REFRESH

Futbal » Dnes » Kurzy

ALŽÍRSKO: Ligue 2

17'Arzew - El Kerma 0:0
17'ASM Oran - SC Ain Defla 1:0
17'Batna - Khroub 0:0
17'Bejaia - Arba 1:0
17'Ben Aknoun - USM Blida 0:0
16:00CR Beni Thour - Amal Bou Saada -:-
16:00El Khemis - Saida -:-
17'Eulma - Annaba 0:0
16:00JSM Tiaret - Temouchent -:-
17'Khenchela - Chelghoum 0:0
17'MO Constantine - CRB Ouled Djellal 0:0
17'Msila - MO Bejaia 0:0
17'RC Kouba - Lakhdaria 1:0
17'RC Oued Rhiou - Oued Sly 0:0
17'Remchi - Ain Ouessara 0:0
17'Tadjenant - US Chaouia 0:0
17'Telaghema - MSP Batna 1:0
16:00MeškáWidad Adabi de Boufarik - Harrach -:-

ANGLICKO: Premier League

19:00Manchester Utd - Fulham -:- [ 1.28 | 5.75 | 10.00 ]
19:00Southampton - Leeds -:- [ 2.50 | 3.80 | 2.55 ]
20:00Brighton - Manchester City -:- [ 7.00 | 4.60 | 1.44 ]
21:15Chelsea - Leicester -:- [ 1.75 | 3.70 | 4.80 ]

ANGLICKO: League One - play-off

19:00Oxford Utd - Blackpool -:- [ 2.35 | 3.10 | 3.30 ]

ANGLICKO: League Two - play-off

21:15Newport - Forest Green -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.30 ]

ANGLICKO: National League

20:00Wrexham - Notts County -:- [ 2.62 | 3.25 | 2.40 ]
20:45Aldershot - Eastleigh -:- [ 3.25 | 3.40 | 2.15 ]
20:45Solihull Moors - Barnet -:- [ 1.45 | 4.33 | 5.25 ]
20:45Weymouth - Boreham Wood -:- [ 3.60 | 4.00 | 1.80 ]
20:45Yeovil - Maidenhead -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.30 ]

ARGENTÍNA: Primera Nacional

02:10Alvarado - Tigre 1:1 [ 4.20 | 3.25 | 1.85 ]
23:00Nueva Chicago - Estudiantes Rio Cuarto -:- [ 2.55 | 2.80 | 2.70 ]

ARGENTÍNA: Torneo Federal

20:00Boca Unidos - Sportivo Las Parejas -:-

ARGENTÍNA: Primera D - Apertura

20:30Deportivo Muniz - Sportivo Barracas -:-

ARMÉNSKO: Premier League

10:00Ararat Jerevan - Lori 3:0
15:00ZrušenéGandzasar - Noah -:-

ARMÉNSKO: First League

14:00BKMA - Lernayin Artsakh 1:0

BELGICKO: Super League - ženy - skupina porazených

20:00Charleroi Ž - Aalst Ž -:-
20:30Genk Ž - Femina Woluwe Ž -:-

BELGICKO: Super League - ženy - skupina víťazov

20:00St. Liege Ž - RSC Anderlecht Ž -:-

BENIN: Ligue 1 - skupina o titul

17:00AS Cotonou - Dynamo Parakou -:-
17:00Bembereke - Requins -:-
17:00Buffles du Borgou - Eternel -:-

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

14:00Isloch 2 - Vitebsk 2 1:3 [ 1.80 | 3.75 | 3.50 ]

BOLÍVIA: Division Profesional

02:00OdloženéBlooming - Nacional Potosi -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.20 ]

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Off

01:00Novorizontino - Ituano 4:0 [ 1.95 | 3.30 | 4.00 ]

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista A2 - play-off

16:00RB Brasil - Rio Claro -:-
20:30Sao Bernardo - Atibaia -:-
00:00Portuguesa - Agua Santa -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Roraimense - druhá fáza

23:00Atl. Roraima - Nautico FC -:-

BRAZÍLIA: Copa do Brasil U20

20:00Floresta EC U20 - Botafogo U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro Women

01:00Corinthians Ž - Gremio Ž 3:2

BULHARSKO: Parva Liga - skupina o udržanie

16:30Etar - Montana -:- [ 1.57 | 3.60 | 5.75 ]
19:00Botev Vratsa - Slavia Sofia -:- [ 3.00 | 3.20 | 2.30 ]

ČILE: Primera B

17:00Barnechea - D. Puerto Montt -:-
18:00Cobreloa - S. Morning -:-
18:00Copiapo - Deportes Iquique -:-
18:30Arica - Deportes Temuco -:-
21:30Magallanes - Rangers -:-
00:00U. De Concepcion - San Felipe -:-

DR KONGO: Ligue 1

16:30Renaissance - JSK -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - prvá fáza

02:00Tecnico U. - Orense 1:2 [ 2.05 | 3.00 | 3.60 ]

ESTÓNSKO: Meistriliiga

17:00Kuressaare - Narva -:-

ETIÓPIA: Premier League

09:00St. George - Hadiya Hossana 0:1
14:00Sebeta City - Adama City 1:0

FÍNSKO: Ykkonen

17:30Klubi 04 - Mikkeli -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.00 ]

FRANCÚZSKO: Ligue 1 - baráž o udržanie

20:45Grenoble - Paris FC -:- [ 2.80 | 2.90 | 2.40 ]

GRÉCKO: Super League 2 - skupina o udržanie

87'AO Trikala - Apollon Larissa 3:1
85'Karaiskakis - O.F. Ierapetra 0:3
85'Panachaiki - Doxa Dramas 1:2

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy - skupina o udržanie

19:30Heerenveen Ž - Excelsior Ž -:-

HONGKONG: Premier League - skupina víťazov

14:00Lee Man Warriors - Eastern AA 2:1

IRÁN: Hazfi Cup

18:00Shahin Bandar Ameri - Persepolis -:-

JORDÁNSKO: Premier League

19:30Al Buqaa - Al Wehdat -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

58'Baroka - Tshakhuma 0:0
58'Swallows - Stellenbosch 0:0
17:00Chippa United - Bloem Celtic -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Nacional (Uru) - U. Catolica (Chi) -:- [ 3.00 | 3.30 | 2.15 ]
00:15Palmeiras (Bra) - Defensa y Justicia (Arg) -:- [ 2.00 | 3.80 | 3.40 ]
00:15The Strongest (Bol) - Santos (Bra) -:- [ 1.80 | 4.00 | 3.80 ]

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana - skupinová fáza

00:15Independiente (Arg) - Bahia (Bra) -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.40 ]
00:15River Plate (Par) - Penarol (Uru) -:- [ 3.20 | 3.30 | 2.10 ]

JUŽNÁ KÓREA: K League 1

12:30OdloženéSoul - Incheon -:-
12:30Suwon City - Pohang 3:4 [ 3.10 | 3.20 | 2.30 ]

KAZACHSTAN: 1. liga

14:00Turan - FK Akzhayik 0:2
59'Kajrat Almaty - Aktobe 3:2
17:00Kaisar - FC Astana -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura - play-off

05:00Herediano - Santos DG 2:1 [ 1.85 | 3.40 | 4.20 ]

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

17:00RFS - Spartaks -:-

MALI: Premiere Division

18:30US Bougouni - AS Police -:-
19:00ASOM - Stade Malien -:-

MAROKO: Botola Pro

20:15Difaa El Jadidi - Moghreb Tetouan -:- [ 2.70 | 2.62 | 2.70 ]
22:30Wydad - Safi -:- [ 1.36 | 4.20 | 7.50 ]

MAROKO: Botola 2

20:00Marrakech - Khemisset -:-

MAURETÁNIA: Ligue 1 - skupina o titul

19:00Nouakchott King's - Sahel -:-

MAURETÁNIA: Ligue 1 - skupina o udržanie

21:40Police - Garde Nationale -:-

MEXIKO: Liga MX Women - Clausura - play-off

02:00Tigres Ž - Monterrey Ž 4:1
04:00Guadalajara Ž - Atlas Ž 2:1

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

62'Zimbru Kišiňov - Dinamo-Auto 1:1
17:00Codru Lozova - Milsami -:-

NEMECKO: Regionálna liga juhozápad

19:00Ulm - Steinbach Haiger -:-

NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko - baráž o postup

19:00Schweinfurt - SpVgg Bayreuth -:-

NIGER: Ligue 1

17:15Douanes Niamey - Jangorzo -:-
17:15Nigelec - Espoir -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Apertura

00:00Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 2:1 [ 2.45 | 3.60 | 2.45 ]

PARAGUAJ: Division Intermedia

23:00Independiente F.B.C. - Sportivo Iteno 3:0

PORTUGALSKO: Primeira Liga

21:15Tondela - Ferreira -:- [ 3.10 | 3.30 | 2.25 ]

RUMUNSKO: Liga 1 - skupina o titul

19:30Botosani - CFR Kluž -:- [ 6.00 | 4.20 | 1.45 ]

RUSKO: PFL - Group 2

12:00Lokomotiv-Kazanka - Dynamo Moskva 2 1:2
12:00Zenit 2 - Vladimir 3:0
12:00Zvezda Petrohrad - Rodina Moskva 3:3
14:00Tver - Luki-Energiya 3:0
60'Olimp-Dolgoprudny - Smolensk 2:0
17:00Murom - Leningradets -:-

RUSKO: PFL - Group 4

12:00Lada Togliatti - Zenit-Izhevsk 1:5
58'Lada Dimitrovgrad - Kamaz 0:3
60'Nosta - Čeljabinsk 0:3
55'Volna Nizhegorodskaya - Samara 2 1:0
17'Orenburg 2 - Ural 2 0:3

SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: Caribbean Club Championship

23:00Metropolitan FA (Pur) - Real Rincon (Bon) 4:0
02:00Flames United (Sma) - Inter Moengotapoe (Sur) 0:12
23:00ZrušenéSamaritaine (Mar) - South East (Dom) -:-
23:00Samaritaine (Mar) - AS Le Gosier (Gua) -:-

SEVERNÉ ÍRSKO: Pohár

17:00Larne - Crusaders -:-
21:00Ballymena - Linfield -:-

SIERRA LEONE: Premier League

20:45Old Edwardians - Ports Authority -:-

SLOVINSKO: Prvá Liga

17:00Aluminij - Bravo -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Jeenyo - Geeska Afrika -:-

SRBSKO: Super Liga

17'Cukaricki - Radnik 0:0
17'Macva - Zlatibor Cajetina 0:0
17'TSC Backa Topola - Indjija 0:0
18:05Mladost - Partizan -:-

SVET: Prípravné zápasy

20:45Halesowen (Eng) - Redditch (Eng) -:-

ŠKÓTSKO: Championship - baráž o udržanie

20:35Airdrieonians - Morton -:- [ 2.60 | 3.25 | 2.62 ]

ŠKÓTSKO: League Two - baráž o udržanie

20:45Kelty Hearts - Brechin -:- [ 1.30 | 4.75 | 8.00 ]

ŠPANIELSKO: LaLiga2

19:00Cartagena - Almeria -:- [ 3.10 | 3.10 | 2.30 ]
21:30Albacete - Lugo -:- [ 2.62 | 2.87 | 2.90 ]
21:30Ponferradina - Espanyol -:- [ 4.20 | 3.30 | 1.90 ]

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

18:30Degerfors - Örebro -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.80 ]

ŠVÉDSKO: Superettan

18:30GAIS - Trelleborgs -:- [ 3.20 | 3.20 | 2.25 ]
18:30Landskrona - Falkenbergs -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.25 ]

ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy

18:30Linköping Ž - Kristianstads Ž -:-

TALIANSKO: Serie A

20:30Lazio - Turín -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.60 ]

TALIANSKO: Primavera 2

16:00Pordenone U19 - Vicenza U19 -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

13:00Mwadui - Tanzania Prisons 0:1
59'Mtibwa Sugar - Mbeya City 2:0

TURECKO: 1. Lig - play-off

17:00Altinordu - Samsunspor -:- [ 3.50 | 3.20 | 2.05 ]

TURECKO: Pohár

19:45Antalyaspor - Besiktas -:- [ 5.00 | 3.60 | 1.70 ]

UGANDA: Premier League

54'Airtel Kitara - Myda 3:0
61'Busoga - Express 0:3
58'Onduparaka FC - Bright Stars 0:0
63'Vipers - Mbarara City 2:1
59'Wakiso Giants - BUL 1:0

UZBEKISTAN: Super League

86'Kokand 1912 - Sogdiana 2:3
16:45Bunyodkor - Navbahor Namangan -:-

VIETNAM: National League Women

11:00OdloženéHa Noi Ž - Phong Phu Ha Nam 2 Ž -:-
11:00OdloženéHa Noi 2 Ž - Ho Chi Minh Ž -:-
13:30OdloženéPhong Phu Ha Nam Ž - Son La Ž -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.