REFRESH

Baseball » Dnes » Všetky zápasy

JAPONSKO: NPB

06:00Orix Buffaloes - Rakuten Gold. Eagles -:-
06:30Hiroshima Carp - Yomiuri Giants -:-
07:00Fukuoka S. Hawks - Seibu Lions -:-
07:00Hanshin Tigers - Yakult Swallows -:-
07:00Chiba Lotte Marines - Nippon Ham Fighters -:-
07:00Yokohama Baystars - Chunichi Dragons -:-

JUŽNÁ KÓREA: KBO

07:00Doosan Bears - Lotte Giants -:-
07:00Kiwoom Heroes - SSG Landers -:-
07:00KT Wiz Suwon - LG Twins -:-
07:00NC Dinos - KIA Tigers -:-
07:00Samsung Lions - Hanwha Eagles -:-

MEXIKO: LMB

5. zmenaPuebla - Campeche 3:0
1. zmenaMonterrey - Jalisco 0:0
1. zmenaOaxaca - Queretaro 0:0
02:00Aguascalientes - Chihuahua -:-
02:00Bravos de Leon - Veracruz -:-
02:00Laguna - Toros de Tijuana -:-
02:00Quintana Roo - Mexiko -:-
02:00Saltillo - Monclova -:-
02:05Yucatan - Tabasco -:-
02:30Dos Laredos - Caliente de Durango -:-
22:00Puebla - Campeche -:-

USA: MLB

1. zmenaBaltimore Orioles - Seattle Mariners 0:0
9. zmenaMiami Marlins - New York Mets 9:9
3. zmenaPhiladelphia Phillies - Washington Nationals 0:1
3. zmenaCleveland Guardians - Minnesota Twins 3:0
01:10Houston Astros - Milwaukee Brewers -:-
01:10Kansas City Royals - Oakland Athletics -:-
01:15Atlanta Braves - San Diego Padres -:-
01:15St.Louis Cardinals - Boston Red Sox -:-
01:15Texas Rangers - Los Angeles Angels -:-
02:10Arizona Diamondbacks - Detroit Tigers -:-
03:10Los Angeles Dodgers - Cincinnati Reds -:-
19:05St.Louis Cardinals - Boston Red Sox -:-
19:35Baltimore Orioles - Seattle Mariners -:-
19:35New York Yankees - Chicago White Sox -:-
19:35Philadelphia Phillies - Washington Nationals -:-
19:37Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays -:-
19:40Cleveland Guardians - Minnesota Twins -:-
19:40Miami Marlins - New York Mets -:-
20:10Houston Astros - Milwaukee Brewers -:-
20:10Kansas City Royals - Oakland Athletics -:-
20:20Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates -:-
20:35Texas Rangers - Los Angeles Angels -:-
22:05San Francisco Giants - Colorado Rockies -:-
22:10Arizona Diamondbacks - Detroit Tigers -:-
22:10Los Angeles Dodgers - Cincinnati Reds -:-

BELGICKO: Division 1

14:30Borgerhout Squirrels - Namur Angels -:-
14:30Deurne Spartans - MSG Phoenix -:-

ČESKO: Extraliga

13:00Draci Brno - Eagles Praha -:-
19:00Trebic - Hrosi Brno -:-

FÍNSKO: SM-sarja

12:00Tigers - Expos -:-
17:30Tigers - Expos -:-

HOLANDSKO: Hoofdklasse

14:00DSS/Kinheim - Twins -:-
14:00RCH-Pinguins - Curacao Neptunus -:-
14:00UVV - Amersfoort -:-
19:00Hoofddorp Pioniers - HCAW -:-

KUBA: Serie Nacional

20:00Cienfuegos - Guantanamo -:-
20:00Sancti Spiritus - Santiago de Cuba -:-
20:00Villa Clara - Pinar del Rio -:-
20:00Artemisa - Holguin -:-
20:00Ciego de Avila - Isla Juventud -:-
20:00Cienfuegos - Guantanamo -:-
20:00Industriales - Camaguey -:-
20:00Las Tunas - Matanzas -:-
20:00Mayabeque - Granma -:-
20:00Sancti Spiritus - Santiago de Cuba -:-
20:00Villa Clara - Pinar del Rio -:-

RAKÚSKO: Bundesliga

11:00Hard Bulls - Schwechat -:-
13:30Hard Bulls - Schwechat -:-

RUSKO: Championship

11:00Volki - Vostok -:-
11:00Yunost Moscow - Severnyye Zvezdy -:-
15:00RusStar - Olimpiya -:-
15:00SSHOR Moskvich - Meteor Balashikha -:-

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: NBL

13:00Bournemouth Bears - BC Vetra -:-
13:00Sheffield Bruins - London Mets -:-
16:00Bournemouth Bears - BC Vetra -:-
16:00Sheffield Bruins - London Mets -:-

ŠPANIELSKO: Division de Honor

10:30Irabia - Navarra -:-
11:00Barcelona - Valencia -:-
14:30Barcelona - Valencia -:-

ŠVÉDSKO: Elitserien

16:00Alby - Rattvik -:-

TAIWAN: CPBL - prvá fáza

11:05Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys -:-
11:05TSG Hawks - Uni Lions -:-
11:05Wei Chuan Dragons - Fubon Guardians -:-

TALIANSKO: Serie A1

10:00Ath. Bologna - Fiorentino -:-
10:00Lions Nettuno - Nettuno -:-
10:00Poviglio - Modena -:-
10:30Rovigo - Crocetta -:-
11:00Codogno - Ciemme -:-
15:00Ath. Bologna - Fiorentino -:-
15:00Codogno - Ciemme -:-
15:00Lions Nettuno - Nettuno -:-
15:00Poviglio - Modena -:-
15:00Rovigo - Crocetta -:-

USA: IL - prvá fáza

4. zmenaCharlotte Knights - Durham Bulls 1:1
00:05MeškáRochester Red Wings - Buffalo Bisons -:-
2. zmenaIndianapolis Indians - Toledo Mud Hens 1:0
2. zmenaJacksonville - Nashville Sounds 2:0
00:35MeškáNorfolk Tides - Lehigh Valley IronPigs -:-
1. zmenaSyracuse Mets - Iowa Cubs 1:4
01:05Columbus Clippers - Louisville Bats -:-
01:35Memphis Redbirds - Gwinnett Stripers -:-
18:35Indianapolis Indians - Toledo Mud Hens -:-
19:05Columbus Clippers - Louisville Bats -:-
19:05Charlotte Knights - Durham Bulls -:-
19:05Norfolk Tides - Lehigh Valley IronPigs -:-
19:05Rochester Red Wings - Buffalo Bisons -:-
19:05Syracuse Mets - Iowa Cubs -:-
19:05Worcester - Scranton/WB -:-
20:05Jacksonville - Nashville Sounds -:-
20:05Memphis Redbirds - Gwinnett Stripers -:-
20:35Indianapolis Indians - Toledo Mud Hens -:-
21:07St. Paul - Omaha Storm Chasers -:-

USA: PCL - prvá fáza

6. zmenaRound Rock Express - Reno Aces 1:2
01:30Round Rock Express - Reno Aces -:-
02:35Albuquerque Isotopes - Sugar Land -:-
03:05Tacoma Rainiers - Salt Lake Bees -:-
03:37Sacramento River Cats - Oklahoma City Dodgers -:-
04:05Las Vegas Aviators - El Paso Chihuahuas -:-
20:05Round Rock Express - Reno Aces -:-
21:05Las Vegas Aviators - El Paso Chihuahuas -:-
21:35Albuquerque Isotopes - Sugar Land -:-
22:05Sacramento River Cats - Oklahoma City Dodgers -:-
22:35Tacoma Rainiers - Salt Lake Bees -:-

VENEZUELA: LMBP

22:00PrerušenéSenadores de Caracas - Guerreros de Lara 9:3
6. zmenaMarineros de Carabobo - Centauros de La Guaira 7:2
6. zmenaSamanes de Aragua - Caciques de Distrito 7:1
00:30MeškáDelfines de La Guaira - Lideres de Miranda -:-
19:00Senadores de Caracas - Lideres de Miranda -:-
22:00Marineros de Carabobo - Caciques de Distrito -:-
22:00Samanes de Aragua - Centauros de La Guaira -:-
23:00Delfines de La Guaira - Guerreros de Lara -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - baseball livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.