REFRESH

Rugby » Zajtra » Všetky zápasy

ANGLICKO: Premiership Rugby

16:00Exeter Chiefs - Harlequins -:-
16:00Sale Sharks - Gloucester -:-
16:00Saracens - Northampton Saints -:-
16:00Worcester Warriors - Leicester Tigers -:-

ANGLICKO: Greene King IPA Championship

15:00Ealing - Jersey -:-
15:30Doncaster - Cornish Pirates -:-
16:00Ampthill - Yorkshire -:-
16:00Coventry R.F.C - Bedford Blues -:-

AUSTRÁLIA: NRC - play-off

06:00Force - Brisbane City -:-

FRANCÚZSKO: Top 14

15:30Montpellier - Stade Toulousain -:-
18:00Agen - Stade Francais -:-
18:00Brive - Bordeaux Begles -:-
18:00Section Paloise - Castres Olympique -:-
18:00Toulon - Bayonne -:-
20:45La Rochelle - Racing 92 -:-

GRUZÍNSKO: Didi 10

14:00AIA Kutaisi - Kharebi Rustavi -:-
16:00Locomotive Tbilisi - Armazi Tbilisi -:-

HOLANDSKO: Ereklasse - skupina porazených

15:00DSR-C - Waterland -:-
15:00Hookers - Dukes -:-
15:00Oemoemenoe - Amstelveense -:-
15:00Oisterwijk - Eemland -:-

HOLANDSKO: Ereklasse - skupina víťazov

15:00Ascrum - Hilversum -:-
15:00Castricumse - LRC DIOK -:-
15:00Haagse - URC -:-
16:00The Bassets - Gooi -:-

ÍRSKO: All Ireland League

15:30Ballynahinch - UCD -:-
15:30Dublin University - Garryowen -:-
15:30Young Munster - U.C.C. -:-
17:00Cork Con - Lansdowne -:-

NEMECKO: 1. Bundesliga

13:00Frankfurt - Heidelberger -:-
13:00Hannover 78 - RK 03 Berlin -:-
14:00Berlin Grizzlies - Hamburger -:-
14:00Leipzig - Berlín -:-
14:00Pforzheim - Neuenheim -:-
16:00Heidelberg - Handschuhsheim -:-

NOVÝ ZÉLAND: Heartland Championships - o 5. až 8. miesto

03:00West Coast - Poverty Bay -:-
03:30Buller - South Cant -:-

NOVÝ ZÉLAND: Heartland Championships - play-off

03:00Thames Valley - Wanganui -:-
03:30North Otago - Wairarapa -:-

NOVÝ ZÉLAND: Mitre 10 Cup - play-off o postup

05:35Hawke's Bay - Otago -:-

NOVÝ ZÉLAND: Mitre 10 Cup - play-off víťazov

03:05Tasman - Auckland -:-
08:05Wellington - Canterbury -:-

POĽSKO: Ekstraliga

14:00Budowlani Lublin - Pogon Awenta Siedlce -:-
14:00Skra Warszawa - Arka -:-
15:00Orkan Sochaczew - Master Pharm Lodz -:-

PORTUGALSKO: CN Honra

16:00Agronomia - CDUP -:-
16:00Cascais - Valdevez -:-
16:00CDUL - Montemor -:-
16:30Lousa - Belenenses -:-

RUMUNSKO: SuperLiga

10:00Buzau - Steaua Bucuresti -:-
10:00Constanta - CSM Baia Mare -:-

RUSKO: Premier League - play-off

11:00Krasny Yar Krasnojarsk - Metallurg Novokuzneck -:-
13:00Slava Moscow - Lokomotiv Penza -:-
15:00Kubaň - VVA-Podmoskovye -:-

SVET: Svetový pohár - play-off

09:15Anglicko - Austrália -:-
12:15Nový Zéland - Írsko -:-

ŠKÓTSKO: Tennent's Premiership

16:00Currie - Aberdeen Grammar -:-
16:00GHA RFC - Jed-Forest -:-
16:00Hawick - Glasgow Hawks -:-
16:00Marr - Edinburgh Academical -:-
16:00Selkirk - Musselburgh -:-

ŠPANIELSKO: Division de Honor

17:00Burgos - Alcobendas -:-

TALIANSKO: Top12

16:00Cammi Calvisano - Colorno -:-
16:00Emilia - Viadana -:-
16:00Fiamme Oro - San Dona -:-
16:00Mogliano - Lazio -:-
16:00Petrarca Padova - I Medicei -:-
16:00Rugby Lyons - Rovigo -:-

WALES: Premiership

15:30Llandovery - Bridgend -:-
15:30Llanelli - RGC 1404 -:-
15:30Merthyr - Aberavon -:-
15:30Swansea - Newport -:-
18:15Cardiff - Carmarthen -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - rugby livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.