REFRESH

Tenis » Dnes » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: Antverpy (Belgicko) - kvalifikácia, tvrdý povrch (hala)

12:05Kovalik J. (Svk) - Novak D. (Aut) 0:2
12:10Seppi A. (Ita) - Onclin G. (Bel) 2:0
1. setCarballes Baena R. (Esp) - Broady L. (Gbr) 0:0 (3:2)
14:05Nakashima B. (Usa) - Verdasco F. (Esp) -:-
14:45Hanfmann Y. (Ger) - Laaksonen H. (Sui) -:-
15:35Rune H. (Den) - Herbert P.H. (Fra) -:-
16:15Zapata Miralles B. (Esp) - Gombos N. (Svk) -:-
17:05Brooksby J. (Usa) - Geerts M. (Bel) -:-

ATP - DVOJHRY: Indian Wells (USA), tvrdý povrch

00:30Fritz T. (Usa) - Basilashvili N. (Geo) 0:2

ATP - DVOJHRY: Moskva (Rusko) - kvalifikácia, tvrdý povrch (hala)

11:10Marchenko I. (Ukr) - Rodionov J. (Aut) 2:0
2. setDzumhur D. (Bih) - Kolář Z. (Cze) 1:0 (7:5,1:1)
14:10Gerasimov E. (Blr) - Ymer E. (Swe) -:-
15:00Berankis R. (Ltu) - Gojo B. (Cro) -:-

WTA - DVOJHRY: Indian Wells (USA), tvrdý povrch

22:00Badosa G. P. (Esp) - Azarenka V. (Blr) -:-

WTA - DVOJHRY: Moskva (Rusko) - kvalifikácia, tvrdý povrch (hala)

11:05Pera B. (Usa) - Lapko V. (Blr) 2:0
11:10Tikhonova A. (Rus) - Krunic A. (Srb) 0:2
2. setBara Irina M. (Rou) - Zheng Q. (Chn) 0:1 (0:6,1:5)
1. setDiatchenko V. (Rus) - Kalinskaya A. (Rus) 0:0 (4:2)
14:20Shnaider D. (Rus) - Selekhmeteva O. (Rus) -:-
15:50Friedsam A-L. (Ger) - Tsurenko L. (Ukr) -:-

WTA - DVOJHRY: Tenerife (Španielsko) - kvalifikácia, tvrdý povrch

2. set
Tiebreak
Voegele S. (Sui) - Flipkens K. (Bel) 1:0 (6:3,6:6)
12:10Wang Xin. (Chn) - Bondar A. (Hun) 2:0
13:45Vekic D. (Cro) - Bonaventure Y. (Bel) -:-
14:15Cristian J. A. (Rou) - Pattinama Kerkhove L. (Ned) -:-
15:15Juvan K. (Slo) - Bolsova Zadoinov A. (Esp) -:-
15:45Galfi D. (Hun) - Minella M. (Lux) -:-

ATP - ŠTVORHRY: Indian Wells (USA), tvrdý povrch

02:40Peers J./Polášek F. - Karatsev A./Rublev A. 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Alicante (Španielsko), tvrdý povrch

12:10Grenier H. (Fra) - Lestienne C. (Fra) 0:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Bogota (Kolumbia) - kvalifikácia, antuka

17:00Couacaud E. (Fra) - Patino L. (Mex) -:-
17:00Gomez M. (Col) - March A. C. (Ecu) -:-
17:00Pospisil J. (Cze) - Thirouin J. (Fra) -:-
18:30Castelnuovo L. (Sui) - Hernandez J. A. (Mex) -:-
18:30Lazarov A. (Bul) - Stevens B. (Ned) -:-
18:30Reis Da Silva J. (Bra) - Hoyos Franco A. (Col) -:-
23:00King E. (Usa) - Vernier M. (Chi) -:-
23:00Rodriguez J. A. (Col) - Barrientos N. (Col) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Buenos Aires (Argentína) - kvalifikácia, antuka

16:00Gomez-Herrera C. (Esp) - La Serna J. M. (Arg) -:-
16:00Llanes F. (Uru) - Matos R. (Bra) -:-
16:00Midon L. (Arg) - Estevez M. (Arg) -:-
17:30Comesana F. (Arg) - Martinez Sarrasague F. (Arg) -:-
17:30Kestelboim M. (Arg) - Aboian V. (Arg) -:-
17:30Tacchi L. (Arg) - Monzon I. (Arg) -:-
19:00Cuevas M. (Uru) - Aboian L. (Arg) -:-
19:00Justo G. I. (Arg) - Zeballos F. (Bol) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Losinj (Chorvátsko) - kvalifikácia, antuka

10:05Alvarez Varona N. (Esp) - Sabanov I. (Cro) 2:0
10:10Fallert F. (Ger) - Nejedlý P. (Cze) 0:2
11:25Kravchenko G. (Ukr) - Emersic Potocnik G. (Slo) 2:0
12:05Cerretani J. (Usa) - Kadhe A. (Ind) 0:2
2. setKalender A. (Cro) - Reboul F. (Fra) 0:1 (6:7,0:4)
2. setNokic E. (Swe) - Chandrasekar A. (Ind) 0:1 (0:6,0:1)
14:15Doumbia S. (Fra) - Prashanth V. (Ind) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Neapol 2 (Taliansko), antuka

16:30Griekspoor T. (Ned) - Ritschard A. (Usa) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Santiago 3 (Čile), antuka

00:10Baez S. (Arg) - Barrios T. (Chi) 2:1
22:00Baez S. (Arg) - Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Antalya 27 (Turecko), antuka

09:00Polukhin S. (Rus) - Pinnington Jones J. (Gbr) 1:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Cancun 4 (Mexiko), tvrdý povrch

17:00Langmo C. (Usa) - Hussey G. (Gbr) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Doha 2 (Katar), tvrdý povrch

15:30Deckers A. (Ned) - Vacherot V. (Mon) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Kazan 2 (Rusko), tvrdý povrch (hala)

09:00Kachmazov A. (Rus) - Bobrov B. (Rus) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Monastir 41 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Martinez M. N. (Arg) - Echargui M. (Tun) SKREČ 1:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Naples, FL 2 (USA), antuka

16:30Vale D. (Por) - Shang J. (Chn) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Platja D'Aro 2 (Španielsko), antuka

11:10Chazal M. (Fra) - Sanchez Jover C. (Esp) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Sharm El Sheikh 12 (Egypt), tvrdý povrch

10:00Gengel M. (Cze) - Fajta P. (Hun) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Sozopol 3 (Bulharsko), tvrdý povrch

09:00Harris B. (Gbr) - Patael B. (Isr) 2:1
10:15Harris B. (Gbr) - Bondarevskiy Y. (Rus) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25+H Rodez (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

13:30McHugh A. (Gbr) - Escoffier A. (Fra) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Lima 2 (Peru), antuka

17:00Klier Junior G. (Bra) - Dutra Da Silva D. (Bra) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Loule (Portugalsko), tvrdý povrch

11:55Gerch L. (Ger) - Uchida K. (Jpn) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Antalya 27 (Turecko), antuka

09:00Vicens Mas R. (Esp) - Kartal S. (Gbr) 2:1

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Cancun 4 (Mexiko), tvrdý povrch

17:00Semenistaja D. (Lat) - Gailis R. (Usa) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Kazan (Rusko), tvrdý povrch (hala)

09:00Kudashova D. (Rus) - Maklakova E. (Rus) 2:1

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir 41 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Kawaguchi N. (Jpn) - Paszek T. (Aut) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Norman, OK (USA), tvrdý povrch

17:00Xu A. (Can) - Kingsley R. (Usa) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Piracicaba (Brazília), antuka

15:30Meyer Auf Der Heide L. (Ger) - Tona M. (Ita) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Sharm El Sheikh 12 (Egypt), tvrdý povrch

10:00Lindh E. (Gbr) - Bai Z. (Chn) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Sozopol 3 (Bulharsko), tvrdý povrch

09:00Matoula M. (Gre) - Ku Y. (Kor) 2:1
09:30Kolar N. (Slo) - Matoula M. (Gre) 2:1

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Florence, SC (USA), tvrdý povrch

23:30Wang Xiy. (Chn) - Andrianjafitrimo T. (Fra) 2:0
19:00Wang Xiy. (Chn) - Arango E. (Col) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Lagos (Portugalsko), tvrdý povrch

12:00Ruzic A. (Cro) - Shinikova I. (Bul) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Lima 2 (Peru), antuka

17:00Gerlach K. (Ger) - Herdzelas D. (Bih) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W60 Rancho Santa Fe, CA (USA), tvrdý povrch

21:00Peterson R. (Swe) - Kalieva E. (Usa) -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Sozopol 3 (Bulharsko), tvrdý povrch

12:00Bondarevskiy Y./Ionel N. D. - Naw H./Wojcik Y. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W60 Rancho Santa Fe, CA (USA), tvrdý povrch

23:50Kawa K./Mihalikova T. - Liang E. S./Marino R. 2:1

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.