REFRESH

Stolný tenis » Dnes » Všetky zápasy

OTHERS - MUŽI: Liga Pro (Rusko)

23:00Bychkov S. (Rus) - Myagkov S. (Rus) 0:3
23:00Rutko D. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 3:1
23:30Ilyukhin E. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 1:3
23:30Merkushin Y. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) 1:3
00:00Bazilevskii V. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 1:3
00:00Smirnov I. (Rus) - Myagkov S. (Rus) 3:0
00:30Bychkov S. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 0:3
00:30Rutko D. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 3:0
01:00Bazilevskii V. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 3:1
01:00Myagkov S. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 3:0
01:30Rutko D. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 3:2
01:30Smirnov I. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:2
02:00Petrov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 0:3
02:05Novikov I. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) 3:2
02:30Gribkov A. (Rus) - Volkov A. (Rus) 2:3
02:35Ramensky I. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 3:1
03:00Kolesnikov D. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 3:2
03:00Nemashkalo V. (Rus) - Ramensky I. (Rus) 3:0
03:30Ermilov A. (Rus) - Novikov I. (Rus) 3:1
03:30Volkov A. (Rus) - Petrov A. (Rus) 3:2
04:00Novikov I. (Rus) - Ramensky I. (Rus) 1:3
04:10Petrov A. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 3:2
04:30Nemashkalo V. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 3:2
04:35Kolesnikov D. (Rus) - Volkov A. (Rus) 3:2
05:05Novikov I. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 0:3
05:05Petrov A. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 0:3
05:30Kolesnikov D. (Rus) - Volkov A. (Rus) 1:3
05:30Ramensky I. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) 3:2
06:05Nikiforov O. (Rus) - Redenkov D. (Rus) 3:0
06:10Kuzmin S. (Rus) - Aronov A. (Rus) 1:3
06:30Khairullin I. (Rus) - Korolev P. (Rus) 3:0
06:40Shirshov V. (Rus) - Smaglyukov V. (Rus) 3:0
07:00Aronov A. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 1:3
07:00Redenkov D. (Rus) - Khairullin I. (Rus) 3:0
07:30Korolev P. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 0:3
07:30Smaglyukov V. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 1:3
08:00Kuzmin S. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 2:3
08:00Nikiforov O. (Rus) - Khairullin I. (Rus) 3:2
08:30Aronov A. (Rus) - Smaglyukov V. (Rus) 3:0
08:30Redenkov D. (Rus) - Korolev P. (Rus) 1:3
09:00Redenkov D. (Rus) - Korolev P. (Rus) 3:2
09:05Kuzmin S. (Rus) - Smaglyukov V. (Rus) 3:0
09:30Nikiforov O. (Rus) - Khairullin I. (Rus) 3:1
09:30Shirshov V. (Rus) - Aronov A. (Rus) 3:0
10:00Bazilevskii V. (Rus) - Rutko D. (Rus) 3:0
10:00Shagarov O. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 3:0
10:30Myagkov S. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:2
10:30Yanshaev A. (Rus) - Ivanov V. (Rus) 2:3
11:00Rutko D. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 0:3
11:05Bychkov S. (Rus) - Myagkov S. (Rus) 1:3
11:30Ilyukhin E. (Rus) - Shagarov O. (Rus) 0:3
11:30Ivanov V. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) 3:1
12:00Bazilevskii V. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 1:3
12:00Shagarov O. (Rus) - Myagkov S. (Rus) 0:3
12:30Bychkov S. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 1:3
12:30Rutko D. (Rus) - Ivanov V. (Rus) 1:3
13:00Bazilevskii V. (Rus) - Rutko D. (Rus) 3:2
13:00Ilyukhin E. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 1:3
13:40Myagkov S. (Rus) - Shagarov O. (Rus) 3:2
14:00Ivanov V. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 3:0
14:05Gribkov A. (Rus) - Volkov A. (Rus) 3:1
14:25Ermilov A. (Rus) - Sadkov A. (Rus) 2:3
14:30Kolesnikov D. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 2:3
14:55Kutuzov O. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) 3:1
15:00Volkov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 3:0
15:15Sadkov A. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 1:3
15:30Smirnov I. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 1:3
15:35Pavlenko R. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 1:3
16:00Ermilov A. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 3:0
16:00Gribkov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 2:3
16:30Sadkov A. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) 1:3
16:35Volkov A. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 0:3
17:00Kolesnikov D. (Rus) - Volkov A. (Rus) 3:2
17:00Pavlenko R. (Rus) - Sadkov A. (Rus) 3:2
17:30Ermilov A. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 3:2
17:30Gribkov A. (Rus) - Smirnov A. (Rus) 2:3
18:00Khairullin I. (Rus) - Korolev P. (Rus) 3:1
5. setShirshov V. (Rus) - Smaglyukov V. (Rus) 2:2
18:30Aronov A. (Rus) - Menshikov A. (Rus) -:-
18:30Redenkov D. (Rus) - Trushkin A. (Rus) -:-
19:00Korolev P. (Rus) - Redenkov D. (Rus) -:-
19:00Smaglyukov V. (Rus) - Aronov A. (Rus) -:-
19:30Menshikov A. (Rus) - Shirshov V. (Rus) -:-
19:30Trushkin A. (Rus) - Khairullin I. (Rus) -:-
20:00Khairullin I. (Rus) - Redenkov D. (Rus) -:-
20:00Shirshov V. (Rus) - Aronov A. (Rus) -:-
20:30Korolev P. (Rus) - Trushkin A. (Rus) -:-
20:30Smaglyukov V. (Rus) - Menshikov A. (Rus) -:-
22:00Ilyukhin E. (Rus) - Skrebnev A. (Rus) -:-
22:00Yanshaev A. (Rus) - Ivanov V. (Rus) -:-
22:30Nemashkalo V. (Rus) - Minchenkov I. (Rus) -:-
22:30Rutko D. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) -:-
23:00Ivanov V. (Rus) - Rutko D. (Rus) -:-
23:00Skrebnev A. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
23:30Arutiunyan A. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
23:30Minchenkov I. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) -:-
00:00Ilyukhin E. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
00:00Yanshaev A. (Rus) - Rutko D. (Rus) -:-
00:30Ivanov V. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) -:-
00:30Skrebnev A. (Rus) - Minchenkov I. (Rus) -:-

OTHERS - MUŽI: Setka Cup (Ukrajina)

07:05Lytvynov V. (Ukr) - Voronin M. (Ukr) 3:0
07:10Troian A. (Ukr) - Leonenko O. (Ukr) 3:0
07:35Balakiriev M. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 3:2
07:40Panchenko V. (Ukr) - Smyk V. (Ukr) 1:3
08:10Troian A. (Ukr) - Smyk V. (Ukr) 0:3
08:30Mishchenko V. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) 0:3
08:35Lytvynov V. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 0:3
08:40Derevynskyi D. (Ukr) WO - Obrazkov O. (Ukr) -:-
08:40Panchenko V. (Ukr) - Leonenko O. (Ukr) 3:1
09:00Efimenko I. (Ukr) - Kerusenko Y. (Ukr) 3:0
09:05Yushko R. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) 2:3
09:10Troian A. (Ukr) - Panchenko V. (Ukr) 1:3
09:25Hrytsai A. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 3:2
09:25Obrazkov O. (Ukr) - Voronin M. (Ukr) WO -:-
09:30Mishchenko V. (Ukr) - Kerusenko Y. (Ukr) 2:3
09:35Balakiriev M. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 3:2
09:40Smyk V. (Ukr) - Leonenko O. (Ukr) 1:3
10:00Efimenko I. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) 2:3
10:10Lytvynov V. (Ukr) WO - Obrazkov O. (Ukr) -:-
10:10Panchenko V. (Ukr) - Troian A. (Ukr) 1:3
10:25Luzhanskyi V. (Ukr) WO - Lifanov A. (Ukr) -:-
10:25Yushko R. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 3:1
10:30Mishchenko V. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) 3:2
10:35Derevynskyi D. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 3:2
10:40Leonenko O. (Ukr) - Smyk V. (Ukr) 3:0
11:00Kerusenko Y. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) 0:3
11:00Lifanov A. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) WO -:-
11:05Balakiriev M. (Ukr) - Voronin M. (Ukr) 3:1
11:10Leonenko O. (Ukr) - Panchenko V. (Ukr) 3:1
11:25Hrytsai A. (Ukr) - Luzhanskyi V. (Ukr) 3:2
11:30Efimenko I. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) 3:2
11:35Lytvynov V. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 0:3
11:40Smyk V. (Ukr) - Troian A. (Ukr) 3:2
12:00Nazarov A. (Ukr) - Kerusenko Y. (Ukr) 1:3
12:00Yushko R. (Ukr) WO - Lifanov A. (Ukr) -:-
12:05Balakiriev M. (Ukr) WO - Obrazkov O. (Ukr) -:-
12:15Leonenko O. (Ukr) - Troian A. (Ukr) 3:2
12:25Luzhanskyi V. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 2:3
12:30Efimenko I. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) 3:1
12:35Marchuk M. (Ukr) - Voronin M. (Ukr) 3:0
12:50Smyk V. (Ukr) - Panchenko V. (Ukr) 3:0
12:55Hrytsai A. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) 3:1
13:00Kerusenko Y. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) 3:2
13:05Lytvynov V. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) 1:3
13:30Nazarov A. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) 2:3
13:30Yushko R. (Ukr) - Luzhanskyi V. (Ukr) 3:0
13:35Derevynskyi D. (Ukr) - Voronin M. (Ukr) 3:1
13:55Hrytsai A. (Ukr) WO - Lifanov A. (Ukr) -:-
14:10Kerusenko Y. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) 2:3
14:10Obrazkov O. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) WO -:-
14:25Buianover H. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) 2:3
14:35Oranskyi I. (Ukr) - Polusmiak V. (Ukr) 3:0
14:40Yahnitynskyi K. (Ukr) - Hudushyn I. (Ukr) 3:1
14:55Yushko R. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) 3:0
15:05Ivanov E. (Ukr) - Bazyn F. (Ukr) 3:1
15:10Khairov D. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) 3:1
15:25Luzhanskyi V. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) 2:3
15:35Oranskyi I. (Ukr) - Bazyn F. (Ukr) 3:0
15:40Yahnitynskyi K. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) 0:3
15:55Lifanov A. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) -:-
16:00Ivashkin O. (Ukr) - Bochkovskyi V. (Ukr) 1:3
16:05Ivanov E. (Ukr) - Polusmiak V. (Ukr) 1:3
16:10Khairov D. (Ukr) - Hudushyn I. (Ukr) 3:2
16:30Kilyakin P. (Ukr) - Korniienko M. (Ukr) 3:2
16:35Oranskyi I. (Ukr) - Ivanov E. (Ukr) 1:3
16:40Yahnitynskyi K. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 2:3
17:00Ivashkin O. (Ukr) - Korniienko M. (Ukr) 3:2
17:05Bazyn F. (Ukr) - Polusmiak V. (Ukr) 1:3
17:10Yakimenko S. (Ukr) - Hudushyn I. (Ukr) 3:0
17:30Kilyakin P. (Ukr) - Bochkovskyi V. (Ukr) 3:1
17:35Ivanov E. (Ukr) - Oranskyi I. (Ukr) 0:3
17:40Khairov D. (Ukr) - Yahnitynskyi K. (Ukr) 3:2
4. setIvashkin O. (Ukr) - Kilyakin P. (Ukr) 1:2
4. setPolusmiak V. (Ukr) - Bazyn F. (Ukr) 2:1
3. setHudushyn I. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) 0:2
18:30Korniienko M. (Ukr) - Bochkovskyi V. (Ukr) -:-
18:35Polusmiak V. (Ukr) - Ivanov E. (Ukr) -:-
18:40Hudushyn I. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) -:-
19:00Kilyakin P. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
19:05Bazyn F. (Ukr) - Oranskyi I. (Ukr) -:-
19:10Yakimenko S. (Ukr) - Yahnitynskyi K. (Ukr) -:-
19:30Bochkovskyi V. (Ukr) - Korniienko M. (Ukr) -:-
19:35Polusmiak V. (Ukr) - Oranskyi I. (Ukr) -:-
19:40Hudushyn I. (Ukr) - Yahnitynskyi K. (Ukr) -:-
20:00Bochkovskyi V. (Ukr) - Kilyakin P. (Ukr) -:-
20:05Bazyn F. (Ukr) - Ivanov E. (Ukr) -:-
20:10Yakimenko S. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) -:-
20:30Korniienko M. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
21:00Bochkovskyi V. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
21:30Korniienko M. (Ukr) - Kilyakin P. (Ukr) -:-

OTHERS - ŽENY: Setka Cup (Ukrajina)

15:00ZrušenéHrusko I. (Ukr) - Lapa H. (Ukr) -:-
15:15ZrušenéStefanuk O. (Ukr) - Krasilova H. (Ukr) -:-
15:35ZrušenéHrusko I. (Ukr) - Krasilova H. (Ukr) -:-
16:05ZrušenéStefanuk O. (Ukr) - Lapa H. (Ukr) -:-
16:35ZrušenéHrusko I. (Ukr) - Stefanuk O. (Ukr) -:-
17:05ZrušenéKrasilova H. (Ukr) - Lapa H. (Ukr) -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - stolný tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.