REFRESH

Tenis » Dnes » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: Lyon (Francúzsko), antuka

10:40Auger-Aliassime F. (Can) - Musetti L. (Ita) 1:2
11:10Sousa J. (Por) - Majchrzak K. (Pol) 0:2
11:15Bonzi B. (Fra) - Khachanov K. (Rus) 1:2
12:10ZrušenéMonfils G. (Fra) - Harris L. (Rsa) -:-
13:40Monfils G. (Fra) - Seyboth Wild T. (Bra) 2:0
3. setGasquet R. (Fra) - Barrere G. (Fra) 1:1 (5:7,6:4,1:0)
15:40Paul T. (Usa) - Tsonga J-W. (Fra) -:-
16:15Rinderknech A. (Fra) - Ymer M. (Swe) -:-
17:15Karatsev A. (Rus) - Sinner J. (Ita) -:-

ATP - DVOJHRY: Ženeva (Švajčiarsko), antuka

11:10Lopez F. (Esp) - Altmaier D. (Ger) 2:0
11:10Travaglia S. (Ita) SKREČ - Cecchinato M. (Ita) 0:1
12:10Fucsovics M. (Hun) - Laaksonen H. (Sui) 2:0
12:35Verdasco F. (Esp) - Ivashka I. (Blr) 0:2
13:20Cuevas P. (Uru) - Opelka R. (Usa) 2:0
14:15Čilič M. (Cro) - Stricker D. (Sui) 0:2
2. setMonteiro T. (Bra) - Djere L. (Srb) 1:0 (7:6,0:0)
2. setFognini F. (Ita) - Pella G. (Arg) 1:0 (6:2,0:0)
16:00Federer R. (Sui) - Andujar P. (Esp) -:-

WTA - DVOJHRY: Belgrade (Srbsko), antuka

12:05Jorovic I. (Srb) - Tomljanovic A. (Aus) 0:2
12:05Tomova V. (Bul) - Radivojevic L. (Srb) 2:0
13:45Van Uytvanck A. (Bel) - Konjuh A. (Cro) 1:2
3. setStojanovic N. (Srb) - Peterson R. (Swe) 1:1 (7:5,1:6,0:3)
15:50Sasnovich A. (Blr) - Wang Xiy. (Chn) -:-
16:00Kalinskaya A. (Rus) - Mladenovic K. (Fra) -:-
17:10Jani R-L. (Hun) - Martincová T. (Cze) -:-
18:30Podoroska N. (Arg) - Dodin O. (Fra) -:-
19:00Danilovic O. (Srb) - Rakhimova K. (Rus) -:-
20:30Badosa G. P. (Esp) - Buzarnescu M. (Rou) -:-

WTA - DVOJHRY: Parma (Taliansko), antuka

10:00ZrušenéRus A. (Ned) - Golubic V. (Sui) -:-
11:10Friedsam A-L. (Ger) - Golubic V. (Sui) 2:1
11:10Gracheva V. (Rus) - Martic P. (Cro) 0:2
12:50Gauff C. (Usa) - Kanepi K. (Est) 2:0
2. setBogdan A. (Rou) - Errani S. (Ita) 0:1 (5:7,0:0)
1. setWilliams S. (Usa) - Siniaková K. (Cze) 0:0 (0:0)
15:55Gatto-Monticone G. (Ita) - Samsonova L. (Rus) -:-
17:00Stephens S. (Usa) - Kasatkina D. (Rus) -:-
17:25Schmiedlova A. K. (Svk) - Anisimova A. (Usa) -:-

ATP - ŠTVORHRY: Lyon (Francúzsko), antuka

13:05Herbert P.H./Mahut N. - Norrie C./O'Mara J. 2:0
2. setSkupski K./Skupski N. - Nedovyesov A./Vavassori A. 0:1 (6:7,3:5)

ATP - ŠTVORHRY: Ženeva (Švajčiarsko), antuka

16:30Klaasen R./McLachlan B. - Bambridge L./Inglot D. -:-
17:00Huesler M./Stricker D. - Monroe N./Paire B. -:-
18:30Čilič M./Golubev A. - Cazaux A./Li H. -:-
19:30Arevalo M./Middelkoop M. - Peers J./Venus M. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Belgrade (Srbsko), antuka

10:00ZrušenéKato M./Voráčová R. - Milovanovic E./Radanovic D. -:-
12:05Dzalamidze N./Khromacheva I. - Lister C. E./Piter K. 2:0
2. set
Tiebreak
Xu Y-F./Zhang S. - Dabrowski G./Fernandez L. A. 0:1 (3:6,6:6)
1. setKato M./Voráčová R. - Osorio Serrano M. C./Webley-Smith E. 0:0 (3:4)
15:55Jorovic I./Radivojevic L. - Jakupovic D./Sizikova Y. -:-
16:30Aoyama S./Shibahara E. - Minnen G./Van Uytvanck A. -:-
17:15Bucsa C./Peterson R. - Babos T./Zvonareva V. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Parma (Taliansko), antuka

12:40Gleason Q./Routliffe E. - Lechemia E./Neel I. 1:2
15:45Broady N./Muhammad A. - Golubic V./Panova A. -:-
17:15Gauff C./McNally C. - Ninomiya M./Yang Z. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Biella 6 (Taliansko), antuka

10:40Benchetrit E. (Mar) - Blanch U. (Usa) 0:2
10:40Collarini A. (Arg) - Copil M. (Rou) 2:0
10:40Lorenzi P. (Ita) - Etcheverry T. M. (Arg) 0:2
12:10Cid Subervi R. (Dom) - Bonadio R. (Ita) 0:2
12:30Van Rijthoven T. (Ned) - Giacalone O. (Ita) 2:0
12:50Couacaud E. (Fra) - Kamke T. (Ger) 2:0
3. setBolt A. (Aus) - Napolitano S. (Ita) 1:1 (7:6,1:6,0:3)

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Oeiras 3 (Portugalsko), antuka

11:40Veselý J. (Cze) - Grenier H. (Fra) 2:0
12:10Coria F. (Arg) - Molčan A. (Svk) 2:1
12:10Gaston H. (Fra) - Bergs Z. (Bel) 2:0
3. setKudla D. (Usa) - Van De Zandschulp B. (Ned) 1:1 (4:6,6:3,0:0)
3. setSousa P. (Por) - Dzumhur D. (Bih) 1:1 (3:6,7:6,0:0)
1. setGomez E. (Ecu) - Johnson S. (Usa) 0:0 (6:5)
16:15Borges N. (Por) - Zapata Miralles B. (Esp) -:-
17:45Domingues J. (Por) - Martinez P. (Esp) -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Biella 6 (Taliansko), antuka

14:15Cobolli F./Passaro F. - Galovic V./Serdarusic N. 2:0
14:15Galdos S./Zeballos F. - Gojo B./Zhang Z. 1:2
15:30ZrušenéCollarini A./Etcheverry T. M. - Gabašvili T./Kuzmanov D. -:-
15:40Collarini A./Etcheverry T. M. - Cerretani J./Cornea V. V. -:-
15:40Mena F./Popko D. - Drzewiecki K./Martos Gornes S. -:-
15:55King E./Lenz J. - Benchetrit E./Clarke J. -:-
17:10Blancaneaux G./Couacaud E. - Meligeni Rodrigues Alves F./Menezes J. -:-
17:10Cid Subervi R./Kwiatkowski T. S. - Fratangelo B./Krueger M. -:-
17:10Bolt A./Santillan A. - Bortolotti M./Rodriguez C. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Oeiras 3 (Portugalsko), antuka

16:00Elias G./Falcao G. - Arneodo R./Walkow S. -:-
16:20Reyes-Varela M./Romboli F. - Jebavý R./Veselý J. -:-
17:30Qureshi A. U. H./Reid M. - Coria F./Gomez E. -:-
17:30Johnson S./Schnur M. J. - Matos R./Sousa P. -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Antalya 12 (Turecko), antuka

09:00Luz O. (Bra) - Mania M. (Ita) 2:0
09:00Monzon I. (Arg) - Mubarak A. (Kuw) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Brcko (Bosna a Hercegovina), antuka

13:00Srbljak G. (Mkd) - Jandric D. (Srb) -:-
14:30Biljesko D. (Cro) - De Boes M. (Bel) -:-
14:30Dubrivnyy A. (Rus) - Heger T. (Ger) -:-
14:30Malla B. (Chi) - Zima L. (Ger) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Monastir 13 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Fancutt T. J. (Aus) - Justo G. I. (Arg) 2:0
11:30Echargui M. (Tun) - Vernier M. (Chi) 2:0
11:30Kos D. (Irl) - Chung Y. (Kor) 0:2
11:30Poljak D. (Cze) - Tessa L. (Fra) 2:0
13:00Kestelboim M. (Arg) - Iradukunda G. (Bur) -:-
13:00Rodriguez Taverna S. (Arg) - Heide G. (Bra) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Tbilisi (Gruzínsko), tvrdý povrch

08:30Shevchenko A. (Rus) - Vilardo F. (Ita) 2:0
09:00Ayeni A. (Usa) - Erel Y. (Tur) 0:2
09:00Deviatiarov M. (Ukr) - Gengel M. (Cze) 0:2
09:00Dzhavakian Y. (Ukr) - Castelnuovo L. (Sui) 2:1
09:00Chepelev A. (Rus) - Agabigun S. (Tur) 0:2
09:00Mayo A. (Usa) - Purtseladze S. (Geo) 2:0
09:00Roberts J. (Bah) - Metreveli A. (Geo) 2:0
11:30Rottoli L. (Ita) - Tsivadze G. (Geo) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Jablonec nad Nisou (Česko), antuka

11:30Agamenone F. (Ita) - Ritschard A. (Usa) 2:0
12:45Lehečka J. (Cze) - Svrcina D. (Cze) 2:1
14:00Carr S. (Irl) - Rikl P. (Cze) 0:2
14:00Furness E. (Fra) - Ajdukovic D. (Cro) -:-
14:00Ignatik U. (Blr) - Eriksson M. (Swe) 2:0
14:00Miedler L. (Aut) - Šátral J. (Cze) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Vic (Španielsko), antuka

11:55Alvarez N. (Per) - Hamou M. (Fra) 1:2
12:00Lopez N. (Sui) - Brancaccio R. (Ita) 0:2
2. setUgo Carabelli C. (Arg) - Royer V. (Fra) 1:0 (6:2,3:2)
1. setSels J. (Ned) - Barranco C. J. (Esp) 0:0 (5:2)

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Antalya 12 (Turecko), antuka

09:00Evtimova D. (Bul) - Kruger Z. (Rsa) 1:2
10:30Ma S. (Chn) - Zelnickova R. (Svk) 2:0
10:30Visscher S. J. (Ned) - Vedder E. (Ned) 0:2
12:00Zantedeschi A. (Ita) - Milicevic K. (Swe) 2:1

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir 13 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Helmi O. (Den) - Grey S. B. (Gbr) 2:1
10:30Inoue H. (Usa) - Scholl C. (Usa) 0:2
10:30Le Bihan K. (Fra) - Bahri F. (Tun) 2:0
10:30Sakatsume H. (Jpn) - Zawadzka J. (Pol) 2:1
10:30Sema E. (Jpn) - Raggi A. (Ita) 1:2
11:30Bechri C. (Tun) - Davis E. (Usa) 0:2
11:30Konishi J. (Bra) - Perez Garcia M. P. (Col) 0:2
11:30Proctor L. (Usa) - Imanishi M. (Jpn) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Tbilisi (Gruzínsko), tvrdý povrch

07:00Aksu A. (Tur) - Dalakishvili M. (Geo) 1:2
07:00Duerst J. (Sui) - Kolodynska J. (Blr) 0:2
07:30Baszak W. (Pol) - Osborne A. (Aus) 0:2
07:30Bereznyak S. (Isr) - Krupenina M. (Rus) 2:0
07:30Leon S. (Usa) - Appleton E. (Gbr) 0:2
08:00Laskutova K. (Rus) - Sholokhova M. (Rus) -:-
08:00Yushchenko V. (Rus) - Natsvlishvili N. (Geo) 2:0
08:30Olyanovskaya V. (Rus) - Morvayova V. (Svk) 2:0
09:00Tsitskishvili S. (Geo) - Milenkovic K. (Sui) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Pelham, AL (USA), antuka

04:30Hayashi E. (Jpn) - Bjorklund M. (Swe) 1:2
04:30Yepifanova A. (Usa) - Shapatava S. (Geo) 1:2
17:00Arango E. (Col) - Hozumi E. (Jpn) -:-
17:00Brantmeier R. (Usa) - Gamiz A. (Ven) -:-
17:00Contreras Gomez F. (Mex) - Dekmeijere L. (Lat) -:-
17:00Schaefbauer M. (Usa) - Carle M. L. (Arg) -:-
17:00Sutjiadi A. (Ina) - Scott K. (Usa) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Platja D'Aro (Španielsko), antuka

16:00Burillo Escorihuela I. (Esp) - Waltert S. (Sui) -:-
16:00Hesse A. (Fra) - Muramatsu C. (Jpn) -:-
17:30Bassols M. (Esp) - De Vroome I. (Ned) -:-
17:30Hogenkamp R. (Ned) - Wagner S. (Ger) -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Antalya 12 (Turecko), antuka

12:00Arabaci M./Cetin G. E. - Hardt N./Moreno De Alboran N. 0:2
12:00Forti F./Nardi L. - Ivanov V./Korolev V. 2:0
13:30Carou I./Navone M. - Glinka D./Ilhan M. -:-
13:30Akkoyun U./Stevens B. - Khomich A./Shyla Y. 0:2
13:30Monzon I./Tenti F. - Larwig N./Presuhn B. -:-
13:30Kopp S./Veldheer M. - Luz O./Roveri Sidney G. -:-
13:30Madaras N./Woerner P. - Gerch L./Steiner M. -:-
15:00Capecchi D./Galoppini D. - Bilgin B./Ozdemir S. M. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Brcko (Bosna a Hercegovina), antuka

16:30Gabay S./Zonder I. - Djokic . A./Milanovic D. -:-
17:00Jotovski T./Srbljak G. - Pavlovic L./Tepavac M. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Monastir 13 (Tunisko), tvrdý povrch

13:00Beauge M./Bouquier A. - Carnevalle L./Gimenez J. 2:0
13:00Neumayer L./Potenza L. - Kukasian A./Polukhin S. -:-
13:00Park U./Strombachs R. - Ichikawa T./Watanabe S. -:-
14:30Beale J./Fancutt T. J. - Pervolarakis M./Sultanov K. -:-
14:30Chung Y./Poljak D. - Bruna E./Bruna N. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Sibenik 2 (Chorvátsko), antuka

10:00Marchetti F./Trocker M. - Fajta P./Marozsan F. -:-
14:30Kalender A./Nincevic F. - Casanova H./Zukas M. -:-
14:30Added D./Pichler D. - Piros Z./Setkic A. -:-
14:30Freire Da Silva A./Van Wijk M. - Mashtakov N./Prizmic D. -:-
16:00Angele J. F./Folliot Q. - Golubev D./Tiurnev E. -:-
16:00Tajima N./Vidal Azorin J. F. - Mannapov A./Sabanin Y. -:-
16:30Nareyka B. M./Prechtel S. - Isitan E./Khoeblal E. -:-
16:30Kawakami R./Yamanaka T. - Penzlin J./Storck L. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Tbilisi (Gruzínsko), tvrdý povrch

10:00Fayziev S./Kalovelonis M. - Januashvili L./Tavadze G. 2:0
11:00Bakshi A./Tkemaladze Z. - Gengel M./Langmajer D. -:-
11:30Castelnuovo L./Cozbinov A. - Aksu C./Chepelev A. -:-
11:30Agabigun S./Erel Y. - Binding J./Duncan S. -:-
11:30Boborykin A./Nashatyrkin R. - Deviatiarov M./Lock B. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Jablonec nad Nisou 2 (Česko), antuka

14:00Babic Z./Fallert F. - Agamenone F./Matuszewski P. -:-
15:30Coloma-Heck G./Jermar J. - Prachar J./Velik L. -:-
15:30Duda F./Pavlásek A. - Lemstra K./Thirouin J. -:-
15:30Paulson A./Rikl P. - Bolardt A./Štěpánek A. -:-
15:30Beran J./Zapsky K. - Siniakov D./Svrcina D. -:-
17:00Carr S./Draper J. - Arribage T./Droguet T. -:-
17:00Pecak S./Šátral J. - Ignatik U./Sachko V. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Pensacola, FL (USA), antuka

18:30Aragone J./Barrientos N. - Mejia N./Tirante T. A. -:-
18:30Dutra Da Silva D./Leite W. - Butsch J./Chappell N. -:-
18:30Kicker N./McHugh A. - Crawford O./Kittay B. -:-
18:30Bertran P./Rodriguez R. - Ignat D. C./Phillips R. -:-
20:00Johnson H./Johnson Y. - Gonzalez A./Patino L. -:-
20:00Bojadjieva S./Lecoutre N. - Bangoura S./Gonzales R. -:-
20:00Andreev A./Lopez Villasenor G. - Song E./Zhu E. -:-
20:00Kirchheimer S./Mochizuki S. - Gomez A./Ore I. A. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Vic (Španielsko), antuka

13:25Rabinad Vila K./Vidal I. M. . - Bondarevskiy Y./Prihodko O. 0:2
13:50Cuevas M./Juarez F. - Denolly C./Geerts M. 0:2
15:40Esteve L. E./Roca Batalla O. - Alvarez N./Orlov V. -:-
16:10Damm M./Rybakov A. - Hamou M./Jianu F. C. -:-
16:25Brancaccio R./Ortega-Olmedo R. - Amoros Ramos P./Mas De Ugarte J. -:-
16:40Barranco C. J./Winter Lopez B. - Sanchez Izquierdo N./Ugo Carabelli C. -:-
17:40Brouwer G./Sels J. - Alves M./Gutierrez Oscar J. -:-
17:40Axel H./Serrat Vinolas L. - De Jong J./Nijboer R. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Antalya 12 (Turecko), antuka

13:30Aikawa M./Kim D. - Evtimova D./Zelnickova R. -:-
13:30Dinu C./Ma S. - Sakellaridi S./Saner J. -:-
15:00Bakhmutkina P./Garkusha E. - Malygina E./Ostlund F. -:-
15:00Hobgarski K./In-Albon Y. - Petrovic M./Yoruk I. -:-
15:00Kajevic E./Mikhaylova V. - Turkmen D./Uyar M. A. -:-
15:00Hering K./Siedliska N. - Vedder E./Visscher S. J. -:-
15:00Radenkovic M./Sopkova K. - Konar M./Popa M. S. -:-
15:00Zantedeschi A./Zucchini A. - Bouzo Z./Rouvroy M. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Monastir 13 (Tunisko), tvrdý povrch

14:30Christie F./Grey S. B. - Harrison M./Inoue H. -:-
14:30Hosogi S./Sema E. - Koshiishi A./Sakatsume H. -:-
14:30Bertoloni A./Simone A. - Davis E./Ulyashchenko A. -:-
14:30Poj N./Sukhotina A. - Le Bihan K./Vanlangendonck E. -:-
14:30Cataldi T./Zawadzka J. - Arakawa H./Arakawa N. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Sibenik (Chorvátsko), antuka

14:30Drazic M./Herdzelas D. - Berberovic N./Potocnik N. -:-
14:30Hrabalová K./Miklová B. - Meliss V./Pislak M. -:-
14:30Bubalo E./Vukicevic . K. - Primorac I./Stadler N. -:-
16:00Marfutina M./Pieri T. - Hindova D./Kraus S. -:-
16:00Chiesa E./Rossi F. - Marcinko P./Szabanin N. -:-
16:00Lacasse R./Santos A.F. - Lovric P./Wargnier L. -:-
16:30Astakhova D./Makarova E. - Marková J./Sevcikova L. -:-
16:30Kusy Alzugaray J./Marušinová M. - Oliynykova O./Vangelova A. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Tbilisi (Gruzínsko), tvrdý povrch

11:30Appleton E./Barnett A. - Kardava Z./Krupenina M. 2:0
11:30Howard Z./Osborne A. - Eristavi B./Meshcheryakova K. -:-
11:30Leon S./Pulchartova L. - Amiraghyan A./Koklina E. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25 Pelham, AL (USA), antuka

21:00Hartono A./Miyazaki L. - Harrison C./Sutjiadi A. -:-
21:00Gumulya B./Rompies J. - Okuno A./Sebov K. -:-
21:00Chang H./Stewart K. - Eikeri U./Partaud M. -:-
21:00Contreras Gomez F./Zacarias M. - Price G./Scott K. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25 Platja D'Aro (Španielsko), antuka

16:00Bouzas Maneiro J./Hoste Ferrer C. - Di Sarra F./Rosatello C. -:-
16:00Koval V./Lansere S. - Darley C./Mayorova Bakhtina C. -:-
17:30Haverlag I./Lamens S. - Ayala Serra N./Kannan A. -:-
17:30Eala A./Selekhmeteva O. - Koussenkova V./Mdlulwa W. -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.