m.FlashScore.sk

REFRESH

Tenis » Dnes » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: Halle (Nemecko), tráva

12:00Berrettini M. (Ita) - Seppi A. (Ita) -:-
13:30Gasquet R. (Fra) - Bautista R. (Esp) -:-
15:00Johnson S. (Usa) - Zverev A. (Ger) -:-
17:30Federer R. (Sui) - Tsonga J-W. (Fra) -:-

ATP - DVOJHRY: Londýn (Spojené kráľovstvo), tráva

12:00Čilič M. (Cro) - Schwartzman D. (Arg) -:-
12:00Simon G. (Fra) - Anderson K. (Rsa) -:-
13:30Dimitrov G. (Bul) - Auger-Aliassime F. (Can) -:-
13:30Kyrgios N. (Aus) - Carballes Baena R. (Esp) -:-
13:30PrerušenéTsitsipas S. (Gre) - Edmund K. (Gbr) 1:0
14:30Wawrinka S. (Sui) - Mahut N. (Fra) -:-
15:00Bedene A. (Slo) - Raonic M. (Can) -:-
15:00Pouille L. (Fra) - Medvedev D. (Rus) -:-

WTA - DVOJHRY: Birmingham (Spojené kráľovstvo), tráva

12:30Brady J. (Usa) - Barty A. (Aus) -:-
14:00Osaka N. (Jpn) - Putintseva Y. (Kaz) -:-
15:30Rodina E. (Rus) - Goerges J. (Ger) -:-
17:00Wang Q. (Chn) - Williams V. (Usa) -:-

WTA - DVOJHRY: Fed Cup - 2. skupina (Svet)

04:00ZrušenéWu Ho C. (Hkg) - Jolly J. S. (Ban) -:-
05:00Ivanov V. (Nzl) - Khokhar M. (Pak) 2:0
05:00Wu Ho C. (Hkg) - Sen S. (Ban) 2:0
05:30ZrušenéChong E. W. (Hkg) - Afrose E. (Ban) -:-
05:30Nayar S. (Mys) - Muhammetkuliyeva G. (Tkm) 2:0
05:55Chong E. W. (Hkg) - Afrin M. (Ban) 2:0
06:00Hourigan P. M. (Nzl) - Mahboob Khan S. (Pak) 2:0
06:25Wan A. A. (Mys) - Azimbayeva A. (Tkm) 2:0

WTA - DVOJHRY: Mallorca (Španielsko), tráva

12:00Bencic B. (Sui) - Rogers S. (Usa) -:-
14:00Cornet A. (Fra) - Anisimova A. (Usa) -:-
16:30Kerber A. (Ger) - Sharapova M. (Rus) -:-
18:30Badosa G. P. (Esp) - Garcia C. (Fra) -:-
reklama

ATP - ŠTVORHRY: Halle (Nemecko), tráva

12:00Marach O./Melzer J. - Klaasen R./Venus M. -:-
13:30Kubot L./Melo M. - Goffin D./Herbert P.H. -:-
13:30Berrettini M./Rojer J-J. - Mektic N./Skugor F. -:-
15:00Brown D./Puetz T. - McLachlan B./Struff J-L. -:-

ATP - ŠTVORHRY: Londýn (Spojené kráľovstvo), tráva

12:00Kontinen H./Peers J. - Lindstedt R./Sitak A. -:-
12:00ZrušenéKontinen H./Peers J. - Del Potro J./Zeballos H. -:-
16:00Evans D./Skupski K. - Auger-Aliassime F./De Minaur A. -:-
17:30Cabal J.S./Farah R. - Lopez F./Murray A. -:-
18:00Chardy J./Martin F. - Čilič M./Dodig I. -:-
18:00Murray J./Skupski N. - Mahut N./Roger-Vasselin E. -:-
18:00Pouille L./Wawrinka S. - Pavič M./Soares B. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Birmingham (Spojené kráľovstvo), tráva

13:00Ostapenko J./Voskoboeva G. - Melichar N./Peschke K. -:-
14:30Atawo R./Kichenok L. - Hsieh S-W./Strycova B. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Fed Cup - 2. skupina (Svet)

06:45Ng K. Y./Wong H. Y. C. - Afrose E./Jolly J. S. 2:0
07:20Ivanov V./Routliffe E. - Khokhar M./Malik N. 2:0
07:30ZrušenéNg K. Y./Wong H. Y. C. - Afrin M./Sen S. -:-
08:00Mohd Adam Das S. S./Noordin J. - Karajayeva R./Klycheva A. 2:0

WTA - ŠTVORHRY: Mallorca (Španielsko), tráva

12:00Guarachi A./Santamaria S. - Aoyama S./Krunic A. -:-
13:30Puig M./Sevastova A. - Flipkens K./Larsson J. -:-
15:00Mertens E./Zhang S. - Bencic B./Kuzmova V. -:-
16:30Martinez Sanchez M. J./Sorribes Tormo S. - Krawczyk D./Olmos G. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Blois (Francúzsko), antuka

1. setLamasine T. (Fra) - Coria F. (Arg) 0:0 (1:2)
1. setZapata Miralles B. (Esp) - Coppejans K. (Bel) 0:0 (1:1)
12:30Sousa P. (Por) - Dutra Da Silva D. (Bra) -:-
12:30Tatlot J. S. (Fra) - Martinez P. (Esp) -:-
14:00Roca Batalla O. (Esp) - Cachin P. (Arg) -:-
15:30Blancaneaux G. (Fra) - Arguello F. (Arg) -:-
15:30Giustino L. (Ita) - Diez S. (Can) -:-
17:30Lestienne C. (Fra) - Galan Riveros D. E. (Col) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Bratislava (Slovensko), antuka

1. setRola B. (Slo) - Vatutin A. (Rus) 0:0 (1:3)
1. setSafwat M. (Egy) - Arevalo M. (Sal) 0:0 (2:1)
1. setSilva Frederico F. (Por) - Šafránek V. (Cze) 0:0 (0:1)
12:30Balazs A. (Hun) - Kolář Z. (Cze) -:-
12:30Miedler L. (Aut) - Gombos N. (Svk) -:-
14:00Kovalik J. (Svk) - Ignatik U. (Blr) -:-
15:30Pavlásek A. (Cze) - Martin A. (Svk) -:-
16:00Kližan M. (Svk) - Nagal S. (Ind) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Fergana (Uzbekistan), tvrdý povrch

07:05Celikbilek A. (Tur) - Cid Subervi R. (Dom) 1:2
07:05King E. (Usa) - Barrios T. (Chi) 2:0
07:05Sultanov K. (Uzb) - Crepatte B. (Fra) 2:1
08:40Gakhov I. (Rus) - Kotov P. (Rus) 1:2
09:05Ruusuvuori E. (Fin) - Leshem E. (Isr) 2:0
09:15Yang T-H. (Tpe) - Vukic A. (Aus) 0:2
2. setSetkic A. (Bih) - Ilkel C. (Tur) 1:0 (6:3,1:4)
2. setWu D. (Chn) - Sakharov G. (Fra) 0:1 (3:6,1:2)

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Ilkley (Spojené kráľovstvo), tráva

12:00Majchrzak K. (Pol) - Veselý J. (Cze) -:-
13:30Granollers M. (Esp) - Barrere G. (Fra) -:-
15:00Koepfer D. (Ger) - Jung J. (Tpe) -:-
15:00Kwon Soon W. (Kor) - Humbert U. (Fra) -:-
15:00Soeda G. (Jpn) - Copil M. (Rou) -:-
16:30Bemelmans R. (Bel) - Hoang A. (Fra) -:-
16:30Novak D. (Aut) - Jubb P. (Gbr) -:-
16:30Rosol L. (Cze) - Ymer M. (Swe) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Parma (Taliansko), antuka

10:10Grills J. (Aus) - Berrettini J. (Ita) 0:2
2. setVavassori A. (Ita) - Collarini A. (Arg) 0:1 (2:6,5:2)
11:40Peliwo F. (Can) - Lenz J. (Ger) -:-
12:00Brancaccio R. (Ita) - Robredo T. (Esp) -:-
13:00Cuevas M. (Uru) - Banes M. (Aus) -:-
13:30Pellegrino A. (Ita) - Travaglia S. (Ita) -:-
15:00Fatic N. (Bih) - Zeppieri G. (Ita) -:-
18:00Gaio F. (Ita) - Quinzi G. (Ita) -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Blois (Francúzsko), antuka

1. setBarrientos N./Mena F. - Cornut-Chauvinc A./Martineau M. 0:0 (2:2)
12:30Denolly C./Muller A. - Guinard M./Rinderknech A. -:-
14:00Sels J./Van Rijthoven T. - Eysseric J./Lamasine T. -:-
15:30Martinez P./Zapata Miralles B. - Galdos S./Siljestrom A. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Bratislava (Slovensko), antuka

13:00Jebavý R./Zelenay I. - Klec I./Sproch D. -:-
14:00Gille S./Vliegen J. - Brkic T./Pavič A. -:-
15:30Jahn J./Karatsev A. - Lammons N./Sancic A. -:-
17:00Klein L./Molcan A. - Arevalo M./Reyes-Varela M. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Fergana (Uzbekistan), tvrdý povrch

14:00King E./Reese H. WO - Barrios T./Cid Subervi R. -:-
15:00Khabibulin T./Manafov V. - Fayziev S./Sultanov K. -:-
15:00Artunedo Martinavarro A./Ruusuvuori E. - Fruttero J. P./Gakhov I. -:-
15:30Kadhe A./Prashanth V. - Cacic N./Yang T-H. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Ilkley (Spojené kráľovstvo), tráva

13:00Arends S./Pel D. - Nedunchezhiyan J./Raja P. -:-
18:00Bolt A./Purcell M. - Copil M./Humbert U. -:-
18:00Gonzalez S./Qureshi A. U. H. - Monroe N./Vega Hernandez D. -:-
18:00Reid M./Smith J-P. - Daniell M./Paes L. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Parma (Taliansko), antuka

1. setBonadio R./Heyman C. - Behar A./Escobar G. 0:0 (2:2)
12:30Romboli F./Vavassori A. - Basso A./Dalla Valle E. -:-
14:00Bega A./Collarini A. - Berrettini J./Brancaccio R. -:-
14:30Goransson A./Verbeek S. - Grigelis L./Pellegrino A. -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: Martos (Španielsko), tvrdý povrch

15:00King K. (Usa) - Petit G. (Fra) -:-
15:00Struvay E. (Col) - Niklas-Salminen P. (Fin) -:-
15:00Winter Lopez B. (Esp) - Roelofse R. (Rsa) -:-
16:30Mridha J. (Swe) - Jomby T. (Fra) -:-
16:30Olivetti A. (Fra) - Lescure M. (Fra) -:-
16:30Sarkar S. (Usa) - Saito T. (Jpn) -:-
18:00Zeballos F. (Bol) - Mertens Y. (Bel) -:-
20:00Barroso Campos A. (Esp) - Alcaraz Garfia C. (Esp) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: Orlando (USA), antuka

15:00Baird D. (Usa) - Kohen A. (Arg) -:-
15:00PrerušenéBoulais J. (Can) - Rodriguez R. (Ven) 0:0
15:00PrerušenéCatanzariti A.J. (Usa) - Zink T. (Usa) 1:0
15:00Jachuck R. (Usa) - Kovacevic A. (Usa) -:-
15:00Mayo K. (Usa) - Kirkov V. (Usa) -:-
16:00Corwin F. (Usa) - Mbithi M. (Usa) -:-
16:30Bertran P. (Dom) - Hidalgo D. (Ecu) -:-
16:30Botezan G. (Rou) - Oosterbaan P. C. (Usa) -:-
16:30Kirchheimer S. (Usa) - Zapp L. (Usa) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: Tulsa (USA), tvrdý povrch

00:40Ward E. (Usa) - Clark E. (Usa) 0:2
17:00Cressy M. (Usa) - Brown A. (Usa) -:-
17:00Goldhoff G. (Usa) - McNally J. (Usa) -:-
17:00Ritschard A. (Usa) - Riffice S. (Usa) -:-
18:30Clark E. (Usa) - Redlicki Mi. (Usa) -:-
18:30Redlicki Ma. (Usa) - Zsiga M. (Hun) -:-
18:30Zhu E. (Usa) - Brouwer G. (Ned) -:-
20:00Gonzalez A. (Col) - Chappell N. (Usa) -:-
20:00Markes C. (Usa) - Sarkissian A. (Usa) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: Ilkley (Spojené kráľovstvo), tráva

12:00Čepelová J. (Svk) - Flink V. (Rus) -:-
12:00Smitková T. (Cze) - Swan K. (Gbr) -:-
13:30Babos T. (Hun) - Zhu L. (Chn) -:-
13:30Blinkova A. (Rus) - Di Giuseppe M. (Ita) -:-
13:30Niculescu M. (Rou) - Anderson R. (Usa) -:-
15:00Rybáriková M. (Svk) - Haddad Maia B. (Bra) -:-
15:00Wickmayer Y. (Bel) - Schoofs B. (Ned) -:-
16:30Cepede V. (Par) - Linette M. (Pol) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: Stare Splavy (Česko), antuka

10:05Allertová D. (Cze) - Šramková R. (Svk) 2:0
2. setChirico L. (Usa) - Ormaechea P. (Arg) 0:1 (6:7,0:5)
10:10Kalinina A. (Ukr) - Lansere S. (Rus) 2:0
1. setCadantu A. (Rou) - Kania P. (Pol) 0:0 (1:0)
11:30Krejčíková B. (Cze) - Chwalinska M. (Pol) -:-
11:40Paar L. (Rou) - Radanovic D. (Srb) -:-
13:00Hradecká L. (Cze) - Kučová K. (Svk) -:-
13:00Seguel D. (Chi) - Govortsova O. (Blr) -:-

TÍMY - MUŽI: Davis Cup - Group III (Svet)

17:00Bahamy - Americké Panenské ostrovy -:-
17:00Bermudy - Trinidad a Tobago -:-
17:00Honduras - Panama -:-
17:00Jamajka - Kuba -:-
17:00Portoriko - Antigua a Barbuda -:-

TÍMY - ŽENY: Fed Cup - 2. skupina (Svet)

05:00Hongkong Ž - Bangladéš Ž 3:0
05:00Nový Zéland Ž - Pakistan Ž 3:0
05:30Malajzia Ž - Turkménsko Ž 3:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.