REFRESH

Tenis » Dnes » Všetky zápasy

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Lima (Peru), antuka

16:00Cerundolo J. M. (Arg) - Sachko V. (Ukr) -:-
16:00Galan Riveros D. E. (Col) - Cervantes I. (Esp) -:-
17:30Olivo R. (Arg) - Carballes Baena R. (Esp) -:-
20:00Tabilo A. (Chi) - Alvarez N. (Per) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Sao Paulo (Brazília), antuka

14:00Safwat M. (Egy) - Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) -:-
14:00Sakamoto P. (Bra) - Ficovich J. P. (Arg) -:-
15:30Monteiro T. (Bra) - Janvier M. (Fra) -:-
15:30Quiroz R. (Ecu) - Popko D. (Kaz) -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Lima (Peru), antuka

16:00ZrušenéBarrios T./Tabilo A. - Martos Gornes S./Munar J. -:-
17:30Galdos S./Mena F. - Kopřiva V./Merino A. -:-
19:00Altamirano C./Sachko V. - De Jong J./Sels J. -:-
19:30Galan Riveros D. E./Velotti A. - Doumbia S./Reboul F. -:-
21:30Cerundolo F./Olivo R. - Cervantes I./Roca Batalla O. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Sao Paulo (Brazília), antuka

14:00Boscardin Dias P./Ribeiro E. - Dutra Da Silva R./Romboli F. -:-
15:30Baez S./Olivieri G. A. - Redlicki Ma./Reese H. -:-
17:30Ferreira Silva F./Kestelboim M. - Tseng C. H./Uchida K. -:-
17:30Elias G./Knippling P. - Gomez-Herrera C./Ortega-Olmedo R. -:-
17:30Hidalgo D./Sakamoto P. - Cuevas M./Luz O. -:-
19:00Martinez L. D./Meligeni Rodrigues Alves F. - Dougaz A./Lock B. -:-
19:00Gabašvili T./Popko D. - Teisen Pereira G./Tumasonis G. P. -:-
19:00Duran G./Quiroz R. - Matos R./Menezes J. -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Benicarlo (Španielsko), antuka

10:00Alvarez Varona N. (Esp) - Vives Marcos P. (Esp) -:-
10:00Bortolotti M. (Ita) - Alcala Gurri M. (Esp) -:-
10:00Cacao T. (Por) - Erhard M. (Fra) -:-
11:30Barroso Campos A. (Esp) - Toledo B. P. (Esp) -:-
11:30Lopez San Martin A. (Esp) - Hasenkopf M. A. (Ger) -:-
11:30van Assche L. (Fra) - Barreto Sanchez D. A. (Esp) -:-
13:00De Schepper K. (Fra) - Barranco C. J. (Esp) -:-
13:00Skatov T. (Kaz) - Matas Ortega X. (Esp) -:-
13:00Trungelliti M. (Arg) - Gill F. (Gbr) -:-
14:30Martin Tiffon P. (Esp) - Perchicot M. (Fra) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Bratislava (Slovensko), tvrdý povrch (hala)

10:00Jirousek T. (Cze) - Wojcik Y. (Pol) -:-
10:00Mikula M. (Pol) - Canter A. (Gbr) -:-
10:00Ursu V. (Ukr) - Vanko T. (Svk) -:-
11:30Bobrov B. (Rus) - Novansky M. (Svk) -:-
11:30Gengel M. (Cze) - Nincevic F. (Cro) -:-
11:30Misolic F. (Aut) - Palovic L. (Svk) -:-
13:00Marti Y. (Sui) - Simon T. (Ger) -:-
13:00Minarik K. (Svk) - Fery A. (Gbr) -:-
13:00Virtanen O. (Fin) - Pokorný L. (Svk) -:-
14:30Danilov S. (Rus) - Steinegger Y. (Sui) -:-
14:30Dubrivnyy A. (Rus) - Castelletti L. (Ita) -:-
14:30Michnev P. (Cze) - Panák Y. (Cze) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Cairo (Egypt), antuka

08:30Beaupain S. (Bel) - Nikles J. (Sui) -:-
08:30Makhlouf S. (Egy) - Maggioli E. (Ita) -:-
08:30Rawat S. (Ind) - Wenger D. (Sui) -:-
08:30Vidal Azorin J. F. (Esp) - Pontjodikromo S. (Ned) -:-
09:30Baldoni S. (Ita) - Setkic A. (Bih) -:-
09:30Navone M. (Arg) - Visker N. (Ned) -:-
09:30Ornago F. (Ita) - Kadhe A. (Ind) -:-
09:30Otegui J. B. (Arg) - Tenti F. (Arg) -:-
11:00Crepaldi E. (Ita) - Barrena A. (Arg) -:-
11:00Dhoe B. (Bel) - Klimovicz M. (Bra) -:-
11:00Paz J. P. (Arg) - Svrcina D. (Cze) -:-
11:00Zekic M. (Srb) - Sanchez Jover C. (Esp) -:-
12:30El Mihdawy A. (Usa) - Patino L. (Mex) -:-
12:30Lingua Lavallen A. L. (Arg) - Torres J. B. (Arg) -:-
12:30Senthilkumar M. A. (Ind) - Michalski D. (Pol) -:-
12:30Sureshkumar M. (Ind) - Dzhavakian Y. (Ukr) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Heraklion (Grécko), tvrdý povrch

08:30Ionel N. D. (Rou) - Denolly C. (Fra) -:-
08:30Kalovelonis M. (Gre) - Gerch L. (Ger) -:-
08:30Lehečka J. (Cze) - Kodat T. A. (Usa) -:-
08:30Li H. (Chn) - Brouwer G. (Ned) -:-
08:30Rodrigues N. (Bra) - Shimabukuro S. (Jpn) -:-
10:00Diaz Acosta F. (Arg) - Cretu C. (Rou) -:-
10:00Jecan M. A. (Rou) - Tajima N. (Jpn) -:-
10:00Kirkov V. (Usa) - Catarina L. (Mon) -:-
10:00Stodder T. (Ger) - Choinski J. (Gbr) -:-
10:00Tsitsipas P. (Gre) - Alves M. (Bra) -:-
11:30Andreev A. (Bul) - Lopez Villasenor G. (Mex) -:-
11:30Gima S. (Rou) - Thanos A. (Gre) -:-
11:30Miedler L. (Aut) - Naw H. (Syr) -:-
11:30Patten H. (Gbr) - Veldheer M. (Ned) -:-
11:30Peniston R. (Gbr) - Spec M. (Slo) -:-
14:00Paul J. (Sui) - Pervolarakis M. (Gre) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Cairo (Egypt), antuka

08:30Andreeva E. (Rus) - Vlasselaer C. (Bel) -:-
08:30Mishina D. (Rus) - Atik R. (Mar) -:-
08:30Shnaider D. (Rus) - Murta I. (Por) -:-
08:30Zolotareva A. (Rus) - Mettraux M. (Sui) -:-
09:30Alhussein L. (Egy) - El A. A. (Mar) -:-
09:30Aney J. (Usa) - Kardava Z. (Geo) -:-
09:30Nefedova A. (Usa) - Ziouti S. (Mar) -:-
09:30Saidenova N. (Rus) - Laskutova K. (Rus) -:-
11:00El Sayed A. (Egy) - Kubareva A. (Blr) -:-
11:00Garcia J. (Mex) - Kissell J. (Usa) -:-
11:00Matusová B. (Svk) - Prati F. (Ita) -:-
11:00Stevens L. (Ned) - Mihail D. M. (Rou) -:-
12:30Abouelsaad H. (Egy) - Lovric P. (Slo) -:-
12:30Kulambayeva Z. (Kaz) - Mutavdzic M. (Gbr) -:-
12:30Scholsen H. (Bel) - Alves C. (Bra) -:-
12:30Sun L. (Sui) - Avanesyan E. (Rus) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Heraklion (Grécko), antuka

08:30Colmegna M. (Ita) - Christofi E. (Gre) -:-
08:30Koshiishi A. (Jpn) - Spigarelli M. (Ita) -:-
08:30Rutlauka S. (Lat) - Shapatava S. (Geo) -:-
10:00Daley D. (Gbr) - Sakellaridi S. (Gre) -:-
10:00Inoue M. (Jpn) - Ambrosio S. (Ger) -:-
10:00Zund S. (Lie) - Cervino Ruiz C. (Esp) -:-
13:30Rosca A. (Rou) - Amiraghyan A. (Arm) -:-
13:30Sevcikova L. (Cze) - Adaloglou M. (Gre) -:-
13:30Viertler M. (Ita) - Bejenaru K. P. (Rou) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Las Palmas de Gran Canaria (Španielsko), antuka

11:00Lantigua De La Nuez A. (Esp) - Helgo M. (Nor) -:-
11:00Mintegi Del Olmo A. (Esp) - Rame A. (Fra) -:-
11:00Naya G. (Arg) - Carreras A. (Gbr) -:-
11:00Ormaechea P. (Arg) - Dartron E. (Fra) -:-
12:30Bougrat M. (Fra) - Selekhmeteva O. (Rus) -:-
12:30Cortez Llorca L. (Esp) - Gerlach K. (Ger) -:-
12:30Milatova S. (Svk) - Lazaro Garcia A. (Esp) -:-
12:30Romero Gormaz L. (Esp) - Fita Boluda A. (Esp) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Ponomar L. (Ger) - Arcangioli M. (Fra) -:-
11:00Berriri C. (Tun) - Scilipoti S. (Sui) -:-
11:00Graovac A. (Aus) - Boubaker W. (Tun) -:-
11:30Astrid C. . (Fra) - Ibbou I. (Alg) -:-
11:30Bechri C. (Tun) - Milovanovic E. (Srb) -:-
11:30Catini C. (Ita) - Herrmann S. (Ger) -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Benicarlo (Španielsko), antuka

15:00Esteve L. E./Vives Marcos P. - Gakhov I./Lopez San Martin A. -:-
15:00Barroso Campos A./Winter Lopez B. - Seateun N./Zhu M. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Bratislava (Slovensko), tvrdý povrch (hala)

16:00Gengel M./Kalenichenko D. - Bergs Z./Virtanen O. -:-
16:00Misolic F./Nincevic F. - Lemstra K./Lemstra S. -:-
16:00Mikula M./Wojcik Y. - Karol M./Novansky M. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Heraklion (Grécko), tvrdý povrch

13:00Caripi V./Gerch L. - Stodder T./Strombachs R. -:-
13:00Jecan M. A./Kirkov V. - Shimabukuro S./Tajima N. -:-
13:00Kodat T. A./Paroulek T. - Arnaboldi F./Ferrari G. -:-
14:30Thanos A./Tsitsipas P. - Harris B./Willis M. -:-
15:30Hodkin S./Martin T. - Cretu C./Palosi S. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

13:00Alkotop M./Sinclair C. - Carou I./Lipovsek P. T. -:-
14:30Roveri Sidney G./Zukas M. - Kachmazov A./Weightman O. -:-
15:00Arribage T./Droguet T. - Capecchi D./Giacalone O. -:-
15:00Moraing M./Moraing O. - Giacomini L./Potenza L. -:-
15:00Ghorbel A./Ouakaa A. - Atmane T./Coulibaly E. -:-
15:00Henning B./Schuetze C. - Bittoun C./Kirkin E. -:-
15:00Raisma K./Tamm K. - Mansouri S./Martinez M. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Heraklion (Grécko), antuka

14:00Akler Y./Kimchi S. - Nepliy E./Pavlou D. -:-
14:00Meliss V./Spigarelli M. - Colmegna M./Delai M. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Las Palmas de Gran Canaria (Španielsko), antuka

14:30Koevermans A./Lamens S. - Barnett A./Nicholls O. -:-
14:30Ce G./Ormaechea P. - Berecoechea N./Lantigua De La Nuez A. -:-
14:30Gatica B./Pereira R. - Garcia Reboredo Montesdeoca M./Suarez T. -:-
14:30Helgo M./Zarycka A. - Gamiz A./Naya G. -:-

EXHIBÍCIA - MUŽI: UTR Pro Match Series (Svet), tvrdý povrch

02:30Tomic B. (Aus) - Puttergill C. (Aus) 2:0
03:15Sweeny D. (Aus) - Bouzige M. (Aus) 2:1
2. setSchoolkate T. (Aus) - Sekulic P. (Aus) 0:1 (3:6,0:0)
06:30Fancutt T. J. (Aus) - Banes M. (Aus) -:-

EXHIBÍCIA - ŽENY: UTR Pro Match Series (Svet), tvrdý povrch

00:30Cabrera L. (Aus) - Tjandramulia O. (Aus) 2:0
07:00Gadecki O. (Aus) - Walker L. (Aus) -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.