Futbal » Zajtra » Všetky zápasy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
FRANCÚZSKO: Ligue 1
21:00Montpellier - Nantes -:-NEMECKO: Bundesliga
20:30Bochum - Hoffenheim -:-SLOVENSKO: Niké liga - skupina o udržanie
17:30Michalovce - B. Bystrica -:-ŠPANIELSKO: LaLiga
21:00Real Sociedad - Real Madrid -:-TALIANSKO: Serie A
20:45Frosinone - Salernitana -:-AFRIKA: CAF Liga majstrov - play-off
20:00Mamelodi - Esperance Tunis -:-21:00Al Ahly - Mazembe -:-
ALŽÍRSKO: Ligue 1
17:00Biskra - Setif -:-17:00OdloženéBiskra - Oran -:-
17:00El Bayadh - Khenchela -:-
17:00OdloženéKabylie - Constantine -:-
17:00OdloženéKhenchela - MC Alger -:-
17:00OdloženéMagra - Saoura -:-
17:00OdloženéParadou - Chlef -:-
17:00Saoura - US Souf -:-
17:00OdloženéSetif - US Souf -:-
ANGLICKO: Championship
21:00QPR - Leeds -:-ANGLICKO: Premier League 2
15:30Reading U21 - Manchester City U21 -:-20:00Aston Villa U21 - Norwich U21 -:-
20:00Fulham U21 - Tottenham U21 -:-
20:00Chelsea U21 - Southampton U21 -:-
20:00Middlesbrough U21 - Crystal Palace U21 -:-
20:00Nottingham U21 - Manchester Utd U21 -:-
20:00Stoke U21 - Newcastle U21 -:-
20:00West Ham U21 - Leicester U21 -:-
ANGLICKO: Professional Development League
15:00Hull U21 - Crewe U21 -:-ANGOLA: Girabola League
18:00Kabuscorp - Primeiro de Agosto -:-ARGENTÍNA: Reserve League - prvá fáza
00:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 -:-ARMÉNSKO: Premier League
17:00Ararat Jerevan - Van -:-AUSTRÁLIA: A-League
11:45Brisbane Roar - Adelaide United -:-AUSTRÁLIA: NPL NSW
11:30Manly Utd - NWS Spirit -:-11:30Sydney FC U23 - Sydney Utd -:-
AUSTRÁLIA: NPL Queensland
12:30Redlands - Wynnum Wolves -:-AUSTRÁLIA: NPL South Australian
12:00Adelaide City - Adelaide United U23 -:-12:00South Adelaide - Croydon -:-
AUSTRÁLIA: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - Oakleigh -:-AUSTRÁLIA: NSW League One
12:00Nepean - Bankstown City Lions -:-AUSTRÁLIA: SA State League
12:45West Torrens - Sturt Lions -:-AUSTRÁLIA: Victoria Premier League
12:30Bentleigh - Melbourne City U21 -:-12:30Northcote City - Brunswick City -:-
12:30Preston Lions - Werribee City -:-
AZERBAJDŽAN: I Liqa
13:30Shamakhi - Difai Agsu -:-14:00Mingachevir - Iravan -:-
ÁZIA: AFC Asian Cup U23 - play-off
16:00Uzbekistan U23 - Saudská Arábia U23 -:-19:30Irak U23 - Vietnam U23 -:-
BANGLADÉŠ: Premier League
11:45Rahmatgonj MFS - Fortis -:-11:45Sheikh Russel - Abahani Limited -:-
BARBADOS: Premier League
01:00Brittons Hill - Paradise SC -:-03:00Empire - Weymouth Wales -:-
BELGICKO: Jupiler League - skupina o udržanie
20:45Eupen - Charleroi -:-BELGICKO: National Division 1
19:30Gent B - Leuven B -:-BELGICKO: Second Amateur Division Group VFV B
20:15Wezel Sport - Bocholter -:-BELGICKO: Pro League U21
19:30Lommel SK U21 - RWDM U21 -:-20:00Dender U21 - Deinze U21 -:-
20:00St. Truiden U21 - Oostende U21 -:-
20:15Westerlo U21 - RFC Liege U21 -:-
20:30Francs Borains U21 - Patro Eisden U21 -:-
20:30Kortrijk U21 - Eupen U21 -:-
BELGICKO: Super League - ženy - skupina porazených
20:00Charleroi Ž - Mechelen Ž -:-BELGICKO: Super League - ženy - skupina víťazov
20:30Genk Ž - Gent Ž -:-BIELORUSKO: 1. liga
17:30Vitebsk - BATE -:-19:30Dynamo Brest - Naftan -:-
BIELORUSKO: Pershaya Liga
16:30Volna Pinsk - Bielorusko U17 -:-BOTSWANA: Premier League
19:00Township Rollers - Orapa United -:-BRAZÍLIA: Serie B
00:00Ituano - Operario -:-00:00Sport Recife - Vila Nova -:-
BRAZÍLIA: Acreano - druhá fáza
00:30Independencia - Sao Francisco FC -:-22:30Galvez - Vasco da Gama AC -:-
BRAZÍLIA: Amapaense - play-off
01:00Oratorio - Trem -:-BRAZÍLIA: Gaucho 2
00:00Aimore - Inter Santa Maria -:-BRAZÍLIA: Capixaba U20 - play-off
20:00Porto Vitoria U20 - Estrela do Norte U20 -:-20:00Vitoria ES U20 - Real Noroeste U20 -:-
BRAZÍLIA: Catarinense U20
20:00Brusque U20 - Inter de Lages U20 -:-20:00Joinville U20 - Figueirense U20 -:-
BRAZÍLIA: Goiano U20
20:30Aparecidense U20 - Vila Nova U20 -:-20:30Guanabara City U20 - Itaberai U20 -:-
20:30Royal U20 - Cerrado EC U20 -:-
20:30Trindade U20 - Aparecida EC U20 -:-
BRAZÍLIA: Paranaense U20 - prvá fáza
20:00Cascavel U20 - Azuriz U20 -:-BRAZÍLIA: Paulista U20 - prvá fáza
20:00Bandeirante U20 - Sertaozinho U20 -:-20:00CA Joseense U20 - Pinda U20 -:-
20:00Capivariano U20 - Guarani U20 -:-
20:00Comercial FC - Tiete U20 - Ituano U20 -:-
20:00Cosmopolitano Sports U20 - Uniao Sao Joao U20 -:-
20:00EC Sao Bernardo U20 - Aster Itaqua U20 -:-
20:00Fernandopolis U20 - Olimpia FC U20 -:-
20:00Francana U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
20:00Gremio Prudente U20 - Vocem U20 -:-
20:00Guacuano U20 - Brasilis U20 -:-
20:00Guarulhos U20 - Nacional SP U20 -:-
20:00Ibrachina U20 - Flamengo SP U20 -:-
20:00Independente SP U20 - Internacional de Limeira U20 -:-
20:00Itapirense U20 - Ponte Preta U20 -:-
20:00Marilia AC U20 - Presidente Prudente U20 -:-
20:00Maua U20 - Jabaquara U20 -:-
20:00Osasco Audax U20 - Oeste U20 -:-
20:00Paulinia FU U20 - Metropolitano FC U20 -:-
20:00Piracicaba U20 - Rio Branco U20 -:-
20:00Porto Football U20 - Aguai U20 -:-
20:00Referencia U20 - GE Osasco U20 -:-
20:00Rio Preto U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
20:00Santo Andre U20 - Mauaense U20 -:-
20:00Sao Bento U20 - Desportivo U20 -:-
20:00Sao Caetano U20 - Agua Santa U20 -:-
20:00Sao Carlos U20 - Ferroviaria U20 -:-
20:00Sfera U20 - Elosport U20 -:-
20:00Tanabi U20 - Mirassol U20 -:-
20:00Tupa U20 - Novorizontino U20 -:-
20:00Uniao Mogi U20 - Taubate U20 -:-
20:00Uniao Suzano U20 - Sao Jose EC U20 -:-
20:00Velo Clube U20 - CA Taquaritinga U20 -:-
20:00XV de Jau U20 - Rio Claro U20 -:-
BRAZÍLIA: Brasileiro A3 ženy
20:00Vitoria Ž - Confianca Ž -:-BULHARSKO: Parva Liga - skupina o udržanie
19:00Pirin Blagoevgrad - Botev Vratsa -:-BULHARSKO: Vtora liga
16:00Marek - Septemvri Sofia -:-CYPRUS: 2. divízia - skupina o udržanie
16:00Ermis - Xylotymbou -:-ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Foullah Edifice - Gazelle -:-ČESKO: MSFL
16:30Uničov - Zlínsko -:-ČESKO: B-divízia
18:00Kladno - Hrebec -:-ČESKO: E-divízia
18:30Baťov - Novy Jicin -:-ČESKO: Pražsky přebor
17:30Motorlet Praha B - Dolní Chabry -:-ČÍNA: Superliga
12:00Qingdao West Coast - Nantong Zhiyun -:-13:00Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao Hainiu -:-
13:35Cangzhou - Henan Songshan Longmen -:-
13:35Changchun Yatai - Meizhou Hakka -:-
13:35Wuhan Three Towns - Tianjin Jinmen Tiger -:-
13:35Zhejiang Professional - Peking Guoan -:-
14:00Chengdu Rongcheng - Shandong Taishan -:-
DÁNSKO: Superliga - skupina o udržanie
19:00Lyngby - Vejle -:-DÁNSKO: 1st Division - skupina o postup
19:00Kolding - Sonderjyske -:-DÁNSKO: 1st Division - skupina o udržanie
19:00B.93 - Horsens -:-19:00Hillerod - Naestved -:-
DÁNSKO: 2. divízia - skupina o postup
19:00Esbjerg - Aarhus Fremad -:-19:00Nykobing - AB Kodaň -:-
DÁNSKO: 2. divízia - skupina o udržanie
19:00F. Amager - Hellerup -:-19:00Thisted - Skive -:-
DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF
23:00Vega Real - Atletico Pantoja -:-DR KONGO: Ligue 1 - skupina o udržanie
15:30Blessing - Groupe Bazano -:-16:00Renaissance - AC Kuya -:-
DŽIBUTSKO: Division 1
14:00ASAS - Port -:-16:30CF GR/SIAF - AS Arta -:-
18:30ASC Hayab - Hopital -:-
EKVÁDOR: Serie B
02:00Ind. Juniors - Cuniburo -:-ESTÓNSKO: Meistriliiga
18:00Parnu JK Vaprus - Nomme Utd -:-FÍNSKO: Veikkausliiga
17:00Inter Turku - Ekenas -:-FÍNSKO: Ykkonen
18:00JJK Jyvaskyla - EPS -:-FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A
17:30MyPa - Lahden Reipas -:-18:00Atlantis 2 - Futura -:-
18:00PPJ - GrIFK -:-
FÍNSKO: Suomen Cup
18:00TuWe - MuSa -:-18:45Fish United - TPV -:-
FÍNSKO: Kansallinen Liiga - ženy
18:00PK-35 Vantaa Ž - Ilves Ž -:-FRANCÚZSKO: National
18:30Niort - Martigues -:-19:30Dijon - GOAL FC -:-
19:30Chateauroux - Epinal -:-
19:30Cholet - Rouen -:-
19:30Marignane GCB - Sochaux -:-
19:30Nancy - Le Mans -:-
19:30Versailles - Orleans -:-
19:30Villefranche - Avranches -:-
FRANCÚZSKO: National 2 - Group A
20:00Bourgoin Jallieu - Andrezieux -:-FRANCÚZSKO: National 2 - Group B
19:30Angouleme - La Roche -:-19:30Saumur - Les Herbiers -:-
FRANCÚZSKO: National 2 - Group C
19:00Bastia-Borgo - Beauvais -:-19:00Granville - Stade Briochin -:-
FRANCÚZSKO: National 2 - Group D
19:00Bourg en Bresse - Wasquehal -:-GAMBIA: GFA League
18:30Real Banjul - TMT -:-GHANA: Premier League
17:00Legon Cities - Berekum Chelsea -:-GHANA: Division One League
17:00ADVSA - Accra Athletic -:-17:00Baffour SA - Debibi -:-
GIBRALTÁR: National League - skupina o titul
21:00Mons Calpe - Manchester 62 -:-GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga
17:00Kolkheti 1913 - Samtredia -:-18:00Dinamo Tbilisi - Telavi -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - play-off
02:00Malacateco - Municipal -:-04:15Xinabajul - Antigua -:-
HOLANDSKO: Eerste Divisie
20:00Cambuur - Dordrecht -:-20:00De Graafschap - Maastricht -:-
20:00Jong Ajax - Roda -:-
20:00Oss - Jong AZ -:-
20:00Venlo - Den Bosch -:-
20:00Willem II - Groningen -:-
HOLANDSKO: Divisie 1 U18 - jarná časť
17:30Feyenoord U18 - Ajax U18 -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
01:15Motagua - Real Sociedad -:-03:30Victoria - Marathon -:-
CHORVÁTSKO: HNL
18:00Istra 1961 - Slaven Belupo -:-CHORVÁTSKO: Prva NL
15:50Jarun - Vukovar 1991 -:-17:00Sesvete - Dubrava -:-
CHORVÁTSKO: Druga NL
17:00Dragovoljac - Jadran LP -:-17:00Kustosija - Karlovač -:-
INDONÉZIA: Liga 1
10:00Persis Solo - Persita -:-10:00PSIS Semarang - Persikabo 1973 -:-
14:00RANS Nusantara - Persija Jakarta -:-
IRAK: Stars League
14:45Al Karkh - Al Zawraa -:-14:45Al-Qassim - Duhok -:-
17:00OdloženéAl-Hudod - Al Wasat -:-
17:00OdloženéAl Talaba - Al Naft -:-
17:00Al Wasat - Naft Missan -:-
17:00OdloženéAl Zawraa - Erbil -:-
17:00OdloženéNaft Missan - Al-Qassim -:-
17:00OdloženéZakho - Al Minaa -:-
IRÁN: Hazfi Cup
16:15Mes Kerman - Chadormalu -:-16:30Fajr Sepasi - Gol Gohar -:-
16:45Aluminium Arak - Persepolis -:-
16:45Havadar SC - Mes Soongoun -:-
17:00Malavan - Saipa -:-
17:00Tractor-Sazi - Zob Ahan -:-
18:00Esteghlal Molasani - Sepahan -:-
ÍRSKO: Premier Division
20:45Drogheda - Sligo Rovers -:-20:45Dundalk - Bohemians -:-
20:45Shelbourne - St. Patricks -:-
20:45Waterford - Derry City -:-
21:00Shamrock Rovers - Galway -:-
ÍRSKO: 1. divízia
19:00Finn Harps - Cork City -:-20:45Athlone - Cobh Ramblers -:-
20:45Bray - Kerry -:-
20:45Treaty United - UC Dublin -:-
IZRAEL: Leumit League - skupina o postup
15:00Bnei Yehuda - Kiryat Shmona -:-15:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias -:-
15:00Nof Hagalil - M. Herzliya -:-
15:00Ramat Hasharon - Maccabi Jaffa -:-
IZRAEL: Leumit League - skupina o udržanie
15:00H. Akko - MS Kafr Qasim -:-15:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon -:-
15:00H. Kfar Saba - Hap. Ramat Gan -:-
15:00Nes Tziona - Ihud Bnei Shfaram -:-
IZRAEL: Liga Alef North
12:40Hapoel Bnei Zalfa - Kiryat Yam -:-12:40Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Kaukab -:-
12:40H. Raanana - Tayibe -:-
12:40Maccabi Nujeidat Ahmad - H. Migdal HaEmek -:-
12:40M. Kiryat Ata-Bialik - Ironi Baka -:-
12:40M. Nazareth - Ironi Nesher -:-
12:40MS Tira - Tzeirei Kafr Kanna -:-
IZRAEL: Liga Alef South
12:40H. Bikat Hayarden - H. Marmorek -:-12:40Holon Yermiyahu - H. Herzliya -:-
12:40Ironi Modiin - SC Dimona -:-
12:40Maccabi Shaarayim FC - H. Bnei Lod -:-
12:40Maccabi Yavne - Shimshon Kafr Qasim -:-
12:40M. Ironi Ashdod - Hapoel Kfar Shalem -:-
12:40Shimshon Tel Aviv - Agudat Sport Ashdod -:-
13:00Nordia Jerusalem - M. Ironi Kiryat Malachi -:-
JORDÁNSKO: Premier League
17:00Shabab Al Ordon - Al Wehdat -:-19:45Al Ramtha - Sahab -:-
JUŽNÁ AFRIKA: Premier League
19:30Cape Town Spurs - Richards Bay -:-19:30TS Galaxy - Swallows -:-
JUŽNÁ AFRIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Black Leopards - Orbit College -:-15:00Pretoria Callies - Upington City -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - skupinová fáza
00:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) -:-00:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) -:-
02:00Barcelona SC (Ecu) - Sao Paulo (Bra) -:-
02:00Palestino (Chi) - Millonarios (Col) -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana - skupinová fáza
00:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) -:-00:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) -:-
02:00Always Ready (Bol) - Cesar Vallejo (Per) -:-
02:00Fortaleza (Bra) - Boca Juniors (Arg) -:-
04:00Delfin (Ecu) - Internacional (Bra) -:-
04:00Ind. Medellin (Col) - Defensa y Justicia (Arg) -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Majstrovstvá J. Ameriky U20 - ženy - finálová skupina
23:00Kolumbia U20 Ž - Venezuela U20 Ž -:-KATAR: Emir Cup
16:15Al Khor - Lusail -:-19:00Al-Shahaniya - Al Bidda -:-
KAZACHSTAN: First Division
11:00OdloženéFK Akzhayik - Arys -:-11:00Okzhetpes - SD Family -:-
13:00FK Kyran - Zhetisay -:-
13:00Taraz - Altai -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
22:30Atletico F.C. - Tigres -:-23:00Orsomarso - Boca Juniors -:-
KOLUMBIA: Copa Colombia
00:30Patriotas - Bucaramanga -:-02:00Quindio - Envigado -:-
03:00Once Caldas - Fortaleza -:-
KONGO: Ligue 1
16:00Juk - CARA Brazzaville -:-19:00Etoile du Kongo - AS BNG -:-
LIBANON: Premier League - skupina víťazov
15:00Racing - Nejmeh SC -:-LITVA: I Lyga
16:00BE1 NFA - BFA Vilnius -:-17:00Babrungas - FK Minija -:-
17:00Nevezis Kedainiai - Ekranas -:-
18:00Neptunas - Garliava -:-
LOTYŠSKO: Virsliga
17:00Metta - Auda -:-LOTYŠSKO: 1. Liga
18:00Rezekne - Valmiera 2 -:-MACAO: Elite League
15:00Chao Pak Kei - Monte Carlo -:-MAĎARSKO: OTP Bank liga
20:00Zalaegerszeg - Puskas Academy -:-MALI: Premiere Division
18:30AS Police - US Bougouni -:-20:30USC Kita - USFAS Bamako -:-
MALTA: Challenge League - skupina o postup
18:00Marsa - Zurrieq -:-MALTA: Challenge League - skupina o udržanie
20:30Fgura - Swieqi -:-20:30Msida - Attard -:-
MAROKO: Botola Pro
20:00Jeunesse Sportive Soualem - Mouloudia Oujda -:-MEXIKO: Liga de Expansion MX - Clausura - play-off
03:05Cancun - Atlante -:-05:05Zacatecas Mineros - Leones Negros -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie A
18:00Correcaminos 2 - Orgullo Reynosa -:-00:00Tecos FC - Coras -:-
MEXIKO: Liga MX U23 - Clausura
17:00Puebla U23 - Club America U23 -:-17:00Queretaro U23 - U.N.A.M. U23 -:-
MEXIKO: Liga MX Women - Clausura
03:00Tigres Ž - Juarez Ž -:-05:10Tijuana Ž - Pachuca Ž -:-
MJANMARSKO: MNL League Cup
11:15Rainbow - Shan Utd -:-11:30Rakhine United - Glory Goal -:-
MONGOLSKO: Premier League
13:15Deren - Khovd -:-MOZAMBIK: Mocambola
15:00Ferroviario Beira - Brera Tchumene -:-NEMECKO: 2. Bundesliga
18:30Hertha Berlín - Hannover -:-18:30St. Pauli - Rostock -:-
NEMECKO: 3. Liga
19:00Bielefeld - Lubeck -:-NEMECKO: Regionálna liga sever
19:00SC Weiche-08 - Meppen -:-19:30Drochtersen/Assel - Lohne -:-
19:30Spelle-Venhaus - Hannover II -:-
NEMECKO: Regionálna liga severovýchod
19:00Altglienicke - Eilenburg -:-19:00Hansa Rostock II - BFC Dynamo -:-
19:00Chemie Leipzig - Babelsberg -:-
NEMECKO: Regionálna liga západ
19:30FC Gutersloh - Schalke II -:-19:30Fortuna Kolín n. R. - Wuppertaler -:-
19:30SSVg Velbert - Wegberg-Beeck -:-
NEMECKO: Regionálna liga juhozápad
19:00Balingen - Fulda-Lehnerz -:-NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko
19:00Bayreuth - Turkgucu Munchen -:-19:00Illertissen - Ansbach -:-
19:00Memmingen - Fürth II -:-
NEMECKO: Oberliga NOFV- Sud
19:30Sandersdorf - Motor Marienberg -:-NEMECKO: Oberliga Hamburg
18:45Dassendorf - Duneberg -:-19:30Harksheide - Paloma -:-
19:30Victoria Hamburg - Rugenbergen -:-
NEMECKO: Oberliga Bremen
19:00Leher - TURA Bremen -:-NEMECKO: Oberliga Niedersachsen
18:30Bornreihe - BSV Rehden -:-20:00Meppen II - Delmenhorst -:-
NEMECKO: Oberliga Westfalen
19:30Sprockhovel - Lotte -:-NEMECKO: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Diefflen - RW Koblenz -:-19:30Pfeddersheim - Mechtersheim -:-
19:30Pirmasens - SpVgg Quierschied -:-
NEMECKO: Oberliga Bavorsko Sever
18:15Abtswind - Kornburg -:-18:15Fortuna Regensburg - Regensburg II -:-
19:00Feucht - Hankofen-Hailing -:-
NEMECKO: Oberliga Baden-Württemberg
18:15Denzlingen - Grossaspach -:-19:00Goppinger - Essingen -:-
NEMECKO: Oberliga Niederrhein
19:30Buderich - Mulheimer FC 97 -:-20:00TVD Velbert - Union Nettetal -:-
NIGÉRIA: NPFL
17:00Remo Stars - Niger -:-NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Jalapa - UNAN-Managua -:-02:00Diriangen - Ferretti -:-
NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 -:-PARAGUAJ: Division Intermedia
16:00Sp. Carapegua - Rubio Nu -:-23:15Deportivo Santani - Fernando de la Mora -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
22:00Huancayo - Carlos Mannucci -:-PERU: Liga Women
20:00AD Cantolao Ž - Defensores Ž -:-22:30Cesar Vallejo Ž - Sporting Cristal Ž -:-
POĽSKO: Ekstraklasa
18:00Piast - Warta Poznaň -:-20:30Jagiellonia - Pogon Štetín -:-
POĽSKO: 1. divízia
20:30Wisla - Podbeskidzie -:-POĽSKO: 2. divízia
19:30Chojniczanka - Sandecja -:-20:00Pogon Siedlce - Stezyca -:-
POĽSKO: III Liga - Skupina I
19:45Skierniewice - Pelikan -:-POĽSKO: III Liga - Skupina II
17:15Pogon Štetín II - Swit Skolwin -:-POĽSKO: III Liga - Skupina III
15:30Sleza Wroclaw - Carina Gubin -:-POĽSKO: III Liga - Skupina IV
19:45Wiazownica - Czarni Polaniec -:-PORTUGALSKO: Liga Portugal
21:15Gil Vicente - Arouca -:-PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - skupina o udržanie
12:00Academico Viseu U23 - Rio Ave U23 -:-12:00Portimonense U23 - Braga U23 -:-
12:00Santa Clara U23 - Leixoes U23 -:-
17:00Farense U23 - Mafra U23 -:-
PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - skupina o titul
12:00Benfica U19 - Braga U19 -:-RAKÚSKO: Bundesliga - skupina o udržanie
19:30Austria Viedeň - Altach -:-RAKÚSKO: 2. Liga
18:10Kapfenberg - Horn -:-18:10Lafnitz - Leoben -:-
18:10Ried - Amstetten -:-
RAKÚSKO: Regionálna liga východ
19:00Drassburg - Donaufeld Viedeň -:-19:00Marchfeld - Mauerwerk -:-
19:30SK Rapid (Am) - TWL Elektra -:-
19:30Traiskirchen - Favoritner -:-
20:00Ardagger - SV Oberwart -:-
RAKÚSKO: Regionálna liga stred
18:00Wallern/St Marienkirchen - Weindorf St. Anna -:-19:00Bad Gleichenberg - Allerheiligen -:-
19:00Gleisdorf - Deutschlandsberger -:-
19:00LASK (Am) - Union Gurten -:-
19:00Voitsberg - ASK Klagenfurt -:-
19:00Vorwarts Steyr - Vocklamarkt -:-
19:00Weiz - SPG Wels -:-
RAKÚSKO: Burgenland
19:00USVS Rudersdorf - Edelserpentin -:-19:30Marz - Halbturn -:-
19:30Parndorf - Leithaprodersdorf -:-
RAKÚSKO: Karnten
19:00ATSV Wolfsberger - Donau Klagenfurt -:-19:00Lendorf - Treibach -:-
19:00SV Kraig - SAK Klagenfurt -:-
19:00Volkermarkt - A. Klagenfurt (Am) -:-
19:09KAC 1909 - St. Jakob/Ros -:-
RAKÚSKO: Niederosterreich
19:30Kottingbrunn - Warth -:-19:30Rohrbach - Korneuburg -:-
19:30Zwettl - Langenrohr -:-
RAKÚSKO: Oberosterreich
19:00Weisskirchen - ASK St.Valentin -:-19:30Leonfelden - Micheldorf -:-
20:00Pregarten - Bad Ischl -:-
RAKÚSKO: Salzburg
18:00Union Henndorf - SAK 1914 -:-18:30Grodig - USK Anif -:-
19:00Eugendorf - UFC Hallein -:-
19:00Puch - Strasswalchen -:-
19:00Seekirchen - Burmoos -:-
RAKÚSKO: Steiermark
19:00Ilzer SV - SV Union Gnas -:-19:00Koflach - Lebring -:-
19:00SV Frauental - Tillmitsch -:-
19:00SV Wildon - Furstenfeld -:-
19:00UFC Fehring - Stadtwerke Bruck/Mur -:-
19:00Weinland Gamlitz - Hohenhaus Schladming -:-
RAKÚSKO: Tirol - skupina o postup
20:00Fugen - Kitzbuhel -:-RAKÚSKO: Tirol - skupina o udržanie
19:30SC Kundl - Vols -:-19:30SV Worgl - Innsbrucker AC -:-
RAKÚSKO: Vorarlberg
18:30A. Lustenau (Am) - Lauterach -:-RAKÚSKO: Wien
18:00Red Star-Penzing - Dinamo Helfort -:-18:30SV Donau - Sportunion Mauer -:-
RUMUNSKO: Liga 1 - skupina o udržanie
19:00Din. Bukurešť - FC Voluntari -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - skupina o postup
16:00Calarasi - Afumati -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - skupina o udržanie
16:00Inainte Modelu - Gloria Baneasa -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - skupina o postup
16:00Popesti Leordeni - CS Din. Bucuresti -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - skupina o udržanie
16:00Muscel - Moreni -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - skupina o postup
16:00Cetate Rasnov - Kids Tampa Brasov -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - skupina o udržanie
16:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - SR Brasov -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6 - skupina o postup
16:00Ramnicu Valcea - Cetatea -:-16:00Vedita Colonesti - Viitorul Daesti -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6 - skupina o udržanie
16:00Unirea Bascov - Calimanesti -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - skupina o postup
13:00Viitorul Simian - CSM Deva -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - skupina o udržanie
16:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti -:-16:00U Craiova 1948 2 - CS U Craiova 2 -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - skupina o udržanie
16:00Avantul Periam - Ineu -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - skupina o udržanie
16:00Avantul Reghin - Targu Mures 1898 -:-16:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - skupina o udržanie
16:00Minerul Ocna Dej - Baile Felix -:-16:00Sanatatea Kluž - Baia Mare -:-
16:00Satu Mare - Victoria Carei -:-
RUSKO: Juniorská liga
10:00F. Voronezh U19 - Chertanovo M. U19 -:-10:00Ural U19 - FK Orenburg U19 -:-
12:00Samara U19 - Lok. Moskva U19 -:-
12:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Baltika U19 -:-
14:00Akhmat U19 - CSKA Moskva U19 -:-
14:00Dynamo Moskva U19 - FK Rostov U19 -:-
14:00Rubin Kazaň U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-
14:00Zenit U19 - Nizhny Novgorod U19 -:-
16:00Sochi U19 - Krasnodar U19 -:-
16:00Sp. Moskva U19 - Konoplev Academy U19 -:-
RWANDA: Premier League
15:00Police - Bugesera -:-SALVÁDOR: Primera Division - Clausura
03:30Santa Tecla - Aguila -:-SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League
17:00Al-Hilal - Al Fateh -:-17:00Damac - Al-Taawon -:-
20:00Al-Ittihad FC - Al Shabab -:-
SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Championship - skupina o postup
20:45Annagh - Bangor FC -:-20:45Dundela - H&W Welders -:-
20:45Portadown - Institute -:-
SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Championship - skupina o udržanie
20:00Knockbreda - Newington -:-20:45Ballinamallard - Ballyclare -:-
20:45Dergview - Ards -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15Bhantal - Freetown City -:-18:15Real Republicans - Kholifa Stars -:-
SLOVENSKO: 1. liga - ženy - skupina o titul
18:00Myjava Ž - Slovan Bratislava Ž -:-SLOVINSKO: 2. SNL
17:00Ilirija - Tabor Sezana -:-SOMÁLSKO: National league
14:30Midnimo - Heegan -:-SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Liga Perzského zálivu
16:05Al Nasr - Ittihad Kalba -:-16:05Bani Yas - Hatta -:-
18:45Al Wasl - Al-Jazira -:-
18:45Emirates Club - Al-Wahda -:-
SRBSKO: Super Liga - skupina o titul
19:00Cukaricki - Mladost -:-SRBSKO: Super Liga - skupina o udržanie
17:00Vozdovac - Sp. Subotica -:-SRBSKO: Srpska Liga - Belgrade
14:00Torlak - Jedinstvo Surcin -:-15:00Studentski Grad - Radnicki Obrenovac -:-
SVET: Medzištátne zápasy
10:00Ghana U16 - Srbsko U16 -:-12:30Chorvátsko U16 - Švédsko U16 -:-
15:15Fínsko U16 - Uruguaj U16 -:-
15:30Rusko U16 - Kazachstan U16 -:-
16:00Tunisko U17 - Líbya U17 -:-
19:00Alžírsko U17 - Egypt U17 -:-
SVET: Medzištátne zápasy - ženy
12:00Uzbekistan U18 Ž - Turkménsko U18 Ž -:-15:00Tadžikistan U18 Ž - Irán U18 Ž -:-
SÝRIA: Premier League
15:00Al-Ittihad Aleppo - Wathbah -:-15:00Al Karamah - Horriya -:-
15:00Al-Sahel - Tishreen -:-
15:00Foutoua - Al Wahda -:-
15:00Hottin - Jableh -:-
ŠKÓTSKO: Championship
20:45Airdrieonians - Dundee Utd -:-ŠPANIELSKO: LaLiga2
20:30Andorra - Racing Santander -:-ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 4
19:30Derio - Leioa -:-ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 6
18:00Ilicitano - Roda -:-20:00Ontinyent 1931 - Rayo Ibense -:-
20:00Villarreal C - Silla CF -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 12
22:15Arucas - Panaderia -:-ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 15
19:30Alesves - Cortes -:-20:30Oberena - CD Ardoi -:-
ŠVAJČIARSKO: Challenge League
20:15Aarau - Bellinzona -:-ŠVAJČIARSKO: Promotion League
20:15Delemont - Breitenrain -:-ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
19:00Örebro Syr. - AFC Eskilstuna -:-ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
19:00Angelholm - Lunds -:-19:00Torslanda - Trollhättan -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland
19:00Boden - Kiruna -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
19:00IFK Skovde - Lidkoping -:-19:15Saffle SK - Herrestads AIF -:-
19:30Kongahalla - Gauthiod -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
19:30Nacka Iliria - IFK Eskilstuna -:-19:30Sleipner - Nykopings -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
19:00Landvetter - Savedalen -:-ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy
19:00Jitex Ž - Lidkoping Ž -:-19:30Sunnanå Ž - Malmö FF Ž -:-
TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga
13:30Istaravshan - CSKA Pomir Dushanbe -:-13:30Khosilot Parkhar - Regar-TadAZ -:-
15:00Kuktosh - Barkchi Hisor -:-
TALIANSKO: Serie B
20:30Benátky - Cremonese -:-20:30Pisa - Catanzaro -:-
TALIANSKO: Primavera 1
18:00Fiorentina U19 - Inter U19 -:-TALIANSKO: Serie A - ženy - skupina o titul
20:30Juventus Ž - Inter Ž -:-TALIANSKO: Serie B Women
14:30Chievo Verona Ž - Ravenna Ž -:-TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara
15:00Dodoma Jiji - Kinondoni MC -:-17:00Simba - Mtibwa Sugar -:-
TURECKO: Super Lig
19:00Adana Demirspor - Galatasaray -:-UGANDA: Premier League
15:00Busoga - Wakiso Giants -:-15:00Mbarara City - UPDF -:-
UKRAJINA: Persha Liga - skupina o udržanie
11:30Metalist Charkov - Kremin -:-UKRAJINA: U19 League
11:00Minaj U19 - Ch. Odessa U19 -:-11:00Rukh Lviv U19 - Veres Rivne U19 -:-
12:00Dnipro-1 U19 - Dynamo Kyjev U19 -:-
USA: MLS Next Pro
04:00Tacoma Defiance - Town FC -:-USA: NISA
23:00Georgia Lions - Savannah Clovers -:-WALES: Cymru North
20:30Buckley - Chirk AAA FC -:-Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.