REFRESH

Tenis » Včera » Dohrané

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Lima (Peru), antuka

16:10Barrios T. (Chi) - Kopřiva V. (Cze) 2:1
16:10Galan Riveros D. E. (Col) - Carballes Baena R. (Esp) 2:0
18:20Cerundolo F. (Arg) - Tirante T. A. (Arg) 0:2
19:15Tabilo A. (Chi) - Sachko V. (Ukr) 0:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Sao Paulo (Brazília), antuka

15:10Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) - Popko D. (Kaz) 2:1
16:50Ferreira Silva F. (Por) - Ugo Carabelli C. (Arg) 2:0
17:40Janvier M. (Fra) - Sakamoto P. (Bra) 1:2
19:45Menezes J. (Bra) - Pucinelli de Almeida M. (Bra) 2:0

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Lima (Peru), antuka

20:15Escobar G./Sitak A. - Cervantes I./Roca Batalla O. 0:2

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Sao Paulo (Brazília), antuka

15:10Dutra Da Silva R./Romboli F. - Gomez-Herrera C./Ortega-Olmedo R. 2:0
19:25Martinez L. D./Meligeni Rodrigues Alves F. - Duran G./Quiroz R. 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Benicarlo (Španielsko), antuka

10:05Bortolotti M. (Ita) - Martin Tiffon P. (Esp) 2:0
10:10Alvarez Varona N. (Esp) - Marmousez L. (Fra) 2:1
10:10Cornut-Chauvinc A. (Fra) - De Schepper K. (Fra) 2:0
10:10Esteve L. E. (Esp) - Gakhov I. (Rus) 1:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Bratislava (Slovensko), tvrdý povrch (hala)

10:00Dubrivnyy A. (Rus) - Bergs Z. (Bel) 0:2
10:00Ursu V. (Ukr) - Kalenichenko D. (Ukr) 0:2
11:30Bobrov B. (Rus) - Simon T. (Ger) 2:1
11:30Gengel M. (Cze) - Fajta P. (Hun) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Cairo (Egypt), antuka

09:00Patino L. (Mex) - Michalski D. (Pol) 0:2
09:00Visker N. (Ned) - Otegui J. B. (Arg) 2:0
09:00Zekic M. (Srb) - Paz J. P. (Arg) 2:1
12:00Maggioli E. (Ita) - Pontjodikromo S. (Ned) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Heraklion (Grécko), tvrdý povrch

09:00Andreev A. (Bul) - Stodder T. (Ger) 2:0
09:00Lehečka J. (Cze) - Gerch L. (Ger) 2:1
10:30Alves M. (Bra) - Patten H. (Gbr) 2:0
10:30Peniston R. (Gbr) - Brouwer G. (Ned) 2:1

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

09:00Capecchi D. (Ita) - Droguet T. (Fra) 0:2
09:00Coulibaly E. (Ivo) - Raisma K. (Est) 0:2
09:00Descotte M. F. (Arg) - Potenza L. (Ita) 0:2
09:00Giacomini L. (Ita) - Delage P. (Fra) 2:1
09:00Mansouri S. (Tun) - Kachmazov A. (Rus) 0:2
09:00Martinez M. (Sui) - Kirkin E. (Tur) 0:2
09:00Oetzbach A. (Ger) - Lipovsek P. T. (Slo) 0:2
09:00Rosenkranz M. (Ger) - Deleersnyder C. (Fra) SKREČ 0:0
13:30Kachmazov A. (Rus) - Raisma K. (Est) 0:2
13:30Potenza L. (Ita) - Lipovsek P. T. (Slo) 0:2
14:00Droguet T. (Fra) - Giacomini L. (Ita) 0:2
14:00Rosenkranz M. (Ger) - Kirkin E. (Tur) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Cairo (Egypt), antuka

09:00Aney J. (Usa) - Laskutova K. (Rus) 2:0
09:00Kulambayeva Z. (Kaz) - Alves C. (Bra) 0:2
09:00Stevens L. (Ned) - Matusová B. (Svk) 2:0
12:00Mishina D. (Rus) - Andreeva E. (Rus) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Heraklion (Grécko), antuka

09:00Ambrosio S. (Ger) - Vidmanova D. (Cze) 1:2
09:00Rosca A. (Rou) - Rosca I. L. (Rou) 2:0
10:30Craciun G. A. (Rou) - Meliss V. (Ita) 1:2
10:30Koshiishi A. (Jpn) - Sakellaridi S. (Gre) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Las Palmas de Gran Canaria (Španielsko), antuka

11:00Custic M. (Esp) - Lazaro Garcia A. (Esp) 1:2
11:00Lamens S. (Ned) - Zarycka A. (Cze) 0:2
11:00Selekhmeteva O. (Rus) - Gerlach K. (Ger) 1:2
11:00Zanevska M. (Bel) - Parry D. (Fra) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Berberovic N. (Bih) - Hatouka Y. (Blr) 0:2
10:00Evtimova D. (Bul) - Droguet A. (Fra) 0:2
10:00Monnet C. (Fra) - Ibbou I. (Alg) 2:1
10:00Talbi S. (Blr) - Arcangioli M. (Fra) 1:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Benicarlo (Španielsko), antuka

12:40Barroso Campos A./Winter Lopez B. - Barranco C. J./Roglan A. 1:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Bratislava (Slovensko), tvrdý povrch (hala)

13:00Misolic F./Nincevic F. - Palovic L./Pokorný L. 0:2
13:00Dubrivnyy A./Ursu V. - Mikula M./Wojcik Y. 2:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Cairo (Egypt), antuka

12:00Otegui J. B./Paz J. P. - Kadhe A./Shyla Y. 2:0
12:00Chandrasekar A./Sureshkumar M. - Nikles J./Sanchez Jover C. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Heraklion (Grécko), tvrdý povrch

09:00Miedler L./Oberleitner N. - Thanos A./Tsitsipas P. 2:1
12:00Stodder T./Strombachs R. - Kodat T. A./Paroulek T. 2:0

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Cairo (Egypt), antuka

12:00Avanesyan E./Kubareva A. - Murta I./Stevens L. 2:1
12:00Kulambayeva Z./Saidenova N. - Nefedova A./Ortenzi J. 1:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Heraklion (Grécko), antuka

12:00Rosca A./Rosca I. L. - Amiraghyan A./Shapatava S. 2:0
15:00Rosca A./Rosca I. L. - Nepliy E./Pavlou D. 2:0

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Las Palmas de Gran Canaria (Španielsko), antuka

13:00Gatica B./Pereira R. - Gamiz A./Naya G. 1:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

13:30Ponomar L./Vanlangendonck E. - Bryson J./Graovac A. 2:0
14:30Gram O./Hatouka Y. - Droguet A./Talbi S. 0:2
14:30Arcangioli M./Mansouri Y. - Catini C./Astrid C. . 1:2
14:30Evtimova D./Monnet C. - Michalitsch A./Vangelova A. 2:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.