REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

AFRIKA: Africký pohár národov

14:00Gambia - Mali 1:1
17:00Pobrežie Slonoviny - Sierra Leone 2:2
17:00Tunisko - Mauretánia 4:0
20:00Alžírsko - Rovníková Guinea 0:1

ANGLICKO: Premier League

15:00Liverpool - Brentford 3:0
15:00West Ham - Leeds 2:3
17:30OdloženéTottenham - Arsenal -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 1

13:00Rennes - Bordeaux 6:0
15:00Lorient - Angers 0:0
15:00Monako - Clermont 4:0
15:00Reims - Méty 0:1
15:00Štrasburg - Montpellier 3:1
17:05Troyes - Lyon 0:1
20:45Marseille - Lille 1:1

NEMECKO: Bundesliga

15:30Augsburg - Frankfurt 1:1
17:30Bielefeld - Fürth 2:2

ŠPANIELSKO: LaLiga

14:00Elche - Villarreal 1:0

ŠPANIELSKO: Superpohár

19:30Real Madrid - Ath. Bilbao 2:0

TALIANSKO: Serie A

12:30Sassuolo - Verona 2:4
15:00Benátky - Empoli 1:1
18:00AS Rím - Cagliari 1:0
20:45Atalanta - Inter 0:0

ALBÁNSKO: Superliga

13:45Egnatia - Partizani 0:3
13:45Kastrioti - Teuta 2:0

ALŽÍRSKO: Ligue 1

15:00Biskra - Constantine 2:0
15:00Chlef - Belouizdad 1:2
15:00Kabylie - Magra 3:0
16:00Saoura - Paradou 4:1
16:00USM Alger - MC Alger 1:1

ALŽÍRSKO: U21 League

10:00Biskra U21 - Constantine U21 1:2
10:00Saoura U21 - Paradou U21 2:1

ANDORRA: Pohár

11:00FC Rangers - UE Engordany 0:5
11:00Inter Escaldes - Sant Julia 3:0
15:00Ordino - FC Santa Coloma 0:2
15:00UE Santa Coloma - Encamp 6:2
19:00Atletic America - Penya 0:2
19:00Carroi - La Massana 2:1

ANGLICKO: Championship

13:00Hull - Stoke 0:2

ANGLICKO: Premier League 2

13:00Middlesbrough U23 - Sunderland U23 3:2

ANGLICKO: Super League - ženy

14:00OdloženéEverton Ž - Chelsea Ž -:-
15:00Leicester Ž - Brighton Ž 1:0
15:30OdloženéArsenal Ž - Reading Ž -:-
19:45Tottenham Ž - West Ham Ž 1:1

ANGLICKO: Championship - ženy

13:00Durham Ž - Crystal Palace Ž 2:3
15:00Blackburn Ž - Bristol City Ž 0:1
15:00Charlton Ž - Lewes Ž 1:0
15:00Liverpool Ž - Watford Ž 1:0
15:00London City Lionesses Ž - Sunderland Ž 3:1
15:00Sheffield Utd Ž - Coventry United Ž 3:1

ARGENTÍNA: Torneos De Verano

01:00Independiente - San Lorenzo 0:1

AUSTRÁLIA: A-League

08:45OdloženéWS Wanderers - Melbourne Victory -:-

AUSTRÁLIA: A-League Women

04:05Wellington Phoenix Ž - Brisbane Roar Ž 2:3
06:05WS Wanderers Ž - Melbourne Victory Ž 0:1
08:45Newcastle Ž - Perth Ž 1:1

BELGICKO: Jupiler League

13:30Antverpy - Charleroi 3:0
16:00Eupen - Cercle Bruggy 0:2
18:30Anderlecht - St. Liege 1:1
21:00Genk - Beerschot VA 4:1

BENIN: Ligue 1

16:00Adjidja - Sitatunga 1:1
16:00ASVO - Dragons 2:0
16:00Bembereke - Takunnin 1:1
16:00Dynamo Parakou - Real Sport 0:1
16:00Hodio - Dynamo Abomey 0:2
16:00JAC - Ayema 1:1
16:00Police - Coton FC 0:2
16:00Tonnerre - FC Loto 1:1

BERMUDY: Premier League

20:00Devonshire Colts - PHC Zebras -:-
20:00Devonshire Cougars - X-Roads Warriors -:-
20:00North Village Rams - Southampton -:-
20:00SBRC - Robin Hood -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Baiano

20:00Vitoria - Juazeirense 1:1
55'UNIRB - Barcelona 0:0

BRAZÍLIA: Campeonato Piauiense

21:00Corisabba - AE Altos -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Potiguar - prvá fáza

19:00America-RN - ASSU 1:0
19:00CE Forca E Luz - ABC 1:4
19:00Santa Cruz de Natal - Potyguar 3:0
20:00Potiguar - Globo 0:0

BRAZÍLIA: Campeonato Sergipano

20:00Itabaiana - CS Maruinense 4:0

BRAZÍLIA: Copa Sao Paulo de juniores - play-off

23:00Retro U20 - Cruzeiro U20 0:2
23:30Flamengo U20 - Oeste U20 0:2
01:45Sao Paulo U20 - Sao Caetano U20 3:0
15:00Bahia U20 - Mirassol U20 1:5
19:00Botafogo U20 - Resende U20 2:1pen
21:15Novorizontino U20 - America Mineiro U20 2:5
17'Fluminense U20 - Santos U20 0:0

BURUNDI: Primus League

14:00Vital O - Bujumbura C. 1:1

CYPRUS: 1. liga

15:00Anorthosis - AEL Limasol 2:1
18:00Apollon - Omonia 2:0

CYPRUS: 2. divízia

13:30Olympias Lympion - Alki Oroklini 0:1

DR KONGO: Ligue 1

14:30Mazembe - AS Vita Club 1:1
14:30US Panda - AC Kuya -:-

EGYPT: Division 2 - Group A

13:30Dayrout - Mallawi 0:0

EGYPT: Ligový pohár

13:30Future FC - Pyramids 2:1
16:00Al Ittihad - Al Masry 2:2
16:00Misr Elmaqasah - El Sharkia Lel Dokhan 2:1

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

11:30Young Buffaloes - Malanti Chiefs 5:1
14:00Rangers FC - Green Mamba 1:1
14:00Tambankulu - Royal Leopards 2:1
14:00Tambuti - Milling Hotspurs 1:1
14:00Tinyosi - Manzini Wanderers 1:0
14:00Vovovo - Mbabane Highlanders 1:0

FRANCÚZSKO: Divízia 1 - ženy

12:45OdloženéPariž SG Ž - Dijon Ž -:-

FRANCÚZSKO: Division 2 Women

12:00OdloženéŠtrasburg Ž - Brest Ž -:-
13:00Lens Ž - Saint-Malo Ž 2:1
14:30OdloženéAlbi-Marssac Ž - Nice Ž -:-
14:30Le Havre Ž - Lille Ž 2:2
14:30OdloženéLe Puy Ž - Grenoble Ž -:-
14:30OdloženéMarseille Ž - Montauban Ž -:-
14:30Orleans Ž - Méty Ž 1:2
14:30Saint-Maur Ž - Nantes Ž 0:1
14:30Thonon Evian Ž - Nimes Ž 0:0
14:30Yzeure Allier Ž - Merignac Ž 6:0

GAMBIA: GFA League

17:00Ports Authority - Steve Biko -:-
17:00Samger - Elite United -:-

GHANA: Premier League

16:00Aduana - Accra Lions 1:1
16:00Ashanti Gold - Elmina Sharks 4:0
16:00Hearts Of Oak - Eleven Wonders 4:1
16:00Medeama - Great Olympics 0:0
16:00Tamale - Bibiani Gold Stars 2:0
16:00WAFA - Dreams 1:1

GIBRALTÁR: National League

16:00Lincoln Red Imps - College 1975 FC 4:0
18:30Magpies - Manchester 62 4:0

GRÉCKO: Superliga

16:15AEK - Panetolikos 1:2
18:30Giannina - Atromitos 1:1
18:30Panathinaikos - Olympiakos 0:0

GRÉCKO: Super League 2

13:45Apollon Larissa - Almopos 1:1
13:45OdloženéApollon Pontou - Karditsa -:-
13:45Episkopi - Kifisias 1:0
13:45OdloženéIraklis 1908 - Xanthi -:-
13:45Kallithea - Ergotelis 3:2
13:45Levadiakos - Kalamata 0:0
13:45O.F. Ierapetra - Asteras Vlachioti 3:1
13:45PAE Egaleo - Karaiskakis 1:0
13:45Panserraikos - Thesprotos 2:2
13:45Veria - Pierikos 4:1
13:45Zakynthos - Diagoras 0:2
16:00AEL Larissa - Niki Volos 1:0

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 1

14:00Alexandroupoli - Apollon Paralimniou 1:1
14:00OdloženéDoxa Dramas - Ethnikos Sochos -:-
14:00Chrisoupolis - F.C. Pandramaikos 1:1
14:00M. Alexandros Orfaniou - Aris Avatou 2:1
14:00Orfeas Xanthi - Thermaikos FC 1:2
14:00Plagia - A. Asteras 0:4

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 2

14:00Agios Matthaios - Asteras Kalirachis 4:1
14:00Edessaikos - M. Alexandros Trikala 0:0
14:00Iraklis Ampelokipi - Giannitsa 0:2
14:00Kozani - Thyella Sarakinoi 3:0
14:00Makedonikos - Lefkimmi 1:1
14:00Poseidonas Michanionas - Kozani 2:1

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 3

14:00Atalanti - Aetos Makrychoriou 3:0
14:00Atromitos Palamas - Amvrysseas 2:1
14:00Elassona - Ethnikos Neou 2:1
14:00Fikis - Nea Artaki 1:3
14:00Iraklis Larissa - Ipato 0:1
14:00Thiseas Agria - Dimitra Efxeinoupolis 2:3

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 4

14:00Aias Gastounis - Ethnikos Skoulikadou 2:0
14:00Diavolitsi - Nafpaktiakos A. 1:0
14:00OdloženéPanachaiki - Acheron Kanalaki -:-
14:00Panegialios - Anagennisi Arta 0:0
14:00PAO Varda - Amvrakikos Loutrou 3:0
14:00Tilikratis L. - Diagoras Vrachneikon 1:0

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 5

14:00OdloženéErmionidas-Ermis - Agios Ierotheos -:-
14:00Charavgiakos - Ermis Meligous 0:1
14:00Mykonos - Foinikas N. Epidavrou 0:1
14:00Panarkadikos - Ilioupoli 1:3
14:00OdloženéSantorini - Fostiras -:-

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 6

14:00Aittitos Spata - Pyliou 1:0
14:00Karavas - Kyanos A. V. 2:2
14:00Keratsini - E. Pireus 0:1
14:00Panelefsiniakos - Proodeftiki 0:1
14:00Thyella D. - Aias 2:0

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 7

14:00Panionios - AE Neapolis 2:0
14:00Rouf Pao - Poros 1:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

01:00Antigua - Deportivo Achuapa 1:0
17:30Malacateco - Xelaju 2:0
18:00Solola - Coban Imperial 0:0
20:15Santa Lucia - Municipal 0:2
85'Guastatoya - Iztapa 3:0
00:00Comunicaciones - Nueva Concepcion -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

12:15Utrecht - Ajax 0:3
14:30Cambuur - Sparta Rotterdam 1:1
14:30Groningen - PSV 0:1
16:45Sittard - Alkmaar 1:2

HOLANDSKO: Tweede Divisie

14:30OdloženéHFC - AFC -:-

HOLANDSKO: Derde Divisie

14:00OdloženéADO 20 Heemskerk - Hoogland -:-
14:00OdloženéBlauw Geel - USV Hercules -:-
14:00OdloženéDongen - Westlandia -:-
14:00OdloženéGemert - HSC '21 -:-
14:00OdloženéGVV Unitas - Groene Ster -:-
14:00OdloženéHVV Hollandia - HV & CV Quick -:-
14:30OdloženéEVV - Watergraafsmeer -:-
14:30OdloženéOostzaan - FC Oss -:-
14:30OdloženéUNA - DEM -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy

12:15PEC Zwolle Ž - Twente Ž 1:4

HONGKONG: Premier League

08:00OdloženéHK U23 - Resources Capital -:-
12:30OdloženéHong Kong FC - Kitchee -:-

INDIA: ISL

15:00OdloženéKerala Blasters - Bombaj City -:-

INDONÉZIA: Liga 1

14:00Persipura - Persiraja Aceh 0:0

IRAK: Superliga

11:45Zakho - Naft Missan 0:0
12:00Al Kahraba - Al Minaa 1:0
12:00Al Naft - Samarra 1:0
12:00Baghdad - Al Talaba 0:1
17:00Al Shorta - Al Diwaniya 2:1

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Hapoel Hadera - Ashdod 2:1
19:00Kiryat Shmona - Beitar Jeruzalem 2:2

JAMAJKA: Premier League

19:00Arnett Gardens - Cavalier 1:2
19:00OdloženéVere United - Dunbeholden -:-
21:00Waterhouse - Montego Bay 2:1
21:15OdloženéTivoli - Portmore -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

11:00OdloženéStellenbosch - Sekhukhune -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Diski Challenge

09:00Amazulu U23 - Cape Town City U23 1:0
09:00Kaizer U23 - Marumo Gallants U23 4:0
09:00Supersport U23 - Royal AM U23 1:3
09:00TS Galaxy U23 - Baroka U23 3:1
12:00Stellenbosch U23 - Sekhukhune U23 0:1

KEŇA: Premier League

13:00Bidco United - Sofapaka 1:1
13:00Gor Mahia - Talanta FC 2:0
13:00KCB - Kakamega Homeboyz 2:3
13:00Tusker - Nairobi City 0:1
13:00Vihiga - Bandari 1:1
13:00Wazito - Nzoia Sugar 2:1

KONGO: Ligue 1

14:00AS BNG - Inter Club -:-
14:00Nico-Nicoye - Kondzo -:-
15:00Leopard - JS Talangai -:-
16:00Etoile du Kongo - Patronage Sainte-Anne -:-
16:00V. Club Mokanda - CARA Brazzaville -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

01:00Alajuelense - Guadalupe 1:0
18:00Cartagines - Zeledon 2:1
45+'Saprissa - San Carlos 0:1

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura

01:00OdloženéCofutpa - Municipal Garabito -:-
18:00Puntarenas FC - Carmelita 0:1
22:00Limon - Ad Aserri 0:3

LESOTHO: Premier League

14:00Bantu - Linare -:-

LIBANON: Premier League

13:15Bourj FC - Al Hikma 2:0
15:45OdloženéAl Akhaa Al Ahli - Nejmeh SC -:-

LÍBYA: Premier League

14:00Al Ahly Tripoli - Al-Khmes 3:1
14:00Mahalla Tripoli - Al Shat 1:1

MACAO: Elite League

12:00Monte Carlo - Lun Lok 5:1
14:00CFB Macau - Cheng Fung 0:4

MEXIKO: Liga MX - Clausura

00:00Atlas - Atl. San Luis 1:0
02:00Tigres - Puebla 0:2
04:00Cruz Azul - Juarez 1:0
04:06Tijuana - Leon 1:1
19:00Toluca - Santos Laguna 3:1
00:00Pachuca - Guadalajara -:-

MEXIKO: Liga de Expansion MX - Clausura

45+'Leones Negros - Pumas Tabasco 1:1

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Clausura

23:00Cafetaleros - Escorpiones 4:2
23:00Catedraticos Elite - Coras 0:2
23:00OdloženéGavilanes de Matamoros - Leones Negros 2 -:-
23:00OdloženéSaltillo - UA Zacatecas -:-
23:15Canamy - Lobos ULMX 2:2
19:00Montaneses - Dongu 3:0
22:00Yalmakan - Inter Playa Del Carmen -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie B - Clausura

22:00OdloženéHuracanes Izcalli - Ciervos -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Clausura

00:45Tijuana U20 - Leon U20 1:2
16:00Pachuca U20 - Guadalajara U20 1:2
16:00Toluca U20 - Santos Laguna U20 4:2

MEXIKO: Liga MX Women - Clausura

00:00Queretaro Ž - Pachuca Ž 0:2
19:00Puebla Ž - Monterrey Ž 0:3

NEMECKO: 2. Bundesliga

13:30Heidenheim - Ingolstadt 2:1
13:30Sandhausen - Regensburg 0:3
13:30Schalke - Kiel 1:1

NEMECKO: 3. Liga

13:00Verl - Wurzburger Kickers 2:0
14:00OdloženéViktoria Berlín - Braunschweig -:-

NEMECKO: Oberliga Hamburg

14:00TSV Buchholz 08 - HEBC Hamburg 2:2

NIGÉRIA: NPFL

15:30Gombe - Enyimba 0:0
16:00Abia Warriors - Heartland 1:0
16:00Enugu - MFM FC 2:0
16:00Kano - Niger 1:0
16:00Nasarawa - Lobi Stars 2:1
16:00Plateau - Dakkada FC 5:0
16:00Rivers United - Kwara 3:0
16:00Shooting Stars - Sunshine Stars 2:2
16:00Wikki Tourist - Remo Stars 1:2

PORTUGALSKO: Liga Portugal

16:30Santa Clara - Tondela 2:2
19:00Vizela - Sporting 0:2
19:30Famalicao - Ferreira 0:0
21:30Belenenses - FC Porto 1:4

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:00Nacional - Benfica B 0:3

PORTUGALSKO: Liga 3

12:00Braga B - Canelas 2010 0:1
16:00S. Joao Ver - Pevidem 0:0
16:00Torreense - Santarem 1:0

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

12:00Coruchense - Operario 1:3
13:00CD Rabo Peixe - Sintrense 0:1
16:00Castro Daire - Leca 2:0
16:00Ferreira de Aves - Alvarenga 1:0
16:00Gondomar - Sp. Espinho 1:6
16:00Juv. Evora - Imortal 4:0
16:00Limianos - Forjaes 5:2
16:00Louletano - FC Barreirense 4:0
16:00Macedo Cavaleiros - SC Vila Real 1:1
16:00Marinhense - Idanhense 2:2
16:00Oleiros - Peniche 0:0
16:00OS Belenenses - Pero Pinheiro 0:0
16:00OdloženéPinhalnovense - Uniao Montemor -:-
16:00Salgueiros - Gouveia 4:0
16:00Santa Marta Penaguiao - Amarante 3:3
16:00Sao Martinho - Paredes 2:3
16:00SB Castelo Branco - SC Praiense 1:3
16:00Sertanense - Condeixa 0:0
16:00Tirsense - Mirandela 0:0
16:00Vila Mea - Berco 2:1
16:00Vilaverdense - SC Vianense 1:1
17:00Fontinhas - Vitoria Sernache 2:2
17:00Sporting Ideal - Loures 0:2

PORTUGALSKO: Liga BPI Women - skupina o titul

14:00Sporting Ž - Famalicao Ž 0:1
16:00Albergaria/Durit Ž - Braga Ž 0:3

PORTUGALSKO: Liga BPI Women - skupina o udržanie

11:30Valadares Gaia Ž - Varzim Ž 2:0
16:00Estoril Ž - Atletico Ž 2:0
16:00Ouriense Ž - Amora Ž 1:3

RWANDA: Premier League

11:30Gorilla - Bugesera FC 1:1
14:00Kiyovu - APR 0:0

SALVÁDOR: Primera Division - Clausura

02:00Aguila - Jocoro 0:0
02:00Chalatenango - Atletico Marte 0:0
89'Alianza FC - Metapan 0:2
87'Luis Angel Firpo - Municipal Limeno 1:0
90+'11 Deportivo - FAS 1:1
74'Platense Municipal - Santa Tecla 0:1

SAN MARÍNO: Campionato Sammarinese

15:00OdloženéCosmos - Pennarossa -:-
15:00OdloženéLa Fiorita - Fiorentino -:-
15:00OdloženéSan Giovanni - Domagnano -:-
15:00OdloženéTre Fiori - Juvenes/Dogana -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1

14:00Al Fujairah - Al Arabi 1:2
14:00Al-Taawon - Al Rams 2:1
14:00Al Thaid - Dibba Al Hisn 0:2
14:00Dibba Al Fujairah - Hatta 3:0
14:00Masafi - Al Jazira Hamra 2:1
14:00Masfut - Dubai City 1:1
14:05Al Hamriyah - Al Bataeh 1:1

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Prezidentský pohár

14:00Ittihad Kalba - Bani Yas 0:2
17:00Al Sharjah - Al-Ahli Dubai 1:0pen

SVET: Medzištátne zápasy

85'Peru - Panama 1:1
17'Kolumbia - Honduras 1:0

SVET: Prípravné zápasy

10:00Mladá Boleslav B (Cze) - Kladno (Cze) 2:0
10:30Slavia Praha B (Cze) - Zivanice (Cze) 3:3
10:45ZrušenéPaloma (Ger) - Sasel (Ger) -:-
11:00Lok. Záhreb (Cro) - Opatija (Cro) 2:3
13:00Renova (Mkd) - Besa 1976 (Mkd) 1:1
13:30Rostocker FC (Ger) - Dynamo Schwerin (Ger) 1:0
14:00Cronenberger (Ger) - Ennepetal (Ger) 3:0
14:00ZrušenéDebrecín (Hun) - Újpest (Hun) -:-
14:00ZrušenéFerencváros (Hun) - Sp. Subotica (Srb) -:-
14:00Geestemunde (Ger) - Drochtersen/Assel (Ger) 0:3
14:00Mönchengladbach II (Ger) - Remscheid (Ger) 2:1
14:00Parnu JK Vaprus (Est) - Paide (Est) 0:2
14:00Varaždín (Cro) - Celje (Slo) 1:2
14:30Din. Záhreb (Cro) - Koper (Slo) 4:2
14:30Dugopolje (Cro) - Iskra (Mne) 5:1
14:30Hajduk Split (Cro) - Siroki Brijeg (Bih) 2:1
15:00Bovinghausen (Ger) - Duisburg (Ger) 3:4
15:00Leher (Ger) - SFL Bremerhaven (Ger) 2:4
15:00Maribor (Slo) - Triglav (Slo) 4:0
15:00ZrušenéSiegburger (Ger) - Uerdingen (Ger) -:-
15:00Zaglebie (Pol) - FC Voluntari (Rou) 1:0
15:30Galway (Irl) - Finn Harps (Irl) 1:0
16:00ZrušenéJeunesse Canach (Lux) - Benfica (Lux) -:-
19:00Alianca (Bra) - CSE (Bra) 0:0
20:00Treze (Bra) - 7 de Setembro (Bra) 2:0
75'Belgrano (Arg) - U. Espanola (Chi) 2:0

ŠKÓTSKO: SWPL 1 Women

14:00Aberdeen Ž - Spartans Ž 2:3
14:00Glasgow City Ž - Hamilton Ž 1:0
15:00Hearts Ž - Rangers Ž 0:5
15:00Motherwell Ž - Partick Thistle Ž 2:2
17:10Hibernian Ž - Celtic Ž 1:1

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 1

13:45Leganes B - Langreo 1:1

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 2

12:00UD Logrones B - Naxara 3:0
17:30Sestao - Izarra 0:0

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 3

15:00Huesca B - Cerdanyola 2:0

ŠPANIELSKO: Segunda RFEF - Group 5

17:00Mar Menor - Ejido 1:0

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Group 1

16:00Sofan - Racing Club Villalbes 1:2
16:30Alondras - Silva SD 0:2
17:00OdloženéBarco - Estradense -:-
17:00OdloženéPonteareas - Rapido de Bouzas -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 3

11:45Barreda Balompie - Textil Escudo 2:1
11:45Guarnizo - Noja 1:1
11:45Siete Villas - Selaya 2:2
17:00Naval Reinosa - Torrelavega 2:0

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 5

12:00OdloženéGranollers - Grama -:-
12:00L'Hospitalet - Pobla Mafumet 4:2
12:30OdloženéSant Andreu - Girona B -:-
16:30Olot - Vilafranca 5:1
16:30Peralada - San Cristobal CP 1:1
18:00OdloženéGuineueta - Asco -:-
18:00UE Sants - CE Manresa 0:1
18:00Vilassar de Mar - UE Figueres 1:0

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 6

11:30Recambios Colon - Atzeneta 0:1
12:00Castellon B - Ilicitano 0:0
16:30Orihuela - Beniganim 4:0
17:00Olimpic Xativa - Valencia B 0:1

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 7

11:30AD Torrejon - Tres Cantos 0:1
11:30Alcorcon B - CDE Madrid 3:1
11:30Carabanchel - Villaverde San Andres 0:2
11:30Colonia M. - Trival Valderas 0:0
12:00Atl. Madrid B - Ursaria 0:0
12:00Las Rozas - Parla 3:0
12:00OdloženéPozuelo de Alarcon - Moratalaz -:-
12:00RSD Alcala - Complutense 1:0
16:30OdloženéGalapagar - Getafe B -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 8

16:00OdloženéNumancia B - Salamanca B -:-
17:00Guijuelo - Ribert 3:1
17:00OdloženéReal Avila - Arandina -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 9

12:00OdloženéAlmeria B - Marbella -:-
12:00Jaen - Torre del Mar 3:1
12:00Málaga B - Atletico de Porcuna 1:3
17:00UD San Pedro - Torremolinos 0:1

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 10

12:00OdloženéCartaya - Xerez CD -:-
12:00CD Utrera - Cabecense 3:0
12:00Los Barrios - CD Gerena 0:0
12:00OdloženéPuente Genil - Sevilla C -:-
13:00OdloženéTomares UD - Ceuta B -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 11

11:30Portmany - Binissalem 2:0
12:00Constancia - Poblense 0:3
12:00Inter Ibiza - Soller 3:1
12:00Mercadal - Platges de Calvia 0:1
12:00Son Veri - Murense 2:1
16:00Serverense - Mallorca B 1:1
18:00OdloženéCampos - Sant Jordi -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 12

13:00CD Buzanada - Villa Santa Brigida 1:1
13:00OdloženéHerbania - Yaiza -:-
13:00Lanzarote - Las Palmas C 1:0
13:00Vera - Santa Ursula 0:1
18:00OdloženéSD Tenisca - Gran Tarajal -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 13

12:00EG El Palmar CF - Mazarron CF 1:0
12:00Real Murcia B - Yeclano 0:1
16:00Racing Murcia - Bullense 1:0
16:15Deportiva Minera - Bala Azul 3:1
16:30Archena - Caravaca 2:3
16:30Cartagena FC - CAP Ciudad de Murcia 1:3
16:30Huercal-Overa - UCAM Murcia B 3:2
16:30Lorca Deportiva - Cartagena B 2:2
16:30UD Los Garres - La Union 2:1

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 14

16:30Don Alvaro - UP Plasencia 3:0
16:30Llerenense - Moralo 1:1
16:30Olivenza - Azuaga 0:1

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 15

12:00Beti Kozkor - Huarte 1:2
16:15CD Cantolagua - Txantrea 1:0
16:30Cirbonero - Murchante 1:1

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 16

17:00Alfaro - Oyonesa 1:2
17:00CDFC Calzada - Anguiano 1:1
17:00Vianes - River Ebro 3:1

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 17

11:30Giner Torrero - Biescas 0:0
11:30Zaragoza B - Epila 2:0
11:45Barbastro - Santa Anastasia 0:0
12:00OdloženéCalamocha - Belchite 97 -:-
16:00Atletico Monzon - Binefar 3:0
16:00Borja - Caspe 2:1
16:00Carinena - Robres 2:1

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 18

11:30Almansa - Illescas 0:2
11:30OdloženéTarancon - Huracan de Balazote -:-
12:00Ciudad Real - Quintanar 0:0
12:00Villarrobledo - San Clemente 2:0
16:00Torrijos - Guadalajara 1:1
17:00Conquense - Villacanas 1:2
18:00La Roda - Villarrubia 0:3

ŠPANIELSKO: Copa del Rey

12:00Baleares - Valencia 0:1
16:00Betis - Sevilla 2:1

ŠPANIELSKO: Primera Division - ženy

11:00Betis Ž - Eibar Ž 2:0
11:00Levante Ž - Athletic Bilbao Ž 2:3
11:00OdloženéVallecano Ž - Real Madrid Ž -:-
11:30Atletico Madrid Ž - Huelva Ž 3:2
12:00OdloženéReal Sociedad Ž - Barcelona Ž -:-
12:00Sevilla Ž - Valencia Ž 3:1
13:00Tenerife Ž - Alaves Ž 1:0

ŠPANIELSKO: 2. divízia - ženy

11:00Elche CF Ž - Albacete Ž 4:2
12:00Real Oviedo Ž - Atl. Madrid B Ž 0:1
12:00Santa Teresa Ž - Alhama Ž 3:1
12:00SE AEM Ž - EDF Logrono Ž 2:1
12:00Seagull Ž - Espanyol Ž 0:3
12:00OdloženéZaragoza CFF Ž - Las Planas Ž -:-
13:00CD Juan Grande Ž - Tenerife B Ž 1:1
13:00OdloženéReal Union Ž - Femarguin Ž -:-
16:00OdloženéMadrid C. B Ž - Granada Ž -:-
16:15Cordoba Ž - Cacereno Ž 0:0

TALIANSKO: Serie B

16:15Monza - Perugia 2:2
16:15Pordenone - Lecce 0:1
16:15Spal - Benevento 1:1
18:30OdloženéL.R. Vicenza - Alessandria -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina A

14:30OdloženéAsti - Novara -:-
14:30OdloženéBorgosesia - Chieri -:-
14:30OdloženéBra - Saluzzo -:-
14:30OdloženéCitta di Varese - Lavagnese -:-
14:30OdloženéHSL Derthona - Vado -:-
14:30OdloženéImperia - Gozzano -:-
14:30OdloženéLigorna - Caronnese -:-
14:30OdloženéLigorna - Fossano -:-
14:30OdloženéSanremese - Caronnese -:-
14:30OdloženéSestri Levante - PDHA -:-
14:30OdloženéTicino - Casale -:-
15:00OdloženéBra - Sanremese -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina B

14:30OdloženéBreno - Vis Nova Giussano -:-
14:30OdloženéBrusaporto - Real Calepina -:-
14:30OdloženéCastellanzese - Leon -:-
14:30OdloženéCrema - Sona -:-
14:30OdloženéDesenzano Calvina - Caravaggio -:-
14:30OdloženéLegnano - Ciserano-Bergamo -:-
14:30Legnano - Caravaggio 3:0
14:30OdloženéOlginatese - Folgore Caratese -:-
14:30OdloženéPonte San Pietro - Franciacorta -:-
14:30OdloženéSG City Nova - Villa Valle -:-
14:30OdloženéUSD Casatese - Arconatese -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina C

14:30OdloženéAdriese - Union Clodiense -:-
14:30OdloženéArzignanoChiampo - Ambrosiana -:-
14:30OdloženéCattolica Calcio - Cartigliano -:-
14:30OdloženéEste - Campodarsego -:-
14:30OdloženéLevico Terme - Dolomiti Bellunesi -:-
14:30OdloženéLuparense - Caldiero Terme -:-
14:30OdloženéMestre - Cjarlins Muzane -:-
14:30OdloženéSan Martino Speme - Montebelluna -:-
14:30OdloženéSpinea - Delta Porto Tolle -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina D

14:30OdloženéForli - Alcione Milano -:-
14:30OdloženéG.S. Bagnolese - Ath. Carpi -:-
14:30Lentigione - Aglianese Calcio 3:0
14:30OdloženéLentigione - Seravezza Pozzi -:-
14:30OdloženéPrato - Rimini -:-
14:30OdloženéRavenna - Real Forte Querceta -:-
14:30OdloženéSammaurese - Fanfulla -:-
14:30OdloženéSan Donnino - Forli -:-
14:30OdloženéSan Donnino - Mezzolara -:-
14:30OdloženéSasso Marconi - Ghivizzano Borgo -:-
14:30OdloženéSCD Progresso - Correggese -:-
14:30OdloženéTritium - Aglianese Calcio -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina E

14:30OdloženéASD Cascina - Follonica Gavorrano -:-
14:30OdloženéCannara - Poggibonsi -:-
14:30OdloženéFlaminia - Pro Livorno -:-
14:30OdloženéLornano Badesse - Tiferno Lerchi -:-
14:30OdloženéMontespaccato - Foligno -:-
14:30OdloženéRieti - Sangiovannese -:-
14:30OdloženéScandicci - Pianese -:-
14:30OdloženéTrestina - Arezzo -:-
14:30OdloženéUnipomezia - San Donato -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina F

14:30OdloženéCastelfidardo - Vastogirardi -:-
14:30OdloženéCastelnuovo Vomano - ASD Pineto Calcio -:-
14:30OdloženéChieti - Nereto -:-
14:30OdloženéMatese - Porto D'Ascoli -:-
14:30OdloženéMontegiorgio - Alto Casertano -:-
14:30OdloženéSambenedettese - Trastevere Calcio -:-
14:30OdloženéS. N. Notaresco - Fiuggi -:-
14:30OdloženéUS Tolentino - Recanatese -:-
14:30OdloženéVastese - Fano -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina G

14:30OdloženéAfragolese - Vis Artena -:-
14:30OdloženéAprilia - Gladiator -:-
14:30OdloženéAtletico Uri - Muravera -:-
14:30OdloženéCalcio Giugliano - Torres -:-
14:30OdloženéCynthialbalonga - Ostia Mare -:-
14:30OdloženéInsieme Formia - Nuova Florida -:-
14:30OdloženéLanusei Calcio - Arzachena -:-
14:30OdloženéLatte Dolce - Carbonia -:-
14:30OdloženéR. Monterotondo - Cassino -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina H

14:30OdloženéAltamura - A.C.D. Nardo -:-
14:30OdloženéBrindisi - Francavilla -:-
14:30OdloženéCasarano - Gravina -:-
14:30OdloženéCitta di Fasano - Audace Cerignola -:-
14:30OdloženéMolfetta Calcio - Lavello -:-
14:30OdloženéNocerina - Bisceglie -:-
14:30OdloženéRotonda - Bitonto -:-
14:30OdloženéSan Giorgio - Virtus Matino -:-
14:30OdloženéSorrento - Mariglianese -:-
14:30OdloženéSS Nola 1925 - Casertana -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina I

14:30OdloženéBiancavilla - San Luca -:-
14:30OdloženéCastrovillari - Gelbison Cilento -:-
14:30OdloženéCittanovese - AS Acireale -:-
14:30OdloženéGiarre - Portici 1906 -:-
14:30OdloženéRende - Cavese -:-
14:30OdloženéSancataldese - Paterno -:-
14:30OdloženéSanta Maria Cilento - San Luca -:-
14:30OdloženéSanta Maria Cilento - Real Aversa -:-
14:30OdloženéTrapani - S. Agata -:-
14:30OdloženéTroina - Lamezia Terme -:-

TALIANSKO: Coppa Italia Serie D

14:30Prato - Follonica Gavorrano 1:2

TALIANSKO: Primavera 1

10:40OdloženéAS Rím U19 - Lecce U19 -:-
11:00OdloženéSampdoria U19 - Fiorentina U19 -:-
12:30OdloženéNeapol U19 - Spal U19 -:-
14:30OdloženéAtalanta U19 - Turín U19 -:-

TALIANSKO: Serie A - ženy

12:00Pomigliano Ž - Juventus Ž 0:5
12:30Fiorentina Ž - Sassuolo Ž 1:6
14:30Inter Ž - Neapol Ž 1:1

TALIANSKO: Serie B Women

14:30OdloženéCesena Ž - Cittadella Ž -:-
14:30OdloženéCortefranca Ž - Chievo Verona Ž -:-
14:30OdloženéPalermo Ž - Brescia Ž -:-
14:30OdloženéPink Bari Ž - Torres Ž -:-
14:30OdloženéPro Sesto Ž - Ravenna Ž -:-
14:30OdloženéRoma CF Ž - Como Ž -:-
14:30OdloženéTavagnacco Ž - San Marino Academy Ž -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

14:00Coastal Union - Young Africans 0:2
14:00Tanzania Prisons - Kinondoni MC 0:2

THAJSKO: Thai League 1

12:00OdloženéBangkok Utd - Samut Prakan City -:-
12:00Muangthong - Pathum United 2:2
12:00Police Tero - Nakhon Ratchasima FC 0:1
12:30Chiangmai Utd - Buriram 1:4

THAJSKO: Thai League 2

12:00Rayong FC - Phrae 3:2
12:30Khonkaen FC - Lamphun Warrior 0:1
13:00Lampang - Thai Navy 2:2
13:00Raj Pracha - Nakhon Pathom 2:1

TOGO: Championnat National

16:00ASC Kara - Semassi -:-
16:00Dynamic Togol. - AS Togo-Port -:-
16:00Gbohloe-Su - Entente II -:-
16:00Gomido - Anges de Notse -:-
16:00Ifodje - Kara -:-
16:00Unisport - Kakadl -:-

TURECKO: Super Lig

11:30Altay - Alanyaspor 0:2
14:00Giresunspor - Kasimpasa 0:2
17:00Hatayspor - Galatasaray 4:2

TURECKO: 1. Lig

11:30Keciorengucu - Eyupspor 0:0
11:30Tuzlaspor - Altinordu 2:1
14:00Balikesirspor - Samsunspor 0:2
17:00Bursaspor - Erzurum BB 0:0

TURECKO: 2. Lig White Group

11:00Akhisarspor - Zonguldak 0:0
11:00Ankara Demirspor - Sanliurfaspor 2:1
11:00Eskisehirspor - Karacabey Belediyespor 2:1
11:00Isparta 32 Spor - 1928 Bucaspor 1:3
11:00Kirsehir Belediyespor - Pazarspor 3:1
11:00Nazillispor - Kirklarelispor 1:1
11:00Tarsus - 1922 Konyaspor 0:0
11:00Usakspor - Amedspor 1:1

TURECKO: 2. Lig Red Group

11:00Adiyamanspor - Vanspor FK 3:1
11:00Afjet Afyonspor - Bodrumspor 0:2
11:00Diyarbekirspor - Corum 2:0
11:00Ergene Velimese - Sariyer 3:0
11:00Inegolspor - Ankaraspor 3:1
11:00Nigde Anadolu - Soma Spor 1:3
11:00Sakaryaspor - Bayburt 2:0
11:00Serik Belediyespor - Kahramanmaras 0:3

TURECKO: 3. Lig Group 1

11:00OdloženéHopaspor - Kahta -:-
11:00Karaman Bld. - Catalca 0:2
11:00Kelkit - Erbaaspor 1:1
11:00Mamak - Nevsehirspor 0:5
11:00Osmaniyespor - Sancaktepe 3:0

TURECKO: 3. Lig Group 2

11:00Carsambaspor - Sile Yildizspor 1:1
11:00Elazig Karakocan - Hacettepe 2:1
11:00Igdir FK - Kestel 2:1
11:00Iskenderun - Aksaray Bld. 2:1
11:00Malatya - Duzcespor 0:1
11:00Yomraspor - Darica Genclerbirligi 0:0
11:0052 Orduspor - Kusadasispor 3:1

TURECKO: 3. Lig Group 3

11:00Agri 1970 - Icel 1:2
11:00Belediye Derince - Edirnespor 1:0
11:00Cankaya FK - Ofspor 1:3
11:00Ceyhanspor - Gumushanespor 1:5
11:00Fethiyespor - Kirikkale Buyuk Anadolu 1:0
11:00Karakopru - Karabukspor 5:1
11:00Karsiyaka - Erokspor 1:2
11:00Modafenspor - Mardin BB 0:0
11:00Tepecik - Orduspor 1967 0:1

TURECKO: Super Lig Women

10:00Fenerbahce Ž - Amed SK Ž 3:1
10:00Galatasaray Ž - Konak Bld. Ž 1:1
10:00Hatayspor Ž - Fatih Vatanspor Ž 0:3
10:00Karadeniz Ereglispor Ž - Besiktas Ž 1:7
10:00Karagumruk Ž - Adana Idmanyurd Ž 1:1
10:00Kayseri Ž - Trabzonspor Ž 1:0
10:00Kirecburnu Ž - Belediyesi Ž 0:7
10:00Rizespor Ž - ALG Spor Ž 0:3
10:00Sivasspor Ž - Yabancilar Ž 2:1
10:001207 Antalyaspor Ž - Kocaeli Bayan Ž 3:1
11:00Dudullu Ž - Hakkarigucu Ž 1:4
12:00Fomget Genclik Ve Spor Ž - Altay Ž 1:0

ZAMBIA: Superliga

14:00Green Buffaloes FC - Nkwazi 0:1
14:00Green Eagles - Power Dynamos 0:0
14:00Zesco Utd - Kabwe 1:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.