REFRESH

Basketbal » Dnes » Všetky zápasy

EURÓPA: Euroliga

3. štvrtinaUnics Kazaň - CSKA Moskva 48:54
19:00Monako - Real Madrid -:-
20:00Panathinaikos - Baskonia -:-
20:30Bayern - Alba Berlín -:-
20:30Miláno - Zalgiris Kaunas -:-

FRANCÚZSKO: LNB

20:00Fos-sur-Mer - Cholet -:-
20:00Roanne - Chalons-Reims -:-

ŠPANIELSKO: ACB

2. štvrtinaSan Pablo Burgos - Tenerife 16:22
20:30Fuenlabrada - Joventut -:-
21:00Valencia - Gran Canaria -:-

TALIANSKO: Lega A

20:00Trento - Varese -:-
20:00OdloženéTreviso - Trieste -:-

USA: NBA

01:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 105:87
04:00Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves 124:115

ARGENTÍNA: Liga A

00:00Obras - Platense 80:71
01:00Ferro - Gimnasia 84:85

AUSTRÁLIA: NBL

09:30Tasmania JackJumpers - Adelaide 36ers 76:71
09:30OdloženéTasmania JackJumpers - NZ Breakers -:-
09:30OdloženéTasmania JackJumpers - Sydney Kings -:-
11:30OdloženéPerth Wildcats - Adelaide 36ers -:-

AUSTRÁLIA: WNBL - ženy

08:00Canberra Capitals Ž - Sydney Ž 86:54
10:30Townsville Ž - Adelaide Lightning Ž 65:73pp

BAHRAJN: Premier League - skupina víťazov

17:00Al Muharraq - Bahrain Club -:-

BRAZÍLIA: NBB

23:00Minas - Caxias do Sul 83:62
23:30Rio Claro - Bauru 76:84
00:00Franca - Pinheiros 95:80
00:30Cerrado - Sao Paulo 86:84
23:30Paulistano - Mogi -:-
00:00Corinthians Paulista - Pato -:-

CYPRUS: Division A

18:30Achilleas K. - Omonia -:-
18:30Etha Encomi - AEL -:-

ČESKO: 1. Liga

19:00Nový Jičín - Zlín -:-
19:00Plzeň - Sokol Pisek -:-
19:00Sokol Vysehrad - Pelhrimov -:-
19:30Chomutov - Slavia Praha -:-
19:30Sokol Prazsky - Litoměřice -:-
20:00Opava 2010 - Prostějov -:-
20:00Pardubice 2 - Svitavy -:-

ČÍNA: CBA

04:00Sichuan - Jiangsu Dragons 100:84
04:00Xinjiang - Jilin 96:117
08:00Fujian - Tianjin 85:105
08:30Shanxi Zhongyu - Shandong 112:116
12:35Guangdong - Shanghai 101:108
13:00Zhejiang Guangsha - Beijing Royal Fighters 110:83

DÁNSKO: Basketligaen

18:30Bears Academy - Herlev Wolfpack -:-
19:30Værløse - Amager -:-

DÁNSKO: Dameligaen - ženy

19:00Aabyhoj Ž - BMS Herlev Ž -:-

EURÓPA: Jadranská liga

3. štvrtinaKrka - Partizan 40:54
19:00Split - Igokea -:-
21:00Borac - Zadar -:-

EURÓPA: WABA League - ženy - skupina víťazov

1. štvrtinaCinkarna Celje Ž - Buducnost Ž 21:16

EURÓPA: WBBL - ženy

17:00OdloženéNeptunas Ž - TTT Riga Ž -:-
18:30Jurmala Ž - Ogres Kolibri Ž -:-
18:30Valmiera Ž - Jelgava Ž -:-

FILIPÍNY: Governors Cup

08:00OdloženéAlaska Aces - Magnolia Hotshots -:-
11:00OdloženéNLEX Road Warriors - Ginebra Kings -:-

FÍNSKO: Korisliiga

PrestávkaKobrat - KTP Basket 39:46

FÍNSKO: I Divisioona A

PrestávkaHBA-Marsky Helsinki - Jyvaskyla 41:27
PrestávkaHonka - ToPo 41:47
18:30Kristika Turku - Munk. Kisapojat -:-

FRANCÚZSKO: Pro B

20:00Aix-Maurienne - Ada Blois -:-
20:00ASA - Saint-Vallier -:-
20:00Denain-Voltaire - Evreux -:-
20:00Nantes - Lille -:-
20:00Saint Quentin - Rouen -:-

FRANCÚZSKO: Espoirs U21

16:30Fos Provence U21 - Cholet U21 71:59
4. štvrtinaRoanne U21 - Chalons-Reims U21 72:80

CHORVÁTSKO: Premijer liga

3. štvrtinaGorica - Cedevita 66:52
1. štvrtinaSonik Puntamika - Skrljevo 19:29

IRÁN: Super League - druhá fáza

12:30Shahrdari Gorgan - Kalleh -:-
13:30Mes Rafsanjan - Exxon Tehran 64:69

ISLAND: Premier league

19:15KR Basket - Grindavik -:-
20:15Breidablik - Tindastoll -:-
21:15Thorl - Stjarnan -:-

IZRAEL: Liga Leumit

11:30Maccabi Ramat Gan - Ramat Hasharon 79:90

JUŽNÁ KÓREA: KBL

11:00Mobis Phoebus - KCC Egis 82:88

KANADA: U Sports

02:00OdloženéBishop's - McGill -:-

KAZACHSTAN: Championship Women - skupina porazených

05:00OdloženéMBJSM Almaty Ž - Karaganda Ž -:-
07:30Aktau Ž - Shymkent Ž 87:57

KAZACHSTAN: Championship Women - skupina víťazov

10:00Okzhetpes Ž - Pavlodar Ž 78:55
12:30Nur-Sultan Ž - Turan Ž 50:73

LUXEMBURSKO: Total League

20:00Musel Pikes - T71 Dudelange -:-
20:15Bertrange - Heffingen -:-
20:30Ettelbruck - Amicale Steesel -:-
20:30Larochette - Hesperange -:-
20:30Racing Luxembourg - Contern -:-
20:45Esch - Walferdange -:-

NEMECKO: BBL

19:00Chemnitz - Frankfurt -:-

NÓRSKO: BLNO

19:00Gimle - Kongsberg Miners -:-

POĽSKO: Energa Basket Liga

1. štvrtinaDabrowa Gornicza - Zielona Gora 14:18
20:00Slask Vroclav - Czarni Slupsk -:-

POĽSKO: Pohár - ženy

19:30Basket 25 Bydgoszcz Ž - Uniwersytet Gdanski Ž -:-

PORTUGALSKO: LPB

21:30FC Porto - Illiabum -:-

PORTUGALSKO: Proliga

22:45Sanjoanense - Sampaense -:-

PORTUGALSKO: LFB Women

21:45CDEFF Ž - Esgueira Ž -:-

SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League

12:00Abha - Ohod 88:91
14:00Al-Hilal - Al Ahli 111:87
15:00Al Ansar - Al Nahdha 85:72
16:00Al-Fateh - Al Salam 80:64
16:00Al Nasr - Al Ittihad 117:74
4. štvrtinaAl Wehda - Dbae 64:57

SLOVINSKO: Liga Nova KBM

2. štvrtinaLasko - Tajfun Sentjur 23:14

SLOVINSKO: 1. SKL - ženy

19:30ZKK Domžale Ž - Ilirija Ž -:-

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL

20:00Plymouth City Patriots - London Lions -:-
20:30Surrey Scorchers - Cheshire Phoenix -:-

SRBSKO: 1. liga

1. štvrtinaVojvodina Novi Sad - Sloga 18:20

SVET: Champions League Americas

23:00Boca Juniors - U. De Concepcion -:-
23:00OdloženéCangrejeros - Real Esteli -:-

ŠPANIELSKO: LEB Oro

20:00Leyma Coruna - Caceres -:-
20:45Melilla - Mallorca Palma -:-
21:00Huesca - Castello -:-
21:00Lleida - Estudiantes -:-
21:00Palencia - Prat Joventut -:-

ŠVAJČIARSKO: SB League - ženy

20:30Alte Kanti Aarau Ž - Pully Ž -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan

19:04Borås - KFUM Fryshuset -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan - ženy

19:00OdloženéMarbo Ž - Visby Ž -:-
19:00Wetterbygden Sparks Ž - Borås Ž -:-

ŠVÉDSKO: Basketettan Women

13:00OdloženéRIG Mark Ž - Marbo Ž -:-

TALIANSKO: Serie A1 - ženy

20:30Libertas Moncalieri Ž - San Martino Ž -:-

TURECKO: TBL

16:00OdloženéAkhisar Belediye - Kocaeli -:-

TURECKO: TB2L - prvá fáza

12:00Egospor - Gecit Spor 93:84
13:00Nef Istanbul - Etimesgut 79:86
14:00Fenerbahce 2 - Istanbul Efendileri 87:77
14:00Yeni Sincan Spor - Diyarbakir 106:39
15:00Sertas Spor - Gelisim Koleji 71:51
4. štvrtinaCozum Ankara - Darica Genclerbirligi 67:53

TURECKO: TKBL Women

13:00Fenerbahce 2 Ž - Cesme Ž 94:64
16:00Urla Bld Ž - Antalya Gunesi Ž 63:66

UKRAJINA: FBU Superleague

17:00OdloženéBK Zaporozhye - Prometey -:-
2. štvrtinaCherkaski Mavpy - Budivelnik 34:46

USA: NBA G League

01:00Delaware Blue Coats - Greensboro Swarm 106:94
02:30Austin Toros Spurs - Sioux Falls Skyforce 119:97
02:30Rio Grande Valley Vipers - Santa Cruz Warriors 126:111
04:00Agua Caliente Clippers - Iowa Wolves 116:108pp
04:00Stockton Kings - Salt Lake City Stars 123:118

USA: NCAA

23:00Florida Gulf Coast - Eastern Kentucky 77:73
23:00Nebraska - Wisconsin 65:73
00:30Appalachian State - Arkansas State 61:54
01:00Bryant University - Merrimack Warriors 76:67
01:00Central Conn. St. - LIU Sharks 65:62
01:00Coastal Carolina - AR Little Rock 65:49
01:00Coll Of Charltn - Hofstra 73:76
01:00Detroit - Illinois (Chi.) 80:67
01:00Elon - William & Mary 61:54
01:00Fairleigh Dickinson - Mt. St. Marys 56:67
01:00Jacksonville - Lipscomb 66:59
01:00James Madison - Drexel 82:88
01:00Liberty - North Alabama 72:53
01:00Marshall - Middle Tenn. St. 79:81
01:00NC Asheville - Gardner Webb 55:61
01:00NC Wilmington - Northeastern 67:62
01:00ZrušenéOakland - IUPUI -:-
01:00Robert Morris - Wisc. Milwaukee 77:53
01:00Sacred Heart - St. Francis (NY) 66:71
01:00Tennessee Tech - Murray State 75:80
01:00OdloženéTowson - Delaware -:-
01:00Wagner - St. Francis (PA) 69:54
01:00Youngstown State - Wisc. Green Bay 63:50
01:30Kennesaw State - Jacksonville St. 64:70
01:30Louisiana Monroe - Georgia Southern 45:50
01:30Louisiana Tech - Rice 80:63
01:30Stetson - Bellarmine 47:72
02:00Houston Baptist - New Orleans 66:77
02:00Chicago St - Utah Valley 87:101
02:00La Lafayette - Georgia State 64:68
02:00Minnesota - Ohio State 64:75
02:00Nebraska O. - Oral Roberts 88:100
02:00Northern Colorado - Weber State 76:85
02:00Northern Illinois - Ball State 67:74
02:00North Florida - Central Arkansas 93:74
02:00South Alabama - Troy 82:63
02:00South Dakota Coyotes - North Dakota St. 62:74pp
02:00South Dakota St. - North Dakota 96:61
02:00Southern Illinois - Loyola (Ill). 39:44
02:00Southern Miss - North Texas 54:63
02:00Texas Arlington - Texas State 70:58
02:00UTSA Roadrunners - Florida Intl 73:66
02:30Austin Peay - Belmont 67:75
02:30Mcneese State - Nicholls State 71:81
02:30Northwestern St. - Incarnate Word 79:70
02:30Siu Edwardsville - Tennessee State 70:75
03:00Denver - UMKC 61:72
03:00Iowa - Purdue 73:83
03:00Memphis - East Carolina 71:54
03:00Montana - Idaho 81:62
03:00Montana State - East. Washington 69:65
03:00SE Louisiana - Texas A&M-CC 71:86
03:00SE Missouri State - Morehead State 73:74pp
03:00Tenn. Martin - Eastern Illinois 53:58
03:00UC Davis - CS Fullerton 58:74
03:00UCLA - California 81:57
03:00UTEP - Florida Atlantic 70:68
03:00Western Kentucky - UAB 65:68
04:00Portland - Pacific 64:56
04:00Portland State - Southern Utah 82:85pp
04:00Sacramento State - Idaho State 61:60
04:00San Francisco - St. Marys (CA) 70:72
04:00UC Irvine - Cal St. Bakersfield 57:52
04:00UC Riverside - Long Beach State 62:68
04:00UC San Diego - Cal Poly 55:59
04:30San Diego Toreros - Pepperdine 64:56
05:00Gonzaga - Loyola Marymount 89:55
05:00Santa Clara - Brigham Young 77:76
05:00USC - Stanford 61:64
05:00Washington - Colorado 60:58
05:59Hawaii - CS Northridge 72:65
20:00Boston University - Colgate -:-
23:00Harvard - Pennsylvania -:-
23:00Holy Cross - Lehigh -:-
23:00New Hampshire - Stony Brook -:-
00:00Air Force - Wyoming -:-
00:00Monmouth (N.J.) - Canisius -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.