REFRESH

Futbal » Dnes » Kurzy

ANGLICKO: Premier League

15:00Everton - West Ham -:- [ 2.70 | 3.20 | 2.70 ]
17:30Newcastle - Tottenham -:- [ 3.20 | 3.60 | 2.15 ]

FRANCÚZSKO: Ligue 1

PrestávkaTroyes - Nice 1:0 [ 4.00 | 3.80 | 1.85 ]
15:00Bordeaux - Nantes -:- [ 2.50 | 3.25 | 2.90 ]
15:00Brest - Reims -:- [ 2.15 | 3.20 | 3.50 ]
15:00Méty - Rennes -:- [ 6.50 | 4.20 | 1.53 ]
15:00Štrasburg - St. Etienne -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.40 ]
17:00Montpellier - Lens -:- [ 2.87 | 3.40 | 2.40 ]
20:45Marseille - Lorient -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.50 ]

NEMECKO: Bundesliga

15:30Leverkusen - Bayern -:- [ 4.50 | 4.50 | 1.61 ]
17:30Augsburg - Bielefeld -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.75 ]

SLOVENSKO: Fortuna liga

17:00Trnava - Slovan Bratislava -:-

SLOVENSKO: 2. liga

10:30Šamorín - Trebišov 2:0
11:00Rohožník - FK Humenné 0:1

ŠPANIELSKO: LaLiga

14:00Vallecano - Elche -:- [ 1.75 | 3.40 | 5.25 ]
16:15Celta Vigo - Sevilla -:- [ 3.10 | 3.10 | 2.45 ]
18:30OdloženéGranada - Atl. Madrid -:-
18:30OdloženéReal Madrid - Ath. Bilbao -:-
18:30Villarreal - Osasuna -:- [ 1.61 | 3.75 | 5.50 ]
21:00Barcelona - Valencia -:- [ 1.45 | 4.50 | 7.00 ]

TALIANSKO: Serie A

65'Cagliari - Sampdoria 1:0 [ 2.45 | 3.30 | 2.87 ]
15:00Empoli - Atalanta -:- [ 5.00 | 4.00 | 1.65 ]
15:00FC Janov - Sassuolo -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.25 ]
15:00Udinese - Bologna -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.50 ]
18:00Neapol - Turín -:- [ 1.40 | 4.50 | 8.50 ]
20:45Juventus - AS Rím -:- [ 1.83 | 3.80 | 4.00 ]

AFRIKA: CAF Liga majstrov - kvalifikácia

15:00Jwaneng Galaxy (Bot) - Simba (Tan) -:-
16:00Maniema (Drc) - Mamelodi (Rsa) -:-
16:00Nouadhibou (Mrt) - Setif (Alg) -:- [ 4.00 | 3.10 | 1.90 ]
16:30Otoho d'Oyo (Con) - Petro (Ang) -:-
17:00Hearts Of Oak (Gha) - Wydad (Mar) -:- [ 2.62 | 3.00 | 2.60 ]
17:00LPRC Oiler (Lbr) - Raja Casablanca (Mar) -:-
17:00Rivers United (Nga) - Al-Hilal (Sud) -:- [ 1.57 | 3.80 | 5.25 ]
19:00Al Ittihad (Lby) - Esperance Tunis (Tun) -:-

AFRIKA: CAF Pohár konfederácií - kvalifikácia

15:00AS Kigali (Rwa) - Motema Pembe (Drc) -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.10 ]
15:00CFFA (Mad) - Interclube (Ang) -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.05 ]
16:00Bayelsa (Nga) - Sfaxien (Tun) -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.25 ]

ALBÁNSKO: Superliga

16:45Partizani - Kukesi -:-
19:45Teuta - Tirana -:-

ALBÁNSKO: First Division

14:00Besa - Lushnja -:-
14:00Beselidhja Lezha - Burreli -:-
14:00Butrinti Sarande - Vora -:-
14:00Bylis - Korabi Peshkopi -:-
14:00Maliqi - Erzeni -:-
14:00Terbuni - Shkumbini Peqin -:-
14:00Tomori Berat - Apolonia Fier -:-
14:00Turbina Cerrik - Pogradeci -:-

ANDORRA: Primera Divisió

11:00FC Santa Coloma - Ordino 3:2
27'Inter Escaldes - UE Engordany 1:0
16:00Sant Julia - Carroi -:-
18:30Atletic Escaldes - UE Santa Coloma -:-

ANGLICKO: Championship

PrestávkaSwansea - Cardiff 1:0 [ 2.37 | 3.10 | 3.25 ]

ANGLICKO: Isthmian League Premier Division

16:00Kingstonian - Cheshunt -:-

ANGLICKO: Premier League 2

14:00Middlesbrough U23 - West Brom U23 -:-

ANGLICKO: Championship - ženy

15:00Lewes Ž - Charlton Ž -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00CD Lunda Sul - Sporting de Benguela -:-
17:00Kabuscorp - Academica -:-
17:00Wiliete - Progresso -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

23:00Lanus - Banfield 1:1 [ 2.37 | 3.10 | 2.87 ]
01:15Huracan - Boca Juniors 0:3 [ 3.50 | 2.90 | 2.20 ]
20:45Atl. Tucuman - Argentinos Jrs -:- [ 2.60 | 3.00 | 2.90 ]
20:45Colon - Talleres Cordoba -:- [ 2.62 | 3.10 | 2.60 ]
23:00Aldosivi - Independiente -:- [ 3.75 | 3.40 | 1.90 ]

ARGENTÍNA: Primera Nacional

19:00Almirante Brown - Deportivo Maipu -:- [ 1.75 | 3.40 | 4.50 ]
21:00Guillermo Brown - Instituto -:- [ 2.50 | 2.87 | 2.87 ]
21:00Chacarita Juniors - Quilmes -:- [ 2.75 | 2.87 | 2.60 ]
21:00Ind. Rivadavia - All Boys -:- [ 1.95 | 2.87 | 4.20 ]
21:00Nueva Chicago - Agropecuario -:- [ 3.60 | 2.80 | 2.15 ]
21:00San Martin S.J. - Tristan Suarez -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.50 ]

ARGENTÍNA: Torneo Federal

23:30Union Sunchales - Sportivo Las Parejas 1:2
21:00Def. Pronunciamiento - CDJU Gualeguaychu -:-
21:00Olimpo - Club Sportivo Penarol -:-
21:30Sansinena - Villa Mitre -:-
21:45Desamparados - Ciudad Bolivar -:-
22:00Juventud Unida Universitario - Ferro Gen. Pico -:-
22:30Central Norte - Gimnasia E.R. -:-
23:00Sportivo Belgrano - Gimnasia y Tiro -:-
23:30Chaco For Ever - Racing Cordoba -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Clausura

20:00Canuelas - Los Andes -:-
20:00Talleres (R.E) - Villa San Carlos -:-

ARGENTÍNA: Primera C - Clausura

18:30Berazategui - Ituzaingo -:-
20:00Central Cordoba - Laferrere -:-
20:00Club Lujan - Atlas -:-
20:00Deportivo Espanol - Victoriano A. -:-
20:00Leandro N. Alem - Argentino de Merlo -:-
20:00San Martin Burzaco - Claypole -:-

ARGENTÍNA: Primera D - Clausura

20:00Deportivo Paraguayo - Liniers -:-
20:00Puerto Nuevo - Yupanqui -:-
20:00Sportivo Barracas - Lugano -:-

ARGENTÍNA: Primera A Women - Clausura

16:00San Lorenzo Ž - Boca Juniors Ž -:-
20:00Lanus Ž - El Porvenir Ž -:-

ARMÉNSKO: Premier League

14:00Ararat-Armenia - Ararat Jerevan -:-
17:00BKMA - Noravank -:-

AUSTRÁLIA: NPL Queensland

09:00Queensland Lions - Moreton Bay Utd 4:1

AUSTRÁLIA: Brisbane Premier League - play-off

09:30Albany Creek - Bayside 1:2pen

AUSTRÁLIA: FFA Cup

06:30Adelaide Olympic - Adelaide United 0:1

AZERBAJDŽAN: Premier League

14:30Sumqayit - Neftči Baku -:-
16:45Sabah Baku - Karabach -:-

ÁZIA: AFC Liga Majstrov - play-off

07:00Pohang (Kor) - Nagoya (Jpn) 3:0
PredĺženieJeonbuk (Kor) - Ulsan Hyundai (Kor) 2:2

BAHRAJN: 1. liga

16:45Al-Hala - Manama Club -:-
19:20Al-Rifaa - Al Khalidiyah -:-

BELGICKO: Jupiler League

27'St. Truiden - Anderlecht 0:0 [ 4.75 | 4.00 | 1.66 ]
16:00Beerschot VA - KV Mechelen -:- [ 3.25 | 3.90 | 2.00 ]
18:30Charleroi - Genk -:- [ 3.20 | 3.60 | 2.00 ]
21:00Gent - Eupen -:- [ 1.50 | 4.00 | 6.50 ]

BELGICKO: 1B Pro League

16:00Lommel SK - Mouscron -:- [ 1.75 | 4.00 | 3.40 ]
20:00RWDM - Westerlo -:- [ 2.62 | 3.60 | 2.20 ]

BELGICKO: National Division 1

15:00Boom - Mandel United -:-
15:00Knokke - Thes Sport -:-
15:00Saint Eloois - Francs Borains -:-

BELGICKO: Second Amateur Division Group ACFF

15:00Couvin-Mariembourg - RAAL La Louviere -:-
15:00Ganshoren - Tubize -:-
15:00Hamoir - Entente Durbuy -:-
15:00Jette - Waremme -:-
15:00Solieres Sport - Rebecquoise -:-
15:00Stockay-Warfusee - Verlaine -:-
15:00Warnant - Acren -:-

BELGICKO: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Menen - Gullegem -:-
15:00Merelbeke - Zelzate -:-
15:00Wetteren - Petegem -:-
15:00Zwevezele - Ronse -:-

BELGICKO: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Cappellen - Hasselt -:-
15:00Pepingen - City Pirates -:-

BELGICKO: 1. narodná - ženy

15:00Leuven II Ž - Tienen Ž -:-

BIELORUSKO: 1. liga

12:00FC Minsk - Gomel 0:0
14:00Rukh Brest - Din. Minsk -:-
16:00Energetik-BGU - Dynamo Brest -:-
18:30Šachťor Soligorsk - Zhodino -:-

BIELORUSKO: Pershaya Liga

72'Lokomotiv Gomel - Orsha 2:1
14:30Petrikov - Lida -:-
16:30Dnepr Mogilev - Volna Pinsk -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

23:15Aurora - Tomayapo -:- [ 1.65 | 3.60 | 4.75 ]

BOLÍVIA: Nacional B - druhá fáza

19:00Torre Fuerte - CD Kivon -:-
21:00Em Huanuni - Rosario Central -:-
21:00U. Sucre - Bermejo -:-
21:30SA Bulo Bulo - Maestranza -:-
21:30Wils. Cooperativas - Deportivo Shalon -:-
22:00Garcia Agreda - Mojocoya -:-
22:00Libertad - Ciudad Nueva SC -:-
23:00Vaca Diez - Mariscal Sucre -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

17:00FK Sarajevo - Posusje -:-
17:00Siroki Brijeg - Prijedor -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

15:00GOSK Gabela - Gorazde -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

14:30Omarska - Krupa -:-

BRAZÍLIA: Serie A

00:00Chapecoense-SC - Fortaleza 1:2 [ 4.75 | 3.50 | 1.70 ]
02:00America MG - Bahia 0:0 [ 1.90 | 3.20 | 3.75 ]
21:00Athletico-PR - Fluminense -:- [ 2.30 | 3.10 | 2.90 ]
21:00Palmeiras - Internacional -:- [ 1.90 | 3.40 | 3.60 ]
23:15Atletico GO - Atletico-MG -:- [ 5.00 | 3.50 | 1.65 ]
23:15Ceara - Bragantino -:- [ 2.15 | 3.20 | 3.20 ]
23:15Gremio - Juventude -:- [ 1.75 | 3.30 | 4.50 ]

BRAZÍLIA: Serie B

23:30Operario - Londrina 0:0
02:00Confianca - Avai 3:1

BRAZÍLIA: Serie C - druhá fáza

00:00Criciuma - Botafogo PB 0:0
21:00Manaus - Ypiranga FC -:-

BRAZÍLIA: Serie D - play-off

20:00Ferroviaria - Atletico-CE -:-
22:30ABC - SER Caxias -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho 2

20:00Avenida - SC Sao Paulo -:-
20:00Brasil Farroupilha - Igrejinha -:-
20:00EC Guarani - Guarany de Bage -:-
20:00Frederiquense - Veranopolis -:-
20:00GE Bage - Lajeadense -:-
20:00Passo Fundo - EC Cruzeiro -:-
20:00Sao Gabriel - Inter Santa Maria -:-
20:00Tupi RS - GE Gloria -:-

BRAZÍLIA: Copa do Nordeste - kvalifikácia

01:00Imperatriz - Fluminense-PI 2:1pen

BRAZÍLIA: Brasileiro U23 - play-off

22:00Ceara U23 - Gremio U23 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20 - play-off

21:00Botafogo U20 - Atletico-MG U20 -:-

BULHARSKO: Parva Liga

16:00Cherno More - Slavia Sofia -:- [ 1.70 | 3.60 | 5.25 ]
18:15CSKA Sofia - Botev Plovdiv -:- [ 1.44 | 4.33 | 7.50 ]

BULHARSKO: Third League - South-East

15:00Haskovo - Sokol Markovo -:-

BULHARSKO: Third League - South-West

15:00Botev Ihtiman - Slivnishki Geroy -:-

BULHARSKO: Third League - North-East

15:00Chernolomets - Botev Novi Pazar -:-
15:00OdloženéUstrem Donchevo - Sportist Toshevo -:-

BULHARSKO: Third League - North-West

15:00Spartak Pleven - OFK Levski -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30Salitas - Majestic -:-
17:30Vitesse - Kadiogo -:-
19:45USFA - Bobo-Dioulasso -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Flambeau de l'Est - New Oil -:-
15:00Le Messager Ngozi - Vital O -:-
15:00Olympic S. - Les Crocos -:-
15:00Rukinzo - TOP Junior -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Centro Dominguito - Sithoc 0:2
02:00Jong Holland - Victory Boys 0:2
00:00Scherpenheuvel - UNDEBA -:-
00:00Vesta - Willemstad -:-

CYPRUS: 1. liga

16:00Omonia - Apollon -:-
18:00AEL Limasol - Anorthosis -:-

CYPRUS: 2. divízia

14:30Achyronas Liopetriou - Omonia Aradippou -:-
14:30ASIL Lysi - Ayia Napa -:-

ČESKO: 1. Liga

16:00Sigma Olomouc - Karviná -:- [ 1.45 | 4.00 | 6.00 ]
16:00Teplice - Plzeň -:- [ 6.50 | 4.20 | 1.40 ]
16:00Zlín - Hradec Králové -:- [ 2.05 | 3.25 | 3.40 ]
19:00Pardubice - Sparta Praha -:- [ 6.25 | 4.50 | 1.40 ]

ČESKO: 2. liga

10:15Žižkov - Chrudim 1:2 [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]
10:30Sparta Praha B - Třinec 4:0 [ 1.57 | 4.00 | 5.00 ]
15:30Mas Taborsko - Líšeň -:- [ 2.37 | 3.40 | 2.70 ]
15:30Varnsdorf - Dukla Praha -:- [ 2.37 | 3.20 | 2.75 ]

ČESKO: ČFL - skupina A

10:15Admira Praha - Králův Dvůr 2:2
10:15Slavia Praha B - Vyšehrad 1:2
10:30Plzen B - Písek 3:1
10:30Příbram B - Karlovy Vary 0:2

ČESKO: ČFL - skupina B

10:15Dukla Praha B - Teplice B 3:0
10:15Hradec Králové B - Velvary 1:1
10:15Chlumec n. C. - Ústí nad Orlicí 1:1
10:15Pardubice B - Bohemians 1905 B 2:1
14:30Zápy - Jablonec B -:-

ČESKO: MSFL

10:00Ostrava B - Znojmo 2:4
10:15Sigma Olomouc B - Vrchovina 5:1
10:15Slovácko B - Dolni Benesov 4:0

ČESKO: A-divízia

10:15Union Beroun - Petrin Plzen 0:1
14:30Mýto - Soběslav -:-
14:30Sedlčany - Horovice -:-

ČESKO: C-divízia

14:30Benátky n. Jiz. - Vysoké Mýto -:-
14:30Čáslav - Trutnov -:-
14:30Dvůr Králové - Poříčany -:-
14:30Hlinsko - Tochovice -:-
14:30Kolín - Letohrad -:-

ČESKO: D-divízia

10:15Velká Bíteš - Hodonin 1:4
14:30Lanzhot - Stara Rise -:-
14:30Slavoj Polná - Bystřice n. Pern. -:-
14:30Zdar na Sazavou - Zbrojovka Brno B -:-
14:30Ždírec n.D. - Start Brno -:-

ČESKO: E-divízia

10:15Strání - Přerov 3:3
14:30FK Kozlovice - Slavičín -:-
14:30Sumperk - Nové Sady -:-

ČESKO: Divízia F

10:15Opava B - Bruntál 6:0
14:30Bilovec - Vítkovice -:-
14:30Bohumin - Novy Jicin -:-
14:30Frenstat p. R. - Frydlant n. O. -:-
14:30Polanka nad Odrou - Karviná B -:-

ČESKO: Moravskoslezský KP

14:30Pusta Polom - Krnov -:-

ČESKO: Zlínský KP

10:15Brumov - Napajedla 2:6
14:30Borsice - Morkovice -:-
14:30Nedasov - Stitna nad Vlari -:-

ČESKO: Juhomoravský KP

15:00Ivancice - Bosonohy -:-
15:00Rajecko - Mutenice -:-

ČESKO: Vysočina KP

10:15Velke Mezirici B - Zirovnice 3:2
14:30Ledec nad Sazavou - Namest n. Oslavou -:-
14:30Sperice - Okrisky -:-

ČESKO: Královéhradecký KP

14:00Rychnov n. Kněžnou - Chlumec n. Cidlinou B -:-
14:30Červený Kostelec - Třebeš -:-
14:30Hořice - Libcany -:-
14:30Police nad Metuji - Kostelec n. O. -:-
14:30Slavia HK - Nový Bydžov -:-
14:30Vrchlabí - Vysoká n. Labem -:-

ČESKO: Liberecký KP

15:30Turnov - Velké Hamry B -:-
15:30Zelezny Brod - Visnova -:-

ČESKO: Ústecký KP

14:00Litomericko - Oldrichov -:-
15:00Domousice - Modra -:-

ČESKO: Jihočeský KP

15:30Jankov - Mas Taborsko B -:-
15:30Milevsko - Třeboň -:-

ČESKO: Pražsky přebor

10:30Třeboradice - Žižkov B 2:0
14:00Admira Praha B - Uhelné sklady Praha -:-
15:30Újezd nad Lesy - Újezd Praha -:-

ČESKO: Středočeský KP

15:30SK Lhota - Klicany -:-
15:30Velim - Nespeky -:-

ČESKO: Karlovarský KP

15:30Touzim - Union Nové Sedlo -:-

ČESKO: Olomoucký KP

14:30Brodek u Přerova - Šternberk -:-
14:30Medlov - Zábřeh -:-
14:30Velke Losiny - Lutin -:-

ČESKO: Pardubický KP

12:00Luze - SK Pardubicky 0:3
14:30FK Horní Ředice - Hermanuv Mestec -:-
14:30Proseč - Ceska Trebova -:-
14:30Svitavy - Moravany -:-

ČESKO: 1. liga - ženy

14:30Plzeň Ž - Lok. Brno Ž -:-

ČESKO: 2. liga - ženy

Čakáme
aktualizáciu
Sparta Praha B Ž - FC Praha Ž 0:0
Čakáme
aktualizáciu
Branik Ž - Hradec Králové Ž 0:0
14:30Olomouc Ž - Ostrava Ž -:-

ČIERNA HORA: Prvá Čiernohorská Liga

17:00Iskra - Rudar -:-
18:00Mornar - Buducnost -:-

ČIERNA HORA: Druga Liga

15:00Arsenal Tivat - Bokelj -:-
15:00Berane - Grbalj -:-
15:00FK Cetinje - Mladost DG -:-
15:00Kom Podgorica - Jedinstvo -:-
15:00Titograd - Igalo -:-

ČILE: Primera División

01:00Melipilla - La Serena 1:1 [ 2.25 | 3.30 | 2.87 ]

ČILE: Primera B

00:00Arturo Fernandez Vial - Magallanes 0:1

ČILE: Segunda Division

00:00Colchagua - Iberia 1:2
17:00Lautaro - Ind. Cauquenes -:-

DÁNSKO: Superliga

PrestávkaNordsjaelland - Midtjylland 2:0 [ 4.75 | 4.33 | 1.65 ]
14:00Odense - Randers -:- [ 2.37 | 3.50 | 2.90 ]
16:00Brøndby - Vejle -:- [ 1.36 | 5.00 | 8.50 ]
18:00Sonderjyske - FC Kodaň -:- [ 5.75 | 4.33 | 1.53 ]

DÁNSKO: 1st Division

14:00Lyngby - Hobro -:- [ 1.36 | 4.75 | 9.00 ]
15:00Horsens - Vendsyssel -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.50 ]

DÁNSKO: 2. divízia

PrestávkaAB Kodaň - Middelfart 1:1
PrestávkaNaestved - B.93 5:2

DÁNSKO: 3rd Division

14:00Young Boys FD - Lyseng -:-

DÁNSKO: Elitedivisionen Women

PrestávkaKoge Ž - KoldingQ Ž 1:1

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF - play-off

00:00Cibao - Atletico Pantoja 4:1
21:00Vega Real - Jarabacoa -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - druhá fáza

00:30Aucas - U. Catolica 1:2 [ 2.15 | 3.80 | 2.62 ]
03:00Macara - LDU Quito 2:1 [ 3.80 | 3.60 | 1.72 ]
21:00Mushuc Runa - Tecnico U. -:- [ 2.30 | 3.00 | 2.87 ]
23:30Dep. Cuenca - Nueve de Octubre -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.20 ]

ESTÓNSKO: Meistriliiga

12:00Kuressaare - Legion 0:2
14:00ZrušenéKalju - Levadia -:-
14:00Paide - Flora -:-

ESTÓNSKO: Esiliiga

12:00Levadia U21 - Parnu 3:2
12:00Tartu Welco - Nomme Utd 2:3

ETIÓPIA: Premier League

PrestávkaHawassa - Jimma Aba Jifar 1:0
18:00Dire Dawa - Welayta Dicha -:-

EURÓPA: Premier League (Crimea)

PrestávkaAlushta - TSK Simferopol 0:1
27'Rubin Yalta - Yevpatoriya 0:1
14:00Ocean Kerch - Kyzyltash -:-
14:00SKCHF Sevastopol - Gvardeyets -:-

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

16:00Runavik - 07 Vestur Sorvagur -:-
16:00Vikingur - Fuglafjordur -:-

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

16:00HB Torshavn 2 - Streymur 2 -:-

FÍNSKO: Ykkonen - skupina o udržanie

17:30Klubi 04 - Mikkeli -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.55 ]

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

18:00KuFu-98 - Atlantis -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B

14:00Ilves-Kissat - Honka Akatemia -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

12:00Rovaniemi 2 - Kemi City 1:0
PrestávkaJBK - GBK Kokkola 2:0

FÍNSKO: Kansallinen Liiga - ženy - baráž o udržanie

PrestávkaNJS Ž - HPS Ž 0:1

FRANCÚZSKO: Divízia 1 - ženy

55'Lyon Ž - Montpellier Ž 3:0
55'Pariž SG Ž - Saint-Étienne Ž 1:0

FRANCÚZSKO: Division 2 Women

12:15Brest Ž - Méty Ž -:-
13:00Marseille Ž - Albi-Marssac Ž -:-
14:30Nantes Ž - Lille Ž -:-
14:30Štrasburg Ž - La Roche Ž -:-
15:00Lens Ž - Le Havre Ž -:-
15:00Merignac Ž - Nice Ž -:-
15:00Montauban Ž - Grenoble Ž -:-
15:00Nimes Ž - Rodez Ž -:-
15:00Orleans Ž - Saint-Maur Ž -:-
15:00Saint-Malo Ž - Vendenheim Ž -:-
15:00Thonon Evian Ž - Le Puy Ž -:-

GIBRALTÁR: National League

16:00Magpies - Europa Point -:-
18:30Lincoln Red Imps - Europa FC -:-

GRÉCKO: Superliga

15:00Panetolikos - OFI Kréta -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.40 ]
15:00PAOK - Volos -:- [ 1.25 | 5.50 | 13.00 ]
19:30AEK - Atromitos -:- [ 1.25 | 5.25 | 13.00 ]
19:30Giannina - Olympiakos -:- [ 8.00 | 4.20 | 1.44 ]

GRÉCKO: Super League 2

16:00OdloženéAEL Larissa - PAOK B -:-
16:00OdloženéApollon Larissa - Veria -:-
16:00OdloženéApollon Pontou - Almopos -:-
16:00OdloženéAsteras Vlachioti - Irodotos -:-
16:00OdloženéDiagoras - AEK B -:-
16:00OdloženéErgotelis - PAE Egaleo -:-
16:00OdloženéIraklis 1908 - Karditsa -:-
16:00OdloženéKallithea - Episkopi -:-
16:00OdloženéKifisias - Rodos -:-
16:00OdloženéLevadiakos - Karaiskakis -:-
16:00OdloženéNiki Volos - Xanthi -:-
16:00OdloženéO.F. Ierapetra - Panathinaikos B -:-
16:00OdloženéOlympiakos B - AO Trikala -:-
16:00OdloženéPAE Chania - Kalamata -:-
16:00OdloženéPanserraikos - O. Volos -:-
16:00OdloženéPierikos - Thesprotos -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

02:00Antigua - Solola 4:0
18:00Coban Imperial - Nueva Concepcion -:-
19:30Malacateco - Municipal -:-
20:00Comunicaciones - Deportivo Achuapa -:-
23:00Guastatoya - Xelaju -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

84'Alkmaar - Utrecht 4:0 [ 1.95 | 3.80 | 3.60 ]
14:30Nijmegen - Vitesse -:- [ 2.62 | 3.20 | 2.50 ]
14:30Sparta Rotterdam - Groningen -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.80 ]
16:45Twente - Willem II -:- [ 1.60 | 4.20 | 5.75 ]

HOLANDSKO: Tweede Divisie

14:30TEC - De Treffers -:-

HOLANDSKO: Derde Divisie

14:00Blauw Geel - Oostzaan -:-
14:00DEM - HSC '21 -:-
14:00GVV Unitas - Gemert -:-
14:00Hoogland - Dongen -:-
14:00HV & CV Quick - ADO 20 Heemskerk -:-
14:00USV Hercules - EVV -:-
14:00Westlandia - UNA -:-
14:30FC Oss - HVV Hollandia -:-
14:30Groene Ster - Watergraafsmeer -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy

79'Den Haag Ž - Twente Ž 4:3
85'Feyenoord Ž - PSV Ž 2:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

03:00Honduras Progreso - UPNFM 0:1
03:00Real Espana - Platense 2:1
03:15Vida - Olimpia 2:1
23:00Real Sociedad - Victoria -:-
00:00Motagua - Marathon -:-

CHORVÁTSKO: 1. HNL

15:00Slaven Belupo - Osijek -:- [ 5.25 | 3.40 | 1.65 ]
17:30Šibenik - Hajduk Split -:- [ 4.00 | 3.60 | 1.90 ]

CHORVÁTSKO: 2. HNL

15:00Bijelo Brdo - Dugopolje -:-
15:00Croatia Zmijavci - Rudes -:-
15:00Din. Záhreb 2 - Sesvete -:-

CHORVÁTSKO: 3. HNL Center

11:00Trnje - Vrapce -:-
15:30Bistra - Gaj Mace -:-

CHORVÁTSKO: 3. HNL South

15:00Hrvace - Junak Sinj -:-
15:00Sloga Mravince - Neretvanac -:-

CHORVÁTSKO: 3. HNL East

15:30Gornja Vrba - Croatia Dakovo -:-

INDONÉZIA: Liga 1

10:15PSM Makassar - Bali United 2:1
42'Persija Jakarta - Arema 0:1
15:30Persikabo 1973 - Borneo -:-

IRÁN: 1. divízia

13:45Shams Azar Qazvin - Mes Kerman -:-
14:00Khooshe Talaee - Vista Toorbin -:-
14:00Machine Sazi - Shahrdari Hamedan -:-
15:30Esteghlal Molasani - Rayka Babol -:-
15:30Shahin Bushehr - Qashqai Shiraz -:-

ÍRSKO: National League Women

15:00Treaty Utd Ž - Shelbourne Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Kiryat Shmona - Hapoel Hadera -:- [ 2.62 | 3.10 | 2.60 ]
19:15H. Beer Sheva - Maccabi Petah Tikva -:- [ 1.60 | 3.75 | 4.75 ]

JAPONSKO: J1 League

07:00Oita - Vegalta Sendai 2:0 [ 2.45 | 3.10 | 3.00 ]

JAPONSKO: J2 League

06:00Okayama - Yamaga 3:0 [ 1.95 | 3.10 | 4.00 ]
07:00Chiba - Omiya Ardija 2:1 [ 2.25 | 3.10 | 3.00 ]
07:00Kanazawa - Kofu 1:2 [ 2.62 | 3.00 | 2.70 ]
07:00Renofa Yamaguchi - Mito 2:2 [ 3.30 | 3.40 | 2.00 ]
07:00Tochigi - Iwata 1:1 [ 5.00 | 3.40 | 1.65 ]
09:00Kusatsu - Kyoto 1:1 [ 4.75 | 3.60 | 1.65 ]

JAPONSKO: J3 League

06:00Tegevajaro Miyazaki - Kagoshima Utd 3:2
06:00Tottori - YSCC 1:2
06:00Toyama - Kamatamare 1:0
06:00Vanraure - Fukushima Utd 1:1
07:00Nagano - Fujieda MYFC 1:3
09:00Gifu - Grulla Morioka 2:2

JAPONSKO: WE League Women

06:00Inac Kobe Leonesa Ž - Nojima Stella Ž 1:0
07:00Albirex Niigata Ž - Mynavi Sendai Ž 0:3

JAPONSKO: Nadeshiko League - ženy

06:00Angeviolet Hiroshima Ž - Ehime Ž 0:1
06:00FC Takatsuki Speranza Ž - Kunoichi Ž 1:2
06:00Harima Albion Ž - C-Osaka Ž 1:1
06:00NGU Nagoya Ž - Yokohama FC Seagulls Ž 0:1
06:00Nittaidai Ž - Orca Kamogawa Ž 0:0
06:00Yamato Sylphid Ž - Setagaya Sfida FC Ž 1:1

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

15:30Swallows - Stellenbosch -:-

JUŽNÁ AFRIKA: GladAfrica Championship

15:30Pretoria Callies - Cape Town Spurs -:-
15:30Tshakhuma - Hungry Lions -:-
15:30TS Sporting - Venda -:-
15:30Uthongathi - Polokwane -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Diski Challenge

10:00Amazulu U23 - Supersport U23 0:1
10:00Cape Town City U23 - Kaizer U23 2:2
10:00TS Galaxy U23 - Mamelodi U23 -:-

JUŽNÁ KÓREA: K League 1

07:00Gangwon - Gwangju 2:1 [ 2.05 | 3.30 | 3.30 ]

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

06:30Bucheon - Gimcheon Sangmu 0:1 [ 5.00 | 4.00 | 1.55 ]
09:00Jeonnam - Busan 2:0 [ 2.30 | 3.00 | 3.00 ]
11:30Anyang - Seoul E. 2:1 [ 1.90 | 3.20 | 3.80 ]

KANADA: Canadian Premier League

00:00Pacific FC - Valour 3:2
20:00York Utd - Edmonton -:-
22:00Cavalry - HFX Wanderers -:-

KANADA: CSL

22:00Vorkuta - Serbian W. E. -:-
00:15Scarborough B. - AS Toronto -:-

KANADA: U Sports

04:30UBC - Trinity Western 3:3
19:00Concordia - UQAM -:-
19:00McGill - UQTR -:-
19:00Sherbrooke - Laval -:-
20:00Carleton - UOIT -:-
20:15Cape Breton - Acadia -:-
20:15Moncton - UNB -:-
20:15UPEI - Dalhousie -:-
20:30Algoma - Ryerson -:-
21:00Mount Royal - Saskatchewan -:-
21:15Laurier - Western -:-
21:15Trent - York -:-
21:30Toronto - Laurentian -:-
22:15Alberta - Calgary -:-
22:15Waterloo - Windsor -:-
22:30MacEwan - Lethbridge -:-
00:00UFV - UNBC -:-

KATAR: QSL

16:30Al Khor - Al Ahli Doha -:-
16:30Al-Sadd - Al-Gharafa -:-
19:10Al-Duhail - Al-Rayyan -:-

KAZACHSTAN: 1. liga

10:00Zhetysu - Taraz 1:2
11:00Kyzylzhar - Tobol 0:2
14:00FC Astana - Kaisar -:-

KAZACHSTAN: First Division

11:00Ekibastuz - Baykonur Kyzylorda 7:0
12:00Okzhetpes - FK Kyran 3:1

KEŇA: Premier League

12:00Wazito - Kakamega Homeboyz 0:1

KIRGIZSKO: Premier Liga

11:30Alga - Kara Balta -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:00America De Cali - Dep. Cali 1:1 [ 2.37 | 3.00 | 2.80 ]
01:05Pereira - Once Caldas 3:0 [ 1.85 | 3.00 | 4.20 ]
03:10Atl. Nacional - Ind. Medellin 1:1 [ 1.72 | 3.20 | 4.75 ]
21:00Pasto - Quindio -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.20 ]
23:00Petrolera - Bucaramanga -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.30 ]

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:00Atletico F.C. - Boca Juniors -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

04:00Herediano - Alajuelense 0:0 [ 2.75 | 3.20 | 2.37 ]
19:00Grecia - Saprissa -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.10 ]
22:00ADR Jicaral - San Carlos 0:1 [ 2.55 | 3.40 | 2.37 ]
22:00Guanacasteca - Santos DG -:- [ 2.62 | 3.40 | 2.40 ]
23:00Guadalupe - Zeledon -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.40 ]

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

02:00Santa Ana - Cariari Pococi 3:0
19:00Municipal Garabito - San Jose FC -:-
22:00Limon - Consultants Desamparados 0:3

LIBANON: Premier League

14:30Al Akhaa Al Ahli - Al Ansar -:-
14:30Shabab El Bourj SC - Al Sahel -:-
15:45Nejmeh SC - Bourj FC -:-

LITVA: A Lyga

14:00Banga - FK Panevezys -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

13:00ZrušenéBFC Daugavpils - Noah -:-
15:00Riga FC - Metta/LU -:-

LOTYŠSKO: 1. Liga

14:00Super Nova - Saldus SS/Leevon -:-

LUXEMBURSKO: Národná liga

16:00Differdange - Dudelange -:-
16:00Ettelbruck - Jeunesse Esch -:-
16:00Fola - Benfica -:-
16:00Hesperange - Niedercorn -:-
16:00Mondorf - Hostert -:-
16:00UNA Strassen - Rodange -:-
16:00Union Titus Petange - Racing Luxembourg -:-
16:00Victoria Rosport - Wiltz -:-

MAĎARSKO: OTP Bank liga

14:30Kisvarda - Újpest -:- [ 1.90 | 3.75 | 4.00 ]
17:00Mezokovesd - Debrecín -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.30 ]

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

PrestávkaBudaorsi - Szentlorinc 0:1
PrestávkaKecskemeti - Nyiregyhaza 0:0
PrestávkaSiofok - Bekescsaba 2:1
PrestávkaSoroksar - Haladas 0:0
17:00Ajka - Tiszakecske -:-
17:00Csakvari - Szeged -:-
17:00DVTK - Dorogi -:-
17:00Pecsi - Budafoki -:-
17:00Szolnoki - Győr -:-

MAĎARSKO: NB III - East

11:00DVTK II - Tallya 4:0
PrestávkaDebreceni EAC - Kazincbarcika 0:2
PrestávkaEger SE - Fuzesgyarmati SK 0:3
PrestávkaElore - Hajduszoboszloi SE 0:0
13:00Hidasnemeti VSC - Debrecen II -:-
13:00Jaszberenyi - Bekescsaba II -:-
13:00Putnok VSE - Tiszafuredi -:-
13:00SBTC - Senyo Carnifex -:-
13:00Torokszentmiklos - Újpest II -:-

MAĎARSKO: NB III - Centre

11:00Ferencvaros II - Monori 4:2
11:00Honvéd II - ESMTK Budapešť 1:2
Čakáme
aktualizáciu
Cegledi - Makoi 1:0
PrestávkaDunaujvaros PASE - Balassagyarmat 1:1
13:00FC Dabas - Gerjeni -:-
13:00Hodmezovasarhely FC - Dabas-Gyon -:-
PrestávkaMohacsi - Vacov 0:1
13:00Szekszardi - Ivancsa -:-
15:00Kozarmisleny - Paks II -:-

MAĎARSKO: NB III - West

11:00Gyirmot II - Mosonmagyarovari TE -:-
11:00Győr II - Zalaegerszegi II 5:1
13:00Andrashida - MOL Fehervar II -:-
13:00Balatonfuredi - Erdi -:-
PrestávkaBVSC-Zugló - Komaromi VSE 2:0
PrestávkaKaposvar - Nagykanizsa 1:0
PrestávkaKelen - Gardony Varosi 0:1
16:00Papai Perutz - Bicskei -:-
16:00SC Sopron - Puskas Academy II -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

15:00Puskas Academy Ž - Astra Hungary Ž -:-

MALTA: Premier League

15:00Sliema - Hibernians -:-
17:00Valletta - Sirens -:-
19:00Santa Lucia - Mosta FC -:-

MALTA: Challenge League

15:00Fgura - Luqa -:-
15:00Mgarr - Marsa FC -:-
19:00Rabat Ajax - Pembroke -:-
19:00St. George's FC - Melita FC -:-

MAROKO: Botola Pro

17:00Youssoufia Berrechid - Chabab Mohammedia -:- [ 2.70 | 2.80 | 2.75 ]
19:15FUS Rabat - Agadir -:- [ 2.25 | 2.70 | 3.60 ]

MAROKO: Botola 2

17:30RAC Casablanca - Renaissance Zemamra -:-
17:30Sale - Chabab Benguerir -:-
17:30Stade Marocain - Khemisset -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

00:00Monterrey - Leon 0:1 [ 1.83 | 3.40 | 3.60 ]
02:00Atl. San Luis - Club America 0:1 [ 2.75 | 3.10 | 2.30 ]
02:05Pachuca - Santos Laguna 1:1 [ 1.85 | 3.40 | 3.50 ]
04:00Cruz Azul - Tigres 1:1 [ 1.85 | 3.30 | 3.60 ]
19:00U.N.A.M. - Juarez -:- [ 2.05 | 3.10 | 4.20 ]
00:00Guadalajara - Toluca -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.00 ]

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Inter de Queretaro - Inter Playa Del Carmen 0:0
23:00Leviatan - Cafetaleros de Chiapas 2 0:7
23:15Catedraticos Elite - Saltillo 1:0
23:15Tritones Vallarta - Correcaminos 2 3:2
00:00Canamy - Escorpiones 2:1
00:00Gavilanes de Matamoros - Cimarrones de Sonora 2 2:1
02:00Colima FC - Mineros de Fresnillo 5:0
02:00Tecos FC - UA Zacatecas 3:0
19:00Mazorqueros - Alacranes -:-
19:00Montaneses - CD Zap -:-
23:00La Piedad - Dongu -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie B

23:00Lobos Huerta - Ciervos 2:2
23:15Uruapan - Calor De San Pedro 3:2
23:00Cuautla - Huracanes Izcalli -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Guadalajara U20 - Toluca U20 -:-
16:00U.N.A.M. U20 - Juarez U20 -:-

MEXIKO: Liga MX Women - Apertura

02:00Necaxa Ž - Monterrey Ž 1:6
19:00Puebla Ž - Atl. San Luis Ž -:-
22:45Club America Ž - Tijuana Ž -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

14:00Dinamo-Auto - Milsami -:-
17:00Zimbru Kišiňov - Petrocub -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Black Bulls - Costa do Sol -:-
15:00Ferroviario Maputo - Ferroviario Nampula -:-
15:00Ferroviario Nacala - Ferroviario Lichinga -:-
15:00LD Maputo - Textafrica -:-
15:00Matchedje Mocuba - ENH Vilankulo -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

27'Darmstadt - Brémy 0:0 [ 2.90 | 3.60 | 2.30 ]
27'Drážďany - Norimberg 0:1 [ 2.87 | 3.20 | 2.62 ]
27'Rostock - Sandhausen 0:0 [ 1.90 | 3.50 | 4.20 ]

NEMECKO: 3. Liga

PrestávkaTurkgucu Munchen - Wehen 0:0 [ 3.10 | 3.20 | 2.15 ]
14:00Viktoria Kolín n. R. - Wurzburger Kickers -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.10 ]

NEMECKO: Regionálna liga sever

PrestávkaHannover II - Jeddeloh 1:0
14:00Altona - Kiel II -:-
15:00Hannoverscher SC - BSV Rehden -:-
15:00Hildesheim - Luneburger Hansa -:-

NEMECKO: Regionálna liga severovýchod

PrestávkaAK 07 Berlín - Lichtenberg 1:1
PrestávkaEilenburg - Halberstadt 1:1
PrestávkaTB Berlín - Chemie Leipzig 0:1

NEMECKO: Regionálna liga juhozápad

14:00Aalen - Elversberg -:-
14:00Balingen - Offenbach -:-
14:00Grossaspach - Stuttgart II -:-

NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko

87'Buchbach - Rosenheim 1:0

NEMECKO: Oberliga NOFV-Nord

13:30Neustrelitz - Mahlsdorf -:-
14:00CFC Hertha - Seelow -:-
14:00Greifswald - RSV Eintracht -:-
14:00Stendal - Blau Weiss Berlín -:-

NEMECKO: Oberliga NOFV- Sud

14:00FC Merseburg - Grimma -:-
14:00OdloženéNordhausen - Martinroda -:-

NEMECKO: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Neumunster -:-
14:00SC Weiche-08 II - Bordesholm -:-
14:00Todesfelde - Lubeck II -:-
15:00Inter Turkspor Kiel - Eckernforder SV -:-

NEMECKO: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - Hamburg SV III 6:2
10:45Paloma - Wandsbeker Concordia -:-
15:00Sasel - VfL Lohbrugge -:-
15:00Tornesch - Rugenbergen -:-

NEMECKO: Oberliga Bremen

11:00Geestemunde - Blumenthaler 2:5
11:00Hastedt - Brémy III 2:3
14:00Hemelingen - Union 60 Bremen -:-
15:00Borgfeld - BTS Neustadt -:-
15:00Komet Arsten - Bremer -:-
15:30SFL Bremerhaven - Schwachhausen -:-
15:30Vatan Bremen - Habenhauser -:-

NEMECKO: Oberliga Niedersachsen

15:00Bersenbruck - Lohne -:-
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - Egestorf-Langreder -:-
15:00SVG Gottingen - Wolfenbuttel -:-

NEMECKO: Oberliga Westfalen

15:00ASC 09 Dortmund - Hammer SpVgg. -:-
15:00Clarholz - Wattenscheid -:-
15:00Finnentrop/Bamenohl - Sprockhovel -:-
15:00Holzwickeder SC - Siegen -:-
15:00Kaan-Marienborn - Eintracht Rheine -:-
15:00Paderborn II - Erndtebruck -:-
15:00RSV Meinerzhagen - Haltern -:-
15:00Westfalia Rhynern - Vreden -:-
15:15Ennepetal - Schermbeck 2020 -:-
15:15Westfalia Herne - FC Gutersloh -:-

NEMECKO: Oberliga Hessen

15:00Ginsheim - Bad Vilbel -:-
15:00SV Steinbach - Stadtallendorf -:-
15:00Zeilsheim - Hadamar -:-

NEMECKO: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Gonsenheim - Waldalgesheim -:-
15:30Kaiserslautern II - Hassia Bingen -:-

NEMECKO: Oberliga Bavorsko Sever

15:00DJK Bamberg - Neumarkt -:-

NEMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

14:00Mníchov 1860 II - Kirchanschoring -:-

NEMECKO: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Oberachern - Bietigheim-Bissingen -:-

NEMECKO: Oberliga Mittelrhein

15:00Bergisch Gladbach - Breinig -:-
15:00Eilendorf - Wesseling-Urfeld -:-
15:00FC Viktoria 08 - Siegburger -:-
15:00Freialdenhoven - Pesch -:-
15:00Hennef - Duren -:-
15:00Hurth - Deutz -:-
15:30Frechen - Alfter -:-
15:30Friesdorf - Glesch-Paffendorf -:-
15:30VfL Vichttal - Fortuna Kolín n. R. II -:-

NEMECKO: Oberliga Niederrhein

15:00Baumberg - Germania Ratingen -:-
15:00Cronenberger - Duisburg -:-
15:00Jahn Hiesfeld - SC Velbert -:-
15:00Kleve - TuRU Dusseldorf -:-
15:00Meerbusch - DJK Teutonia St.Tonis -:-
15:00TVD Velbert - SpVgg Sterkrade-Nord -:-
15:30Bocholt - Kray -:-
15:30Dusseldorf-West - FC Monheim -:-

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

11:00Jena U19 - Viktoria Berlín U19 0:1
11:00Kiel U19 - Eimsbutteler U19 1:0
11:00OdloženéVfL Osnabruck U19 - Drážďany U19 -:-

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Juh

11:00Kassel U19 - Freiburg U19 0:5
11:00Mainz U19 - Darmstadt U19 0:0
PrestávkaWalldorf U19 - Kaiserslautern U19 1:1
14:00Fürth U19 - Heidenheim U19 -:-

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

11:00Duisburg U19 - Viktoria Kolín n. R. U19 2:1
11:00Düsseldorf U19 - Alemannia Aachen U19 2:1
11:00Oberhausen U19 - Preussen Munster U19 4:2
11:00Schalke U19 - Wuppertaler U19 8:0

NEMECKO: Bundesliga - ženy

PrestávkaHoffenheim Ž - Wolfsburg Ž 1:0
PrestávkaSand Ž - Potsdam Ž 0:1
16:00Eintracht Frankfurt Ž - Bayern Ž -:-
16:00Kolín n. R. Ž - Jena Ž -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga Women

11:00Borussia Bocholt Ž - RB Lipsko Ž 1:9
11:00Elversberg Ž - Henstedt-Ulzburg Ž 1:2
11:00Gutersloh Ž - Bayern 2 Ž 3:1
11:00Ingolstadt Ž - 1.FC Nurnberg Ž 1:2
11:00Meppen Ž - Wolfsburg 2 Ž 2:0
14:00Andernach Ž - Duisburg Ž -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Diriangen - Ferretti 4:2
04:00Esteli - Managua FC 1:0

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 2:1 [ 1.60 | 4.00 | 4.20 ]
01:00Esteli U20 - Managua FC U20 1:0
23:00Jalapa U20 - UNAN-Managua U20 -:-

NÓRSKO: Eliteserien

17:00Bodo/Glimt - Sarpsborg 08 -:- [ 1.25 | 6.00 | 11.00 ]
17:00Brann - Stabaek -:- [ 1.36 | 5.00 | 8.50 ]
17:00Haugesund - Mjondalen -:- [ 1.57 | 4.00 | 6.00 ]
17:00Sandefjord - Odd -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.87 ]
17:00Strömsgodset - Viking -:- [ 2.37 | 3.80 | 2.60 ]
19:00Rosenborg - Vålerenga -:- [ 2.00 | 3.75 | 3.50 ]

NÓRSKO: OBOS-ligaen

15:00Aalesund - Sogndal -:- [ 1.45 | 4.50 | 6.50 ]

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 1

14:00Alta - Hodd -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2

15:00Levanger - Flekkeroy -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 1

15:00Funnefoss/Vormsund - Kongsvinger 2 -:-
15:00Toten - Grorud 2 -:-
16:00Raufoss 2 - Stovner -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 2

18:00Fredrikstad 2 - Tonsberg -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 3

15:00Donn - Akra -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 5

14:00Melhus - Tynset -:-
16:00Ranheim 2 - Ntnui -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 6

13:30Junkeren - Nordstrand -:-
14:30Melbo - Skeid 2 -:-
15:00Mjolner - Ullern -:-
15:00Tromsø 2 - Bodo/Glimt 2 -:-
16:45Rana FK - Skjervoy -:-

NÓRSKO: Junior U19

14:00OdloženéÅsane U19 - Fredrikstad U19 -:-
15:00Viking U19 - Lilleström U19 -:-

NÓRSKO: Toppserien - ženy

14:00Avaldsnes Ž - Sandviken Ž -:-
15:00Arna-Bjørnar Ž - Vålerenga Ž -:-

OMÁN: Professional League

14:55Muscat - Dhofar -:-
15:15Al-Ittihad - Al-Rustaq -:-
18:10Oman Club - Bahla -:-

PAKISTAN: Premier League

15:00WAPDA - Muslim -:-
18:15SSGC - Pakistan Army -:-

PANAMA: LPF - Clausura

23:00San Francisco - Arabe Unido 1:0
23:00Tauro - Veraguas 2:0
01:00Deportivo Universitario - Costa del Este 0:2
02:00Chiriqui - Miguelito 1:1
00:00Herrera - Alianza -:-
00:00Plaza Amador - Independiente -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Clausura

00:30Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 0:0 [ 2.00 | 3.00 | 3.50 ]
23:00Sol De America - Libertad -:- [ 3.00 | 3.30 | 2.10 ]

PARAGUAJ: Division Intermedia

14:30Dep. Capiata - Resistencia -:-
14:30Deportivo Santani - Tacuary -:-
14:30Guarani de Trinidad - Atyra -:-
14:30Rubio Nu - Ameliano -:-
14:30Sportivo Iteno - 3 De Febrero -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Melgar - U. San Martin -:- [ 1.45 | 4.00 | 6.50 ]
20:15Alianza Huanuco - Cienciano -:- [ 4.75 | 3.50 | 1.66 ]
22:30Sporting Cristal - Ayacucho -:- [ 1.55 | 4.00 | 5.00 ]

POĽSKO: Ekstraklasa

66'Plock - Pogon Štetín 1:0 [ 3.75 | 3.00 | 2.10 ]
15:00Cracovia - Warta -:- [ 1.85 | 3.40 | 4.33 ]
17:30Legia - Lech Poznaň -:- [ 2.75 | 3.40 | 2.37 ]

POĽSKO: 1. divízia

54'LKS Lodz - Arka 1:0 [ 3.00 | 3.20 | 2.30 ]

POĽSKO: 2. divízia

15:00Slask Wroclaw 2 - Stezyca -:-

POĽSKO: III Liga - Skupina I

12:00Pelikan - Skierniewice 0:3
12:00T. Mazowiecki - Sokol Aleksandrow L. 0:0
15:30LKS Lodz II - Szczuczyn -:-

POĽSKO: III Liga - Skupina IV

15:00LKS Lagow - Cracovia 2 -:-
15:00Sandomierz - Tomasovia T. L. -:-

POĽSKO: Central Youth League

11:15Legia U18 - Slask U18 -:-
11:30Gwarek Zabrze U18 - Warta U18 -:-
12:00Gornik Z. U18 - Lech Poznaň U18 -:-
12:00S. Rzeszow U18 - Cracovia U18 -:-
16:00Jagiellonia U18 - UKS SMS Lodz U18 -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

16:00Maria de Fonte - Pedras Salgadas -:-

PORTUGALSKO: Pohár

PrestávkaVarzim - Maritimo 1:1 [ 3.00 | 3.10 | 2.25 ]
15:00Setubal - Vizela -:- [ 5.00 | 3.75 | 1.57 ]
16:00Aguias do Moradal - Ferreira -:- [ 17.00 | 9.00 | 1.07 ]
16:00Alverca - Anadia -:- [ 2.20 | 3.40 | 2.87 ]
16:00Castro Daire - Olhanense -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.37 ]
16:00Cinfaes - Farense -:- [ 13.00 | 8.00 | 1.11 ]
16:00Condeixa - Gil Vicente -:- [ 11.00 | 7.00 | 1.16 ]
16:00Feirense - Nacional -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.10 ]
16:00Felgueiras - Estoril -:- [ 8.00 | 4.20 | 1.36 ]
16:00Leca - Arouca -:- [ 5.25 | 4.20 | 1.50 ]
16:00Mafra - Uniao de Coimbra -:- [ 1.16 | 6.50 | 12.00 ]
16:00Moitense - Braga -:- [ 19.00 | 12.00 | 1.04 ]
16:00SB Castelo Branco - Penafiel -:- [ 6.00 | 4.50 | 1.40 ]
16:00Serpa - Covilha -:- [ 10.00 | 6.00 | 1.20 ]
16:00Torreense - Fafe -:- [ 1.90 | 3.50 | 3.60 ]
18:00Oliveirense - Portimonense -:- [ 4.75 | 3.60 | 1.61 ]
21:00Rio Ave - Boavista -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.80 ]

RAKÚSKO: Bundesliga

14:30LASK - Wolfsberger AC -:- [ 1.85 | 3.90 | 3.90 ]
14:30Tirol - Hartberg -:- [ 2.05 | 3.90 | 3.20 ]
17:00Sturm Graz - Ried -:- [ 1.30 | 5.50 | 10.00 ]

RAKÚSKO: 2. Liga

10:30BW Linz - Austria II 3:1

RAKÚSKO: Regionálna liga východ

14:30Admira (Am) - Leobendorf -:-

RAKÚSKO: Regionalliga West - Tyrol

10:30Reichenau - Telfs 2:0
15:00Schwaz - Tirol (Am) -:-

RAKÚSKO: Regionalliga West - Vorarlberg

14:00Rothis - Admira Dornbirn -:-
15:00A. Lustenau (Am) - Rotenberg -:-
16:00Brauerei Egg - RW Rankweil -:-

RAKÚSKO: Bundesliga - ženy

10:30First Viedeň Ž - Vorderland Ž -:-
11:00Austria Viedeň Ž - Innsbruck Ž -:-
12:00Sturm Ž - St. Polten Ž -:-

RÉUNION: Regionale 1

13:30Piton - Makes -:-
14:00Jeanne d'Arc - Trois Bassins -:-
14:00Parfin - SDEFA -:-
14:00Saint-Denis - Capricorne -:-
14:00Saint-Pauloise - Tamponnaise -:-
14:00Saint-Pierroise - Marsouins -:-
14:00St. Louis - St Marienne -:-

RUMUNSKO: Liga 1

14:00FC Arges - Farul Constanta -:- [ 3.30 | 3.00 | 2.25 ]
16:30UTA Arad - U Craiova 1948 -:- [ 1.95 | 3.00 | 4.00 ]
19:30Rapid Bukurešť - CFR Kluž -:- [ 4.75 | 3.20 | 1.75 ]

RUMUNSKO: Liga 2

11:30FC Brasov - Petrolul 0:4

RUSKO: Premier League

PrestávkaUral - CSKA Moskva 0:0 [ 4.50 | 3.60 | 1.80 ]
15:30Chimki - Akhmat -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.70 ]
15:30Samara - Nizhny Novgorod -:- [ 1.66 | 3.75 | 5.25 ]
18:00Krasnodar - Ufa -:- [ 1.36 | 5.00 | 8.00 ]

RUSKO: FNL

11:00Tomsk - SKA Khabarovsk 1:0
12:00Olimp-Dolgoprudny - Orenburg 0:0
12:00Yenisey - Krasnodar 2 2:0
PrestávkaVeles Moscow - Torpedo Moscow 2:1
14:00M. Lipetsk - Baltika -:-
14:00Sp. Moskva 2 - R. Volgograd -:-
14:00Volgar-Astrakhan - F. Voronezh -:-
15:00Tekstilshtik - Akron Togliatti -:-
16:00Alania Vladikavkaz - Neftekhimik -:-
16:00Kuban - Kamaz -:-

RUSKO: PFL - Skupina 1

PrestávkaDynamo Stavropol - Chernomorets Novorossijsk 0:0
14:00Dynamo Makhachkala - Mashuk -:-
14:00Kholding - FK Chayka -:-
15:00Forte Taganrog - Nalčik -:-
15:00R. Volgograd 2 - Legion Dynamo -:-
15:00SKA Rostov - Yessentuki -:-

RUSKO: PFL - Skupina 4

10:00Dynamo Barnaul - Omsk 1:1
90+'Lada Togliatti - Ťumeň 0:2
12:00Miass - Čeljabinsk 0:1
PrestávkaAmkar - Nosta 1:0
PrestávkaOrenburg 2 - Zenit-Izhevsk 1:0
16:00Ulyanovsk - Tuymazy -:-

SALVÁDOR: Primera Division - Apertura

02:00Chalatenango - Atletico Marte 2:2
02:45Luis Angel Firpo - Municipal Limeno 1:1
03:00Metapan - Santa Tecla 1:1
23:0011 Deportivo - Jocoro -:-
23:15Alianza FC - Platense Municipal -:-
23:15FAS - Aguila -:-

SAN MARÍNO: Campionato Sammarinese

15:00La Fiorita - Tre Fiori -:-
15:00Murata - Fiorentino -:-
15:00Tre Penne - Cailungo -:-

SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League

16:50Al-Fateh - Al-Taawon -:-
17:15Al-Hazem - Al-Faysaly -:-
17:25Damac - Al-Ittihad FC -:-
19:10OdloženéAl-Hilal - Al Nasr Riyadh -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:00Central Parade - Bo Rangers -:-

SLOVENSKO: 3. liga západ

14:00Beluša - Marcelova -:-
14:00Častkovce - Z. Moravce B -:-
14:00Levice - Galanta -:-
18:00Myjava - Crystal -:-

SLOVENSKO: 3. liga východ

10:30Poprad - Vranov -:-
14:00MŠK Spišské Podhradie - Prešov -:-
14:00Snina - Slávia TU Košice -:-
14:00Sobrance-Sob. - Raslavice -:-
14:00Stropkov - Rudnany -:-

SLOVENSKO: 3. liga stred

10:30Bánova - Fiľakovo -:-
14:00Kalinovo - Dolný Kubín -:-
14:00Kováčová - L. Hrádok -:-
14:00Or. Veselé - Krásno n. Kysucou -:-
14:00Rakytovce - Rim. Sobota -:-

SLOVENSKO: 3. liga Bratislava

10:30Rača - Inter Bratislava -:-
15:00Devínska N. Ves - Tomášov -:-
15:00Dun. Lužná - Bernolákovo -:-
15:00Ivanka p. Dunaji - Pezinok -:-
15:00Kalinkovo - MŠK Senec -:-
15:00Rusovce - Rovinka -:-
15:00Slovan Most - Nová Dedinka -:-

SLOVINSKO: Prvá Liga

17:00Domžale - Koper -:-
20:15O. Ľubľana - Tabor Sezana -:-

SLOVINSKO: 3. SNL - East

15:00Posavje Krsko - Smarje -:-
15:00Smartno - Cirkulane -:-

SLOVINSKO: 3. SNL - West

15:00Fama Vipava - Sobec Lesce -:-
15:00Grosuplje - Sava Kranj -:-

SLOVINSKO: 1. SZNL Women

11:00MSM Ptuj Ž - Krim Ž -:-
15:00Olimpija Ž - ZNK Ljubljana Ž -:-
15:00Primorje Ž - Cerklje Ž -:-
15:00Radomlje Ž - Pomurje Ž -:-

SRBSKO: Super Liga

17:00Partizan - Radnik -:-
19:05Proleter - TSC Backa Topola -:-

SRBSKO: Prva Liga

15:00Backa - Sremska Mitrovica -:-
15:00Kabel Novi Sad - Loznica -:-
15:00Zlatibor Cajetina - Graficar Beograd -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Belgrade

10:00BASK - Lestane 2:0
10:00Borac Lazarevac - Zemun 1:5
15:00Jedinstvo Surcin - Studentski Grad -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina

15:00Borac Sajkas - Feniks 1995 -:-
15:00Borac Sakule - Radnicki 1912 -:-

SRBSKO: Srpska Liga - East

11:00Radnicki S. - Vlasina -:-
14:30Buducnost Popovac - Timocanin -:-
14:30Hajduk Veljko - Sloga Leskovac -:-
14:30Pcinja - Paracin -:-
14:30Trayal Krusevac - Brzi Brod -:-

SRBSKO: Srpska Liga - West

14:30Susica - Buducnost Arilje -:-

SVET: Prípravné zápasy

14:30PAOK B (Gre) - Veria (Gre) -:-

ŠKÓTSKO: SWPL 1 Women

14:00Celtic Ž - Spartans Ž -:-
14:00Hibernian Ž - Aberdeen Ž -:-
14:00Partick Thistle Ž - Hamilton Ž -:-
17:00Motherwell Ž - Hearts Ž -:-
17:10Glasgow City Ž - Rangers Ž -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga2

14:00UD Ibiza - Mirandes -:- [ 1.70 | 3.75 | 4.75 ]
16:00Leganes - Valladolid -:- [ 2.35 | 2.90 | 3.40 ]
18:15Burgos CF - Lugo -:- [ 2.45 | 2.90 | 3.20 ]
18:15R. Sociedad B - R. Oviedo -:- [ 3.25 | 3.00 | 2.37 ]
21:00Ponferradina - Fuenlabrada -:- [ 2.45 | 3.00 | 3.20 ]

ŠPANIELSKO: Primera RFEF - Group 1

12:00Internacional de Madrid - Logrones 2:2 [ 2.87 | 3.10 | 2.37 ]
12:00Rayo Majadahonda - Celta Vigo B 0:0 [ 2.10 | 3.10 | 3.30 ]
12:00Tudelano - Ferrol 0:1 [ 2.70 | 3.10 | 2.50 ]
12:00Valladolid Promesas - Ath. Bilbao B 3:1 [ 2.30 | 3.20 | 2.80 ]
17:00Badajoz - Racing Santander -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.30 ]
17:00CF Talavera - Unionistas -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.55 ]

ŠPANIELSKO: Primera RFEF - Group 2

12:00Costa Brava - Baleares 1:2 [ 3.50 | 3.10 | 2.05 ]
12:00Linense - Cornella 1:0 [ 2.10 | 3.10 | 3.40 ]
17:00Sevilla B - Albacete -:- [ 3.60 | 3.40 | 1.90 ]

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 1

12:00CD Mostoles - Arenteiro 0:0
12:00Leganes B - Bergantinos 1:2
17:00Compostela - Marino de Luanco -:-
17:00Palencia CA - Real Aviles -:-
17:00Salamanca - Gimnastica Segoviana -:-
19:00Arosa SC - Navalcarnero -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 2

17:00Izarra - Real Sociedad C -:-
17:00Naxara - Cayon -:-
17:00Tropezon - Laredo -:-
18:00Sestao - CD Ardoi -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 3

11:30Formentera - Ebro 1:0
12:00Cerdanyola - Ibiza Islas Pitiusas 3:1
12:00Espanyol B - Tarazona 1:1
12:00Huesca B - Prat 2:1
12:00Pena Deportiva - CE Europa 2:2
16:30Brea - Numancia -:-
17:00Lleida - Teruel -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 4

11:30CD Coria - Las Palmas B 3:1
12:00Montijo - Velez 1:0
12:00Xerez D.F.C. - Ceuta 2:2
13:00OdloženéMensajero - Cordoba -:-
PrestávkaSan Fernando - Cacereno 0:1
PrestávkaTamaraceite - Villanovense 0:1
16:00Cadiz B - Panaderia -:-
17:00Don Benito - Merida AD -:-
18:00Antequera - San Roque -:-

ŠPANIELSKO: Segunda RFEF - Group 5

12:00Mancha - Mar Menor 1:2
90+'Melilla - Socuellamos 3:1
17:00Marchamalo - Granada B -:-
17:00Puertollano C.F. - La Nucia -:-
17:00Toledo - CF Intercity -:-
18:00Aguilas FC - Alzira -:-
18:00Hercules - Levante B -:-
18:00Murcia - Pulpileno -:-
18:30Eldense - Ejido -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Group 1

12:30Silva SD - Estradense -:-
17:00Alondras - Viveiro -:-
17:00Arnoia - Rapido de Bouzas -:-
17:00Arzua - Racing Club Villalbes -:-
17:00Sofan - Ourense CF -:-
17:00Somozas - Noia -:-
17:30Barco - Polvorin -:-
18:00Ponteareas - CD Choco -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 2

12:00Covadonga - EI San Martin -:-
12:00Gijón B - Tuilla -:-
12:00Lenense - Basico Urraca -:-
12:00Llanes - Lealtad -:-
12:00R. Oviedo B - Gijon Industrial -:-
12:00SD Navarro CF - Real Titanico -:-
16:45CD Colunga - Langreo B -:-
16:45Praviano - Mosconia -:-
17:00L'Entregu - Luarca -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 3

17:00CD Colindres - Siete Villas -:-
17:00Noja - Escobedo -:-
17:00Selaya - Torina -:-
17:00Textil Escudo - Naval Reinosa -:-
17:30Vimenor - Torrelavega -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 4

11:00Santuxu - Beasain 0:2
12:00San Ignacio - Anaitasuna FT -:-
17:00Barakaldo - Leioa -:-
17:00SD Deusto - Alaves B -:-
18:00CD Vitoria - Portugalete -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 5

12:00Castelldefels - Pobla Mafumet -:-
12:00L'Hospitalet - Granollers -:-
12:30Vilafranca - Girona B -:-
17:00Olot - San Cristobal CP -:-
17:30UE Figueres - CE Manresa -:-
18:00Sant Andreu - Guineueta -:-
18:00Vilassar de Mar - Grama -:-
19:00UE Sants - Asco -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 6

11:30Recambios Colon - Saguntino -:-
12:00Castellon B - Silla CF -:-
12:00Hercules B - Torrellano -:-
17:00Olimpic Xativa - Callosa -:-
17:30Orihuela - Roda -:-
18:00Acero - Villarreal C -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 7

11:15Complutense - Atl. Madrid B 0:4
11:30Parla - AD Torrejon 0:1
11:30Trival Valderas - Getafe B -:-
11:30Villaverde San Andres - Tres Cantos 3:0
12:00Pozuelo de Alarcon - Carabanchel -:-
12:00RSD Alcala - Colonia M. -:-
12:00Ursaria - CDE Madrid -:-
12:00Villaviciosa - Alcorcon B -:-
18:00Moratalaz - Las Rozas -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 8

11:45La Virgen - Mirandes B -:-
12:00Salamanca B - Leonesa B -:-
16:30Atl. Tordesillas - Real Avila -:-
16:30Bembibre - Ribert -:-
16:30Palencia CF - Arandina -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 9

12:00Alhaurin - El Palo -:-
12:00Marbella - Málaga B -:-
12:15CD Alhaurino - Jaen -:-
16:00Torremolinos - Torre del Mar -:-
18:00Huetor Tajar - Motril -:-
18:00Torredonjimeno - Huetor Vega -:-
19:00CD Torreperogil - Almeria B -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 10

12:00Antoniano - CD Utrera -:-
12:00Cabecense - Ciudad de Lucena -:-
12:00Los Barrios - Pozoblanco -:-
17:30Conil - Huelva -:-
18:30Puente Genil - Cartaya -:-
19:00Xerez CD - Tomares UD -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 11

11:30San Rafael - Collerense 2:0
12:00Mercadal - Campos -:-
12:00Platges de Calvia - Portmany -:-
13:00Son Veri - Inter Ibiza -:-
15:45Murense - Constancia -:-
17:00Soller - Mallorca B -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 12

12:30Herbania - CD Buzanada -:-
13:00OdloženéAtl. Paso - La Cuadra -:-
13:00Tenerife B - Lanzarote -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 13

12:00EG El Palmar CF - Deportiva Minera -:-
12:00Mazarron CF - La Union -:-
17:00UCAM Murcia B - Racing Murcia -:-
17:00Yeclano - UD Los Garres -:-
17:30Archena - Cartagena FC -:-
17:30Bala Azul - Cartagena B -:-
17:30UD Caravaca - Lorca Deportiva -:-
18:00Huercal-Overa - Real Murcia B -:-
19:30CAP Ciudad de Murcia - Bullense -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 14

11:45UP Plasencia - Trujillo -:-
12:00Badajoz B - Olivenza -:-
12:00Miajadas - Moralo -:-
17:00Extremadura UD B - Diocesano -:-
17:30Jerez CF - Azuaga -:-
18:00Aceuchal - CD Calamonte -:-
18:00Arroyo - Villafranca -:-
18:00Don Alvaro - Llerenense -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 15

16:30Cirbonero - Pamplona -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 16

12:00Berceo - Anguiano -:-
12:00Varea - River Ebro -:-
17:00Alfaro - Agoncillo -:-
17:00Haro Deportivo - CDFC Calzada -:-
17:00Oyonesa - Calahorra B -:-
17:30Arnedo - Casalarreina -:-
17:30Cenicero - Vianes -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 17

11:30Giner Torrero - Santa Anastasia -:-
11:30Zaragoza B - Barbastro 3:1
16:00Biescas - Binefar -:-
17:00Atletico Monzon - CF Illueca -:-
17:00Borja - Belchite 97 -:-
17:00Carinena - Calamocha -:-
17:00Caspe - Cuarte -:-
17:00Epila - Robres -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 18

12:00Miguelturreno - Conquense -:-
12:00Villarrobledo - Albacete B -:-
17:00Huracan de Balazote - Torrijos -:-
17:30Quintanar - Illescas -:-
18:00San Clemente - La Roda 3:0

ŠPANIELSKO: Primera Division - ženy

11:30Eibar Ž - Betis Ž 1:2
12:00Huelva Ž - Barcelona Ž 0:5
12:00Madrid C. Ž - Alaves Ž 0:1
PrestávkaTenerife Ž - Atletico Madrid Ž 1:1
16:00Athletic Bilbao Ž - Villarreal Ž -:-
16:00Real Sociedad Ž - Levante Ž -:-

ŠPANIELSKO: 2. divízia - ženy

10:30Albacete Ž - CD Juan Grande Ž -:-
11:00Pozoalbense Ž - Tenerife B Ž -:-
12:00CA Osasuna Ž - Athletic Bilbao B Ž -:-
12:30Barcelona B Ž - EDF Logrono Ž -:-
12:30Gijón Ž - Racing Santander Ž -:-
13:00Dep. La Coruña Ž - SE AEM Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: Superliga

14:15Lausanne - Grasshoppers -:- [ 3.10 | 3.60 | 2.20 ]
16:30Sion - Bazilej -:- [ 3.60 | 4.00 | 1.85 ]
16:30St. Gallen - Servette -:- [ 2.20 | 3.75 | 3.00 ]

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 2

15:00Langenthal - Delemont -:-

ŠVAJČIARSKO: Super League - ženy

15:00Servette Ž - Grasshopper Ž -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Hammarby - AIK Štokholm -:- [ 2.30 | 3.40 | 3.00 ]
15:00Mjallby - Kalmar -:- [ 2.45 | 3.10 | 3.10 ]
17:30Göteborg - Örebro -:- [ 1.66 | 3.80 | 5.25 ]

ŠVÉDSKO: Superettan

15:00Norrby - Brage -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.60 ]

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

14:00Hammarby TFF - Pitea -:-
15:30Karlstad - Dalkurd -:-
16:00Assyriska FF - Örebro Syr. -:-
16:00IFK Luleå - Brommapojkarna -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

13:30Stockholm Internazionale - Skiljebo -:-
17:00Lidingo IFK - Enkopings SK -:-
18:00Jarfalla - Karlbergs -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

14:00IFK Hassleholm - Olympic -:-
14:00Nosaby IF - Karlskrona -:-
15:00Kristianstads - Hassleholms IF -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy

PrestávkaAIK Ž - Hacken Ž 0:0
14:00Pitea Ž - Rosengard Ž -:-
15:00Eskilstuna United Ž - Örebro Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy

11:00Moron Ž - Lidkopings FK Ž 0:3

TALIANSKO: Serie B

14:00Cremonese - Benevento -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.60 ]
16:15Parma - Monza -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.40 ]
20:30Cittadella - Spal -:- [ 2.20 | 3.25 | 3.30 ]

TALIANSKO: Serie C - skupina A

14:30Pro Patria - Sudtirol -:-
14:30Triestina - Fiorenzuola -:-
17:30FeralpiSalo - Legnago Salus -:-
17:30Giana Erminio - Virtus Verona -:-
17:30Juventus U23 - Seregno -:-
17:30Mantova - Lecco -:-
17:30Padova - Trento -:-
17:30Pergolettese - AlbinoLeffe -:-
17:30Piacenza - Pro Sesto -:-

TALIANSKO: Serie C - skupina C

14:30Campobasso - Bari -:-
14:30Catanzaro - Taranto -:-
14:30Fidelis Andria - Avellino -:-
14:30Foggia - Monopoli -:-
14:30Juve Stabia - Picerno -:-
14:30Monterosi FC - Paganese -:-
14:30Potenza - ACR Messina -:-
14:30Turris - Palermo -:-
14:30Vibonese - Latina -:-
14:30Virtus Francavilla - Catania -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina A

15:00Caronnese - Casale -:-
15:00Citta di Varese - Chieri -:-
15:00Ligorna - Novara -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina B

15:00Breno - Crema -:-
15:00Brusaporto - Ponte San Pietro -:-
15:00Caravaggio - Villa Valle -:-
15:00Folgore Caratese - Ciserano-Bergamo -:-
15:00Vis Nova Giussano - Sona -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina C

15:00Ambrosiana - Campodarsego -:-
15:00Caldiero Terme - San Martino Speme -:-
15:00Cartigliano - Union Clodiense -:-
15:00Cjarlins Muzane - Cattolica Calcio -:-
15:00Delta Porto Tolle - ArzignanoChiampo -:-
15:00Mestre - Levico Terme -:-
15:00Montebelluna - Adriese -:-
15:00Spinea - Luparense -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina D

15:00Tritium - Ath. Carpi -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina E

15:00Arezzo - Foligno -:-
15:00Cannara - Flaminia -:-
15:00Pianese - Unipomezia -:-
15:00Poggibonsi - Trestina -:-
15:00Pro Livorno - Rieti -:-
15:00San Donato - Follonica Gavorrano -:-
15:00Sangiovannese - ASD Cascina -:-
15:00Scandicci - Lornano Badesse -:-
15:00Tiferno Lerchi - Montespaccato -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina F

15:00Castelnuovo Vomano - Alto Casertano -:-
15:00Fano - Matese -:-
15:00Fiuggi - US Tolentino -:-
15:00Nereto - Sambenedettese -:-
15:00Porto D'Ascoli - S. N. Notaresco -:-
15:00Recanatese - ASD Pineto Calcio -:-
15:00Trastevere Calcio - Montegiorgio -:-
15:00Vastese - Castelfidardo -:-
15:00Vastogirardi - Chieti -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina G

14:30Arzachena - Ostia Mare -:-
14:30Carbonia - Calcio Giugliano -:-
14:30Muravera - Cynthialbalonga -:-
15:00Aprilia - Atletico Uri -:-
15:00Gladiator - Insieme Formia -:-
15:00Nuova Florida - Cassino -:-
15:00Vis Artena - Lanusei Calcio -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina H

15:00A.C.D. Nardo - Casertana -:-
15:00Bisceglie - Lavello -:-
15:00Casarano - Virtus Matino -:-
15:00Citta di Fasano - Francavilla -:-
15:00San Giorgio - Rotonda -:-
15:00Sorrento - Nocerina -:-
15:00SS Nola 1925 - Bitonto -:-
16:00Altamura - Mariglianese -:-
16:00Gravina - Audace Cerignola -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina I

15:00Castrovillari - Real Aversa -:-
15:00FC Messina - Trapani -:-
15:00Giarre - Paterno -:-
15:00Licata - Portici 1906 -:-
15:00Rende - Cittanovese -:-
15:00Sancataldese - AS Acireale -:-
15:00San Luca - Gelbison Cilento -:-
15:00Santa Maria Cilento - S. Agata -:-
15:00Troina - Cavese -:-

TALIANSKO: Primavera 1

10:45Cagliari U19 - Sassuolo U19 0:1
68'Verona U19 - Fiorentina U19 0:3

TALIANSKO: Coppa Italia Women

12:00Tavagnacco Ž - Pomigliano Ž 1:3
14:30Chievo Verona Ž - Neapol Ž -:-
15:00Brescia Ž - Lazio Ž -:-
15:00Cesena Ž - Como Ž -:-
15:00Cittadella Ž - Verona Ž -:-
15:00Pro Sesto Ž - San Marino Academy Ž -:-
15:00Roma CF Ž - Bari Ž -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

PrestávkaMbeya Kwanza - Dodoma Jiji 0:0
15:00Ruvu Shooting - Coastal Union -:-

THAJSKO: Thai League 1

PrestávkaBangkok Utd - Chonburi 0:0
PrestávkaPolice Tero - Ratchaburi 0:1
27'Chiangrai - Muangthong 0:0
14:00Buriram - Nakhon Ratchasima -:-

THAJSKO: Thai League 2

PrestávkaThai Navy - Udon Thani 0:0
27'Nakhon Pathom - Customs Utd 0:1
14:00Chainat - Ranong -:-
14:00Chiangmai FC - Lamphun Warrior -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

16:00US Tataouine - Bizertin -:-
18:30Monastir - Chebba -:-

TUNISKO: Ligue 2 - skupina o udržanie

16:00Menzel Bouzelfa - Stade Gabesien -:-
16:00Sbikha - Redeyef -:-

TURECKO: Super Lig

69'Kasimpasa - Goztepe 1:1 [ 1.85 | 3.75 | 3.80 ]
15:00Altay - Karagumruk -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.60 ]
15:00Galatasaray - Konyaspor -:- [ 1.55 | 4.20 | 5.50 ]
18:00Trabzonspor - Fenerbahce -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.10 ]

TURECKO: 1. Lig

64'Keciorengucu - Kocaelispor 0:0 [ 2.20 | 3.00 | 3.20 ]
15:00Erzurum BB - Altinordu -:- [ 1.44 | 4.20 | 7.00 ]
15:00Manisa FK - Adanaspor -:- [ 1.40 | 4.20 | 8.00 ]
18:00Bursaspor - Boluspor -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.25 ]

TURECKO: 2. Lig White Group

90+'Kirklarelispor - Amedspor 1:1
PrestávkaKirsehir Belediyespor - Tarsus 0:0
PrestávkaNazillispor - 24 Erzincanspor 0:1
PrestávkaUsakspor - Isparta 32 Spor 0:1
18:00Eskisehirspor - 1928 Bucaspor -:-
18:00Karacabey Belediyespor - Zonguldak -:-

TURECKO: 2. Lig Red Group

PrestávkaBayburt - Corum 0:1
PrestávkaErgene Velimese - Inegolspor 1:1
PrestávkaKahramanmaras - Vanspor FK 0:2
PrestávkaSivas Belediyespor - Bodrumspor 0:0
PrestávkaTurgutluspor - Ankaraspor 1:3
15:30Sakaryaspor - H.Trabzon -:-
18:00Afjet Afyonspor - Adiyamanspor -:-
18:00Diyarbekirspor - Nigde Anadolu -:-
18:00Serik Belediyespor - Soma Spor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 1

PrestávkaBergama Bld. - Erbaaspor 1:0
PrestávkaCatalca - Hendek 0:0
PrestávkaHopaspor - Bursa 1:0
PrestávkaKahta - Nevsehirspor 0:1
PrestávkaKaraman Bld. - Kutahyaspor 1:0
PrestávkaKelkit - Batman Petrolspor 0:3
PrestávkaMamak - Fatsa Belediyespor 0:0
PrestávkaOsmaniyespor - Arnavutkoy Bl. 0:0
PrestávkaSancaktepe - Elazigspor 1:1

TURECKO: 3. Lig Group 2

90+'Yomraspor - Siirt Ozel 0:1
PrestávkaAltindag Bld. - Igdir FK 1:1
PrestávkaCarsambaspor - Kestel 0:1
PrestávkaDarica Genclerbirligi - Kusadasispor 0:0
PrestávkaDuzcespor - Hacettepe 0:0
PrestávkaIskenderun - Elazig Karakocan 1:0
PrestávkaMalatya - Kizilcaboluk Spor Kulubu 1:1
PrestávkaSile Yildizspor - Aksaray Bld. 1:2
Prestávka52 Orduspor - Bayrampasa 0:0

TURECKO: 3. Lig Group 3

PrestávkaAgri 1970 - Tepecik 1:0
PrestávkaBelediye Derince - Orduspor 1967 1:0
PrestávkaCankaya FK - Edirnespor 0:0
PrestávkaErokspor - Ofspor 3:0
PrestávkaIcel - Mardin BB 0:0
PrestávkaKirikkale Buyuk Anadolu - Karabukspor 2:0
PrestávkaModafenspor - Karakopru 0:2
18:00Fethiyespor - Gumushanespor -:-
18:00Karsiyaka - Ceyhanspor -:-

UGANDA: Premier League

14:00Police - Vipers -:-
14:00Wakiso Giants - Kampala City -:-

UKRAJINA: Premier League

PrestávkaMinaj - Desna 0:0
16:00OdloženéInhulets - Rukh Lviv -:-
18:30Oleksandriya - Vorskla -:-

UKRAJINA: Persha Liga

81'Hirnyk-Sport - Volyn Lutsk 1:1
14:30Alliance - Uzhhorod -:-

UKRAJINA: Druha Liga

14:00Livyi Bereg - Karpaty Halych -:-
14:00Peremoga Dnipro - Mykolaivka -:-
14:00Yarud Mariupol - Real Pharma -:-

UKRAJINA: Youth League

11:00Ch. Odessa U19 - Veres Rivne U19 -:-

URUGUAJ: Primera Division - Clausura

23:00Nacional - Boston River 3:2 [ 1.50 | 4.00 | 6.00 ]
15:15Villa Espanola - Wanderers -:- [ 3.40 | 3.30 | 2.00 ]
17:30Cerro Largo - Progreso -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.30 ]
20:30Maldonado - Penarol -:- [ 5.25 | 3.80 | 1.55 ]
22:45Cerrito - Fenix -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.30 ]

USA: MLS

00:00Columbus Crew - Inter Miami 4:0 [ 1.61 | 4.00 | 5.50 ]
01:00New England Revolution - Chicago Fire 2:2 [ 1.36 | 5.50 | 7.50 ]
01:30Cincinnati - Orlando City 0:1 [ 3.30 | 3.60 | 2.10 ]
01:30DC United - Nashville SC 0:0 [ 2.10 | 3.20 | 3.75 ]
01:30Toronto FC - Atlanta Utd 0:2 [ 2.25 | 3.60 | 3.00 ]
02:30Houston Dynamo - Seattle Sounders 2:1 [ 2.55 | 3.40 | 2.70 ]
03:00Austin FC - Minnesota 0:1 [ 2.40 | 3.50 | 2.75 ]
03:30Real Salt Lake - Colorado Rapids 3:1 [ 2.60 | 3.50 | 2.60 ]
04:30Los Angeles Galaxy - Portland Timbers 2:1 [ 1.80 | 3.80 | 4.20 ]
19:00New York Red Bulls - New York City -:- [ 2.60 | 3.40 | 2.70 ]

USA: USL Championship

23:00Las Vegas Lights - Phoenix Rising 3:6
01:00Hartford Athletic - Loudoun 1:0
01:00Charlotte Independ. - Charleston 5:1
01:00Indy Eleven - Louisville City 1:0
01:00Memphis - Atlanta United 2 4:2
01:30Miami FC - Pittsburgh 0:0
02:00Colorado Springs - Rio Grande 1:0
02:30San Antonio - FC Tulsa 1:1
04:00Oakland Roots - Orange County SC 0:1
23:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance -:-
00:00Oklahoma City Energy - Birmingham -:-
00:00San Diego Loyal - New Mexico -:-

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Forward Madison 3:2
01:00Greenville - New England II 1:0
01:00Chattanooga Red Wolves - Toronto FC II 1:2
01:00Union Omaha - North Carolina 4:1
04:00Tucson - Tormenta 3:1

USA: NISA - jesenná časť

01:30Maryland Bobcats - Chicago House 2:1
03:00San Diego 1904 - Detroit 1:2
04:00California Utd. - Stumptown Ath. 1:1
04:00LA Force - New Amsterdam 0:0
21:30Michigan Stars - Chattanooga -:-

USA: NWSL - ženy

01:30Racing Louisville Ž - Orlando Pride Ž 3:1
02:00Chicago Ž - Kansas City NWSL Ž 2:1
04:00Reign Ž - Washington Ž 0:2
20:00North Carolina Courage Ž - Gotham Ž -:-

UZBEKISTAN: Super League

14:00Lok. Tashkent - Andijan -:-
14:00Navbahor Namangan - Bunyodkor -:-

VENEZUELA: Primera Division - prvá fáza

00:15La Guaira - Lara 0:2
02:30Hermanos Colmenares - Portuguesa 3:1
00:15Puerto Cabello - Carabobo -:-

ZAMBIA: Superliga

15:00Power Dynamos - Lusaka Dynamos -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.