REFRESH

Basketbal » Dnes » Všetky zápasy

ARGENTÍNA: Liga A - play-off

23:05Gimnasia - Boca Juniors 70:78
20:30Instituto de Cordoba - San Lorenzo -:-
23:00San Martin - Regatas -:-

AUSTRÁLIA: NBL

11:30NZ Breakers - Cairns Taipans 68:70
13:30Perth Wildcats - Brisbane Bullets 92:74

AUSTRÁLIA: NBL1 South

12:00Bendigo Braves - Frankston 73:94
12:00Hobart Chargers - Ballarat 81:77

AUSTRÁLIA: NBL1 South Women

10:00Bendigo Braves Ž - Frankston Ž 70:76
10:00Hobart Chargers Ž - Ballarat Ž 61:62

AUSTRÁLIA: NBL1 Central

13:00Forestville Eagles - North Adelaide Rockets 78:60
13:00South Adelaide Panthers - Southern Tigers 72:75
13:00Sturt Sabres - Eastern Mavericks 88:59
13:00West Adelaide Bearcats - Norwood Flames 91:84

AUSTRÁLIA: NBL1 Central Women

11:15Forestville Eagles Ž - North Adelaide Rockets Ž 71:58
11:15South Adelaide Panthers Ž - Southern Tigers Ž 62:91
11:15Sturt Sabres Ž - Eastern Mavericks Ž -:-
11:15West Adelaide Bearcats Ž - Norwood Flames Ž 80:75

AUSTRÁLIA: NBL1 West

14:30East Perth Eagles - Cockburn Cougars -:-
14:30Rockingham Flames - Mandurah Magic -:-
14:30South West Slammers - Lakeside Lightning -:-

AUSTRÁLIA: NBL1 West Women

12:30East Perth Eagles Ž - Cockburn Cougars Ž -:-
12:30Rockingham Flames Ž - Mandurah Magic Ž -:-
12:30South West Slammers Ž - Lakeside Lightning Ž -:-

BELGICKO: EuroMillions Basketball League

20:30Antwerp Giants - Mechelen -:-
20:30Belfius Mons - Spotter Leuven -:-
20:30Limburg - Liege -:-
20:30OdloženéOostende - Okapi Aalstar -:-

BELGICKO: Top Division - ženy - play-off

20:30Namur Ž - Braine Ž -:-

BRAZÍLIA: NBB - play-off

01:00Pato - Corinthians Paulista 61:90
22:00Bauru - Caxias do Sul -:-

BRAZÍLIA: LBF - ženy

00:30Vera Cruz Ž - Sampaio Ž -:-

BULHARSKO: NBL - play-off

1. štvrtinaRilski Sportist - Spartak Pleven 23:20
18:00Lukoil Levski - Yambol -:-

ČÍNA: CBA - play-off

13:35Zhejiang Chouzhou - Liaoning 117:122

ESTÓNSKO: Korvpalli Meistriliiga - play-off

PrestávkaTartu Ulikool - Rapla 26:36

EURÓPA: Euroliga - play-off

19:00CSKA Moskva - Fenerbahce -:-
21:00Barcelona - Zenit Petrohrad -:-

EURÓPA: Európsky pohár FIBA - play-off

14:00Parma Perm - Nes Ziona 80:81
PrestávkaCSM Oradea - Ostrow Wielkopolski 32:43

EURÓPA: ABA League 2 - play-off

PrestávkaPodgorica - Spars Sarajevo 32:46

FÍNSKO: Korisliiga - play-off

2. štvrtinaSalon Vilpas - Karhu Basket 22:21

FÍNSKO: I Divisioona A - play-off

1. štvrtinaLoKoKo - ToPo 19:12

FRANCÚZSKO: LNB

19:00Levallois - Le Mans -:-
20:00Boulazac - Cholet -:-
20:00JL Bourg - Chalon/Saone -:-
20:00Orleans - Nanterre -:-
21:00Štrasburg - Monako -:-

FRANCÚZSKO: Pro B

PrestávkaNancy - St. Chamond 42:44
19:00Ada Blois - Saint Quentin -:-
19:00Nantes - Poitiers -:-

CHORVÁTSKO: Premijer liga

18:00OdloženéAlkar - Gorica -:-
18:00Osijek - Sonik Puntamika -:-

ISLAND: Premier League

20:15Grindavik - Njardvik -:-
22:15Keflavik - Stjarnan -:-

IZRAEL: Liga Leumit

13:00Elitzor Netania - Elitzur Ashkelon 88:69
13:00Hapoel Acre - H. Afula 84:100
13:30H. Hevel Modiin - Elitzur Kiryat Ata 88:91
14:00Elitzur Yavne - Maccabi Ramat Gan 73:104
14:00Maccabi Raanana - Maccabi Ashdod 70:76

JUŽNÁ KÓREA: KBL - play-off

12:00KCC Egis - Incheon 92:74

KAZACHSTAN: National League

14:30Tobol Kostanay - Kaspiy Aktau 73:77

KAZACHSTAN: National League - baráž o udržanie

16:00Almaty - Bars Petropavlovsk 83:76

KOSOVO: Superliga - play-off

PrestávkaPeja - Sigal Prishtina 50:44
20:15Golden Eagle Ylli - Bashkimi -:-

LOTYŠSKO: LBL - play-off

2. štvrtinaBK Liepaja - Valmiera Glass Via 25:33

MAĎARSKO: NB I. A - play-off

18:00DEAC - Alba Fehervar -:-
18:00Szedeak - Atomeromu Paks -:-
18:00Szolnoki Olaj - KC Šoproň -:-
18:00Szombathely - Kormend -:-

NEMECKO: BBL

19:00Hamburg - s.Oliver Wurzburg -:-

NEMECKO: Pro A - skupina víťazov

19:00Panthers Schwenningen - Bremerhaven -:-
19:30Jena - Artland -:-
19:30Leverkusen - Rostock -:-
20:00Kirchheim - Heidelberg -:-

NEMECKO: Pro B - druhá fáza

19:00RSV Eintracht - Bayern 2 -:-

NEMECKO: DBBL - ženy - play-off

19:00GiroLive Ž - Keltern Ž -:-

PORTUGALSKO: LPB - Boj o zostup - Play off

21:30Academica - Galitos -:-
21:30Ovarense - Esgueira -:-

PORTUGALSKO: LPB - play-off

19:30FC Porto - CAB Madeira -:-
20:00Imortal - Lusitania -:-

RUSKO: Superliga - play-off

15:00Temp Sumz Revda - Runa Basket Moscow 68:78
18:00Samara - Uralmash Ekaterinburg -:-

RUSKO: Premier League - ženy - play-off

16:00UMMC Ekaterinburg Ž - Dynamo Kursk Ž 89:81

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL

19:00Surrey Scorchers - Sheffield Sharks -:-
20:00Worcester Wolves - Newcastle Eagles -:-
20:30Bristol Flyers - Plymouth Raiders -:-
20:30Leicester Riders - Glasgow Rocks -:-

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: WBBL - ženy

21:15Oaklands Wolves Ž - Cardiff Met Archers Ž -:-

ŠPANIELSKO: LEB Oro - skupina porazených

19:00Real Canoe - Tizona Burgos -:-
19:30OdloženéLleida - Ourense -:-
20:00Huesca - Melilla -:-

ŠPANIELSKO: LEB Oro - skupina víťazov

19:00Mallorca Palma - Leyma Coruna -:-
19:30Castello - Palencia -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan - play-off

PrestávkaSodertalje - Umeå IK 26:35
18:04Norrkoping - Koping Stars -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan - ženy - play-off

20:05Alvik Ž - Luleå Ž -:-

TAIWAN: SBL - prvá fáza

12:00Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer 83:61
14:00Pauian - Bank of Taiwan 85:77

TURECKO: TBL

17:00OdloženéKocaeli - Manisa -:-

TURECKO: TB2L - FinalFour

13:00Egospor - Ankara Kolejliler 56:65
4. štvrtinaMersin BSB - Hedef Takim 71:65

TURECKO: KBSL - ženy - play-off

15:00Galatasaray Ž - Nesibe Aydin Ž 68:71

UKRAJINA: FBU Superleague

PrestávkaBK Zaporozhye - Kharkivski Sokoly 55:41
PrestávkaKhimik Yuzhny - Ternopil-TNEU 51:47
18:00Kyiv Basket - Mykolaiv -:-

URUGUAJ: Liga Uruguaya

00:15OdloženéAguada - Goes -:-
02:15Nacional - Malvin 89:81

USA: NBA

01:00Boston Celtics - Phoenix Suns 99:86
01:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers 124:117
01:00Orlando Magic - New Orleans Pelicans 100:135
02:30San Antonio Spurs - Detroit Pistons 106:91
03:00Chicago Bulls - Charlotte Hornets 108:91
03:30Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers 115:110

VENEZUELA: Superliga

01:45Cocodrilos - Spartans 83:88pp
20:05Condores - Cangrejeros -:-
22:05Broncos - Brillantes -:-
22:45Taurinos - Guaiqueries -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.