REFRESH

Tenis » Dnes » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: Olympijské hry (Svet), tvrdý povrch

1. setZverev A. (Ger) - Galan Riveros D. E. (Col) 0:0 (1:0)
05:40Basilashvili N. (Geo) - Sonego L. (Ita) -:-
05:40Millman J. (Aus) - Davidovich Fokina A. (Esp) -:-
05:45Fognini F. (Ita) - Gerasimov E. (Blr) -:-
07:00Nagal S. (Ind) - Medvedev D. (Rus) -:-
08:30Carreno-Busta P. (Esp) - Čilič M. (Cro) -:-
08:30Djokovič N. (Srb) - Struff J-L. (Ger) -:-
08:45Koepfer D. (Ger) - Purcell M. (Aus) -:-

WTA - DVOJHRY: Olympijské hry (Svet), tvrdý povrch

04:05Sakkari M. (Gre) - Stojanovic N. (Srb) 2:0
04:10Fernandez L. A. (Can) - Krejčíková B. (Cze) 0:2
04:10Friedsam A-L. (Ger) - Pavlyuchenkova A. (Rus) 0:2
04:10Golubic V. (Sui) - Osaka N. (Jpn) 0:2
04:10Peterson R. (Swe) - Rybakina E. (Kaz) 0:2
04:10Wang Q. (Chn) - Muguruza G. (Esp) 0:2
04:15Vesnina E. (Rus) - Giorgi C. (Ita) 0:2
1. setBencic B. (Sui) - Doi M. (Jpn) 0:0 (1:1)
1. setSorribes Tormo S. (Esp) - Ferro F. (Fra) 0:0 (0:1)
1. setPodoroska N. (Arg) - Alexandrova E. (Rus) 0:0 (0:0)
06:00Vondroušová M. (Cze) - Buzarnescu M. (Rou) -:-
07:00Kvitová P. (Cze) - Van Uytvanck A. (Bel) -:-
07:00Pliskova Ka. (Cze) - Suarez Navarro C. (Esp) -:-
07:00Sabalenka A. (Blr) - Vekic D. (Cro) -:-
07:00Swiatek I. (Pol) - Badosa G. P. (Esp) -:-
07:15Tomljanovic A. (Aus) - Svitolina E. (Ukr) -:-

ATP - ŠTVORHRY: Olympijské hry (Svet), tvrdý povrch

07:00McLachlan B./Nishikori Kei - Murray J./Skupski N. -:-
08:30Marach O./Oswald P. - Cabal J.S./Farah R. -:-
08:30Mektic N./Pavič M. - Musetti L./Sonego L. -:-
08:30Koolhof W./Rojer J-J. - Daniell M./Venus M. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Olympijské hry (Svet), tvrdý povrch

07:00Kichenok L./Kichenok N. - Errani S./Paolini J. -:-
07:30Bertens K./Schuurs D. - Kudermetova V./Vesnina E. -:-
08:30Niculescu M./Olaru I.R. - Perez E./Stosur S. -:-
08:30Xu Y-F./Yang Z. - Barty A./Sanders S. -:-

ATP - DVOJHRY: Atlanta (USA), tvrdý povrch

17:00Seppi A. (Ita) - Fratangelo B. (Usa) -:-
19:30Thompson J. (Aus) - Harris L. (Rsa) -:-
21:00Popyrin Al. (Aus) - Johnson S. (Usa) -:-

ATP - DVOJHRY: Kitzbühel (Rakúsko), antuka

10:00ZrušenéVeselý J. (Cze) - Alcaraz C. (Esp) -:-
11:00Munar J. (Esp) - Kovalik J. (Svk) -:-
12:30Cuevas P. (Uru) - Ymer M. (Swe) -:-
12:30Seyboth Wild T. (Bra) - Taberner C. (Esp) -:-
14:00Pouille L. (Fra) - Martinez P. (Esp) -:-
15:30Veselý J. (Cze) - Gulbis E. (Lat) -:-

ATP - ŠTVORHRY: Atlanta (USA), tvrdý povrch

18:00Arevalo M./Reyes-Varela M. - Chopra K./Martin A. -:-
19:30Opelka R./Sinner J. - Erlich J./Gonzalez S. -:-

ATP - ŠTVORHRY: Kitzbühel (Rakúsko), antuka

11:00Matos R./Vasilevski A. - Cecchinato M./Travaglia S. -:-
14:00Behar A./Duran G. - Albot R./Molchanov D. -:-
16:00Arneodo R./Nedovyesov A. - Begemann A./Zelenay I. -:-
17:00Oberleitner N./Weissborn T-S. - Nys H./Vavassori A. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Lexington (USA) - kvalifikácia, tvrdý povrch

20:00Galarneau A. (Can) - Olivieri G. A. (Arg) -:-
20:00Chrysochos P. (Cyp) - McHugh A. (Gbr) -:-
20:00King D. (Bar) - Crawford O. (Usa) -:-
21:30Kozlov S. (Usa) - Leshem E. (Isr) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Lexington (USA), tvrdý povrch

21:30Blanch U. (Usa) - Sekiguchi S. (Jpn) -:-
21:30Cid Subervi R. (Dom) - Torpegaard M. (Den) -:-
00:30Dostanic S. (Usa) - Tabilo A. (Chi) -:-
00:30Ito T. (Jpn) - Cressy M. (Usa) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Poznaň (Poľsko), antuka

15:00Muller A. (Fra) - Couacaud E. (Fra) -:-
15:00Zapata Miralles B. (Esp) - Coppejans K. (Bel) -:-
16:30Andreozzi G. (Arg) - Vukic A. (Aus) -:-
18:00Orlikowski A. (Pol) - Guinard M. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Poznaň (Poľsko) - kvalifikácia, antuka

12:00Domingues J. (Por) - Zekic M. (Srb) -:-
12:00Ejupovic E. (Ger) - Heyman C. (Bel) -:-
12:00Furness E. (Fra) - Shevchenko A. (Rus) -:-
13:30Poljak D. (Cze) - Gerch L. (Ger) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Segovia (Španielsko) - kvalifikácia, tvrdý povrch

11:00Cozbinov A. (Mda) - Svrcina D. (Cze) -:-
11:00Moreno De Alboran N. (Esp) - Bega A. (Ita) -:-
12:30Gimeno Valero C. (Esp) - Gomez-Herrera C. (Esp) -:-
12:30Peniston R. (Gbr) - Vanni L. (Ita) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Segovia (Španielsko), tvrdý povrch

11:00ZrušenéIlkel C. (Tur) - Bonzi B. (Fra) -:-
11:00Olivo R. (Arg) - Menendez A. (Esp) -:-
11:00ZrušenéOrtega-Olmedo R. (Esp) - Barrere G. (Fra) -:-
16:00Cesar Porras J. (Esp) - Moriya H. (Jpn) -:-
16:00Jianu F. C. (Rou) - Bourgue M. (Fra) -:-
18:30Andreev A. (Bul) - Bonzi B. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Trieste (Taliansko), antuka

17:00Fabbiano T. (Ita) - Giustino L. (Ita) -:-
20:30Serdarusic N. (Cro) - Bonadio R. (Ita) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Trieste (Taliansko) - kvalifikácia, antuka

12:00Skatov T. (Kaz) - Fatic N. (Bih) -:-
13:30Tirante T. A. (Arg) - Fonio G. (Ita) -:-
15:30Sakamoto P. (Bra) - Casanova H. (Arg) -:-
17:00Luz O. (Bra) - Durasovic V. (Nor) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOJHRY: Belgrade (Srbsko), antuka

12:30Eikeri U. (Nor) - Tsurenko L. (Ukr) -:-
12:30Schmiedlova A. K. (Svk) - Fett J. (Cro) -:-
14:00Govortsova O. (Blr) - Bandecchi S. (Sui) -:-
14:00Šramková R. (Svk) - Mrdeza T. (Cro) -:-
15:30Gracheva V. (Rus) - Sepa I. (Srb) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOJHRY: Belgrade (Srbsko) - kvalifikácia, antuka

11:00Ponchet J. (Fra) - Milovanovic E. (Srb) -:-
11:00Rosatello C. (Ita) - Curovic T. (Srb) -:-
11:00Talbi S. (Blr) - Yashina E. (Rus) -:-
12:30Zlochová Z. (Svk) - Wurth T. (Cro) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOJHRY: Charleston (USA), antuka

16:00Chang H. (Usa) - Douglas E. (Usa) -:-
16:00Jokic K. (Srb) - Liang E. S. (Tpe) -:-
16:00Osuigwe W. (Usa) - Loeb J. (Usa) -:-
17:30Glatch A. (Usa) - Gleason Q. (Usa) -:-
17:30Pate W. (Usa) - Kinard T. (Usa) -:-
19:00Maria T. (Ger) - Han N. (Kor) -:-
19:00Marino R. (Can) - Harrison C. (Usa) -:-

CHALLENGER ŽENY - ŠTVORHRY: Charleston (USA), antuka

19:00Mateas M./Osuigwe W. - Douglas E./Jokic K. -:-
20:30Brengle M./Vickery S. - Chang S./Navarro E. -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.