REFRESH

Tenis » Včera » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: Hamburg (Nemecko), antuka

13:40Ruud C. (Nor) - Rublev A. (Rus) 0:2
15:40Garin C. (Chi) - Tsitsipas S. (Gre) 1:2

WTA - DVOJHRY: Štrasburg (Francúzsko), antuka

13:20Rybakina E. (Kaz) - Svitolina E. (Ukr) 1:2

ATP - ŠTVORHRY: Hamburg (Nemecko), antuka

18:15Rojer J-J./Tecau H. - Peers J./Venus M. 1:2

WTA - ŠTVORHRY: Štrasburg (Francúzsko), antuka

14:50Melichar N./Schuurs D. - Carter H./Stefani L. 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Forli (Taliansko), antuka

12:20Musetti L. (Ita) - Monteiro T. (Bra) 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Sibiu (Rumunsko), antuka

10:05Huesler M. (Sui) - Etcheverry T. M. (Arg) 2:0

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Forli (Taliansko), antuka

10:10Golubev A./Vavassori A. - Brkic T./Cacic N. 1:2

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Sibiu (Rumunsko), antuka

09:40Galloway R./Hach H. - Reese H./Zielinski J. 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Castelo Branco (Portugalsko), tvrdý povrch

11:00Balzerani R. (Ita) - Kirchheimer S. (Usa) 0:2
11:30Alvarez Varona N. (Esp) - Catarina L. (Mon) 1:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Melilla (Španielsko), antuka

11:35Houkes M. (Ned) - Skatov T. (Kaz) 0:2
11:35Rune H. (Den) - Andreev A. (Bul) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Erler A. (Aut) - Potenza L. (Ita) 0:2
10:30Shevchenko A. (Rus) - Parker S. (Gbr) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Astakhova D. (Rus) - Hatouka Y. (Blr) 0:2
10:30Talbi S. (Blr) - Kubareva A. (Blr) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Porto (Portugalsko), tvrdý povrch

12:00Haddad Maia B. (Bra) - Bassols M. (Esp) 2:0
13:30Kulikova A. (Fin) - Gamarra Martins I. (Bra) 1:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Prerov (Česko), antuka

11:00Min G. (Usa) - Grammatikopoulou V. (Gre) 2:0
12:00Kolodziejová M. (Cze) - Garcia-Perez G. (Esp) 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Castelo Branco (Portugalsko), tvrdý povrch

16:00Nava E./Nava E. - Alves M./Marcondes I. 1:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

14:30Thanos A./Tsitsipas P. - Descotte M. F./Tirante T. A. 2:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Jablonec Nad Nisou (Česko), antuka

12:00Duda F./Nouza P. - Ignatik U./Klein L. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

14:30Pulchartova L./Semenistaja D. - Astakhova D./Sukhotina A. 2:1

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Porto (Portugalsko), tvrdý povrch

17:00Alves C./Bassols M. - Payola J./Sakatsume H. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25 Prerov (Česko), antuka

10:00Skamlova C./Smitková T. - Dascalu N-C./Serban R. 2:0

EXHIBÍCIA - MUŽI: UTR Pro Match Series (Svet), tvrdý povrch

09:10Dougaz A. (Tun) - Eysseric J. (Fra) 0:2
10:30Escoffier A. (Fra) - Avidzba A. (Rus) 0:2
13:00Hemery C. (Fra) - Laurent T. (Fra) 2:0
13:55Petit G. (Fra) - Chazal M. (Fra) 0:2
17:00Boyer D. H. (Usa) - Khaledan S. (Irn) 2:0
18:30Sarmiento R. (Usa) - Karimov J. (Uzb) 2:0
20:00Adamson A. (Usa) - Sarkissian A. (Usa) 2:0
20:40Kumar O. (Usa) - Chappell N. (Usa) 2:0

EXHIBÍCIA - ŽENY: UTR Pro Match Series (Svet), tvrdý povrch

09:10Zakarlyuk M. (Ukr) - Arcangioli M. (Fra) 2:1
11:15Romeo C. (Fra) - Vasilescu A. (Rou) 2:0
11:35Cavalle-Reimers Y. (Esp) - Mikulskyte J. (Ltu) 0:2
12:05Cascino E. (Fra) - Poznikhirenko G. (Ukr) 0:2
15:30Romeo C. (Fra) - Poznikhirenko G. (Ukr) 0:2
15:30Zakarlyuk M. (Ukr) - Njiric S. (Cro) 0:2
17:00Parks A. (Usa) - Rosenqvist J. (Swe) 2:1
19:00Nefedova A. (Usa) - Rosenqvist J. (Swe) 2:1

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.