REFRESH

Tenis » Dnes » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: Barcelona (Španielsko), antuka

11:00Koepfer D. (Ger) - Moutet C. (Fra) -:-
11:00Ramos A. (Esp) - Rune H. (Den) -:-
11:00Thompson J. (Aus) - Gasquet R. (Fra) -:-
12:30Davidovich Fokina A. (Esp) - Bublik A. (Kaz) -:-
12:30Lopez F. (Esp) - Musetti L. (Ita) -:-
14:00Alcaraz C. (Esp) - Tiafoe F. (Usa) -:-
14:00Herbert P.H. (Fra) - Goffin D. (Bel) -:-
15:30Bautista R. (Esp) - Andujar P. (Esp) -:-
15:30Shapovalov D. (Can) - Chardy J. (Fra) -:-
17:00Gerasimov E. (Blr) - Sinner J. (Ita) -:-
17:00Khachanov K. (Rus) - Norrie C. (Gbr) -:-

ATP - DVOJHRY: Belehrad (Srbsko), antuka

11:00ZrušenéDjere L. (Srb) - Londero J. I. (Arg) -:-
12:00Berankis R. (Ltu) - Delbonis F. (Arg) -:-
12:00Kwon Soonwoo (Kor) - Carballes Baena R. (Esp) -:-
12:00Rinderknech A. (Fra) - Londero J. I. (Arg) -:-
13:30Bagnis F. (Arg) - Kecmanovič M. (Srb) -:-
13:30Cuevas P. (Uru) - Ruusuvuori E. (Fin) -:-
15:00Mager G. (Ita) - Djere L. (Srb) -:-
19:00Korda S. (Usa) - Bedene A. (Slo) -:-
20:30Cerundolo F. (Arg) - Popyrin Al. (Aus) -:-

WTA - DVOJHRY: Istanbul (Turecko), antuka

10:00ZrušenéMladenovic K. (Fra) - Zheng S. (Chn) -:-
10:00Mrdeza T. (Cro) - Kasatkina D. (Rus) -:-
10:00Rakhimova K. (Rus) - Kostyuk M. (Ukr) -:-
11:30Hibino N. (Jpn) - Bogdan A. (Rou) -:-
11:30Kozlova Kat. (Ukr) - Cirstea S. (Rou) -:-
11:30PrerušenéPavlyuchenkova A. (Rus) - Potapova A. (Rus) 1:1
12:30Mertens E. (Bel) - Arruabarrena L. (Esp) -:-
13:00Kudermetova V. (Rus) - Pera B. (Usa) -:-
13:30Zvonareva V. (Rus) - Hercog P. (Slo) -:-
16:00Buyukakcay C. (Tur) - Krejčíková B. (Cze) -:-
17:30Ferro F. (Fra) - Martic P. (Cro) -:-

WTA - DVOJHRY: Stuttgart (Nemecko), antuka (hala)

11:30Alexandrova E. (Rus) - Muchová K. (Cze) -:-
13:00Middendorf J. (Ger) - Kontaveit A. (Est) -:-
15:30Eikeri U. (Nor) - Friedsam A-L. (Ger) -:-
17:00Siegemund L. (Ger) - Barthel M. (Ger) -:-
18:30Brady J. (Usa) - Kvitová P. (Cze) -:-
20:00Sabalenka A. (Blr) - Zhang S. (Chn) -:-

ATP - ŠTVORHRY: Barcelona (Španielsko), antuka

12:30Garin C./Pella G. - Ram R./Salisbury J. -:-
14:00Evans D./Skupski N. - Kontinen H./Roger-Vasselin E. -:-
15:30Krawietz K./Tecau H. - Granollers M./Zeballos H. -:-
17:00Peers J./Saville L. - Melo M./Rojer J-J. -:-

ATP - ŠTVORHRY: Belehrad (Srbsko), antuka

11:00ZrušenéMektic N./Pavič M. - Behar A./Escobar G. -:-
13:30Berrettini M./Vavassori A. - Molteni A./Nielsen F. -:-
15:00Sabanov I./Sabanov M. - Klaasen R./McLachlan B. -:-
15:00Sitak A./Travaglia S. - Behar A./Escobar G. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Istanbul (Turecko), antuka

14:30Kato M./Piter K. - Golubic V./Panova A. -:-
15:00Pavlyuchenkova A./Potapova A. - Haas B./Wang Q. -:-
16:00Broady N./Lechemia E. - Marozava L./Mitu A. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Stuttgart (Nemecko), antuka (hala)

14:00Kerber A./Petkovic A. - Kichenok L./Ostapenko J. -:-
17:00Bencic B./Kenin S. - Fichman S./Olmos G. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Rím (Taliansko), antuka

10:00Kokkinakis T. (Aus) - Clarke J. (Gbr) -:-
11:00Barrere G. (Fra) - Andreozzi G. (Arg) -:-
11:30PrerušenéCollarini A. (Arg) - Varillas J. P. (Per) 0:1
11:30Couacaud E. (Fra) - Ymer E. (Swe) -:-
11:30Gojo B. (Cro) - Marcora R. (Ita) -:-
12:30Lorenzi P. (Ita) - Maden Y. (Ger) -:-
12:30Stachovskij S. (Ukr) - Bourgue M. (Fra) -:-
13:00Diez S. (Can) - Pellegrino A. (Ita) -:-
13:00Zeppieri G. (Ita) - Napolitano S. (Ita) -:-
15:30Giustino L. (Ita) - Horansky F. (Svk) -:-
15:30Tomic B. (Aus) - Bemelmans R. (Bel) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Rím (Taliansko) - kvalifikácia, antuka

10:00Cobolli F. (Ita) - Grenier H. (Fra) -:-
10:00PrerušenéIstomin D. (Uzb) - Molčan A. (Svk) 0:1
10:00Vatutin A. (Rus) - Kopřiva V. (Cze) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Salinas (Ekvádor), tvrdý povrch

23:00King K. (Usa) - Tabilo A. (Chi) 2:1
23:30Uchida K. (Jpn) - Menendez A. (Esp) 0:2
16:30Gengel M. (Cze) - Wang T. (Fra) -:-
16:30Mansouri S. (Tun) - Dougaz A. (Tun) -:-
16:30Uchiyama Y. (Jpn) - Van Rijthoven T. (Ned) -:-
18:00Diaz Acosta F. (Arg) - Barrios T. (Chi) -:-
18:00Hidalgo D. (Ecu) - Mejia N. (Col) -:-
18:00Chappell N. (Usa) - Ortega-Olmedo R. (Esp) -:-
19:30Aragone J. (Usa) - Celikbilek A. (Tur) -:-
19:30Gomez E. (Ecu) - Casanova H. (Arg) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Tallahassee (USA), antuka

23:30Schnur B. (Can) - Cerundolo J. M. (Arg) 2:1
16:00Cid Subervi R. (Dom) - Menezes J. (Bra) -:-
16:00ZrušenéHarrison R. (Usa) - Ebden M. (Aus) -:-
16:00Harrison R. (Usa) - Young D. (Usa) -:-
16:00Sock J. (Usa) - Jung J. (Tpe) -:-
17:30Karlovič I. (Cro) - Fratangelo B. (Usa) -:-
17:30Kwiatkowski T. S. (Usa) - Krueger M. (Usa) -:-
17:30Watanuki Y. (Jpn) - Velotti A. (Arg) -:-
19:00Brooksby J. (Usa) - Damm M. (Usa) -:-
19:00Popko D. (Kaz) - Jianu F. C. (Rou) -:-
19:00Ritschard A. (Usa) - Olivo R. (Arg) -:-
20:30Rybakov A. (Usa) - Kudla D. (Usa) -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Rím (Taliansko), antuka

16:00Giallanza A./Iannini F. - Glasspool L./Heliovaara H. -:-
16:00Goransson A./Monroe N. - Doumbia S./Reboul F. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Salinas (Ekvádor), tvrdý povrch

19:30Gomez A./Ore J. A. - Alvarez N./Tirante T. A. -:-
21:00Reyes-Varela M./Romboli F. - Gonzalez A./March A. C. -:-
21:00Rojas J. D./Suarez O. - Arias B./Zeballos F. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Tallahassee (USA), antuka

17:00ZrušenéEbden M./Novikov D. - Gonzales R./Redlicki Ma. -:-
20:30Cid Subervi R./Geerts M. - Pavič A./Roelofse R. -:-
20:30Bangoura S./Young D. - King E./Reese H. -:-
22:00Damm M./Kodat T. A. - Sakamoto P./Seyboth Wild T. -:-
22:00Ebden M./Novikov D. - Polansky P./Schnur B. -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Antalya (Turecko), antuka

09:00Cacao T. (Por) - Krutykh O. (Ukr) -:-
09:00Yamasaki J. (Jpn) - Bobrov B. (Rus) -:-
10:30Kirci K. (Tur) - Heyman C. (Bel) -:-
12:00Nardi L. (Ita) - Noguchi R. (Jpn) -:-
12:00Sendogan E. (Tur) - Mitsui S. (Jpn) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

11:00Ozolins K. (Lat) - Jovic V. (Srb) -:-
11:00Tailleu P. A. (Fra) - Sharma T. (Ind) -:-
12:30Crepaldi E. (Ita) - Giacalone O. (Ita) -:-
12:30Kalenichenko D. (Ukr) - Negritu Ch. (Ger) -:-
12:30Langmo C. (Usa) - Ouakaa A. (Tun) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Sibenik (Chorvátsko), antuka

13:00Breysach M. (Fra) - Pichler D. (Aut) -:-
13:00Moeller M. (Ger) - Cuenin S. (Fra) -:-
13:00Vilardo F. (Ita) - Michnev P. (Cze) -:-
14:30Bega A. (Ita) - Marmousez L. (Fra) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Angers (Francúzsko), antuka

10:00Legout T. (Fra) - Briand J. (Fra) -:-
11:30Kirkin E. (Tur) - Dussin L. (Fra) -:-
11:30Tseng C. H. (Tpe) - Bellier A. (Sui) -:-
11:30Weis A. (Ita) - Stouff V. (Fra) -:-
13:00Durasovic V. (Nor) - Mpetshi Perricard G. (Fra) -:-
13:00Kravchenko G. (Ukr) - Fils A. (Fra) -:-
17:00Vanni L. (Ita) - Guinard M. (Fra) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Antalya (Turecko), antuka

09:00Dmitruk K. (Blr) - Papadakis L. (Ger) -:-
10:30Koelzer R. (Ger) - Kudermetova P. (Rus) -:-
10:30Matsuda M. (Jpn) - Sakellaridi S. (Gre) -:-
10:30Ryser V. (Sui) - Radisic N. (Slo) -:-
12:00Nahimana S. (Bur) - Yaniklar B. (Tur) -:-
12:00Vidmanova D. (Cze) - Lopatetska D. (Ukr) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

11:00Bourbotte Z. (Fra) - Masarova R. (Esp) -:-
11:00Visscher S. J. (Ned) - Ghioroaie I. G. (Rou) -:-
11:00Zhu A. (Usa) - Stamatova J. (Bul) -:-
12:30Mansouri Y. (Fra) - Kilnarová M. (Cze) -:-
12:30Ukolova A. (Rus) - Imanishi M. (Jpn) -:-
14:30Gram O. (Den) - Akid S. (Mar) -:-
14:30Sema E. (Jpn) - Noskova L. (Cze) -:-
14:30Toth A. K. (Hun) - Gancev T. (Srb) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Oeiras (Portugalsko), antuka

11:00Lamens S. (Ned) - Mendez S. (Aus) -:-
11:00Poznikhirenko G. (Ukr) - Waltert S. (Sui) -:-
11:00Santos A.F. (Por) - Webley-Smith E. (Gbr) -:-
11:00Shapatava S. (Geo) - Saez L. O. (Esp) -:-
12:00Parres Azcoitia O. (Esp) - Herrmann S. (Ger) -:-
12:30Ce G. (Bra) - Parry D. (Fra) -:-
12:30Jang S. J. (Kor) - Choi J. H. (Kor) -:-
12:30Monnet C. (Fra) - Jorge M. (Por) -:-
12:30Serban R. (Cyp) - Duerst J. (Sui) -:-
14:00Alves C. (Bra) - Jorge F. (Por) -:-
15:00Bassols M. (Esp) - Jimenez Kasintseva V. (And) -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Antalya (Turecko), antuka

14:00Akkoyun U./Aksu C. - Bilgin B./Saritas G. -:-
14:00Frunza N./Ionel N. D. - Chepelev A./Noce G. M. -:-
14:00Fajta P./Marozsan F. - Bobrov B./Krutykh O. -:-
14:00Oliel Y./Patael B. - Lobanov A./Sveridenko V. -:-
15:00Kirci K./Woerner P. - Arnaboldi F./Ferrari G. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Cairo (Egypt), antuka

11:00De La Bassetiere C./Laurent Y. - Canas G. J. P./Winter Lopez B. -:-
11:00Capecchi D./Passaro F. - Eisinga Z./Stuurman R. -:-
12:30Khotkov O./Kolisnyk O. - Mochizuki S./Uzhylovskyi V. -:-
12:30Asrawy A./Maamoun K.M. - Claverie L./Ortenzi G. M. -:-
12:30Galarza J. I./Paz J. P. - Giacomini L./Sorrentino L. -:-
12:30Sanchez Jover C./Vidal Azorin J. F. - Barrena A./Zekic M. -:-
14:00Chikami S./Kawakami R. - Fellin M./Lavagno E. -:-
14:00Lomakin G./Wehnelt K. - Crawford O./Henning B. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

14:30Klier Junior G./Marcondes I. - Bouquier A./Pietri B. -:-
14:30Iradukunda G./Tessa L. - Pereira F./Pujol Navarro B. -:-
15:30Bergevi F./Mridha J. - Piquet . T./Tailleu P. A. -:-
15:30Ozolins K./Wendelken H. - Ghorbel A./Gutierrez Oscar J. -:-
15:30Roberts J./Zhu E. - Giacalone O./Ricca G. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Sibenik (Chorvátsko), antuka

13:00Ivanovski K./Mikrut L. - Beaupain S./Mertens Y. -:-
14:30Kekez D./Nincevic F. - Bocchi L./Pozzi D. -:-
14:30Kalender A./Rogic Hadzalic A. - Glasnovic R./Krstanovic J. -:-
15:00Setkic A./Tamm K. - Devald B./Poljicak M. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Angers (Francúzsko), antuka

13:00Bouquet L./Reveniau S. - Pierre H./Sinius W. -:-
14:30Cazaux A./Droguet T. - Hamou M./Sanchez Izquierdo N. -:-
14:30Durasovic V./Eriksson M. - Fanselow S./Jebens H. -:-
14:30Legout T./Mora M. - Dussin L./Martineau M. -:-
14:30Poullain L./Stouff V. - Kirkin E./Tseng C. H. -:-
16:00Fils A./Mpetshi Perricard G. - Kravchenko G./Lopez San Martin A. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Antalya (Turecko), antuka

14:00Burdina E./Solomatina A. - Dabah A./Lieberman S. -:-
15:00Bakhmutkina P./Garkusha E. - Fossa N./Perez Garcia M. P. -:-
15:00Akita S./In-Albon Y. - Mikhaylova V./Shalimova E. -:-
15:00Dmitruk K./Koval V. - Gabric A./Ryser V. -:-
15:00Gadecki O./Nahimana S. - Senli M./Soke D. -:-
15:00Falkner Z./Pislak M. - Lee S-R/Matsuda M. -:-
15:00Cvetkovic T./Radisic N. - Aikawa M./Bilardo F. -:-
15:00Ganz F./Sakellaridi S. - Partaud M./Rouvroy M. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

14:30Ivanova D./Kolodynska J. - Hindova D./Wildgruber A. -:-
14:30Orlova N./Vojcinakova I. - Lodikova D./Quadre B. Q. -:-
14:30Zuger J./Zuger S. - Bejenaru K. P./Ghioroaie I. G. -:-
15:30Aubertin S. L./Bahri F. - Vedder E./Visscher S. J. -:-
15:30Davis E./Fung S. - Badde L./Bourbotte Z. -:-
15:30Masarova R./Vismane D. - Sokovic N./Stamatova J. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25 Oeiras (Portugalsko), antuka

15:00Lamens S./Melnikova M. - Ferrando C./Jacquemot E. -:-
15:00Shapatava S./Webley-Smith E. - Boskovic L./Mendez S. -:-
15:30Guedes M./Morais M. - Hamaliy E./Santos A.F. -:-
15:30Marcinkevica D./Poznikhirenko G. - Azadinho C./Oliveira I. -:-
16:00Drahota Szabo D./Duerst J. - Choi J. H./Han N. -:-
16:00Jorge M./Kempster S. - Ce G./Zhao C. -:-
17:00Marino R./Shinikova I. - Jorge F./Parres Azcoitia O. -:-
17:00Parry D./Wang Xiy. - Dzalamidze N./Lansere S. -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.