Vodné pólo » 27.04.2024 » Všetky zápasy
Stávkujte na Vodné pólo priamo z mobilu s bet365!
AUSTRÁLIA: AWL - o 5. až 6. miesto
06:30UWA Torpedoes - Wests Magpies 10:16AUSTRÁLIA: AWL - play-off
05:00Balmain Tigers - Sydney University Lions 7:11EURÓPA: Európsky pohár - play-off
12:30Sabadell - Steaua Bukurešť 7:619:30Spandau - Savona 12:10
20:00Crvena zvezda - Dubrovník 10:14
20:00Primorje - Vouliagmeni 15:9
EURÓPA: Challenger Cup - play-off
20:00Triglav Kranj - Galatasaray 13:19FÍNSKO: SM-Liiga
17:00Otava - Kuhat 2 9:1418:15Turun Uimarit - Kuhat 14:15
FRANCÚZSKO: Šampionát Elite
15:00Marseille - Nice 21:319:00Taverny - Pays d'Aix 14:19
19:15Reims - Tourcoing 10:12
20:30Montpellier - Sete 13:11
GRÉCKO: A1 - play-off
18:00Panionios - Panathinaikos 10:13MAĎARSKO: OB I - o udržanie
19:00PVSK - KSI SE 11:5MAĎARSKO: OB I - o 5. až 8. miesto
18:00Szolnoki - Kaposvari 14:6MAĎARSKO: OB I - o 9. až 12. miesto
15:00Miškovec - UVSE 11:6MAĎARSKO: OB I - ženy - o udržanie
20:00Szegedi Ž - TVSE Ž 7:6MAĎARSKO: OB I - ženy - o 5. až 6. miesto
18:00Keruleti TVE Ž - BVSC-Zuglo Ž 12:13MAĎARSKO: OB I - ženy - play-off
12:00Eger Ž - UVSE Ž 9:1117:00Dunaujvaros Ž - Ferencváros Ž 13:15
NEMECKO: Pro A - play-off
16:00Duisburg - Ludwigsburg 26:1318:00Hannover - Neukolln Berlín 26:2
18:00Potsdam - White Sharks Hannover 11:6
NEMECKO: Pro B - play-off
16:00Esslingen - Dusseldorfer 9:1017:30Uerdingen - Mníchov 10:11
19:00Plauen - Wurzburg 11:9
RUSKO: Championship - play-off
17:00Sintez - Spartak Volgograd 9:418:00Baltika St. Petersburg - Astrakhan 6:7
SLOVENSKO: Extraliga - play-off
18:00Nováky - Modrí Draci Košice 17:1219:00Slávia Bratislava - Hornets Košice 11:8
SRBSKO: Super liga - baráž o udržanie
18:00Stari Grad - Beograd 12:9ŠPANIELSKO: Division de Honor
14:30Mataro - Sant Andreu 13:1017:00Sant Feliu - Catalunya 10:11
18:00Terrassa - Real Canoe 18:7
18:30Barcelona - Mediterrani 9:5
ŠPANIELSKO: Primera Division - skupina porazených
17:30La Latina - Granollers 16:9ŠPANIELSKO: Primera Division - skupina víťazov
12:00Caballa - Helios 11:1013:00Navarra - Premia 7:9
16:00Turia - Molins de Rei 10:13
18:30Horta - Montjuic 11:10
ŠPANIELSKO: Segunda Division - skupina porazených
16:00Colegio Brains - Chiclana 21:1217:00Tres Cantos - Urbat 15:6
19:00Dos Hermanas - Elx 15:9
ŠPANIELSKO: Segunda Division - skupina víťazov
15:30Boadilla - Godella 14:917:00Las Palmas - Ciutat de Palma 12:10
18:30Poble Nou - Badia 11:7
ŠPANIELSKO: Division de Honor Women
12:00Echeyde Ž - Terrassa Ž 7:1312:00Mediterrani Ž - Sant Feliu Ž 12:7
12:45Barceloneta Ž - Sant Andreu Ž 7:10
12:45Catalunya Ž - Boadilla Ž 16:5
12:45Mataro Ž - Sabadell Ž 13:10
13:30Real Canoe Ž - Rubi Ž 13:14
ŠPANIELSKO: Primera Division - ženy - skupina porazených
17:30Montjuic Ž - Dos Hermanas Ž 18:1918:00Zaragoza B Ž - Elx Ž 11:9
18:45Leioa Ž - Pontevedra Ž 18:13
ŠPANIELSKO: Primera Division - ženy - skupina víťazov
16:30Horta Ž - Iruna Ž 9:818:00Colegio Brains Ž - Molins de Rei Ž 17:15
19:00Cuatro Caminos Ž - Santa Eulalia Ž 12:7
20:30Concepcion Ž - Vallirana Ž 14:9
ŠVÉDSKO: Elitserien - skupina víťazov
18:45Jarfalla - LSF 8:7TALIANSKO: A1 Women
15:00Bogliasco Ž - Citta di Cosenza Ž 16:815:00Brizz Ž - Como Nuoto Ž 9:8
15:00Ekipe Orizzonte Ž - Plebiscito Padova Ž 12:7
15:00Genova Ž - Trieste Ž 7:12
15:00Rím Ž - Rapallo Ž 8:9
Stávkujte na Vodné pólo priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - vodné pólo livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.