REFRESH

Tenis » Dnes » Všetky zápasy

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Andria (Taliansko), tvrdý povrch (hala)

11:00Galovic V. (Cro) - Dalla Valle E. (Ita) -:-
11:00Horansky F. (Svk) - Basic M. (Bih) -:-
12:30Heyman C. (Bel) - Arnaboldi A. (Ita) -:-
12:30ZrušenéSetkic A. (Bih) - Davidovich Fokina A. (Esp) -:-
12:30Setkic A. (Bih) - Matsukevitch D. (Rus) -:-
14:00Lestienne C. (Fra) - Sijsling I. (Ned) -:-
14:00Travaglia S. (Ita) - Basso A. (Ita) -:-
16:00Vavassori A. (Ita) - Sonego L. (Ita) -:-
17:30Donati M. (Ita) - Karlovskiy E. (Rus) -:-
20:00Pellegrino A. (Ita) - Kern R. (Ger) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Bangalore (India), tvrdý povrch

06:35Nedovyesov A. (Kaz) - Sabanov M. (Cro) 2:0
06:35Prabodh S. R. (Ind) - Ymer E. (Swe) 0:2
06:40Uchida K. (Jpn) - Pavič A. (Cro) 0:2
08:05Yang T-H. (Tpe) - Zapata Miralles B. (Esp) SKREČ 1:0
2. setGojo B. (Cro) - Menendez A. (Esp) 1:0 (6:3,0:2)
2. setKavcic B. (Slo) - Brkic T. (Bih) 1:0 (6:2,0:0)
09:30Nakagawa N. (Jpn) - Martinez P. (Esp) -:-
09:45Vardhan V. (Ind) - Vilella M. M. (Esp) -:-
11:30Bhambri Y. (Ind) - Balaji N. S. (Ind) -:-
13:30Ramanathan R. (Ind) - Grenier H. (Fra) -:-
15:00Singh D. (Ind) - Myneni S. (Ind) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Hua Hin (Thajsko), tvrdý povrch

09:00Kwon Soon W. (Kor) - Trongcharoenchaikul W. (Tha) -:-
09:00Millman J. (Aus) - Hurkacz H. (Pol) -:-
09:00Mousley B. (Aus) - Ito T. (Jpn) -:-
09:00Vatutin A. (Rus) - Uchiyama Y. (Jpn) -:-
10:00PrerušenéJasika O. (Aus) - Banes M. (Aus) 0:1
10:00PrerušenéPetrovic D. (Srb) - Statham J. (Nzl) 0:0
10:00Purcell M. (Aus) - Simon T. (Ger) -:-
10:00Robert S. (Fra) - Polansky P. (Can) -:-
11:00Leshem E. (Isr) - Gabašvili T. (Rus) -:-
11:00Whittington A. (Aus) - Bolt A. (Aus) -:-
11:30Moriya H. (Jpn) - Milojevic N. (Srb) -:-
11:30Santillan A. (Aus) - Congcar C. (Tha) -:-
12:30Matosevic M. (Aus) - Takahashi Y. (Jpn) -:-
13:00Ebden M. (Aus) - Isarow P. (Tha) -:-
13:00Kelly D. (Aus) - Soeda G. (Jpn) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Rio de Janeiro (Brazília), antuka

15:00Collarini A. (Arg) - Elias G. (Por) -:-
15:00Ficovich J. P. (Arg) - Arguello F. (Arg) -:-
15:00Londero J. I. (Arg) - Casanova H. (Arg) -:-
16:30Berlocq C. (Arg) - Galan Riveros D. E. (Col) -:-
16:30Sakamoto P. (Bra) - Gonzalez M. (Arg) -:-
18:00Clezar G. (Bra) - Oliveira G. (Por) -:-
18:00Munar J. (Esp) - Coria F. (Arg) -:-
22:30Marti J. (Esp) - Lindell Ch. (Swe) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOJHRY: Honolulu (USA), tvrdý povrch

23:30Nara K. (Jpn) - Tomljanovic A. (Cro) 0:2
23:45Han N. (Kor) - Jang S. J. (Kor) 0:2
00:55Errani S. (Ita) - Boserup J. (Usa) 1:2
01:15Peterson R. (Swe) - Arconada U. M. (Usa) 2:0
03:55Han X.Y. (Chn) - Kiick A. (Usa) 0:2
21:00Doi M. (Jpn) - Muhammad A. (Usa) -:-
21:00Lao D. (Usa) - Liu C. (Usa) -:-
22:30Diatchenko V. (Rus) - Ozaki R. (Jpn) -:-
22:30Zhang S. (Chn) - Rogers T. (Usa) -:-
00:00Anisimova A. (Usa) - Hsieh S-W. (Tpe) -:-
00:00Sebov K. (Can) - Cako J. (Usa) -:-
reklama

CHALLENGER ŽENY - DVOJHRY: Mumbai (India), tvrdý povrch

10:30Galfi D. (Hun) - Lu J. (Chn) -:-
10:30Rodionova Ar. (Aus) - Hesse A. (Fra) -:-
12:00Khazaniuk D. (Isr) - Bhosale R. (Ind) -:-
12:00Rodriguez V. (Mex) - Bogdan A. (Rou) -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Andria (Taliansko), tvrdý povrch (hala)

15:30Grigelis L./Kolář Z. - Dalla Valle E./Vervoort M. -:-
17:00Heyman C./Horansky F. - Gakhov I./Vega Hernandez D. -:-
18:30ZrušenéMotti A./Travaglia S. - Davidovich Fokina A./Tresca G. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Bangalore (India), tvrdý povrch

10:10Elgin M./Sharan D. - Blancaneaux G./Clarke J. -:-
11:00Khabibulin T./Nedovyesov A. - Clayton S./O'Mara J. -:-
11:00Nagal S./Ymer E. - Nedunchezhiyan J./Prashanth V. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Hua Hin (Thajsko), tvrdý povrch

12:30Banes M./Vatutin A. - Kawin P./Navasirisomboon J. -:-
14:00Kwon Soon W./Leshem E. - McLachlan B./Uchiyama Y. -:-
14:30Milojevic N./Petrovic D. - Kerdlaphee K./Kerdlaphee P. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Rio de Janeiro (Brazília), antuka

16:30Hernandez-Fernandez J./Souza J. - Cachin P./Sorgi J. P. -:-
20:00Casanova H./Ficovich J. P. - Soares Klier Junior G./Oliveira C. -:-
20:00Sakamoto P./Seyboth Wild T. - Arneodo R./Romboli F. -:-
21:00De Paula F./Demoliner M. - Ghem A./Russi E. -:-

CHALLENGER ŽENY - ŠTVORHRY: Honolulu (USA), tvrdý povrch

05:45Hsieh S.-Y./Hsieh S-W. - Cako J./Hrdinová E. 2:1
08:15Pivovarova A./Rodina E. - Jaksic J./Okuno A. 2:0

CHALLENGER ŽENY - ŠTVORHRY: Mumbai (India), tvrdý povrch

10:30Kuwata H./Thombare P. - Glushko J./Hon P. -:-
12:00Palkina K./Zhang L. - Jakupovic D./Khromacheva I. -:-
13:30Kalashnikova O./Kudermetova V. - Bhatia R./Palha N. -:-
13:30Namigata J./Plipuech P. - Ivakhnenko V./Sharipova S. -:-
15:00Thandi K. K./Yadlapalli P. - Bains N./Stollar F. -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: Columbus (USA), tvrdý povrch (hala)

16:00Greif L. (Usa) - Ward A. (Gbr) -:-
16:00Kirchheimer S. (Usa) - Fanselow S. (Ger) -:-
16:00Schorsch J. (Usa) - Kiger M. (Usa) -:-
16:00Vukic A. (Aus) - Fawcett T. (Usa) -:-
17:30Terry M. (Usa) - Zhu E. (Usa) -:-
18:30Mostardi N. (Usa) - Wolf J. (Usa) -:-
19:00Seelig K. (Usa) - Monette S. (Can) -:-
19:00Woog J. (Usa) - Sarkissian A. (Usa) -:-
20:00Vaghela V. (Ind) - Callahan H. (Usa) -:-
20:30Joyce M. (Usa) - Dunbar J. (Usa) -:-
20:30McNally J. (Usa) - Khlif N. (Fra) -:-
21:30Corrie E. (Gbr) - Torpegaard M. (Den) -:-
23:00Ayeni A. (Usa) - Karue Sell (Bra) -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Zodpovedné hranie. 18+

Prepnúť do verzie touch