REFRESH

Futbal » Dnes » Kurzy

AFRIKA: CAF Pohár konfederácií - play-off

20:00Pyramids - Berkane -:- [ 2.60 | 2.87 | 2.62 ]

ANGLICKO: Premier League

15:00Southampton - Everton -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.25 ]
17:30Wolves - Newcastle -:- [ 1.75 | 3.50 | 5.25 ]
20:15Arsenal - Leicester -:- [ 1.95 | 3.75 | 3.75 ]

ANGLICKO: FA Cup - kvalifikácia

42'AFC Fylde - Altrincham 0:0 [ 2.05 | 3.40 | 3.00 ]

ANGLICKO: Premier League 2

82'Leeds U23 - Norwich U23 2:0

ARMÉNSKO: Premier League

83'Van - Ararat-Armenia 0:1

AUSTRÁLIA: NPL Northern NSW - play-off

04:30Newcastle Olympic - Maitland 0:4

AUSTRÁLIA: NPL NSW - play-off

05:00Rockdale - Sydney Utd 3:4pen

AUSTRÁLIA: NPL Queensland

06:00OdloženéMoreton Bay Utd - Gold Coast -:- [ 2.05 | 3.80 | 2.80 ]
07:00Brisbane U21 - Peninsula 2:3 [ 6.00 | 4.75 | 1.40 ]
09:00OdloženéOlympic FC - Sunshine Coast Wanderers -:- [ 1.33 | 5.50 | 6.00 ]

AUSTRÁLIA: Brisbane Premier League - skupina o titul

10:00OdloženéToowong - Centenary Stormers -:-

AZERBAJDŽAN: Premier League

11:00Sabah Baku - Sumqayit 1:2
77'Zira - Karabach 0:0

BELGICKO: Jupiler League

53'Antverpy - Beerschot VA 2:1 [ 1.95 | 4.00 | 3.40 ]
16:00Oostende - Waregem -:- [ 1.57 | 4.00 | 5.50 ]
18:15St. Truiden - St. Liege -:- [ 3.75 | 4.00 | 1.83 ]

BELGICKO: Proximus liga

16:00St. Gilloise - Club Bruggy U23 -:- [ 1.22 | 5.50 | 10.00 ]
20:00Seraing - Lommel SK -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.00 ]

BERMUDY: Premier League

02:00St. Georges Colts - Robin Hood 0:3
19:00Dandy Town Hornets - SBRC -:-
19:00Devonshire Colts - Southampton -:-
19:00Devonshire Cougars - Somerset -:-
19:00X-Roads Warriors - PHC Zebras -:-

BIELORUSKO: 1. liga

11:00Neman - Slavia Mozyr 1:2 [ 1.36 | 4.50 | 7.50 ]
84'Energetik-BGU - Šachťor Soligorsk 1:2 [ 7.50 | 4.00 | 1.40 ]
15:00Rukh Brest - Isloch -:- [ 2.25 | 3.40 | 2.75 ]

BIELORUSKO: Pershaya Liga

12:00Lida - Krumkachy 2:1
12:30Mikashevichi - Naftan 1:2
83'FC Slonim - Lokomotiv Gomel 3:0
42'Orsha - Arsenal Dzyarzhynsk 0:0

BIELORUSKO: Division 2 - Play Offs

12:00Energetik-BGATU - Kronon Stolbtsy 2:1

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

11:00Minsk 2 - Brest 2 6:0 [ 1.22 | 6.50 | 9.00 ]
82'Zhodino 2 - Slutsk 2 0:1 [ 1.50 | 4.00 | 5.00 ]

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

42'Mladost DK - Borac Banja Luka 0:0 [ 5.00 | 3.75 | 1.57 ]
17:00FK Sarajevo - Krupa -:- [ 1.18 | 5.50 | 13.00 ]
19:05Radnik Bijeljina - Sloboda -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.30 ]

BOSNA A HERCEGOVINA: FBiH

14:30GOSK Gabela - Gorazde -:-
14:30TOSK Tesanj - Kakanj -:-

BRAZÍLIA: Serie A

23:00Ceara - Coritiba 2:1 [ 1.90 | 3.50 | 4.00 ]
02:00Atletico-MG - Sport Recife 0:0 [ 1.20 | 5.75 | 19.00 ]
20:00Atletico GO - Palmeiras -:- [ 3.50 | 3.10 | 2.20 ]
20:00Fluminense - Santos -:- [ 2.30 | 3.20 | 3.10 ]
22:15Athletico-PR - Gremio -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.70 ]
22:15Internacional - Flamengo -:- [ 2.80 | 3.10 | 2.55 ]

BRAZÍLIA: Serie B

02:00America MG - Confianca 2:1 [ 1.61 | 3.20 | 7.50 ]
20:00Nautico - Cruzeiro -:- [ 3.40 | 3.00 | 2.15 ]
22:15Figueirense - Juventude -:- [ 3.50 | 2.90 | 2.20 ]
22:15Guarani - Avai -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.25 ]
00:30Botafogo SP - Vitoria -:- [ 2.30 | 2.87 | 3.20 ]

BRAZÍLIA: Serie C

23:00Remo - Imperatriz 5:0
19:30Ypiranga FC - Boa -:-
20:00Brusque - EC Sao Jose -:-
20:00Londrina - Ituano -:-
21:00Tombense - Volta Redonda -:-
22:00Santa Cruz - Botafogo PB -:-

BRAZÍLIA: Serie D

23:00Salgueiro - Campinense 2:0
23:30Caldense - Bahia De Feira 1:0
19:00Bragantino - Galvez -:-
19:00Brasiliense - Tupynambas -:-
19:00Cabofriense - Ferroviaria -:-
19:00Central SC - Frei Paulistano -:-
19:00Real Noroeste - Aparecidense -:-
19:00SER Caxias - Marcilio Dias -:-
19:30SE Juventude - Sinop -:-
19:45AE Altos - Bare -:-
20:00Cajazeirense de Desportos - Afogados da Ingazeira -:-
20:00Cascavel - Nacional PR -:-
20:00Ji-Parana - Rio Branco -:-
20:00Uniao Rondonopolis - Goianesia -:-
20:00Vilhenense - Fast Clube -:-
20:30Jacyoba - Potiguar -:-
21:00Santos AP - River-PI -:-
21:00Sao Luiz - Novorizontino -:-
21:00Sao Raimundo RR - Moto Club -:-
23:00Aguia Negra - Vitoria ES -:-
23:00Mirassol - Portuguesa RJ -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro 2

23:00Serranense - Ipatinga 0:1
14:00Mamore - Democrata SL -:-
19:30Pouso Alegre - Betim -:-

BRAZÍLIA: Copa do Brasil

00:30Sao Paulo - Fortaleza -:- [ 1.66 | 3.60 | 4.75 ]

BRAZÍLIA: Brasileiro U23 - prvá fáza

18:00Corinthians U23 - Santos U23 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

19:00Flamengo U20 - Cruzeiro U20 -:-
19:00Palmeiras U20 - Sao Paulo U20 -:-
19:00Santos U20 - Gremio U20 -:-
19:00Vasco U20 - Ceara U20 -:-
00:00Corinthians U20 - Goias U20 -:-
00:30Atletico-MG U20 - Chapecoense-SC U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro Women - play-off

20:00Gremio Ž - Corinthians Ž -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro A2 Women

19:00America Mineiro Ž - Foz Cataratas Ž -:-
19:00Farroupilha Ž - Napoli Ž -:-
19:00Goias Ž - Botafogo RJ Ž -:-
19:00Chapecoense Ž - Fluminense Ž -:-
19:00Real Brasilia Ž - Vila Nova Ž -:-
19:00Sao Valerio Ž - 3B da Amazonia Ž -:-
21:00A. Acreano Ž - Ariquemes Ž -:-

BULHARSKO: Parva Liga

11:30CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia 5:1 [ 1.83 | 3.40 | 3.75 ]
16:45Arda - CSKA Sofia -:- [ 4.50 | 3.60 | 1.72 ]
19:15Montana - Ludogorets -:- [ 6.00 | 4.33 | 1.50 ]

BULHARSKO: Vtora liga

55'Dobrudzha - Pirin Blagoevgrad 0:2
53'Lok. Sofia - Strumska Slava 2:2
56'Svoge - Yantra Gabrovo 1:0
15:00Sozopol - Septemvri Sofia -:-

BULHARSKO: Third League - South-East

15:00Levski Karlovo - Gorski Izvor -:-
15:00Rodopa Smolyan - Yambol 1915 -:-

BULHARSKO: Third League - South-West

15:00Oborishte - Nadezhda Dobroslavci -:-

BULHARSKO: Third League - North-East

13:00Dobrich - Chernomorets Balchik -:-
13:00Chernolomets - Topolite -:-
13:00Svetkavitsa - Ludogorets III -:-
13:00Ustrem Donchevo - Dunav Ruse -:-

BULHARSKO: Third League - North-West

13:30Bdin Vidin - Parva Atomna -:-
13:30Etar II - Botev Vratsa II -:-
13:30Lok. Dryanovo - Drenovets -:-
13:30OFK Levski - Svishtov -:-
13:30Sevlievo - Partizan Cerven Brjag -:-
13:30Spartak Pleven - Pavlikeni -:-
13:30Tryavna - Levski Lom -:-
13:30Vihar Slavyanovo - Peshtera Galata -:-
13:30Yantra Polski Trambesh - Mezdra -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Kozaf - USFA -:-

BURUNDI: Primus League

12:30Dynamik - Rukinzo 0:1
14:00Le Messager Ngozi - Les Elephants -:-
14:00Musongati - Bumamuru -:-
15:00Bujumbura C. - Aigle Noir -:-

CURAÇAO: Promé Divishon - FinalFour

00:30Willemstad - Scherpenheuvel 0:1

CYPRUS: 1. liga

15:00Anorthosis - APOEL -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.00 ]
17:00Omonia - Paralimni -:- [ 1.28 | 5.00 | 8.50 ]
18:00Achnas - Ol. Nicosia -:- [ 2.75 | 3.40 | 2.25 ]

CYPRUS: Division 2

54'Alki Oroklini - Ypsonas 0:2

ČIERNA HORA: Prvá Čiernohorská Liga

55'OFK Petrovac - Sutjeska 1:0
42'Rudar - Jezero 0:1
16:00Titograd - FK Podgorica -:-
17:00Iskra - Zeta -:-
19:00Buducnost - Decic -:-

ČIERNA HORA: Druga Liga

56'Arsenal Tivat - Mornar 2:1
57'Grbalj - Berane 0:1
56'Igalo - Drezga 2:0
56'Jedinstvo - Ibar 2:0
PrestávkaKom Podgorica - Bokelj 1:0

ČÍNA: Jia Liga - skupina o postup

08:00Chengdu Better City - Taizhou Yuanda 2:1 [ 1.65 | 3.75 | 4.50 ]

ČÍNA: Jia Liga - skupina o udržanie

11:00Shaanxi Changan - Jiangxi Liansheng 1:1 [ 1.57 | 3.75 | 5.00 ]
12:35Peking Baxy - Beijing Renhe 3:0 [ 3.50 | 3.40 | 2.05 ]

ČÍNA: Yi Liga

08:00Čína U19 - Hunan Billows 1:2
08:00Jiangsu Yancheng - Shenzhen Bogang 1:1
08:00Shanxi Longjin - Yunnan Kunlu 1:2
08:00Zhejiang Yiteng - Shanghai Jiading City Development 0:2
08:00Zhongchuang Hengtai - Xian Daxing Chongde 1:1

DÁNSKO: Superliga

42'Horsens - Nordsjaelland 1:0 [ 3.60 | 3.75 | 1.95 ]
16:00Randers - Sonderjyske -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.40 ]
18:00Aarhus - FC Kodaň -:- [ 2.37 | 3.50 | 2.80 ]

DÁNSKO: 1st Division

84'F. Amager - Silkeborg 0:3 [ 3.10 | 3.80 | 2.05 ]
42'Hvidovre IF - Viborg 1:0 [ 4.00 | 3.75 | 1.83 ]

DÁNSKO: 2. divízia - 2. skupina

87'AB Kodaň - FA 2000 2:1 [ 1.66 | 3.50 | 4.75 ]
84'Avarta - Slagelse 2:1 [ 3.25 | 3.30 | 1.95 ]
86'Naestved - Tarnby 3:0 [ 1.16 | 6.00 | 15.00 ]

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF

21:00Atlantico - Cibao -:-
21:00Delfines Del Este - Universidad O&M -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30Dauphins Noirs - RCK -:-
15:30Maniema - Lubumbashi Sport -:-
15:30Motema Pembe - Mazembe -:-
15:30St Eloi Lupopo - AS Vita Club -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - druhá fáza

00:00Tecnico U. - Delfin 1:1 [ 2.37 | 3.20 | 2.80 ]
02:30LDU Quito - El Nacional 1:0 [ 1.36 | 4.75 | 8.00 ]
21:30Olmedo - Ind. del Valle -:-
00:00LDU Portoviejo - Barcelona SC -:- [ 8.00 | 4.33 | 1.36 ]

EKVÁDOR: Serie B

18:00America de Quito - Santo Domingo -:-
20:00Gualaceo - Ind. Juniors -:-
21:00Fuerza A. - Santa Rita -:-

ESTÓNSKO: Meistriliiga

12:00Kuressaare - Flora 0:4
12:00Narva - Levadia 1:2
42'Kalju - Paide 1:3

ESTÓNSKO: Esiliiga

12:00Elva - Tammeka U21 0:1
12:00Levadia U21 - Vandra Vaprus 2:0
12:00Maardu - JK Jarve 5:0

EURÓPA: Premier League (Crimea)

12:00Kafa - Krymteplytsia 0:7
82'Ocean Kerch - Kyzyltash 0:0

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

16:00Klaksvik - Fuglafjordur -:-
16:00Skala Itrottarfelag - B36 Torshavn -:-
16:00Streymur - TB Tvoroyri -:-

FIDŽI: Premier League

04:00Navua - Rewa 2:0
04:00Suva - Nasinu 5:0

FILIPÍNY: PFL

03:00OdloženéAzkals - Mendiola FC 1991 -:-
13:00Maharlika - United City -:-

FÍNSKO: Ykkonen

15:00VPS - Gnistan -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.70 ]

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

84'MiPK - Kultsu 4:4 [ 1.16 | 7.00 | 11.00 ]

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

88'KuFu-98 - Vaajakoski 0:2 [ 2.90 | 3.80 | 2.00 ]
81'OLS Oulu - Hercules 0:1 [ 3.60 | 3.80 | 1.72 ]

FRANCÚZSKO: Ligue 1

15:00Bordeaux - Nimes -:- [ 1.80 | 3.70 | 4.50 ]
15:00Brest - Štrasburg -:- [ 2.37 | 3.60 | 2.75 ]
15:00Méty - St. Etienne -:- [ 2.00 | 3.30 | 4.00 ]
15:00Montpellier - Reims -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.50 ]
17:00Nice - Lille -:- [ 3.80 | 3.40 | 2.00 ]
21:00Lyon - Monako -:- [ 1.80 | 3.80 | 4.20 ]

FRANCÚZSKO: Division 2 Women

14:00Štrasburg Ž - Saint-Maur Ž -:-

GIBRALTÁR: National League

16:00Europa Point - Europa FC -:-
18:30Boca Juniors - College 1975 FC -:-

GRÉCKO: Superliga

15:00Asteras T. - OFI Kréta -:- [ 1.75 | 3.75 | 4.50 ]
19:30Giannina - AEK -:- [ 4.50 | 3.30 | 1.85 ]

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 1

14:00Alexandroypolis - Anagennisi Thalassias -:-
14:00Aris Avatou - Ampelokipon -:-
14:00Didymoteicho - Orfeas Xanthi -:-
14:00Evosmou - Elpida Sapes -:-
14:00F.C. Pandramaikos - Iraklis -:-
14:00Chrisoupolis - Apollon Paralimniou -:-
14:00M. Alexandros Orfaniou - Ethnikos Sochos -:-
14:00Sidirochori - Aetos Orfani -:-

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 2

14:00Edessaikos - Plagia -:-
14:00Giannitsa - Makedonikos -:-
14:00Nea Kallikrateia - Thyella Sarakinoi -:-
14:00Niki Agkathia - PAO Koufalion -:-
14:00PAOK Alexandreia - A. Asteras -:-
14:00Poseidonas Michanionas - Aetos Varvaras -:-
14:00Thermaikos FC - Ethnikos Giannitsa -:-

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 3

14:00Dias Diou - Meteora -:-
14:00Elassona - Makedonikos Foufas -:-
14:00Ethnikos Neou - Karitsa -:-
14:00Fikis - Oikonomos -:-
14:00Iraklis Larissa - Sellana -:-
14:00Karditsa - Aetos Makrychoriou -:-

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 4

14:00Amvrysseas - Nea Artaki -:-
14:00Fokikos - Ipato -:-
14:00Opountios Martinou - Dia. Stefanovik -:-
14:00Psachna - Atalanti -:-
14:00Thiseas Agria - Dimitra Efxeinoupolis -:-

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 5

14:00Anagennisi Arta - Agios Matthaios -:-
14:00Kerkyra - Asteras Kalirachis -:-
14:00Lefkimmi - Amvrakikos Loutrou -:-
14:00M. Alexandros Kastorias - Preveza -:-
14:00Panagriniakos - Thyella Katsikas -:-
14:00Thyella Monastirakiou - Mesolongi AE -:-
14:00Tilikratis L. - Acheron Kanalaki -:-

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 6

13:30Pannaxiakos - Charavgiakos -:-
14:00Ano Meras - Marko -:-
14:00Fostiras - E. Pireus -:-
14:00Ilioupoli - Moschato -:-
14:00Proodeftiki - Panionios -:-

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 7

14:00Agios Ierotheos - Molaikos -:-
14:00Ermionidas-Ermis - Foinikas N. Epidavrou -:-
14:00Nafplio - Aris Skalas -:-
14:00Panarkadikos - Koronida Koiladas -:-
14:00Pangytheatikos - Ermis Meligous -:-
14:00Rouf Pao - Kifisias -:-

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 8

14:00Aetos Loutron - Pyliou -:-
14:00Aias - Panelefsiniakos -:-
14:00Kyanos A. V. - Aiolikos -:-
14:00Pythagoras Kontakaiikon - Mikrasiatiki -:-
14:00Thyella D. - AO Akratitos -:-

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 9

14:00Aias Gastounis - Diavolitsi -:-
14:00AO Tsilivi - Achaiki -:-
14:00Ethnikos Skoulikadou - Diagoras Vrachneikon -:-
14:00Pamisos - PAO Varda -:-
14:00Panegialios - Zakynthos -:-
14:00Thyella Patras - Nafpaktiakos A. -:-

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 10

14:00AEEK Inka - Neos Asteras Rethymno -:-
14:00AE Neapolis - Platanias -:-
14:00Almyros Gaziou - Palaiochora -:-
14:00Atsalenios - Irodotos -:-
14:00Damastas - Ierapetra -:-
14:00Giouchtas - Agios Nikolaos -:-
14:00Poros - Aris Soudas -:-
14:00Rethymniakos - Aris Rethymnou -:-

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga

11:00Chikhura - Samtredia 0:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

20:05Antigua - Iztapa -:-
22:10Guastatoya - Sacachispas -:-

GUINEA: Ligue 1

17:00Ashanti GB - Santoba -:-
17:00SOAR - Wakriya -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

23:00Cosmopolites - Mirebalais 1:0
21:00Arcahaie - Ouanaminthe -:-
21:00Juventus - Baltimore -:-
21:00Racing des Gonaives - America des Cayes -:-
21:00Racing Haitien - Cavaly -:-
21:00Rivartibonitienne - Real du Cap -:-
21:00Triomphe Liancourt - Violette -:-
23:00Fica - Capoise -:-
23:00Tempete - Don Bosco -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

12:15Sittard - Groningen 1:3 [ 2.80 | 3.60 | 2.37 ]
12'Sparta Rotterdam - Heracles 0:0 [ 2.00 | 3.60 | 3.60 ]
12'Vitesse - PSV 1:0 [ 3.25 | 3.80 | 2.00 ]
16:45Waalwijk - Feyenoord -:- [ 8.50 | 5.00 | 1.36 ]
20:00Den Haag - Alkmaar -:- [ 5.00 | 4.00 | 1.66 ]

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1. fáza

00:15Vida - Honduras Progreso 4:1
03:00UPNFM - Real Sociedad 1:1
23:00Motagua - Marathon -:-

CHORVÁTSKO: 1. HNL

15:00Šibenik - Din. Záhreb -:- [ 10.00 | 5.25 | 1.28 ]
17:05OdloženéGorica - Rijeka -:- [ 2.62 | 3.40 | 2.37 ]

CHORVÁTSKO: 2. HNL

80'Bijelo Brdo - Osijek 2 0:0
42'Din. Záhreb 2 - Junak Sinj 0:1
15:00Zaprešić - Croatia Zmijavci -:-

IRAK: Superliga

77'Al Diwaniya - Al Najaf 1:0
77'Al Shorta - Al Zawraa 1:1
16:00Al Minaa - Al-Hudod -:-
16:00Al Wasat - Al Simawa -:-
17:00Al Quwa Al Jawiya - Al Kahraba -:-

ÍRSKO: Premier Division

15:00Waterford - Dundalk -:- [ 5.75 | 4.20 | 1.50 ]

IZRAEL: Ligat ha'Al

20:00Maccabi Tel Aviv - H. Beer Sheva -:- [ 1.83 | 3.30 | 4.00 ]

JAPONSKO: J1 League

06:00Sagan Tosu - Shonan 2:2 [ 1.95 | 3.75 | 3.50 ]

JAPONSKO: J2 League

06:00Avispa Fukuoka - Chiba 1:0 [ 1.90 | 3.30 | 4.20 ]
06:00Kofu - Machida 2:1 [ 2.30 | 3.20 | 3.20 ]
06:00Omiya Ardija - V-Varen Nagasaki 0:0 [ 3.20 | 3.50 | 2.15 ]
06:00Tokushima - Albirex Niigata 0:0 [ 1.90 | 4.00 | 3.50 ]
07:00Iwata - Kusatsu 3:1 [ 1.72 | 3.60 | 4.75 ]
07:00Kitakyushu - Yamaga 0:1 [ 2.10 | 3.25 | 3.60 ]
07:00Renofa Yamaguchi - Mito 1:4 [ 4.00 | 4.00 | 1.75 ]
08:00Ehime - Tochigi 0:1 [ 3.60 | 3.30 | 2.05 ]
10:30Ryukyu - Kyoto 2:1 [ 2.55 | 3.60 | 2.50 ]

JAPONSKO: J3 League

05:00Azul Claro Numazu - Blaublitz 0:0
05:00Fujieda MYFC - Tottori 1:2
05:00Fukushima Utd - Nagano 1:0
05:00Grulla Morioka - Gifu 0:4
05:00Imabari - Kamatamare 0:2
05:00Vanraure - Kagoshima Utd 1:0
06:00C-Osaka U23 - G-Osaka U23 1:1
07:00Sagamihara - Kumamoto 1:0

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

12'Stellenbosch - Swallows 0:0 [ 2.80 | 2.90 | 2.75 ]
12'Tshakhuma - TS Galaxy 0:0 [ 1.83 | 2.75 | 6.00 ]

JUŽNÁ KÓREA: K League 1 - skupina o titul

06:00Daegu - Pohang 3:2 [ 3.25 | 3.30 | 2.20 ]
06:00Gwangju - Sangju Sangmu 0:1 [ 2.62 | 3.30 | 2.62 ]
08:30Ulsan Hyundai - Jeonbuk 0:1 [ 3.00 | 3.30 | 2.37 ]

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

05:30Bucheon - Gyeongnam 3:4 [ 3.80 | 3.20 | 2.00 ]
08:00Ansan Greeners - Seoul E. 0:3 [ 4.75 | 3.40 | 1.80 ]

JUŽNÁ KÓREA: K3 League - skupina porazených

06:00Cheonan City - Changwon 0:3

KAMBODŽA: C-League

12:00National Defense - Visakha 2:0
12:00Phnom Penh Crown - Boeung Ket 1:1
12:00Svay Rieng - NagaWorld 4:0

KATAR: QSL

15:30Al Ahli Doha - Al-Sadd -:- [ 11.00 | 5.50 | 1.22 ]
17:45Al-Rayyan - Al-Duhail -:- [ 3.80 | 3.40 | 1.83 ]

KAZACHSTAN: First Division

06:00Baykonur Kyzylorda - Maqtaaral 1:4
06:00Kairat Academy - Zhetysu 2 0:2
09:00Ekibastuz - Aktobe 0:1
10:00Akademiya Ontustik - FK Akzhayik 0:1
10:00Shakhtar Bulat - Atyrau 2:3
12:00FK Kyran - Altai Semey 3:1

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:05Tolima - La Equidad 1:2 [ 1.85 | 3.50 | 4.20 ]
02:10Junior - Millonarios 1:1 [ 1.90 | 3.20 | 4.50 ]
17:30Envigado - Petrolera -:- [ 2.70 | 2.80 | 2.70 ]
20:00Patriotas - Atl. Nacional -:- [ 3.60 | 3.40 | 1.90 ]
22:00Santa Fe - Chico -:- [ 1.40 | 4.00 | 8.00 ]
00:05America De Cali - Pasto -:- [ 1.75 | 3.25 | 4.75 ]

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

19:00Bogota - Tigres -:-
21:00Leones - Real Cartagena -:-
22:00Cortulua - Orsomarso -:-

KOLUMBIA: Liga Women

21:00Junior Ž - Pasto Ž -:-

KOSOVO: Superliga

54'Priština - Gjilani 0:1
42'Trepca 89 - FC Ballkani 0:1

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

23:00Alajuelense - Zeledon -:- [ 1.53 | 3.75 | 5.00 ]

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

02:00Ad Aserri - CS Uruguay 1:1
18:00Escazucena - Cariari Pococi -:-
18:00FC Desamparados - Barrio Mexico -:-
19:00Santa Rosa - Municipal Garabito -:-
23:00Puerto Golfito FC - Municipal Turrialba -:-

KUVAJT: Premier League

15:35Al Sahel - Al Qadisiya -:- [ 7.50 | 5.00 | 1.28 ]
17:50Kazma SC - Al Kuwait -:- [ 4.75 | 3.60 | 1.60 ]
17:50Khaitan - Al Naser -:- [ 4.75 | 4.33 | 1.50 ]

LIBANON: Premier League

13:15Salam Zgharta - Bourj FC -:-
13:15Tripoli - Nejmeh SC -:-
15:05Al Ansar - Al Ahed -:-

LITVA: I Lyga - skupina o postup

12:00Hegelmann Litauen - Dainava Alytus 1:0
12:00Jonava - Dziugas Telsiai 0:0
13:00FK Panevezys 2 - Nevezis Kedainiai -:-

LITVA: I Lyga - skupina o udržanie

83'Atmosfera - BFA Vilnius 1:3
89'FK Minija - Zalgiris 2 1:4
13:00Kauno Zalgiris 2 - Riteriai 2 -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

12:00Tukums 2000 - Metta/LU 3:1 [ 2.80 | 3.60 | 2.15 ]
80'Ventspils - FK Liepaja 0:1 [ 2.62 | 3.30 | 2.45 ]
15:00Riga FC - BFC Daugavpils -:- [ 1.12 | 8.00 | 12.00 ]
15:00Valmiera - Spartaks -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.10 ]
17:00RFS - Jelgava -:- [ 1.16 | 7.00 | 12.00 ]

LUXEMBURSKO: Národná liga

16:00Ettelbruck - Benfica -:-
16:00Hesperange - Fola -:-
16:00Hostert - Dudelange -:-
16:00Jeunesse Esch - Wiltz -:-
16:00Mondorf - Union Titus Petange -:-
16:00Rodange - UNA Strassen -:-

MACAO: Elite League

13:00Chao Pak Kei - Benfica -:-
15:00Lun Lok - Sporting Macao -:-

MAĎARSKO: OTP Bank liga

12'Zalaegerszeg - Budafoki 1:0 [ 1.60 | 4.20 | 5.25 ]
17:00Mezokovesd - MOL Fehervar -:- [ 5.50 | 4.00 | 1.50 ]
19:30DVTK - Puskas Academy -:- [ 3.75 | 3.50 | 2.00 ]

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

58'Debreceni EAC - Csakvari 1:1
57'Dorogi - Siofok 0:1
58'Soroksar - Szolnoki 1:0
17:00Ajka - Vasas -:-
17:00Bekescsaba - Szentlorinc -:-
17:00Kaposvar - Szeged -:-
17:00Kazincbarcika - Haladas -:-
17:00Pecsi - Gyirmot -:-
19:30Nyiregyhaza - Debrecín -:-

MAĎARSKO: NB III - East

13:00Cegledi - Mezokovesd II -:-
13:30BVSC-Zugló - Kisvarda II -:-
13:30Eger SE - Gyongyosi -:-
13:30Fuzesgyarmati SK - Jaszberenyi -:-
13:30Hatvan - DVTK II -:-
13:30Putnok VSE - Tiszaujvaros -:-
13:30SBTC - Duna Aszfalt -:-
13:30Senyo Carnifex - Sajobabony -:-
13:30Tallya - Debrecen II -:-

MAĎARSKO: NB III - Centre

11:00Ferencvaros II - ESMTK Budapešť 1:1
11:00Paks II - Szekszardi 6:1
11:00Újpest II - Hodmezovasarhely FC 3:1
13:30Dunaujvaros PASE - Rakosmenti KSK -:-
13:30FC Dabas - Ivancsa -:-
13:30Kozarmisleny - Dabas-Gyon -:-
13:30Majosi - Vacov -:-
13:30Taksony - Korosladany MSK -:-
17:00Kecskemeti - Szegedi -:-

MAĎARSKO: NB III - West

11:00MOL Fehervar II - Lipot 0:2
13:30Balatonfuredi - Puskas Academy II -:-
13:30Bicskei - Papai Perutz -:-
13:30Elore - Veszprem -:-
13:30Gardony Varosi - Menfocsanak -:-
13:30III. Keruleti TVE - Zalaegerszegi II -:-
13:30Komaromi VSE - Tatabanya -:-
13:30Mosonmagyarovari TE - SC Sopron -:-
13:30Nagykanizsa - Szabadkikoto -:-

MALTA: 1. liga

15:00Hibernians - Lija Athletic -:-
15:00Santa Lucia - Valletta -:-
19:15Gudja - Floriana -:-

MALTA: Division 1

19:15Pembroke - Swieqi -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

23:00Queretaro - Necaxa 0:1 [ 2.20 | 3.50 | 3.10 ]
02:00Tigres - Juarez 1:1 [ 1.40 | 4.00 | 9.50 ]
03:00Club America - Atlas 1:0 [ 2.00 | 3.60 | 3.60 ]
03:00Mazatlan FC - Monterrey 1:2 [ 2.60 | 3.60 | 2.50 ]
19:00Toluca - Tijuana -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]
00:30Guadalajara - Cruz Azul -:- [ 3.10 | 3.10 | 2.37 ]

MEXIKO: Liga Premier Serie A

23:00Mazorqueros - Colima FC 0:2
02:00Cafessa - Irapuato 4:3
18:00Zitacuaro - Azores de Hidalgo -:-
19:00UA Zacatecas - Saltillo -:-
22:30La Piedad - Tecos FC -:-
23:00Cuautla - Inter Playa Del Carmen -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

87'Sf.Gheorghe - Petrocub 0:2
86'Zimbru Kišiňov - Dinamo-Auto 0:0
16:00Speranta Nisporeni - CSCA Buiucani -:-

NEMECKO: Bundesliga

15:30Wolfsburg - Bielefeld -:- [ 1.61 | 4.00 | 5.50 ]
18:00Brémy - Hoffenheim -:- [ 2.87 | 3.75 | 2.25 ]

NEMECKO: 2. Bundesliga

53'Bochum - Aue 0:0 [ 1.90 | 3.60 | 3.75 ]
54'Heidenheim - Osnabruck 0:0 [ 1.85 | 3.75 | 4.00 ]
52'Sandhausen - Paderborn 1:1 [ 2.60 | 3.25 | 2.70 ]

NEMECKO: 3. Liga

85'Saarbrücken - Verl 1:2 [ 2.00 | 3.60 | 3.25 ]
42'Bayern II - Mannheim 0:0 [ 2.15 | 3.50 | 2.87 ]

NEMECKO: Regionálna liga sever

42'Havelse - Hannoverscher SC 0:0 [ 1.25 | 4.75 | 10.00 ]
42'Oldenburg - BSV Rehden 0:0 [ 2.30 | 3.25 | 3.00 ]
42'St. Pauli II - Norderstedt 2:0
15:00Oberneuland - Hildesheim -:-

NEMECKO: Regionálna liga severovýchod

53'Chemnitzer - Luckenwalde 2:0
56'Lichtenberg - Lokomotive Lipsko 3:1
55'Meuselwitz - Furstenwalde 0:0
58'Rathenow - Jena 1:3

NEMECKO: Regionálna liga západ

14:00OdloženéDortmund II - Düsseldorf II -:-
42'Wegberg-Beeck - Homberg 0:0

NEMECKO: Regionálna liga juhozápad

42'Pirmasens - Freiburg II 0:1
42'RW Koblenz - FSV Frankfurt 0:0

NEMECKO: Oberliga NOFV-Nord

14:00CFC Hertha - Staaken -:-
14:00Hansa Rostock II - Brandenburger -:-
14:00Neustrelitz - Hertha Zehlendorf -:-
14:00Stendal - Blau Weiss Berlín -:-
14:00Tasmania Berlín - Rostocker FC -:-
14:00Torgelower Greif - Stern -:-

NEMECKO: Oberliga NOFV- Sud

13:30Ludwigsfelder - Jena II -:-

NEMECKO: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eckernforder SV - Altenholz -:-
14:00Eichede - Eutin -:-
14:00Todesfelde - Oldenburger -:-

NEMECKO: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - Hamm United 3:1
14:00Niendorfer TSV - Paloma -:-
14:00Rugenbergen - Bramfelder SV -:-
14:00TSV Buchholz 08 - Suderelbe -:-
15:00Tornesch - Victoria Hamburg -:-

NEMECKO: Oberliga Niedersachsen

14:00Eintracht Northeim - Egestorf-Langreder -:-
15:00Arminia Hannover - FT Braunschweig -:-
15:00Eintracht Celle - Bersenbruck -:-
15:00Gifhorn - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
15:00Heeslinger - VfL Oldenburg -:-
15:00Lohne - Emden -:-
15:00Spelle-Venhaus - Rotenburger -:-

NEMECKO: Oberliga Westfalen

15:00ASC 09 Dortmund - Westfalia Herne -:-
15:00Erndtebruck - Vreden -:-
15:00Haltern - FC Gutersloh -:-
15:00OdloženéHammer SpVgg. - Munster 2 -:-
15:00OdloženéPaderborn II - Eintracht Rheine -:-
15:00Siegen - Finnentrop/Bamenohl -:-

NEMECKO: Oberliga Hessen

15:00Eddersheim - Ginsheim -:-
15:00Fernwald - Baunatal -:-
15:00SV Steinbach - Hanau -:-
15:00Zeilsheim - RW Walldorf -:-

NEMECKO: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Gonsenheim - Waldalgesheim -:-
15:00Worms - Dudenhofen -:-
15:30Elversberg II - Hertha Wiesbach -:-

NEMECKO: Oberliga Mittelrhein

15:00OdloženéBreinig - Duren -:-
15:00FC Viktoria 08 - Hennef -:-
15:00Freialdenhoven - VfL Vichttal -:-
15:15OdloženéSiegburger - Glesch-Paffendorf -:-
15:15OdloženéWesseling-Urfeld - Deutz -:-
15:30Frechen - Alfter -:-
15:30OdloženéFriesdorf - Fortuna Kolín n. R. II -:-
15:30Pesch - Hurth -:-

NEMECKO: Oberliga Niederrhein

15:00Cronenberger - Duisburg -:-
15:00FC Monheim - Germania Ratingen -:-
15:00Jahn Hiesfeld - Baumberg -:-
15:00Schonnebeck - Niederwenigern -:-
15:00SW Essen - Kray -:-
15:00TVD Velbert - DJK Teutonia St.Tonis -:-
15:00Odložené1.FC Mönchengladbach - Meerbusch -:-
15:15SpVgg Sterkrade-Nord - Kleve -:-
15:30OdloženéDusseldorf-West - SC Velbert -:-
15:30Hilden - Union Nettetal -:-

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

11:00Eimsbutteler U19 - Hallescher U19 1:1
11:00Union Berlín U19 - VfL Osnabruck U19 1:1

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

82'Fortuna Kolín n. R. U19 - Preussen Munster U19 0:1
15:00Paderborn U19 - Alemannia Aachen U19 -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Diriangen - Jalapa 1:1
03:00Ferretti - CD Junior 1:0

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Jalapa U20 1:1 [ 3.00 | 4.20 | 1.83 ]
00:00Ferretti U20 - CD Junior U20 0:2 [ 1.33 | 5.50 | 5.50 ]
22:00Ocotal U20 - Chinandega U20 -:- [ 1.90 | 3.40 | 3.40 ]
23:00Managua FC U20 - Real Madriz U20 -:- [ 1.72 | 4.20 | 3.40 ]

NÓRSKO: Eliteserien

18:00Aalesund - Odd -:- [ 3.80 | 4.10 | 1.75 ]
18:00Molde - Strömsgodset -:- [ 1.33 | 5.25 | 7.00 ]
18:00Sarpsborg 08 - Rosenborg -:- [ 3.40 | 3.40 | 2.10 ]
18:00Vålerenga - Kristiansund -:- [ 1.60 | 4.20 | 5.00 ]
20:30Bodo/Glimt - Mjondalen -:- [ 1.20 | 7.00 | 11.00 ]

NÓRSKO: OBOS-ligaen

15:00Lilleström - Sandnes -:- [ 1.25 | 5.75 | 11.00 ]

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 1 - skupina víťazov

42'Fredrikstad - Brattvag 1:0 [ 1.25 | 5.50 | 8.50 ]

PANAMA: LPF - Clausura

00:00Costa del Este - Miguelito 2:1
21:00Plaza Amador - Deportivo Universitario -:-
23:00Independiente - Alianza -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Clausura

00:15Guairena FC - Olimpia Asuncion 2:1 [ 4.75 | 3.75 | 1.61 ]
22:00San Lorenzo - Nacional Asuncion -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.55 ]
00:15Libertad - Sol De America -:- [ 1.33 | 4.75 | 7.00 ]

PERU: Liga 1 - Clausura

00:30Cienciano - Sporting Cristal 2:3 [ 5.25 | 4.00 | 1.55 ]

POĽSKO: Ekstraklasa

15:00Rakow - Stal Mielec -:- [ 1.33 | 5.25 | 8.50 ]
17:30Lech Poznaň - Cracovia -:- [ 1.50 | 4.00 | 6.50 ]

POĽSKO: 1. divízia

15:00Leczna - Legnica -:- [ 2.87 | 3.00 | 2.37 ]

POĽSKO: 2. divízia

12:00Slask Wroclaw 2 - Ostroda 0:2 [ 1.83 | 3.75 | 3.50 ]
19:30Suwalki - Chojniczanka -:- [ 2.30 | 3.30 | 2.60 ]

POĽSKO: III Liga - Group I

11:00Legia II - Bron Radom 2:2
11:00T. Mazowiecki - Wikielec 1:2
16:00W. Mazowieckie - Grodzisk M. -:-

POĽSKO: III Liga - Group II

11:00Pogon Štetín II - Stezyca 3:3
42'Sroda - Swit Skolwin 0:3
19:30B. Gdynia - Unia Swarzedz -:-

POĽSKO: III Liga - Group IV

42'Wiazownica - Avia Swidnik 0:0

POĽSKO: Central Youth League

12:00Gwarek Zabrze U18 - UKS SMS Lodz U18 -:-
12:00Korona Kielce U18 - Hutnik Krakov U18 -:-

PORTUGALSKO: Primeira Liga

16:00Farense - Rio Ave -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.35 ]
16:00Moreirense - Maritimo -:- [ 2.70 | 3.20 | 2.62 ]
18:30Famalicao - Boavista -:- [ 2.40 | 3.20 | 3.00 ]
21:00Guimaraes - Braga -:- [ 3.50 | 3.40 | 2.10 ]

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:15Varzim - Estoril 0:2 [ 3.10 | 3.10 | 2.25 ]
16:00Oliveirense - Covilha -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.60 ]

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

12:00Salgueiros - Camara de Lobos -:-
12:00SC Vila Real - Maritimo B -:-
13:00Tirsense - Fafe -:-
15:00Sporting B - Belenenses B -:-
16:00Aguia Vimioso - Cerveira -:-
16:00Alcains - Leiria -:-
16:00Aljustrelense - Olhanense -:-
16:00Amarante - Coimbroes -:-
16:00Amora - Lusitano GC -:-
16:00Anadia - S. Joao Ver -:-
16:00Brito - Mondinense -:-
16:00Canelas 2010 - Lusitania FC -:-
16:00Carapinheirense - Sertanense -:-
16:00Estrela - Oriental -:-
16:00Fabril do Barreiro - Oriental Dragon -:-
16:00GRAP - Mortagua -:-
16:00Juv. Evora - Moncarapachense -:-
16:00Lourinhanense - Pero Pinheiro -:-
16:00Maria de Fonte - Vidago -:-
16:00Oleiros - Marinhense -:-
16:00Oliveira Hospital - Condeixa -:-
16:00Sacavenense - Torreense -:-
16:00Sanjoanense - Castro Daire -:-
16:00SC Vianense - Braga B -:-
16:00Trofense - Gondomar -:-
16:00Vila Cortez - Beira Mar -:-
17:00Sporting Ideal - Real SC -:-

RAKÚSKO: Tipico Bundesliga

12'LASK - St. Polten 0:0 [ 1.50 | 4.33 | 5.50 ]
12'Tirol - Hartberg 0:0 [ 2.00 | 3.80 | 3.00 ]
17:00Wolfsberger AC - Rapid Viedeň -:- [ 3.30 | 3.80 | 2.00 ]

RUMUNSKO: Liga 1

17:45Viitorul Constanta - FC Arges -:- [ 1.40 | 4.33 | 6.50 ]
20:30FC Voluntari - CFR Kluž -:- [ 5.50 | 3.60 | 1.57 ]

RUMUNSKO: Liga 2

42'Petrolul - U Craiova 1948 0:1 [ 1.80 | 3.75 | 3.75 ]

RUSKO: Premier League

12:00Ural - Tambov 0:0 [ 2.05 | 3.10 | 3.80 ]
12'FK Rostov - Chimki 0:0 [ 1.75 | 3.60 | 4.50 ]
17:00Akhmat - Ufa -:- [ 1.72 | 3.60 | 4.75 ]

RUSKO: PFL - Group 1

11:00SKA Rostov - Legion Dynamo 2:2
12:00FK Makhachkala - Anzhi 1:0
12:00Tuapse - Biolog 3:2
57'Inter Cherkessk - Chernomorets Novorossijsk 0:4
55'Mashuk - Yessentuki 0:2
42'Maykop - Krasnodar 3 0:2
15:00Forte Taganrog - Kholding -:-

RUSKO: PFL - Group 2

11:00Kolomna - Tver 1:1
11:00Leningradets - Zenit 2 0:1
11:00Znamya Truda - Olimp-Dolgoprudny 0:1
86'Dynamo Moskva 2 - Zvezda Petrohrad 1:1
42'Murom - Luki-Energiya 0:0
15:00Lokomotiv-Kazanka - Smolensk -:-

RUSKO: PFL - Group 4

11:00Lada Dimitrovgrad - Čeljabinsk 1:1
11:00OdloženéLada Togliatti - Ural 2 -:-
11:00Zenit-Izhevsk - Volna Nizhegorodskaya 1:3
12:00Kamaz - Ulyanovsk 1:3
83'Zvezda Perm - Nosta 6:0
42'Ťumeň - Orenburg 2 0:0

SALVÁDOR: Primera Division - Apertura - 1. fáza

02:00Santa Tecla - Chalatenango 1:1
21:30Jocoro - Municipal Limeno -:-
22:00Luis Angel Firpo - Aguila -:-
22:0011 Deportivo - FAS -:-
22:15Alianza FC - Atletico Marte -:-

SAN MARÍNO: Campionato Sammarinese

15:00OdloženéCosmos - Domagnano -:-
15:00Libertas - Juvenes/Dogana -:-
15:00Virtus - San Giovanni -:-

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: 1. MFL

12'Belasica - Borec 0:0
12'Makedonija GP - Akademija Pandev 1:0
12'Pelister - Struga Trim & Lum 0:0
12'Shkendija - Rabotnički 0:0
12'Vardar - Renova 1:0

SINGAPUR: Premier League

10:30Young Lions - Tanjong Pagar 2:1 [ 6.00 | 4.00 | 1.45 ]

SLOVENSKO: Fortuna liga

16:00Dunajská Streda - Slovan Bratislava -:- [ 1.60 | 3.60 | 5.00 ]

SLOVINSKO: Prvá Liga

12:00Bravo - Aluminij 1:1 [ 2.05 | 3.40 | 3.25 ]
42'Tabor Sezana - O. Ľubľana 1:1 [ 4.00 | 3.30 | 1.83 ]
17:30Domžale - Mura -:- [ 3.20 | 3.30 | 2.00 ]

SRBSKO: Super Liga

42'Backa - Indjija 1:1 [ 1.75 | 3.30 | 4.50 ]
42'Novi Pazar - Rad Belehrad 1:1 [ 1.83 | 3.40 | 3.80 ]
42'Zlatibor Cajetina - Vojvodina 0:0 [ 6.50 | 4.50 | 1.40 ]
16:00Macva - Napredak -:- [ 2.90 | 3.25 | 2.25 ]
16:00Proleter - FK Vozdovac -:- [ 1.95 | 3.30 | 3.60 ]
21:00Crvena zvezda - Javor -:- [ 1.08 | 9.00 | 17.00 ]

SRBSKO: Prva Liga

53'Din. Vranje - Dubocica 0:1
56'Kabel Novi Sad - Loznica 0:0
51'Radnicki Pirot - Kolubara 0:1
47'Radnicki 1923 - Zemun 0:1
55'Zarkovo - Borac 1926 0:0

SVET: Medzištátne zápasy

42'Etiópia - Zambia 0:3

ŠKÓTSKO: Premiership

84'Aberdeen - Celtic 2:3 [ 5.00 | 3.75 | 1.66 ]
16:00Rangers - Livingston -:- [ 1.20 | 6.50 | 12.00 ]

ŠPANIELSKO: LaLiga

42'Valladolid - Alaves 0:0 [ 2.45 | 2.87 | 3.30 ]
16:00Cadiz - Villarreal -:- [ 3.75 | 3.30 | 2.05 ]
18:30Getafe - Granada -:- [ 1.90 | 3.10 | 4.75 ]
21:00Real Sociedad - Huesca -:- [ 1.75 | 3.40 | 5.25 ]

ŠPANIELSKO: LaLiga2

16:00Gijón - Ponferradina -:- [ 2.05 | 2.80 | 4.50 ]
18:15Leganes - R. Oviedo -:- [ 2.10 | 2.80 | 4.33 ]
18:15Tenerife - Espanyol -:- [ 3.20 | 2.80 | 2.55 ]
20:30Albacete - Vallecano -:- [ 4.75 | 3.00 | 1.90 ]
20:30Málaga - Mirandes -:- [ 2.87 | 2.80 | 2.80 ]
21:00Zaragoza - Sabadell -:- [ 1.75 | 3.40 | 5.00 ]

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 1

12:00Celta Vigo B - Ferrol 0:1
12:00Covadonga - R. Oviedo B 1:3
12:00Marino de Luanco - Lealtad 2:2
17:00Compostela - Dep. La Coruña -:-
17:00Langreo - Valladolid Promesas -:-
17:00Pontevedra - Unionistas -:-
17:00Salamanca - Coruxo -:-
17:30Leonesa - Numancia -:-
17:30Zamora - Guijuelo -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 2

11:30Osasuna B - Tudelano 0:2
11:30Portugalete - Amorebieta 0:0
12:00Ath. Bilbao B - Racing Santander 0:1
12:00Ejea - Haro Deportivo 1:1
17:00Calahorra - Ebro -:-
17:00Izarra - Tarazona -:-
17:00Leioa - R. Union -:-
17:00SD Logrones - Mutilvera -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 3

12:00Ibiza - La Nucia 3:0
12:00Prat - Cornella 1:0
12:00Valencia B - Pena Deportiva 0:0
17:00Gimnastic - Badalona -:-
17:00OdloženéOlot - Barcelona B -:-
18:00Hercules - Atzeneta -:-
18:00Orihuela - Alcoyano -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 4

12:00OdloženéGranada B - Sevilla B -:-
12:00Linense - Tamaraceite 0:0
12:00Lorca Deportiva - Ejido 2:2
12:00Marbella - CD Marino 5:1
12:00UCAM Murcia - Linares 1:0
83'Las Palmas B - Sanluqueno 0:1
17:00Huelva - Algeciras -:-
17:00San Fernando - Cadiz B -:-
17:00Yeclano - Cordoba -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Group 5

12:00CF Talavera - Melilla 1:2
12:00DUX Internacional de Madrid - Atl. Madrid B 3:1
12:00Poblense - San Sebastian Reyes 1:1
12:00Rayo Majadahonda - Baleares 2:0
12:00Real Madrid B - Getafe B 1:2
12:00Villarrobledo - Socuellamos 0:0
16:30Navalcarnero - Las Rozas -:-
17:00Villanovense - Merida AD -:-
18:00Badajoz - Don Benito -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 1

12:00Dep. Fabril - Paiosaco -:-
16:30Arenteiro - Ourense CF -:-
16:30Pontellas - Estradense -:-
16:30Pontes - Arzua -:-
16:30OdloženéRacing Club Villalbes - Polvorin -:-
16:30Ribadumia - CD Choco -:-
17:00Agrupacion Estudiantil - Somozas -:-
17:00Barco - Alondras -:-
17:00Bergantinos - Silva SD -:-
17:00Fisterra - Viveiro -:-
17:00Rapido de Bouzas - Atios -:-
17:00UD Ourense - Arosa SC -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 2

12:00Club Siero - Valdesoto -:-
12:00EI San Martin - L'Entregu -:-
12:00Lenense - Caudal Deportivo -:-
12:00Praviano - Mosconia -:-
12:00Real Titanico - Tuilla -:-
12:00Vallobin - Gijon Industrial -:-
12:30Union Club Ceares - Aviles Stadium -:-
15:45CD Colunga - Llanes -:-
18:00OdloženéBasico Urraca - Condal -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 3

11:45Siete Villas - Atletico Albericia -:-
12:00Rinconeda Polanco - Bezana -:-
16:00Torina - UC Cartes -:-
17:00Tropezon - Barreda Balompie -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 4

11:15Santuxu - Sestao -:-
17:00CD Vitoria - San Ignacio -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 5

11:45Grama - UE Figueres -:-
12:00Castelldefels - Valls -:-
12:00CE Europa - Vilafranca -:-
12:00Girona B - Vilassar de Mar -:-
12:00Granollers - Cerdanyola -:-
12:00San Cristobal CP - Montanesa -:-
16:30Peralada 2 - Horta -:-
17:00Igualada - CE Manresa -:-
17:00Sant Andreu - UE Sants -:-
17:00Santfeliuenc - Pobla Mafumet -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 6

11:45Villajoyosa - Crevillente -:-
12:00Recambios Colon - Vilamarxant -:-
16:00Elche CF Ilicitano B - CF Intercity -:-
17:00Novelda CF - Eldense -:-
17:00Olimpic Xativa - Jove -:-
17:00Silla CF - Paterna -:-
20:15Hercules B - Beniganim -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 7

11:00Moratalaz - Pozuelo de Alarcon 0:0
11:30AD Torrejon - Flat Earth -:-
11:30Atletico Pinto - CD Mostoles -:-
11:30Parla - Trival Valderas -:-
11:30Real Aranjuez - Carabanchel -:-
11:30Villaverde San Andres - Leganes B -:-
11:45Alcala - San Fernando -:-
12:00Mostoles - El Alamo -:-
12:00Santa Ana - RSD Alcala -:-
12:00Villanueva - Union Adarve -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 8

12:00Burgos Promesas - Bupolsa -:-
12:00La Virgen - Atl. Astorga -:-
12:00Real Burgos CF - Colegios Diocesanos -:-
16:30Atl. Tordesillas - Salamanca B -:-
16:30Bembibre - Leonesa B -:-
17:00Arandina - Cebrerena -:-
17:00Cristo Atletico - Penaranda -:-
17:00G. Segoviana - Mirandes B -:-
17:00Real Avila - Almazan -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 9

12:00Alhaurin - CD Alhaurino -:-
12:00Huetor Vega - Loja -:-
12:00Jaen - Torredonjimeno -:-
12:00Juventud Torremolinos - Velez -:-
12:00Maracena - Almeria B -:-
17:00OdloženéAtletico de Porcuna - CP Almeria -:-
18:00Antequera - Málaga B -:-
18:00CD Torreperogil - Huetor Tajar -:-
18:00El Palo - Estepona -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 10

12:00Castilleja CF - CD Gerena -:-
12:00Cordoba B - Puente Genil -:-
12:00Coria C.F. - CD Utrera -:-
12:00Rota - Cabecense -:-
12:30Xerez CD - Conil -:-
16:30OdloženéSevilla C - La Palma -:-
17:00San Roque - Ciudad de Lucena -:-
18:00Arcos CF - Los Barrios -:-
18:00Lebrijana - Xerez D.F.C. -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 11

12:00Formentera - Binissalem -:-
16:00Portmany - Cardassar -:-
16:30San Rafael - Platges de Calvia -:-
16:30Soller - Genova -:-
17:00Manacor - Felanitx -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 12

13:00Atl. Paso - Mensajero -:-
13:00Atl. Victoria - Vera -:-
13:00La Cuadra - UD Guia -:-
13:00Lanzarote - Union Viera -:-
13:00SD Tenisca - Tenerife B -:-
13:00Tacoronte - Ibarra -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 13

11:00OdloženéAguilas FC - EDMF Churra -:-
11:30Minerva - Pulpileno -:-
12:00EG El Palmar CF - Bullense -:-
16:30CAP Ciudad de Murcia - Huercal-Overa -:-
16:30Deportiva Minera - Cartagena FC -:-
16:30Racing Murcia - La Union -:-
17:00Muleno - Mar Menor -:-
17:00UCAM Murcia B - Plus Ultra -:-
18:00OdloženéMazarron CF - Cartagena B -:-
18:00OdloženéReal Murcia B - Olimpico de Totana -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 14

12:00Fuente de Cantos - Cacereno -:-
12:00Miajadas - Jerez CF -:-
12:00Olivenza - Azuaga -:-
12:15Campanario - Aceuchal -:-
16:00Chinato - CD Calamonte -:-
16:30Valdivia - Extremadura UD B -:-
17:00Arroyo - Trujillo -:-
17:00CD Coria - Moralo -:-
17:00Llerenense - RCP Valverdeno -:-
17:00UP Plasencia - Montijo -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 15

12:00Burlades - Subiza -:-
15:30Cortes - Murchante -:-
16:30CD Corellano - CD River Ega -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 16

12:00Comillas - Villegas -:-
12:00Vianes - CDFC Calzada -:-
16:00Anguiano - Arnedo -:-
16:15CCD Alberite - Naxara -:-
16:30Casalarreina - River Ebro -:-
16:30Pradejon - Racing Rioja -:-
16:45Calasancio - Logrones Promesas -:-
17:00Alfaro - Varea -:-
17:00Tedeon - Calahorra B -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 17

11:30OdloženéSan Juan Zaragoza - Huesca B -:-
11:30OdloženéZaragoza B - Valdefierro -:-
16:00OdloženéAlmudevar - Epila -:-
16:00OdloženéBelchite 97 - Binefar -:-
16:00OdloženéBrea - Cuarte -:-
16:00OdloženéVillanueva CF - Barbastro -:-
16:30OdloženéAtletico Monzon - Teruel -:-
16:30OdloženéBorja - Sarinena -:-
16:30OdloženéSabinanigo - Calamocha -:-
16:30OdloženéTamarite - Carinena -:-
17:00OdloženéUtebo FC - Robres -:-
18:00OdloženéFraga - CF Illueca -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 18

11:00Torrijos - Toledo 1:1
12:00Albacete B - Almagro -:-
12:00Azuqueca - Pedroneras -:-
16:00Huracan de Balazote - La Solana -:-
16:30Marchamalo - Villacanas -:-
16:30Quintanar - Almansa -:-
17:00Manzanares - Ciudad Real -:-
17:00Puertollano C.F. - La Roda -:-

ŠVAJČIARSKO: Superliga

16:00Young Boys - Luzern -:- [ 1.33 | 5.25 | 8.00 ]

ŠVAJČIARSKO: Promotion League

14:30OdloženéMunsingen - Bazilej II -:-

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 2

14:00Luzern II - Buochs -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

12'Kalmar - Falkenbergs 0:0 [ 2.45 | 3.25 | 2.90 ]
12'Östersunds - Hammarby 0:0 [ 5.25 | 4.20 | 1.57 ]
17:30Malmo FF - Göteborg -:- [ 1.44 | 4.50 | 6.50 ]
17:30Örebro - Helsingborg -:- [ 2.45 | 3.60 | 2.62 ]

ŠVÉDSKO: Superettan

12'AFC Eskilstuna - Dalkurd 0:0 [ 2.75 | 3.30 | 2.55 ]
12'Akropolis - Norrby 0:0 [ 2.90 | 3.30 | 2.40 ]
17:30Trelleborgs - Degerfors -:- [ 7.00 | 4.00 | 1.40 ]

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

82'Nykopings - Sollentuna 1:2 [ 10.00 | 6.50 | 1.16 ]
42'IFK Luleå - Karlstad 1:0 [ 2.37 | 3.60 | 2.37 ]
16:00Team TG FF - Haninge -:- [ 4.50 | 4.20 | 1.53 ]

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

42'Lindome - Landskrona 1:0 [ 3.10 | 3.75 | 1.90 ]
17:00Värnamo - Oskarshamns -:- [ 1.33 | 5.00 | 6.50 ]

ŠVÉDSKO: 2. divízia - skupina o postup

14:00Skiljebo - Atvidabergs -:-

ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy

11:00Sunnanå Ž - Lidkopings FK Ž 0:3
42'Moron Ž - Hammarby Ž 0:2

TAIWAN: Premier League

09:00Taipower - Taichung 1:0

TALIANSKO: Serie A

12:30Cagliari - Crotone 4:2 [ 2.20 | 3.40 | 3.20 ]
15:00Benevento - Neapol -:- [ 9.50 | 5.75 | 1.28 ]
15:00Parma - Spezia -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.80 ]
18:00Fiorentina - Udinese -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.20 ]
20:45Juventus - Verona -:- [ 1.33 | 5.00 | 9.00 ]

TALIANSKO: Serie B

16:00Cosenza - Lecce -:- [ 3.60 | 3.30 | 2.05 ]
21:00Cremonese - Brescia -:- [ 2.37 | 3.00 | 3.20 ]

TALIANSKO: Serie C - skupina A

12:30Olbia - Pro Vercelli 0:0 [ 3.10 | 3.00 | 2.15 ]
15:00Grosseto - AlbinoLeffe -:- [ 2.25 | 2.70 | 3.40 ]
15:00Pistoiese - Pro Sesto -:- [ 2.40 | 2.75 | 3.10 ]
15:00Renate - Livorno -:-
17:30Giana Erminio - Como -:- [ 2.80 | 3.10 | 2.40 ]
17:30Lecco - Piacenza -:- [ 1.72 | 3.25 | 4.50 ]
17:30Pergolettese - Pro Patria -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.00 ]
20:30Alessandria - Pontedera -:- [ 1.75 | 3.30 | 4.20 ]
20:30Novara - Carrarese -:- [ 2.37 | 2.80 | 3.10 ]

TALIANSKO: Serie C - skupina B

15:00Fano - Mantova -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.20 ]
15:00FeralpiSalo - Ravenna -:- [ 1.95 | 3.20 | 3.80 ]
15:00Sambenedettese - Modena -:- [ 2.60 | 2.50 | 3.20 ]
15:00Triestina - Virtus Verona -:- [ 1.95 | 2.90 | 4.00 ]
17:30Imolese - Fermana -:- [ 2.15 | 3.00 | 3.40 ]
17:30Matelica - Arezzo -:- [ 1.95 | 3.20 | 3.75 ]
17:30Padova - Sudtirol -:- [ 2.05 | 3.20 | 3.50 ]
17:30Perugia - Vis Pesaro -:- [ 1.95 | 3.25 | 3.75 ]
20:30Gubbio - Legnago Salus -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.80 ]

TALIANSKO: Serie C - skupina C

15:00Cavese - Monopoli -:- [ 3.25 | 3.10 | 2.10 ]
17:30Avellino - Casertana -:- [ 1.72 | 3.25 | 4.75 ]
17:30Ternana - Foggia -:- [ 1.65 | 3.50 | 5.00 ]
18:30Teramo - Juve Stabia -:- [ 2.45 | 3.00 | 2.87 ]
20:30Turris - Paganese -:- [ 2.00 | 3.10 | 3.80 ]
20:30Vibonese - Viterbese -:- [ 2.00 | 3.10 | 3.80 ]

TALIANSKO: Serie D - skupina A

12'Borgosesia - Casale 0:0
12'Castellanzese - Legnano 0:0
12'Gozzano - Arconatese 0:0
12'Chieri - Lavagnese 0:0
12'P.D.H.A.E. - Imperia 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina B

12'Brusaporto - Fanfulla 0:0
12'Caravaggio - NibionnOggiono 0:0
12'Franciacorta - Scanzorosciate 1:0
12'Real Calepina - Crema 0:0
12'USD Casatese - Ciserano-Bergamo 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina C

12'Adriese - Campodarsego 0:0
12'Caldiero Terme - Chions 0:0
12'Luparense - Delta Porto Tolle 0:0
12'Manzanese - Cjarlins Muzane 0:0
12'Mestre - Este 0:0
12'Montebelluna - Ambrosiana 0:0
12'San Giorgio-Sedico - Belluno 0:1
12'Union Clodiense - Trento 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina D

12'Forli - Sammaurese 0:0
12'Marignanese - SCD Progresso 0:0
12'Mezzolara - Lentigione 0:0
12'Sasso Marconi - Rimini 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina E

14:30OdloženéACN Siena - Grassina -:-
12'Foligno - Lornano Badesse 0:0
12'Ostia Mare - Sangiovannese 0:0
12'UC Sinalunghese - Cannara 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina F

12'Agnonese - Vastogirardi 0:0
12'Campobasso - Matese 0:0
12'Castelfidardo - Castelnuovo Vomano 0:0
12'Fiuggi - US Tolentino 0:0
12'Montegiorgio - S. N. Notaresco 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina G

12'Afragolese - Lanusei Calcio 0:0
12'Arzachena - Cassino 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina H

12'Bitonto - Lavello 0:0
12'Picerno - Francavilla 0:0
12'Sorrento - Molfetta Calcio 0:0
15:00Brindisi - Fidelis Andria -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina I

12'AS Acireale - Biancavilla 0:0
12'Castrovillari - Rende 0:0
12'Cittanovese - Licata 0:0
12'Dattilo - San Luca 0:0
12'FC Messina - ACR Messina 0:0
12'Paterno - Santa Maria Cilento 0:0
12'Rotonda - Marina di Ragusa 0:0

TALIANSKO: Primavera 1

13:00OdloženéAtalanta U19 - Turín U19 -:-

TALIANSKO: Serie B Women

14:30Cesena Ž - Lazio Ž -:-
14:30OdloženéOrobica Ž - Chievo Verona Ž -:-
14:30Ravenna Ž - Brescia Ž -:-
14:30Vicenza Ž - Tavagnacco Ž -:-
15:00OdloženéPomigliano Ž - Perugia Ž -:-
15:00OdloženéRoma CF Ž - Pontedera Ž -:-
17:30Lady Granata Ž - Riozzese Ž -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

12:00Polisi Tanzania - Biashara Mara United 0:1
42'Kinondoni MC - Young Africans 1:0
42'Mwadui - JKT Tanzania 0:1

THAJSKO: Thai League 1

12:00Sukhothai - Pathum United 2:3
12:00Trat FC - Buriram 2:2
83'Chonburi - Chiangrai 0:3
81'Police Tero - Muangthong 1:3

THAJSKO: Thai League 2

12:00Chiangmai Utd - Samut Sakhon 2:1
12:00Nakhon Pathom - Thai Navy 4:2
84'Khonkaen FC - Kasetsart 1:0
84'Nong Bua Pitchaya - Chainat 1:0

TURECKO: Super Lig

11:30Yeni Malatyaspor - Genclerbirligi 2:1 [ 2.05 | 3.30 | 3.60 ]
42'Alanyaspor - Karagumruk 1:0 [ 1.57 | 4.00 | 5.75 ]
17:00Fenerbahce - Trabzonspor -:- [ 1.70 | 3.75 | 4.75 ]

TURECKO: 1. Lig

11:30Ankaraspor - Balikesirspor 1:2 [ 2.87 | 3.25 | 2.25 ]
11:30Bandirmaspor - Adana Demirspor 0:3 [ 3.60 | 3.30 | 1.95 ]
42'Adanaspor - Tuzlaspor 1:1 [ 3.00 | 3.30 | 2.10 ]
42'Istanbulspor - Eskisehirspor 1:0 [ 1.30 | 4.75 | 8.00 ]
17:00OdloženéAltay - Giresunspor -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.50 ]

TURECKO: 3. Lig Group 2

12:00Agri 1970 - Mardin BB 2:0

TURECKO: 3. Lig Group 3

12:00Catalca - Cizrespor 2:0

UKRAJINA: Premier League

83'Inhulets - Mariupol 1:1 [ 3.10 | 3.20 | 2.30 ]
16:00Kolos Kovalivka - Minaj -:- [ 1.50 | 3.75 | 6.50 ]
18:30Zorya - Rukh Lviv -:- [ 1.45 | 4.20 | 7.00 ]

URUGUAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

22:45Wanderers - Rentistas -:- [ 2.37 | 3.10 | 2.80 ]

USA: MLS

00:30Cincinnati - Minnesota 0:1 [ 3.20 | 3.60 | 2.10 ]
00:30Chicago Fire - New York Red Bulls 2:2 [ 2.00 | 3.60 | 3.40 ]
00:30New York City - Montreal Impact 3:1 [ 1.33 | 5.50 | 7.50 ]
00:30Philadelphia Union - Toronto FC 5:0 [ 2.30 | 3.60 | 2.80 ]
02:00Houston Dynamo - Columbus Crew 1:1 [ 2.10 | 3.75 | 3.10 ]
02:30Real Salt Lake - FC Dallas 0:0 [ 2.20 | 3.40 | 3.20 ]
02:30Sporting Kansas City - Colorado Rapids 4:0 [ 1.72 | 4.00 | 4.20 ]
03:00Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes 2:1 [ 3.40 | 3.75 | 2.00 ]
20:30Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy -:- [ 1.55 | 4.50 | 5.00 ]

USA: USL Championship - play-off

00:30Louisville City - Tampa Bay 1:2
03:30Phoenix Rising - El Paso 2:1pen

USA: USL League One

23:30Richmond Kickers - Chattanooga Red Wolves 1:2
02:00Forward Madison - New England II 2:1
02:00Union Omaha - Fort Lauderdale 1:0
02:30North Texas - Tormenta 2:1

VENEZUELA: Primera Division - druhá fáza

02:00Atl. Venezuela - Puerto Cabello 2:2
20:00Carabobo - Estudiantes M. -:-
22:00Metropolitanos - Aragua -:-
00:00Trujillanos - Yaracuyanos -:-

VIETNAM: V.League 1 - skupina o titul

11:00Gia Lai - Sai Gon FC 2:4
12:00Hong Linh Ha Tinh - The Cong 0:1

VIETNAM: V.League 1 - skupina o udržanie

11:00BHTS Quang Nam - Da Nang 3:1
11:00Nam Dinh - Hai Phong 2:3
11:00Thanh Hoa - Song Lam Nghe An 1:1

VIETNAM: V.League 2 - skupina o udržanie

09:30Can Tho - Long An 2:1
09:30Dong Thap - Hue 3:0
09:30Fico Tay Ninh - Dak Lak 1:1

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.