REFRESH

Futbal » Včera » Dohrané

ANGLICKO: Premier League

19:00Arsenal - Norwich 4:0
19:00Bournemouth - Newcastle 1:4
19:00Everton - Leicester 2:1
21:15West Ham - Chelsea 3:2

ANGLICKO: Championship

18:00Preston - Derby 0:1
19:00Birmingham - Huddersfield 0:3
19:00Nottingham - Bristol City 1:0
20:45Sheffield Wed - West Brom 0:3

ARMÉNSKO: Premier League - skupina o udržanie

17:00Pjunik Jerevan - Gandzasar 2:3

ARMÉNSKO: First League

15:30Širak Gjumri 2 - Aragats 2:2
16:00Masis - Torpedo Yerevan 1:1

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Taca Rio

20:15Bangu - Cabofriense 1:0

BULHARSKO: Pohár

18:15CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 0:1pen

ČESKO: MOL Cup

20:15Liberec - Sparta Praha 1:2

ČIERNA HORA: Druga Liga

18:00Ibar - Drezga 5:1

DÁNSKO: 1st Division

18:00F. Amager - Nykobing 4:0
19:00Roskilde - Vendsyssel 1:3

DÁNSKO: 2. divízia - skupina o postup

18:00BK Frem - Jammerbugt 0:1
19:00Avarta - Middelfart 1:2
19:00Bronshoj - Brabrand 1:1
19:00Hellerup - Aarhus Fremad 1:5
19:00Helsingor - AB Kodaň 3:1
19:00Vanløse - Thisted 0:1

DÁNSKO: 2. divízia - skupina o zotrvanie

19:00B.93 - Vejgaard 1:3
19:00FA 2000 - Ringkobing 1:1
19:00Hillerod - Næsby 2:0
19:00Holbaek - Sydvest 0:2
19:00Skovshoved - Dalum IF 1:1
19:00Slagelse - VSK Aarhus 3:0

DÁNSKO: Landspokal Cup

20:00Aalborg - Sonderjyske 0:2

ESTÓNSKO: Meistriliiga

18:00Kuressaare - Tulevik 3:0
18:00Paide - Tammeka 3:0
18:30Levadia - Kalju 1:1

FÍNSKO: Veikkausliiga

17:30Haka - Honka 1:1
17:30HIFK - KuPS 0:3
17:30Ilves - Mariehamn 4:3
17:30Lahti - HJK 0:4
17:30SJK - TPS Turku 1:0

GRÉCKO: Superliga - skupina o titul

18:15Panathinaikos - Aris 2:0
20:00PAOK - AEK 0:2
20:30Olympiakos - OFI Kréta 2:1

CHORVÁTSKO: 1. HNL

18:55Zaprešić - Din. Záhreb 0:1
21:05Osijek - Rijeka 1:0

ISLAND: Urvalsdeild Women

21:15OdloženéKR Reykjavik Ž - Hafnarfjördur Ž -:-
21:15Stjarnan Ž - Selfoss Ž 1:4

IZRAEL: Ligat ha'Al - skupina o titul

19:30H. Haifa - Maccabi Haifa 1:4
20:00Maccabi Tel Aviv - Beitar Jeruzalem 1:0

IZRAEL: Ligat ha'Al - skupina o udržanie

19:15H. Raanana - Bnei Yehuda 0:4

JUŽNÁ KÓREA: Pohár

12:00Anyang - Daegu 0:2
12:00Busan - Hwaseong 4:0
12:00Daejeon - Ansan Greeners 2:0
12:00Gangwon - Gangneung 2:1pp
12:00Gimhae - Gyeongju KHNP 0:2
12:00Gwangju - Gimpo C. 3:2pen
12:00Jeju - Seoul E. 3:2pp
12:00Jeonnam - Gyeongnam 4:0
12:00Ulsan Citizen - Sangju Sangmu 0:2
12:30Pohang - Gyeongju Citizen 1:0
12:30Seongnam - Asan 1:0
12:30Suwon City - Incheon 3:2pen

KAZACHSTAN: 1. liga

14:00Kajrat Almaty - Zhetysu 3:0
14:00Kyzylzhar - Okzhetpes 3:1
14:00Tobol - Kaspij Aktau 2:0
16:00Kaisar - Taraz 1:1
16:00Ordabasy - Šachtar K. 0:1

NEMECKO: 3. Liga

19:00Bayern II - Duisburg 2:2
19:00Braunschweig - Mannheim 3:2
19:00Grossaspach - Mníchov 1860 2:4
19:00Hallescher - Kaiserslautern 1:1
19:00Ingolstadt - Magdeburg 0:2
19:00Munster - Meppen 0:3
19:00Rostock - Uerdingen 1:0
19:00Unterhaching - Jena 2:2
19:00Viktoria Kolín n. R. - Wurzburger Kickers 5:1
19:00Zwickau - Chemnitzer 2:1

NÓRSKO: Eliteserien

18:00Aalesund - Mjondalen 1:3
18:00Haugesund - Start 1:0
18:00Odd - Bodo/Glimt 0:4
18:00Stabaek - Strömsgodset 2:0
18:00Viking - Sandefjord 2:0
20:30Rosenborg - Vålerenga 1:1

POĽSKO: 1. divízia

17:40Puszcza - Legnica 0:1
20:40Tychy - Termalica B-B. 1:0

POĽSKO: 2. divízia

16:00Elblag - Pogon Siedlce 1:0
17:00Blekitni Stargard - Leczna 1:2
17:00Gryf Wejherowo - S. Rzeszow 0:2
17:00Pruszkow - Legionowo 4:0
17:00R. Rzeszow - Garbarnia 1:2
17:00S. Wola - Lech Poznaň 2 2:1
18:00Bytovia Bytow - Skra 1:1
18:00Katowice - Polkowice 1:2
20:05Widzew Lodz - Elana Torun 1:1

PORTUGALSKO: Primeira Liga

20:00Belenenses - Tondela 1:1
22:15Sporting - Gil Vicente 2:1

RAKÚSKO: Tipico Bundesliga - skupina o titul

20:30Rapid Viedeň - LASK 3:1
20:30Salzburg - Sturm Graz 5:2

RUMUNSKO: Liga 1 - skupina o udržanie

16:00Academica Clinceni - Sepsi Sf. Gheorghe 1:0
19:00FC Voluntari - Chindia Targoviste 2:0

RUSKO: Premier League

14:00OdloženéOrenburg - Ural -:-
14:00Ufa - Rubin Kazaň 0:0
16:30Arsenal Tula - Akhmat 1:3
16:30Tambov - Zenit 1:2
19:00FK Rostov - Krasnodar 1:1
19:00Soči - Dynamo Moskva 1:1

SLOVENSKO: Fortuna liga - skupina o titul

20:00Dunajská Streda - Slovan Bratislava 1:3

SVET: Medzištátne zápasy

12:00ZrušenéEstónsko U16 - Fínsko U16 -:-

SVET: Prípravné zápasy

16:00Bardejov (Svk) - FC Košice (Svk) 1:8
16:00Septemvri Sofia (Bul) - Kariana Erden (Bul) 1:1
17:00Lok. Gorna (Bul) - Ludogorets II (Bul) 0:1
17:00Septemvri (Bul) - Hebar (Bul) 2:2
17:30Czechowice (Pol) - Skoczow (Pol) 4:2
17:30Chelmianka Chelm (Pol) - Avia Swidnik (Pol) 0:0
17:30Jaszberenyi (Hun) - Kecskemeti (Hun) 2:3
18:30Písek (Cze) - Slavia Praha B (Cze) 1:2pen
18:30Željezničar (Bih) - Velez Mostar (Bih) 3:2
20:00TEC (Ned) - Sparta Nijkerk (Ned) 4:2

ŠPANIELSKO: LaLiga

19:30Alaves - Granada 0:2
19:30Valencia - Ath. Bilbao 0:2
22:00Betis - Villarreal 0:2
22:00Valladolid - Levante 0:0

ŠPANIELSKO: LaLiga2

19:30Almeria - Gijón 1:0
19:30Lugo - Numancia 3:1
19:30R. Oviedo - Mirandes 1:0
21:45Extremadura UD - Racing Santander 3:1
21:45Ponferradina - Fuenlabrada 0:3

ŠVAJČIARSKO: Superliga

18:15Lugano - Bazilej 2:1
20:30Thun - Zürich 3:2
20:30Xamax - St. Gallen 1:2

ŠVAJČIARSKO: Challenge League

18:15Kriens - Chiasso 4:1

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Kalmar - Östersunds 1:2
19:00Malmo FF - Djurgården 1:0
19:00Norrkoping - Elfsborg 1:1

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

15:00Team TG FF - Karlslunds 2:1
16:00IFK Luleå - Gefle 1:4
17:30IK Frej - IFK Berga 3:0
19:00Örebro Syr. - Brommapojkarna 0:1
19:00Sandvikens - Taby 2:2
20:00Haninge - Nykopings 4:0

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

19:00Karlskrona - Landskrona 0:3
19:00Lunds - Eskilsminne 3:1
19:00Motala - Assyriska IK 2:3
19:00Oskarshamns - Linköping City 1:0
19:00Torns - Lindome 3:0
19:00Värnamo - Utsiktens 0:1
19:30Skövde - Qviding 3:1
20:00Tvaakers - Trollhättan 2:1

ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy

18:30Alingsas FC Ž - Sandvikens Ž 3:0
18:30Mallbackens Ž - Kalmar Ž 1:1
18:30Moron Ž - Sunnanå Ž 7:0
19:00Bollstanas Ž - Hammarby Ž 0:3
19:00IF Brommapojkarna Ž - Kvarnsvedens Ž 3:1
19:00Lidkopings FK Ž - Jitex Ž 1:3
20:00AIK Ž - Alvsjo Ž 2:0

TALIANSKO: Serie A

19:30Bologna - Cagliari 1:1
19:30Inter - Brescia 6:0
21:45Fiorentina - Sassuolo 1:3
21:45Lecce - Sampdoria 1:2
21:45Spal - AC Miláno 2:2
21:45Verona - Parma 3:2

TALIANSKO: Serie C - Promotion - Play Offs

20:30Ternana - Avellino 0:0

TURECKO: 1. Lig

16:30Boluspor - Hatayspor 1:0
19:00Altay - Osmanlispor 3:0
19:00Erzurum BB - Adana Demirspor 1:2

UKRAJINA: Premier League - skupina o udržanie

18:00OdloženéKarpaty - Mariupol -:-

USA: NWSL Challenge Cup Women

04:00Reign Ž - Sky Blue Ž 0:0
18:30Portland Thorns Ž - Chicago Ž 0:0

UZBEKISTAN: Super League

16:00Andijan - Bunyodkor 0:0
16:00Kokand 1912 - Mashal Muborak 2:0
16:00Lok. Tashkent - Qizilqum 3:0

VIETNAM: V.League 2

10:30An Do-An Giang - Binh Phuoc 0:1
10:30Dak Lak - Fico Tay Ninh 1:0
12:00Khanh Hoa - Pho Hien 1:1

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.