Hádzaná » Dnes » Všetky zápasy
Stávkujte na Hádzaná priamo z mobilu s bet365!
EURÓPA: MOL Liga Ženy - o udržanie
18:00Olomouc Ž - Plzeň Ž -:-FRANCÚZSKO: Starligue
20:00Montpellier - Cesson -:-NEMECKO: Bundesliga
19:00Gummersbach - Wetzlar -:-20:30Melsungen - Füchse Berlin -:-
SLOVENSKO: Extraliga - o udržanie
18:00Modra - Hlohovec -:-SLOVENSKO: Extraliga - o 5. až 8. miesto
19:00Nové Zámky - Topoľčany -:-19:00ŠKP Bratislava - Záhoráci -:-
SLOVENSKO: Extraliga - play-off
18:00Tatran Prešov - HK Košice -:-ŠPANIELSKO: Liga ASOBAL
17:30Puerto Sagunto - Huesca -:-19:00Torrelavega - BM Sinfin -:-
20:30La Rioja - Anaitasuna -:-
BELGICKO: 1. divízia - skupina víťazov
20:15Houthalen - Lebbeke -:-20:15Kraainem - Hubo Handbal 2 -:-
20:15Sasja KV - Tournai -:-
BIELORUSKO: Division 1 - o 5. až 8. miesto
12:00Gomel - RGUOR-2006 -:-12:30Masheka - Aist Kitaya -:-
BIELORUSKO: Division 1 - play-off
14:30Meškov Brest - SKA Minsk -:-15:30Kronon - BGUFK-SKA -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer Liga
17:00Izvidac - Sloga Doboj -:-20:00Borac - Vogosca -:-
20:00Capljina - Sloboda Tuzla -:-
20:00Gracanica - Konjuh -:-
20:00Krivaja - Gorazde -:-
20:00Leotar - Maglaj -:-
ČESKO: Chance Extraliga - o udržanie
17:00Strakonice - Jičín -:-ČESKO: Chance Extraliga - o 5. až 8. miesto
15:00Dukla Praha - Brno -:-18:00Zubří - Frydek-Místek -:-
ČESKO: Chance Extraliga - play-off
19:30Lovosice - Karviná -:-ČESKO: Extraliga Women
15:00Písek Ž - Most Ž -:-ČIERNA HORA: Prva liga
15:30Buducnost - Sutjeska Niksic -:-18:00Brskovo - Partizan Tivat -:-
18:00HC Rudar - Lovcen -:-
20:00Jedinstvo - Budvanska -:-
DÁNSKO: Herre Handbold Ligaen - skupina víťazov
16:00GOG - Skjern -:-17:45Fredericia - Ringsted -:-
DÁNSKO: Kvindeligaen Women - baráž o udržanie
14:00Holstebro Ž - Roskilde Ž -:-DÁNSKO: Kvindeligaen Women - skupina o udržanie
16:00Aarhus United Ž - Skanderborg Ž -:-EURÓPA: Liga majstrov - ženy - play-off
16:00Ferencváros Ž - Esbjerg Ž -:-18:00Kristiansand Ž - Győr Ž -:-
EURÓPA: Európsky Pohár
15:30Olympiacos SFP (Gre) - Ferencváros (Hun) -:-EURÓPA: Európsky Pohár - ženy
21:00Elche Mustang Ž (Esp) - Gran Canaria Ž (Esp) -:-FÍNSKO: SM liiga - play-off
15:00BK-46 - Riihimäen Cocks -:-FRANCÚZSKO: Proligue
20:30Cournon d'Auvergne - Caen -:-FRANCÚZSKO: 1. divízia - ženy
19:30Saint Amand Ž - Nantes Ž -:-20:00Merignac Ž - Dijon Ž -:-
20:30Achenheim Truchtersheim Ž - Toulon Ž -:-
GRÉCKO: A1 - play-off
17:00AEK Atény - PAOK -:-CHORVÁTSKO: Premijer liga - skupina o titul
19:00Nexe Našice - Vinkovci -:-19:00Varazdin - Sesvete -:-
CHORVÁTSKO: Premijer liga - skupina o udržanie
18:00Karlovač - KTC Krizevci -:-18:30Gorica - Kastela -:-
19:00Moslavina - Dubrava -:-
CHORVÁTSKO: 1. HRL Ženy
17:00Bjelovar Ž - ZARK Split Ž -:-JAPONSKO: JHL
04:00Fukuoka - Toyama Dreams 27:2306:00Osaki Osol - Wakunaga 31:28
06:00Toyoda Gosei - Hokuriku Electric Power Blue Thunder 38:25
07:00Toyota Boshoku Kyushu - Daido -:-
10:00Zeekstar Tokyo - Toyota Motor East Japan -:-
JAPONSKO: JHL Women
06:30HC Nagoya Ž - Kagawa Bank Ž 24:2206:30Omron Yamaga Ž - Hiroshima Maple Reds Ž 31:20
07:00Hokkoku Bank Ž - Takayama Ž 32:12
07:00The Terrace Hotels Ž - Osaka Lovvits Ž 31:27
10:00Sony Semiconductor Manufacturing Ž - Prestige International Aranmare Ž -:-
JUŽNÁ KÓREA: H League Women - play-off
09:30Sugar Gliders Ž - Samcheok City Ž -:-MAĎARSKO: NB I
17:00Budakalasz - Dabas -:-18:00Balatonfuredi - Csurgoi -:-
18:00Eger - Szeged -:-
18:00Gyongyosi - NEKA -:-
18:00Komloi - PLER -:-
18:00Veszpremi KKFT - Tatabanya -:-
MAĎARSKO: NB I - ženy
15:30MTK Budapešť Ž - DVSC Schaeffler Ž -:-18:00Bekescsabai Ž - NEKA Ž -:-
18:00Kozarmisleny Ž - Alba Fehérvár Ž -:-
18:00Vaci Ž - Vasas Ž -:-
MALTA: 1. divízia - skupina víťazov
15:00La Salle - Kavallieri -:-17:00Swieqi - Aloysians -:-
NEMECKO: 2. Bundesliga
18:00Bietigheim-Metterzimmern - N-Lubbecke -:-18:00Dessauer - Vinnhorst -:-
19:30Dormagen - Hamm-Westfalen -:-
19:30Lubeck-Schwartau - Potsdam -:-
NEMECKO: 1. Bundesliga - ženy
18:00Neckarsulmer Ž - Buxtehuder SV Ž -:-18:00Thuringer Ž - Oldenburg Ž -:-
18:00Zwickau Ž - Halle-Neustadt Ž -:-
18:30Solingen Ž - Bensheim-Auerbach Ž -:-
19:30Metzingen Ž - Blomberg-Lippe Ž -:-
NEMECKO: 2. Bundesliga - ženy
17:30Waiblingen Ž - TuS Lintfort Ž -:-18:30Brémy Ž - Füchse Berlin Ž -:-
19:00HSG Freiburg Ž - Grobenzell Ž -:-
19:00Regensburg Ž - Kirchhof Ž -:-
19:00Rosengarten Ž - Nord Harrislee Ž -:-
19:30Nurtingen Ž - Mainz Ž -:-
NÓRSKO: REMA 1000-ligaen - ženy - play-off
20:00Fredrikstad Ž - Sola Ž -:-POĽSKO: Superliga - play-off
15:10Kielce - Chrobry Glogow -:-POĽSKO: Superliga - skupina porazených
18:00Legionowo - Unia Tarnow -:-POĽSKO: Central League
12:00ZPRP Kielce - Stal Gorzow -:-18:00Biala Podlaska - Lodz -:-
18:00Zaglebie Sosnowiec - Nielba Wagrowiec -:-
19:00Štetín - GKS Zukowo -:-
POĽSKO: I Liga
15:00Jeziorak - Bydgoszcz -:-16:00SMS Kwidzyn - Gryfino -:-
17:00Chrzanow - ZPRP Kielce II -:-
17:00Mazur Sierpc - Warszawianka -:-
17:00Pabianice - Piotrkowianin Piotrków 2 -:-
17:00Wolsztyn - Swiebodzin -:-
17:00Zagiew Dzierzoniow - Zielona Gora -:-
17:30Konstantynow Lodzki - Nowe Piekuty -:-
18:00Grudziadz - Oborniki -:-
18:00Oborniki Slaskie - Grunwald Poznaň -:-
18:00Ol.Grodkow - Koscian -:-
18:00Orlik Brzeg - Lider Swarzedz -:-
18:00Ostrowiec - Przeworsk -:-
18:00Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew -:-
19:00Katy Wroclawskie - Real Astromal Leszno -:-
19:00SKPR Swidnica - Nowa Sol -:-
19:00UW Warszawa - Wisla Plock II -:-
20:00SMS ZPRP Plock - Konin -:-
POĽSKO: Superliga - ženy - skupina víťazov
16:00Koszalin Ž - Kobierzyce Ž -:-18:00Gniezno Ž - MKS Lublin Ž -:-
POĽSKO: Central League Women
16:30Pogon Štetín Ž - Sosnica Gliwice Ž -:-17:00Radom Ž - Kielce Ž -:-
17:00Ruch Chorzów Ž - Sambor Tczew Ž -:-
18:00Zory Ž - SPR Gdynia Ž -:-
POĽSKO: I Liga - ženy
12:30ZPRP Kalisz Ž - Jutrzenka Plock Ž -:-15:00SMS ZPRP Plock Ž - KS Poznan Ž -:-
15:00Swiebodzice Ž - Pietrowice Wielkie Ž -:-
16:00Rzeszow Ž - Uniwersytet Warszawa Ž -:-
17:00Olkusz Ž - Slask Wroclaw Ž -:-
17:30Lodz Ž - UMCS Lublin Ž -:-
17:30Varsovia Ž - Radzymin Ž -:-
18:00Kwidzyn Ž - SMS ZPRP Plock II Ž -:-
20:00Koscierzyna Ž - Bukowsko Dopiewski Ž -:-
PORTUGALSKO: Andebol 1 - skupina o titul
17:00Benfica - ABC Braga -:-21:00Porto - Sporting -:-
PORTUGALSKO: Andebol 1 - skupina o udržanie
19:00Avanca - Vitoria -:-19:00Gaia - Vitoria SC -:-
PORTUGALSKO: Andebol 1 - skupina o umiestnenie
19:30Aguas Santas - Belenenses -:-PORTUGALSKO: 1a Divisao - ženy - skupina porazených
19:00Gil Eanes Ž - Juvelis Ž -:-22:15Alpendorada Ž - Barros Ž -:-
PORTUGALSKO: 1a Divisao - ženy - skupina víťazov
16:30ABC Braga Ž - Madeira SAD Ž -:-19:00Colegio de Gaia Ž - Sao Pedro Sul Ž -:-
RAKÚSKO: HLA - play-off
20:20Handball Tirol - Linz -:-RAKÚSKO: HLA - skupina o udržanie
19:00Barnbach/K. - HSG Graz -:-19:00Hollabrunn - Voslauer -:-
RAKÚSKO: WHA - ženy
19:00Atzgersdorf Ž - MGA Handball Ž -:-19:00Feldkirch Ž - Hypo NÖ Ž -:-
19:00Ferlach/Feldkirchen Ž - Stockerau Ž -:-
19:00Korneuburg Ž - roomz JAGS WV Ž -:-
19:00Tulln Ž - St. Polten Ž -:-
RUMUNSKO: Liga nationala
17:00CSM Constanta - Steaua Bukurešť -:-RUMUNSKO: Liga nationala - ženy
10:00Mioveni Ž - Bistrita Ž -:-12:00Rapid Bukurešť Ž - Targu Jiu Ž -:-
14:00Zalau Ž - Craiova Ž -:-
16:30Brasov Ž - Dunarea Braila Ž -:-
17:00Magura Cisnadiei Ž - Buzau Ž -:-
RUSKO: Superliga - play-off
16:00CSKA Moscow - Dinamo Astrakhan -:-RUSKO: Superliga - ženy - o 9. až 12. miesto
14:30Izhevsk Ž - Stavropol Ž -:-15:30Luch Ž - Adyif Ž -:-
RUSKO: Superliga - ženy - play-off
19:00CSKA Moskva Ž - Zvenigorod Ž -:-SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Superleague - skupina porazených
18:00Eurofarm Pelister 2 - Multi Esens -:-18:30Vardar Negotino - Skopje 2020 -:-
19:00Kumanovo - Golden Art -:-
SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Superleague - skupina víťazov
17:15Alkaloid - Ohrid -:-18:00Tikvesh - Butel Skopje -:-
19:00Tinex Prolet Skopje - Eurofarm Pelister -:-
SLOVINSKO: 1.Liga - ženy - o 5. až 8. miesto
18:00Izola Ž - Velenje Ž -:-18:00Krka Ž - Aklimat Ptuj Ž -:-
SRBSKO: Superliga - play-off
19:00Pancevo - Vojvodina -:-SRBSKO: Superliga - skupina o udržanie
19:00Dubocica - Obilic Beograd -:-19:00Vranje - Jugovic -:-
SRBSKO: Superliga Women - o udržanie
19:00Mladost NP Ž - Nis Ž -:-SRBSKO: Superliga Women - play-off
18:00Medicinar Sabac Ž - Crvena zvezda Ž -:-ŠPANIELSKO: Division de Honor Plata
16:30Cisne - Horneo Alicante -:-17:00Agustinos Alicante - Mallorca -:-
17:00Barcelona II - Antequera -:-
17:30Málaga - Alcobendas -:-
19:00Novas - Oviedo -:-
19:00Villa de Aranda - Caserio Ciudad Real -:-
20:30Zamora - Eivissa -:-
ŠPANIELSKO: División de Honor - ženy - o udržanie
20:00Oviedo Ž - Elda Ž -:-ŠPANIELSKO: División de Honor - ženy - play-off
18:00Bera Bera Ž - Aula Valladolid Ž -:-18:00Málaga Ž - BM Granollers Ž -:-
ŠVAJČIARSKO: Schweizer Cup
18:00RTV Bazilej - Kadetten -:-ŠVAJČIARSKO: Schweizer Cup - ženy
15:00Bruhl Ž - Zug Ž -:-ŠVÉDSKO: Handbollsligan Women - play-off
14:00Hallby Ž - Savehof Ž -:-15:00Skara Ž - H 65 Hoor Ž -:-
TALIANSKO: Serie A
19:00Brixen - Bozen -:-19:00Carpi - Albatro -:-
19:00Cingoli - Cassano -:-
19:00Conversano - Fasano -:-
19:00Meran - Sassari -:-
19:00Pressano - Trieste -:-
19:00Secchia Rubiera - Eppan -:-
TALIANSKO: Serie A - ženy
15:00Cassano Ž - Pontinia Ž -:-18:00Dossobuono Ž - Sassari Ž -:-
18:00Erice Ž - Jomi Salerno Ž -:-
18:00Teramo Ž - Brixen Ž -:-
20:00Padova Ž - Casalgrande Padana Ž -:-
TURECKO: Superlig - ženy
14:30Anadolu Ž - Uskudar Ž -:-Stávkujte na Hádzaná priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - hádzaná livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.