REFRESH

Tenis » Včera » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: Antverpy (Belgicko), tvrdý povrch (hala)

14:40Evans D. (Gbr) - Humbert U. (Fra) 1:2
18:10De Minaur A. (Aus) - Dimitrov G. (Bul) 2:1

ATP - DVOJHRY: Kolín nad Rýnom 2 (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

18:10Zverev A. (Ger) - Sinner J. (Ita) 2:0
20:20Auger-Aliassime F. (Can) - Schwartzman D. (Arg) 1:2

ATP - DVOJHRY: Viedeň (Rakúsko) - kvalifikácia, tvrdý povrch (hala)

10:10Sachko V. (Ukr) - Herbert P.H. (Fra) 2:1
12:05Basilashvili N. (Geo) - Gombos N. (Svk) 0:2
12:10Sonego L. (Ita) - Miedler L. (Aut) 2:0
13:45Pichler D. (Aut) - Bedene A. (Slo) 0:2
13:45Ram R. (Usa) - Balazs A. (Hun) 0:2
15:00Erler A. (Aut) - Pospisil V. (Can) 1:2
16:05Edmund K. (Gbr) - Jung J. (Tpe) 1:2

WTA - DVOJHRY: Ostrava (Česko), tvrdý povrch (hala)

13:05Sakkari M. (Gre) - Azarenka V. (Blr) 0:2
15:05Sabalenka A. (Blr) - Brady J. (Usa) 2:0

ATP - ŠTVORHRY: Antverpy (Belgicko), tvrdý povrch (hala)

12:35Andujar P./Arends S. - Peers J./Venus M. 0:2
21:20Gille S./Vliegen J. - Bopanna R./Middelkoop M. 1:2

ATP - ŠTVORHRY: Kolín nad Rýnom 2 (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

15:10Daniell M./Oswald P. - Krawietz K./Mies A. 0:2

ATP - ŠTVORHRY: Viedeň (Rakúsko) - kvalifikácia, tvrdý povrch (hala)

16:40Miedler L./Rodionov J. - Sabanov I./Sabanov M. 0:2
18:40Drzewiecki K./Walkow S. - Erler A./Pichler D. 2:0

WTA - ŠTVORHRY: Ostrava (Česko), tvrdý povrch (hala)

11:00Dabrowski G./Stefani L. WO - Krejčíková B./Siniaková K. -:-
17:55Mertens E./Sabalenka A. - Flipkens K./Schuurs D. 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Ismaning (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

15:15Gunneswaran P. (Ind) - Van De Zandschulp B. (Ned) 0:2
16:45Huesler M. (Sui) - Hoang A. (Fra) 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Istanbul (Turecko), tvrdý povrch

11:15Kližan M. (Svk) - Gojo B. (Cro) 2:0
12:55Bonzi B. (Fra) - Ivashka I. (Blr) 1:2

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Ismaning (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

13:15Begemann A./Pel D. - Glasspool L./Lawson A. 2:1

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Istanbul (Turecko), tvrdý povrch

09:00Behar A./Escobar G. - Galloway R./Lammons N. 2:1

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

09:30Lipovsek P. T. (Slo) - Tirante T. A. (Arg) 0:2
09:30Marek W. (Pol) - Glinka D. (Est) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Sharm El Sheikh (Egypt), tvrdý povrch

08:00Orlov V. (Ukr) - Mochizuki S. (Jpn) 2:1
08:00Vivero G. P. (Esp) - Brouwer G. (Ned) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Hamburg (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

11:35Tseng C. H. (Tpe) - Zuk K. (Pol) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

09:30Carle M. L. (Arg) - Gatica B. (Chi) 1:2
11:00Robbe A. (Fra) - Herrmann S. (Ger) 1:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Sharm El Sheikh (Egypt), tvrdý povrch

09:00Garland J. (Tpe) - Scholsen H. (Bel) 2:0
10:30Gasanova A. (Rus) - Boulter K. (Gbr) 1:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Reims (Francúzsko), tvrdý povrch

13:00Konjuh A. (Cro) - Samsonova L. (Rus) 0:2
14:30Wang Xin. (Chn) - Dodin O. (Fra) 1:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W80 Macon (USA), tvrdý povrch

16:05Kostyuk M. (Ukr) - Frech M. (Pol) 2:0
16:10Bellis C. (Usa) - Lepchenko V. (Usa) SKREČ 1:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Sharm El Sheikh (Egypt), tvrdý povrch

10:00Kadhe A./Manafov V. - Gakhov I./Kravchenko G. 2:0

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

09:30Ureke A./Vishnevskaya E. - Falkowska W./Ponomar L. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Sharm El Sheikh (Egypt), tvrdý povrch

09:30Pepelyaeva V./Tikhonova A. - Fernandez B./Fernandez L. A. 2:1

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W80 Macon (USA), tvrdý povrch

18:40Frech M./Kawa K. - Di Lorenzo F./Loeb J. 2:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.