REFRESH

Tenis » Včera » Dohrané

ATP - DVOJHRY: Chengdu (Čína), tvrdý povrch

07:10Garin Ch. (Chi) - Edmund K. (Gbr) 2:0
08:40Klahn B. (Usa) - Jung J. (Tpe) 2:1
11:15Evans D. (Gbr) - Bai Y. (Chn) 2:1

ATP - DVOJHRY: Zhuhai (Čína), tvrdý povrch

07:40Gojowczyk P. (Ger) - Norrie C. (Gbr) 0:2
09:05Nishioka Y. (Jpn) - Ramos A. (Esp) 0:2
10:35Ito T. (Jpn) - Wu D. (Chn) 1:2
13:40Mannarino A. (Fra) - Zhang Z. (Chn) 2:0

WTA - DVOJHRY: Taškent (Uzbekistan), tvrdý povrch

07:10Cirstea S. (Rou) - Allertová D. (Cze) 2:0
07:10Dart H. (Gbr) - Kalinskaya A. (Rus) 0:2
07:10Kawa K. (Pol) - Diatchenko V. (Rus) 2:0
08:35Sharipova S. (Uzb) - Kovinic D. (Mne) 1:2
08:55Bondarenko K. (Ukr) - Minnen G. (Bel) 0:2
09:10Martincová T. (Cze) - Begu I. (Rou) 2:1
10:10Van Uytvanck A. (Bel) - Samsonova L. (Rus) 2:0
10:55Zavatska K. (Ukr) - Ostapenko J. (Lat) SKREČ 1:0
12:10Kuzmova V. (Svk) - Di Lorenzo F. (Usa) 2:0

WTA - DVOJHRY: Wuhan (Čína), tvrdý povrch

05:00ZrušenéAzarenka V. (Blr) - Vekic D. (Cro) -:-
05:10Jabeur O. (Tun) - Vekic D. (Cro) 2:1
05:10Kozlova Kat. (Ukr) - Riske A. (Usa) 1:2
05:10Kuznetsova S. (Rus) - Putintseva Y. (Kaz) SKREČ 1:0
05:10Sevastova A. (Lat) - McHale C. (Usa) 1:2
06:20Wang Y. (Chn) - Davis L. (Usa) SKREČ 1:1
07:20Wozniacki C. (Den) - Hsieh S-W. (Tpe) 1:2
07:35Martic P. (Cro) - Mladenovic K. (Fra) 2:0
07:55Kudermetova V. (Rus) - Alexandrova E. (Rus) 2:1
08:00ZrušenéKeys M. (Usa) - Giorgi C. (Ita) -:-
08:55Stosur S. (Aus) - Anisimova A. (Usa) 1:2
09:00Peterson R. (Swe) - Giorgi C. (Ita) SKREČ 1:0
09:40Puig M. (Pur) - Kerber A. (Ger) 2:1
11:05Siniaková K. (Cze) - Mertens E. (Bel) 0:2
12:40Peng S. (Chn) - Muguruza G. (Esp) 0:2
12:50Pavlyuchenkova A. (Rus) - Kenin S. (Usa) 0:2
13:50ZrušenéBouzková M. (Cze) - Muchová K. (Cze) -:-
14:05Kvitová P. (Cze) - Hercog P. (Slo) 2:0
14:40Bouzková M. (Cze) - Zidansek T. (Slo) 2:0
16:05Sabalenka A. (Blr) - Collins D. R. (Usa) 2:0

ATP - ŠTVORHRY: Zhuhai (Čína), tvrdý povrch

11:10Cecchinato M./Ruud C. - Oliveira G./Vasilevski A. 0:2

WTA - ŠTVORHRY: Taškent (Uzbekistan), tvrdý povrch

12:30Lister C. E./Sizikova Y. - Govortsova O./Savinykh V. 0:2
12:45Abduraimova N./Amanmuradova A. - Jakupovic D./Santamaria S. 0:2

WTA - ŠTVORHRY: Wuhan (Čína), tvrdý povrch

10:05Garcia C./Mattek-Sands B. - Jurak D./Martinez Sanchez M. J. 2:0
10:10Ninomiya M./Yang Z. - Aoyama S./Shibahara E. 2:0
11:25Kalashnikova O./King V. - Adamczak M./Han X.Y. 2:1
11:50Blinkova A./Voráčová R. - Christian K./Moore J. 2:0
13:20Sanders S./Yastremska D. - Melichar N./Peschke K. 0:2
13:25Bertens K./Pattinama Kerkhove L. - Duan Y./Kudermetova V. 1:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Buenos Aires 2 (Argentína), antuka

15:45Baez S. (Arg) - Sakamoto P. (Bra) 1:2
17:25Olivieri G. A. (Arg) - Gutierrez Oscar J. (Bra) 2:0
18:10Correia J. (Bra) - Toledo B. P. (Esp) 0:2
18:25Zukas M. (Arg) - Ugo Carabelli C. (Arg) 1:2
19:20Burruchaga R. A. (Arg) - Lindell Ch. (Swe) 0:2
19:30Elias G. (Por) SKREČ - Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) 0:1
21:00Alvarez N. (Per) - Cerundolo J. M. (Arg) 2:0
21:00Malla B. (Chi) - Cuevas M. (Uru) 0:2
21:15Tirante T. A. (Arg) - Matos R. (Bra) 2:0
22:30Etcheverry T. M. (Arg) - Hamou M. (Fra) 0:2
22:55Clezar G. (Bra) - Casanova H. (Arg) 0:2
00:20Luz O. (Bra) - Ficovich J. P. (Arg) 0:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Orleans (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

12:20Roumane R. (Fra) - Safiullin R. (Rus) 2:0
13:15Stebe C-M. (Ger) - Galovic V. (Cro) SKREČ 1:0
13:55Janvier M. (Fra) - Kuhn N. (Esp) 2:0
14:10Halys Q. (Fra) - Kolář Z. (Cze) 0:2
15:25Blancaneaux G. (Fra) - Vanni L. (Ita) 0:2
15:30Otte O. (Ger) - Miedler L. (Aut) 0:2
17:10Karlovskiy E. (Rus) - Ivashka I. (Blr) 0:2
18:10Rosol L. (Cze) - Darcis S. (Bel) 0:2
19:00Lestienne C. (Fra) - Karatsev A. (Rus) 2:1
20:05Stachovskij S. (Ukr) - Cornut-Chauvinc A. (Fra) 2:0
21:15Lamasine T. (Fra) - Kamke T. (Ger) 2:0
21:45Bourgue M. (Fra) - Marcora R. (Ita) 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Tiburon (USA), tvrdý povrch

19:10Ritschard A. (Usa) - Peniston R. (Gbr) 0:2
20:30Smith R. (Usa) - Escobar G. (Ecu) 1:2
20:40Nava E. (Usa) - Blanch U. (Usa) 0:2
21:10Gomez-Herrera C. (Esp) - Fanselow S. (Ger) 2:1
21:50Peliwo F. (Can) - Redlicki Mi. (Usa) 1:2
22:40Aragone J. (Usa) - Altamirano C. (Usa) 2:0
23:25Pervolarakis M. (Gre) - Sinclair C. (Aus) 2:0
00:10Holt B. (Usa) - Sarmiento R. (Usa) 2:1

TÍMY - MUŽI: Laver Cup (Svet)

13:20Európa - World 13:11

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.