REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

ALŽÍRSKO: Divízia 1

22:00USM Alger - Tadjenant -:-

ANGLICKO: Vanarama National League

47'Aldershot - Dagenham & Red. 1:0
PrestávkaBarrow - Chesterfield 1:1
50'Boreham Wood - Gateshead 1:0
50'Braintree - Hartlepool 0:1
48'Dover - Havant & W 1:1
50'Eastleigh - Bromley 1:0
50'Ebbsfleet - Sutton 0:1
51'Fylde - Solihull 2:1
52'Harrogate - Barnet 2:0
51'Maidenhead - Wrexham 0:2
52'Maidstone - Leyton Orient 0:2
50'Salford - Halifax 1:0

ANGLICKO: Vanarama National League - sever

52'Alfreton - Curzon Ashton 0:0
50'Altrincham - United of Manchester 0:0
50'Ashton Utd - York 0:0
48'Boston - Nuneaton 1:0
49'Bradford PA - Spennymoor 1:0
48'Hereford - Leamington 0:1
20:45OdloženéChester - Kidderminster -:-
52'Chorley - Southport 4:0
50'Stockport - Guiseley 0:1
50'Telford - Brackley 1:0

ANGLICKO: Vanarama National League - juh

53'Bath City - Gloucester 2:0
48'Concord - Dartford 1:0
51'East Thurrock - Eastbourne 0:1
50'Hemel Hempstead - Hungerford 0:0
50'Oxford City - Torquay 1:0
51'Slough - Weston 0:1
47'St. Albans - Hampton & Richmond 1:1
49'Truro - Chippenham Town 0:1
49'Welling - Billericay 0:1

ANGLICKO: Southern League South Division

PrestávkaBasingstoke - Beaconsfield 1:1
64'Hartley Wintney - Gosport 1:0
47'Hendon - Walton Casuals 2:0
50'Kings Langley - Harrow Borough 0:3
50'Merthyr Town - Swindon Supermarine 1:2
PrestávkaMetropolitan Police - Chesham 1:0
PrestávkaSalisbury - Poole Town 0:2
50'Staines Town - Farnborough 0:1
PrestávkaTiverton - Frome 0:1
PrestávkaWeymouth - Taunton 0:1
50'Wimborne - Dorchester 1:4
reklama

ANGLICKO: Southern League Central Division

46'Banbury - Halesowen 2:1
48'Biggleswade Town - AFC Rushden 1:0
48'Coalville - Rushall 2:1
49'Kettering - Kings Lynn 2:0
PrestávkaLowestoft - St Ives 0:0
PrestávkaNeedham Market - Hitchin 6:1
PrestávkaRedditch - Barwell 1:3
50'Royston - Leiston FC 2:3
PrestávkaSt. Neots - Bedworth 1:1
PrestávkaTamworth - Alvechurch 1:1

ANGLICKO: Bostik League

50'Bognor - Merstham 3:1
PrestávkaBrightlingsea - Haringey Borough 0:1
50'Corinthian-Casuals - Folkestone 1:2
50'Dorking - Margate 2:0
48'Enfield Town - Bishop's Stortford 2:0
48'Harlow Town - Burgess Hill 0:1
47'Potters Bar - Kingstonian 2:0
PrestávkaTonbridge - Lewes 0:0
48'Wingate & Finchley - Hornchurch 0:1

ANGLICKO: Carabao Cup

63'Nottingham - Bury 0:1
51'Blackpool - Barnsley 1:1
51'Bristol City - Plymouth 0:1
48'Bristol Rovers - Crawley Town 1:0
52'Cambridge Utd - Newport 0:3
49'Carlisle - Blackburn 1:4
50'Crewe - Fleetwood 1:0
49'Exeter - Ipswich 0:1
52'Grimsby Town - Rochdale 0:1
52'Cheltenham - Colchester 1:0
51'Leeds - Bolton 2:0
50'Macclesfield - Bradford City 0:0
47'Mansfield - Accrington 4:1
47'Middlesbrough - Notts County 2:2
52'Millwall - Gillingham FC 0:0
49'Milton Keynes - Charlton 2:0
48'Norwich - Stevenage 1:1
52'Oldham - Derby 0:1
52'Oxford Utd - Coventry 2:0
51'Portsmouth - Wimbledon 1:0
48'Port Vale - Lincoln City 0:1
48'Preston - Morecambe 2:1
53'QPR - Peterborough 2:0
51'Rotherham - Wigan 2:0
49'Scunthorpe - Doncaster 0:1
52'Sheffield Utd - Hull 0:1
48'Shrewsbury - Burton 1:1
51'Southend - Brentford 0:1
53'Swindon - Forest Green 0:0
52'Tranmere - Walsall 0:1
47'Wycombe - Northampton 0:0
50'Yeovil - Aston Villa 0:0
PrestávkaReading - Birmingham 1:0
PrestávkaWest Brom - Luton 0:0

ANGLICKO: Premier League International Cup

90+'Southampton U23 - Din. Záhreb 2 1:0

ARGENTÍNA: Superliga

02:00Atl. Tucuman - Racing Club 2:2

ÁZIA: Ázijské hry

11:00Čína U23 - Východný Timor U23 6:0
11:00Uzbekistan U23 - Bangladéš U23 3:0
11:00Vietnam U23 - Pakistan U23 3:0
14:00Japonsko U23 - Nepál U23 1:0
14:00Spojené arabské emiráty U23 - Sýria U23 0:1
14:00Thajsko U23 - Katar U23 1:1

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

02:00Sport Boys - Aurora 2:0

BRAZÍLIA: Serie A

01:00Fluminense - Internacional 0:3

BRAZÍLIA: Serie B

00:15Brasil de Pelotas - Avai -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20 - druhá fáza

90+'Vitoria U20 - Internacional U20 2:0

ČESKO: MOL Cup

17:00Klatovy - Mas Taborsko 1:2
17:00Novy Jicin - Vítkovice 1:4
17:00Rýmařov - Třinec 0:1
17:00Slatinany - Hradec Králové 2:4pp
17:00Vrchovina - Jihlava 1:3
17:30Otrokovice - Vyskov 1:5
18:00Tatran Rakovnik - Vltavín 2:3

ČESKO: Liga juniorov

11:00České Budějovice U21 - Bohemians 1905 U21 0:2
11:00Ostrava U21 - Slovácko U21 3:1

ČÍNA: Superliga

13:35Peking Guoan - Dalian Yifang F.C. 5:2

DÁNSKO: Landspokal Cup

18:00Bramdrupdam - FC Bih Odense 3:2pp
18:00Nakskov - Avarta 1:3
18:00Rudersdal - Bornholm 0:4
19:00Bjaeverskov - LUIF 1:0pen

DÁNSKO: 3F Ligaen Women

18:30Fortuna Hjorring Ž - Thisted Ž 5:1

EGYPT: Premier League

16:00El Daklyeh - El Entag El Harby 0:1
18:15El Gounah - Haras El Hodood 1:1
18:15Enppi - Smouha 2:3
18:15Petrojet - El Masry 2:2
PrestávkaEl Gaish - Pyramids 0:0

EKVÁDOR: Serie A - druhá fáza

02:15LDU Quito - Aucas 1:1

ESTÓNSKO: Pohár

17:30Kuressaare - Kalju 2:3
18:00Paide - Paide III 2:1
18:00Tammeka - Flora U21 1:0
18:00Viimsi JK - Elva 2:3

EURÓPA: Liga majstrov - kvalifikácia

18:30Dynamo Kyjev (Ukr) - Slavia Praha (Cze) 2:0
19:00BATE (Blr) - Karabach (Aze) 1:1
19:30Sp. Moskva (Rus) - PAOK (Gre) 0:0
20:00AEK (Gre) - Celtic (Sco) 2:1
20:00Din. Záhreb (Cro) - FC Astana (Kaz) 1:0
90+'Fenerbahce (Tur) - Benfica (Por) 1:1
20:00MOL Vidi (Hun) - Malmo FF (Swe) 0:0
82'Shkendija (Mac) - Salzburg (Aut) 0:0
66'Ajax (Ned) - St. Liege (Bel) 3:0
67'Trnava (Svk) - Crvena zvezda (Srb) 1:1

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B

18:00Kiffen - GrIFK 0:1

FRANCÚZSKO: Ligový pohár

18:30Tours - Lens 0:1
20:00Auxerre - GFC Ajaccio 3:1
20:00Chateauroux - Niort 1:0
20:00Laval - Clermont 0:3
20:00Le Havre - Bourg Peronnas 2:0
90+'Méty - Grenoble 2:1
20:00Nancy - Red Star 1:0
PrestávkaOrleans - Beziers 1:1
90+'Paris FC - AC Ajaccio 0:0
20:00Quevilly Rouen - Troyes 1:2
PrestávkaSochaux - Brest 1:1
49'Valenciennes - Lorient 0:1

GIBRALTÁR: Premier Division

71'Gibraltar United - Lions Gibraltar 2:0

INDIA: Calcutta Premier Division A

11:15Food Corporation of India - West Bengal -:-
11:15Tollygunge Agragami - Aryan 0:1
13:00East Bengal - Patha Chakra 3:0

IRÁN: 1. divízia

18:00Khooneh Be Khooneh - Malavan 0:3

ISLAND: Inkasso-deildin

20:00Akranes - Fram 2:0
20:00Leiknir - Kopavogur 0:2
20:00Thor Akureyri - IR Reykjavik 5:2
20:00Throttur - Magni 5:3
66'Haukar - Njardvik 0:1

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

19:30Baroka - Kaizer 1:1

KOLUMBIA: Torneo Aguila

23:00Orsomarso - Pereira 4:1
04:30Real Santander - Valledupar 1:2

MEXIKO: Liga MX Women - Apertura

23:30Guadalajara Ž - Necaxa Ž 1:0
01:00Veracruz Ž - Pachuca Ž 2:2
02:00Leon Ž - Atlas Ž 1:2
03:00Tigres Ž - Monterrey Ž 2:2
04:00Tijuana Ž - Club America Ž 0:1

NEMECKO: Oberliga Hessen

19:30Bad Vilbel - Giessen -:-

NÓRSKO: OBOS-ligaen

19:00Strømmen - Sogndal 1:0

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2

18:30Vålerenga 2 - Vidar 3:1

PARAGUAJ: Primera Division - Clausura

00:003 De Febrero - Cerro Porteno 1:3

PERU: Primera División - Apertura

22:30Sporting Cristal - Huancayo -:-
00:45Sport Boys - Binacional -:-

RAKÚSKO: Regionálna liga západ

69'Saalfelden - SV Worgl 2:2

RUMUNSKO: Pohár

16:30Croatia Clocotici - Ghiroda -:-

SLOVINSKO: Pohár

16:00Turnisce - Krsko 0:8

SVET: Medzištátne zápasy

18:00Taliansko U19 - Chorvátsko U19 3:2

SVET: Prípravné zápasy

10:00HASK (Cro) - Vinogradar (Cro) -:-
16:30Paeek (Cyp) - Zakakiou (Cyp) 2:2
17:00Asteras T. (Gre) - Sparti (Gre) 1:1
17:30Ermis (Cyp) - Voroklinis (Cyp) 3:0
17:30Portugalete (Esp) - Barakaldo (Esp) 1:0
18:00Benrath (Ger) - Düsseldorf (Ger) 0:13
18:00Solin (Cro) - Stobrec (Cro) 0:0
18:00Union Berlín (Ger) - Altglienicke (Ger) 1:3
18:00Vojvodina (Srb) - Kazma SC (Kuw) 2:0
19:00Cartagena (Esp) - Villarreal B (Esp) 3:1
19:00CE Europa (Esp) - Lleida (Esp) 1:1
19:00Sestao (Esp) - Arenas Club (Esp) 0:2
20:00Barcelona B (Esp) - Bengaluru (Ind) 3:0
90+'San Roque (Esp) - Sevilla B (Esp) 2:3
60'Badajoz (Esp) - Betis B (Esp) 1:0
66'Castilleja CF (Esp) - CD Gerena (Esp) 1:2
PrestávkaDon Benito (Esp) - CF Talavera (Esp) 0:1
PrestávkaChiclana (Esp) - San Fernando (Esp) 2:2

ŠKÓTSKO: Challenge Cup

20:00Kilmarnock U20 - St. Mirren U20 1:2
68'Hearts U20 - Ross County 1:2
61'Rangers U20 - Falkirk 0:2
70'Stenhousemuir - Queen of South 0:3
55'Alloa - Stirling 3:1
54'Annan - Celtic U20 1:0
54'Berwick - Airdrieonians 0:3
49'Cowdenbeath - East Fife 1:0
51'Dumbarton - Morton 2:1
50'Dundee FC U20 - Hibernian U20 1:1
50'East Stirlingshire - Motherwell U20 0:3
53'Edinburgh City - Albion Rovers 0:1
54'Hamilton U20 - Clyde 1:1
53'Inverness - Dunfermline 0:1
55'Livingston U20 - Forfar 1:0
51'Peterhead - Brechin 0:1
51'Queen's Park - Ayr 0:0
52'Raith - Aberdeen U20 3:0
52'Stranraer - Partick Thistle 0:3
PrestávkaInverurie Loco Works - Formartine Utd 0:0

ŠPANIELSKO: Superpohár

20:00ZrušenéSevilla - Barcelona -:-

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 3

19:30Eschen - St. Gallen II 2:1

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00Orgryte - Helsingborg 3:4

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

19:00Sylvia - AFK Linköping -:-

ŠVÉDSKO: Svenska Cupen - Ženy - kvalifikácia

19:30Skoftebyns Ž - Lidkopings FK Ž 1:8
20:30Jitex Ž - Goteborgs DFF Ž -:-

TRINIDAD A TOBAGO: Pro League

22:00North East Stars - San Juan Jabloteh -:-

VENEZUELA: Copa Venezuela - play-off

22:00Carabobo - Yaracuyanos -:-

WALES: Cymru Alliance

19:45Ruthin - Bangor City -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch