REFRESH

Volejbal » Dnes » Všetky zápasy

BELGICKO: EuroMillions League - druhá fáza

20:30Zoersel - Lindemans Aalst -:-
20:45Guibertin - Waremme -:-

BRAZÍLIA: Superliga

23:00Sesi - Volei Renata -:-
23:30Maringa - Canoas -:-
00:00Corinthians/Guarulhos - Caramuru Volei -:-
00:00Funvic - Montes Claros -:-
00:00Sada Cruzeiro - Minas -:-
00:00SESC-RJ - JF Volei -:-

BULHARSKO: SuperLiga

17:00Minior - Montana -:-
17:30Levski Sofia - Cherno More -:-

DÁNSKO: 1. divízia západ - ženy

18:30Skovbakken Ž - Ikast WC Ž -:-

ESTÓNSKO: Meeste Liiga

18:00Rakvere II - Noortekoondis -:-
reklama

EURÓPA: Liga majstrov - ženy

17:00Dynamo Kazaň Ž - Chemik Police Ž -:-
17:00Prostějov Ž - Conegliano Ž -:-
20:00Mulhouse Ž - Volero Zurich Ž -:-

EURÓPA: Pohár CEV - ženy

15:00Uralochka Ž - Minsk Ž -:-
19:00Dresdner SC Ž - Stuttgart Ž -:-
20:30Casalmaggiore Ž - SC Schweriner Ž -:-

EURÓPA: Challenge Cup - ženy

18:00Ostrava Ž - Krasnodar Ž -:-
20:30Oostende Ž - Bursa Ž -:-

EURÓPA: MEVZA - ženy

15:30SG SVS Post Ž (Aut) - Mladosť Ž (Cro) -:-
18:00BVK Bratislava Ž (Svk) - Nova KBM Branik Ž (Slo) -:-

EURÓPA: Schenker liga

19:00Limbazi - Parnu -:-

FÍNSKO: Mestaruusliiga

17:30Sampo - Lakkapaa -:-
17:30Tiikerit - VaLePa -:-
17:30Vantaa Ducks - Hurrikaani -:-

GRÉCKO: Pohár

16:30AEK - Iraklis -:-
17:00Olympiakos - Iraklis Chalkidas -:-
17:30E. Pireus - Panathinaikos -:-
18:00PAOK - Niki Aiginio -:-

CHORVÁTSKO: Superliga - skupina víťazov

18:00Mok Mursa - Rijeka -:-
19:00Mladosť Kastel Lukšič - HAOK Mladosť -:-

CHORVÁTSKO: Superliga - skupina porazených

18:30Centrometal - Sisak -:-
19:30Medicinar - Varaždín -:-

CHORVÁTSKO: Prva Liga - skupina víťazov

19:00Mok Rovinj - Split -:-

IRÁN: Superliga - play-off

13:30Shahrdari Tabriz - Ardakan Arman -:-
15:30Sarmayeh Bank - Paykan -:-

JUŽNÁ KÓREA: Volejbalová liga

11:00Rush & Cash - Woori -:-

JUŽNÁ KÓREA: Liga - ženy

09:00Hungkuk Ž - IBK Ž -:-

LIBANON: 1. divízia - o 9. až 12. miesto

18:30Sarafand - Finikia Jbeil -:-
19:30Mechmech - Army -:-

LOTYŠSKO: Nacionala Liga

19:00Ozolnieki - RTU -:-

NEMECKO: 1. Bundesliga

19:00Netzhoppers - Alpenvolleys Haching -:-
19:30BR Volleys - Solingen -:-
20:00Friedrichshafen - United Volleys RheinMain -:-

NEMECKO: 1. Bundesliga - ženy

18:00VCO Berlín Ž - USC Munster Ž -:-

RAKÚSKO: AVL

20:00Ried - Niederosterreich -:-

SLOVINSKO: 1. DOL

18:00ACH Ljubljana - Krka -:-

ŠVÉDSKO: Elitserien - ženy

19:00Hylte/Halmstad Ž - Lunds VK Ž -:-
19:00Sollentuna Ž - Lindesberg Ž -:-

TALIANSKO: Serie A1

20:30Monza - Piacenza -:-
20:30Padova - Lube Civitanova -:-
20:30Perugia - Latina -:-
20:30Ravenna - Modena -:-
20:30Trentino - Vibo Valentia -:-
20:30Verona - Milano -:-

TALIANSKO: Serie A2 - ženy

20:30Barricalla Collegno Ž - Givova Baronissi Ž -:-
20:30Club Italia Ž - Mondovi Ž -:-
20:30Chieri Torino Ž - Zambelli Orvieto Ž -:-
20:30Marsala Ž - Olbia Ž -:-
20:30Sorelle Ramonda Ž - Soverato Ž -:-
20:30Trentino Ž - Caserta Ž -:-

UKRAJINA: Superliga - ženy

17:00Severodonec Ž - Bilozgar Meduniversitet Ž -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - volejbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch