REFRESH

Basketbal » Dnes » Všetky zápasy

AFRIKA: BAL

17:30Petro - AS Police -:-
21:00AS Sale - FAP -:-

AUSTRÁLIA: NBL

11:30Illawarra Hawks - Melbourne United -:-

BIELORUSKO: Premier League - play-off

18:00Tsmoki Minsk 2 - Borisfen -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - skupina víťazov

18:00Borac Banja Luka - Igokea -:-

BULHARSKO: NBL - play-off

18:00Balkan - Academic Bultex -:-

EURÓPA: Jadranská liga - play-off

20:30Crvena zvezda - Buducnost -:-

FRANCÚZSKO: Pro B

19:00Evreux - Nancy -:-
19:00Nantes - Paris -:-
19:00Rouen - Saint Quentin -:-
20:00Gries Oberhoffen - Antibes -:-
20:00Poitiers - Aix-Maurienne -:-
20:00Quimper - Denain-Voltaire -:-
20:00Souffelweyersheim - Ada Blois -:-
20:00St. Chamond - Fos-sur-Mer -:-

HOLANDSKO: DBL - play-off

19:30Groningen - Den Bosch -:-
19:30Zwolle - Leiden -:-

CHORVÁTSKO: Premijer liga - play-off

18:00Split - Cibona -:-

ISLAND: Premier league - play-off

20:15Tindastoll - Keflavik -:-
22:15Grindavik - Stjarnan -:-

IZRAEL: Superliga - skupina porazených

18:00Bnei Herzliya - Maccabi Haifa -:-
18:00Hapoel Tel-Aviv - Ironi Nahariya -:-
18:00Maccabi Rishon - Hapoel Beer Sheva -:-

IZRAEL: Superliga - skupina víťazov

18:00Gilboa Galil - Maccabi Tel Aviv -:-
18:00Hapoel Eilat - H. Haifa -:-
18:00Hapoel Holon - Hapoel Jeruzalem -:-

KOLUMBIA: LBP

00:30Motilones del Norte - Sabios de Manizales 86:79
02:30Piratas de Bogota - Titanes de Barranquilla 83:97

MAĎARSKO: NB I. A - play-off

20:15Szombathely - Szolnoki Olaj -:-

RUMUNSKO: A-divízia - play-off

17:00Napoca Kluž - Municipal Galati -:-

RUSKO: VTB liga - play-off

18:30Lokomotiv Kuban - Unics Kazaň -:-

ŠPANIELSKO: ACB

18:30Bilbao - San Pablo Burgos -:-
21:15Gipuzkoa - Unicaja -:-

ŠPANIELSKO: LEB Oro - skupina porazených

19:00Ourense - Real Murcia -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan - play-off

19:34Nassjo - Norrkoping -:-

TAIWAN: SBL - play-off

13:00Taiwan Beer - Yulon Luxgen Dinos -:-

TALIANSKO: Lega A - play-off

20:45Sassari - Venezia -:-

TURECKO: TBL - play-off

14:00Yalova Bld. - Kocaeli -:-
16:00Konyaspor - Balikesir -:-

UKRAJINA: FBU Superleague - play-off

18:00Cherkaski Mavpy - Kyiv Basket -:-
18:30Budivelnik - Dnipro -:-

URUGUAJ: Liga Uruguaya - play-off

00:15Malvin - Hebraica y Macabi 98:93
02:30Aguada - Capitol 86:72
00:15Defensor Sporting - Trouville -:-

USA: NBA - play-off o postup

00:30Indiana Pacers - Charlotte Hornets -:-

VENEZUELA: Superliga - skupina víťazov

01:45Centauros - Broncos 83:87
19:45Gladiadores - Indios de Caracas -:-
22:45Diablos - Centauros -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.