REFRESH

Hokej » Dnes » Všetky zápasy

ČESKO: Extraliga

16:00Mladá Boleslav - Litvínov -:-
16:30Plzeň - Mountfield HK -:-
17:00Kometa Brno - Ceske Budejovice -:-
17:00Pardubice - Karlovy Vary -:-
17:00Třinec - Liberec -:-
17:20Olomouc - Zlin -:-
18:30Sparta Praha - Vítkovice -:-

FÍNSKO: Liiga

17:30IFK Helsinki - Jukurit -:-

RUSKO: KHL

18:30Dinamo Moskva - Spartak Moskva -:-
18:30Kunlun - Vladivostok -:-

SLOVENSKO: Extraliga

17:00L. Mikuláš - Dukla Trenčín -:-
18:00Nitra - Spišská Nová Ves -:-
18:00Nové Zámky - B. Bystrica -:-
18:00Prešov - Poprad -:-
18:00Zvolen - Slovan Bratislava -:-

USA: NHL - príprava

01:00Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs -:-
01:00Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets -:-
02:00St. Louis Blues - Dallas Stars -:-
04:00Arizona Coyotes - Los Angeles Kings -:-
04:00Vancouver Canucks - Calgary Flames -:-

BIELORUSKO: Extraliga

17:45Brest - Lokomotiv Orsha -:-
18:00Lida - Novopolotsk -:-
18:00Neman Grodno - Vitebsk -:-

ČESKO: 2. Liga - Juh

18:00Kobra Praha - Cheb -:-

ČESKO: ELJ

11:45Plzeň U20 - Karlovy Vary U20 -:-
12:00Chomutov U20 - Litvínov U20 -:-
12:00Zlin U20 - Kometa Brno U20 -:-
12:30Liberec U20 - Mladá Boleslav U20 -:-
12:30Slavia Praha U20 - Jihlava U20 -:-
16:00Salzburg U20 - České Budějovice U20 -:-
17:00Mountfield HK U20 - Pardubice U20 -:-
17:00Třinec U20 - AZ Havirov U20 -:-
17:00Vítkovice U20 - Olomouc U20 -:-
18:00Sparta Praha U20 - Kladno U20 -:-

DÁNSKO: Metal Ligaen

19:00Herning - Herlev -:-

EURÓPA: Alps Hockey League

19:25Viedeň Capitals II - Jesenice -:-
19:30Feldkirch - Ritten -:-
19:30Zeller Eisbaren - Fassa -:-
20:30Asiago - Klagenfurt II -:-
20:30Gherdeina - Merano -:-

FÍNSKO: Mestis

17:30Hermes - KeuPa -:-

FRANCÚZSKO: Ligue Magnus

20:00Chamonix Mont-Blanc - Grenoble -:-
20:00Mulhouse - Briancon -:-
20:00Nice - Gap -:-
20:00Rouen - Anglet -:-
20:15Amiens - Cergy-Pontoise -:-
20:15Bordeaux - Angers -:-

KAZACHSTAN: Championship

15:30Almaty - Altay Torpedo -:-

MAĎARSKO: Erste Liga

18:30Ferencváros - DAB -:-
18:40Fehervari Titanok - DEAC -:-

NÓRSKO: Fjordkraft-ligaen

18:30Frisk Asker - Stavanger -:-

POĽSKO: Poľská hokejová liga

18:00Jastrzebie - Krakow -:-

RUSKO: VHL

15:30Orsk - Voronež -:-
17:30Khimik - Metallurg Novokuzneck -:-
18:00Dinamo Petrohrad - Omskie Krylia -:-
18:00Ryazan - Angarsk -:-

RUSKO: MHL

10:00Sakhalinskie Akuly - Russkie Vityazi -:-
11:00Tayfun - Kapitan -:-
15:00Biele Medvede - Molot Perm -:-
15:00Tolpar - Stalnye Lisy -:-
17:00Loko - Atlant -:-
17:30Almaz - Krasnaya Armiya -:-
18:00Dyn. Moscow - HC Riga -:-
18:00Mikhaylov Academy U20 - Amurskie Tigry -:-
18:00SKA-1946 - Krylya Sovetov -:-

RUSKO: NMHL

18:00Dizelist - Ryazan -:-

RUSKO: WHL - ženy

12:00Dynamo Neva Ž - Sverdlovsk Region Ž -:-
12:00Krasnoyarsk Ž - Biele Medvede Ž -:-
13:00Vanke Rays Ž - Nižnij Novgorod Ž -:-
16:00Tornado Ž - Ufa Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: National League

19:45Ambri-Piotta - Biel -:-
19:45Fribourg - Lugano -:-
19:45Langnau - Zug -:-
19:45Lausanne - Bern -:-
19:45Rapperswil - Ajoie -:-
19:45Zürich - Davos -:-

ŠVAJČIARSKO: Swiss League

19:45Chaux-de-Fonds - Lions -:-
19:45Kloten - Langenthal -:-
20:00Sierre-Anniviers - Olten -:-
20:00Thurgau - Visp -:-
20:00Ticino Rockets - Academy Zug -:-

ŠVAJČIARSKO: MySports League

20:15Bazilej - Dubendorf -:-
20:15Wiki-Munsingen - Huttwil -:-

ŠVÉDSKO: SuperElit U20

19:00Färjestad U20 - Örebro U20 -:-
19:00Växjö U20 - HV 71 U20 -:-
19:30Malmo U20 - Frölunda U20 -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - hokej livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.