REFRESH

Volejbal » Dnes » Všetky zápasy

ANGLICKO: Super 8

18:00Wessex - London Polonia -:-

ANGLICKO: Super 8 - ženy

19:30London Orcas Ž - Wessex Ž -:-

ARGENTÍNA: Serie A1

00:00River Plate - Personal Bolivar 0:3
02:00UPCN - UNTREF 3:0
23:00Lomas - Gigantes del Sur -:-

BELGICKO: EuroMillions League

19:00Maaseik - Zoersel -:-
20:30Prefaxis Menen - Lindemans Aalst -:-
20:30VDK G. - Roeselare -:-

BELGICKO: Liga A Women

20:30Antverpy Ž - Barbar Ž -:-
20:30Asterix Avo Ž - Charleroi Ž -:-
20:30Tongeren Ž - Michelbeke Ž -:-
20:30Zoersel Ž - Jaraco Ž -:-
reklama

BIELORUSKO: Championship - ženy

15:00Minsk Ž - Zhemchuzhina Ž -:-
15:00Mogilev Ž - Minsk 2 -:-
16:00Lokomotiv Pribuzhe Ž - Kommunalnik Grodno Ž -:-

BRAZÍLIA: Superliga

18:00Montes Claros - Sada Cruzeiro -:-
21:30Funvic - Volei Renata -:-
23:00Caramuru Volei - Canoas -:-
00:30Corinthians/Guarulhos - Sesi -:-

BRAZÍLIA: Superliga - ženy

00:30Praia Clube Ž - Osasco Ž 3:1
17:48Volei Bauru Ž - Barueri Ž -:-

BULHARSKO: SuperLiga

17:00Dobrudja - Hebur -:-
17:00Teteven - Balkanstroy Pirin -:-

BULHARSKO: Superliga - ženy

17:00Kazanlak Ž - Rakovski Ž -:-

ČESKO: Extraliga

17:00Ostrava - Pribram -:-
17:00Zlín - Kladno -:-
18:00Odolena Voda - Usti -:-
18:30Benátky - Karlovarsko -:-
18:30Brno - Praha -:-

ČESKO: Extraliga - ženy

16:00VK Liberec Ž - Prostějov Ž -:-
17:00Olomouc Ž - Frydek-Mistek Ž -:-
17:00Olymp Praha Ž - KP Brno Ž -:-
18:00Fénix Brno Ž - Ostrava Ž -:-
18:00Přerov Ž - TJ Sokol Sternberk Ž -:-

ČÍNA: CVL - ženy

08:30Guangdong Ž - Bayi Ž -:-
08:30Henan Ž - Fujian Ž -:-
08:30Jiangsu ECE Ž - Liaoning Ž -:-
08:30Peking Ž - Hebei Ž -:-
08:30Shandong Ž - Yun Nan University Ž -:-
08:30Shanghai Ž - Zhejiang Kaiyuan Ž -:-

DÁNSKO: 1. divízia západ

14:00Talentcenter West - Lyseng -:-

DÁNSKO: 1. divízia východ

12:00Talentcenter East - KV 61 -:-
16:00Talentcenter East - Amager -:-

DÁNSKO: Landspokal Cup

13:30Middelfart - Hvidovre -:-
16:00Gentofte - Aalborg HIK -:-
19:30Vestsjælland - Ishoj -:-

DÁNSKO: 1. divízia západ - ženy

16:00Talentcenter West Ž - Aalborg Ž -:-

DÁNSKO: 1. divízia východ - ženy

10:00Talentcenter East Ž - Brondby 2 Ž -:-
14:00Talentcenter East Ž - Amager 2 Ž -:-

DÁNSKO: Landspokal Cup - ženy

14:00Gentofte Ž - Amager Ž -:-
18:00Vestsjælland Ž - Brøndby Ž -:-

EURÓPA: MEVZA

18:00Triglav Kranj (Slo) - Waldviertel (Aut) -:-
19:00Košice (Svk) - Nitra (Svk) -:-
19:00Mladosť Kastel Lukšič (Cro) - ACH Ljubljana (Slo) -:-
20:00HAOK Mladosť (Cro) - Myjava (Svk) -:-

FÍNSKO: Mestaruusliiga

14:30ETTA - Lakkapaa -:-
16:00Hurrikaani - VaLePa -:-
16:00Leka Volley - Tiikerit -:-
16:00Vantaa Ducks - Akaa -:-

FÍNSKO: Mestaruusliiga - ženy

14:00WoVo Ž - Kangasala Ž -:-
16:00Vampula Ž - Pislaploki Ž -:-
16:00Viesti Ž - Nurmon Jymy Ž -:-

FRANCÚZSKO: Pro A

19:00Tourcoing - Ajaccio -:-
19:30Poitiers - Tours -:-
20:00Rennes - Chaumont -:-

FRANCÚZSKO: Pro B

19:00Nancy - Orange -:-
20:00Avignon - St-Quentin -:-

FRANCÚZSKO: Pro A - ženy

19:00RC Cannes Ž - Evreux Ž -:-
20:00Paris Ž - Chamalierois Ž -:-
20:00Vandoeuvre Ž - Quimper Ž -:-
20:30Beziers Ž - Le Cannet Ž -:-

GRÉCKO: A1

16:00Alexandropolis - Kifisia -:-
16:00Panathinaikos - Panachaiki -:-
16:00PAOK - Olympiakos -:-
17:30Iraklis Chalkidas - E. Pireus -:-
18:00Niki Aiginio - Iraklis -:-

GRÉCKO: A1 - ženy

16:00Aris Ž - Markopoulo Ž -:-
17:00Asp Korinthos Ž - Evosmou Ž -:-
18:00Makedones Axioy Ž - Pannaxiakos Ž -:-
19:00AO Porfiras Ž - Olympiakos Ž -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

19:30Advisie/SSS - Taurus -:-
19:30Inter Rijswij - Papendal/Arnhem -:-
20:00Prins - Zwolle -:-
20:30Orion - Zaanstad -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy

14:00Zwolle Ž - Flynth Flamingos Ž -:-
16:30Set-Up' 65 Ž - Weert Ž -:-
19:30Sliedrecht Ž - Papendal/Arnhem Ž -:-
20:00Dros/Alterno Ž - Sneek Ž -:-

CHORVÁTSKO: Superliga

17:30Rijeka - Mok Mursa -:-
18:00Centrometal - Medicinar -:-

CHORVÁTSKO: Superliga Women

18:00Marina Kastela Ž - Nova Gradiska Ž -:-
18:00Mladosť Ž - Kastela Ž -:-
18:00ZOK Osijek Ž - Olimpik Ž -:-
20:00Rijeka Ž - Porec Ž -:-

CHORVÁTSKO: Prva Liga Women

19:00Dakovo Ž - Rovinj Ž -:-
20:30Kostrena Ž - Drenova Ž -:-

IZRAEL: Premier League

17:30KK Tel Aviv - Maccabi Tel Aviv -:-

JAPONSKO: V Premier League

05:00Gosei Trefuerza - Toray Arrows 0:3
05:00Suntory Sunbirds - FC Tokyo 3:0
07:00JTEKT - Osaka Sakai 3:2
07:00Panasonic Panthers - JT Thunders 3:1

JAPONSKO: V Premier League - ženy

05:00Ageo Ž - Hisamitsu Springs Ž 1:3
05:00NEC Red Rockets Ž - JT Marvelous Ž 1:3
07:00Denso Airybees Ž - Body Queenseis Ž 3:0
07:00Hitachi Ž - Toray Arrows Ž 1:3

JUŽNÁ KÓREA: Volejbalová liga

06:00Samsung Blue Fangs - Rush & Cash 3:0

JUŽNÁ KÓREA: Liga - ženy

08:00Hungkuk Ž - IBK Ž 2:3

MAĎARSKO: NB I - ženy

17:00MTK Budapešť Ž - TFSE Ž -:-
17:00Palota RSC Ž - MCM Kaposvari Ž -:-
18:00Szombathely Ž - Budaors Ž -:-
18:00Újpest Ž - Penta-Godolloi Roplabda Club Ž -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga North

18:00Delbruck - Bitterfeld -:-
18:30Warnemunde - Braunschweig -:-
19:00Hurth - Schuttorf -:-
19:00Moerser - Mitteldeutschland -:-
19:30Essen - Lindow/Gransee -:-
20:00Giesen - Bocholt -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga South

15:30Friedrichshafen 2 - Fellbach -:-
19:00Grafing - Russelsheim 2 -:-
19:00Leipzig - Eltmann -:-
20:00Freiburg - Gonsenheim -:-
20:00Hammelburg - Schwaig -:-
20:00Karlsruhe - Delitzsch -:-

NEMECKO: DVV Cup

18:30BR Volleys - Herrsching -:-
19:30Friedrichshafen - Luneburg -:-
20:00Buhl - Netzhoppers -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga sever - ženy

19:00Essen-Borbeck Ž - Schweriner II Ž -:-
19:00Oythe Ž - Borken Ž -:-
19:30Dingden Ž - Kolín n. R. Ž -:-
19:30Gladbeck Ž - Bad Laer Ž -:-
19:30Leverkusen Ž - Stralsund Ž -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga juh - ženy

19:00VCO Dresden Ž - Allgau Sonthofen Ž -:-
19:30NawaRo Straubing Ž - Neuwied Ž -:-
19:30Offenburg Ž - Bad Soden Ž -:-
19:30Stuttgart II Ž - Grimma Ž -:-

NEMECKO: DVV Cup - ženy

17:30VCO Dresden Ž - Potsdam Ž -:-
19:00Wiesbaden Ž - Suhl Ž -:-

NÓRSKO: Eliteserien

16:00Stod - Tromsø -:-
16:00TVN - Koll -:-

NÓRSKO: Eliteserien - ženy

13:30TVN Ž - Koll Ž -:-
14:00NTNUI Volley Ž - Oslo Ž -:-

POĽSKO: PlusLiga

14:45Czarni Radom - Olsztyn -:-
17:00Bydgoszcz - Rzeszow -:-
18:00Bedzin - Belchatow -:-
18:30Gks Katovice - Zawiercie -:-

POĽSKO: Liga Siatkowki Women

17:00Budowlani Torun Ž - Legionowo Ž -:-
17:00Muszyna Ž - Pila Ž -:-
18:00Chemik Police Ž - Bielsko-Biala Ž -:-

PORTUGALSKO: Divízia A1

17:00SC Caldas - Sporting de Espinho -:-
18:00Esmoriz GC - Castelo Maia GC -:-
19:00Academica de Espinho - A. J. F. Bastardo -:-
19:00Viana - Leixoes SC -:-

PORTUGALSKO: 1. divízia - ženy

18:30Castelo Maia Ž - Braga Ž -:-

RAKÚSKO: AVL

18:00Ried - Niederosterreich -:-
20:00UVC Graz - Weiz -:-

RAKÚSKO: 2. Bundesliga Nord

15:30hotVolleys - SV Salzburg -:-
18:00Niederosterreich 2 - Steyr -:-
18:00Oberndorf - St. Polten -:-
19:00Wolfurt - Enns -:-

RAKÚSKO: 2. Bundesliga juh

15:00BSM Graz - Hausmannstatten -:-
17:30UVC Graz 2 - Gratwein -:-
19:00Voitsberg - Roadrunners/Perchtoldsdorf -:-
19:00Wr. Neustadt - Liebenau -:-

RAKÚSKO: AVL - ženy

18:00VC Tirol Ž - UVC Graz Ž -:-
18:30Linz-Steg Ž - Salzburg Ž -:-
19:00Kelag Klagenfurt Ž - SG TI-Volley Ž -:-

RAKÚSKO: 2. Bundesliga Nord Women

15:00Oberndorf Ž - Union West Viedeň Ž -:-
15:30VC Mils Ž - SG TI-Volley 2 Ž -:-
16:00Bisamberg Ž - Dornbirn Ž -:-
17:00SG SVS hotVolleys Ž - SU inzingvolley Ž -:-

RAKÚSKO: 2. Bundesliga juh - ženy

16:00Bruckl Ž - UVC Graz 2 Ž -:-
16:30Krottendorf Ž - ATSE Graz Ž -:-
16:30Wildcats 2 Ž - VBK Klagenfurt 2 Ž -:-
17:30Sudstadt Ž - SSV Graz Ž -:-
18:30Jennersdorf Ž - Villach Ž -:-

RUMUNSKO: A1-divízia

11:00U. Kluž - Dinamo Bukurešť -:-
16:00Temešvár - Stiinta Baia Mare -:-
17:00Unirea Dej - CNE Baia Mare -:-
17:00Zalau - Ploiesti -:-

RUMUNSKO: A1-divízia - ženy

14:00U. Kluž Ž - Penicilina Iasi Ž -:-
16:00Stiinta Bacau Ž - Targu Mureš Ž -:-
17:00Alba Blaj Ž - Dinamo Bukurešť Ž -:-
18:30ACS Agroland Timisoara Ž - Targoviste Ž -:-

RUSKO: Superliga

11:00Krasnojarsk - Novyi Urengoy -:-
12:00Kemerovo - Yaroslavl -:-
13:00Nizhievartovsk - Novosibirsk -:-
14:00Ufa - Surgut region -:-
16:00Belgorod - Novokuybyishevsk -:-
16:00Din. Moskva - Dinamo-Lo -:-

RUSKO: Vysshaya League А

13:00Čeljabinsk - Perm -:-
13:00Lokomotiv Izumrud - MGTU Moskva -:-
13:00Makhachkala - N. Novgorod -:-
14:00Groznyj - Gazprom Stavropol -:-
14:00Sterlitamak - Orenburg -:-
15:00Akadémia Kazaň - Barnaul -:-

RUSKO: Superliga - ženy

13:00Uralochka Ž - Metar Chelyabinsk Ž -:-
16:00Odintsovo Ž - Dynamo Kazaň Ž -:-
17:00Leningradka Ž - Saratov Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga

16:00Prešov - Zvolen -:-
17:00Stará Ľubovňa - Svidnik -:-

SLOVENSKO: Extraliga - ženy

14:00Spišská Nová Ves Ž - Pezinok Ž -:-
17:00Kežmarok Ž - Slavia Bratislava Ž -:-
18:00UCM Trnava Ž - Prešov Ž -:-

SLOVINSKO: 1. DOL

17:00GEN-I Volley - OK Maribor -:-

SLOVINSKO: 1. DOL - ženy

14:00GEN-I Volley Ž - Nova KBM Branik Ž -:-
17:00Puconci Ž - Vital Ľubľana Ž -:-
19:30Gorenjska Ž - Ankaran Ž -:-

SRBSKO: Liga

19:00Mladi Radnik - Radnicki -:-

SRBSKO: Liga - ženy

17:00Dinamo Azotara Ž - Partizan Ž -:-
19:00Vizura Ž - Zeleznicar Ž -:-
20:00Sremska M. Ž - Klek Ž -:-

ŠPANIELSKO: SuperLiga

11:00Vecindario - Tarragona S.P.S.P. -:-
17:00Grau - Castellon -:-
17:00Melilla - Rio Duero -:-
18:00Santanderina - Almeria -:-

ŠPANIELSKO: Superliga - Ženy

16:00Gran Canaria Ž - Madrid Ž -:-
16:30Sant Cugat Ž - Figaro Ž -:-
18:00Haro Rioja Ž - La Lagun Ž -:-
19:00Avarca de Menorca Ž - Tenerife Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: NLA

17:30Lausanne - Schonenwerd -:-
18:00Nafels - Chenois -:-
18:30Uni Bern - Einsiedeln -:-

ŠVAJČIARSKO: NLA - ženy

17:00VBC Galina Ž - Franches Montagnes Ž -:-
17:15Dudingen Ž - Lugano Ž -:-
17:30Cheseaux Ž - Aesch Pfeffingen Ž -:-
19:00Volero Zurich Ž - Schaffhausen Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitserien

19:00Sodertelge - Habo -:-

TALIANSKO: Serie A2 - prvá fáza

20:30Mondovi - Taviano -:-
20:30Potenza Picena - Materdomini Castellana -:-
20:30Sigma Aversa - Reggio Emilia -:-

TALIANSKO: Serie A1 - ženy

20:30Novara Ž - Casalmaggiore Ž -:-

TURECKO: Division 1

14:00Fenerbahce - Arkasspor -:-

TURECKO: Division 1 - ženy

12:00Galatasaray Ž - Beylikduzu Ž -:-
12:00Nilufer Bld. Ž - Halkbank Ž -:-
13:00Ilbank Ž - Bursa Ž -:-
14:00Eczacibasi Ž - Seramiksan Ž -:-
15:00Canakkale Ž - Besiktas Ž -:-
15:00Vakifbank Ž - Fenerbahce Ž -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - volejbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Zodpovedné hranie. 18+

Prepnúť do verzie touch