REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

ALŽÍRSKO: Ligue 2

16:00Arzew - El Kerma -:-
16:00ASM Oran - SC Ain Defla -:-
16:00Batna - Khroub -:-
16:00Bejaia - Arba -:-
16:00Ben Aknoun - USM Blida -:-
16:00CR Beni Thour - Amal Bou Saada -:-
16:00El Khemis - Saida -:-
16:00Eulma - Annaba -:-
16:00JSM Tiaret - Temouchent -:-
16:00Khenchela - Chelghoum -:-
16:00MO Constantine - CRB Ouled Djellal -:-
16:00Msila - MO Bejaia -:-
16:00RC Kouba - Lakhdaria -:-
16:00RC Oued Rhiou - Oued Sly -:-
16:00Remchi - Ain Ouessara -:-
16:00Tadjenant - US Chaouia -:-
16:00Telaghema - MSP Batna -:-
16:00Widad Adabi de Boufarik - Harrach -:-

ANGLICKO: Premier League

19:00Manchester Utd - Fulham -:-
19:00Southampton - Leeds -:-
20:00Brighton - Manchester City -:-
21:15Chelsea - Leicester -:-

ANGLICKO: League One - play-off

19:00Oxford Utd - Blackpool -:-

ANGLICKO: League Two - play-off

21:15Newport - Forest Green -:-

ANGLICKO: National League

20:00Solihull Moors - Barnet -:-
20:00Wrexham - Notts County -:-
20:45Aldershot - Eastleigh -:-
20:45Weymouth - Boreham Wood -:-
20:45Yeovil - Maidenhead -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

PrestávkaAlvarado - Tigre 0:1
23:00Nueva Chicago - Estudiantes Rio Cuarto -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal

20:00Boca Unidos - Sportivo Las Parejas -:-

ARGENTÍNA: Primera D - Apertura

20:30Deportivo Muniz - Sportivo Barracas -:-

ARMÉNSKO: Premier League

10:00Ararat Jerevan - Lori 3:0
15:00ZrušenéGandzasar - Noah -:-

ARMÉNSKO: First League

14:00BKMA - Lernayin Artsakh -:-

BELGICKO: Super League - ženy - skupina porazených

20:00Charleroi Ž - Aalst Ž -:-
20:30Genk Ž - Femina Woluwe Ž -:-

BELGICKO: Super League - ženy - skupina víťazov

20:00St. Liege Ž - RSC Anderlecht Ž -:-

BENIN: Ligue 1 - skupina o titul

17:00AS Cotonou - Dynamo Parakou -:-
17:00Bembereke - Requins -:-
17:00Buffles du Borgou - Eternel -:-

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

14:00Isloch 2 - Vitebsk 2 -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

02:00OdloženéBlooming - Nacional Potosi -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Off

01:00Novorizontino - Ituano 4:0

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista A2 - play-off

16:00RB Brasil - Rio Claro -:-
20:30Sao Bernardo - Atibaia -:-
00:00Portuguesa - Agua Santa -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Roraimense - druhá fáza

23:00Atl. Roraima - Nautico FC -:-

BRAZÍLIA: Copa do Brasil U20

20:00Floresta EC U20 - Botafogo U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro Women

01:00Corinthians Ž - Gremio Ž 3:2

BULHARSKO: Parva Liga - skupina o udržanie

16:30Etar - Montana -:-
19:00Botev Vratsa - Slavia Sofia -:-

ČILE: Primera B

17:00Barnechea - D. Puerto Montt -:-
18:00Cobreloa - S. Morning -:-
18:00Copiapo - Deportes Iquique -:-
18:30Arica - Deportes Temuco -:-
21:30Magallanes - Rangers -:-
00:00U. De Concepcion - San Felipe -:-

DR KONGO: Ligue 1

16:30Renaissance - JSK -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - prvá fáza

PrestávkaTecnico U. - Orense 0:0

ESTÓNSKO: Meistriliiga

17:00Kuressaare - Narva -:-

ETIÓPIA: Premier League

09:00St. George - Hadiya Hossana -:-
14:00Sebeta City - Adama City -:-

FÍNSKO: Ykkonen

17:30Klubi 04 - Mikkeli -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 1 - baráž o udržanie

20:45Grenoble - Paris FC -:-

GRÉCKO: Super League 2 - skupina o udržanie

14:30AO Trikala - Apollon Larissa -:-
14:30Karaiskakis - O.F. Ierapetra -:-
14:30Panachaiki - Doxa Dramas -:-

GUINEA: Ligue 1

16:30Ashanti GB - Elephant Coleah -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy - skupina o udržanie

19:30Heerenveen Ž - Excelsior Ž -:-

HONGKONG: Premier League - skupina víťazov

14:00Lee Man Warriors - Eastern AA -:-

IRÁN: Hazfi Cup

18:00Shahin Bandar Ameri - Persepolis -:-

JORDÁNSKO: Premier League

19:30Al Buqaa - Al Wehdat -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

15:00Baroka - Tshakhuma -:-
15:00Swallows - Stellenbosch -:-
17:00Chippa United - Bloem Celtic -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Nacional (Uru) - U. Catolica (Chi) -:-
00:15Palmeiras (Bra) - Defensa y Justicia (Arg) -:-
00:15The Strongest (Bol) - Santos (Bra) -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana - skupinová fáza

00:15Independiente (Arg) - Bahia (Bra) -:-
00:15River Plate (Par) - Penarol (Uru) -:-

JUŽNÁ KÓREA: K League 1

12:30OdloženéSoul - Incheon -:-
12:30Suwon City - Pohang -:-

KAZACHSTAN: 1. liga

14:00Turan - FK Akzhayik -:-
15:00Kajrat Almaty - Aktobe -:-
17:00Kaisar - FC Astana -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura - play-off

05:00Herediano - Santos DG -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

17:00RFS - Spartaks -:-

MALI: Premiere Division

18:30US Bougouni - AS Police -:-
19:00ASOM - Stade Malien -:-

MAROKO: Botola Pro

20:15Difaa El Jadidi - Moghreb Tetouan -:-
22:30Wydad - Safi -:-

MAROKO: Botola 2

20:00Marrakech - Khemisset -:-

MAURETÁNIA: Ligue 1 - skupina o titul

19:00Nouakchott King's - Sahel -:-

MAURETÁNIA: Ligue 1 - skupina o udržanie

21:40Police - Garde Nationale -:-

MEXIKO: Liga MX Women - Clausura - play-off

PrestávkaTigres Ž - Monterrey Ž 2:1
04:00Guadalajara Ž - Atlas Ž -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

15:00Zimbru Kišiňov - Dinamo-Auto -:-
17:00Codru Lozova - Milsami -:-

NEMECKO: Regionálna liga juhozápad

19:00Ulm - Steinbach Haiger -:-

NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko - baráž o postup

19:00Schweinfurt - SpVgg Bayreuth -:-

NIGER: Ligue 1

17:15Douanes Niamey - Jangorzo -:-
17:15Nigelec - Espoir -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Apertura

00:00Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 2:1

PARAGUAJ: Division Intermedia

23:00Independiente F.B.C. - Sportivo Iteno 3:0

PORTUGALSKO: Primeira Liga

21:15Tondela - Ferreira -:-

RUMUNSKO: Liga 1 - skupina o titul

19:30Botosani - CFR Kluž -:-

RUSKO: PFL - Group 2

12:00Lokomotiv-Kazanka - Dynamo Moskva 2 -:-
12:00Zenit 2 - Vladimir -:-
12:00Zvezda Petrohrad - Rodina Moskva -:-
14:00Tver - Luki-Energiya -:-
15:00Olimp-Dolgoprudny - Smolensk -:-
17:00Murom - Leningradets -:-

RUSKO: PFL - Group 4

11:00Orenburg 2 - Ural 2 -:-
12:00Lada Togliatti - Zenit-Izhevsk -:-
15:00Lada Dimitrovgrad - Kamaz -:-
15:00Nosta - Čeljabinsk -:-
15:00Volna Nizhegorodskaya - Samara 2 -:-

SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: Caribbean Club Championship

23:00Metropolitan FA (Pur) - Real Rincon (Bon) 4:0
02:00Flames United (Sma) - Inter Moengotapoe (Sur) -:-
23:00Samaritaine (Mar) - AS Le Gosier (Gua) -:-
23:00ZrušenéSamaritaine (Mar) - South East (Dom) -:-

SEVERNÉ ÍRSKO: Pohár

17:00Larne - Crusaders -:-
21:00Ballymena - Linfield -:-

SIERRA LEONE: Premier League

20:45Old Edwardians - Ports Authority -:-

SLOVINSKO: Prvá Liga

17:00Aluminij - Bravo -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Jeenyo - Geeska Afrika -:-

SRBSKO: Super Liga

16:00Cukaricki - Radnik -:-
16:00Macva - Zlatibor Cajetina -:-
16:00TSC Backa Topola - Indjija -:-
18:05Mladost - Partizan -:-

SVET: Prípravné zápasy

20:45Halesowen (Eng) - Redditch (Eng) -:-

ŠKÓTSKO: Championship - baráž o udržanie

20:35Airdrieonians - Morton -:-

ŠKÓTSKO: League Two - baráž o udržanie

20:45Kelty Hearts - Brechin -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga2

19:00Cartagena - Almeria -:-
21:30Albacete - Lugo -:-
21:30Ponferradina - Espanyol -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

18:30Degerfors - Örebro -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

18:30GAIS - Trelleborgs -:-
18:30Landskrona - Falkenbergs -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy

18:30Linköping Ž - Kristianstads Ž -:-

TALIANSKO: Serie A

20:30Lazio - Turín -:-

TALIANSKO: Primavera 2

16:00Pordenone U19 - Vicenza U19 -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

13:00Mwadui - Tanzania Prisons -:-
15:00Mtibwa Sugar - Mbeya City -:-

TURECKO: 1. Lig - play-off

17:00Altinordu - Samsunspor -:-

TURECKO: Pohár

19:45Antalyaspor - Besiktas -:-

UGANDA: Premier League

15:00Airtel Kitara - Myda -:-
15:00Busoga - Express -:-
15:00Onduparaka FC - Bright Stars -:-
15:00Vipers - Mbarara City -:-
15:00Wakiso Giants - BUL -:-

UZBEKISTAN: Super League

14:30Kokand 1912 - Sogdiana -:-
16:45Bunyodkor - Navbahor Namangan -:-

VIETNAM: National League Women

11:00Ha Noi Ž - Phong Phu Ha Nam 2 Ž -:-
11:00Ha Noi 2 Ž - Ho Chi Minh Ž -:-
13:30Phong Phu Ha Nam Ž - Son La Ž -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.