m.FlashScore.sk

REFRESH

Tenis » Včera » Dohrané

ATP - DVOJHRY: Davis Cup - Group III (Svet)

17:05Bicknell J. (Jam) - Mallory R. (Ber) 1:2
17:05Obando A. (Hon) - Mohammed N. (Tri) 2:0
17:05Ponte Suarez M. (Cub) - Rodriguez M. (Pan) 1:2
17:10Elvin S. (Atg) - Armstrong R. (Usv) 2:0
17:15Major W. (Bah) - Quiros S. (Cos) 0:2
18:25Maginley J. (Atg) - Del Olmo T. (Usv) 2:0
18:25Turcios K. (Hon) - Chung R. (Tri) 2:0
19:10Newman B. (Bah) - Flores J. (Cos) 1:2
19:20Rivera Granja O. (Cub) - Chevez J. D. (Pan) 2:0
20:15Phillips R. (Jam) - Simons T. (Ber) 2:0

ATP - DVOJHRY: Halle (Nemecko), tráva

12:10Goffin D. (Bel) - Albot R. (Mda) 2:1
14:20Struff J-L. (Ger) - Khachanov K. (Rus) 1:2
16:20Stachovskij S. (Ukr) - Herbert P.H. (Fra) 1:2
18:40Čorič B. (Cro) - Sousa J. (Por) 2:1

ATP - DVOJHRY: Londýn (Spojené kráľovstvo), tráva

13:10Del Potro J. (Arg) - Shapovalov D. (Can) 2:0
13:10Chardy J. (Fra) - Kukuškin M. (Kaz) 2:0
13:15Fucsovics M. (Hun) - Lopez F. (Esp) 1:2
14:30De Minaur A. (Aus) - Bedene A. (Slo) 1:2
14:30Wawrinka S. (Sui) - Evans D. (Gbr) 2:0
19:15Clarke J. (Gbr) - Pouille L. (Fra) 0:2
19:20Cecchinato M. (Ita) - Raonic M. (Can) 0:2
20:20ZrušenéKyrgios N. (Aus) - Mannarino A. (Fra) -:-

WTA - DVOJHRY: Birmingham (Spojené kráľovstvo), tráva

12:35Brady J. (Usa) - Tsurenko L. (Ukr) 2:0
12:40Vekic D. (Cro) - Barty A. (Aus) 0:2
14:00Wang Q. (Chn) - Davis L. (Usa) 2:0
14:10Williams V. (Usa) - Sasnovich A. (Blr) 2:0
15:40Hsieh S-W. (Tpe) - Strycova B. (Cze) 0:2
15:50Ostapenko J. (Lat) - Konta J. (Gbr) 2:0
17:25Gasparyan M. (Rus) - Martic P. (Cro) 0:2
17:25Pliskova Kr. (Cze) - Pliskova Ka. (Cze) 2:1

WTA - DVOJHRY: Fed Cup - 2. skupina (Svet)

05:00Fanning E. (Nzl) - Jolly J. S. (Ban) 2:0
05:00Maslenkova M. (Uzb) - Muhammetkuliyeva G. (Tkm) 2:0
05:00Wu Ho C. (Hkg) - Mansoor S. (Pak) 2:0
06:30Hourigan P. M. (Nzl) - Afrose E. (Ban) 2:0
06:30Chong E. W. (Hkg) - Mahboob Khan S. (Pak) 2:0
06:30Sharipova S. (Uzb) - Azimbayeva A. (Tkm) 2:0
reklama

WTA - DVOJHRY: Mallorca (Španielsko), tráva

12:10Van Uytvanck A. (Bel) - Wang Y. (Chn) 0:2
14:10Stosur S. (Aus) - Mertens E. (Bel) 0:2
16:05Kenin S. (Usa) - Jabeur O. (Tun) SKREČ 1:0
18:35Tomljanovic A. (Aus) - Sevastova A. (Lat) 0:2

ATP - ŠTVORHRY: Davis Cup - Group III (Svet)

20:05Bedminster C./Joseph K. - Armstrong R./Del Olmo T. 2:0
20:10ZrušenéBedminster C./Maginley J. - Bass N./Elien K. -:-
20:10Turcios K./Zuniga Mendoza G. - Duke A./Mohammed N. 2:0
21:20Perez Y./Rivera Granja O. - Gomez L./Rodriguez M. 2:0
22:00Pagon D./Phillips R. - Manders G./Towlson N. 2:0
22:30ZrušenéMajor W./Newman B. - Flores J./Nunez P. -:-
22:50Armbrister D./Lunn J. - Crespo Piedra R./Nunez P. 0:2

ATP - ŠTVORHRY: Halle (Nemecko), tráva

12:15Inglot D./Krajicek A. - Klaasen R./Venus M. 0:2
14:00Kubot L./Melo M. - Koolhof W./Middelkoop M. 2:0
17:40Berrettini M./Rojer J-J. - Albot R./Khachanov K. 2:0

ATP - ŠTVORHRY: Londýn (Spojené kráľovstvo), tráva

13:40Garin Ch./Schwartzman D. - Ram R./Salisbury J. 0:2

WTA - ŠTVORHRY: Birmingham (Spojené kráľovstvo), tráva

13:10Rosolska Ali./Yang Z. - Melichar N./Peschke K. 0:2
14:25Groenefeld A-L./Schuurs D. - Chan H-C./Chan L. 2:1
16:40Wang Q./Yastremska D. - Barty A./Goerges J. 0:2

WTA - ŠTVORHRY: Fed Cup - 2. skupina (Svet)

08:00Hourigan P. M./Routliffe E. - Afrin M./Sen S. 2:0
08:00Ng K. Y./Wong H. Y. C. - Khokhar M./Mahboob Khan S. 2:0
08:00Maslenkova M./Yuldasheva S. - Klycheva A./Toymyradova B. 2:0

WTA - ŠTVORHRY: Mallorca (Španielsko), tráva

12:10Guarachi A./Santamaria S. - Kato M./Knoll X. 2:0
13:25Martinez Sanchez M. J./Sorribes Tormo S. - Han X.Y./Stollar F. 2:0
15:05Barthel M./Friedsam A-L. - Bencic B./Kuzmova V. 0:2
16:55Mertens E./Zhang S. - Bara Irina M./Mitu A. 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Blois (Francúzsko), antuka

10:10Eysseric J. (Fra) - Coppejans K. (Bel) 0:2
10:10Zapata Miralles B. (Esp) - Van De Zandschulp B. (Ned) 2:1
10:15Berlocq C. (Arg) - Roca Batalla O. (Esp) 0:2
11:30Guinard M. (Fra) - Diez S. (Can) 0:2
12:10Sousa P. (Por) - Varillas J. P. (Per) 2:0
12:35Dutra Da Silva D. (Bra) - Uchida K. (Jpn) 2:0
13:10Giustino L. (Ita) - Muller A. (Fra) 2:1
13:55Galdos S. (Per) - Blancaneaux G. (Fra) 0:2
15:45Martineau M. (Fra) - Galan Riveros D. E. (Col) 0:2
18:05Lestienne C. (Fra) - Rune H. (Den) 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Bratislava (Slovensko), antuka

10:10Oliveira G. (Por) - Silva Frederico F. (Por) 0:2
10:10Rola B. (Slo) - Hassan B. (Ger) 2:0
10:15Fanselow S. (Ger) - Vatutin A. (Rus) 0:2
11:40Benchetrit E. (Fra) - Pavlásek A. (Cze) 0:2
11:50Forejtek J. (Cze) - Ignatik U. (Blr) 0:2
11:50Šafránek V. (Cze) - Moutet C. (Fra) 2:1
13:50Granollers G. (Esp) - Nagal S. (Ind) 0:2
16:30Kovalik J. (Svk) - Bangoura S. (Usa) 2:0
17:00Jahn J. (Ger) - Martin A. (Svk) 1:2
18:05Kližan M. (Svk) - Gerch L. (Ger) 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Fergana (Uzbekistan), tvrdý povrch

07:10Korda S. (Usa) - Ilkel C. (Tur) 1:2
07:10Krstin P. (Srb) - Ruusuvuori E. (Fin) 1:2
07:10Neuchrist M. (Aut) - Sakharov G. (Fra) 0:2
09:30Leshem E. (Isr) - Tabilo A. (Chi) 2:0
09:35Yevseyev D. (Kaz) - Gakhov I. (Rus) 0:2
09:55Rawat S. (Ind) - Kotov P. (Rus) 0:2
11:25Setkic A. (Bih) - Saidkarimov S. (Uzb) 2:0
11:35Wu D. (Chn) - Zhurbin A. (Rus) 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Ilkley (Spojené kráľovstvo), tráva

12:20Fratangelo B. (Usa) - Veselý J. (Cze) 0:2
12:20Napolitano S. (Ita) - Humbert U. (Fra) 1:2
13:35Krueger M. (Usa) - Copil M. (Rou) 0:2
14:25Mager G. (Ita) - Kwon Soon W. (Kor) 1:2
15:50Bolt A. (Aus) - Jung J. (Tpe) 0:2
16:15Caruso S. (Ita) - Soeda G. (Jpn) 1:2
17:15Klein B. (Gbr) - Ymer M. (Swe) 0:2
17:55Maden Y. (Ger) - Koepfer D. (Ger) 0:2
18:40Istomin D. (Uzb) - Rosol L. (Cze) 1:2
19:20Lacko L. (Svk) - Hoang A. (Fra) 0:2
20:40Karlovskiy E. (Rus) - Bemelmans R. (Bel) 0:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Parma (Taliansko), antuka

10:05Gimeno-Traver D. (Esp) - Brancaccio R. (Ita) 0:2
10:10Arnaboldi A. (Ita) - Cuevas M. (Uru) 1:2
10:10Clezar G. (Bra) - Pellegrino A. (Ita) 1:2
12:10Lenz J. (Ger) - Giannessi A. (Ita) 2:0
13:05Basso A. (Ita) - Banes M. (Aus) 0:2
13:50Bortolotti M. (Ita) - Quinzi G. (Ita) 0:2
14:35Gaio F. (Ita) - Bega A. (Ita) 2:1
14:45Peliwo F. (Can) - Di Nicola G. (Ita) 2:0
17:15Ehrat S. (Sui) - Robredo T. (Esp) 0:2
18:30Kuzmanov D. (Bul) - Travaglia S. (Ita) 0:2

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Blois (Francúzsko), antuka

14:15Arguello F./Vervoort M. - Barrientos N./Mena F. 0:2
15:10Diez S./Olivo R. - Eysseric J./Lamasine T. 0:2
16:00Hernandez-Fernandez J./Sousa P. - Martinez P./Zapata Miralles B. 1:2
17:00Guinard M./Rinderknech A. - Dutra Da Silva D./Sakamoto P. 2:0

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Bratislava (Slovensko), antuka

13:45Junaid R./Shamasdin A. - Arevalo M./Reyes-Varela M. 1:2
14:30Klein L./Molcan A. - Rondoni P./Vanneste J. 2:1
15:20Altuna T./Balazs A. - Brkic T./Pavič A. 0:2
15:25Jebavý R./Zelenay I. - Miedler L./Rola B. 2:0

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Fergana (Uzbekistan), tvrdý povrch

11:40Barrios T./Cid Subervi R. - Neuchrist M./Sakharov G. 2:1
12:00ZrušenéKravchuk K./Nedelko I. - Fruttero J. P./Gakhov I. -:-
12:00ZrušenéArtunedo Martinavarro A./Ruusuvuori E. - Maamoun K.M./Zhurbin A. -:-
13:00Matsui T./Uesugi K. - Fayziev S./Sultanov K. 0:2
13:10Artunedo Martinavarro A./Ruusuvuori E. - Celikbilek A./Ilkel C. 2:0
13:35Leshem E./Vukic A. - Fruttero J. P./Gakhov I. 1:2
14:10Kadhe A./Prashanth V. - Kotov P./Pavlioutchenkov A. 2:0

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Ilkley (Spojené kráľovstvo), tráva

12:10Reid M./Smith J-P. - Jubb P./Peniston R. 2:0
16:50Choinski J./Hoyt E. - Daniell M./Paes L. 1:2
18:05Monroe N./Vega Hernandez D. - Gong M-X./Zhang Z. 2:1
19:30Balaji N. S./Cerretani J. - Copil M./Humbert U. 0:2
20:55Gonzalez S./Qureshi A. U. H. - Jung J./Monteiro T. 2:0

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Parma (Taliansko), antuka

13:10Romboli F./Vavassori A. - Drzewiecki K./Walkow S. 2:0
14:30ZrušenéDescotte M. F./Peliwo F. - Cuevas M./Maytin R. -:-
14:30ZrušenéGrigelis L./Pellegrino A. - Daniel T./Gimeno-Traver D. -:-
15:15Grigelis L./Pellegrino A. - Grills J./Schnur M. J. 2:0
16:15Berrettini J./Brancaccio R. - Cuevas M./Maytin R. 2:1
17:00Goransson A./Verbeek S. - Balzerani R./Forti F. 2:0
17:45Basso A./Dalla Valle E. - Draganja T./Ocleppo J. 2:1

ITF MUŽI - DVOJHRY: Martos (Španielsko), tvrdý povrch

10:15King K. (Usa) - Frawley J. (Aus) 2:1
10:15Winter Lopez B. (Esp) - Vidal Azorin J. F. (Esp) 2:1
12:50Petit G. (Fra) - Jorda Sanchis D. (Esp) 2:1
13:05Perez C. S. (Esp) - Mertens Y. (Bel) 0:2
14:30Barroso Campos A. (Esp) - Fernandez Canovas A. (Esp) 2:0
16:10Carr S. (Irl) - Alcaraz Garfia C. (Esp) 1:2
16:35Lescure M. (Fra) - Canas G. J. P. (Esp) 2:0
16:35Vivero G. P. (Esp) - Sarkar S. (Usa) 0:2
18:20Bauvy R. (Fra) - Zeballos F. (Bol) 0:2
19:15Krainik P. (Can) - Struvay E. (Col) 0:2
20:30Pla Malfeito J. (Esp) - Niklas-Salminen P. (Fin) 0:2
22:10Borges N. (Por) - Jomby T. (Fra) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: Orlando (USA), antuka

15:05Mbithi M. (Usa) - Volfson D. (Can) 2:0
15:10Hilderbrand T. (Usa) - Hidalgo D. (Ecu) 0:2
15:10Kirchheimer S. (Usa) - Knight A. (Usa) 2:0
15:10Rotsaert A. (Usa) - Kohen A. (Arg) 0:2
16:50Hanzlik C. (Usa) - Kovacevic A. (Usa) 0:2
16:50Zapp L. (Usa) - Bernard A. (Usa) 2:0
17:00Bertran P. (Dom) - Bryde T. (Usa) 2:0
17:00Madaras N. (Rou) SKREČ - Jachuck R. (Usa) 0:0
18:00Shabaz M. (Usa) - Oosterbaan P. C. (Usa) 1:2
18:25Johnson JM. (Usa) - Botezan G. (Rou) 0:2
19:00McDaniel M. (Usa) - Baird D. (Usa) 0:2
19:20Corwin F. (Usa) - Svajda Z. (Usa) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: Tulsa (USA), tvrdý povrch

23:00Ritschard A. (Usa) - Sigouin B. (Can) 2:1
17:10Goldhoff G. (Usa) - Butsch J. (Usa) 2:0
17:15Arimilli N. (Usa) - Sarkissian A. (Usa) 0:2
17:15Reinberg E. (Usa) - Redlicki Mi. (Usa) 1:2
17:20Redlicki Ma. (Usa) - Freund S. (Swe) 2:0
18:35Zsiga M. (Hun) - Saraiva B. (Por) 2:0
18:45Brown A. (Usa) - Fenty A. (Usa) 2:1
18:45Pearson K. (Aus) - Riffice S. (Usa) 0:2
19:45Lebedev A. (Usa) - Markes C. (Usa) 0:2
21:10Chappell N. (Usa) - Dunbar J. (Usa) 2:0
00:40Ward E. (Usa) - Clark E. (Usa) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: Ilkley (Spojené kráľovstvo), tráva

12:25Anderson R. (Usa) - Kostyuk M. (Ukr) 2:1
14:45Babos T. (Hun) - Kerkhove L. (Ned) 2:0
16:15Flink V. (Rus) - Lumsden M. (Gbr) 2:0
16:20Danilovic O. (Srb) - Di Giuseppe M. (Ita) 1:2
16:25Jorovic I. (Srb) - Čepelová J. (Svk) 0:2
17:30Hibino N. (Jpn) - Linette M. (Pol) 1:2
18:30Wang Xiy. (Chn) - Cepede V. (Par) 1:2
18:55Rybáriková M. (Svk) - Perrin C. (Sui) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: Stare Splavy (Česko), antuka

10:10Kania P. (Pol) - Marchetti G. (Ita) 2:0
10:10Kilnarová M. (Cze) - Radanovic D. (Srb) 1:2
10:10Malečková J. (Cze) - Šramková R. (Svk) 0:2
10:10Talaba G. (Rou) - Ormaechea P. (Arg) 0:2
12:00Stojanovic N. (Srb) - Govortsova O. (Blr) 0:2
12:05Krejčíková B. (Cze) - Tomanová N. (Cze) 2:0
12:45Zarycka A. (Cze) - Seguel D. (Chi) 0:2
13:05Allertová D. (Cze) - Okamura K. (Jpn) 2:0
13:25Chwalinska M. (Pol) - Errani S. (Ita) 2:0
13:50Detiuc A. (Cze) - Chirico L. (Usa) 0:2
14:25Cadantu A. (Rou) - Pereira T. (Bra) 2:0
14:40Grymalska A. (Ita) - Kučová K. (Svk) 1:2
15:20Kalinina A. (Ukr) - Anshba A. (Rus) 2:0

TÍMY - MUŽI: Davis Cup - Group III (Svet)

17:05Honduras - Trinidad a Tobago 3:0
17:05Jamajka - Bermudy 2:1
17:05Kuba - Panama 2:1
17:10Antigua a Barbuda - Americké Panenské ostrovy 3:0
17:15Bahamy - Kostarika 0:3

TÍMY - ŽENY: Fed Cup - 2. skupina (Svet)

05:00Hongkong Ž - Pakistan Ž 3:0
05:00Nový Zéland Ž - Bangladéš Ž 3:0
05:00Uzbekistan Ž - Turkménsko Ž 3:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.