m.FlashScore.sk

REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

ARGENTÍNA: Primera B Metropolitana - play-off o postup

19:10San Telmo - All Boys -:-

ARGENTÍNA: Primera D Metropolitana - play-off o postup

19:00Liniers - Real Pilar -:-

BRAZÍLIA: Serie D - play-off

20:00Jacuipense - Central SC -:-
22:00Fluminense de Feira - Salgueiro -:-

ESTÓNSKO: Esiliiga

17:30Parnu JK Vaprus - Flora U21 -:-
17:30Rakvere - Tammeka U21 -:-
18:00Tallinna Kalev U21 - Levadia U21 -:-
18:30Elva - Tartu Welco -:-
18:30Legion - JK Jarve -:-

ESTÓNSKO: Pohár

18:00Kadakas - Maksatransport -:-
18:00Lelle - TransferWise -:-
18:00Marjamaa Kompanii - Sssolutions -:-
19:00Soccernet - Vastseliina Tannem -:-
reklama

EURÓPA: EURO U21

18:30Dánsko U21 - Rakúsko U21 -:-
21:00Nemecko U21 - Srbsko U21 -:-

EURÓPA: UEFA Regions' Cup

13:00Istanbul B. (Am) (Tur) - Normandie (Am) (Fra) -:-
14:30Bavaria (Am) (Ger) - West Slovakia (Am) (Svk) -:-
16:00Hradec Kralove Region (Am) (Cze) - Southern Region-SFedU (Am) (Rus) -:-
18:00Dolnoslaski (Am) (Pol) - Castile and Leon (Am) (Esp) -:-

FÍNSKO: Ykkonen

17:30Oulu - KTP -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

17:30MiPK - Viikingit -:-
17:30NJS - JIPPO -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B

17:30Honka Akatemia - EPS -:-
17:30Tampere Utd - KaPa -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

17:30SJK Akatemia - VIFK -:-

IRAK: Superliga

16:00Al-Hudod - Al Shorta -:-
16:00Al Naft - Naft Al Junoob -:-
18:15Al Bahri - Naft Missan -:-

ISLAND: Inkasso-deildin

21:15Haukar - Leiknir -:-
21:15Njardvik - Afturelding -:-

ISLAND: 2. divízia

21:15Kari - KFG Gardabaer -:-
21:15Selfoss - Tindastoll -:-
21:15Throttur Vogar - IR Reykjavik -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa America

23:30Kolumbia - Katar 1:0
02:30Argentína - Paraguaj 1:1

KANADA: Canadian Premier League

00:00HFX Wanderers - Cavalry 1:2
01:00York 9 - Edmonton 0:0

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

18:45FK Liepaja - Ventspils -:-

MACAO: Elite League

13:05Macao U23 - Chao Pak Kei -:-
15:00Policia - Sporting Macao -:-

MALDIVY: Dhivehi Premier League - prvá fáza

13:00Foakaidhoo - Da Grande -:-
18:00TC Sports Club - Club Eagles -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Desportivo Maputo - Costa do Sol -:-

NIGÉRIA: Aiteo Cup

17:00Bukola - Kano -:-
17:00Kogi - Plateau -:-

NÓRSKO: Pohár

18:00Alta - Stabaek -:-
18:00Kongsvinger - Tromsø -:-

SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: Gold Cup

02:00Kuba - Martinik 0:3
04:30Mexiko - Kanada 3:1

SIERRA LEONE: Premier League

20:30Central Parade - East End Tigers -:-

SVET: Majstrovstvá sveta - ženy

18:00Holandsko Ž - Kanada Ž -:-
18:00Kamerun Ž - Nový Zéland Ž -:-
21:00Švédsko Ž - USA Ž -:-
21:00Thajsko Ž - Čile Ž -:-

SVET: Prípravné zápasy

44'Ararat Moscow (Rus) - Chertanovo M. (Rus) 0:1
12:00Sirius (Swe) - Djurgården (Swe) -:-
13:30Elfsborg (Swe) - Örebro (Swe) -:-
14:00Malmo FF (Swe) - Sonderjyske (Den) -:-
15:00Jaroslavľ (Rus) - Vladimir (Rus) -:-
15:00SKA Khabarovsk (Rus) - Neftči Baku (Aze) -:-
16:00Arsenal Tula (Rus) - Kursk (Rus) -:-
16:00Helsingborg (Swe) - Göteborg (Swe) -:-
17:00Krasnodar (Rus) - FK Chayka (Rus) -:-
17:00Rubin Kazaň (Rus) - Neftekhimik (Rus) -:-
17:30Bamberg (Ger) - SpVgg Bayreuth (Ger) -:-
18:00Næsby (Den) - Odense (Den) -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga2 - play-off o postup

21:00Dep. La Coruña - Mallorca -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

18:00Sollentuna - Umeå -:-
19:00Forward - Karlslunds -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

18:00Oskarshamns - Lindome -:-
19:00Ljungskile - Lunds -:-
19:00Skövde - Atvidabergs -:-
19:00Tvaakers - Trollhättan -:-
19:00Utsiktens - Assyriska IK -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

19:00Friska Viljor FC - Umeå -:-
19:00IFK Luleå - Pitea -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

19:00Eslovs - Angelholms -:-
19:00Hittarps - Prespa Birlik -:-
19:00Rosengard - Assyriska BK -:-
19:00Stafsinge - IFK Malmo -:-
19:45Ullareds IK - Onsala BK -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

19:00Arameisk-Syrianska - Newroz -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

19:00Grebbestads - Vanersborgs IF -:-
19:00Savedalens - Lidkopings FK -:-
19:30Amal - Uddevalla -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Östra Götaland

19:00Asarums - Dalstorps IF -:-
19:00Raslatts - Rappe GOIF -:-

ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy

19:00Sundsvall Ž - Umeå IK Ž -:-
19:30AIK Ž - Mallbackens Ž -:-
19:30Assi Ž - Moron Ž -:-

USA: USL League One

01:00Lansing - Toronto FC II 1:0

USA: USL League Two

00:00Dayton - Chicago United 0:2
00:00The Villages - Florida Elite 4:2
00:30Weston - Daytona 0:1
01:00Black Rock - Western Mass Pioneers 0:2
01:00Boston Bolts - Seacoast Utd Phantoms 2:2
01:00Lehigh Valley - Cedar 1:3
01:00Portland Phoenix - AC Connecticut 3:1
01:30Westchester - Manhattan 0:3
02:00Long Island - Euro New York 4:1
02:00Orange County SC II - San Diego Zest 3:3
02:30Evergreen - Reading 0:2

USA: Pohár US Open

01:00DC United - New York City 1:2
01:30Orlando City - New England Revolution 2:1pp
02:00FC Dallas - New Mexico 1:2
02:30Saint Louis FC - Cincinnati 1:0
05:00Portland Timbers - Los Angeles Galaxy 4:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.