REFRESH

Futbal » Dnes » LIVE

ANGLICKO: FA Cup - kvalifikácia

38'AFC Fylde - Altrincham 0:0

ANGLICKO: Premier League 2

78'Leeds U23 - Norwich U23 2:0

ARMÉNSKO: Premier League

79'Van - Ararat-Armenia 0:1

AZERBAJDŽAN: Premier League

73'Zira - Karabach 0:0

BELGICKO: Jupiler League

50'Antverpy - Beerschot VA 2:1

BIELORUSKO: 1. liga

80'Energetik-BGU - Šachťor Soligorsk 1:2

BIELORUSKO: Pershaya Liga

80'FC Slonim - Lokomotiv Gomel 2:0
38'Orsha - Arsenal Dzyarzhynsk 0:0

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

78'Zhodino 2 - Slutsk 2 0:1

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

38'Mladost DK - Borac Banja Luka 0:0

BULHARSKO: Vtora liga

52'Dobrudzha - Pirin Blagoevgrad 0:1
50'Lok. Sofia - Strumska Slava 2:2
52'Svoge - Yantra Gabrovo 1:0

CYPRUS: Division 2

50'Alki Oroklini - Ypsonas 0:2

ČIERNA HORA: Prvá Čiernohorská Liga

51'OFK Petrovac - Sutjeska 1:0
38'Rudar - Jezero 0:1

ČIERNA HORA: Druga Liga

52'Arsenal Tivat - Mornar 2:0
53'Grbalj - Berane 0:0
52'Igalo - Drezga 2:0
52'Jedinstvo - Ibar 2:0
PrestávkaKom Podgorica - Bokelj 1:0

DÁNSKO: Superliga

38'Horsens - Nordsjaelland 1:0

DÁNSKO: 1st Division

80'F. Amager - Silkeborg 0:2
38'Hvidovre IF - Viborg 1:0

DÁNSKO: 2. divízia - 2. skupina

83'AB Kodaň - FA 2000 2:1
81'Avarta - Slagelse 2:1
83'Naestved - Tarnby 3:0

ESTÓNSKO: Meistriliiga

38'Kalju - Paide 1:3

EURÓPA: Premier League (Crimea)

79'Ocean Kerch - Kyzyltash 0:0

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

81'MiPK - Kultsu 4:3

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

84'KuFu-98 - Vaajakoski 0:2
77'OLS Oulu - Hercules 0:0

HOLANDSKO: Eredivisie

8'Sparta Rotterdam - Heracles 0:0
8'Vitesse - PSV 0:0

CHORVÁTSKO: 2. HNL

76'Bijelo Brdo - Osijek 2 0:0
38'Din. Záhreb 2 - Junak Sinj 0:1

IRAK: Superliga

73'Al Diwaniya - Al Najaf 1:0
74'Al Shorta - Al Zawraa 1:1

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

8'Stellenbosch - Swallows 0:0
8'Tshakhuma - TS Galaxy 0:0

KOSOVO: Superliga

51'Priština - Gjilani 0:1
38'Trepca 89 - FC Ballkani 0:1

LITVA: I Lyga - skupina o udržanie

80'Atmosfera - BFA Vilnius 1:3
85'FK Minija - Zalgiris 2 1:4

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

76'Ventspils - FK Liepaja 0:1

MAĎARSKO: OTP Bank liga

8'Zalaegerszeg - Budafoki 0:0

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

55'Debreceni EAC - Csakvari 0:1
53'Dorogi - Siofok 0:1
54'Soroksar - Szolnoki 1:0

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

84'Sf.Gheorghe - Petrocub 0:2
82'Zimbru Kišiňov - Dinamo-Auto 0:0

NEMECKO: 2. Bundesliga

49'Bochum - Aue 0:0
50'Heidenheim - Osnabruck 0:0
48'Sandhausen - Paderborn 1:1

NEMECKO: 3. Liga

82'Saarbrücken - Verl 1:1
38'Bayern II - Mannheim 0:0

NEMECKO: Regionálna liga sever

38'Havelse - Hannoverscher SC 0:0
38'Oldenburg - BSV Rehden 0:0
38'St. Pauli II - Norderstedt 2:0

NEMECKO: Regionálna liga severovýchod

50'Chemnitzer - Luckenwalde 1:0
52'Lichtenberg - Lokomotive Lipsko 1:1
51'Meuselwitz - Furstenwalde 0:0
54'Rathenow - Jena 1:3

NEMECKO: Regionálna liga západ

38'Wegberg-Beeck - Homberg 0:0

NEMECKO: Regionálna liga juhozápad

38'Pirmasens - Freiburg II 0:1
38'RW Koblenz - FSV Frankfurt 0:0

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

79'Fortuna Kolín n. R. U19 - Preussen Munster U19 0:1

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 1 - skupina víťazov

38'Fredrikstad - Brattvag 1:0

POĽSKO: III Liga - Group II

38'Sroda - Swit Skolwin 0:2

POĽSKO: III Liga - Group IV

38'Wiazownica - Avia Swidnik 0:0

RAKÚSKO: Tipico Bundesliga

8'LASK - St. Polten 0:0
8'Tirol - Hartberg 0:0

RUMUNSKO: Liga 2

38'Petrolul - U Craiova 1948 0:1

RUSKO: Premier League

8'FK Rostov - Chimki 0:0

RUSKO: PFL - Group 1

53'Inter Cherkessk - Chernomorets Novorossijsk 0:4
51'Mashuk - Yessentuki 0:2
38'Maykop - Krasnodar 3 0:2

RUSKO: PFL - Group 2

82'Dynamo Moskva 2 - Zvezda Petrohrad 1:1
38'Murom - Luki-Energiya 0:0

RUSKO: PFL - Group 4

79'Zvezda Perm - Nosta 6:0
38'Ťumeň - Orenburg 2 0:0

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: 1. MFL

8'Belasica - Borec 0:0
8'Makedonija GP - Akademija Pandev 1:0
8'Pelister - Struga Trim & Lum 0:0
8'Shkendija - Rabotnički 0:0
8'Vardar - Renova 0:0

SLOVINSKO: Prvá Liga

38'Tabor Sezana - O. Ľubľana 1:1

SRBSKO: Super Liga

38'Backa - Indjija 0:1
38'Novi Pazar - Rad Belehrad 1:0
38'Zlatibor Cajetina - Vojvodina 0:0

SRBSKO: Prva Liga

49'Din. Vranje - Dubocica 0:1
52'Kabel Novi Sad - Loznica 0:0
47'Radnicki Pirot - Kolubara 0:1
PrestávkaRadnicki 1923 - Zemun 0:1
51'Zarkovo - Borac 1926 0:0

SVET: Medzištátne zápasy

38'Etiópia - Zambia 0:3

ŠKÓTSKO: Premiership

80'Aberdeen - Celtic 2:3

ŠPANIELSKO: LaLiga

38'Valladolid - Alaves 0:0

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 4

79'Las Palmas B - Sanluqueno 0:1

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

8'Kalmar - Falkenbergs 0:0
8'Östersunds - Hammarby 0:0

ŠVÉDSKO: Superettan

8'AFC Eskilstuna - Dalkurd 0:0
8'Akropolis - Norrby 0:0

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

79'Nykopings - Sollentuna 1:2
38'IFK Luleå - Karlstad 1:0

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

38'Lindome - Landskrona 1:0

ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy

38'Moron Ž - Hammarby Ž 0:2

TALIANSKO: Serie D - skupina A

8'Borgosesia - Casale 0:0
8'Castellanzese - Legnano 0:0
8'Gozzano - Arconatese 0:0
8'Chieri - Lavagnese 0:0
8'P.D.H.A.E. - Imperia 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina B

8'Brusaporto - Fanfulla 0:0
8'Caravaggio - NibionnOggiono 0:0
8'Franciacorta - Scanzorosciate 1:0
8'Real Calepina - Crema 0:0
8'USD Casatese - Ciserano-Bergamo 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina C

8'Adriese - Campodarsego 0:0
8'Caldiero Terme - Chions 0:0
8'Luparense - Delta Porto Tolle 0:0
8'Manzanese - Cjarlins Muzane 0:0
8'Mestre - Este 0:0
8'Montebelluna - Ambrosiana 0:0
8'San Giorgio-Sedico - Belluno 0:0
8'Union Clodiense - Trento 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina D

8'Forli - Sammaurese 0:0
8'Marignanese - SCD Progresso 0:0
8'Mezzolara - Lentigione 0:0
8'Sasso Marconi - Rimini 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina E

8'Foligno - Lornano Badesse 0:0
8'Ostia Mare - Sangiovannese 0:0
8'UC Sinalunghese - Cannara 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina F

8'Agnonese - Vastogirardi 0:0
8'Campobasso - Matese 0:0
8'Castelfidardo - Castelnuovo Vomano 0:0
8'Fiuggi - US Tolentino 0:0
8'Montegiorgio - S. N. Notaresco 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina G

8'Afragolese - Lanusei Calcio 0:0
8'Arzachena - Cassino 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina H

8'Bitonto - Lavello 0:0
8'Picerno - Francavilla 0:0
8'Sorrento - Molfetta Calcio 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina I

8'AS Acireale - Biancavilla 0:0
8'Castrovillari - Rende 0:0
8'Cittanovese - Licata 0:0
8'Dattilo - San Luca 0:0
8'FC Messina - ACR Messina 0:0
8'Paterno - Santa Maria Cilento 0:0
8'Rotonda - Marina di Ragusa 0:0

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

38'Kinondoni MC - Young Africans 1:0
38'Mwadui - JKT Tanzania 0:1

THAJSKO: Thai League 1

79'Chonburi - Chiangrai 0:3
77'Police Tero - Muangthong 1:3

THAJSKO: Thai League 2

80'Khonkaen FC - Kasetsart 1:0
80'Nong Bua Pitchaya - Chainat 1:0

TURECKO: Super Lig

38'Alanyaspor - Karagumruk 1:0

TURECKO: 1. Lig

38'Adanaspor - Tuzlaspor 1:0
38'Istanbulspor - Eskisehirspor 1:0

UKRAJINA: Premier League

79'Inhulets - Mariupol 1:1

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.