REFRESH

Basketbal » Dnes » Všetky zápasy

ARGENTÍNA: Liga A - prvá fáza

23:00Ferro - Gimnasia 76:74
23:00Penarol - Boca Juniors 74:80
01:30Platense - Weber Bahia 88:71
01:30San Lorenzo - Argentino 115:84
20:30Ferro - Penarol -:-
23:00Gimnasia - Obras -:-
23:00Weber Bahia - San Lorenzo -:-

AUSTRÁLIA: NBL

09:30Adelaide 36ers - South East Melbourne -:-

BAHRAJN: Premier League

15:30Samaheej - Al Ittihad -:-
17:45Al Ahli - Al Muharraq -:-

BIELORUSKO: Premier League

16:30Impuls - SDUSHOR Minsk -:-
16:30Rguor Minsk - Grodno -:-
16:30Tsmoki Minsk 3 - Gomel -:-

BRAZÍLIA: Super 8

00:00Minas - Sao Paulo 70:78

ČESKO: Pohár

17:00Hradec Králové - Olomoucko -:-
17:30Ostrava - Brno -:-
17:45Kolín - Děčín -:-
18:00BK Ústí nad Labem - USK Praha -:-

ČESKO: ZBL - ženy

18:00Trutnov Ž - Ostrava Ž -:-

ČÍNA: CBA

12:35Jiangsu Dragons - Shandong -:-
13:00Shanghai - Nanjing Tongxi -:-

EURÓPA: Eurocup - Top 16

17:00Unics Kazaň - Gran Canaria -:-
18:45JL Bourg - Virtus Bologna -:-
19:00Mornar Bar - MoraBanc Andorra -:-
20:00Trento - Lokomotiv Kuban -:-
20:45Joventut - Nanterre -:-

EURÓPA: Liga majstrov

18:00Bakken Bears - Tenerife -:-
18:00Galatasaray - Sassari -:-
18:00ZrušenéVEF Riga - Sassari -:-
18:30ZrušenéAEK Atény - Bamberg -:-
18:30Cholet - Hapoel Holon -:-
18:30Tsmoki Minsk - AEK Atény -:-

EURÓPA: Jadranská liga

17:00Igokea - Krka -:-

EURÓPA: ABA League 2

13:00Sloboda - Zlatibor Cajetina -:-
17:00Spars Sarajevo - Lovcen Cetinje -:-
21:00Podgorica - Mladost Zemun -:-

EURÓPA: BIBL - kvalifikácia - druhá fáza

18:00Maccabi Rishon - Gilboa Galil -:-

EURÓPA: Latvia-Estonian League

18:00BC Kalev/Cramo - Tallinna Kalev -:-

EURÓPA: Európsky pohár FIBA - ženy

14:00Cegledi Ž - Hatay Ž -:-
15:00Cadi La Seu Ž - Namur Ž -:-
16:00Sint-Katelijne-Waver Ž - Union Hainaut Ž -:-
17:00Adana BK Ž - Spartak Moskva Ž -:-
17:00Benátky Ž - Fribourg Ž -:-
18:00Flammes Carolo Ž - Gernika Bizkaia Ž -:-
18:00Sepsi S. Ž - ESB Villeneuve Ž -:-
19:00Braine Ž - Valencia Ž -:-
20:30Landerneau Bretagne Ž - Phantoms Ž -:-

EURÓPA: WABA League - ženy

17:00Orlovi Ž - Montana 2003 Ž -:-
18:00OdloženéBeroe Ž - Cinkarna Celje Ž -:-
18:00OdloženéBuducnost Ž - Vojvodina Ž -:-

FÍNSKO: Korisliiga

17:30BC Nokia - Kouvot -:-
17:30Helsinki Seagulls - Kobrat -:-
17:30UU-Korihait - Lahti Basketball -:-

GRÉCKO: GBL

16:00Lavrio - Promitheas -:-

HOLANDSKO: DBL

20:00Den Bosch - Hague -:-
20:00Yoast Utd - Groningen -:-
20:30Leiden - BAL Weert -:-

CHORVÁTSKO: Premijer liga

15:00Hermes - Osijek -:-
18:00Skrljevo - Zadar -:-

ISLAND: Premier League - ženy

19:15Breidablik Ž - Skallagrimur Ž -:-
20:15Fjolnir Ž - KR Reykjavik Ž -:-
20:15Valur Ž - Snaefell Ž -:-
21:15Haukar Ž - Keflavik Ž -:-

JUŽNÁ KÓREA: KBL

11:00Soul Knights - Wonju DB -:-

JUŽNÁ KÓREA: WKBL - ženy

11:00S-Birds Ž - Hana 1Q Ž -:-

KATAR: QBL

15:00Al Gharafa - Al Sadd -:-
17:00Al Shamal - Al Arabi -:-

KOSOVO: Superliga

15:00Vellaznimi - Prizreni -:-
18:00Golden Eagle Ylli - Bashkimi -:-
18:00Peja - Rahoveci -:-
18:00Z-Mobile Prishtina - Trepca -:-

LITVA: LKL

17:15Lietkabelis - Nevezis-OPTIBET -:-
17:30CBet - Juventus -:-
17:50Rytas - Neptunas -:-

MAĎARSKO: NB I. A

18:00KC Šoproň - Alba Fehervar -:-
18:00OSE Lions - Kaposvari -:-

MAĎARSKO: 1. divízia - ženy

18:00ZTE NKK Ž - Vasas Csata Ž -:-

NEMECKO: Pro A

16:30Paderborn - Heidelberg -:-
19:30Nurnberger - Trier -:-

NEMECKO: Pro B

18:30Frankfurt 2 - OrangeAcademy -:-
19:30Bochum - Wedel -:-
20:00Giessen 2 - Lowen -:-

NEMECKO: Pohár

19:00Alba Berlín - Braunschweig -:-

NEMECKO: DBBL - ženy

19:00Flippo Ž - Keltern Ž -:-
19:00TK Hannover Ž - Halle Ž -:-
19:00XCYDE Angels Ž - Wasserburg Ž -:-

POĽSKO: Energa Basket Liga

18:00Zielona Gora - Bydgoszcz -:-

POĽSKO: 1. Liga

17:00Górnik Walbrzych - WKK Wroclaw -:-
17:30Pogon Prudnik - GKS Tychy -:-
18:00Dziki Warszawa - Pruszkow -:-
18:00Kotwica Kolobrzeg - Czarni Slupsk -:-
18:00Krosno - Lancut -:-
18:00Pelplin - Ksiezak Lowicz -:-
18:00Slask Vroclav II - Nysa Klodzko -:-
20:00Wisla Krakov - Poli. Opolska -:-

POĽSKO: Energa Basket Liga - ženy

18:00Lublin Ž - Polkowice Ž -:-
18:00Sleza Wroclaw Ž - Sosnowiec Ž -:-

PORTUGALSKO: Proliga

21:45CB Queluz - Academia do Lumiar -:-

PORTUGALSKO: Taca de Portugal

22:00Maia - CAB Madeira -:-

RUMUNSKO: A-divízia - prvá fáza

15:00SCM Craiova - BC Temešvár -:-
18:00Dinamo Bukurešť - CSM Oradea -:-

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Superliga

16:00Crn Drim - FMP Akademija -:-
17:30Kozuv - Vardar -:-
18:00Gostivar - Kumanovo -:-
18:00TFT Skopje - Pelister -:-

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Prva Liga Women

14:00Gostivar Ž - Trokal Ž -:-

SLOVENSKO: SBL

18:00BC Prievidza - Spišskí Rytieri -:-
18:00BKM Lučenec - BK Svit -:-
18:00Inter Bratislava - MBK Handlová -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM

18:00Primorska - Rogaska 0:20

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL

20:30Plymouth Raiders - Cheshire Phoenix -:-

SRBSKO: 1. liga

16:30Radnicki - Tamis -:-
18:00Vrsac - KK Dunav -:-
19:00Sloga - Kolubara -:-

ŠPANIELSKO: LEB Plata

21:00Gran Canaria B - Villarrobledo -:-

ŠVAJČIARSKO: SB League - ženy

20:00Winterthur Ž - Geneve Ž -:-
20:30Pully Ž - Nyon Ž -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan

19:04Sodertalje - Borås -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan - ženy

18:00Helsingborg Ž - Sodertalje Ž -:-

TALIANSKO: A2 Red

18:00Pistoia - Forli -:-
18:00Stella Azzurra - Basket Neapol -:-
20:30Chieti Basket - Baltur Cento -:-

TALIANSKO: Serie A1 - ženy

16:00San Giovanni Ž - Ragusa Ž -:-
18:00OdloženéBattipaglia Ž - Vigarano Ž -:-

TURECKO: TBL

14:00Konyaspor - Bornova -:-

TURECKO: TB2L - prvá fáza

14:00Kadikoy Istanbul - Beylikduzu -:-

USA: NBA

03:00Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder 119:101
03:00Utah Jazz - New Orleans Pelicans 118:102

USA: NCAA

23:00Kent State - Buffalo 84:81
00:00Longwood - High Point 75:54
00:30Ohio State - Purdue 65:67
00:30Oklahoma - Kansas State 76:50
01:00Bowling Green - Akron -:-
01:00Campbell - Radford -:-
01:00Depaul - Butler -:-
01:00Eastern Michigan - Western Michigan -:-
01:00Florida - Tennessee -:-
01:00Gardner Webb - NC Asheville -:-
01:00Charleston Southern - USC Upstate -:-
01:00Miami (Ohio) - Ball State -:-
01:00Michigan - Maryland -:-
01:00Missouri - South Carolina -:-
01:00Northern Illinois - Ohio -:-
01:00Oregon State - USC -:-
01:00Presbyterian - Winthrop -:-
01:00Syracuse - Miami -:-
01:00Tennessee State - SE Missouri State -:-
01:00Toledo - Central Michigan -:-
02:30Illinois - Penn State -:-
03:00Loyola Marymnt - San Diego Toreros -:-
03:00LSU - Alabama -:-
03:00Mississippi St. - Ole Miss -:-
03:00Pittsburgh - Duke -:-
03:00Utah State - Colorado State -:-
03:00Villanova - Seton Hall -:-
19:00Davidson - Fordham -:-
22:00OdloženéNorthern Iowa - Bradley -:-
22:00Western Carolina - East Tennessee St -:-
23:00Presbyterian - Winthrop -:-
23:00Virginia Tech - Boston College -:-
00:00Duquesne - Rhode Island -:-
00:00St. Bonaventure - VCU Rams -:-
00:00UMass - St. Louis -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.