REFRESH

Tenis » Včera » Dohrané

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Istanbul (Turecko), tvrdý povrch

09:05Bonzi B. (Fra) - Hoang A. (Fra) 2:1
09:05Soeda G. (Jpn) - Safwat M. (Egy) WO -:-
10:05Huesler M. (Sui) - Rinderknech A. (Fra) 0:2
11:45Kirkin E. (Tur) - Kovalik J. (Svk) 1:2

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Istanbul (Turecko), tvrdý povrch

14:25Galloway R./Lawson A. - Goransson A./Pel D. 0:2
15:55Erlich J./Vasilevski A. - Glasspool L./Heliovaara H. 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Antalya (Turecko), antuka

08:30Brancaccio R. (Ita) - Orlov V. (Ukr) 2:0
08:30Cachin P. (Arg) - Borges N. (Por) 0:2
08:30Hidalgo D. (Ecu) - Fonio G. (Ita) 0:2
08:30Molleker R. (Ger) - Cerundolo J. M. (Arg) 1:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Cairo 3 (Egypt), antuka

09:00Barranco C. J. (Esp) - Agamenone F. (Ita) 1:2
09:00Diaz Acosta F. (Arg) - Nikles J. (Sui) 2:0
10:30Paz J. P. (Arg) - Sanchez Jover C. (Esp) 2:1
10:30Zekic M. (Srb) - Jianu F. C. (Rou) 1:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15+H Bressuire (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

11:00Denolly C. (Fra) - Rune H. (Den) 0:2
11:00Sijsling I. (Ned) - Brouwer G. (Ned) 0:2
12:30Martineau M. (Fra) - Hassan B. (Ger) 2:1
12:30Sels J. (Ned) - Bergs Z. (Bel) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Antalya (Turecko), antuka

08:30Andreeva E. (Rus) - Dinu C. (Rou) 0:2
08:30Avdeeva J. (Rus) - Makarova E. (Rus) 2:1
08:30Laboutková A. (Cze) - Sonmez Z. (Tur) 2:0
10:00Sakellaridi S. (Gre) - Brancaccio N. (Ita) 2:1

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Cairo 3 (Egypt), antuka

09:00Falkner Z. (Slo) - Avanesyan E. (Rus) 0:2
09:00Kraus S. (Aut) - Stevens L. (Ned) 2:0
09:00Morgina A. (Rus) - Herdzelas D. (Bih) 1:2
10:30Samir S. (Egy) - Skamlova C. (Svk) 1:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Manacor (Španielsko), tvrdý povrch

10:30Cakarevic S. (Fra) - Jeanjean L. (Fra) 1:2
10:30Cavalle-Reimers Y. (Esp) - Waltert S. (Sui) 2:0
10:30Karunaratne A. (Sri) - Arango E. (Col) 2:0
11:30Eala A. (Phl) - Monnet C. (Fra) 2:1

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Fujairah (Spojené Arabské Emiráty), tvrdý povrch

08:00Golubic V. (Sui) - Snigur D. (Ukr) 2:0
10:00Nara K. (Jpn) SKREČ - Tauson C. (Den) 0:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Antalya (Turecko), antuka

11:00Cachin P./Cerundolo J. M. - Kravchenko G./Lazarov A. WO -:-
11:00Alkaya M./Ilkel B. - Brancaccio R./Galoppini D. 0:2
11:00Borges N./Rybakov A. - Altuna T./Hidalgo D. 2:0
11:00Akkoyun U./Turker M. N. - Bonadio R./Fonio G. 0:2
13:15Brancaccio R./Galoppini D. - Kravchenko G./Lazarov A. 2:0
14:00Bonadio R./Fonio G. - Borges N./Rybakov A. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Cairo 3 (Egypt), antuka

12:00Agamenone F./Casanova H. - Gakhov I./Krainer L. 0:2
12:00Matuszewski P./Nikles J. - Granollers G./Toledo B. P. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15+H Bressuire (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

14:00Ayeni A./Smith R. - De Schepper K./Napolitano S. 2:1

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Antalya (Turecko), antuka

08:30Mandlik E./Yamaguchi M. - Paoletti M./Zantedeschi A. 0:2
10:00Reyngold E./Shalimova E. - Doroshina O./Koval V. 2:0
11:00Bulgaru M./Dinu C. - Paoletti M./Zantedeschi A. 2:1
11:00Kato M./Ogata H. - Laboutková A./Rusova A. 2:1
11:00Lopatetska D./Sonmez Z. - Anane S./Atay S. 2:1
14:00Lopatetska D./Sonmez Z. - Bosio V./Ce G. 0:2
14:15Bulgaru M./Dinu C. - Kato M./Ogata H. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Cairo 3 (Egypt), antuka

12:00Herdzelas D./Husaric A. - Davis E./Nefedova A. 1:2
12:00Avanesyan E./Stevens L. - Bhatia R./Miyazaki L. 2:1

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Manacor (Španielsko), tvrdý povrch

10:30In-Albon Y./Ryser V. - Fita Boluda A./Selekhmeteva O. 1:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25 Fujairah (Spojené Arabské Emiráty), tvrdý povrch

11:00Buyukakcay C./Golubic V. - Bains N./Bhosale R. 2:1

EXHIBÍCIA - MUŽI: UTR Pro Match Series (Svet), tvrdý povrch

00:10Jasika O. (Aus) - Azhar A. (Mys) 2:0
00:10Ma W. (Aus) - Tu L. (Aus) 0:2
01:30Fancutt T. J. (Aus) - Puttergill C. (Aus) 2:0
02:15Beale J. (Aus) - Gaal C. (Aus) 2:0
03:10Polmans M. (Aus) - Grills J. (Aus) 2:1
04:00Aguiard E. (Aus) - Laubser B. (Rsa) 2:0
06:00Romios M. C. (Aus) SKREČ - Bosancic T. (Aus) 0:1
06:20Bulte A. (Aus) - Klein B. (Gbr) 0:2
15:10Volfson D. (Can) - Pecotic M. (Cro) 0:2
15:15Bangoura S. (Usa) - Perego G. (Ita) 1:2
17:05Garcia I. (Pur) - Aragone J. (Usa) 0:2
17:45Arconada J. (Usa) - Sullivan C. (Usa) 0:2
18:25Vashistha A. (Ind) - Rodriguez C. (Col) 0:2
19:00ZrušenéVashistha A. (Ind) - Sanchez C. (Usa) -:-
19:20Jachuck R. (Usa) - Carnevale-Miino T. (Ita) 2:0
22:40Bosancic T. (Aus) - Grills J. (Aus) 0:2

EXHIBÍCIA - ŽENY: UTR Pro Match Series (Svet), tvrdý povrch

23:50Sherif J. (Usa) - Lambert M. (Usa) 2:0
00:10Fowler J. (Aus) - Symons O. (Aus) 1:2
00:10Gilheany R. (Aus) - Yadlapalli P. (Ind) 0:2
00:10ZrušenéKiss C. (Usa) - Weekley M. (Usa) -:-
01:30Rothman R. (Aus) SKREČ - Osborne A. (Aus) 0:1
02:00Spiridis H. (Aus) - Woolcock B. (Aus) 0:2
03:10Bai A. (Aus) - Micic E. (Aus) 1:2
04:00Adams J. (Aus) - Tsoukalas M. (Aus) 2:0
06:00Parnaby A. (Aus) - Westbury K. (Nzl) 0:2
06:00Stevens A. (Aus) - Djamshidi N. (Aus) 1:2
17:10McCray M. (Usa) - Sanchez A. S. (Mex) 0:2
17:10Shkudun A. (Ukr) - Bruu-Syversen F. (Nor) 2:0
18:30Stammel B. (Usa) - Lutkemeyer A. (Usa) 0:2
18:35Ekstrand E. (Usa) - Lambert M. (Usa) 0:2
18:35ZrušenéHance K. (Usa) - Lambert M. (Usa) -:-
19:55Hewitt D. (Usa) SKREČ - Pitts M. (Usa) 1:1
20:50Games L. (Usa) - Driscoll T. (Usa) 2:0
22:40Barry M. (Nzl) - Micic E. (Aus) 2:0
22:45Lynn R. (Usa) - Weekley M. (Usa) 2:0
23:25ZrušenéGiavara H. (Usa) - Ng T. (Usa) -:-
00:00Woolcock B. (Aus) - Adams J. (Aus) 2:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.