REFRESH

Hádzaná » Dnes » Všetky zápasy

BULHARSKO: A RHG

14:00Haskovo - Shumen -:-

ČIERNA HORA: Prva liga

17:00Danilovgrad - Budvanska -:-

DÁNSKO: 1. divízia

2. polčasVendsyssel - Otterup 21:23
1. polčasSkovbakken - Midtjylland 13:17
17:00Sydhavsøerne - Grindsted -:-

DÁNSKO: 1. divízia - ženy

13:00Lyngby Ž - DHG Ž -:-

EURÓPA: Liga majstrov - ženy

16:00Bietigheim Ž - CSM Bukurešť Ž -:-
16:00Odense Ž - Brest Bretagne Ž -:-

EURÓPA: Pobaltská liga

13:00Tapa (Est) - Granitas Kaunas (Ltu) -:-
14:00Kehra (Est) - Celtnieks Riga (Lat) -:-
15:00Polva Serviti (Est) - Dragunas Klaipeda (Ltu) -:-
17:00Viljandi (Est) - Dobeles Tenax (Lat) -:-

FRANCÚZSKO: Lidl Starligue

17:00Limoges - Nantes -:-

GRÉCKO: A1

12:00Aris - A.S.E. Douka 23:21
16:00Olympiacos SFP - Salaminas -:-

CHORVÁTSKO: Premijer liga

19:00Dubrava - Gorica -:-

CHORVÁTSKO: 1. HRL Women

19:00Murvica Ž - Bjelovar Ž -:-

ISLAND: Olis Deild - ženy

18:00IBV Ž - Stjarnan Ž -:-

NEMECKO: Bundesliga

13:30Wetzlar - Melsungen 25:33
16:00Erlangen - Rhein-Neckar -:-
16:00Flensburg-H. - Coburg 2000 -:-
16:00Magdeburg - Stuttgart -:-
16:00Minden - Füchse Berlin -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

17:00Emsdetten - Gummersbach -:-
17:00Großwallstadt - Hamburg -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga - ženy

15:00Nurtingen Ž - Wuppertal Ž -:-
16:00TuS Lintfort Ž - Leipzig Ž -:-

NÓRSKO: REMA 1000-ligaen

17:00Elverum - Fyllingen -:-
18:00Fjellhammer - Runar -:-
18:00Sandefjord TIF - Baekkelaget -:-
18:00Viking Handball - Arendal -:-

NÓRSKO: REMA 1000-ligaen - ženy

17:00Fana Ž - Oppsal Ž -:-
17:00Larvik Ž - Fredrikstad Ž -:-
18:00Aker Ž - Byåsen Ž -:-
20:15Molde Ž - Flint Ž -:-

NÓRSKO: 1.Divízia

18:00Notteroy - Kristiansand -:-

NÓRSKO: 1. Division - ženy

13:00Volda Ž - Randesund Ž -:-
18:00Levanger Ž - Bærum Ž -:-

NÓRSKO: NM Cup - ženy

15:00Grane Arendal Ž - Tertnes Ž -:-

POĽSKO: Superliga

17:30Zaglebie Lubin - Vive Kielce -:-

POĽSKO: I Liga

16:00Ostrow Wielkopolski - Ol.Grodkow -:-
16:00OdloženéViret Zawiercie - Chrzanow -:-
17:00OdloženéZaglebie Sosnowiec - Wisla Sandomierz -:-

POĽSKO: Superliga - ženy

16:00Kobierzyce Ž - Start Elblag Ž -:-

POĽSKO: I Liga Women

16:00Zory Ž - Sosnica Gliwice Ž -:-

PORTUGALSKO: Andebol 1

18:00Vitoria - Porto -:-

PORTUGALSKO: 1a Divisao - ženy

14:00Uminho Ž - CS Madeira Ž -:-
17:00Maiastars Ž - Madeira Ž -:-

RAKÚSKO: WHA - ženy

17:00Ferlach/Feldkirchen Ž - Feldkirch Ž -:-
18:00MGA Handball Ž - Hypo NÖ Ž -:-

RUSKO: Superliga

10:00Sungul - Kaustik 24:27

RUSKO: Pohár

08:00Omsk - Saratov 31:45

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Superleague

13:00Golden Art KL7 - Junior KV 30:18
13:00Rabotnicki - Mladost 1977 35:32
18:30Ohrid - Struga -:-
19:00Prilep - Butel Skopje -:-

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Superleague Women

13:00Spartak Ž - Ovce Pole Ž 37:24
14:00Gevgelija Ž - Shampion Ž 31:25
15:30Struzanka Ž - Kuzman Vardar Ž -:-
16:00Vardar SCBT Ž - Kumanovo Ž -:-
19:00Kometal GP Ž - Metalurg Skopje Ž -:-

SLOVINSKO: 1.Liga - ženy

16:00Ljubljana Ž - Velenje Ž -:-

ŠPANIELSKO: Division de Honor Plata

12:00Burgos - Bordils 31:26

ŠPANIELSKO: División de Honor - ženy

13:00Cordoba Ž - Morvedre Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: NLA

1. polčasRTV Bazilej - TV Endingen 1:1
16:00Suhr - St. Gallen -:-

ŠVÉDSKO: Handbollsligan

16:00Aranas - Savehof -:-

ŠVÉDSKO: SHE - ženy

1. polčasSkuru Ž - Skovde Ž 11:9

ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy

13:30Aranas Ž - Nacka Ž 35:19

TURECKO: Superlig Women

10:00Sivas Belediuespor Ž - Gorele BSK Ž 35:45
11:00Aksaray Ž - Yalikavak Ž 14:34
11:00Konyaalti Ž - Uskudar Ž -:-
13:00Anadolu Ž - Kastamonu Ž -:-
13:00Muratpasa Ž - Izmir Ž -:-
16:00Yenimahalle Ž - Elazig Ž -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - hádzaná livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.