REFRESH

Hokej » Dnes » Všetky zápasy

BIELORUSKO: Belarusian Cup

18:00Gomel - Neman Grodno 3:2
18:00Lida - Brest 0:1pp
18:00Lokomotiv Orsha - Novopolotsk 3:4pen
18:00Vitebsk - Mogilev 3:5

SVET: Prípravné zápasy

09:00Légia Ťumeň (Rus) - Junior Kurgan (Rus) 3:4
09:30Almaz (Rus) - SKA-1946 (Rus) 1:2pp
10:00Sarmaty (Rus) - Kuznecké Medvede (Rus) 4:3pp
10:00Tverichi (Rus) - Belgorod (Rus) 2:3
12:00Russkie Vityazi (Rus) - Kunlun Junior (Chn) 4:3pen
12:00Sakhalin (Rus) - Voronež (Rus) 4:3
12:00Salavat Ufa (Rus) - Metallurg Magnitogorsk (Rus) 1:2pp
12:30HC MVD (Rus) - Amurskie Tigry (Rus) 3:4pp
13:00Dinamo Petrohrad (Rus) - Kazzinc-Torpedo (Kaz) 4:0
13:00HC Astana (Kaz) - Altay (Kaz) 0:6
13:00Tolpar (Rus) - Biele Medvede (Rus) 1:2pen
14:00Stalnye Lisy (Rus) - Avto (Rus) 5:4pp
15:30Dinamo Petrohrad (Rus) - Krasnaya Armiya (Rus) 2:3pp
15:30Kurhan (Rus) - Gornyak Uchaly (Rus) 0:3pen
16:00Kapitan (Rus) - MHC Spartak (Rus) 3:5
16:00Rossosh (Rus) - HC Rostov (Rus) 0:1pen
16:00Traktor Čeljabinsk (Rus) - Avangard Omsk (Rus) 5:2
17:00Klatovy (Cze) - Slavia Praha (Cze) 1:5
17:00Vítkovice (Cze) - Třinec (Cze) 0:3
17:30Litvínov (Cze) - Karlovy Vary (Cze) 5:4
17:30Plzeň (Cze) - Karaganda (Kaz) 5:2
17:30Tambov (Rus) - Khimik (Rus) 1:0pp
17:30Trenčín (Svk) - Újpest (Hun) 6:1
17:30Třebíč (Cze) - Zdar nad Sazavou (Cze) 5:2
17:30Zlin (Cze) - Nové Zámky (Svk) 2:2
18:00Kometa Brno (Cze) - Znojmo (Cze) 3:1
18:00Litoměřice (Cze) - Sokolov (Cze) 2:4
18:00MAC Budapešť (Hun) - Viedeň Capitals (Aut) -:-
18:00Mladá Boleslav (Cze) - Slovan Bratislava (Svk) 1:2pen
18:00Poprad (Svk) - AZ Havirov (Cze) 1:3
18:00Prostějov (Cze) - Katowice (Pol) 4:5
18:00Přerov (Cze) - Jihlava (Cze) 3:0
18:00SKA Neva Petrohrad (Rus) - Lada Togliatti (Rus) 3:2
18:00Ústí (Cze) - Kladno (Cze) 6:4
18:00Vsetin (Cze) - Nitra (Svk) 5:1
18:30Lillehammer (Nor) - Manglerud (Nor) 3:4pen
18:30Sarpsborg (Nor) - Stavanger (Nor) 2:3
18:30Vålerenga (Nor) - Ringerike (Nor) 5:3
19:00IF Bjorkloven (Swe) - Skellefteå (Swe) 1:4
19:00Malmo (Swe) - Pantern (Swe) 2:0
19:00Timra (Swe) - MODO (Swe) 5:4pen
19:00Vita Hasten (Swe) - BIK Karlskoga (Swe) -:-
19:30Servette (Sui) - CSKA Moskva (Rus) 1:3
19:45Rapperswil (Sui) - Langenthal (Sui) 8:0
3. tretinaAjoie (Sui) - Thurgau (Sui) 4:2
20:45Chamonix Mont-Blanc (Fra) - Grenoble (Fra) -:-
reklama

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - hokej livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch