REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

AFRIKA: Majstrovstvá Afriky - ženy

19:00Nigéria Ž - Južná Afrika Ž -:-
22:00Burundi Ž - Botswana Ž -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

23:00Sarmiento Junin - Racing Club 1:1
02:00Huracan - River Plate 3:2
22:00Arsenal Sarandi - Estudiantes -:-
00:00Aldosivi - Rosario -:-
00:00Newells Old Boys - Patronato -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

23:30Atl. Rafaela - San Martin Tucuman 1:1
20:00Gimnasia Jujuy - Deportivo Madryn -:-
20:00Villa Dalmine - Alvarado -:-

ARGENTÍNA: Primera C - Clausura

00:00Midland - Liniers 1:1
20:30Deportivo Espanol - Excursionistas -:-
20:30General Lamadrid - Argentino de Merlo -:-

ARGENTÍNA: Reserve League - druhá fáza

15:00Patronato 2 - Newells Old Boys 2 -:-

ÁZIA: AFF Championship U19

10:00Vietnam U19 - Filipíny U19 -:-
12:00Mjanmarsko U19 - Thajsko U19 -:-
15:00Indonézia U19 - Brunej U19 -:-

ÁZIA: AFF Championship - ženy

10:00Singapur Ž - Malajzia Ž -:-
13:00Filipíny Ž - Austrália Ž -:-
13:00Indonézia Ž - Thajsko Ž -:-

BANGLADÉŠ: Premier League

12:00Rahmatgonj MFS - Muktijoddha Sangsad -:-
12:00Swadhinata - Bangladesh Police -:-

BIELORUSKO: 1. liga

17:00Dnepr Mogilev - FC Minsk -:-
19:00Zhodino - Slutsk -:-

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

11:30Gomel 2 - Neman 2 -:-
12:30Vitebsk 2 - Brest 2 -:-
13:00BATE 2 - Energetik-BGU 2 -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

23:15Guabira - Always Ready 0:1
01:30Blooming - Bolivar 2:1

BRAZÍLIA: Serie A

23:00America MG - Goias 1:0
23:00Coritiba - Fortaleza 2:1

BRAZÍLIA: Serie C - prvá fáza

23:00Campinense - Botafogo SP 1:3
00:00Ypiranga FC - EC Sao Jose 2:2

BRAZÍLIA: Serie D

00:00Humaita - Rio Branco 1:2
20:00Prospera Criciuma - Gremio Juventus -:-

ČILE: Primera División

23:30U. Catolica - Coquimbo 2:0
02:00Cobresal - Antofagasta 2:1

ČILE: Primera B

00:00San Luis - Cobreloa -:-

ČÍNA: Superliga

09:30Wuhan FC - Guangzhou FC -:-
11:30Shanghai Port - Hebei -:-
13:30Chengdu Rongcheng - Cangzhou -:-

ČÍNA: Jia Liga

09:30Qingdao Manatee - Jiangxi Beidamen -:-
10:00Hebei Kungfu - Zibo Cuju -:-
13:30Xinjiang Tianshan - Beijing Sport University -:-

EKVÁDOR: Copa Ecuador

01:00Olmedo - Mushuc Runa 1:2

ESTÓNSKO: Esiliiga

18:00Elva - Nomme Utd -:-
18:00FC Alliance - Parnu -:-
18:00Flora U21 - Tulevik -:-
18:00Harju Jalgpallikooli - Paide Linnameeskond U21 -:-

FÍNSKO: Veikkausliiga

17:00HIFK - Ilves -:-

FÍNSKO: Ykkonen

17:30TPS Turku - KTP -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B

17:30MuSa - Klubi 04 -:-

GAMBIA: GFA League

18:00Team Rhino - Armed Forces -:-
20:00Brikama U. - Samger -:-

ÍRSKO: National League Women

20:45Dublin Waves Ž - Peamount Ž -:-

ISLAND: Besta-deild karla

20:00Akureyri - Valur -:-
21:15Hafnarfjördur - Stjarnan -:-
21:15Leiknir - Akranes -:-

ISLAND: 2. divízia

21:15IR Reykjavik - Aegir -:-

JAMAJKA: Premier League - play-off

01:00Dunbeholden - Harbour View 1:2pen

JUŽNÁ KÓREA: WK League - ženy

11:00Boeun Sangmu Ž - Hwacheon Ž -:-
11:00Gyeongju Ž - Suwon FC Ž -:-
11:00Changnyeong Ž - Incheon Hyundai Steel Ž -:-
11:00Seoul Ž - Sejong Sportstoto Ž -:-

KANADA: CSL

00:00Continentals - Serbian W. E. 1:2

KAZACHSTAN: 1. liga

16:00Ordabasy - Kaspij Aktau -:-

KIRGIZSKO: Premier Liga

10:00Neftchi Kochkor-Ata - Nur-Batken -:-

KOSTARIKA: Primera División - play-off

01:00Cartagines - Alajuelense 1:0

MAROKO: Botola Pro

19:00Safi - Jeunesse Sportive Soualem -:-
19:00Wydad - FUS Rabat -:-
19:00Youssoufia Berrechid - Berkane -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

00:00Atl. San Luis - Leon 1:2
02:05Santos Laguna - Monterrey 4:3

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

19:30Pachuca U20 - Queretaro U20 -:-

MJANMARSKO: National League

10:30Myawady - Ispe FC -:-

NÓRSKO: OBOS-ligaen

18:00Brann - Bryne -:-
18:00Fredrikstad - Åsane -:-
18:00Kongsvinger - Ranheim -:-
18:00Sandnes - Raufoss -:-
18:00Stjordals Blink - Start -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 2

17:30Honefoss - Aalesund 2 -:-
18:30Hødd 2 - Molde 2 -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 3

18:00Viking 2 - Brodd -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Apertura

00:15Guarani - Olimpia Asuncion 0:2

PARAGUAJ: Division Intermedia

20:30River Plate - Martin Ledesma -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

03:00U. de Deportes - Cajamarca 1:0

SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: Majstrovstvá CONCACAF U20 - play-off

02:00USA U20 - Dominikánska Republika U20 6:0

SINGAPUR: Premier League

13:45Albirex Niigata - Tampines -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:00Heegan - Dekedda -:-

SVET: Medzištátne zápasy

23:00Paraguaj U17 - Dominikánska Republika U17 5:4
02:00Kolumbia U17 - Bolívia U17 0:1
23:00Bolívia U17 - Paraguaj U17 -:-

SVET: Prípravné zápasy

10:30Dynamo Makhachkala (Rus) - Dynamo Stavropol (Rus) -:-
13:00Randers (Den) - Vendsyssel (Den) -:-
15:00Aris (Gre) - Gent (Bel) -:-
15:00SKA Khabarovsk (Rus) - Torpedo Moscow (Rus) -:-
16:00Chimki (Rus) - Veles Moscow (Rus) -:-
16:00Penza (Rus) - Saratov (Rus) -:-
17:30Kisvarda (Hun) - U Craiova 1948 (Rou) -:-
18:30Sloboda (Bih) - Velez Mostar (Bih) -:-
19:00CSKA Moskva (Rus) - Nizhny Novgorod (Rus) -:-
19:30Leyton Orient (Eng) - West Brom (Eng) -:-

SVET: Stredomorské hry - play-off

18:00Turecko U18 - Maroko U18 -:-
21:45Francúzsko U18 - Taliansko U18 -:-

SVET: Medzištátne zápasy - ženy

12:00India U16 Ž - Island U16 Ž -:-
14:00Litva U17 Ž - Lotyšsko U17 Ž -:-
15:00Faerské ostrovy U16 Ž - Fínsko U16 Ž -:-
16:00Nórsko U16 Ž - Holandsko U16 Ž -:-
17:00Litva U19 Ž - Lotyšsko U19 Ž -:-
18:00Dánsko U16 Ž - Švédsko U16 Ž -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Göteborg - Degerfors -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00Trelleborg - Norrby -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

14:30CSKA Pomir Dushanbe - Faizkand -:-

URUGUAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

00:00OdloženéPenarol - Fenix -:-
00:30OdloženéCerrito - Cerro Largo -:-

USA: MLS

23:00New York City - Atlanta Utd 2:2
01:30Columbus Crew - Philadelphia Union 0:0
01:30New England Revolution - Cincinnati 2:2
02:00Minnesota - Real Salt Lake 3:2
02:00Sporting Kansas City - New York Red Bulls 0:1
02:30Houston Dynamo - Charlotte 1:2
02:30Nashville SC - Portland Timbers 2:2
03:00San Jose Earthquakes - Chicago Fire 2:1

USA: USL Championship

01:30Loudoun - FC Tulsa 2:2

USA: MLS Next Pro

01:00Toronto FC II - New England Revolution II 2:1pen

USA: USL League One

04:00Tucson - Greenville 1:1

USA: USL League Two

01:00Chicago City - Springfield 4:2
01:00Lionsbridge - Virginia Beach 2:1
02:00AHFC Royals - Brazos Valley Cavalry 1:4
02:00Peoria - Thunder Bay Chill 3:0
03:00Golden State Force - Project 51O 1:2

USA: NISA

00:30Michigan Stars - Flower City 0:0

USA: NWSL - ženy

23:00San Diego Wave Ž - Washington Ž 2:1
02:00Orlando Pride Ž - Racing Louisville Ž 2:2

UZBEKISTAN: Super League

16:00Metallurg Bekabad - Pakhtakor -:-
17:00Nasaf Qarshi - Termez Surkhon -:-

VENEZUELA: Primera Division

23:00La Guaira - Carabobo 3:2
01:15Puerto Cabello - Zamora 0:0

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Fundacion AIFI - Libertador 1:0

VIETNAM: V.League 1

14:15Viettel - Hong Linh Ha Tinh -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.