REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

ALBÁNSKO: Pohár

17:45Bylis - Tirana -:-
20:45Kukesi - Teuta -:-

ANGLICKO: Premier League

19:00Sheffield Utd - Tottenham -:-
21:15Manchester City - Liverpool -:-

ANGLICKO: Championship

18:00Hull - Middlesbrough -:-

ARMÉNSKO: Premier League - skupina o titul

15:30Širak Gjumri - Lori -:-
16:00Noah - Ararat Jerevan -:-
18:00Ararat-Armenia - Alashkert -:-

ARMÉNSKO: First League

16:00Sevan - BKMA -:-
16:30Urartu 2 - FC Van -:-

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

13:00Slavia Mozyr 2 - Slutsk 2 -:-
14:00Smolevichi 2 - Brest 2 -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Taca Rio

02:30Flamengo - Boavista 2:0
02:30Portuguesa RJ - Botafogo RJ 0:0
22:30Macae - Fluminense -:-

BULHARSKO: Parva Liga - skupina o udržanie

17:30Etar - Vitosha Bistritsa -:-
19:45Tsarsko Selo - Cherno More -:-

ČESKO: 2. liga

17:00Vítkovice - Třinec -:-

DÁNSKO: 1st Division

18:30Fredericia - Hvidovre -:-

ESTÓNSKO: Esiliiga

17:30Flora U21 - Vandra Vaprus -:-
17:30Levadia U21 - Parnu -:-
18:00JK Jarve - Maardu -:-
18:30Nomme Utd - Parnu JK Vaprus -:-

FÍNSKO: Veikkausliiga

17:00Inter Turku - Rovaniemi -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

17:30PEPO - MiPK -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

17:30JJK Jyvaskyla - Vaajakoski -:-
17:30KuFu-98 - OLS Oulu -:-

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga

19:00Dinamo Batumi - Saburtalo Tbilisi -:-

ISLAND: Inkasso-deildin

20:00Throttur - Thor Akureyri -:-

ISLAND: 2. divízia

21:15Fjallabyggd - Kari -:-
21:15Kordrengir - Njardvik -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - skupina o udržanie

19:15Ashdod - Hapoel Hadera -:-
19:15Kiryat Shmona - Nes Tziona -:-
19:15Netanya - H. Kfar Saba -:-

IZRAEL: Leumit League - skupina o postup

19:30Beitar Shimshon - Hapoel Katamon -:-
19:30Hap. Ramat Gan - H. Ironi Rishon -:-
19:30MS Kafr Qasim - Maccabi Petah Tikva -:-
19:30Sakhnin - Ramat Hasharon -:-

IZRAEL: Leumit League - skupina o udržanie

19:30Ashkelon - Hapoel Umm al-Fahm -:-
19:30H. Akko - M. Nazareth -:-
19:30Hapoel Afula - Nof Hagalil -:-

NEMECKO: Bundesliga - Boj o zostup - Play off

20:30Brémy - Heidenheim -:-

NÓRSKO: Eliteserien

18:00Kristiansund - Molde -:-
20:30Sarpsborg 08 - Brann -:-

POĽSKO: 1. divízia

15:00Radomiak Radom - Suwalki -:-
18:10Belchatow - Podbeskidzie -:-
20:40Stomil Olsztyn - Ol. Grudziadz -:-

RAKÚSKO: Tipico Bundesliga - skupina o titul

18:30Hartberg - Wolfsberger AC -:-

RUMUNSKO: Liga 1 - skupina o udržanie

19:00Viitorul Constanta - Din. Bukurešť -:-

SVET: Prípravné zápasy

11:00Montana (Bul) - Hebar (Bul) -:-
15:30Omsk (Rus) - Rodina Moskva (Rus) -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga

19:30Eibar - Osasuna -:-
19:30Real Sociedad - Espanyol -:-
22:00Real Madrid - Getafe -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga2

19:30Huesca - Las Palmas -:-
20:00Albacete - Alcorcon -:-
21:45Vallecano - Málaga -:-

ŠVAJČIARSKO: Superliga

20:30Sion - Luzern -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Falkenbergs - Sirius -:-
19:00Göteborg - AIK Štokholm -:-
19:00Hammarby - Varbergs -:-
19:00Helsingborg - Mjallby -:-
19:00Örebro - Hacken -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

19:00Vasalunds - Sollentuna -:-

TALIANSKO: Serie A

19:30Atalanta - Neapol -:-
21:45AS Rím - Udinese -:-

TURECKO: 1. Lig

16:30Umraniyespor - Eskisehirspor -:-
19:00Balikesirspor - Karagumruk -:-
19:00Istanbulspor - Akhisarspor -:-

USA: NWSL Challenge Cup Women

04:00Washington Ž - North Carolina Courage Ž 0:2

UZBEKISTAN: Super League

16:00Buxoro - Metallurg Bekabad -:-
17:00AGMK - Nasaf Qarshi -:-
17:00Navbahor Namangan - Sogdiana -:-
17:00Pakhtakor - Termez Surkhon -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.