REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

ARGENTÍNA: Liga Profesional

23:00River Plate - Union Santa Fe 4:0
01:15Estudiantes - Independiente 0:1
23:00Talleres Cordoba - Arsenal Sarandi -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

20:00Deportivo Maipu - Estudiantes Rio Cuarto -:-
20:10Atletico Atlanta - Chacarita Juniors -:-

ARGENTÍNA: Primera D - Apertura

20:00Sportivo Barracas - Argentino de Rosario -:-
20:00Yupanqui - Def. de Cambaceres -:-

BANGLADÉŠ: Premier League

12:00Bangladesh Police - Mohammedan -:-
12:00Sheikh Jamal - Abahani Limited -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

23:15The Strongest - Bolivar 3:1
21:00Santa Cruz - San Jose -:-
00:15J. Wilstermann - Blooming -:-

BRAZÍLIA: Serie A

23:15Athletico-PR - Internacional 2:1
23:15Santos - Atletico GO 0:1
01:30Sport Recife - Ceara 0:0
23:00Juventude - Chapecoense-SC -:-

BRAZÍLIA: Serie B

23:15Operario - Coritiba 1:0
01:30Avai - Brasil de Pelotas 1:1
01:30Sampaio Correa - CRB 2:3

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro 2

20:00Democrata GV - Ipatinga -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

21:30Gremio U20 - Internacional U20 -:-

BULHARSKO: Parva Liga

20:00Botev Vratsa - Arda -:-

BULHARSKO: Vtora liga

17:30Etar - Levski Lom -:-
17:30Minyor Pernik - Ludogorets II -:-
19:00Montana - CSKA 1948 Sofia II -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

00:00Centro Dominguito - CSD Barber -:-
00:00Jong Holland - Sithoc -:-

ČILE: Primera División

23:30Curico Unido - U. De Čile 1:2
02:00U. Catolica - O'Higgins 3:0

ČILE: Segunda Division

21:00Deportes Colina - General Velasquez -:-

ČÍNA: Jia Liga

11:00Heilongjiang Ice City - Beijing Sport University -:-
13:35Peking Technology - Zhejiang Professional -:-

DÁNSKO: Superliga

19:00Sonderjyske - Vejle -:-

EGYPT: Premier League

19:00Pyramids - National Bank Egypt -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - druhá fáza

23:30Nueve de Octubre - LDU Quito 4:1
02:00Barcelona SC - Manta 2:0

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

16:00B36 Torshavn 2 - Vikingur 2 -:-
16:00HB Torshavn 2 - Sandur -:-
16:00Skala Itrottarfelag - Runavik 2 -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 2

20:45Dijon - Sochaux -:-

GAMBIA: GFA League

22:00Elite United - Fortune -:-

IRAK: Superliga

16:00Al Kahraba - Al Talaba -:-
16:00Al Najaf - Al-Qassim -:-
16:00Al Simawa - Al Diwaniya -:-
16:00Alsinaat Alkahrabaiya - Al Shorta -:-
16:00Erbil - Al Zawraa -:-
18:30Al-Hudod - Al Quwa Al Jawiya -:-

ISLAND: Pepsideild

21:15KR Reykjavik - Fylkir -:-

JAMAJKA: Premier League

22:30Waterhouse - Tivoli -:-

KEŇA: Premier League

14:00Nairobi City - Bidco United -:-
14:00Ulinzi Stars - Gor Mahia -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

00:40Junior - Envigado 1:0
03:00Dep. Cali - Ind. Medellin 0:0

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:30U. Magdalena - Fortaleza -:-

KOLUMBIA: Liga Women

21:00Santa Fe Ž - La Equidad Ž -:-

LÍBYA: Premier League

17:00Al Tahaddi - Al Hilal -:-
17:00Darnes - Al Akhdar -:-
17:30Al Ahly Tripoli - Rafeeq -:-
17:30Al Shat - Al Madina -:-
19:00Al Ahly Benghazi - Khaleej Sirte -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

02:06Monterrey - Puebla 1:1
04:06Tijuana - Tigres 1:2

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

00:45Tijuana U20 - Tigres U20 0:0
16:00Cruz Azul U20 - Mazatlan U20 -:-

MEXIKO: Liga MX Women - Apertura

00:00Atl. San Luis Ž - U.N.A.M. Ž 2:1
00:00Necaxa Ž - Pachuca Ž -:-

NEMECKO: 3. Liga

19:00Freiburg II - Wehen -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

01:00Ferretti - Real Madriz -:-
02:00Jalapa - Ocotal -:-
04:00Managua FC - Juventus Managua -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Clausura

23:15Guairena FC - River Plate 1:2
01:30Cerro Porteno - Libertad 1:1

PERU: Liga 2

02:00Grau - Union Comercio 1:2

POĽSKO: Ekstraklasa

18:00Wisla - Zaglebie -:-

PORTUGALSKO: Ligový pohár - prvá fáza

21:15Guimaraes - Leixoes -:-

RUMUNSKO: Liga 1

17:30Chindia Targoviste - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
20:30U Craiova 1948 - Din. Bukurešť -:-

RUSKO: Premier League

18:00Nizhny Novgorod - Soči -:-

SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: Gold Cup - play-off

01:00Kostarika - Kanada 0:2
03:30USA - Jamajka 1:0

SRBSKO: Super Liga

19:00Kolubara - Radnik -:-

SUDÁN: Premier League

18:00Al Wadi - Al Shorta -:-
18:00Hay al-Arab - Hilal El Obied -:-

SVET: Prípravné zápasy

00:00Everton (Eng) - Millonarios (Col) 2:1pen
16:30Genclerbirligi (Tur) - Fenerbahce (Tur) -:-
17:30Sampdoria (Ita) - Piacenza (Ita) -:-
18:00Trabzonspor (Tur) - Kasimpasa (Tur) -:-
19:00Las Palmas (Esp) - Wolves (Eng) -:-
20:00Crawley (Eng) - West Ham U23 (Eng) -:-
20:30Hendon (Eng) - Hampton & Richmond (Eng) -:-
20:45Chelmsford (Eng) - King’s Lynn (Eng) -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Örebro - AIK Štokholm -:-
19:00Östersunds - Halmstad -:-
19:00Varbergs - Göteborg -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00GAIS - Akropolis -:-
19:00Norrby - Västerås SK -:-

UKRAJINA: Premier League

18:30Vorskla - Dnipro-1 -:-

UKRAJINA: Persha Liga

17:30Alliance - Metalist Kharkiv -:-

UKRAJINA: Druha Liga

17:00Rubikon Kyiv - Dinaz Vyshgorod -:-

URUGUAJ: Primera Division - Apertura

23:00Nacional - Villa Espanola 3:0
23:00OdloženéNacional - Maldonado -:-
01:30OdloženéPenarol - River Plate -:-
20:00OdloženéVilla Espanola - Cerrito -:-

USA: MLS

00:00New England Revolution - Club de Foot Montreal 2:1
00:00New York City - Orlando City 5:0
01:30Inter Miami - Philadelphia Union 1:1
02:00DC United - New York Red Bulls 1:0
03:00Seattle Sounders - Sporting Kansas City 1:3

USA: USL Championship

02:00LA Galaxy 2 - Oakland Roots 3:0

USA: USL League Two - play-off

02:00North Carolina Fusion U23 - Western Mass Pioneers 3:1
02:30Menace - Portland U23 2:0

USA: NWSL - ženy

23:00Gotham Ž - Chicago Ž 2:1
01:30Racing Louisville Ž - Washington Ž 0:2

VENEZUELA: Primera Division - prvá fáza

23:00Gran Valencia - Carabobo 1:1
01:00Lara - Yaracuyanos 1:1

VENEZUELA: Segunda Division

21:00Minerven - Fundacion AIFI -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.