REFRESH

Tenis » Dnes » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: Delray Beach (USA), tvrdý povrch

19:15Chung H. (Kor) - Norrie C. (Gbr) -:-
20:45Ramanathan R. (Ind) - Young D. (Usa) -:-
00:00Ebden M. (Aus) - Tiafoe F. (Usa) -:-

ATP - DVOJHRY: Marseille (Francúzsko) - kvalifikácia, tvrdý povrch (hala)

12:10Bemelmans R. (Bel) - Hemery C. (Fra) 2:0
12:10Travaglia S. (Ita) - Maden Y. (Ger) 2:0
13:35De Schepper K. (Fra) - Ivashka I. (Blr) 0:2
14:25Stachovskij S. (Ukr) - Gombos N. (Svk) 0:2

ATP - DVOJHRY: Marseille (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

15:15Kukuškin M. (Kaz) - Dzumhur D. (Bih) 1:2
19:05Jaziri M. (Tun) - Benneteau J. (Fra) -:-
20:30Fabbiano T. (Ita) - Auger-Aliassime F. (Can) -:-

ATP - DVOJHRY: Rio de Janeiro (Brazília), antuka

20:30Garcia-Lopez G. (Esp) - Jarry N. (Chi) -:-
20:30Ramos A. (Esp) - Dutra Da Silva R. (Bra) -:-
21:30Carballes Baena R. (Esp) - Sandgren T. (Usa) -:-
22:00Verdasco F. (Esp) - Mayer L. (Arg) -:-
23:00Čilič M. (Cro) - Berlocq C. (Arg) -:-
23:00Moutet C. (Fra) - Pella G. (Arg) -:-
00:30Fognini F. (Ita) - Bellucci T. (Bra) -:-

WTA - DVOJHRY: Budapešť (Maďarsko) - kvalifikácia, tvrdý povrch (hala)

11:10Lapko V. (Blr) - Vinci R. (Ita) 1:2
11:10Paolini J. (Ita) - Rodionova Ar. (Aus) 0:2
12:25Blinkova A. (Rus) - Frech M. (Pol) 0:2
13:25Garcia-Perez G. (Esp) - Schnyder P. (Sui) 2:1
13:55Kuzmova V. (Svk) - Bonaventure Y. (Bel) 1:2
16:35Čepelová J. (Svk) - Korpatsch T. (Ger) 2:0
reklama

WTA - DVOJHRY: Budapešť (Maďarsko), tvrdý povrch (hala)

15:30Barthel M. (Ger) - Kozlova Kat. (Ukr) 2:1
2. setLottner A. (Ger) - Martic P. (Cro) 0:1 (4:6,1:2)
19:30Parmentier P. (Fra) - Lisicki S. (Ger) -:-
21:00Dodin O. (Fra) - Van Uytvanck A. (Bel) -:-

WTA - DVOJHRY: Dubaj (Spojené Arabské Emiráty) - kvalifikácia, tvrdý povrch

09:35Wang Q. (Chn) - Zhuk S. (Rus) 0:2
09:40Tsurenko L. (Ukr) - Diyas Z. (Kaz) 2:0
10:50Sabalenka A. (Blr) - Errani S. (Ita) 1:2
11:05Stosur S. (Aus) - Sakkari M. (Gre) 2:0

WTA - DVOJHRY: Dubaj (Spojené Arabské Emiráty), tvrdý povrch

11:10Vesnina E. (Rus) - Peng S. (Chn) 2:0
12:40Makarova E. (Rus) - Sevastova A. (Lat) 2:1
13:10Kasatkina D. (Rus) - Radwanska A. (Pol) 2:0
16:10Osaka N. (Jpn) - Mladenovic K. (Fra) 2:0
2. setKonta J. (Gbr) - Pavlyuchenkova A. (Rus) 1:0 (7:6,2:0)

ATP - ŠTVORHRY: Delray Beach (USA), tvrdý povrch

1. setPolansky P./Shapovalov D. - Lindstedt R./Skugor F. 0:0 (4:5)

ATP - ŠTVORHRY: Marseille (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

17:35Erlich J./Petzschner P. - Eysseric J./Simon G. 0:2
1. setCerretani J./Shamasdin A. - Guez D./Halys Q. 0:0 (0:0)

ATP - ŠTVORHRY: Rio de Janeiro (Brazília), antuka

23:30Demoliner M./Monfils G. - Carreno-Busta P./Cuevas P. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Budapešť (Maďarsko), tvrdý povrch (hala)

2. setDzalamidze N./Kalashnikova O. - Han X.Y./Jakupovic D. 0:1 (2:6,0:0)
19:50Flipkens K./Larsson J. - Lister C. E./Sizikova Y. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Dubaj (Spojené Arabské Emiráty), tvrdý povrch

12:55Kato M./Ninomiya M. - Ponomar L./Silva E. 2:1
15:25Atawo R./Groenefeld A-L. - Šafářová L./Strycova B. 0:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Bergamo (Taliansko), tvrdý povrch (hala)

3. setSafwat M. (Egy) - Bonzi B. (Fra) 1:1 (7:5,3:6,5:2)
19:15Zopp J. (Est) - Zapata Miralles B. (Esp) -:-
20:45Davidovich Fokina A. (Esp) - De Bakker T. (Ned) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Kjóto (Japonsko), tvrdý povrch (hala)

05:55Soeda G. (Jpn) - Watanuki Y. (Jpn) 2:1
06:05Purcell M. (Aus) - Banes M. (Aus) 2:0
07:15Millman J. (Aus) - Wu D. (Chn) 2:0
08:10Shimizu Y. (Jpn) - Ito T. (Jpn) 0:2
09:30Whittington A. (Aus) - Fukuda S. (Jpn) 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Morelos (Mexiko), tvrdý povrch

17:40Eubanks C. (Usa) - Scholtz N. (Rsa) 2:0
2. setKing E. (Usa) - Statham J. (Nzl) 0:1 (6:7,2:0)
1. setDiez S. (Can) - Popko D. (Kaz) 0:0 (3:0)
19:00Choinski J. (Ger) - Pavič A. (Cro) -:-
19:30Matosevic M. (Aus) - Garin Ch. (Chi) -:-
20:30Ortega-Olmedo R. (Esp) - Novikov D. (Usa) -:-
20:45Krstin P. (Srb) - Hank T. (Mex) -:-
22:45Sarkissian A. (Usa) - Sanchez M. (Mex) -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Bergamo (Taliansko), tvrdý povrch (hala)

15:10Ocleppo J./Vavassori A. - Caruso S./Sonego L. 2:1
16:10Draganja M./Draganja T. - Grigelis L./Motti A. 1:2
2. setLammons N./Lawson A. - Baldi F./Quinzi G. 1:0 (7:6,3:3)
19:15Gille S./Vliegen J. - Ignatik U./Uzhylovsky V. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Kjóto (Japonsko), tvrdý povrch (hala)

08:50Hayashi D./Shibano K. - Balaji N. S./Gunneswaran P. 0:2

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Morelos (Mexiko), tvrdý povrch

23:00King E./Pasha N. - Patino L./Quiroz R. -:-
23:00Maytin R./Romboli F. - Saraiva B./Verbeek S. -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch