REFRESH

Basketbal » Dnes » Všetky zápasy

AUSTRÁLIA: NBL1 South - play-off

12:00Mt Gambier - Kilsyth -:-

AUSTRÁLIA: NBL1 West Women - play-off

13:00Joondalup Wolves Ž - Mandurah Magic Ž -:-

BOLÍVIA: Libobasquet - play-off

02:00San Simon - Pichincha Potosi 64:83

EURÓPA: Eurobasket U16 - o 13. až 16. miesto

14:15Dánsko U16 - Srbsko U16 -:-
16:30Chorvátsko U16 - Holandsko U16 -:-

EURÓPA: Eurobasket U16 - o 5. až 8. miesto

14:15Turecko U16 - Izrael U16 -:-
16:30Taliansko U16 - Slovinsko U16 -:-

EURÓPA: Eurobasket U16 - o 9. až 16. miesto

18:45Severné Macedónsko U16 - Lotyšsko U16 -:-
21:00Čierna Hora U16 - Poľsko U16 -:-

EURÓPA: Eurobasket U16 - play-off

18:45Litva U16 - Grécko U16 -:-
21:00Francúzsko U16 - Španielsko U16 -:-

EURÓPA: EuroBasket U16 B - o 13. až 16. miesto

15:00Česko U16 - Ukrajina U16 -:-
19:30Maďarsko U16 - Rumunsko U16 -:-

EURÓPA: EuroBasket U16 B - o 5. až 8. miesto

12:45Island U16 - Švédsko U16 -:-
15:00Rakúsko U16 - Bosna a Hercegovina U16 -:-

EURÓPA: EuroBasket U16 B - o 9. až 16. miesto

17:15Švajčiarsko U16 - Portugalsko U16 -:-
19:30Gruzínsko U16 - Veľká Británia U16 -:-

EURÓPA: EuroBasket U16 B - play-off

17:15Bulharsko U16 - Fínsko U16 -:-
19:30Belgicko U16 - Nemecko U16 -:-

EURÓPA: EuroBasket U16 B - skupina porazených

15:00Luxembursko U16 - Estónsko U16 -:-
17:15Nórsko U16 - Slovensko U16 -:-

EURÓPA: DBB Supercup

18:00Taliansko - Srbsko -:-
20:30Nemecko - Česko -:-

EURÓPA: Majstrovstvá Európy U16 - ženy

15:00Maďarsko U16 Ž - Chorvátsko U16 Ž -:-
15:00Nemecko U16 Ž - Litva U16 Ž -:-
17:15Česko U16 Ž - Dánsko U16 Ž -:-
17:15Lotyšsko U16 Ž - Belgicko U16 Ž -:-
19:30Fínsko U16 Ž - Taliansko U16 Ž -:-
19:30Grécko U16 Ž - Francúzsko U16 Ž -:-
21:45Portugalsko U16 Ž - Poľsko U16 Ž -:-
21:45Slovinsko U16 Ž - Španielsko U16 Ž -:-

EURÓPA: Majstrovstvá Európy U16 B - ženy

16:30Holandsko U16 Ž - Írsko U16 Ž -:-
16:30Slovensko U16 Ž - Luxembursko U16 Ž -:-
18:45Bosna a Hercegovina U16 Ž - Severné Macedónsko U16 Ž -:-
18:45Švajčiarsko U16 Ž - Island U16 Ž -:-
21:00Rumunsko U16 Ž - Veľká Británia U16 Ž -:-
21:00Ukrajina U16 Ž - Izrael U16 Ž -:-

MEXIKO: LNBP

02:00Correcaminos - Abejas 87:109
03:00Halcones de Xalapa - Soles 76:66
04:00Dorados - Fuerza Regia 100:80

NOVÝ ZÉLAND: Tauihi Women

3. štvrtinaMid-North Whai Ž - Mainland Pouakai Ž 44:54

PORTORIKO: BSN - play-off

02:00Vaqueros de Bayamon - San German 96:65

SVET: Medzištátne zápasy

17:00Gruzínsko - Poľsko -:-
18:00Lotyšsko - Estónsko -:-
18:00Slovensko - Švajčiarsko -:-
18:30Litva - Holandsko -:-
20:00Grécko - Turecko -:-
21:00Senegal - Kapverdy -:-

SVET: Medzištátne zápasy - ženy

12:00Južná Kórea Ž - Lotyšsko Ž -:-

SVET: World Tour Lausanne 3x3

15:15Ub 3x3 - Lausanne 3x3 -:-
15:40Liman 3x3 - Düsseldorf 3x3 -:-
16:15Antwerp Giants 3x3 - Belgrade 3x3 -:-
17:15Ub 3x3 - San Juan 3x3 -:-
17:45Liman 3x3 - Jeddah 3x3 -:-
19:10Antwerp Giants 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 -:-
19:35Amsterdam 3x3 - Sakiai 3x3 -:-
20:10San Juan 3x3 - Lausanne 3x3 -:-
20:35Jeddah 3x3 - Düsseldorf 3x3 -:-
21:10Ulaanbaatar 3x3 - Belgrade 3x3 -:-

USA: WNBA - play-off

02:00Connecticut Sun Ž - Dallas Wings Ž 93:68
04:00Seattle Storm Ž - Washington Mystics Ž 86:83

VENEZUELA: Superliga

23:00Toros de Aragua - Broncos 71:87
01:00Brillantes - Guaros de Lara 84:75
01:00Cocodrilos - Supersonicos 79:72
01:00Llaneros - Trotamundos 92:91
19:00Spartans - Gigantes -:-
00:45Piratas de La Guaira - Gaiteros del Zulia -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.