REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

ANGLICKO: EFL Cup

15'Bristol City - Aston Villa 0:2
20:45Lincoln - Liverpool -:-
20:45Manchester City - Bournemouth -:-

ARMÉNSKO: Premier League

14:30Van - Alashkert 0:1

ARMÉNSKO: First League

14:00Sevan - Noravank 4:0
14:30Lernayin Artsakh - BKMA 0:3

ÁZIA: AFC Liga Majstrov

17:00Al Nasr Riyadh (Sau) - Al-Ain (Uae) 0:1
17:00Sepahan (Irn) - Al-Sadd (Qat) 2:1
15'Al-Duhail (Qat) - Al-Taawon (Sau) 0:0
15'Persepolis (Irn) - Al Sharjah (Uae) 1:0

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

13:00FK Gorodeja 2 - Slavia Mozyr 2 0:3

BRAZÍLIA: Serie A

02:30Sport Recife - Corinthians 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Amapaense - play-off

01:00Santana EC - Ypiranga AP 1:2

BRAZÍLIA: Campeonato Maranhense - play-off

00:00Sampaio Correa - Moto Club 0:0

BRAZÍLIA: Copa do Brasil

02:30Ceara - Brusque 5:1
02:30Vasco - Botafogo RJ 0:0

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

15'America Mineiro U20 - Ceara U20 0:0
15'Sao Paulo U20 - Athletico-PR U20 0:0
20:30Internacional U20 - Flamengo U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro Women

23:00Iranduba de Amazonia Ž - Corinthians Ž 0:2
01:30Cruzeiro Ž - Ferroviaria Ž 0:1
15'Gremio Ž - Internacional Ž 0:1
15'Palmeiras Ž - Santos Ž 0:0
15'Ponte Preta Ž - Kindermann Ž 0:0

ČILE: Primera División

16:00Deportes Iquique - U. Calera 0:3
86'U. De Concepcion - O'Higgins 1:3
21:00Cobresal - Palestino -:-

ČÍNA: Superliga

09:30Henan Jianye - Shandong Luneng 0:2
12:00Jiangsu Suning - Guangzhou Evergrande 2:1
14:00Dalian Pro - Shenzhen 1:3
14:00Guangzhou R&F - Šanghaj Šen-chua 0:2

ČÍNA: Jia Liga

09:30Chengdu Qianbao - Suzhou Dongwu 2:1
13:35Meizhou Hakka - Zhejiang Greentown 2:2
14:00Xinjiang Tianshan - Heilongjiang Lava 0:0

EGYPT: Premier League

15:00Wadi Degla - Smouha 0:0
17:30El Gounah - Aswan SC 1:0
17:30El Masry - El Entag El Harby 2:2
15'Ismaily - Pyramids 0:0

ESTÓNSKO: Esiliiga

18:00ZrušenéTammeka U21 - Parnu JK Vaprus -:-

EURÓPA: Európska liga - kvalifikácia

16:00Ararat-Armenia (Arm) - Celje (Slo) 1:0pp
17:30KuPS (Fin) - Suduva (Ltu) 2:0
PredĺženieMOL Fehervar (Hun) - Reims (Fra) 0:0
18:00Plzeň (Cze) - Sonderjyske (Den) 3:0
84'FK Rostov (Rus) - Maccabi Haifa (Isr) 1:2
56'Besiktas (Tur) - Rio Ave (Por) 1:0
59'CSKA Sofia (Bul) - B36 Torshavn (Fai) 2:0
58'Djurgården (Swe) - CFR Kluž (Rou) 0:1
59'Floriana (Mlt) - Flora (Est) 0:0
59'Charleroi (Bel) - Partizan (Srb) 1:1
59'Malmo FF (Swe) - Lok. Záhreb (Cro) 4:0
58'Mura (Slo) - PSV (Ned) 1:3
57'Riga FC (Lat) - Celtic (Sco) 0:0
60'Rosenborg (Nor) - Alanyaspor (Tur) 1:0
45'FCSB (Rou) - Liberec (Cze) 0:0
45'H. Beer Sheva (Isr) - Motherwell (Sco) 1:0
15'APOEL (Cyp) - Zrinjski (Bih) 1:1
15'FC Kodaň (Den) - Piast (Pol) 0:0
15'FK Sarajevo (Bih) - Buducnost (Mne) 1:0
15'Galatasaray (Tur) - Hajduk Split (Cro) 0:0
15'Granada (Esp) - Loco. Tbilisi (Geo) 0:0
15'Klaksvik (Fai) - Dinamo Tbilisi (Geo) 0:0
15'Shkendija (Mkd) - Tottenham (Eng) 0:1
15'St. Liege (Bel) - Vojvodina (Srb) 0:0
15'Šeriff Tiraspoľ (Mda) - Dundalk (Irl) 1:0
20:15Wolfsburg (Ger) - Desna (Ukr) -:-
20:30AC Miláno (Ita) - Bodo/Glimt (Nor) -:-
20:30Bazilej (Sui) - Anorthosis (Cyp) -:-
20:30LASK (Aut) - Dunajská Streda (Svk) -:-
20:30Legia (Pol) - Drita (Kos) -:-
20:30St. Gallen (Sui) - AEK (Gre) -:-
20:45Rijeka (Cro) - Kolos Kovalivka (Ukr) -:-
21:00Sporting (Por) - Aberdeen (Sco) -:-
21:00Willem II (Ned) - Rangers (Sco) -:-

EURÓPA: EURO U17 - Kvalifikácia - prvá fáza

14:00OdloženéFínsko U17 - Izrael U17 -:-
14:00OdloženéLotyšsko U17 - Dánsko U17 -:-
14:00OdloženéSrbsko U17 - Arménsko U17 -:-
14:00OdloženéŠvédsko U17 - Kazachstan U17 -:-

EURÓPA: Superpohár UEFA

21:00Bayern - Sevilla -:-

FÍNSKO: Veikkausliiga

17:30HJK - TPS Turku 2:2

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B

17:30TPV - Ilves 2 1:0

HONGKONG: Premier League

09:00Kitchee - Lee Man Warriors 2:1

ISLAND: Pepsideild

18:00Akureyri - Kopavogur 1:1
18:15Fjolnir - Akranes 1:3
18:15Hafnarfjördur - Valur 1:4
18:15KR Reykjavik - Grotta 1:1
21:15Breidablik - Stjarnan -:-
21:15Fylkir - Vikingur Reykjavik -:-

IZRAEL: Leumit League

87'Beitar Shimshon - Hapoel Afula 2:1
85'Hapoel Iksal Imad - H. Akko 3:2
86'Hapoel Kfar Shalem - Hap. Ramat Gan 0:3
90'Hapoel Umm al-Fahm - H. Ironi Rishon 0:1
84'H. Raanana - Ramat Hasharon 1:0
87'MS Kafr Qasim - Nes Tziona 1:2
88'Nof Hagalil - Hapoel Jerusalem 0:0

JORDÁNSKO: Premier League

16:00Shabab Al Ordon - Aqaba 2:2
17:30OdloženéAl-Faisaly Amman - Al Salt -:-
85'Al Hussein - Al Ramtha 1:0
20:00OdloženéAqaba - Al Ahli -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Athletico-PR (Bra) - Colo Colo (Chi) 2:0
00:15Caracas (Ven) - Libertad (Par) 2:1
00:15Defensa y Justicia (Arg) - Olimpia Asuncion (Par) 2:1
02:30A. Lima (Per) - Racing Club (Arg) 0:2
02:30America De Cali (Col) - U. Catolica (Chi) 1:1
02:30Guarani (Par) - Palmeiras (Bra) 0:0
02:30Internacional (Bra) - Gremio (Bra) 0:1
00:00J. Wilstermann (Bol) - Penarol (Uru) -:-

JUŽNÁ KÓREA: WK League - ženy

11:00Hwacheon Ž - Gyeongju Ž 0:2
11:00Incheon Hyundai Steel Ž - Sejong Sportstoto Ž 4:2
11:00Seoul Ž - Changnyeong Ž 0:4
11:00Suwon FMC Ž - Boeun Sangmu Ž 4:2

KANADA: CSL

01:15Serbian W. E. - Scarborough B. 3:0

KAZACHSTAN: 1. liga

09:30Zhetysu - Šachtar K. 3:2
11:45Ordabasy - Kyzylzhar 1:0
14:00Kaisar - FC Astana 0:1

KAZACHSTAN: First Division

07:00Baykonur Kyzylorda - Altai Semey 1:1
07:00Shakhtar Bulat - Sdyushor 0:3
12:30Ekibastuz - Arys 1:1
12:30FK Kyran - Aktobe 0:0

KOLUMBIA: Copa Colombia

01:00Real Cartagena - Tigres 0:0
03:05Leones - U. Magdalena 1:1
22:15Huila - Real San Andres -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

04:00Saprissa - Cartagines 0:4

LOTYŠSKO: Pohár

13:00FK Liepaja - BFC Daugavpils 1:0
14:30Kauguri-PBLC - Jelgava 0:9

MAROKO: Botola Pro

20:15Wydad - Raja Casablanca -:-

MAURETÁNIA: Ligue 1

19:00Police - Nouadhibou -:-
21:55Ksar - Sahel -:-

MEXIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Atlante - Tapatio 0:0
02:05Venados - Tlaxcala 1:0
04:05Celaya - Tampico Madero 0:0

MEXIKO: Liga Premier Serie A

00:00Tecos FC - Colima FC -:-

MEXIKO: Liga MX Women - Apertura

00:00Atl. San Luis Ž - Cruz Azul Ž -:-

MJANMARSKO: National League

11:00Shan Utd - Ayeyawady 2:1
11:00Yangon Utd - Rakhine United 0:0

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

15:00Codru Lozova - Floresti 1:1

MONGOLSKO: Premier League

13:00Sumida Gepro - Mazaalainuud 0:3

NEMECKO: Oberliga Westfalen

19:00Clarholz - RSV Meinerzhagen -:-
19:00Eintracht Rheine - FC Gutersloh -:-
19:00Haltern - Holzwickeder SC -:-
19:00Munster 2 - Westfalia Herne -:-
19:00Schermbeck 2020 - Vreden -:-
19:00Siegen - Sprockhovel -:-
19:00Wattenscheid - Finnentrop/Bamenohl -:-
19:30ASC 09 Dortmund - Kaan-Marienborn -:-
19:30Hammer SpVgg. - Ennepetal -:-

NEMECKO: Oberliga Niederrhein

19:30DJK Teutonia St.Tonis - Meerbusch -:-
19:30OdloženéHilden - TVD Velbert -:-
19:30Union Nettetal - FC Monheim -:-
20:00Duisburg - 1.FC Mönchengladbach -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 3

18:00ZrušenéDonn - Mandalskameratene -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

22:30Ayacucho - Binacional -:-

PORTUGALSKO: LigaPro

17:00Academico Viseu - Estoril 0:2

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

56'Benfica U23 - Sporting U23 2:1

RAKÚSKO: Regionalliga West - Tyrol

45'SV Worgl - Schwaz 2:1

RAKÚSKO: Regionalliga West - Salzburg

60'Grodig - Seekirchen 1:3

RUSKO: PFL - Group 2

10:00Chita - Dynamo Moskva 2 2:3
12:00Zenit Irkutsk - Leningradets 0:1

RUSKO: PFL - Group 4

12:00Dynamo Barnaul - Zenit-Izhevsk 4:1
14:00FK Novosibirsk - Kamaz 2:2

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Liga Perzského zálivu

16:45OdloženéBani Yas - Khorfakkan -:-
19:30OdloženéAjman - Hatta -:-

SUDÁN: Premier League

16:00OdloženéAlfalah Atbra - Hilal El-Fasher -:-
16:00OdloženéAl Shorta - Khartoum -:-
16:00OdloženéEl-Ahli Atbara - Hay al-Arab -:-
16:00OdloženéRabita Kosti - Ahli Khartoum -:-

SVET: Medzištátne zápasy

16:00Francúzsko U17 - Švajčiarsko U17 -:-
17:00ZrušenéŠvajčiarsko U18 - Gruzínsko U18 -:-

SVET: Prípravné zápasy

15:00Al-Sahel (Syr) - Al Karamah (Syr) 0:1
60'Ibiza (Esp) - Ejido (Esp) 0:0
58'Lorca FC (Esp) - Murcia (Esp) 0:0
45'Montanesa (Esp) - CE Europa (Esp) 0:0
30'Covadonga (Esp) - Llanes (Esp) 0:0
15'Algeciras (Esp) - Cordoba (Esp) 0:0

ŠVÉDSKO: Division 2 - Östra Götaland

19:00Hassleholms IF - IFK Hassleholm -:-

ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy

45'IF Brommapojkarna Ž - Alvsjo Ž 0:2

TALIANSKO: Coppa Italia Primavera

15:00Lazio U19 - Cosenza U19 3:1
15:00Turín U19 - Spezia U19 2:0
16:00Verona U19 - Pordenone U19 1:0

TURKMÉNSKO: Youth League

15:00OdloženéKopetdag Asgabat U21 - Ahal U21 -:-

USA: MLS

23:00New England Revolution - Montreal Impact 3:1
01:00Atlanta Utd - FC Dallas 1:0
01:00New York City - Toronto FC 0:1
01:30Cincinnati - Philadelphia Union 0:0
01:30Columbus Crew - Minnesota 2:1
01:30Chicago Fire - Houston Dynamo 4:0
01:30Sporting Kansas City - Orlando City 1:2
02:00Inter Miami - New York Red Bulls 1:4
02:30Nashville SC - DC United 1:0
03:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes 5:0
03:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy 2:0
04:00Portland Timbers - Seattle Sounders 1:0
04:30Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps 6:0

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Philadelphia 2 1:1
01:00Indy Eleven - Saint Louis FC 1:1
01:00ZrušenéNorth Carolina - Miami FC -:-
01:15Charlotte Independ. - Miami FC 0:0
01:30ZrušenéAtlanta United 2 - Birmingham -:-
01:30Atlanta United 2 - New York Red Bulls 2 5:3
02:00OdloženéMemphis - North Carolina -:-
02:30ZrušenéAustin Bold - San Diego Loyal -:-
03:00ZrušenéNew Mexico - Portland 2 -:-
04:00LA Galaxy 2 - San Diego Loyal 1:1
04:00ZrušenéTacoma Defiance - San Antonio -:-

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Fort Lauderdale 2:1
04:30Tucson - Forward Madison 2:1

USA: NISA - jesenná časť

23:00Oakland Roots - Detroit -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.