m.FlashScore.sk

REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

ALBÁNSKO: Superpohár

19:00Partizani - Kukesi -:-

ANGLICKO: Premier League

14'Sheffield Utd - Crystal Palace 0:0
17:30Chelsea - Leicester -:-

ANGLICKO: Championship

13:00Reading - Cardiff 3:0

ANGLICKO: National League

16:00Notts County - Wrexham -:-

ANGLICKO: Premier League 2

13:00Sunderland U23 - Norwich U23 1:2
14'Wolves U23 - Everton U23 0:0
reklama

ANGLICKO: Championship - ženy

53'Lewes Ž - Blackburn Ž 2:1
14'Crystal Palace Ž - Coventry United Ž 0:0
14'Leicester Ž - Durham Ž 1:1
14'London Bees Ž - London City Lionesses Ž 0:1
16:00Aston Villa Ž - Sheffield Utd Ž -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Ferroviario do Huambo - Cubango -:-
16:00Primeiro de Maio - Academica -:-
16:00Santa Rita - Caala -:-

ARGENTÍNA: Superliga

01:00Racing Club - River Plate 1:6
16:00Patronato - Huracan -:-
20:30Defensa y Justicia - Arsenal Sarandi -:-
22:45Lanus - Velez Sarsfield -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

23:00Belgrano - San Martin S.J. 1:1
18:00OdloženéAlmagro - San Martin Tucuman -:-
20:05Guillermo Brown - Barracas Central -:-
20:30Dep. Riestra - Gimnasia Jujuy -:-
21:00Gimnasia Mendoza - Def. de Belgrano -:-
22:05Tigre - Quilmes -:-
23:00Alvarado - Agropecuario -:-

ARGENTÍNA: Primera B Metropolitana - Apertura

20:30Acassuso - Los Andes -:-

ARGENTÍNA: Primera C Metropolitana - Apertura

20:30Central Cordoba - El Porvenir -:-
20:30Real Pilar - Deportivo Espanol -:-

ARMÉNSKO: Premier League

15:15Noah - Ararat-Armenia -:-

AUSTRÁLIA: NPL Victoria

07:00Melbourne Knights - Hume City 1:2
08:00South Melbourne - Altona Magic 2:0

AUSTRÁLIA: Brisbane Premier League

09:00Brisbane K. - Caboolture 3:4

AUSTRÁLIA: NPL Western Australia

09:00Perth Glory U21 - Cockburn City 0:1

AUSTRÁLIA: NPL Queensland

11:00Brisbane U21 - Gold Coast Knights 0:4

AUSTRÁLIA: NPL Tasmania

06:00South Hobart - Clarence Utd. 13:1

AUSTRÁLIA: Capital Territory

07:00Canberra FC - Gungahlin 3:1
07:00Canberra Olympic - Cooma 4:0

AUSTRÁLIA: Northern NSW

06:30Adamstown Rosebud - Maitland 0:3
06:30Charlestown City Blues - Lambton J. 0:0
06:50Lake Macquarie - Valentine 0:0

AZERBAJDŽAN: Premier League

18:00Sabail - Zira -:-

BELGICKO: Jupiler League

44'St. Liege - Mouscron 2:0
18:00Antverpy - St. Truiden -:-
20:00Gent - Oostende -:-

BELGICKO: Proximus liga

16:00St. Gilloise - Lokeren -:-

BELGICKO: Pohár - kvalifikácia

16:00Blankenberge - Vosselaar -:-
16:00Deinze - Heist -:-
16:00Francs Borains - RFC Liege -:-
16:00Givry - Duffel -:-
16:00Gullegem - Oostkamp -:-
16:00Hamme - Tubize -:-
16:00Loenhout - Dikkelvenne -:-
16:00Londerzeel - Aalst -:-
16:00Mandel United - Habay La Neuve -:-
16:00Mariekerke - Ronse -:-
16:00Meux - Cappellen -:-
16:00Namur - Verlaine -:-
16:00OC Charleroi - Bambrugge -:-
16:00Oudenaarde - Temse -:-
16:00Rebecquoise - Lyra-Lierse Berlaar -:-
16:00Rhodienne-De Hoek - Onhaye -:-
16:00Sint-Job - Boom -:-
16:00Tilleur - Tienen -:-
16:00Torhout - Stade Brainois -:-
16:00Wetteren - Entente Durbuy -:-
16:00Wijgmaal - Nijlen -:-

BIELORUSKO: 1. liga

18:45Gorodeja - Din. Minsk -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

01:30Royal Pari - Nacional Potosi 0:2
21:00Real Potosi - Blooming -:-
21:00Sport Boys - Guabira -:-
21:30Bolivar - San Jose -:-
23:15J. Wilstermann - Aurora -:-

BOLÍVIA: Nacional B

21:30Fatic - Arauco Prado -:-
21:30Fortaleza - Independiente -:-
21:30Nacional Senac - Stormers SC -:-
21:30San Joaquin - Vaca Diez -:-
21:30Universitario Beni - Santa Cruz -:-
21:30U. Sucre - Stormers -:-
21:30Wils. Cooperativas - Tomayapo -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

20:30Tuzla City - Zrinjski -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: FBiH

17:30GOSK Gabela - Zivinice -:-
17:30TOSK Tesanj - Capljina -:-

BRAZÍLIA: Serie A

00:00Athletico-PR - Atletico-MG 1:0
00:00Vasco - Flamengo 1:4
02:00Gremio - Palmeiras 1:1
21:00Bahia - Goias -:-
21:00Cruzeiro - Santos -:-
21:00Fluminense - CSA -:-
21:00Sao Paulo - Ceara -:-
00:00Chapecoense-SC - Avai -:-

BRAZÍLIA: Serie B

00:00America MG - Cuiaba Esporte 2:1
21:00CRB - Vitoria -:-

BRAZÍLIA: Serie C

00:00Imperatriz - Ferroviario 0:0
00:15ABC - Sampaio Correa 1:1
20:30Ypiranga FC - Boa -:-
21:00Confianca - Treze -:-
23:00Santa Cruz - Globo -:-

BRAZÍLIA: Serie D - play-off

21:00Manaus - Brusque -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

16:00Fluminense U20 - Palmeiras U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro Women - play-off

20:00Osasco Audax Ž - Kindermann Ž -:-

BULHARSKO: Parva Liga

17:00CSKA Sofia - Arda -:-
19:30Cherno More - Ludogorets -:-

BULHARSKO: Vtora liga

18:30Neftochimic Burgas - Strumska Slava -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30ASF Dioulasso - Sonabel Ouagadougou -:-
17:30Kozaf - AS Police -:-

ČESKO: 1. Liga

14'Sparta Praha - Ostrava 1:0
17:00Jablonec - Mladá Boleslav -:-
17:00Karviná - Liberec -:-
19:00Teplice - Plzeň -:-

ČESKO: 2. liga

17:00Varnsdorf - Jihlava -:-

ČESKO: ČFL - skupina A

10:15Slavia Praha B - Vltavín 4:1
10:15Sparta Praha B - Králův Dvůr 4:1
10:30Plzen B - Příbram B 1:0
17:00Mas Taborsko - Hostoun -:-
17:00Rakovnik - Admira Praha -:-
17:00Stechovice - Benesov -:-

ČESKO: ČFL - skupina B

10:15Bohemians 1905 B - Hradec Králové B 1:2
10:15Dukla Praha B - Pardubice B 5:1
10:30Mladá Boleslav B - Chlumec n. C. 7:0
10:30Teplice B - Velvary 1:2

ČESKO: MSFL

10:15Blansko - Zlín B 1:0
10:15Slovácko B - Rosice 3:1
10:15Uničov - Velke Mezirici 1:1

ČESKO: A-divízia

17:00Sedlcany - Horovicko -:-

ČESKO: B-divízia

17:00Louny - Ostrov -:-

ČESKO: C-divízia

17:00Čáslav - Libis -:-
17:00Nymburk - Nachod -:-

ČESKO: D-divízia

10:15Brno B - Lanzhot 1:3
16:30Slavoj Polna - Zdar na Sazavou -:-
16:30Zdirec n. D. - Jihlava B -:-

ČESKO: E-divízia

16:30Nove Sady - HFK Olomouc -:-
16:30Strání - Brumov -:-
16:30Vsechovice - Kozlovice -:-

ČESKO: Division F

10:15Karviná B - Polanka 3:1
10:15Třinec B - Bohumin 2:0
16:30Frenstat p. R. - Opava B -:-

ČESKO: Prazsky prebor

10:15Žižkov B - Predni Kopanina 5:1
14'Vysehrad B - Dukla JM 0:0
17:00Motorlet Praha B - Podoli -:-
17:00Újezd nad Lesy - Admira Praha B -:-

ČESKO: Stredocesky KP

17:00Lysa n. L. - SK Lhota -:-
17:00Velim - Hrebec -:-

ČESKO: Jihocesky KP

14'Laziste - Osek 0:0
17:00Jankov - Cesky Krumlov -:-
17:00Junior Strakonice - Drazice -:-

ČESKO: Plzensky KP

10:30Plzen-Cernice - Zruc 4:2
Čakáme
aktualizáciu
Meclov - Vejprnice 0:0
16:00Stankov - Stribro -:-
17:00Domazlice B - Chotikov -:-

ČESKO: Ustecky KP

17:00Lovosice - Vilemov -:-
17:00Modra/Hrobce - Domousice -:-

ČESKO: Liberecky KP

54'Zelezny Brod - Skalice 0:1
17:00Turnov - Novy Bor -:-
17:00Visnova - Sedmihorky -:-

ČESKO: Kralovehradecky KP

17:00Černilov - Vysoká n. Labem -:-
17:00Police nad Metuji - Kostelec n. O. -:-
17:00Rychnov n. Kněžnou - Nový Bydžov -:-
17:00Vrchlabi - Červený Kostelec -:-

ČESKO: Pardubicky KP

10:15Chrudim B - Rohovladova Bela 10:1
17:00Lanskroun - Horni Redice -:-
17:00Moravska Trebova - Luze -:-
17:00Policka - Moravany -:-
17:00Svitavy - SK Pardubicky -:-

ČESKO: Vysocina KP

10:30Sapeli Polna - Okrisky 5:1
16:30HFK Trebic - Pelhrimov -:-
16:30Ledec nad Sazavou - Namest n. Oslavou -:-
16:30Nova Ves - Velke Mezirici B -:-
16:30Pribyslav - Zirovnice -:-
16:30Sebkovice - Bedrichov -:-
16:30Sperice - Chotebor -:-

ČESKO: Jihomoravsky KP

44'Líšeň B - Bosonohy 2:1

ČESKO: Olomoucky KP

10:00Cernovir - Zelatovice 2:3pen
16:30Lutin - Bohunovice -:-
16:30SK Lipova - Dolany -:-
16:30Velke Losiny - Medlov -:-

ČESKO: Zlinsky KP

10:15Kvasice - Borsice 2:1
16:30Baťov - Provodov -:-
16:30Nedasov - Napajedla -:-

ČESKO: Moravskoslezsky KP

17:00Krnov - Bystrice -:-

ČESKO: 1. liga - ženy

12:30Slovácko Ž - Lok. Brno Ž 1:2
16:30Sparta Praha Ž - Pardubice Ž -:-

ČIERNA HORA: Prvá Čiernohorská Liga

17:00FK Podgorica - Titograd -:-
17:00Kom Podgorica - Grbalj -:-
17:00Rudar - Sutjeska -:-
17:00Zeta - Iskra -:-
19:30OFK Petrovac - Buducnost -:-

ČIERNA HORA: Druga Liga

17:30Bokelj - Jezero -:-
17:30Ibar - Mornar -:-
17:30Jedinstvo - Arsenal Tivat -:-
17:30Lovcen - Drezga -:-
17:30Otrant - Decic -:-

ČILE: Primera División

23:30U. Catolica - Everton 1:0
02:00U. De Concepcion - Huachipato 1:1
18:30U. Calera - U. De Čile -:-
21:00Antofagasta - Cobresal -:-
23:30A. Italiano - Palestino -:-

ČILE: Primera B

21:30Nublense - La Serena -:-
22:00Rangers - Melipilla -:-
22:00Valdivia - Deportes Temuco -:-

ČÍNA: Jia Liga

87'Meizhou Hakka - Zhejiang Greentown 1:1
83'Xinjiang Tianshan - Nei Mongol 1:3
80'Sichuan Annapurna - Liaoning 2:2

DÁNSKO: Superliga

12:00Silkeborg - Sonderjyske 3:3
56'Esbjerg - Lyngby 1:0
16:00Midtjylland - Hobro -:-
18:00Brøndby - Aalborg -:-

DÁNSKO: 1st Division

74'Naestved - Hvidovre 1:1
71'Roskilde - Vendsyssel 2:0

DÁNSKO: 2. divízia - 1. skupina

13:00Holbaek - B.93 3:2

DÁNSKO: 2. divízia - 2. skupina

19:00Ringkobing - Thisted -:-

DÁNSKO: Gjensidige League Women

89'Fortuna Hjorring Ž - Brøndby Ž 2:1

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF - Clausura

22:00Barcelona Atletico - Atletico Pantoja -:-
22:00San Cristobal - Atletico San Francisco -:-
22:00Vega Real - Moca -:-
00:00Cibao - Delfines Del Este -:-

DR KONGO: Superliga

16:00Sanga Balende - Don Bosco -:-
16:30AS Vita Club - Simba -:-
16:30OdloženéDauphins Noirs - Nyuki -:-
16:30FC Renaissance - RCK 3:1
16:30Mazembe - Bukavu -:-

EKVÁDOR: Liga Pro

00:15America de Quito - Guayaquil City 3:0
02:30Dep. Cuenca - Aucas 1:2
20:00Olmedo - El Nacional -:-
22:15Fuerza A. - Tecnico U. -:-
00:30Emelec - Ind. del Valle -:-

EKVÁDOR: Serie B

17:45Ind. Juniors - Atl. Porteno -:-

ESTÓNSKO: Meistriliiga

60'Kalju - Tulevik 2:0

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

13:30Green Mamba - Mbabane Highlanders -:-
15:35Manzini Wanderers - Mbabane Swallows -:-

EURÓPA: Premier League (Crimea)

16:00TSK Simferopol - Inkomport -:-
17:00Yevpatoriya - Krymteplytsia -:-

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

16:00Argir - Runavik -:-
16:00HB Torshavn - Fuglafjordur -:-
16:00Vikingur - Streymur -:-

FÍNSKO: Veikkausliiga

16:00KPV - HJK -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

17:30PEPO - Viikingit -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B

17:30Honka Akatemia - Ilves 2 -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

17:30PK-37 - Rovaniemi 2 -:-
17:30VPS 2 - JBK -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 1

14'St. Etienne - Brest 0:0
17:00Reims - Štrasburg -:-
21:00Rennes - PSG -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

02:00Comunicaciones - Malacateco 3:0
04:00Coban Imperial - Guastatoya 3:0
19:00Sanarate - Antigua -:-
20:00Santa Lucia - Siquinala -:-
23:00Deportivo Mixco - Xelaju -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

12:15Sittard - Willem II 2:3
44'Twente - Waalwijk 0:1
16:45Alkmaar - Groningen -:-
16:45Feyenoord - Utrecht -:-
20:00Heracles - PSV -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

03:00Real Espana - Real de Minas 5:1
03:00UPNFM - Marathon 0:1
03:15Vida - Real Sociedad 2:1
03:30OdloženéOlimpia - Motagua -:-
00:00Platense - CD Honduras -:-

CHORVÁTSKO: 1. HNL

18:00Hajduk Split - Gorica -:-
20:00Rijeka - Osijek -:-

CHORVÁTSKO: 2. HNL

17:30Bijelo Brdo - Rudes -:-
17:30Croatia Zmijavci - Dubrava -:-
17:30Din. Záhreb 2 - Osijek 2 -:-

INDIA: Durand Cup

11:30Čenaj - Indian Air Force 0:0
11:30Chennai City - Army Green 2:1
11:30TRAU FC - Gokulam 1:4

INDONÉZIA: Liga 1

83'PSM Makassar - Persib 3:1

INDONÉZIA: Liga 2

10:30PSGC Ciamis - Blitar United -:-

ISLAND: Pepsideild

18:00Vestmannaeyjar - Akureyri -:-
19:00Grindavik - Kopavogur -:-
20:00Hafnarfjördur - Fylkir -:-
21:15Stjarnan - Akranes -:-

IZRAEL: Toto Cup - play-off

18:00Shmona - Maccabi Tel Aviv -:-
19:30Beitar Jeruzalem - H. Beer Sheva -:-

JAPONSKO: J-League

11:00Yamaga - Nagoya 1:1
12:00G-Osaka - Iwata 1:1

JAPONSKO: J-League - 2. liga

12:00Omiya Ardija - Chiba 2:1
12:00Verdy - Yamagata 0:0

JUŽNÁ AFRIKA: 1. divízia

13:00TS Galaxy - Jomo Cosmos 0:0
14'Pretoria U. - Steenberg United 0:0
14'Richards Bay - JDR Stars 0:0
15:00OdloženéRoyal Eagles - Mbombela -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Multichoice Diski

10:00Bloem Celtic U21 - Golden Arrows U21 3:2
10:00Polokwane U21 - Mamelodi U21 -:-
12:00Kaizer U21 - Highlands U21 2:3

JUŽNÁ AFRIKA: MTN 8 Cup

14'Bidvest Wits - Supersport 0:0

JUŽNÁ KÓREA: K League 1

12:00Incheon - Jeju 0:0
13:00Sangju Sangmu - Pohang 2:1

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

12:00Seoul E. - Anyang 2:0

KAMBODŽA: C-League

10:30Asia Euro United - Angkor Tiger FC -:-
10:30Boeung Ket - Visakha 1:1
10:30Police Commissary - Phnom Penh Crown 2:3
13:00NagaWorld - Electricite Du Cambodge -:-
13:00Svay Rieng - Kompong Cham 5:0

KANADA: Canadian Premier League - jesenná časť

00:00Valour - Forge 1:3

KANADA: CSL

01:00Real Mississauga - Brantford -:-
01:00Waterloo - CSC Mississauga 4:1

KAZACHSTAN: 1. liga

56'Zhetysu - Aktobe 2:0
14'Šachtar K. - Kaisar 0:0

KIRGIZSKO: Premier Liga

14:00Ilbirs - Dordoi Bishkek -:-
14:00Neftchi Kochkor-Ata - FK Kara Balta -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura

00:00America De Cali - Aguilas 1:1
00:30Cucuta - Jaguares de Cordoba 1:1
02:45Tolima - Once Caldas 0:0
23:00Petrolera - Bucaramanga -:-
00:00Junior - Santa Fe -:-

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Clausura

22:00Atletico F.C. - Boca Juniors -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - ženy

21:00Cortulua Ž - America de Cali Ž -:-
21:00Cucuta Ž - Bucaramanga Ž -:-
21:00Deportivo Pereira Ž - Atl. Nacional Ž -:-
21:00Ind. Medellin Ž - Once Caldas Ž -:-
21:00Pasto Ž - Huila Ž -:-
21:00Real San Andres Ž - Junior Ž -:-
21:00Tolima Ž - Orsomarso Ž -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Drita - Ferizaj -:-
17:00Dukagjini - KF Ballkani -:-
17:00Trepca 89 - Gjilani -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

23:05Limon - San Carlos 3:4
02:00Santos DG - Grecia 1:1
04:00Herediano - Guadalupe 2:0
04:00Saprissa - Cartagines 2:2
23:00ADR Jicaral - Zeledon -:-
00:00Alajuelense - U.C.R. -:-

LITVA: A Lyga

14:00Stumbras - Zalgiris 0:3
16:00Atlantas - FK Panevezys -:-
18:00OdloženéSuduva - Palanga -:-

LITVA: I Lyga

55'Dainava Alytus - Hegelmann Litauen 1:0
16:00Riteriai 2 - Vilniaus Vytis -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

16:00Ventspils - RFS -:-
18:00Riga FC - FK Liepaja -:-

LUXEMBURSKO: Národná liga

16:00Fola - Ettelbruck -:-
16:00Racing Luxembourg - Niedercorn -:-
16:00Rodange - Muhlenbach -:-
16:00Victoria Rosport - Union Titus Petange -:-
18:00Mondorf - UNA Strassen -:-
18:30Differdange - Hostert -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

17:30Balmazujvaros Sport - Csakvari -:-
17:30Kazincbarcika - Duna Aszfalt -:-
17:30Nyiregyhaza - Bekescsaba -:-
17:30Vacov - Dorogi -:-
18:00MTK Budapešť - Soroksar -:-
19:00Budafoki - Budaorsi -:-
19:00Gyirmot - Szeged 2011 -:-
19:00Haladas - Szolnoki -:-
19:00Siofok - Győr -:-
19:00Vasas - Ajka -:-

MAĎARSKO: NB III - East

17:00Balassagyarmat - Putnok VSE -:-
17:00Cegledi - Gyongyosi -:-
17:00Debreceni EAC - Ozdi -:-
17:00ESMTK Budapešť - Fuzesgyarmati SK -:-
17:00Hatvan - Eger SE -:-
17:00Jaszberenyi - DVTK II -:-
17:00Senyo Carnifex - Tallya -:-
17:00Tiszaujvaros - Debrecen II -:-

MAĎARSKO: NB III - Centre

16:00Ivancsa - Kelen -:-
17:00Dunaharaszti - Kozarmisleny -:-
17:00FC Dabas - Szekszardi -:-
17:00Honvéd II - Rakosmenti KSK -:-
17:00Kecskemeti - Monori -:-
17:00Pecsi - Taksony -:-
17:00Szabadkikoto - Dabas-Gyon -:-
19:00Dunaujvaros PASE - Szentlorinc -:-

MAĎARSKO: NB III - West

17:00Balatonlelle - Menfocsanak -:-
17:00Elore - Lipot -:-
17:00Erdi - Papai Perutz -:-
17:00Heviz - Sarvari FC -:-
17:00III. Keruleti TVE - Bicskei -:-
17:00Mosonmagyarovari TE - Komaromi VSE -:-
17:00Nagykanizsa - Puskas Academy II -:-
17:00Veszprem - MOL Fehervar II -:-

MAĎARSKO: NB I Women

14:30Haladas Ž - Kelen Ž -:-
17:00DVTK Ž - Astra Hungary Ž -:-

MALAJZIA: Malajzijský pohár

14'Petaling Jaya CFC - UiTM 0:0
14'Selangor - PDRM FA 0:0

MALAWI: Superliga

14:30Civil - Masters Security -:-
14:30Kamuzu Barracks - Mzuni -:-
14:30Mighty Wanderers - Moyale Barracks -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

00:00Atl. San Luis - Tigres 1:1
02:00Leon - Guadalajara 4:3
04:05Club America - Monarcas 1:0
04:06Monterrey - Toluca 2:0
19:00U.N.A.M. - Veracruz -:-
00:00Necaxa - Santos Laguna -:-

MEXIKO: Ascenso MX - Apertura

00:00Zacatepec - Zacatecas Mineros 2:0
02:00Cafetaleros de Chiapas - Atlante 3:0
19:00Celaya - Cimarrones de Sonora -:-
00:00Loros - Alebrijes Oaxaca -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A

00:00Canamy - Orizaba 1:1
00:00Correcaminos 2 - UA Zacatecas 1:0
00:00Tepatitlan de Morelos - Murcielagos 2:1
00:00Yalmakan - Tlaxcala 1:3
02:00Cafessa - Inter Playa Del Carmen 1:1
02:00Irapuato - Pioneros 1:1
03:00La Piedad - Cruz Azul Hidalgo 0:1
00:00Atl. San Luis 2 - Canoneros Marina -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie B

23:00Dongu - Dorados 2 1:1
23:00Chapulineros - Tlayacapan 2:0
23:00Zitacuaro - San Francisco 1:0
03:10La Paz - Chimalhuacan 3:2
23:00Cuautla - Uruapan -:-

MEXIKO: Liga MX Women - Apertura

00:00Veracruz Ž - Leon Ž 1:0

MJANMARSKO: National League

11:00Hantharwady Utd - Ayeyawady 1:3
11:00Shan United - Magwe 2:0
11:30Chinland - Rakhine United 0:0

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

18:00Petrocub - Sfintul -:-
19:00Šeriff Tiraspoľ - Milsami -:-

NEMECKO: Bundesliga

15:30Frankfurt - Hoffenheim -:-
18:00Union Berlín - RB Lipsko -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

86'Drážďany - Heidenheim 2:0
83'Fürth - Regensburg 2:0
85'Kiel - Karlsruher 2:1

NEMECKO: 3. Liga

13:00Kaiserslautern - Braunschweig 0:3
57'Jena - Mannheim 1:1

NEMECKO: Regionálna liga sever

56'Norderstedt - Kiel II 0:2
14'Drochtersen/Assel - Luneburger Hansa 1:1
14'Oldenburg - SC Weiche-08 0:0

NEMECKO: Regionálna liga severovýchod

82'Bischofswerdaer - Chemie Leipzig 0:0
85'Furstenwalde - Nordhausen 1:2
87'Hertha Berlín II - Rathenow 6:0

NEMECKO: Regionálna liga juhozápad

13:00Hoffenheim II - Offenbach 1:2
57'Elversberg - Bahlinger 2:1

NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko

56'Augsburg II - Eichstatt 0:0
54'Buchbach - Aubstadt 1:1

NEMECKO: Oberliga NOFV-Nord

13:30Neustrelitz - Brandenburger -:-
14:00CFC Hertha - Staaken -:-
14:00Seelow - Hansa Rostock II -:-
14:00Stendal - Torgelower Greif -:-
15:30Hertha Zehlendorf - Tasmania Berlín -:-

NEMECKO: Oberliga NOFV- Süd

14:00Askania Bernburg - Luckenwalde -:-
14:00Hohenstein-Ernstthal - FC Merseburg -:-
14:00Inter Leipzig - Grimma -:-

NEMECKO: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Todesfelde - Inter Turkspor Kiel -:-
15:00Eckernforder SV - Eichede -:-
15:00Neumunster - Phonix Lubeck -:-
15:00Oldenburger - Frisia Risum-Lindholm -:-

NEMECKO: Oberliga Hamburg

10:45Paloma - Wandsbeker Concordia 2:7
15:00Sasel - Rugenbergen -:-

NEMECKO: Oberliga Bremen

11:00Geestemunde - Leher 1:4
14:30Hemelingen - Union 60 Bremen -:-
15:00Borgfeld - Oberneuland -:-
15:00Hastedt - Schwachhausen -:-
15:30SFL Bremerhaven - Habenhauser -:-

NEMECKO: Oberliga Niedersachsen

15:00Bersenbruck - FT Braunschweig -:-
15:00Eintracht Celle - VfL Oldenburg -:-
15:00Emden - Spelle-Venhaus -:-
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - Tundern -:-

NEMECKO: Oberliga Westfalen

15:00ASC 09 Dortmund - FC Gutersloh -:-
15:00Eintracht Rheine - Hammer SpVgg. -:-
15:00Ennepetal - Ahlen -:-
15:00Holzwickeder SC - Schermbeck -:-
15:00Kaan-Marienborn - RSV Meinerzhagen -:-
15:00Munster 2 - Siegen -:-
15:00Westfalia Herne - Paderborn II -:-
15:00Westfalia Rhynern - Erndtebruck -:-
15:00Wiedenbruck - Sprockhovel -:-

NEMECKO: Oberliga Hessen

14:00Baunatal - Friedberg -:-
17:30SV Steinbach - Fulda-Lehnerz -:-

NEMECKO: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Gonsenheim - Mechtersheim -:-

NEMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

18:00Schwaben Augsburg - Schwabmunchen -:-

NEMECKO: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Stuttgart II - TSV Ilshofen -:-

NEMECKO: Oberliga Niederrhein

15:00Baumberg - Hilden -:-
15:00Cronenberger - Meerbusch -:-
15:00Kleve - Germania Ratingen -:-
15:00Niederwenigern - Bocholt -:-
15:00Schonnebeck - SC Velbert -:-
15:00Straelen - TuRU Dusseldorf -:-
15:15TVD Velbert - Kray -:-

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

11:00Düsseldorf U19 - Wuppertaler U19 3:2
13:00Oberhausen U19 - Viktoria Kolín n. R. U19 2:2

NEMECKO: Bundesliga - ženy

59'Kolín n. R. Ž - Duisburg Ž 2:1
55'SGS Essen Ž - Leverkusen Ž 3:0
55'Wolfsburg Ž - Sand Ž 1:0

NEMECKO: 2. Bundesliga Women

11:00Bielefeld Ž - Bayern 2 Ž 1:2
11:00Brémy Ž - Mönchengladbach Ž 2:1
11:00Meppen Ž - Andernach Ž 2:0
11:00Turbine Postdam 2 Ž - Saarbrücken Ž 4:0
11:00Wolfsburg 2 Ž - Hoffenheim 2 Ž 1:3
14:00Cloppenburg Ž - Gutersloh Ž -:-
14:00Frankfurt 2 Ž - Ingolstadt Ž -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Diriangen - Ferretti 0:0
03:00Sabanas - Real Madriz -:-
23:00Chinandega - Juventus Managua -:-
23:00Ocotal - Jalapa -:-

NÓRSKO: Eliteserien

16:00Stabaek - Kristiansund -:-
18:00Mjondalen - Brann -:-
18:00Ranheim - Molde -:-
18:00Tromsø - Lilleström -:-
18:00Vålerenga - Haugesund -:-
20:00Viking - Strömsgodset -:-

NÓRSKO: OBOS-ligaen

14'Ham-Kam - KFUM Oslo 1:0
18:00Nest-Sotra - Kongsvinger -:-
18:00Raufoss - Ull/Kisa -:-
18:00Sandnes - Jerv -:-
18:00Start - Tromsdalen -:-
18:00Strømmen - Notodden -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 1

14'Byåsen - Sola 0:0
14'Nardo - Arendal 0:0
16:00Hodd - Stjordals Blink -:-
18:00Bryne - Fredrikstad -:-
18:00Halden - Moss -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2

13:00Fram - Alta 2:0
14'Mjolner - Elverum 0:0
16:00Kjelsås - Senja -:-
18:00Oppsal - Odd 2 -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 1

16:00Aalesund 2 - Arvoll -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 6

13:00Melbo - Tromsø 2 1:2
16:00Gjellerasen - Harstad -:-
17:00Skjetten - Floya -:-
17:30Honefoss - Finnsnes -:-

NÓRSKO: Toppserien - ženy

14'Sandviken Ž - Trondheims-Orn Ž 0:0

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Plaza Amador - Tauro 0:1

PARAGUAJ: Primera Division - Clausura

00:30Deportivo Santani - Sol De America 1:1
22:00Dep. Capiata - Guarani -:-
00:30Libertad - River Plate -:-

PARAGUAJ: Division Intermedia

16:00Independiente F.B.C. - 2 de Mayo -:-
20:30Guairena FC - 3 De Febrero -:-
20:45Atyra - Fulgencio Yegros -:-
20:45Resistencia - General Caballero JLM -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

00:45AD Cantolao - Huancayo 0:2
03:00Cesar Vallejo - A. Lima 3:1
20:15Dep. Municipal - Binacional -:-
22:30Sporting Cristal - Sport Boys -:-

PERU: Liga 2

18:00Alianza Atl. - Santa Rosa -:-
20:00Los Caimanes - Deportivo Coopsol -:-
22:00Sport Victoria - Comerciantes Unidos 0:3
22:30Huaral - Santos FC -:-
22:30Sport Loreto - Grau -:-

POBREŽIE SLONOVINY: Ligue 1

17:30SOL - Bouake -:-
20:00Bassam - Sporting Gagnoa -:-

POĽSKO: Ekstraklasa

14'Piast - Plock 0:0
17:30Legia - Zaglebie -:-
17:30Rakow - Lechia Gdaňsk -:-

POĽSKO: 2. divízia

13:05Leczna - Elana Torun 1:3

POĽSKO: III Liga - Group I

11:15Pelikan - Biala Piska 2:4
16:00Bron Radom - T. Mazowiecki -:-
17:00Radomsko - Wasilkow -:-
18:00Swit - W. Mazowieckie -:-

POĽSKO: III Liga - Group II

12:00Koszalin - Pogon Štetín II 1:2
16:00Gornik Konin - Nielba Wagrowiec -:-
16:00Chemik Police - Kleczew -:-
16:00Starogard Gdanski - Jarocin -:-
17:00B. Gdynia - KKS Kalisz -:-
17:00Gwardia Koszalin - Kotwica Kolobrzeg -:-
17:00Unia Janikowo - Stezyca -:-
18:00Mieszko - Grom Nowy Staw -:-
18:00Swit Skolwin - Sroda -:-

POĽSKO: III Liga - Group III

12:00Legnica 2 - Slask Wroclaw 2 0:2
58'Z. Gora - Sleza Wroclaw 0:0

POĽSKO: III Liga - Group IV

12:00Korona Kielce 2 - Jutrzenka Giebultow 2:0
17:00Hetman Zamosc - Podhale Nowy Targ -:-
17:00Hutnik Krakov - Sandomierz -:-
17:00Ostrowiec - Wolka Pelkinska -:-
17:00Siarka Tarnobrzeg - Sokol Sieniawa -:-
17:00Stal Krasnik - Avia Swidnik -:-
17:00Wisla Pulawy - Chelmianka Chelm -:-
17:00Wisloka Debica - Biala Podlaska -:-
19:00Lublin - Orleta Radzyn -:-

POĽSKO: Central Youth League

11:00Gwarek Zabrze U18 - Wisla U18 0:2
12:00Slask U18 - Lechia Gdaňsk U18 6:6

POĽSKO: Ekstraliga - ženy

12:00AZS Vroclav Ž - UJ Krakov Ž 0:3
12:00Bydgoszcz Ž - Medyk Konin Ž 0:4
16:00Biedrzychowice Ž - UKS SMS Lodz Ž -:-
16:00Katowice Ž - Olimpia Štetín Ž -:-

PORTUGALSKO: Primeira Liga

17:00Aves - Maritimo -:-
17:00Ferreira - Santa Clara -:-
19:30Guimaraes - Boavista -:-
22:00Sporting - Braga -:-

PORTUGALSKO: LigaPro

12:15Estoril - Farense 1:2
17:00CD Cova da Piedade - Feirense -:-
17:00FC Porto B - Varzim -:-
17:00Leixoes - Nacional -:-
19:15Vilafranquense - Benfica B -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

17:00Maritimo B - Vizela -:-
17:00SC Praiense - Fontinhas -:-
17:00Sp. Espinho - Gondomar -:-
18:00Amarante - Paredes -:-
18:00Amora - Louletano -:-
18:00Caldas - Fatima -:-
18:00Canelas 2010 - Felgueiras -:-
18:00Castro Daire - Leca -:-
18:00CDC Montalegre - AD Oliveirense -:-
18:00Coimbroes - Sanjoanense -:-
18:00Fabril do Barreiro - Esperanca de Lagos -:-
18:00Loures - Sintrense -:-
18:00Lusitania FC - Pedras Rubras -:-
18:00Lusitano FCV - SC Vila Real -:-
18:00Lusitano GC - Alverca -:-
18:00Maria de Fonte - Fafe -:-
18:00Marinhense - Vitoria Sernache -:-
18:00Merelinense - Berco -:-
18:00Olhanense - Armacenenses -:-
18:00Oriental - Aljustrelense -:-
18:00Pedras Salgadas - Guimaraes B -:-
18:00Pinhalnovense - Real SC -:-
18:00Sacavenense - Montijo -:-
18:00Santarem - Agueda -:-
18:00Sao Martinho - Cerveira -:-
18:00SB Castelo Branco - Oliveira Hospital -:-
18:00Sertanense - Torreense -:-
18:00Trofense - Arouca -:-
18:00Valadares Gaia - Figueirense -:-
18:001º Dezembro - Sintra -:-
19:00Mirandela - GD Braganca -:-

RAKÚSKO: Tipico Bundesliga

17:00Altach - Hartberg -:-
17:00Austria Viedeň - Admira -:-
17:00Sturm Graz - Rapid Viedeň -:-

RAKÚSKO: 2. Liga

10:30A. Lustenau - Grazer 0:2

RAKÚSKO: Regionalliga West - Tyrol

10:30Reichenau - Hall 2:2
17:00Innsbruck (Am) - Schwaz -:-
17:30Telfs - FC Zirl -:-

RAKÚSKO: Regionalliga West - Salzburg

14'SAK 1914 - Grodig 0:1

RAKÚSKO: Regionalliga West - Vorarlberg

16:00Lauterach - Bregenz -:-
16:00RW Rankweil - A. Lustenau (Am) -:-

RAKÚSKO: Bundesliga - ženy

13:00Horn Ž - Bergheim Ž -:-
14:00Landhaus Ž - Sudburgenland Ž -:-
14:00Vorderland Ž - Innsbruck Ž -:-
15:00Neulengbach Ž - Sturm Ž -:-

RUMUNSKO: Liga 1

17:00Botosani - U Craiova -:-
20:00FCSB - Poli Iasi -:-

RUMUNSKO: Liga 2

12:00Concordia - F. Constanta 2:1
44'Calarasi - Petrolul 0:2

RUSKO: Premier League

13:00Rubin Kazaň - Arsenal Tula 1:0
15:30Ufa - FK Rostov -:-
18:00Dynamo Moskva - Lok. Moskva -:-

RUSKO: FNL

09:00Luch - F. Voronezh 3:0
16:00Chimki - Neftekhimik -:-
16:00M. Saransk - Chertanovo M. -:-
16:00Nizhny Novgorod - SKA Khabarovsk -:-
17:00Kursk - FK Chayka -:-
17:00R. Volgograd - Jaroslavľ -:-
17:00T. Moskva - Tekstilshtik -:-
18:00Armavir - Baltika -:-
18:00Krasnodar 2 - Tomsk -:-

RUSKO: Juniorská liga

08:00Ufa U19 - FK Rostov U19 1:4

SALVÁDOR: Primera Division - Apertura

23:30El Vencedor - FAS 1:1
23:45Aguila - Jocoro 2:0
02:30Sonsonate - Municipal Limeno 3:2
03:00Alianza FC - Santa Tecla 1:0
03:00Metapan - 11 Deportivo 1:2
23:15Independiente F.C. - Chalatenango -:-

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: 1. liga

17:00Borec - Vardar -:-
17:00Makedonija GP - Akademija Pandev -:-
17:00Renova - Struga Trim & Lum -:-
17:00Sileks - Shkendija -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Balestier Khalsa - Geylang 3:4
11:30Tampines - Albirex Niigata 2:0
11:30Young Lions - Hougang 2:4

SLOVENSKO: Fortuna liga

18:00Dunajská Streda - Michalovce -:-

SLOVENSKO: 2. liga

10:30Petržalka - Ružomberok B 1:3
17:00Trebišov - Šamorín -:-

SLOVENSKO: 3. liga západ

17:00Crystal - Nitra B -:-
17:00Galanta - FC Zlate Moravce B -:-
17:00Malženice - Vel'ké Ludince -:-
17:00Marcelova - Trnava B -:-

SLOVENSKO: 3. liga východ

16:00Giraltovce - 1.FK Svidník -:-
16:00Plavnica - Krompachy -:-
16:00Snina - ŠK Odeva Lipany -:-
16:00Šarišské Michal'any - Vranov -:-
16:00V. Revištia - B. Nová Ves -:-

SLOVENSKO: 3. liga stred

10:30Jednota Bánova - Čadca 3:0
16:00Kalinovo - Oravské Veselé -:-
16:00Lip. Stiavnica - Novohrad Lučenec -:-
16:00Námestovo - Kováčová -:-
16:30Fiľakovo - Krásno n. Kysucou -:-

SLOVENSKO: 3. liga Bratislava

10:30Rača - Inter Bratislava 1:3
17:00Dunajská Lužná - Tomášov -:-
17:00Kalinkovo - Rusovce -:-
17:00Malacky - Rovinka -:-
17:00Rohožník - Devínska N. Ves -:-

SLOVINSKO: Prvá Liga

16:00Bravo - Domžale -:-
18:00Mura - Rudar -:-
20:15Aluminij - O. Ľubľana -:-

SLOVINSKO: 2. SNL

19:00Koper - Nafta -:-

SLOVINSKO: 1. SZNL Women

11:00Cerklje Ž - Radomlje Ž 1:3
11:00Koper Ž - Pomurje Ž 0:9
11:00MB Tabor Ž - Krim Ž 1:2
17:00Olimpija Ž - Primorje Ž -:-

SRBSKO: Super Liga

19:00Partizan - Rad Belehrad -:-
20:00Macva - Napredak -:-
20:00Vojvodina - Backa Topola -:-

SRBSKO: Prva Liga

17:00Din. Vranje - Metalac -:-
17:00Graficar Beograd - Kolubara -:-
17:00Kabel Novi Sad - Sindjelic Beograd -:-
17:00Novi Pazar - Trayal Krusevac -:-
17:00Radnicki Pirot - Zlatibor Cajetina -:-
17:00Smederevo - Buducnost Dobanovci -:-
17:00Zemun - Zarkovo -:-
20:00Backa - Radnicki 1923 -:-

SVET: Prípravné zápasy

10:30Inter U19 (Ita) - Barcelona U19 (Esp) 2:1
10:40PSV U19 (Ned) - Everton U19 (Eng) 2:0
11:50Red Bull Brasil U19 (Bra) - Guadalajara U19 (Mex) -:-
12:00Anderlecht U19 (Bel) - FC Kodaň U19 (Den) 2:3
12:00Rayo Majadahonda (Esp) - San Sebastian Reyes (Esp) -:-
12:30Ibarra (Esp) - Las Palmas B (Esp) 1:2
13:10Barcelona U19 (Esp) - Everton U19 (Eng) -:-
PrestávkaInter U19 (Ita) - PSV U19 (Ned) 0:0
18:00Panionios (Gre) - Levadiakos (Gre) -:-
18:30La Baneza (Esp) - Leonesa (Esp) -:-
19:00Andorra (And) - Prat (Esp) -:-
20:00Algeciras (Esp) - Ceuta (Esp) -:-
20:00Horta (Esp) - Badalona (Esp) -:-
21:00Linares (Esp) - Cordoba (Esp) -:-

SVET: Medzištátne zápasy

23:00Hartford Athletic - Portoriko 5:1

SVET: Prípravné zápasy - ženy

12:00Athletic Bilbao Ž (Esp) - CA Osasuna Ž (Esp) -:-
15:00Arsenal Ž (Eng) - West Ham Ž (Eng) -:-
18:00Montpellier Ž (Fra) - Barcelona Ž (Esp) -:-

SVET: International Champions Cup Women

23:00Atletico Madrid Ž - Manchester City Ž -:-

ŠKÓTSKO: League Cup - play-off

16:00Dundee FC - Aberdeen -:-
16:00East Fife - Rangers -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga

17:00Alaves - Levante -:-
19:00Espanyol - Sevilla -:-
21:00Betis - Valladolid -:-
22:00Atl. Madrid - Getafe -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga2

18:00Dep. La Coruña - R. Oviedo -:-
18:00Numancia - Alcorcon -:-
18:30Girona - Gijón -:-
20:00Cadiz - Ponferradina -:-
20:00Las Palmas - Huesca -:-

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 2

15:00Langenthal - Luzern II -:-
16:00Grasshopper II - Schotz -:-

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 3

15:00St. Gallen II - Balzers -:-

ŠVAJČIARSKO: Pohár

14:00Beroche-Gorgier - Olten -:-
59'Cham - Aarau 1:1
47'Linth - Schaffhausen 1:1
14'Bernex - Thun 0:0
14'Escholzmatt-Marbach - Bavois 0:0
14'Schoenberg - Olympique de Geneve 0:0
14'Uster - Lancy 0:0
16:00Calcio Kreuzlingen - Luzern -:-
16:00Yverdon - Xamax -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

14'AIK Štokholm - Kalmar 0:1
14'Örebro - Hacken 0:0
14'Sirius - Norrkoping 0:0
17:30Malmo FF - Falkenbergs -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

14'Dalkurd - GAIS 0:0
17:30Brommapojkarna - Östers -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

15:30Team TG FF - Carlstad -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

17:00Ljungskile - Assyriska IK -:-
17:00Trollhättan - Tvaakers -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

17:00Angelholms - IFK Malmo -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

13:00Haninge - AFK Linköping -:-
17:00Varmbols - Assyriska FF -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

17:00Lidkopings FK - Stenungsunds -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Östra Götaland

14:00Raslatts - Karlskrona -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy

14'Göteborg Ž - Kristianstads Ž 0:0
16:00Eskilstuna United Ž - Pitea Ž -:-
17:00Linköping Ž - Vittsjo Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy

60'Moron Ž - IF Brommapojkarna Ž 0:1
14'Assi Ž - Uppsala Ž 0:0
14'Borgeby Ž - Hammarby Ž 0:0
15:30Asarum Ž - AIK Ž -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00CSKA Pomir Dushanbe - Khujand -:-
14:00Istaravshan - Khatlon -:-

TAIWAN: Premier League

10:00Ming Chuan University - Tainan City 2:2
13:00Taipei Tatung - Taicheng Lions 7:0
13:00Taipower - Hang Yuen -:-

TALIANSKO: Coppa Italia

18:00Perugia - Brescia -:-
18:15Fiorentina - Monza -:-
20:30Ascoli - Trapani -:-
20:30Cagliari - Chievo -:-
20:30Cittadella - Carpi -:-
20:30Empoli - Pescara -:-
20:30Frosinone - Monopoli -:-
20:30Udinese - Sudtirol -:-
20:30Verona - Cremonese -:-
20:45Lecce - Salernitana -:-
20:45Pisa - Bologna -:-
20:45Sassuolo - Spezia -:-
20:45Spal - FeralpiSalo -:-
21:00Crotone - Sampdoria -:-

TALIANSKO: Coppa Italia Serie C

17:00AlbinoLeffe - Lecco -:-
17:30Avellino - Bari -:-
17:30Sicula Leonzio - Vibonese -:-
17:30Virtus Verona - ArzignanoChiampo -:-
18:30Reggio Audace - Juventus U23 -:-
20:00Renate - Como -:-
20:30Rieti - Ternana -:-
20:30Teramo - Gubbio -:-
20:30Vis Pesaro - Rimini -:-

THAJSKO: Thai League 1

13:00Muangthong - PTT Rayong 2:2
13:00Suphanburi - Port MTI FC 1:3
56'Chiangmai FC - Trat FC 0:2
57'Chonburi - Nakhon Ratchasima 1:1

TURECKO: Super Lig

18:15Konyaspor - Ankaragucu -:-
20:45Goztepe - Antalyaspor -:-
20:45Kasimpasa - Trabzonspor -:-
20:45Yeni Malatyaspor - Basaksehir -:-

TURECKO: 1. Lig

15:30Hatayspor - Altinordu -:-
18:15Erzurum BB - Istanbulspor -:-
20:45Akhisarspor - Adanaspor -:-
20:45Altay - Umraniyespor -:-

UKRAJINA: Premier League

16:00Olimpik Donetsk - Karpaty -:-
18:30Lviv - Šachtar -:-
18:30Zorya - Oleksandriya -:-

URUGUAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

20:00Liverpool M. - Racing Montevideo -:-
20:00Progreso - Defensor Sp. -:-
20:00Wanderers - Rampla Juniors -:-
23:00Penarol - Juventud -:-

URUGUAJ: Segunda Division

20:00Bella Vista - Albion -:-
20:00Tacuarembo - Sud America -:-

USA: MLS

01:00New York Red Bulls - New England Revolution 1:1
01:30Cincinnati - New York City 1:4
01:30Columbus Crew - Toronto FC 2:2
01:30Montreal Impact - FC Dallas 3:3
02:00Chicago Fire - Philadelphia Union 2:0
02:00Minnesota - Orlando City 1:1
02:30Sporting Kansas City - San Jose Earthquakes 2:1
03:00Houston Dynamo - Colorado Rapids 2:2
04:00Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders 2:2
04:00Real Salt Lake - Los Angeles FC 0:2
04:00Vancouver Whitecaps - DC United 1:0

USA: USL Championship

01:00Charlotte Independ. - Nashville SC 1:3
01:00North Carolina - Pittsburgh 5:0
01:30Charleston - Louisville City 1:2
01:30Loudoun - Ottawa Fury 1:3
02:00Birmingham - Memphis 1:0
02:30San Antonio - Rio Grande 2:2
03:00Austin Bold - Tulsa Roughnecks 5:1
03:30El Paso - Tacoma Defiance 2:0
03:30New Mexico - LA Galaxy 2 2:2
04:00Orange County SC - Las Vegas Lights 3:0
05:00Sacramento Republic - Colorado Springs 4:0
00:00Indy Eleven - Saint Louis FC -:-

USA: USL League One

01:00Greenville - Forward Madison 0:0
01:00Chattanooga - North Texas 0:2
01:00Richmond Kickers - Toronto FC II 2:2
02:00Tormenta - Tucson 1:1

USA: NWSL - ženy

01:30Orlando Pride Ž - Utah Royals Ž 0:2
04:30Portland Thorns Ž - Washington Ž 3:1
19:00Sky Blue Ž - Seattle Reign Ž -:-

UZBEKISTAN: Super League

53'Bunyodkor - Met. Bekobod 0:0
14'Andijan - Navbahor Namangan 0:0
16:15Qizilqum - Din. Samarkand -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

23:00Mineros - Zamora 3:0
22:00Atl. Venezuela - Llaneros -:-
22:00Estudiantes M. - Aragua -:-
23:00Caracas - Puerto Cabello -:-
00:00Monagas - Dep. Tachira -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

21:30Real Frontera - CD Hermanos Colmenares -:-
22:00Angostura - Universidad Central -:-
22:00Fundacion AIFI - Petroleros de Anzoategui -:-

VIETNAM: V.League 1

13:00Thanh Hoa - Hai Phong 0:3
55'Khanh Hoa - Song Lam Nghe An 1:2

VIETNAM: V.League 2

10:30Dong Thap - Binh Phuoc 1:1
11:00Fico Tay Ninh - Pho Hien 2:0
12:00Long An - Hue 5:1

WALES: Premier League

15:30TNS - Caernarfon -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

14'CAPS Utd - Highlanders 0:0
14'Herentals - ZPC Kariba 0:0
14'Hwange - Dynamos 0:0
14'Mushowani Stars - Ngezi Platinum FC 1:0
14'Triangle - Platinum 0:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.