REFRESH

Hokej » Dnes » Všetky zápasy

ČESKO: Extraliga

15:00Litvínov - Karlovy Vary -:-
16:00Sparta Praha - Kladno -:-
16:00Vítkovice - Liberec -:-
17:00Ceske Budejovice - Mountfield HK -:-
17:00Kometa Brno - Olomouc -:-
17:00Třinec - Mladá Boleslav -:-

NEMECKO: DEL

14:00Bremerhaven - Kolín n. R. -:-
14:00Eisbären Berlín - Ingolstadt -:-
16:30Mannheim - Bietigheim/Bissingen -:-
16:30Straubing - Schwenninger -:-
17:00Mníchov - Norimberg -:-
19:00Iserlohn - Düsseldorf -:-
19:00Krefeld - Augsburg -:-

RUSKO: KHL

14:00Metallurg Magnitogorsk - Salavat Ufa -:-
14:00Traktor Čeljabinsk - Dinamo Moskva -:-
16:00Lokomotiv Jaroslavľ - Kunlun -:-
16:10Dynamo Minsk - Vladivostok -:-
16:30Bars Kazaň - Amur Chabarovsk -:-
16:30SKA Petrohrad - Barys Nur-Sultan -:-

SLOVENSKO: Extraliga

16:00Dukla Trenčín - Košice -:-
16:00Michalovce - B. Bystrica -:-
16:00Nové Zámky - Zvolen -:-
17:00L. Mikuláš - Spišská Nová Ves -:-
17:00Prešov - Slovan Bratislava -:-
18:00Poprad - Nitra -:-

USA: NHL

00:00Florida Panthers - New York Islanders 5:1
01:00Boston Bruins - Dallas Stars 3:1
01:00Columbus Blue Jackets - Seattle Kraken 2:1pp
01:00Detroit Red Wings - Vancouver Canucks 3:1
01:00Montreal Canadiens - New York Rangers 1:3
01:00Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks 5:2
01:00Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 3:1
01:00Washington Capitals - Tampa Bay Lightning 1:2pp
02:00Nashville Predators - Carolina Hurricanes 2:3
03:00Colorado Avalanche - St. Louis Blues 3:5
04:00Edmonton Oilers - Calgary Flames 5:2
04:00San Jose Sharks - Winnipeg Jets 4:3
04:30Los Angeles Kings - Minnesota Wild 2:3
23:00Ottawa Senators - Dallas Stars -:-

BIELORUSKO: Extraliga

PrestávkaNeman Grodno - Mogilev 3:0
16:00Brest - Žlobin -:-
16:00Lida - Gomel -:-

DÁNSKO: Metal Ligaen

15:00Frederikshavn - Sonderjyske -:-

ESTÓNSKO: Hokiliiga

12:00Narva PSK - Kurbads -:-
16:00Valk 494 - Everest -:-

EURÓPA: Alps Hockey League

18:00Feldkirch - Vipiteno -:-
18:30Gherdeina - Jesenice -:-

EURÓPA: BeNe League

19:00Liege Bulldogs - Mechelen -:-
19:00Limburg - Den Haag -:-
20:00Herentals - Leuven -:-

FÍNSKO: Suomi-sarja

15:00RaaheK - D-Kiekko -:-
16:00Titaanit - S-Kiekko -:-
16:30Riemu - HCIK -:-

FÍNSKO: Naisten Liiga

11:00Ilves Ž - Kuortane Ž 6:3
2. tretinaHämeenlinna Ž - Kärpät Ž 0:1
1. tretinaTPS Turku Ž - RoKi Ž 0:1

JAPONSKO: Japan Cup

08:00Tohoku F. Blades - Oji Eagles 2:5

KANADA: OHL

01:00Niagara IceDogs - Hamilton Bulldogs 0:4
01:05Peterborough Petes - Kingston Frontenacs 1:3
01:05Saginaw Spirit - Erie Otters 2:4
01:05Sarnia Sting - London Knights 4:5pp
01:30Barrie Colts - Mississauga Steelheads 2:0
01:30Owen Sound Attack - Soo Greyhounds 5:3
20:00North Bay Battalion - Barrie Colts -:-
20:00Ottawa 67s - Sudbury Wolves -:-
23:30Saginaw Spirit - Erie Otters -:-
00:05Oshawa Generals - Peterborough Petes -:-

KANADA: WHL

02:00Brandon Wheat Kings - Swift Current Broncos 4:3pp
03:00Moose Jaw Warriors - Saskatoon Blades 3:4
03:00Portland Winterhawks - Tri-City Americans 4:3
03:00Prince Albert Raiders - Medicine Hat Tigers 3:2pen
03:00Winnipeg Ice - Regina Pats 6:3
03:05Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds 3:0
04:00Prince George Cougars - Victoria Royals 3:1
04:00Vancouver Giants - Kamloops Blazers 0:5
04:05OdloženéSpokane Chiefs - Kamloops Blazers -:-
23:00Prince George Cougars - Victoria Royals -:-
00:00Edmonton Oil Kings - Red Deer Rebels -:-
00:00Winnipeg Ice - Swift Current Broncos -:-

KANADA: QMJHL

00:00Charlottetown Islanders - Shawinigan Cataractes 0:4
00:00Saint John Sea Dogs - Cape Breton Eagles 4:3pp
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Quebec Remparts 0:1pen
20:00Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders -:-
21:00Blainville-Boisbriand Armada - Rimouski Oceanic -:-
21:00Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques -:-
21:00Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads -:-
21:00Val-d'Or Foreurs - Quebec Remparts -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens -:-

KANADA: LNAH

01:30Riviere-du-Loup 3L - Saint-Georges 9:4
20:30Petroliers du Nord - Assurancia de Thetford Mines -:-

KANADA: U Sports

23:00Regina - MacEwan 2:5
00:00Dalhousie - UPEI 4:3
00:00Moncton - Saint Marys 2:3pp
00:00UBC - Trinity Western 4:0
02:00Mount Royal - Alberta 2:7

KAZACHSTAN: Championship

PrestávkaAltay Torpedo - Pavlodar 3:1

MAĎARSKO: Erste Liga

16:30Brašov - Ferencváros -:-
17:30Gyergyoi - DVTK -:-
17:30SC Csíkszereda - DEAC -:-
18:30Újpest - MAC Ujbuda -:-

NEMECKO: DEL2

16:00Bayreuth - Landshut -:-
17:00Crimmitschau - Kassel -:-
17:00Dresdner Eislowen - Freiburg -:-
17:00Kaufbeuren - Lausitzer Fuchse -:-
17:00Selber - Frankfurt Lowen -:-
18:30Bad Nauheim - Heilbronner -:-
18:30Ravensburg - Tolzer Lowen -:-

NEMECKO: Oberliga sever

15:00Trappers - EC Hannover -:-
16:00Erfurt - Crocodiles Hamburg -:-
17:15Krefelder EV - Halle -:-
18:30Hammer Eisbaren - Lipsko -:-
18:30Herner - Essen -:-
19:00Hannover - Diez-Limburg -:-
19:00Rostock - Herford -:-

NEMECKO: Oberliga juh

18:00Fussen - Memmingen -:-
18:00Hochstadter EC - Regensburg -:-
18:00Lindau - Weiden -:-
18:00Peiting - Rosenheim -:-
18:00Riessersee - Landsberg -:-
18:30Deggendorfer - Passau -:-

NÓRSKO: Fjordkraft-ligaen

17:00Lillehammer - Gruner -:-

NÓRSKO: Division 1

14:00Hasle/Loren - Narvik -:-
14:00Lorenskog - Haugesund -:-
14:45Comet - Nidaros -:-

POĽSKO: Poľská hokejová liga

17:00Katowice - Jastrzebie -:-
17:00Torun - Zaglebie -:-
17:00Tychy - Krakow -:-
17:00Unia Oswiecim - Sanok -:-

RAKÚSKO: ICE Hockey League

16:30Salzburg - Klagenfurt -:-
17:30Dornbirn - Innsbruck -:-
17:30Viedeň Capitals - Bratislava Capitals -:-
17:30Villach - Graz -:-
18:00HK Olimpija - Znojmo -:-

RUSKO: VHL

11:00Angarsk - Gornyak 3:6
3. tretinaHC Rostov - Bars 0:1
PrestávkaKrasnojarsk - Kurhan 1:0
PrestávkaOmskie Krylia - Mechel Čeljabinsk 1:2
16:00AKM - CSK VVS -:-
16:00Tambov - Lada Togliatti -:-

RUSKO: VHL-B

08:00Rysi Krasnojarsk - Kristall Saratov 3:6
16:00Chelny - Cheboksary -:-

RUSKO: MHL

10:00Légia Ťumeň - Avto 2:4
3. tretinaChaika - Ladya 2:4
3. tretinaLoko-76 - Sarmaty 2:1
3. tretinaReaktor - Biele Medvede 0:2
3. tretinaSputnik Almetievsk - Stalnye Lisy 1:2
14:00Mamuty Jugra - Omské Jastraby -:-

RUSKO: NMHL

16:00Dinamo 576 - Arktika -:-
16:00Sokol Novocheboksarsk - GUOR -:-

RUSKO: WHL - ženy

10:00Biele Medvede Ž - Nižnij Novgorod Ž 1:5
3. tretinaSverdlovsk Region Ž - Ufa Ž 1:5

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: Elite League

17:00Nottingham - Cardiff -:-
18:00Dundee - Sheffield -:-
19:00Coventry - Belfast -:-
19:00Fife - Manchester -:-

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

15:00Tingsryds - Mora -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra

15:00Kiruna - Sundsvall -:-
15:00Vännäs - Kiruna AIF -:-
16:00Kalix - Ostersund -:-
16:00Ornskoldsvik - Tegs -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Sodra

16:00Dalen - Kalmar -:-
16:00Halmstad - KRIF hockey -:-
16:00Karlskrona - Vimmerby -:-
16:00Nybro - Hanhals -:-
16:00Tranås - Morrums GoIS -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Vastra

16:00Borlange - Mariestad -:-
16:00Eskilstuna Linden - Skövde -:-
16:00Kumla - Koping -:-
16:00Nykopings SK - Lindlovens -:-
16:00Surahammar - Forshaga -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Ostra

16:00Hudiksvalls - Huddinge -:-
16:00Segeltorps IF - Enkopings -:-
16:00Stromsbro IF - Arlanda -:-
16:00Väsby - Vallentuna -:-
18:00Visby/Rím - Tyreso Hanviken -:-

ŠVÉDSKO: SuperElit U20

3. tretinaAIK U20 - MODO U20 2:3
3. tretinaDjurgården U20 - Timra U20 4:1
3. tretinaHV 71 U20 - Rogle U20 1:2
3. tretinaKarlskrona U20 - Linköping U20 1:3
3. tretinaLeksand U20 - Brynäs U20 2:1
3. tretinaMalmo U20 - Sodertalje U20 4:1
3. tretinaOskarshamn U20 - Färjestad U20 3:1
3. tretinaVäxjö U20 - Örebro U20 2:1
PrestávkaMora U20 - Västerås U20 0:1

ŠVÉDSKO: SDHL - ženy

15:30AIK Ž - MODO Ž -:-
16:00Leksand Ž - Göteborg Ž -:-
16:10SDE HF Ž - Luleå Ž -:-

TALIANSKO: IHL

18:00Varese - Alleghe -:-
18:45Como - Bressanone -:-

UKRAJINA: UHL

2. tretinaDonbass - Kremenchuk 0:0
16:00HC Mariupol - Dnipro Kherson -:-

USA: AHL

00:05Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms 2:1
01:00Belleville Senators - Laval Rocket 5:2
01:00Cleveland Monsters - Syracuse Crunch 5:4pp
01:00Hershey Bears - Charlotte Checkers 5:2
01:00Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins 7:3
01:05Providence Bruins - Bridgeport Islanders 2:1pen
01:05Springfield Thunderbirds - Hartford Wolf Pack 2:1
02:00Chicago Wolves - Rockford IceHogs 3:5
02:00Texas Stars - Iowa Wild 0:2
03:00Ontario Reign - San Diego Gulls 5:2
03:00Stockton Heat - Tucson Roadrunners 3:2
04:00Bakersfield Condors - Abbotsford Canucks 5:3
21:00Hartford Wolf Pack - Providence Bruins -:-
21:00Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms -:-
21:00Utica Comets - Rochester Americans -:-
21:05Springfield Thunderbirds - Bridgeport Islanders -:-
21:05Wilkes-Barre/Scranton - Charlotte Checkers -:-
22:00Toronto Marlies - Manitoba Moose -:-
00:00Texas Stars - Iowa Wild -:-

USA: SPHL

02:00OdloženéVermilion County Bobcats - Peoria Rivermen -:-
02:05Pensacola Ice Flyers - Birmingham Bulls 2:1
02:10Quad City Storm - Evansville Thunderbolts 2:3pen

USA: USHL

01:05Fargo Force - Lincoln Stars 5:4
01:05Omaha Lancers - Sioux City 2:3
01:05USA U18 - Madison Capitols 0:6
01:05Waterloo Black Hawks - Dubuque Fighting Saints 4:3pp
01:10Muskegon Lumberjacks - Chicago Steel 1:4
02:05Cedar Rapids - Des Moines Buccaneers 3:6

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - hokej livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.