REFRESH

Hokej » Dnes » Všetky zápasy

BIELORUSKO: Extraliga

16:45Vitebsk - Lida -:-
17:00Novopolotsk - Bielorusko U18 -:-
17:00Pinskiye Yastreby - Baranavichy -:-

ČESKO: Chance Liga

16:00HC Vrchlabi - Sokolov -:-
16:00Ústí - Benátky -:-
17:00Litoměřice - Frýdek-Místek -:-
17:30Jihlava - Přerov -:-
17:30Vsetin - Slavia Praha -:-
18:00Kadan - Prostějov -:-
18:00Kladno - Poruba -:-
18:00Sumperk - Třebíč -:-

FÍNSKO: Liiga

17:30KalPa - Jukurit -:-
17:30Lukko - JYP -:-
17:30Pelicans - KooKoo -:-
17:30TPS Turku - IFK Helsinki -:-

FÍNSKO: Mestis

17:30OdloženéK-Vantaa - FPS -:-

FÍNSKO: Suomi-sarja

17:30Jarvenpaa - Titaanit -:-

KAZACHSTAN: Pohár

08:00Altay Torpedo - Aktobe -:-
08:00Beibarys Atyrau - Gornyak Rudny -:-
08:00Kulager - Temirtau -:-
12:00Pavlodar - Kazzinc-Torpedo -:-
13:00Kokshetau - Nomad Nur-Sultan -:-
14:00Almaty - Karaganda -:-

LOTYŠSKO: Optibet Hokeja Liga

18:15Mogo - Liepaja -:-
18:30Zemgale - HS Riga -:-

MAĎARSKO: Erste Liga

17:30SC Csíkszereda - Vasas -:-

NEMECKO: DEL

18:30Bremerhaven - Düsseldorf -:-
20:30Mníchov - Mannheim -:-

NEMECKO: Oberliga sever

20:00Lipsko - Erfurt -:-

NEMECKO: Oberliga juh

19:30Peiting - Deggendorfer -:-

RUSKO: KHL

17:00Lokomotiv Jaroslavľ - Kunlun -:-
17:10Dynamo Minsk - Nižnij Novgorod -:-
17:30Dynamo Moskva - CSKA Moskva -:-
17:30Jokerit - Soči -:-
17:30SKA Petrohrad - Čerepovec -:-
18:30Dinamo Riga - Avangard Omsk -:-

RUSKO: VHL

14:30Gornyak - Penza -:-
14:30Orsk - Bars -:-
15:00HC Jugra - Perm -:-
15:00Tyumen - Toros Neftekamsk -:-
16:00CSK VVS - Dynamo Moscow Region -:-
16:00Izhevsk - Dinamo Petrohrad -:-
16:00Lada Togliatti - Zvezda Moscow -:-
16:30Almetyevsk - SKA Neva Petrohrad -:-

RUSKO: VHL-B

14:30Junior Kurgan - Dyn. Altay -:-
15:00Kristall Saratov - Chelny -:-

RUSKO: MHL

09:00Avto - Chaika -:-
12:30Sibirskie Snaipery - Kuznecké Medvede -:-
13:00Tolpar - Irbis -:-

SLOVENSKO: Slovenská hokejová liga

17:00Levice - Martin -:-
17:00Spišská Nová Ves - Dubnica -:-
17:30Žilina - Topoľčany -:-
18:00Považská Bystrica - HC 19 Humenné -:-
18:00Skalica - Trnava -:-

ŠVAJČIARSKO: Swiss League

19:30Ticino Rockets - Thurgau -:-
19:45Kloten - Visp -:-

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

19:00AIK - Almtuna -:-
19:00MODO - Sodertalje -:-
19:00Mora - IF Bjorkloven -:-
19:00Vasterviks IK - Väsby -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra - skupina porazených

19:00Sundsvall - Ornskoldsvik -:-

ŠVÉDSKO: AllEttan Norra

18:00Ostersund - Tegs -:-
19:00Enkopings - Forshaga -:-
19:00Tyreso Hanviken - Borlange -:-

ŠVÉDSKO: AllEttan Södra

19:00Dalen - Karlskrona -:-
19:00Morrums GoIS - Skövde -:-
19:00Nybro - Huddinge -:-
19:00Troja/Ljungby - Mariestad -:-
19:00Vimmerby - Visby/Rím -:-

ŠVÉDSKO: SDHL - ženy

19:00OdloženéLinköping Ž - Djurgården Ž -:-

UKRAJINA: UHL

17:00Sokol Kyjev - Kremenchuk -:-
18:30Kramatorsk - Donbass -:-

USA: NHL

01:00Boston Bruins - Pittsburgh Penguins 3:2pp
01:00Buffalo Sabres - New York Rangers 3:2
01:00Columbus Blue Jackets - Florida Panthers 3:4pen
01:00New Jersey Devils - Philadelphia Flyers 3:5
01:00Washington Capitals - New York Islanders 3:2
3. tretinaMinnesota Wild - Los Angeles Kings 1:2
3. tretinaNashville Predators - Chicago Blackhawks 1:2
3. tretinaWinnipeg Jets - Edmonton Oilers 5:3
2. tretinaDallas Stars - Detroit Red Wings 1:1
2. tretinaArizona Coyotes - Anaheim Ducks 0:1
2. tretinaCalgary Flames - Toronto Maple Leafs 1:3
2. tretinaColorado Avalanche - San Jose Sharks 4:1
2. tretinaVegas Golden Knights - St. Louis Blues 2:3

USA: USHL

02:05Waterloo Black Hawks - Dubuque Fighting Saints -:-

USA: NWHL - ženy

23:30Metropolitan Riveters Ž - Minnesota Whitecaps Ž -:-
02:30Boston Pride Ž - Toronto Six Ž -:-
23:30Connecticut Whale Ž - Boston Pride Ž -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - hokej livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.