REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

AFRIKA: CAF Liga majstrov - kvalifikácia

14:00Nkana (Zam) - Simba (Tan) -:-
17:45Saoura (Alg) - Tanger (Mar) -:-
18:00Stade Malien (Mli) - ASEC Mimosas (Ivo) -:-
19:00Wydad (Mar) - Jaraaf (Sen) -:-
19:15Orlando (Rsa) - African Stars (Nam) -:-

AFRIKA: CAF Pohár konfederácií - kvalifikácia

13:00Kariobangi Sharks (Ken) - Asante Kotoko (Gha) -:-
14:00Al Ahly Tripoli (Lby) - New Star (Cmr) -:-
14:00Green Eagles (Zam) - Hussein Dey (Alg) -:-
14:00Kampala City (Uga) - Mtibwa Sugar (Tan) -:-
15:30El Masry (Egy) - Salitas (Bfa) -:-
15:30Motema Pembe (Drc) - San Pedro (Ivo) -:-
16:00Bel Abbes (Alg) - Enugu (Nga) -:-
16:00Etoile Sahel (Tun) - Stade d Abidjan (Ivo) -:-
17:00Berkane (Mar) - Al Ittihad (Lby) -:-
17:30Hilal El Obied (Sud) - Mukura Victory Sports (Rwa) -:-
18:00Sfaxien (Tun) - Green Buffaloes FC (Zam) -:-
18:00Zamalek (Egy) - CotonTchad (Cha) -:-
19:15Kaizer (Rsa) - Elgeco Plus (Mad) -:-

ALBÁNSKO: Superliga

14:00Laci - Tirana -:-
17:00Flamurtari - Kamza -:-

ANDORRA: Primera Divisió

19:00UE Santa Coloma - Sant Julia -:-

ANGLICKO: Premier League

13:30Manchester City - Everton -:-
16:00Crystal Palace - Leicester -:-
16:00Huddersfield - Newcastle -:-
16:00Tottenham - Burnley -:-
16:00Watford - Cardiff -:-
16:00Wolves - Bournemouth -:-
18:30Fulham - West Ham -:-
reklama

ANGLICKO: Championship

16:00Aston Villa - Stoke -:-
16:00Blackburn - Birmingham -:-
16:00Bolton - Leeds -:-
16:00Hull - Brentford -:-
16:00Ipswich - Wigan -:-
16:00Preston - Millwall -:-
16:00QPR - Middlesbrough -:-
16:00Rotherham - Reading -:-
16:00Swansea - Sheffield Wed -:-
18:30Bristol City - Norwich -:-

ANGLICKO: League One

13:15Doncaster - Scunthorpe -:-
16:00Barnsley - Portsmouth -:-
16:00Bradford City - Walsall -:-
16:00Coventry - Luton -:-
16:00Fleetwood - Burton -:-
16:00Gillingham FC - Wycombe -:-
16:00Charlton - Wimbledon -:-
16:00Oxford Utd - Blackpool -:-
16:00Rochdale - Plymouth -:-
16:00Shrewsbury - Peterborough -:-
16:00Southend - Accrington -:-
16:00Sunderland - Bristol Rovers -:-

ANGLICKO: League Two

16:00Cambridge Utd - Yeovil -:-
16:00Carlisle - Colchester -:-
16:00Exeter - Crewe -:-
16:00Forest Green - Mansfield -:-
16:00Grimsby - Swindon -:-
16:00Lincoln - Morecambe -:-
16:00Macclesfield - Crawley -:-
16:00Newport - Milton Keynes -:-
16:00Northampton - Stevenage -:-
16:00Notts County - Tranmere -:-
16:00Oldham - Bury -:-
16:00Port Vale - Cheltenham -:-

ANGLICKO: National League - sever

16:00Chorley - Darlington -:-

ANGLICKO: National League - juh

16:00Hampton & Richmond - Welling -:-

ANGLICKO: NPL Premier Division

16:00OdloženéBamber Bridge - Lancaster -:-
16:00OdloženéGainsborough - Farsley -:-
16:00Gainsborough - Buxton -:-
16:00Hyde - Nantwich -:-
16:00Marine - Witton -:-
16:00Mickleover - Grantham -:-
16:00South Shields - Stalybridge -:-
16:00Stafford - Hednesford -:-
16:00Whitby - Matlock -:-
16:00OdloženéWorkington - Warrington -:-

ANGLICKO: Southern League Central Division

16:00Banbury - Kettering -:-
16:00Bedworth - Leiston -:-
16:00Hitchin - Halesowen -:-
16:00King’s Lynn - Rushall -:-
16:00Lowestoft - Alvechurch -:-
16:00Redditch - Royston -:-
16:00Stourbridge - Coalville -:-

ANGLICKO: Southern League South Division

16:00Frome - Staines -:-
16:00Harrow - Merthyr T -:-
16:00Hartley Wintney - Taunton -:-
16:00Kings Langley - Farnborough -:-
16:00Poole - Chesham -:-
16:00Swindon S - Basingstoke -:-
16:00Tiverton - Gosport -:-
16:00Walton Casuals - Hendon -:-
16:00Wimborne - Met. Police -:-

ANGLICKO: Isthmian League Premier Division

16:00Brightlingsea - Corinthian-Casuals -:-
16:00Folkestone - Bishop's Stortford -:-
16:00Harlow - Leatherhead -:-
16:00Kingstonian - Bognor Regis -:-
16:00Lewes - Margate -:-
16:00Potters Bar - Merstham -:-
16:00Whitehawk - Burgess Hill -:-
16:00Worthing - Haringey -:-

ANGLICKO: FA Trophy

16:00AFC Fylde - Stratford -:-
16:00Aldershot - Bedford -:-
16:00Altrincham - Stockport -:-
16:00Barnet - Bath -:-
16:00Barrow - Halifax -:-
16:00Biggleswade Town - Wealdstone -:-
16:00Boreham Wood - Torquay -:-
16:00Brackley - Hayes & Yeading -:-
16:00Bromley - Sutton -:-
16:00Carshalton - Dorking -:-
16:00Dover - Havant & W -:-
16:00Eastbourne Boro - Dorchester -:-
16:00Ebbsfleet - Dagenham & Red. -:-
16:00Harrogate - York -:-
16:00Hemel Hempstead - Eastleigh -:-
16:00Hereford - Billericay -:-
16:00Chesterfield - Basford -:-
16:00Lancaster - Blyth -:-
16:00Leamington - Hartlepool -:-
16:00Leyton Orient - Beaconsfield -:-
16:00Maidenhead - Oxford City -:-
16:00Salford - Gateshead -:-
16:00Salisbury - Braintree -:-
16:00Southport - Solihull Moors -:-
16:00Spennymoor - Barwell -:-
16:00Telford - Farsley -:-
16:00Truro - Weston-super-Mare -:-
16:00Weymouth - Needham Market -:-
16:00Wingate & Finchley - Dulwich Hamlet -:-
16:00Woking - Maidstone -:-
16:00Workington - Ramsbottom -:-
16:00Wrexham - Boston Utd -:-

ANGLICKO: Premier League 2

14:00West Ham U23 - Brighton U23 -:-
16:00Manchester City U23 - Tottenham U23 -:-

ANGLICKO: Premier League U18

12:00West Ham U18 - Brighton U18 -:-

AUSTRÁLIA: A-League

07:35Wellington Phoenix - Central Coast Mariners -:-
09:50WS Wanderers - Sydney FC -:-

AUSTRÁLIA: National Youth League

05:30Melbourne City U21 - Brisbane U21 -:-
00:30Central Coast U21 - WS Wanderers U21 -:-

AUSTRÁLIA: W-League

12:00Perth Ž - Newcastle Ž -:-

AZERBAJDŽAN: Pohár

14:00Zira - Sabail -:-
16:00Neftči Baku - SumQayit -:-

ÁZIA: AFF Suzuki Cup - play-off

13:30Vietnam - Malajzia -:-

BAHRAJN: 1. liga

14:15OdloženéAl-Hala - Manama Club -:-

BELGICKO: Jupiler League

18:00Kortrijk - Club Bruggy -:-
20:00Eupen - Mouscron -:-
20:00Lokeren - St. Truiden -:-
20:30Antverpy - Waasland-Beveren -:-

BELGICKO: Proximus liga

17:00Lommel SK - KSV Roeselare -:-
20:30Tubize - Westerlo -:-

BELGICKO: First Amateur Division

19:30Dessel - RFC Liege -:-
19:30Oudenaarde - ASV Geel -:-
20:00Deinze - Dender -:-
20:00Knokke - Seraing -:-
20:00Lierse K. - Virton -:-
20:00RWDM 47 - Chatelet -:-

BELGICKO: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Couvin-Mariembourg - Vise -:-
20:00Entente Durbuy - La Louviere -:-
20:00Meux - Wallonne Ciney -:-
20:00RAAL La Louviere - OC Charleroi -:-

BELGICKO: Second Amateur Division Group VFV A

19:30Olsa Brakel - Wijgmaal -:-
20:00KRC Gent - Mandel United -:-
20:00Overijse - Petegem -:-

BELGICKO: Second Amateur Division Group VFV B

20:30Hasselt - Spouwen-Mopertingen -:-
19:30K. FC Turnhout - City Pirates -:-
20:00Heur Tongeren - Sint Niklaas -:-
20:00Hoogstraten - Duffel -:-
20:00Temse - Hades -:-

BELGICKO: Super League - ženy

20:00RSC Anderlecht Ž - Gent Ž 2:2
20:00St. Liege Ž - Leuven Ž -:-
15:00Heist Ž - Genk Ž -:-

BELGICKO: 1. narodná - ženy

14:30Genk II Ž - St. Liege 2 Ž -:-
14:30Massenhoven Ž - Tongeren Ž -:-
14:30SG-Tertre Hautrage Ž - Club Brugge Ž -:-
15:00Femina Woluwe Ž - Aalst Ž -:-
15:00Moldavo Ž - Melsele Ž -:-
16:00Famkes Merkem Ž - GBA Kontich Ž -:-
17:00Gent II Ž - Zulte Waregem Ž -:-

BENIN: Championnat National

16:00ASPAC - Ayema -:-
16:00ASOS - Bembereke -:-
16:00Dynamo Abomey - Pantheres -:-
16:00Police - Buffles du Borgou -:-
16:00USS Krake - FC Esae -:-

BOTSWANA: Premier League

15:00Centre Chiefs - Police XI -:-
18:00Extension Gunners - Notwane -:-

BULHARSKO: Parva Liga

11:30Bistritsa - Cherno More -:-
14:00Lok. Plovdiv - Botev Vratsa -:-
16:30Beroe - Levski -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Majestic - ASF Dioulasso -:-
16:30Rahimo - Etoile Filante -:-
16:30US Comoe - Sonabel Ouagadougou -:-
16:30USFA - AJEB -:-
18:45Kadiogo - ASFA Yennega -:-

CYPRUS: 1. liga

16:00Doxa - AEL Limasol -:-
17:00Ermis - Alki Oroklini -:-
18:00Anorthosis - Paphos -:-

CYPRUS: Division 2

13:30Achnas - Ayia Napa -:-
13:30Anagennisi - Chloraka -:-
13:30Aris - Thoi Lakatamias -:-
13:30ASIL Lysi - Ol. Nicosia -:-
13:30Omonia Aradippou - Paeek -:-
13:30Zakakiou - Sotiras -:-

ČESKO: 1. Liga

15:00Bohemians 1905 - Liberec -:-
15:00Opava - Mladá Boleslav -:-
15:00Slovácko - Dukla Praha -:-
15:00Teplice - Zlín -:-
17:00Příbram - Sparta Praha -:-

DÁNSKO: Superliga

16:00Randers - Vejle -:-

DŽIBUTSKO: Division 1

15:00Jago - Dikhil -:-
17:00AS Kartileh - Arta / SIHD -:-
15:00Bahache/UD - Hayabley -:-
17:00Guelleh / GR - Port -:-

EKVÁDOR: Serie A - Copa Sudamericana - play-off

18:00Aucas - Mushuc Runa -:-

ETIÓPIA: Premier League

13:00Welwalo Adigrat - Dire Dawa -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 1

17:00OdloženéDijon - PSG -:-
20:00OdloženéAmiens - Angers -:-
20:00OdloženéNantes - Montpellier -:-
20:00Reims - Štrasburg -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 2

15:00Clermont - Lens -:-

FRANCÚZSKO: National 2 - Group A

16:00Jura Sud - Toulon -:-
18:00Annecy - Lyon II -:-
18:00Hyeres - Saint Priest -:-
18:00Marseille II - Martigues -:-
18:00Monako II - Athletico M. -:-
18:00Monts - Frejus -:-
18:00Pontarlier - Marseille Endoume -:-
19:00Nice II - Grasse -:-

FRANCÚZSKO: National 2 - Group B

16:00Andrezieux - Colomiers -:-
17:00OdloženéLe Puy - Bordeaux II -:-
18:00Blois - Saint-Étienne II -:-
18:00Moulins-Yzeure - Saint-Pryve -:-
18:00Nimes II - Les Herbiers -:-
18:00Stade Bordelais - Romorantin -:-
18:00Trelissac - Sete -:-
19:00Stade Montois - Bergerac -:-

FRANCÚZSKO: National 2 - Group C

14:30Oissel - Nantes II -:-
16:00Pariž SG II - Le Havre II -:-
16:00Vitre - Furiani Agliani -:-
17:30Bastia-Borgo - Stade Briochin -:-
18:00Granville - Poissy -:-
18:00Mantes - Vannes -:-
19:00Boulogne - Chartres -:-
19:00Lorient II - Saint-Malo -:-

FRANCÚZSKO: National 2 - Group D

17:00Reims II - Haguenau -:-
17:00Schiltigheim - Sedan -:-
18:00Arras - Lille II -:-
18:00Bobigny - Lusitanos -:-
18:00Creteil - Feignies-Aulnoye -:-
18:00Epinal - Lens II -:-
18:00IC Croix - Fleury-Merogis -:-
18:00Sainte-Genevieve - ASM Belfort -:-

FRANCÚZSKO: Coupe de France

20:00Bastia - Saint-Omer -:-

FRANCÚZSKO: Divízia 1 - ženy

14:30Fleury 91 Ž - Lille Ž -:-
14:30Guingamp Ž - Bordeaux Ž -:-
14:30Rodez Ž - Paris FC Ž -:-
14:30Soyaux Ž - Dijon Ž -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Marimoo - Milan Bakau -:-
17:00Real Banjul - Banjul Utd -:-
17:00Wellingara - Brikama U. -:-

GIBRALTÁR: Premier Division

16:00Mons Calpe - Boca Juniors -:-
18:15Europa FC - Glacis United -:-

GRÉCKO: Superliga

16:15Giannina - Panionios -:-
18:00Aris - Panetolikos -:-
18:30Asteras T. - OFI Kréta -:-

GRÉCKO: 1. liga

14:00Aiginiakos - Ergotelis -:-
14:00Dramas - Iraklis -:-
14:00Irodotos - Volos NFC -:-
14:00Kerkyra - AO Trikala -:-

GRÉCKO: Division C

12:30Pellana - Katastari -:-
14:00Aspida Xanthi - Apollon Paralimniou -:-
14:00Giannitsa - PO Triglia -:-
14:00Ierapetra - Ampelakiakos Salamis -:-
14:00Palliniakos - Diagoras -:-

GRUZÍNSKO: Erovnuli Liga - baráž o udržanie

10:00Bolnisi - Gagra -:-
10:00Georgia - Samtredia -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - play-off

21:00Guastatoya - Comunicaciones -:-

GUINEA: Ligue 1

17:30ASFAG - CO Coyah -:-
17:30Ashanti GB - Kaloum Star -:-
17:30Hafia - Santoba -:-
17:30Fello Star - Renaissance -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

18:30Zwolle - Breda -:-
19:45Alkmaar - Excelsior -:-
19:45Heracles - PSV -:-
20:45Vitesse - Venlo -:-

HOLANDSKO: Tweede Divisie

14:00AFC - Katwijk -:-
14:00HFC - GVVV -:-
14:30Excelsior Maassluis - Lienden -:-
14:30Scheveningen - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:00IJsselmeervogels - Rijnsburgse Boys -:-
15:00Jong Almere City - Kozakken Boys -:-
15:30HHC - Jong Vitesse -:-
15:30VVSB - Barendrecht -:-
18:00De Treffers - Spakenburg -:-

HOLANDSKO: Derde Divisie

14:30Ajax (Am) - Jong Groningen -:-
14:30Harkemase Boys - DVS '33 Ermelo -:-
14:30Noordwijk - De Dijk -:-
14:30Stedoco - ONS Sneek -:-
14:30VV DOVO - Lisse -:-
14:30VVOG - Hoek -:-
15:00ASWH - ODIN '59 -:-
15:00Quick Boys - SJC Noordwijk -:-
18:00Achilles 29 - Eemdijk -:-
19:30Blauw Geel - FC Oss -:-

CHORVÁTSKO: 1. HNL

15:00Osijek - Zaprešić -:-
17:30Slaven Belupo - Rijeka -:-

INDIA: ISL

15:00Čenaj - Dillí Dynamos -:-

INDIA: I-Liga

09:30NEROCA - Churchill Brothers -:-
12:30Gokulam - Real Kashmir -:-

IRÁN: 1. liga

12:30Esteghlal Khuzestan - Sepahan -:-

IRÁN: 1. divízia

11:30Baderan Tehran - Mes Kerman -:-
11:30Fajr Sepasi - Shahrdari Mahshahr -:-
11:30Gol Gohar - Oxin Alborz -:-
11:30Malavan - Navad Urmia -:-
11:30Shahrdari Tabriz - Qashqai Shiraz -:-
11:30Sorkhpooshan Pakdasht - Aluminium Arak -:-
12:00Arvand Khorramshahr - Khooneh Be Khooneh -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

15:00H. Tel Aviv - Hapoel Hadera -:-
17:00H. Raanana - Sakhnin -:-
17:15Netanya - H. Haifa -:-
19:30H. Beer Sheva - Shmona -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

14:30Black Leopards - Amazulu -:-
17:00Supersport - Maritzburg Utd -:-

JUŽNÁ AFRIKA: 1. divízia

14:30Mbombela - Maccabi -:-
14:30Pretoria U. - Richards Bay -:-
14:30Stellenbosch - Cape Umoya United -:-
14:30TS Sporting - TS Galaxy -:-
14:30Uthongathi - Jomo Cosmos -:-
14:30Witbank - Royal Eagles -:-

KEŇA: Premier League

11:00Nzoia Sugar - Mathare Utd. -:-
13:00Chemelil - Vihiga United -:-
13:15Kakamega Homeboyz - Leopards -:-

LESOTHO: Premier League

15:00Linare - LCS -:-
15:00Liphakoe - Sefotha-Fotha -:-
15:00Matlama - LMPS -:-

LIBANON: Premier League

13:15Racing - Safa -:-
15:00Al Ahed - Tadamon -:-
15:00Salam Zgharta - Tripoli -:-

MAĎARSKO: OTP Bank liga

17:00Haladas - Debrecín -:-
17:00Kisvarda - MTK Budapešť -:-
17:00Paks - DVTK -:-
17:00Puskas Academy - Mezokovesd -:-
19:30Honvéd - Újpest -:-

MALAWI: Superliga

13:30Karonga United - Blue Eagles -:-
13:30Masters Security - Dwangwa United -:-
13:30Mighty Wanderers - Moyale Barracks -:-
13:30Red Lions - Big Bullets -:-

MALTA: 1. liga

14:00Mosta FC - Qormi -:-
16:15Pieta Hotspurs - Sliema -:-

MALTA: Division 1

14:00Swieqi - Santa Lucia -:-
16:15Marsa FC - Zejtun Corinthians -:-

MAROKO: Botola Pro

15:00Chabab Rif Hoceima - Moghreb Tetouan -:-

MAROKO: Elite 2

15:00Benguerir - Sale -:-
15:00Dcheira - Tadla -:-
15:00Fes - RAC Casablanca -:-
15:00Khemisset - Khemis Zemamra -:-
15:00Raja Beni Mellal - Jeunesse -:-
15:00Salmi - Chabab Atlas Khenifra -:-
15:00Widad Temara - Maghreb Fez -:-

MAURETÁNIA: Super D1

17:00Kedia - Tevragh-Zeina -:-
17:00Nouadhibou - Garde Nationale -:-
17:30Tidjikja - Kaedi -:-
19:50Nouakchott King's - Armee -:-

MAURÍCIUS: Mauritian League

17:00Savanne - AS Vacoas -:-

NEMECKO: Bundesliga

15:30Augsburg - Schalke -:-
15:30Düsseldorf - Freiburg -:-
15:30Hannover - Bayern -:-
15:30Hoffenheim - Mönchengladbach -:-
15:30Stuttgart - Hertha Berlín -:-
18:30Dortmund - Brémy -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

13:00Paderborn - Drážďany -:-
13:00St. Pauli - Fürth -:-
13:00Union Berlín - Bochum -:-

NEMECKO: 3. Liga

14:00Hallescher - Karlsruher -:-
14:00Chotebuz - Braunschweig -:-
14:00Meppen - Kaiserslautern -:-
14:00Munster - Zwickau -:-
14:00Rostock - Aalen -:-
14:00Unterhaching - Osnabruck -:-

NEMECKO: Regionálna liga západ

14:00OdloženéBonner - TV Herkenrath -:-
14:00Düsseldorf II - Mönchengladbach II -:-
14:00OdloženéKaan-Marienborn - Lippstadt -:-
14:00Kolín n. R. II - RW Essen -:-
14:00Rodinghausen - Straelen -:-
14:00Wattenscheid - Viktoria Kolín n. R. -:-
14:00OdloženéWiedenbruck - Aachen -:-
14:00Wuppertaler - Verl -:-
15:30Oberhausen - Dortmund II -:-

NEMECKO: Oberliga Westfalen

14:00Schalke II - Westfalia Herne -:-
14:30OdloženéHammer SpVgg. - Ahlen -:-

NEMECKO: Oberliga Mittelrhein

14:30Duren - Freialdenhoven -:-

NEMECKO: Oberliga Niederrhein

14:00SSVg Velbert - Hilden -:-
14:30SW Essen - Union Nettetal -:-
15:00Kleve - TuRU Dusseldorf -:-
16:00Baumberg - Homberg -:-
16:00Jahn Hiesfeld - FC Monheim -:-
17:00Duisburg - Bocholt -:-
17:00Meerbusch - Schonnebeck -:-

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

13:00RW Essen U19 - Kolín n. R. U19 -:-

NEMECKO: DFB Junioren Pokal

11:00St. Pauli U19 - RB Lipsko U19 -:-
12:00Freiburg U19 - Wolfsburg U19 -:-

PAKISTAN: Premier League

11:00National Bank of Pakistan - SNGPL -:-

PERU: Segunda Division - skupina o postup

19:30Cienciano - Santos FC -:-
21:30Carlos Manucci - Alianza Huanuco -:-

POĽSKO: Ekstraklasa

15:30Cracovia - Pogon Štetín -:-
18:00Gornik Z. - Arka -:-
20:30Legia - Piast -:-

PORTUGALSKO: Primeira Liga

16:30Boavista - Tondela -:-
16:30Chaves - Moreirense -:-
19:00Aves - Guimaraes -:-
21:30Santa Clara - FC Porto -:-

PORTUGALSKO: Segunda Liga

12:00Ferreira - FC Porto B -:-
16:00Mafra - Leixoes -:-
16:00Varzim - Penafiel -:-
18:00Benfica B - Oliveirense -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Braga U23 - CD Cova da Piedade U23 -:-
12:00Feirense U23 - Benfica U23 -:-
12:00Maritimo U23 - Rio Ave U23 -:-
12:00Setubal U23 - Guimaraes U23 -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

16:00Casa Pia - 1º Dezembro -:-
16:00Felgueiras - CDC Montalegre -:-
17:00SC Angrense - SC Praiense -:-

PORTUGALSKO: Liga BPI Women

15:00Maritimo Ž - Ouriense Ž -:-
16:00CF Benfica Ž - Albergaria/Durit Ž -:-
16:00Estoril Ž - Boavista Ž -:-
16:00Ovarense Ž - Valadares Gaia Ž -:-
17:00Braga Ž - Vilaverdense Ž -:-

RAKÚSKO: Tipico Bundesliga

17:00Innsbruck - AC Wolfsberger -:-
17:00LASK Linz - Mattersburg -:-
17:00Sturm Graz - Admira -:-

RÉUNION: Regionale 1

13:00Saint-Louisienne - St Marienne -:-

RUMUNSKO: Liga 1

13:00Voluntari - Astra -:-
16:00Gaz Metan - FC Hermannstadt -:-
19:00Din. Bukurešť - U Craiova 1948 CS -:-

RWANDA: National Football league

14:30Amagaju - Etincelles -:-
14:30Musanze - Marines -:-
14:30Rayon Sport - Muhanga -:-
14:30Sunrise - Espoir -:-

SAN MARÍNO: Coppa Titano

15:00Libertas - Murata -:-
15:00Tre Fiori - La Fiorita -:-

SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League

13:05Al-Hilal - Al-Hazem -:-
16:25Al Ahli SC - Al Shabab -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:00OdloženéGeneration F. - Niary Tally -:-
17:00Teungueth - Sonacos -:-
18:00Dakar SC - Mbour -:-

SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Premiership

14:00Newry City - Linfield -:-
16:00Ards - Cliftonville -:-
16:00Ballymena - Institute -:-
16:00Crusaders - Dungannon -:-
16:00Glentoran - Warrenpoint -:-

SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Championship

15:00Loughgall - C. Rangers -:-
15:00PSNI - H&W Welders -:-
16:00Ballinamallard - Larne -:-
16:00Ballyclare - Portadown -:-
16:00Dundela - Knockbreda -:-
16:00Limavady - Dergview -:-

SRBSKO: Super Liga

13:00Mladost - Rad Belehrad -:-
13:00Radnik - Backa -:-
13:00Sp. Subotica - FK Vozdovac -:-
13:00Zemun - Din. Vranje -:-
15:00Cukaricki - Crvena zvezda -:-
15:00Vojvodina - Proleter -:-

SRBSKO: Prva Liga

13:00OdloženéBecej - Indjija -:-
13:00OdloženéBuducnost Dobanovci - Bezanija -:-
13:00OdloženéSindjelic Beograd - Novi Pazar -:-
13:00OdloženéZlatibor Cajetina - Radnicki 1923 -:-

SRÍ LANKA: Champions League

11:00New Young's SC - Blue Star -:-
11:00Solid - Colombo -:-
11:00Srí Lanka Army - Renown -:-

SUDÁN: Premier League

18:00Atbara - Al-Merreikh -:-
18:00Hay al-Arab - Kadougli -:-

SVET: MS klubov FIFA

14:00Kashima - Guadalajara -:-
17:30Esperance Tunis - Al-Ain -:-

SVET: Medzištátne zápasy

10:00Bosna a Hercegovina U18 - Čierna Hora U18 -:-
14:00Chorvátsko U18 - Turecko U18 -:-

ŠKÓTSKO: Premiership

16:00Kilmarnock - Dundee FC -:-
16:00St. Johnstone - Motherwell -:-
16:00St. Mirren - Aberdeen -:-

ŠKÓTSKO: Championship

16:00Ayr - Ross County -:-
16:00Falkirk - Morton -:-
16:00Inverness - Dundee Utd -:-
16:00Partick Thistle - Alloa -:-
16:00Queen of South - Dunfermline -:-

ŠKÓTSKO: League One

16:00Airdrieonians - Arbroath -:-
16:00Forfar - Montrose -:-
16:00Raith - Dumbarton -:-
16:00Stenhousemuir - East Fife -:-
16:00Stranraer - Brechin -:-

ŠKÓTSKO: League Two

16:00Berwick - Queen's Park -:-
16:00Clyde - Annan -:-
16:00Edinburgh City - Elgin -:-
16:00Peterhead - Cowdenbeath -:-
16:00Stirling - Albion Rovers -:-

ŠKÓTSKO: Lowland League

15:00Civil Service Stroll - Kelty Hearts -:-
15:00Vale Of Leithen - East Stirlingshire -:-
16:00BSC Glasgow - Stirling University -:-
16:00Dalbeattie Star - Spartans -:-
16:00East Kilbride - Whitehill Welfare -:-
16:00Edusport Academy - Gretna 2008 -:-
16:00Gala Fairydean - Edinburgh University -:-

ŠKÓTSKO: Highland League

16:00Clachnacuddin - Brora Rangers -:-
16:00Cove Rangers - Rothes -:-
16:00Formartine Utd - Deveronvale -:-
16:00Forres Mechanics - Lossiemouth -:-
16:00Fort William - Huntly -:-
16:00Fraserburgh - Keith -:-
16:00Inverurie Loco Works - Turriff Utd -:-
16:00Strathspey Thistle - Buckie Thistle -:-
16:00Wick Academy - Nairn County -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga

13:00Getafe - Real Sociedad -:-
16:15Valladolid - Atl. Madrid -:-
18:30Real Madrid - Vallecano -:-
20:45Eibar - Valencia -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga2

16:00Granada - R. Oviedo -:-
18:00Numancia - Albacete -:-
18:00Reus Deportiu - Cordoba -:-
20:00Gijón - Mallorca -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 1

18:00Ponferradina - Celta Vigo B -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 2

16:00Leioa - Durango -:-
16:30Amorebieta - Barakaldo -:-
17:00Ath. Bilbao B - Calahorra -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 3

16:00Peralada - Castellon -:-
16:00Villarreal B - Levante B -:-
18:00Barcelona B - Lleida -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 1

18:30UD Ourense - Arenteiro -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 3

15:30Guarnizo - Ribamontan al Mar -:-
15:30Torina - Textil Escudo -:-
15:30UD Samano - Tropezon -:-
15:45Union Montanesa Escobedo - Solares -:-
17:00Bezana - Vimenor -:-
17:00Laredo - Naval Reinosa -:-
17:00Rinconeda Polanco - Barreda Balompie -:-
18:30Revilla - Atletico Albericia -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 4

17:00Beasain - San Ignacio -:-
17:00Lagun Onak - Pasaia -:-
17:00Zamudio - Sodupe -:-
17:45SD Deusto - Ordizia -:-
18:00Balmaseda - Bermeo -:-
18:00Real Sociedad C - Amurrio Club -:-
18:00Somorrostro - Santuxu -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 5

17:00Asco - Terrassa -:-
18:00Santfeliuenc - San Cristobal CP -:-
18:30L'Hospitalet - Santboia -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 6

16:15Atzeneta - Orihuela -:-
17:30Saguntino - Jove -:-
18:00Vilamarxant - Silla CF -:-
18:30Roda - Acero -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 7

16:30San Fernando - Pozuelo de Alarcon -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 8

15:45Briviesca - La Virgen -:-
16:00Sporting Uxama - Burgos Promesas -:-
16:30La Granja - Atl. Astorga -:-
16:30Leonesa 2 - Santa Marta Tormes -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 9

17:00El Palo - CD Alhaurino -:-
18:30Mancha - Huetor Tajar -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 10

16:30Cabecense - Sevilla C -:-
17:15Ceuta - San Roque -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 11

15:30Constancia - San Rafael -:-
16:00Santanyi - Poblense -:-
16:30Felanitx - Murense -:-
17:00Ferriolense - Binissalem -:-
17:15Manacor - Santa Catalina Atletico -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 12

17:00Las Palmas C - Panaderia Pulido San Mateo -:-
18:00Club Atletico Tacoronte - Union Viera -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 13

17:30Yeclano - La Union -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 14

17:00Aceuchal - RCP Valverdeno -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 15

15:30Alesves - Valle Egues -:-
15:30Beti Kozkor - Txantrea -:-
15:30Cortes - Pena -:-
15:30Ezcabarte - CD Corellano -:-
15:30Pamplona - CD Ardoi -:-
16:00Beti Onak - Cirbonero -:-
16:00CD Baztan - AD San Juan -:-
16:00Huarte - Subiza -:-
16:30Mutilvera - CD Cantolagua -:-
17:30Burlades - Osasuna B -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 16

15:30CF Rapid - Oyonesa -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 18

16:30Puertollano C.F. - Tarancon -:-

ŠPANIELSKO: Primera Division Women

10:45Levante Ž - Athletic Bilbao Ž -:-
11:00Vallecano Ž - Valencia Ž -:-
15:00Barcelona Ž - EDF Logrono Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: Superliga

19:00Sion - Bazilej -:-
19:00Thun - Grasshoppers -:-

ŠVAJČIARSKO: Challenge League

17:30Kriens - Aarau -:-

TALIANSKO: Serie A

18:00Inter - Udinese -:-
20:30Turín - Juventus -:-

TALIANSKO: Serie B

15:00Ascoli - Cittadella -:-
15:00Palermo - Livorno -:-
15:00Perugia - Spezia -:-
18:00Cosenza - Benevento -:-

TALIANSKO: Serie C - skupina B

16:30Pordenone - Gubbio -:-
16:30Triestina - FeralpiSalo -:-
16:30Virtus Verona - Fano -:-
18:30Imolese - Fermana -:-
18:30Sambenedettese - Rimini -:-
20:30Monza - AlbinoLeffe -:-
20:30Vis Pesaro - Teramo -:-
20:45L.R. Vicenza - Ravenna -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina G

14:30Budoni - Lanusei Calcio -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina H

14:30Vesuvio Ercolanese - Savoia -:-

TALIANSKO: Primavera 1

11:00Atalanta U19 - Turín U19 -:-
13:00Inter U19 - Chievo U19 -:-
14:30Fiorentina U19 - FC Janov U19 -:-
14:30Sampdoria U19 - Palermo U19 -:-
14:30Sassuolo U19 - Neapol U19 -:-
17:00Juventus U19 - Udinese U19 -:-

TALIANSKO: Serie A Women

14:30AC Miláno Ž - Atalanta Ž -:-
14:30ASD Verona Ž - Chievo Verona Ž -:-
14:30Bari Ž - AS Rím Ž -:-
14:30Sassuolo Ž - Florentia Ž -:-
17:30Fiorentina Ž - Orobica Ž -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

14:00Kinondoni MC - Tanzania Prisons -:-
14:00Mbao - Mwadui -:-
14:00Mbeya City - Lipuli -:-
14:00Ndanda - African Lyon -:-

TURECKO: Super Lig

11:30Rizespor - Alanyaspor -:-
11:30Sivasspor - Ankaragucu -:-
14:00Konyaspor - Kasimpasa -:-
17:00Basaksehir - Galatasaray -:-

TURECKO: 1. Lig

11:30Afjet Afyonspor - Elazigspor -:-
11:30Genclerbirligi - Gaziantep -:-
14:00Balikesirspor - Adana Demirspor -:-
14:00Karabukspor - Denizlispor -:-

TURECKO: 2. Lig Red Group

11:30Darica Genclerbirligi - Tarsus -:-
11:30Tuzlaspor - Sanliurfaspor -:-

TURECKO: 2. Lig White Group

11:30Ankara Demirspor - Inegolspor -:-
11:30Eyupspor - Gaziantepspor -:-
11:30Manisaspor - Keciorengucu -:-
11:30Sancaktepe - Bodrumspor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 1

11:30Nazillispor - Korfez -:-

TURECKO: 3. Lig Group 2

11:30Karsiyaka - Elaziz Bld. -:-

TURECKO: 3. Lig Group 3

11:00Trabzon - Kocaelispor -:-
11:30Ankara Adliyespor - Corum -:-
11:30Golcukspor - Bagcilar -:-
11:30Muglaspor - Bayburt -:-

WALES: Premier League

20:30Newtown - Llandudno -:-

WALES: Division 1

15:00Ammanford - Afan Lido -:-
15:00Goytre AFC - Briton Ferry -:-
15:00Goytre United - Cwmamman United -:-
15:00Penybont - Llantwit Major -:-
15:00Pontypridd - Haverfordwest -:-
15:00Port Talbot - Cwmbran Celtic -:-
15:00Undy - Taffs Well -:-

WALES: Cymru Alliance

15:30Conwy Borough - Gresford -:-
15:30Flint - Airbus -:-
15:30Holyhead - Ruthin -:-
15:30Llanrhaedr - Porthmadog -:-
15:30Penrhyncoch - Buckley -:-
15:30Prestatyn - Guilsfield -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch