REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

ANGLICKO: Championship

21:00West Brom - Watford -:-

ANGLICKO: Premier League 2

18:00West Brom U21 - Newcastle U21 -:-
20:00Crystal Palace U21 - Brighton U21 -:-
20:00Leicester U21 - Tottenham U21 -:-
20:00Nottingham U21 - Southampton U21 -:-
20:00Wolves U21 - Chelsea U21 -:-

ANGLICKO: Professional Development League

13:00Sheffield Wed U21 - Swansea U21 2:1
PrestávkaBurnley U21 - Charlton U21 1:2
45+'Peterborough U21 - QPR U21 1:1
20:00Hull U21 - Millwall U21 -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

01:00Newells Old Boys - Colon 0:0
16:00Central Cordoba - Defensa y Justicia -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

01:00Belgrano - CA Mitre 1:3
20:00Gimnasia Jujuy - Quilmes -:-
20:30San Martin S.J. - Brown Adrogue -:-
22:10Club A. Guemes - Instituto -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Clausura

20:30Dock Sud - Defensores Unidos -:-
20:30Los Andes - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTÍNA: Primera C - Clausura

20:30Club Lujan - Midland -:-
20:30General Lamadrid - El Porvenir -:-

ARGENTÍNA: Reserve League - druhá fáza

PrestávkaEstudiantes 2 - San Lorenzo 2 2:1

ARGENTÍNA: Primera A Women

18:00Deportivo Espanol Ž - CA Estudiantes Ž -:-
20:10Racing Club Ž - Huracan Ž -:-

ARMÉNSKO: Premier League

22'Širak Gjumri - Urartu 0:1

AUSTRÁLIA A OCEÁNIA: Liga majstrov OFC

02:00Rewa (Fij) - Auckland City (Nzl) 0:3
05:00Nikao (Coi) - Hienghene (Nca) 0:1

AZERBAJDŽAN: Premier League

PrestávkaTuran - Gabala 0:0

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

13:00BATE 2 - Slavia Mozyr 2 7:1
16:00Gomel 2 - Arsenal Dzyarzhynsk 2 -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

23:15The Strongest - Universitario de Vinto 3:2
01:30Aurora - U. Sucre 1:1

BRAZÍLIA: Serie A

23:00Fortaleza - Internacional 3:0
00:00Atletico-MG - Athletico-PR 2:3

BRAZÍLIA: Serie C - prvá fáza

00:00Mirassol - Vitoria 1:2
01:00Volta Redonda - Ferroviario 2:1

BRAZÍLIA: Serie D - play-off

00:00Rio Branco - ASA 0:0

BRAZÍLIA: Copa Paulista

00:30Sao Bento - Rio Claro -:-

BULHARSKO: Parva Liga

17:30Septemvri Sofia - Lok. Sofia -:-
19:45Lok. Plovdiv - Arda -:-

BULHARSKO: Vtora liga

17:00Botev II - Minyor Pernik -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

23:30CSD Barber - Jong Colombia 1:0
01:45Willemstad - Centro Dominguito 2:0

ČESKO: U19 League

10:15Dukla Praha U19 - Sparta Praha U19 0:2

ČILE: Primera División

00:15Colo Colo - Antofagasta 1:0
02:45Nublense - Coquimbo 2:1
23:30Huachipato - U. Calera -:-

ČILE: Primera B

18:30Barnechea - CD Santa Cruz -:-

ČÍNA: Jia Liga

09:30Shanghai Jiading Huilong - Suzhou Dongwu 0:0
13:30Zibo Cuju - Qingdao Manatee 1:1

ČÍNA: Yi Liga

09:30Hainan Star - Inner Mongolia 2:2
09:30Zhuhai Qinao - Jiangxi Dark Horse 1:0

DÁNSKO: Superliga

19:00Silkeborg - Aalborg -:-

DÁNSKO: Landspokal Cup

19:00Culpa - Maribo BK -:-

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF - skupina víťazov

00:00Atletico Pantoja - Cibao 3:1

EGYPT: Premier League

18:30Ceramica Cleopatra - Enppi -:-
18:30El Gaish - Eastern Company -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - druhá fáza

23:30U. Catolica - Dep. Cuenca 0:2
02:00Barcelona SC - Mushuc Runa 4:1

ESTÓNSKO: Esiliiga

17:00Paide Linnameeskond U21 - Flora U21 -:-

FILIPÍNY: PFL

10:00Stallion - Mendiola FC 1991 2:0

FÍNSKO: Veikkausliiga

17:00Lahti - HIFK -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B

17:30Honka Akatemia - GrIFK -:-
17:30Klubi 04 - Tampere Utd -:-

FÍNSKO: Kansallinen Liiga - ženy

18:00PK-35 Vantaa Ž - HJK Ž -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 2

20:45Caen - Méty -:-

GRUZÍNSKO: Pohár

PrestávkaMatchakhela - Dila Gori 0:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Guastatoya - Xinabajul 1:0
23:00Municipal - Iztapa 1:0

HOLANDSKO: Eerste Divisie

20:00Jong Ajax - Telstar -:-
20:00Jong AZ - Maastricht -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

01:00Real Espana - Motagua 1:1

INDIA: Calcutta Premier Division A

11:30Bhawanipore - Kidderpore 1:0
11:30Peerless - George Telegrapher 1:1
11:30Railway - Calcutta Customs 3:0
11:30Southern Samity - Aryan 1:2
11:30United SC - Tollygunge Agragami 5:3

ISLAND: Besta-deild karla

21:15Akranes - Valur -:-
21:15Leiknir - Keflavik -:-

IZRAEL: Toto Cup

19:00Hapoel Hadera - Maccabi Bnei Raina -:-
19:30H. Tel Aviv - Ashdod -:-

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

12:00Gyeongnam - Anyang 2:3
12:00Jeonnam - Bucheon 1:1

KANADA: Canadian Premier League

23:00Valour - York Utd 2:0

KIRGIZSKO: Premier Liga

77'Dordoi Bishkek - Kaganat 2:0
65'Kara Balta - Neftchi Kochkor-Ata 0:4
67'Nur-Batken - Abdish-Ata 0:2

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

01:10Junior - Once Caldas 1:2
03:15Pereira - Santa Fe 0:1

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:00Boca Juniors - Valledupar -:-
22:00Llaneros - Atletico F.C. -:-
22:00Real Santander - Bogota -:-
00:00Tigres - Quindio -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

02:00AD Santos - Guanacasteca 0:1

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

00:00Municipal Garabito - Quepos Cambute 2:3

LICHTENŠTAJNSKO: Pohár

20:00Triesen C - Eschen C -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

17:00Spartaks - BFC Daugavpils -:-

LUXEMBURSKO: Národná liga

19:30Dudelange - Jeunesse Esch -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

20:15DVTK - Soroksar -:-

MALAJZIA: Premier League

10:45Kelantan United - Terengganu 2 2:3

MEXIKO: Liga MX - Apertura

23:00Atl. San Luis - Necaxa 1:2
01:05Pachuca - Tigres 2:0
03:05Club America - Juarez 2:1

MEXIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

04:00Leones Negros - Venados 4:0

MEXIKO: Liga MX Women - Apertura

03:05Guadalajara Ž - Toluca Ž 2:0
00:00Necaxa Ž - Monterrey Ž -:-

MJANMARSKO: National League

10:30Sagaing - Myawady 0:4

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Sport Sebaco - UNAN-Managua 5:0
00:00Ferretti - Jalapa 3:1
03:00Juventus Managua - Esteli 0:0

NÓRSKO: OBOS-ligaen

18:00Åsane - Fredrikstad -:-
18:00Grorud - Kongsvinger -:-
18:00Ranheim - Mjondalen -:-
18:00Sandnes - Skeid -:-
18:00Start - Bryne -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2

19:00Asker - Vålerenga 2 -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 4

17:00Fram - Sarpsborg 08 2 -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 5

18:00Strindheim - Rosenborg 2 -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 6

16:30Floya - Strømsgodset 2 -:-

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Potros del Este - Alianza 2:1
01:15Miguelito - Arabe Unido 0:0

PARAGUAJ: Primera Division - Clausura

00:30Olimpia Asuncion - Ameliano 2:0

PARAGUAJ: Division Intermedia

20:30Sportivo Iteno - Martin Ledesma -:-

POĽSKO: Ekstraklasa

19:00Plock - Legnica -:-

POĽSKO: 1. divízia

18:00S. Rzeszow - Ruch -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal

21:15Gil Vicente - Ferreira -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

19:00Penafiel - Leixoes -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - základné skupiny

18:00Estoril U23 - Farense U23 -:-

RUMUNSKO: Liga 1

17:00FC Hermannstadt - FC Voluntari -:-
20:00Botosani - Farul Constanta -:-

RUSKO: FNL

17:00Neftekhimik - Rubin Kazaň -:-
19:00Baltika - Arsenal Tula -:-

RUSKO: PFL - Skupina 1

16:00Alania 2 - Yessentuki -:-

SLOVINSKO: Prvá Liga

20:15Gorica - Koper -:-

SRBSKO: Super Liga

19:00Javor - Mladost GAT -:-

SRBSKO: Prva Liga

17:30Nový Sad - Zeleznicar Pancevo -:-
21:00Sloboda - Macva -:-

SVET: Medzištátne zápasy

PrestávkaIrán U19 - Afghanistan U19 2:0
16:00Saudská Arábia U23 - Azerbajdžan U23 -:-
16:00Turecko U23 - Senegal U23 -:-
18:00Tadžikistan U19 - Kirgizsko U19 -:-

SVET: Prípravné zápasy

17:30Folgore Caratese (Ita) - Renate (Ita) -:-
18:00Avellino (Ita) - Casertana (Ita) -:-
20:00Albacete (Esp) - Socuellamos (Esp) -:-

SVET: Prípravné zápasy - ženy

18:00Saku Sporting Ž (Est) - Gintra Ž (Ltu) -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Hacken - Helsingborg -:-
19:00Varberg - Göteborg -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00AFC Eskilstuna - Jonkoping -:-
19:00Örebro - Orgryte -:-
19:00Västerås SK - Brommapojkarna -:-

TALIANSKO: Coppa Italia

17:45FC Janov - Benevento -:-
18:00Modena - Sassuolo -:-
21:00Cremonese - Ternana -:-
21:15Bologna - Cosenza -:-

TURECKO: Super Lig

18:15Basaksehir - Kasimpasa -:-
20:45Ankaragucu - Konyaspor -:-
20:45Fenerbahce - Umraniyespor -:-

TURECKO: Rezerv Lig

16:00Giresunspor 2 - Adana Demirspor 2 -:-
16:00Karagumruk 2 - Alanyaspor 2 -:-
17:00Antalyaspor 2 - Galatasaray 2 -:-

URUGUAJ: Primera Division - Clausura

23:30Defensor Sp. - Penarol 2:3
20:00Albion - Liverpool M. -:-

URUGUAJ: Segunda Division

01:30Sud America - Uruguay Montevideo 1:0

USA: MLS Next Pro

23:00Columbus Crew 2 - New York City II 3:0
00:00Cincinnati 2 - Philadelphia II 2:3
01:00Inter Miami II - New England Revolution II 4:2
01:00Toronto FC II - Orlando City B 3:0
02:00Houston Dynamo 2 - Sporting Kansas City II 3:0
04:00Portland Timbers 2 - North Texas 3:2pen

USA: NWSL - ženy

23:00San Diego Wave Ž - Kansas City Current Ž 1:2
00:00Chicago Ž - Gotham Ž 2:0
00:00Reign Ž - Houston Dash Ž 1:2
01:00Orlando Pride Ž - Angel City Ž 2:2

VENEZUELA: Primera Division

23:00Universidad Central - Zulia 0:1
01:30Estudiantes M. - Portuguesa 1:1

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.