Futbal » Dnes » Všetky zápasy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
ANGLICKO: Premier League
21:00Brighton - Manchester City -:-TALIANSKO: Serie A
20:00Udinese - AS Rím 1:1ALŽÍRSKO: U21 League
16:00OdloženéBen Aknoun U21 - Kabylie U21 -:-16:00OdloženéBiskra U21 - Setif U21 -:-
16:00OdloženéConstantine U21 - USM Alger U21 -:-
16:00OdloženéOran U21 - Belouizdad U21 -:-
17:00El Bayadh U21 - Khenchela U21 -:-
17:00Chlef U21 - Magra U21 -:-
17:00MC Alger U21 - Paradou U21 -:-
17:00Saoura U21 - US Souf U21 -:-
ANDORRA: Pohár
20:30Atletic Escaldes - UE Santa Coloma -:-ANGLICKO: Professional Development League
20:00Sheffield Utd U21 - Sheffield Wed U21 -:-ANGLICKO: Women's National League North
20:45Halifax Ž - Nottingham Ž -:-ANTIGUA A BARBUDA: ABFA Premier League
02:00Willikies - Ottos Rangers -:-ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
18:15Deportivo Metalurgico - Estrella Del Sur -:-ARGENTÍNA: Reserve League - prvá fáza
00:00Central Cordoba 2 - Sarmiento Junin 2 1:000:00Talleres Cordoba 2 - Tigre 2 2:0
20:00Newells Old Boys 2 - Estudiantes 2 -:-
20:00Platense 2 - Union Santa Fe 2 -:-
20:00River Plate 2 - Instituto 2 -:-
20:30San Lorenzo 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
00:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 -:-
ARMÉNSKO: First League
14:00Pjunik Jerevan 2 - Ararat Jerevan 2 -:-16:00Urartu 2 - Noah 2 -:-
AUSTRÁLIA: NPL Northern NSW
06:30Adamstown Rosebud - Weston Workers 0:2AUSTRÁLIA: NPL South Australian
90+'FK Beograd - Campbelltown City 1:2AZERBAJDŽAN: I Liqa
24'Araz Saatli - Karvan 0:014:00Imisli FK - Zaqatala -:-
14:00Lokbatan - Moik Baku -:-
ÁZIA: AFC Asian Cup U23 - play-off
16:00Katar U23 - Japonsko U23 -:-19:30Južná Kórea U23 - Indonézia U23 -:-
BELGICKO: Jupiler League - skupina o titul
20:30Antverpy - Royale Union SG -:-BRAZÍLIA: Serie C - prvá fáza
01:00Aparecidense - Sampaio Correa 2:0BRAZÍLIA: Acreano - druhá fáza
22:30Rio Branco - Humaita -:-00:30Independencia - Sao Francisco FC -:-
BRAZÍLIA: Gaucho 2
00:00Monsoon - Lajeadense 0:000:00Veranopolis - Esportivo 1:0
00:30Frederiquense - Gaucho 2:1
00:30Passo Fundo - GE Gloria 0:0
20:00EC Cruzeiro - Brasil Farroupilha -:-
20:00GE Bage - Pelotas -:-
00:00Aimore - Inter Santa Maria -:-
BRAZÍLIA: Paulista A3 - play-off
00:30Gremio Prudente - Votuporanguense 2:2BRAZÍLIA: Brasileiro U20
20:00Atletico GO U20 - Gremio U20 -:-21:00Cuiaba U20 - RB Bragantino U20 -:-
22:30Botafogo U20 - Fluminense U20 -:-
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Agri - Tchad - Renaissance -:-16:45Algoy - Elect Sport -:-
16:45As Dgssie - Ascot -:-
DÁNSKO: 1st Division - skupina o postup
18:00Fredericia - Aalborg -:-EKVÁDOR: Serie B
02:00Leones del Norte - San Antonio 0:1FAERSKÉ OSTROVY: Pohár
16:00Toftir - Fuglafjordur -:-18:30Streymur - 07 Vestur Sorvagur -:-
20:00B36 Torshavn - Skala Itrottarfelag -:-
FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A
17:30JaPS 2 - Kiffen -:-FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B
18:00Ilves 2 - VJS -:-FÍNSKO: Suomen Cup
19:15NOPS 2 - VaKP -:-GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 3
10:00Ellas Syrou - PAO Varda 4:010:00Ialisos - Kyanos A. V. 1:0
10:00Marko - Afantou 1:0
10:00Panegialios - Korinthos 3:1
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - play-off
23:00Deportivo Achuapa - Deportivo Mixco 0:204:00Comunicaciones - Coban Imperial 1:0
GUINEA: Ligue 1
18:00Milo FC - Wakriya -:-HOLANDSKO: Eredivisie
18:45Heerenveen - PSV -:-21:00G.A. Eagles - Feyenoord -:-
HOLANDSKO: Derde Divisie
20:00TEC - HV & CV Quick -:-HOLANDSKO: Eredivisie - ženy
19:30Ajax Ž - Alkmaar Ž 0:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
01:15Olancho - Vida 1:103:30UPNFM - Olimpia 1:0
INDONÉZIA: Liga 1
10:00Barito Putera - FC Bhayangkara 1:510:00Dewa United - Madura United 2:2
14:00Arema - PSM Makassar -:-
14:00Persib - Borneo -:-
IRAK: Stars League
14:45Al Kahraba - Zakho -:-17:00Al Minaa - Newroz -:-
17:00OdloženéAl Najaf - Al Karkh -:-
17:00Al Quwa Al Jawiya - Karbala -:-
17:00OdloženéAl Shorta - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:00OdloženéBaghdad - Duhok -:-
17:00OdloženéKarbala - Al Kahraba -:-
19:15Al Naft - Al Shorta -:-
IRÁN: Hazfi Cup
16:15Mes Rafsanjan - Peykan -:-ISLAND: Pohár
16:00Arbaer - Fram -:-16:00Haukar - Vestri -:-
16:00Hottur / Huginn - Fylkir -:-
16:00Vestmannaeyjar - Grindavik -:-
17:00Afturelding - Dalvik/Reynir -:-
17:00Akranes - Tindastoll -:-
17:00Akureyri - IR Reykjavik -:-
17:00Grotta - Thor Akureyri -:-
17:00Vikingur Reykjavik - Vidir -:-
18:30IH Hafnarfjördur - Hafnir -:-
21:15Keflavik - Breidablik -:-
JORDÁNSKO: Premier League
17:00Al Salt - Maan -:-19:45Al Jalil - Moghayer Al Sarhan -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - skupinová fáza
00:00Botafogo RJ (Bra) - U. de Deportes (Per) 3:100:00Huachipato (Chi) - The Strongest (Bol) 0:0
00:00Nacional (Uru) - Dep. Tachira (Ven) 2:1
02:30Bolivar (Bol) - Flamengo (Bra) 2:1
02:30Ind. del Valle (Ecu) - Palmeiras (Bra) 2:3
02:30Libertad (Par) - River Plate (Arg) 1:2
00:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) -:-
00:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana - skupinová fáza
00:00Coquimbo (Chi) - Racing Club (Arg) 1:200:00Danubio (Uru) - Athletico-PR (Bra) 0:1
02:00Bragantino (Bra) - Sp. Luqueno (Par) 2:1
02:30Tomayapo (Bol) - Belgrano (Arg) 0:2
04:00Rayo Zuliano (Ven) - Ameliano (Par) 0:4
00:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) -:-
00:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) -:-
JUŽNÁ KÓREA: WK League - ženy
09:00Boeun Sangmu Ž - Hwacheon Ž 0:290+'Gyeongju Ž - Incheon Hyundai Steel Ž 1:2
90+'Changnyeong Ž - Seoul Ž 0:0
12:00Sejong Sportstoto Ž - Suwon FC Ž 0:2
KANADA: Championship
01:30Toronto FC - Simcoe County Rovers 5:0KAZACHSTAN: First Division
11:00Ekibastuz - Aktobe 2 3:011:00Turkistan - Kaisar Kyzylorda 2 0:0
PrestávkaKaspij Aktau - Ulytau 1:1
PrestávkaKhan Tengri - Kajrat Almaty 2 0:2
KOLUMBIA: Copa Colombia
23:00Jaguares de Cordoba - Llaneros 2:1pen02:00Leones - Pereira 1:2pen
02:30Santa Fe - Inter Palmira 1:0
00:30Patriotas - Bucaramanga -:-
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
04:00Liberia - San Carlos 3:3LIBANON: Premier League - skupina porazených
24'Al Hikma - Tripoli 0:0MAĎARSKO: Hungarian Cup Women
20:00Győr Ž - MTK Hungaria Ž -:-MALI: Premiere Division
18:30Bougouba - Korofina -:-20:30Onze Createurs - Black Stars -:-
MEXIKO: Liga de Expansion MX - Clausura - play-off
03:00Celaya - Tapatio 4:305:05Atletico La Paz - Venados 3:1
MEXIKO: Liga Premier Serie A
00:00Colima FC - Mexicali 1:0MEXIKO: Liga Premier Serie B - play-off
00:00Pachuca 2 - Uruapan 3:003:00Santiago - CDM 3:1
MJANMARSKO: MNL League Cup
11:30Mahar United - University 5:211:30Shwe Pyi Thar - Yangon Utd 0:3
NEMECKO: Oberliga Bavorsko Jih
20:00Kirchheimer - Kirchanschoring -:-NIGÉRIA: NPFL
17:00Rivers United - Katsina Utd -:-NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Managua FC 0:203:00Masachapa - Esteli 1:5
03:00Ocotal - Sport Sebaco 3:0
23:00Jalapa - UNAN-Managua -:-
NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
00:00Masachapa U20 - Esteli U20 0:500:00Ocotal U20 - Sport Sebaco U20 6:1
20:00Jalapa U20 - UNAN-Managua U20 -:-
23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 -:-
NÓRSKO: Pohár
17:00Oppsal - Vålerenga -:-18:00Eik-Tonsberg - Fredrikstad -:-
18:00Honefoss - Sarpsborg 08 -:-
PERU: Liga 2
02:00Binacional - Ayacucho 2:3PERU: Liga Women
20:00UNSAAC Ž - Melgar Ž -:-22:00Dep. Municipal Ž - Carlos Mannucci Ž -:-
POBREŽIE SLONOVINY: Ligue 1
18:00Korhogo - ASEC Mimosas -:-POĽSKO: 1. divízia
18:00Motor Lublin - Chrobry Glogow -:-18:00Termalica B-B. - Odra Opole -:-
20:30Katowice - Leczna -:-
PORTUGALSKO: Liga Portugal 2
19:00Leiria - Penafiel -:-PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - skupina o titul
15:30Estrela U23 - Benfica U23 -:-15:30Famalicao U23 - Gil Vicente U23 -:-
15:30Sporting U23 - Torreense U23 -:-
15:30Vizela U23 - Estoril U23 -:-
RAKÚSKO: Regionálna liga východ
19:30Austria (Am) - Kremser -:-RUMUNSKO: Liga 1 - skupina o titul
20:45Univ. Craiova - CFR Kluž -:-RUMUNSKO: Liga 1 - skupina o udržanie
15:45UTA Arad - Otelul -:-18:00FC Hermannstadt - Petrolul -:-
RUMUNSKO: Liga 2 - skupina o titul
18:00Gloria Buzau - Hunedoara -:-RUMUNSKO: Liga 1 Women - skupina o udržanie
16:00Gloria 2018 Bistrita Ž - Targu Mures Ž -:-RUSKO: Premier League
15:00Ural - FK Rostov -:-17:15F. Voronezh - Samara -:-
19:30Akhmat - Soči -:-
19:30CSKA Moskva - Sp. Moskva -:-
RWANDA: Premier League
15:00Kiyovu - Mukura Victory Sports -:-SALVÁDOR: Primera Division - Clausura
23:00Fuerte San Francisco - FAS 0:223:3011 Deportivo - Platense Municipal 0:0
03:00Alianza FC - Dragon 6:1
03:30Metapan - Jocoro 2:0
03:30Municipal Limeno - Luis Angel Firpo 2:2
SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League
17:00Al Feiha - Al Taee -:-20:00Al Riyadh - Al Ahli SC -:-
20:00Al Wehda - Al Hazem -:-
SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
02:15Columbus Crew - Monterrey 2:1SLOVINSKO: Pohár
20:00Mura - Rogaska -:-SOMÁLSKO: National league
14:30Mogadishu City - Sahafi -:-SVET: Medzištátne zápasy
11:00Rumunsko U16 - Poľsko U16 3:012:00Španielsko U18 - Švajčiarsko U18 3:0
14:00Azerbaigian U16 - Uzbekistan U16 -:-
16:00Dánsko U16 - Čína U16 -:-
17:00Bielorusko U16 - Tadžikistan U16 -:-
SVET: Prípravné zápasy - ženy
49'Kolín n. R. Ž (Ger) - PSV Ž (Ned) 1:1ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 10
19:00Cordoba B - Ciudad de Lucena -:-ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 1
19:30La Chaux-De-Fonds - Coffrane -:-ŠVÉDSKO: Allsvenskan
19:00Djurgården - Malmö FF -:-19:00Halmstad - Hammarby -:-
19:00Kalmar - GAIS -:-
19:00Norrkoping - Elfsborg -:-
19:00Västerås SK - Mjallby -:-
UGANDA: Premier League
15:00Bright Stars - Kampala City -:-15:00Gadaffi - Villa -:-
UKRAJINA: U19 League
55'LNZ Cherkasy U19 - Šachtar U19 0:2USA: MLS Next Pro
01:30Atlanta United 2 - Chattanooga 1:0ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Arenel Movers - Manica -:-15:00CAPS Utd - GreenFuel -:-
15:00Chegutu Pirates - Dynamos -:-
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.