REFRESH

Volejbal » Dnes » Všetky zápasy

POĽSKO: PlusLiga

1. setCzarni Radom - Slepsk Suwalki 0:0
20:30Stal Nysa - Gdansk -:-

SLOVENSKO: Niké Extraliga

1. setKomárno - Trenčín 0:0

ARGENTÍNA: LVA

23:00River Plate - Ciudad 0:3
02:00Monteros - Paracao 2:3

ARGENTÍNA: Liga Women - prvá fáza

23:00Andalgala Ž - River Plate Ž -:-
23:00Gimnasia Esgrima Ž - Boca Juniors Ž -:-
23:00San Lorenzo Ž - San Jose Ž -:-

BRAZÍLIA: Superliga

23:00Funvic - Brasilia Volei -:-

BULHARSKO: SuperLiga

4. setSlaviya Sofia - Slivnishki Geroy 2:1

BULHARSKO: Pohár - ženy

1. setMaritsa Plovdiv Ž - VK Varna-DKS Ž 0:0

CYPRUS: Opap Championship

19:00Anagennisis - APOEL -:-
19:00Anorthosis - ENP -:-
19:30Salamina - Karava -:-

ČESKO: 1. liga - skupina porazených

19:00CZU Praha - Staré Město -:-
19:00Liberec B - Praha B -:-
19:00MFF Praha - Volejbal Ostrava -:-

ČESKO: 1. liga - skupina víťazov

19:00Bucovice - Benátky -:-
19:00Hradec Králové - Plzeň -:-
19:00Tesla Brno - Dobrichovice -:-
19:30Velke Mezirici - České Budějovice 2 -:-

ČESKO: 1. liga - ženy

18:00Jablonec Ž - Plzeň Ž -:-
18:00Nusle Ž - Dobrichovice Ž -:-
18:00Stresovice Ž - Havlíčkův Brod Ž -:-
18:30Žižkov Ž - Cerveny Kostelec Ž -:-
19:00České Budějovice Ž - KP Brno B Ž -:-
19:00Skola volejbalu Ž - Hradec Králové Ž -:-

DÁNSKO: Volleyligaen

19:30OdloženéVestsjælland - Gentofte -:-

EURÓPA: MEVZA

3. setHAOK Mladosť (Cro) - ACH Ljubljana (Slo) 1:1
19:00Myjava (Svk) - Aich/Dob (Aut) -:-

EURÓPA: Baltická Liga

16:00OdloženéTTU - Parnu -:-

EURÓPA: Balti liga - ženy

19:00Jelgava Ž - Tallinna Ž -:-

FRANCÚZSKO: Ligue A

20:00Nice - Plessis Robinson -:-

FRANCÚZSKO: Ligue B

19:30France Avenir - Lozere -:-

CHORVÁTSKO: Superliga

20:00Gorica - Split -:-

IZRAEL: Premier League - skupina víťazov

12:30OdloženéMaccabi Tel Aviv - H. Mate Asher -:-

JUŽNÁ KÓREA: Volejbalová liga

11:00Woori - Hyundai Skywalkers 2:3

JUŽNÁ KÓREA: Liga - ženy

11:00Hungkuk Ž - Hyundai E&C Hillstate Ž 0:3

KATAR: Volejbalová liga

14:00Al Sadd - Al Shamal 3:2
16:30Al Khor - Police Club 0:3

LIBANON: 1. divízia

19:00Army - Anwar -:-

NEMECKO: 1. Bundesliga - ženy

20:00OdloženéUSC Munster Ž - Aachen Ž -:-

RAKÚSKO: AVL - skupina porazených

20:00VBK Klagenfurt - TSV Hartberg -:-

RAKÚSKO: 2. Bundesliga - ženy - prvá fáza

20:30SU Inzingvolley Ž - Dornbirn Ž -:-

RAKÚSKO: Pohár - ženy

18:30UVC Graz Ž - Sokol/Post SV Ž -:-

RUMUNSKO: A1-divízia - ženy

17:00Rapid Bukurešť Ž - Dinamo Bukurešť Ž -:-

RUSKO: Superliga

13:00Kemerovo - Surgut region 3:1
15:00Ufa - Nizhnevartovsk 2:3

RUSKO: Superliga - ženy

17:00OdloženéNižnij Novgorod Ž - Minchanka Ž -:-

SRBSKO: Liga

18:30Crvena zvezda - Radnicki -:-

SRBSKO: Liga - ženy

18:00OdloženéStara Pazova Ž - Spartak Subotica Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: NLA - ženy

20:00Dudingen Ž - Cheseaux Ž -:-
20:00OdloženéSchaffhausen Ž - Aesch Pfeffingen Ž -:-

UKRAJINA: Pohár - ženy

15:00Khimik Ž - Volyn Lutsk Ž 3:0
2. setPrometey Ž - Polesie Zhytomyr Ž 1:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - volejbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.