REFRESH

Basketbal » Dnes » Všetky zápasy

AFRIKA: Svetový pohár - Kvalifikácia - Prvé kolo

15:30Maroko - D.R. Kongo -:-
18:00Egypt - Angola -:-
18:00Tunisko - Chad -:-
20:30Kamerun - Guinea -:-

AMERICA: Svetový pohár - Kvalifikácia - Prvé kolo

01:00Dominikánska Republika - Virgin Islands 99:89
01:00Chile - Brazília 73:86
01:15Kanada - Bahamy 93:69
01:15Venezuela - Kolumbia 85:71

AUSTRÁLIA: WNBL - ženy

07:30Canberra Capitals Ž - Bendigo Ž 80:83
PrestávkaDandenong Ž - Adelaide Lightning Ž 26:32

ÁZIA: ABL

3. štvrtinaMono Vampire - Malaysia Dragons 48:41

BIELORUSKO: Premier League

12:00SDUSHOR Minsk - Rubon -:-
reklama

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

18:00Bosna - Student Mostar -:-

BRAZÍLIA: NBB

17:00Minas - Botafogo RJ -:-

ČESKO: ZBL - ženy

15:30KP Brno Ž - Nymburk Ž -:-
17:00USK Praha Ž - Technic Brno Ž -:-

ČIERNA HORA: Prva A Liga

18:00Ibar Rozaje - Primorje -:-
18:00Lovcen Cetinje - Jedinstvo -:-
18:00Sutjeska - Danilovgrad -:-
18:00Ulcinj - Tivat -:-

ČÍNA: WCBA - ženy

12:30Jiangsu Phoenix Ž - Guangdong Ž -:-
12:30Peking Ž - Liaoning Ž -:-
12:30Shaanxi Tianze Ž - Shanghai Ž -:-
12:30Shanxi Xing Rui Ž - Shandong Ž -:-
12:30Sichuan Ž - Heilongjiang Ž -:-
12:30Zhejiang Chouzhou Bank Ž - Shenyang Ž -:-
13:00Xinjiang Ž - Bayi Kilin Ž -:-

DÁNSKO: Dameligaen - ženy

15:00Virum Ž - Horsholm Ž -:-

EURÓPA: Alpe Adria Cup

18:00Kormend - Děčín -:-
19:00Helios Domžale - BK Ústí nad Labem -:-

EURÓPA: WBBL Women

15:00Latvijas Universitate Ž - Tallinn University Ž -:-

FÍNSKO: Korisliiga Women

13:00Tapiolan Honka Ž - HBA Ž -:-
16:00Lappeenranta Ž - Vimpelin Veto Ž -:-
16:00PeKa Ž - Espoo Team Ž -:-

FRANCÚZSKO: LFB - ženy

20:00ESB Lille Ž - Nantes Ž -:-
20:00La Roche Ž - Nice Ž -:-
20:00Lyon Ž - Union Hainaut Ž -:-
20:00Tarbes GB Ž - Mondeville Ž -:-

GRÉCKO: A2

16:00AEL 1964 B.C. - Kastoria -:-
16:00Arkadikos - Apollon Patron -:-
16:00Douka - Lefkadas -:-
16:00Ermis Agias - Papagou -:-
16:00Iraklis - Psychikou -:-
16:00Peristeri - AS Karditsas -:-

CHORVÁTSKO: Croatian Cup

18:00Borovo - Graficar -:-
18:00Gorica - Agrodalm -:-
18:00Sonik Puntamika - Borovo -:-

ÍRSKO: Superliga

20:00Belfast - Tralee Warriors -:-
20:00Killester - DCU Saints -:-
20:00UCD Marian - Moycullen -:-
20:45Maree - Eanna -:-
21:00Templeogue - GCD Swords Thunder -:-

ISLAND: Premier League Women

17:30Breidablik Ž - Stjarnan Ž -:-
17:30Njardvik Ž - Haukar Ž -:-
17:30Snaefell Ž - Skallagrimur Ž -:-
17:30Valur Ž - Keflavik Ž -:-

JUŽNÁ KÓREA: WKBL - ženy

09:00S-Birds Ž - KEB Hanabank Ž -:-

KANADA: NBL

00:00Saint John Riptide - St. John's Edge 118:114
00:00Moncton - Island Storm -:-

KANADA: U Sports

23:00Acadia - StFX 78:80
02:00Brock - McMaster 96:87
02:00Lakehead - Carleton 57:79
02:00Laurentian - Guelph 84:71
02:00Nipissing - Algoma 70:76
02:00Queens - Windsor 96:94
02:00Ryerson - Waterloo 88:83pp
02:00Toronto - Laurier 86:74
02:00York - Western 63:70
03:00Manitoba - Brandon 85:88pp
03:00Regina - Lethbridge 79:77
03:00Winnipeg - UBC 67:83
04:00Alberta - Saskatchewan 78:65
04:00MacEwan - UNBC 75:78
04:00Mount Royal - Thompson Rivers -:-
05:00UFV - UBC Okanagan 68:61
22:00Concordia - UQAM -:-

KAZACHSTAN: Premier League

15:00Atyrau - Atyrau 2 -:-

LITVA: NKL

15:00Laivite Klaipeda - Suduva-Mantinga -:-
15:00Palanga Triobet - Triobet Jonavos -:-
15:00Perlas - Ezerunas -:-
15:00Sakiai Vytis - Taurage -:-
15:00Silute - Delikatesas Joniskis -:-
15:00Zalgiris Kaunas 2 - Mazeikiai -:-
17:00Telsiai - Jazz Ktu Kaunas -:-

LOTYŠSKO: LBL

16:00BK Ogre/Kumho Sonora - Valga -:-

MAĎARSKO: 1. divízia - ženy

16:00Ujbuda BEAC Ž - ZTE NKK Ž -:-
18:30Miškovec Ž - UNI Győr Ž -:-

MEXIKO: LNBP

03:15Abejas - Correcaminos 103:101
03:30Toros De N.Laredo - Michoacan 68:74
04:00Fuerza Regia - Libertadores 87:83

NEMECKO: Pro A

19:00Baunach - Heidelberg -:-
19:00Hanau - Kolín n. R. -:-
19:00Chemnitz - Phoenix Hagen -:-
19:00OrangeAcademy - Vechta -:-
19:30Crailsheim - Hamburg -:-
19:30Kirchheim - Paderborn -:-

NEMECKO: DBBL - ženy

18:00Halle Ž - Bad Aibling Ž -:-
18:00Herner Ž - Marburg Ž -:-
19:00Wasserburg Ž - Chemnitz Ž -:-

NÓRSKO: BLNO

14:00Froya - Centrum Tigers -:-
16:00Asker - Ammerud -:-
16:00Nidaros Jets - Kongsberg Miners -:-

POĽSKO: Ekstraklasa - ženy

17:00Ostrow Wielkopolski Ž - Polkowice Ž -:-

POĽSKO: 1. Liga

17:00Nysa Klodzko - Poznań -:-
17:30Kutno - Siedlce -:-
17:30Lancut - Pruszkow -:-
18:00Notec - Siarka -:-
18:00Spojnia - Pogon Prudnik -:-
19:00GKS Tychy - Bydgoszcz -:-

RAKÚSKO: 2. liga

17:00Viedeň Timberwolves - Basket Flames -:-
18:00Jennersdorf - Dornbirn Lions -:-
18:00Worthersee Piraten - Basket2000 Vienna -:-

RAKÚSKO: ASWBL - ženy

17:00SK UMB Banska Bystrica Ž - Gratkorn Ž -:-
19:00Linz-Enns Ž - UBI Graz Ž -:-

RUSKO: Superliga

16:00Zenit Petrohrad B - Spartak Primorie -:-

RUSKO: Superliga A - ženy

13:00Jekaterinburg Ž - Dynamo Moskva Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga - ženy

17:00Ružomberok Ž - Banská Bystrica Ž -:-
18:00Piešťanské Čajky Ž - Poprad Ž -:-

SLOVINSKO: 1. SKL Women

16:30Athlete Celje Ž - Konjice Ž -:-

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL

20:30Bristol Flyers - Newcastle Eagles -:-

SRBSKO: 1. liga

15:00OKK Belehrad - KK Dunav -:-
18:00Metalac - Radnicki -:-
18:00Zlatibor Cajetina - Beovuk -:-
19:30Sloga - Tamis -:-
20:00Vojvodina Novi Sad - KK Dynamic -:-

ŠPANIELSKO: LEB Oro

18:15Prat Joventut - Araberri -:-
20:00Palma Air Europa - Huesca -:-
20:15Oviedo - Melilla -:-

ŠPANIELSKO: LEB Plata

17:30Martorell - Agustinos -:-
18:00Moron - Albacete -:-
18:30Granada - Real Canoe -:-
18:30Plasencia - Real Murcia -:-
20:00L'Hospitalet - La Roda -:-

ŠPANIELSKO: Liga Femenina - ženy

18:00IDK Gipuzkoa Ž - Lacturale Araski Ž -:-
18:00Perfumerias Avenida Ž - Gernika Bizkaia Ž -:-
18:00Quesos El Pastor Ž - Zaragoza Ž -:-
19:00Al-Qazeres Ž - Uni Girona Ž -:-
19:45Cadi La Seu Ž - Estudiantes Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: LNAF Women

16:00Geneve Ž - Helios VS Ž -:-
17:30Bellinzona Ž - Winterthur Ž -:-
17:30Portes du Soleil Ž - Fribourg Ž -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan Women

14:30Lund Ž - AIK Basket Ž -:-
16:00Visby Ž - Marbo Ž -:-

TALIANSKO: A2 - východ

21:00Verona - Imola -:-

TURECKO: TBL

13:00Aliaga Bld. - Ankara D.S.I. -:-
13:00Istanbulspor - Bakirkoy -:-
14:00Ankara Kolejliler - Karesi Spor -:-
15:00Antalyaspor - Selcuklu Belediyesi -:-
15:00Duzce Belediye - Yalova Bld. -:-
15:00Samsun - Ormanspor Genc Ankara -:-
16:00Bursaspor - Bahcesehir Univ. -:-

TURECKO: TB2L - prvá fáza

11:00Bolu Spor - Erzurum Ataturk University -:-
12:00Haliliye - FMV Isikspor -:-
12:00Kepez Bld. - Rota Koleji -:-
12:00Ugurspor - Artvin -:-
14:00Bornova Bld. - Mugla Orman -:-
14:30Fethiye Belediye - Final Spor -:-
14:30Mersin Buyuksehir - Dagcilik -:-
15:00Gemlikspor - Izmir Buyuksehir Belediyesi -:-
15:00Merkezefendi - Efe Spor -:-
16:00UPS Spor - Vestelspor Manisa -:-

TURECKO: KBSL - ženy

11:00Adana Aski Ž - Canik Belediye Ž -:-
12:00Mersin BB Ž - Besiktas Ž -:-
12:00Ormanspor Ž - Yakin Dogu Univ. Ž -:-
13:00Galatasaray Ž - Botas Ž -:-
14:00AGU Spor Ž - Cukurova Universitesi Ž -:-

UKRAJINA: Ukrainian Cup

12:00Budivelnik - Odessa -:-
13:00Khimik Yuzhny 2 - Azovmash Mariupol -:-

USA: NBA

01:30Atlanta Hawks - New York Knicks 116:104
01:30Boston Celtics - Orlando Magic 118:103
02:00Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets 100:99
02:00Indiana Pacers - Toronto Raptors 107:104
02:00Minnesota Timberwolves - Miami Heat 97:109
02:00Oklahoma City Thunder - Detroit Pistons 98:99
03:00Denver Nuggets - Memphis Grizzlies 104:92
03:00Phoenix Suns - New Orleans Pelicans 91:115
04:30Golden State Warriors - Chicago Bulls 143:94

USA: NBA G League

01:00Fort Wayne Mad Ants - Maine Red Claws 126:117
01:00Grand Rapids Drive - Sioux Falls Skyforce 116:121
01:00Lakeland Magic - Windy City Bulls 96:107
02:00Austin Toros Spurs - Agua Caliente Clippers 96:95pp
02:00Memphis Hustle - Salt Lake City Stars 96:100
02:30Texas Legends - South Bay Lakers 112:125
04:00Santa Cruz Warriors - Rio Grande Valley Vipers 121:139
20:00Raptors 905 - Delaware 87ers -:-

USA: NCAA

23:00Bowling Green - USC Upstate 83:74
23:00Cleveland State - Central Conn. St. 73:74
23:00NC Wilmington - Loyola (Ill). 78:102
23:00West Virginia - UCF Knights 83:45
23:30Arizona State - Xavier 102:86
23:30Texas - Duke 78:85pp
00:00Oklahoma - Portland 93:71
00:00Robert Morris - Norfolk State 75:53
00:30South Dakota Coyotes - Southern Miss 84:71
01:00Auburn - Winthrop 119:85
01:00Florida Gulf Coast - Denver 79:71
01:00Charlotte - High Point 70:67
01:00Louisville - St. Francis (PA) 84:72
01:00Ohio - Mt. St. Marys 96:77
01:00San Diego State - Georgia 75:68
01:00SMU Mustangs - Western Kentucky 61:63
01:00TCU - New Mexico 69:67
01:00Texas Arlington - Western Carolina 89:65
01:00Wake Forest - NC Greensboro 81:75
01:00Wisc. Green Bay - Florida A&M 57:50
01:00Wright State - Gardner Webb 67:47
01:30Illinois - N.Carolina Central 86:73
01:30Marist - Nebraska 59:84
01:30Rhode Island - Virginia 55:70
01:30Valparaiso - Kent State 77:67
02:00Florida State - Citadel 113:78
02:00Kansas - Oakland 102:59
02:00Kansas State - George Washington 67:59
02:00Utah Utes - East. Washington 85:69
02:00UTSA Roadrunners - Texas A&M-CC 72:58
02:30Eastern Illinois - Fontbonne 96:44
02:30Northwestern - Sacred Heart 81:50
03:00Colorado State - Northwestern St. 72:60
03:00Northern Colorado - Youngstown State 80:67
03:00Pacific - Ark Pine Bluff 78:69
03:00Stanford - Ohio State 71:79
03:00Texas A&M - Pepperdine 81:65
03:00Wisconsin - Wisc. Milwaukee 71:49
03:30Arizona - Purdue 64:89
03:30Central Michigan - Cal Poly 56:53
03:30Maryland - St. Bonaventure 61:63
03:30Oregon - Depaul 89:79pp
03:30Sacramento State - CS Fullerton 63:68
03:45Seton Hall - Vanderbilt 72:59
04:00UC Santa Barbara - Prairie View A&M 69:66
04:30Rider - Hampton 94:80
05:30Florida - Gonzaga 111:105pp
05:30Texas State - Canisius 62:68
06:00Cal St. Bakersfield - Idaho 64:62
06:00Connecticut - Michigan State 57:77
07:00Hawaii - Nevada 54:67
19:00Brown - Long Island -:-
19:00Indiana State - Ball State -:-
19:00New Hampshire - Utah State -:-
19:00Virginia Tech - Morehead State -:-
19:05Holy Cross - Albany -:-
20:00Bradley - Georgia Southern -:-
20:00Campbell - Bowling Green -:-
20:00Colgate - Columbia -:-
20:00Detroit Mercy - Siena Heights -:-
20:00Liberty - Toccoa Falls -:-
20:00Miss. Valley St. - SE Louisiana -:-
20:00Pittsburgh - Lehigh -:-
20:00Siena - Hofstra -:-
20:00Western Michigan - Northwood -:-
20:00Yale - Vermont -:-
20:30Fairfield - Gardner Webb -:-
20:30Massachusetts - Brigham Young -:-
21:00North Dakota - Utah Valley -:-
21:00Northeastern - Furman -:-
21:00Texas Tech - Savannah State -:-
22:00American - VMI -:-
22:00AR Little Rock - Robert Morris -:-
22:00Bethune Cookman - Florida Col. -:-
22:00Delaware State - Georgian Court University -:-
22:00East Ten. State - IPFW -:-
22:00Mcneese State - Southern-New O. -:-
22:00Miami - North Florida -:-
22:00NJIT - Drexel -:-
22:00Radford - James Madison -:-
22:00St. Francis (NY) - Denver -:-
22:00Tulsa - Central Arkansas -:-
22:30Creighton - Siu Edwardsville -:-
23:00Eastern Kentucky - Asbury -:-
23:00Kent State - Loyola (Ill). -:-
23:00Minnesota - Alabama -:-
23:00USC Upstate - Abilene Christian -:-
23:00Wright State - Jacksonville -:-
23:00Youngstown State - Southern Miss -:-
00:00Alcorn State - Concordia (AL) -:-
00:00Richmond - Georgetown -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Zodpovedné hranie. 18+

Prepnúť do verzie touch