REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

ARMÉNSKO: Premier League - skupina o titul

14:45Alashkert - Ararat Jerevan -:-

BIELORUSKO: 1. liga

15:00Energetik-BGU - Vitebsk -:-
17:00BATE - Isloch -:-
19:00Rukh Brest - Dynamo Brest -:-

BIELORUSKO: Pershaya Liga

14:00Arsenal Dzyarzhynsk - Naftan -:-
15:00Orsha - Gomel -:-
16:00Smorgon - Oshmyany -:-

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

12:00Minsk 2 - Slutsk 2 -:-

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Women

13:00Bobruichanka Ž - Minsk FK Ž -:-
16:00Din. Minsk Ž - Zorka-BDU Ž -:-

BURUNDI: Primus League

15:30Atletico Olympic - Bujumbura C. -:-
15:30Bumamuru - Olympic S. -:-
15:30Kayanza - Les Lierres -:-
15:30Le Messager Ngozi - Dynamik -:-
15:30Musongati - LLB-S4A -:-

BURUNDI: National League B

13:00New Oil - TOP Junior -:-
15:00Unite Muyinga - Royal de Muramvya -:-

ČESKO: 1. Liga

14:00Teplice - Opava -:-
16:00Bohemians 1905 - České Budějovice -:-
18:00Karviná - Sparta Praha -:-

ČESKO: 2. liga

17:00Pardubice - Ústí n. L. -:-
17:00Vlašim - Sokolov -:-

DÁNSKO: Superliga

18:00Esbjerg - Aalborg -:-

DÁNSKO: 1st Division

12:00Nykobing - Roskilde -:-
14:00Vejle - Naestved -:-
15:00Vendsyssel - Fredericia -:-

ESTÓNSKO: Meistriliiga

12:00Tulevik - Kalju -:-
14:00Levadia - Paide -:-

ESTÓNSKO: Esiliiga

18:00Maardu - Tammeka U21 -:-
18:00Parnu - JK Jarve -:-

CHORVÁTSKO: Pohár

20:15Rijeka - Osijek -:-

JUŽNÁ KÓREA: K League 1

77'Soul - Seongnam 0:0
12:00Incheon - Pohang -:-

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

09:00Ansan Greeners - Jeju 1:2
11:30Asan - Seoul E. -:-
11:30Suwon City - Bucheon -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

23:00ADR Jicaral - U.C.R. 5:0
23:00Grecia - Guadalupe 2:0
03:00Herediano - Santos DG 3:1
23:00Zeledon - Limon -:-
00:00San Carlos - Cartagines -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Boj o zostup - Play off

03:00Curridabat - Santa Rosa 1:1

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura - play-off

22:00Guanacasteca - Sporting San Jose -:-

MAĎARSKO: OTP Bank liga

18:55Honvéd - Debrecín -:-
21:05Puskas Academy - Ferencváros -:-

NEMECKO: Bundesliga

15:30Mönchengladbach - Union Berlín -:-
18:00Paderborn - Dortmund -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

13:30Drážďany - Stuttgart -:-
13:30Hamburg - Wehen -:-
13:30Heidenheim - Aue -:-

NEMECKO: 3. Liga

13:00Mníchov 1860 - Duisburg -:-
14:00Munster - Hallescher -:-
17:00Jena - Chemnitzer -:-

POĽSKO: Ekstraklasa

12:30Plock - Korona Kielce -:-
15:00Cracovia - Jagiellonia -:-
17:30Lechia Gdaňsk - Arka -:-

SRBSKO: Super Liga

17:30Backa Topola - Javor -:-
19:30Macva - FK Vozdovac -:-

SRBSKO: Prva Liga

17:30Radnicki Pirot - Smederevo -:-
17:30Trayal Krusevac - Sindjelic Beograd -:-
17:30Zemun - Kabel Novi Sad -:-

SVET: Prípravné zápasy

12:00Molde (Nor) - Sogndal (Nor) -:-
15:00Bruntál (Cze) - Hermanice (Cze) -:-
20:00Breidablik (Ice) - Valur (Ice) -:-

SVET: Prípravné zápasy - ženy

17:30Landvetter Ž (Swe) - Jitex Ž (Swe) -:-

TAIWAN: Premier League

PrestávkaTaipower - Hang Yuen 0:0
PrestávkaTaiwan Steel - Taipei Tatung 2:0

TUNISKO: Pohár

14:00OdloženéGafsa - Monastir -:-
14:00OdloženéKalaa - Esperance Tunis -:-
14:00OdloženéMetlaoui - Sfaxien -:-
14:00OdloženéUS Tataouine - Chebba -:-

TURKMÉNSKO: Youth League

12:00Altyn Asyr U21 - Energetik U21 -:-
13:00Nebitci U21 - FC Asgabat U21 -:-

UKRAJINA: Premier League - skupina o titul

16:00Šachtar - Dynamo Kyjev -:-

UKRAJINA: Premier League - skupina o udržanie

13:00OdloženéKarpaty - Mariupol -:-
13:00Vorskla - Lviv -:-

VIETNAM: Pohár

12:00BHTS Quang Nam - Hong Linh Ha Tinh -:-
12:00Binh Duong - Thanh Hoa -:-
12:00Can Tho - Binh Phuoc -:-
14:00Hanoi FC - Dong Thap -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.