REFRESH

Tenis » Dnes » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: Chengdu (Čína), tvrdý povrch

07:00Lu Y-H. (Tpe) - Ymer M. (Swe) -:-
08:30Lajovič D. (Srb) - Menendez A. (Esp) -:-
10:00Edmund K. (Gbr) - Tomic B. (Aus) -:-
10:00Istomin D. (Uzb) - Struff J-L. (Ger) -:-
11:30Baghdatis M. (Cyp) - Pospisil V. (Can) -:-
11:30Basilashvili N. (Geo) - Troicki V. (Srb) -:-
13:00Pella G. (Arg) - Čorič B. (Cro) -:-

ATP - DVOJHRY: Šen-čen (Čína), tvrdý povrch

08:00Jaziri M. (Tun) - Copil M. (Rou) -:-
08:00Sousa J. (Por) - Laaksonen H. (Sui) -:-
09:30Harris G. (Rsa) - Dolgopolov A. (Ukr) -:-
09:30Kicker N. (Arg) - Stachovskij S. (Ukr) -:-
11:00Dutra Da Silva R. (Bra) - Zhang Z. (Chn) -:-
11:00Lacko L. (Svk) - Granollers-Pujol M. (Esp) -:-
12:30Santillan A. (Aus) - Donskoy E. (Rus) -:-
12:30Young D. (Usa) - Kuhn N. (Esp) -:-

WTA - DVOJHRY: Taškent (Uzbekistan), tvrdý povrch

07:00Abduraimova N. (Uzb) - Nara K. (Jpn) -:-
07:00Čepelová J. (Svk) - Martincová T. (Cze) -:-
07:00Diatchenko V. (Rus) - Maria T. (Ger) -:-
08:30Khromacheva I. (Rus) - Hibino N. (Jpn) -:-
08:30Pliskova Kr. (Cze) - Hsieh S-W. (Tpe) -:-
08:30Sabalenka A. (Blr) - Rodina E. (Rus) -:-
10:00Hogenkamp R. (Ned) - Krunic A. (Srb) -:-
10:00Larsson J. (Swe) - Babos T. (Hun) -:-

WTA - DVOJHRY: Wuhan (Čína), tvrdý povrch

06:30Radwanska A. (Pol) - Goerges J. (Ger) -:-
08:00Kuznetsova S. (Rus) - Cornet A. (Fra) -:-
08:00Makarova E. (Rus) - Davis L. (Usa) -:-
08:00McHale C. (Usa) - Garcia C. (Fra) -:-
08:00Pliskova Ka. (Cze) - Zhang S. (Chn) -:-
09:30Bertens K. (Ned) - Lepchenko V. (Usa) -:-
09:30Cirstea S. (Rou) - Wang Q. (Chn) -:-
09:30Kasatkina D. (Rus) - Halep S. (Rou) -:-
09:30Strycova B. (Cze) - Ostapenko J. (Lat) -:-
11:00Cibulková D. (Svk) - Teichmann J. B. (Sui) -:-
11:00Linette M. (Pol) - Siniaková K. (Cze) -:-
11:00Peng S. (Chn) - Puig M. (Pur) -:-
11:00Vesnina E. (Rus) - Mertens E. (Bel) -:-
13:00Sakkari M. (Gre) - Wozniacki C. (Den) -:-
14:30Muguruza G. (Esp) - Tsurenko L. (Ukr) -:-

ATP - ŠTVORHRY: Chengdu (Čína), tvrdý povrch

07:00Gonzalez S./Zimonjic N. - Sun F./Te R. -:-
08:30Wu D./Wu Y. - Inglot D./Nestor D. -:-
reklama

ATP - ŠTVORHRY: Šen-čen (Čína), tvrdý povrch

10:00Gong M-X./Zhang Z. - Mirnyi M./Oswald P. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Taškent (Uzbekistan), tvrdý povrch

10:00Diatchenko V./Kozlova Kat. - Adamczak M./Cabrera L. -:-
11:30Marozava L./Sharipova S. - Hibino N./Kalashnikova O. -:-
11:30Kim O./Yuldasheva S. - Kalinskaya A./Rodina E. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Wuhan (Čína), tvrdý povrch

07:00Klepac A./Martinez Sanchez M. J. - Chuang C-J/Liang C. -:-
08:30Chan Y-J./Hingis M. - Atawo R./Jurak D. -:-
10:00Mladenovic K./Pavlyuchenkova A. - Kichenok N./Rodionova An. -:-
11:30Chan H-C./Zhang S. - Ninomiya M./Voráčová R. -:-
12:30Cirstea S./Ostapenko J. - Halep S./Niculescu M. -:-
12:30Sevastova A./Vekic D. - Bertens K./Goerges J. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Orleans (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

11:00Maden Y. (Ger) - Ofner S. (Aut) -:-
12:30Sijsling I. (Ned) - Bublik A. (Kaz) -:-
14:00Petrovic D. (Srb) - Denolly C. (Fra) -:-
16:00Kukuškin M. (Kaz) - Duran G. (Arg) -:-
18:00Mahut N. (Fra) - Bonzi B. (Fra) -:-
19:30Bourgue M. (Fra) - Blancaneaux G. (Fra) -:-
21:00Basic M. (Bih) - Berankis R. (Ltu) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Rím 2 (Taliansko), antuka

11:00Benchetrit E. (Fra) - Donati M. (Ita) -:-
11:00Caruso S. (Ita) - Virgili A. (Ita) -:-
11:00Garcia-Lopez G. (Esp) - Elias G. (Por) -:-
11:00Giustino L. (Ita) - Heras P. (Arg) -:-
12:30Moroni M. (Ita) - Napolitano S. (Ita) -:-
12:30Ruud C. (Nor) - Kližan M. (Svk) -:-
12:30Taberner C. (Esp) - Cervantes I. (Esp) -:-
13:00Gimeno-Traver D. (Esp) - Cecchinato M. (Ita) -:-
14:00Carli C. (Ita) - Ungur A. (Rou) -:-
14:00Fratangelo B. (Usa) - Ojeda L. R. (Esp) -:-
14:00Kovalik J. (Svk) - Krajinović F. (Srb) -:-
15:00Almagro N. (Esp) - Djere L. (Srb) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Tiburon (USA), tvrdý povrch

00:10Mmoh M. (Usa) - Rubin N. (Usa) 2:0
19:00Dancevic F. (Can) - Sarkissian A. (Usa) -:-
19:00Harrison C. (Usa) - Uchida K. (Jpn) -:-
19:00ZrušenéNovikov D. (Usa) - Sandgren T. (Usa) -:-
19:00Ymer E. (Swe) - Norrie C. (Gbr) -:-
20:30Baughman D. (Usa) - Auger-Aliassime F. (Can) -:-
20:30Bemelmans R. (Bel) - Fawcett T. (Usa) -:-
20:30King D. (Bar) - McDonald M. (Usa) -:-
22:00Kudla D. (Usa) - Smyczek T. (Usa) -:-
22:00Montgomery W. (Rsa) - Schnur B. (Can) -:-
22:00Ramanathan R. (Ind) - Choinski J. (Ger) -:-
23:30Gonzalez A. (Col) - Ward A. (Gbr) -:-
23:30King E. (Usa) - Gunneswaran P. (Ind) -:-
23:30Peliwo F. (Can) - Halys Q. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Orleans (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

14:00Gombos N./Setkic A. - Brunstrom Jo./Zelenay I. -:-
15:30Brown D./Fucsovics M. - Gonzales R./Reese H. -:-
17:00De Schepper K./Sijsling I. - Skupski K./Skupski N. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Rím 2 (Taliansko), antuka

16:30PrerušenéAlmagro N./Russi E. - Bednarek T./Pel D. 0:0
16:30Ghedin R./Travaglia S. - Gille S./Vliegen J. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Tiburon (USA), tvrdý povrch

23:00Gonzalez A./Quiroz R. - Lamble J./Saraiva B. 2:0
01:40Bangoura S./King E. - Goransson A./Lakat F. 1:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: Barnstaple (Spojené kráľovstvo), tvrdý povrch (hala)

11:00Johnson L. (Gbr) - Boyer D. H. (Usa) -:-
11:00Moeller M. (Ger) - Pauffley N. (Gbr) -:-
11:00Peniston R. (Gbr) - Hodkin S. (Gbr) -:-
11:00Storrie R. J. (Gbr) - Bothwell P. (Irl) -:-
12:30McHugh A. (Gbr) - Konecny M. (Cze) -:-
12:30Ollert L. (Ger) - Carter R. (Gbr) -:-
12:30Stoute I. (Gbr) - Paris J. (Gbr) -:-
12:30Wendelken H. (Gbr) - Farquharson T. (Gbr) -:-
14:00Beale J. (Aus) - Gray J. (Gbr) -:-
14:00Bennett T. (Gbr) - Babanine A. (Aus) -:-
14:00Guez D. (Fra) - Recci M. (Gbr) -:-
14:00Rose J. (Gbr) - Matusevich A. (Gbr) -:-
15:30Barrere G. (Fra) - Loffhagen G. (Gbr) -:-
15:30Catarina L. (Mon) - Golding O. (Gbr) -:-
15:30Gabb R. (Gbr) - Harris B. (Gbr) -:-
15:30Maclean T. (Gbr) - Smith B. (Gbr) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: Fountain Valley (USA), tvrdý povrch

19:00Garanganga T. (Zim) - Geerts M. (Bel) -:-
19:00Redlicki Ma. (Usa) - Kypson P. (Usa) -:-
19:00Smith R. (Usa) - Strode I. (Usa) -:-
20:30Blanch U. (Usa) - Schneider R. (Usa) -:-
20:30Holt B. (Usa) - Altamirano C. (Usa) -:-
20:30Spencer G. (Usa) - Lock B. (Zim) -:-
22:00Hovhannisyan M. (Usa) - Yamasaki J. (Jpn) -:-
22:00Joncour R. (Fra) - Riffice S. (Usa) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: Sabadell (Španielsko), antuka

11:00Matsumoto I. (Jpn) - Barranco S. (Esp) -:-
11:00Muller A. (Fra) - Sorni Chavarria Q. (Esp) -:-
11:00Roumane R. (Fra) - Giner M. (Esp) -:-
11:00Vandenbulcke Y. (Bel) - Perez C. S. (Esp) -:-
12:30Barranco C. J. (Esp) - Samper-Montana J. (Esp) -:-
12:30Karatsev A. (Rus) - Fornell M. (Esp) -:-
12:30Zhurbin A. (Rus) - Brancaccio R. (Ita) -:-
14:00Durasovic V. (Nor) - Sanz Llopis A. (Esp) -:-
14:00Lopez Montagud C. (Esp) - Diez S. (Can) -:-
14:00Musialek A. (Fra) - Esteve L. E. (Esp) -:-
17:30Olaso G. (Esp) - Cachin P. (Arg) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: Santa Margherita Di Pula 10 (Taliansko), antuka

15:00Capalbo F. (Arg) - Endara I. (Ecu) -:-
15:00Haim M. (Aut) - Mazzella M. (Ita) -:-
15:00Iannaccone F. (Ita) - Hersey J. (Gbr) -:-
15:00Marti J. (Esp) - Rizzuti G. (Ita) -:-
15:00Miceli M. (Ita) - Gohlke D. (Ger) -:-
15:00Moncagatto F. (Ita) - Calvano G. (Ita) -:-
15:00Zekic M. (Srb) - Veldheer M. (Ned) -:-
16:30Forti F. (Ita) - Simon T. (Ger) -:-
16:30Gaio F. (Ita) - Ghedin N. (Ita) -:-
16:30Semmler M. (Esp) - Pietri B. (Fra) -:-
16:30Stefanini J. (Ita) - Fallert F. (Ger) -:-
16:30Tomanic F. (Srb) - Kecmanovic M. (Srb) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: Templeton (USA), tvrdý povrch

20:30Erakovic M. (Nzl) - Min G. (Usa) -:-
20:30Robson L. (Gbr) - Rosatello C. (Ita) -:-
20:30Simmonds C. (Rsa) - Schmiedlova A. K. (Svk) -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch