REFRESH

Futbal » Dnes » Kurzy

AUSTRÁLIA: A-League

11:30Brisbane Roar - Sydney FC 1:1

BELGICKO: Jupiler League

19:00Leuven - Eupen 1:1
19:00Oostende - Beerschot VA 1:2

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Women

15:00Zorka-BDU Ž - Bobruichanka Ž 5:2
17:00Minsk FK Ž - Bielorusko U19 Ž 1:2

BRAZÍLIA: Serie A

00:00Gremio - Fluminense 1:0
00:45OdloženéPalmeiras - Vasco -:-

BRAZÍLIA: Serie C

23:00Jacuipense - Remo 1:2
01:00Ferroviario - Botafogo PB 2:0
23:00Boa - Volta Redonda -:-

BULHARSKO: Parva Liga

19:00Levski - Beroe 0:2

ČÍNA: Superliga

12:00Šanghaj Šen-chua - Dalian Pro 2:2
14:00Shenzhen - Henan Jianye 1:2

EGYPT: Premier League

16:00OdloženéHaras El Hodood - El Masry -:-
18:30Pyramids - Tanta 3:0
90+'Al Ittihad - Zamalek 0:1 [ 6.50 | 3.60 | 1.50 ]

EURÓPA: Európska liga - play-off

90+'Inter - Leverkusen 2:1
89'Manchester Utd - FC Kodaň 0:0 [ 1.18 | 7.00 | 15.00 ]

FÍNSKO: Veikkausliiga

17:30HIFK - TPS Turku 2:0
17:30Honka - SJK 0:0

FÍNSKO: Ykkonen

17:30Ekenas - Gnistan 2:1
17:30MuSa - MyPa 4:1
17:30SJK Akatemia - Mikkeli 1:0

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

17:30Rovaniemi 2 - OLS Oulu 1:3

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga

19:00Dila Gori - Lokomotiv Tbilisi 0:1

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga 2

15:30Shukura - Bolnisi 1:1

IRÁN: 1. liga

17:15Machine Sazi - Pars Janoobi Jam 1:1
18:00Foolad - Saipa 0:0
18:00Naft M.I.S - Gol Gohar 2:3
18:00Peykan - Sanat-Naft 1:0
18:00Shahin Bushehr - Tractor-Sazi 0:0

IRÁN: Hazfi Cup

17:45Esteghlal F.C. - Sepahan 2:0

ÍRSKO: FAI Cup

20:45Finn Harps - St. Patricks 1:0

ISLAND: Pepsideild

21:15OdloženéBreidablik - Fylkir -:-

ISLAND: 2. divízia

21:15OdloženéVidir - Selfoss -:-

JAPONSKO: J3 League

11:30Toyama - Sagamihara 3:0

JAPONSKO: Nadeshiko League Women

11:00JEF United Ž - Ehime Ž 0:0

JORDÁNSKO: Premier League

17:00Al Sareeh - Sahab 1:0
19:30Al-Faisaly Amman - Al Hussein 1:1
19:30Al Jazeera Amman - Aqaba 3:1

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

12:30Jeju - Asan 2:1

JUŽNÁ KÓREA: WK League - ženy

11:00Changnyeong Ž - Incheon Hyundai Steel Ž 0:1
11:00Sejong Sportstoto Ž - Boeun Sangmu Ž 2:1
11:00Seoul Ž - Gyeongju Ž 1:2
11:00Suwon FMC Ž - Hwacheon Ž 1:2

KAZACHSTAN: First Division

16:00OdloženéAkademiya Ontustik - Aktobe -:-
16:00OdloženéArys - Baykonur Kyzylorda -:-
16:00OdloženéFK Kyran - Zhetysu 2 -:-
16:00OdloženéMaqtaaral - Kairat Academy -:-
16:00OdloženéSdyushor - FK Akzhayik -:-
16:00OdloženéShakhtar Bulat - Atyrau -:-

KIRGIZSKO: Premier Liga

14:00Alga - Alay Osh 2:1
14:00Neftchi Kochkor-Ata - Kaganat 2:1

MAROKO: Botola Pro

90+'Wydad - Khouribga 3:1
23:00Difaa El Jadidi - FAR Rabat -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

02:00Atl. San Luis - Atlas 1:1

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Chinandega - Esteli 1:5
01:00Ocotal - Managua FC 5:0

NÓRSKO: Eliteserien

20:30Molde - Brann 1:2

NÓRSKO: OBOS-ligaen

18:00Jerv - Kongsvinger 1:1
18:00Oygarden - Stjordals Blink 0:1
18:00Ranheim - Raufoss 3:0
18:00Sogndal - Ham-Kam 4:2
18:00Strømmen - Grorud 2:1
18:00Tromsø - Sandnes 5:0
18:00Ull/Kisa - Åsane 0:3

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2

14:30ZrušenéRosenborg 2 - Odd 2 -:-
15:30Rosenborg 2 - Sotra 1:2
18:00Odd 2 - Baerum Sportsklubb 1:1

NÓRSKO: Division 3 - Group 1

19:00ZrušenéLillestrom 2 - Ull/Kisa 2 -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 2

19:00OdloženéStrømsgodset 2 - Krakeroy -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 4

18:00ZrušenéArdal - Sogndal 2 -:-
18:00ZrušenéBrann 2 - Lysekloster -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 6

15:00ZrušenéStabaek 2 - Bodo/Glimt 2 -:-
17:00ZrušenéUllern - Tromsø 2 -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Apertura

00:30San Lorenzo - Guarani 1:1

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00OdloženéA. Lima - Binacional -:-
20:30OdloženéHuancayo - Cajamarca -:-

RUSKO: Premier League

16:00Ural - Dynamo Moskva 0:2

RUSKO: PFL - Group 2

14:00OdloženéZvezda Petrohrad - Luki-Energiya -:-
16:00Dynamo Moskva 2 - Vladimir 2:1

RUSKO: PFL - Group 3

12:00Chimki 2 - Sakhalin 2:0

RUSKO: PFL - Group 4

15:00Lada Dimitrovgrad - Ťumeň 0:2

SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League

18:05Al Shabab - Al-Taawon 1:0
18:15Abha - Al Nasr Riyadh 0:2
18:20Al-Hazem - Al Adalh 1:2
20:00Al-Hilal - Al-Fateh 2:1

SVET: Prípravné zápasy

14:00Genk (Bel) - RWDM (Bel) 3:2
16:00Dinaz Vyshgorod (Ukr) - Desna (Ukr) 1:4
17:00Esbjerg (Den) - Aarhus Fremad (Den) 2:1
17:30Birkirkara (Mlt) - Naxxar Lions (Mlt) 1:1
18:00PAOK (Gre) - Volos (Gre) 2:0 [ 1.40 | 4.33 | 7.00 ]
18:30Middelfart (Den) - OKS Odense (Den) -:-
18:45Twente (Ned) - Sittard (Ned) 2:1
19:30Balingen (Ger) - Pforzheim (Ger) 4:2

SÝRIA: Pohár

20:00Al Wahda - Al Majd 3:1

ŠVAJČIARSKO: Superliga - baráž o udržanie

18:15Thun - Vaduz 4:3

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Helsingborg - Norrkoping 3:2
19:00Sirius - Varbergs 3:3

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

19:00Ytterhogdals - IFK Ostersund 1:2
19:30Notvikens IK - Bodens 1:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

20:00Kungsangens - Skiljebo 0:3

ŠVÉDSKO: Division 2 - Ostra Gotaland

19:30Kristianstads - Osterlen FF 0:4

TALIANSKO: Serie B - o udržanie

88'Pescara - Perugia 2:1

UKRAJINA: Persha Liga

18:00OdloženéRukh Lviv - MFC Metalurh -:-

USA: USL Championship

01:30OdloženéPhiladelphia 2 - Hartford Athletic -:-

USA: NWSL - ženy

04:30ZrušenéPortland Thorns Ž - Chicago Ž -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.