4:2
23:00Chattanooga - California Utd. 1:1

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.