Volejbal » Dnes » Všetky zápasy
Stávkujte na Volejbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
POĽSKO: PlusLiga
17:30Stal Nysa - Projekt Warszawa -:-20:30Kedzierzyn-Kozle - Slepsk Suwalki -:-
SLOVENSKO: Niké Extraliga - play-off
18:00VKP Bratislava - Myjava -:-SLOVENSKO: Niké Extraliga ženy - o 5. až 8. miesto
18:00Nové Mesto nad Váhom Ž - Prešov Ž -:-ALBÁNSKO: Superliga
18:00Teuta - Studenti Tirana -:-ARGENTÍNA: LVA - play-off
02:00UPCN - Policial Voley 3:1BELGICKO: Volley League - skupina porazených
20:30Gent - Achel -:-BELGICKO: Volley League - skupina víťazov
20:30Haasrode Leuven - Roeselare -:-20:30Lindemans Aalst - Maaseik -:-
20:30Menen - Waremme -:-
BRAZÍLIA: Superliga - ženy - play-off
22:30Sesi Bauru Ž - Praia Clube Ž -:-BULHARSKO: SuperLiga - play-off
18:30Levski Sofia - Pirin Razlog -:-ČESKO: Extraliga - play-off
13:00Praha - Pribram 3:0ČESKO: 1. liga - play-off
19:00Hradec Králové - Dobrichovice -:-ČESKO: 1. liga - ženy - play-off
10:00České Budějovice Ž - Bizuterie - SG Ž 3:2ESTÓNSKO: EMV - play-off
18:00TTU - Barrus Voru -:-ESTÓNSKO: Meistriliiga - ženy - play-off
15:00TTU Ž - Rae SK Ž -:-FÍNSKO: Mestaruusliiga - ženy - play-off
16:00Kangasala Ž - LP-Vampula Ž -:-16:00Polkky Kuusamo Ž - Puijo Ž -:-
GRÉCKO: Pohár
16:00Panathinaikos - AONS Milon -:-19:15Olympiakos - PAOK -:-
CHORVÁTSKO: Prva Liga - ženy
18:30Varaždín Ž - Veli Vrh Ž -:-JUŽNÁ KÓREA: Volejbalová liga - play-off
11:00KAL Jumbos - Ansan OK 3:1KAZACHSTAN: National League - o 5. až 8. miesto
06:00Aktobe - Burevestnik Almaty 3:108:30Zhayik Uralsk - Zhetyssu Zhastar 3:0
KAZACHSTAN: National League - play-off
11:00Esil Petropavlovsk - Atyrau 3:03. setTaraz Jambil - Pavlodar 0:2
PORTUGALSKO: 1. divízia - ženy - play-off
17:00Porto Volei Ž - Vitoria Guimaraes Ž -:-PORTUGALSKO: 1. divízia - ženy - zápasy o umiestnenie - play-off
16:00Vilacondense Ž - Leixoes Ž -:-SRBSKO: Liga - ženy - play-off
17:00Omladinac Ž - Jedinstvo S.P. Ž -:-19:00Sremska M. Ž - Zeleznicar Ž -:-
19:00Ub Ž - Crvena zvezda Ž -:-
20:30Partizan Ž - Tent Ž -:-
TALIANSKO: Serie A2 - ženy - skupina víťazov
19:00Futura Volley Giovani Ž - Macerata Ž -:-20:30Perugia Ž - San Giovanni Ž -:-
UKRAJINA: Superliga - play-off
15:30Yurakademiya - Prometey -:-18:30Epitsentr Podoliani - Zhytychi Zhytomyr -:-
USA: PVF ženy
01:00Omaha Supernovas Ž - Grand Rapids Rise Ž 3:100:00Columbus Fury Ž - Orlando Valkyries Ž -:-
Stávkujte na Volejbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - volejbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.