REFRESH

Basketbal » Dnes » Všetky zápasy

FRANCÚZSKO: LNB

17:00Monako - Dijon -:-
17:00Štrasburg - Lyon-Villeurbanne -:-

ŠPANIELSKO: ACB

12:30Bilbao - Fuenlabrada 85:80
13:00Gran Canaria - Real Betis 94:70
17:00Breogan - Real Madrid -:-
18:30Baskonia - Tenerife -:-

TALIANSKO: Lega A

12:00Treviso - Sassari 64:71
16:30Pesaro - Tortona -:-
17:30Brescia - Basket Neapol -:-
18:30Cremona - Varese -:-
20:45Miláno - Venezia -:-

TURECKO: Super Lig

12:00Merkezefendi - Yalovaspor 73:87
3. štvrtinaTofas - Petkim Spor 56:53
17:00Afyon Belediye - Buyukcekmece -:-

ARGENTÍNA: Torneo Super 20

00:00Obras - Argentino 77:68
02:00Platense - Gimnasia 64:78
02:00San Lorenzo - Ferro 72:71

BELGICKO: Top Division - ženy

11:15Charleroi Ž - Mechelen Ž 63:91

BIELORUSKO: Premier League - ženy

12:00Horizont Minsk 2 Ž - BDU-Tsmoki Ž 72:65
13:00Olimpia Grodno Ž - Brest Ž 89:46
14:00Tsmoki Minsk Ž - Gomel Ž 70:43

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

19:00Mrkonjic Grad - Celik -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH Women

17:00KK Brcanka Ž - Play Off Sarajevo Ž -:-

CYPRUS: Division A

19:00Etha Encomi - Achilleas K. -:-

ČESKO: NBL

18:00BK Ústí nad Labem - Olomoucko -:-

ČESKO: 1. Liga

16:00Svitavy - Nový Jičín -:-
17:00Jihlava - Olomouc -:-
17:00Snakes Ostrava - Pardubice 2 -:-
17:30Polabi - Slavia Praha -:-
18:00Sokol Pisek - Pelhrimov -:-

ČESKO: ZBL - ženy

3. štvrtinaTrutnov Ž - Hradec Králové Ž 29:64

ČILE: LNB 2

00:00Arabe Valparaiso - Manquehue 69:87
00:00Liceo Curico - Boston C. C. 65:77
00:00Truenos De Talca - Tinguiririca 68:71pp
01:00Arturo Prat San Felipe - Stadio Italiano 75:83pp
22:00Boston C. C. - Tinguiririca -:-
22:00Brisas - Truenos De Talca -:-
22:00Liceo Curico - Arabe Valparaiso -:-
23:30Stadio Italiano - Sportiva Italiana -:-
00:00Manquehue - Arturo Prat San Felipe -:-

ČÍNA: CBA

05:00Jiangsu Dragons - Peking 71:87
05:00Shanxi Zhongyu - Ningbo Rockets 105:92
09:30Guangzhou - Liaoning 89:107
09:30Shanghai - Tianjin 120:94
4. štvrtinaXinjiang - Zhejiang Guangsha 61:100
4. štvrtinaZhejiang Chouzhou - Fujian 95:70

DÁNSKO: Dameligaen - ženy

16:00Sisu Ž - Falcon Ž -:-

EURÓPA: Jadranská liga

12:00Split - Studentski Centar 94:101pp
17:00Krka - Zadar -:-
18:00Borac - Mega Basket -:-
19:00FMP Belehrad - Mornar Bar -:-
21:00Crvena zvezda - Cedevita Olimpija -:-

EURÓPA: BNXT League

14:00Zwolle - Leiden 68:75
2. štvrtinaPhoenix Brussels - Liege 50:40
2. štvrtinaSpotter Leuven - Antwerp Giants 42:24

EURÓPA: Latvia-Estonian League

16:00Rapla - Rakvere Tarvas -:-
17:00TAL TECH - Tallinna Kalev -:-

EURÓPA: WBBL - ženy

12:00Tallinn University Ž - Liepajas Papirs/LSSS Ž 63:70
12:00TalTech Ž - Daugavpils Ž 51:58
13:00Neptunas Ž - BJBS Riga Ž 80:43

FILIPÍNY: Pohár - play-off

10:35San Miguel Beermen - TNT KaTropa 79:97

FÍNSKO: I Divisioona A

16:00Korikouvot - Kristika Turku -:-
16:00Munk. Kisapojat - Honka -:-
16:30Helsingin NMKY - Oulu -:-

FRANCÚZSKO: Pro B

15:45Boulazac - Quimper -:-

FRANCÚZSKO: Espoirs U21

13:00Monako U21 - Dijon U21 55:87

FRANCÚZSKO: LFB - ženy

1. štvrtinaTarbes GB Ž - La Roche Ž 11:9
16:00Lyon Ž - ESB Villeneuve Ž -:-

GRÉCKO: GBL

16:00Olympiakos - Promitheas -:-
19:00Larisa - Lavrio -:-

GRÉCKO: A1 Women

13:00Giannina Ž - Olympiakos Ž 62:70
4. štvrtinaLefkadas Ž - Dafni Ž 60:79
16:00Eleftheria Ž - Panathinaikos Ž -:-

GRÉCKO: A2 Women

11:00Apollon Kalamarias Ž - Panathlitikos Ž -:-
11:30Kavala Ž - Iraklis Ž -:-
12:00Aris Ž - Panseraikos Ž -:-
12:00Ippokratis Ž - Amyntas Ž -:-
12:00Proteas Voulas Ž - Santorini Ž -:-
12:30Athinaikos Ž - Kronos Ž -:-
13:30Ment Ž - Panorama Ž -:-
13:45Pylaia Ž - Aspis 2001 Ž -:-
16:45AEK Peristeriou Ž - Terpsithea Glyfadas Ž -:-

GRUZÍNSKO: Superliga

16:00Dinamo Tbilisi - TSU Hyunda -:-

HOLANDSKO: WBL Women

18:00Den Helder Ž - Utrecht Ž -:-

CHORVÁTSKO: Premijer liga

17:00Furnir - GKK Sibenka -:-
18:00Skrljevo - Cibona -:-
19:00Cedevita - Alkar -:-

CHORVÁTSKO: Prva Liga

19:00Dubrovnik - Medveščak -:-

CHORVÁTSKO: Premijer Liga Women

18:00Pula Moviter Ž - Medveščak Ž -:-
18:00Trešnjevka 2009 Ž - Mursa Osijek Ž -:-

ÍRSKO: Superliga

16:00Moycullen - Tralee Warriors -:-

ISLAND: Premier League - ženy

20:00Haukar Ž - Skallagrimur Ž -:-

IZRAEL: Superliga

17:00Bnei Herzliya - Hapoel Eilat -:-
18:55Nes Ziona - Hapoel Holon -:-
20:00Gilboa Galil - Maccabi Tel Aviv -:-

JAPONSKO: B.League

06:05Hiroshima D. - NeoPhoenix 84:72
06:05Toyama - Diamond Dolphins 74:99
07:05Hokkaido - Niigata 72:69
07:05Kyoto - Shiga 72:95
07:05Yokohama - Sun Rockers Shibuya 80:73
08:05Alvark - Shinshu 86:74
08:05Gunma - SeaHorses Mikawa 96:98pp
09:05Chiba - Akita 90:73
09:05Osaka - Shimane 92:77
12:05Ibaraki Robots - Utsunomiya Brex 69:84

JAPONSKO: W League Women

06:00Niigata Ž - Aisin Wings Ž 58:66

JUŽNÁ KÓREA: KBL

07:00Wonju DB - KoGas 81:82
09:00Soul Knights - Mobis Phoebus 89:81
11:00LG Sakers - KCC Egis 63:71

LITVA: LKL

16:00Siauliai - Zalgiris Kaunas -:-
16:20Prienai - Pieno Zvaigzdes -:-

LUXEMBURSKO: Total League

17:15Ettelbruck - Esch -:-
18:00Bertrange - Amicale Steesel -:-

LUXEMBURSKO: Total League Women

2. štvrtinaEttelbruck Ž - Esch Ž 11:23
16:00Bertrange Ž - Musel Pikes Ž -:-

MAĎARSKO: NB I. A

16:00Szedeak - OSE Lions -:-
18:00Szolnoki Olaj - Pécs VSK -:-

MAĎARSKO: 1. divízia - ženy

18:00Sopron Ž - UNI Győr Ž -:-

MEXIKO: LNBP

01:00Astros - Fuerza Regia 96:89
02:00Halcones de Xalapa - Dorados 82:79
02:00Libertadores - Panteras 105:101
03:00Soles - Abejas 86:80
22:00Astros - Fuerza Regia -:-
23:00Soles - Abejas -:-
00:00Halcones de Xalapa - Dorados -:-
00:00Libertadores - Panteras -:-

NEMECKO: BBL

2. štvrtinaBamberg - Heidelberg 40:28
2. štvrtinaBayern - Giessen 26:24
2. štvrtinaHamburg - Bayreuth 36:31
18:00Oldenburg - Alba Berlín -:-

NEMECKO: Pro A

16:30Rostock - Panthers Schwenningen -:-

NEMECKO: Pro B

16:00Coburg - Lowen -:-
16:00RSV Eintracht - Kolín n. R. -:-
16:00Sandersdorf - Iserlohn -:-

NEMECKO: DBBL - ženy

16:00GiroLive Ž - Freiburg Ž -:-
16:00Halle Ž - Marburg Ž -:-
16:00Heli Girls Ž - Rheinland Lions Ž -:-
16:00Keltern Ž - TK Hannover Ž -:-
16:00Saarlouis Ž - Gottingen Ž -:-

NÓRSKO: BLNO

14:00OdloženéGimle - Kongsberg Miners -:-
17:00Ammerud - Nidaros Jets -:-
17:00Bærum - Tromso -:-

NÓRSKO: Kvinneliga - ženy

3. štvrtinaHoybraten Ž - Tromsø Ž 30:53
17:00Bergen Ž - Bærum Ž -:-

POĽSKO: Energa Basket Liga

17:30Ostrow Wielkopolski - Trefl Sopot -:-

POĽSKO: 1. Liga

19:00Slask Vroclav II - Lublin 2 -:-

POĽSKO: Energa Basket Liga - ženy

13:00Polonia V. Ž - Gorzow Ž 73:84
17:00Artego Bydgoszcz Ž - Polkowice Ž -:-
17:00GTK Gdyňa Ž - Lublin Ž -:-
17:00Torun Ž - Sleza Wroclaw Ž -:-

PORTORIKO: BSN - play-off

02:00Cangrejeros - Capitanes De Arecibo 86:96
02:00Cariduros Fajardo - Brujos de Guayama 90:87

PORTUGALSKO: LPB

16:30CD Povoa - CAB Madeira -:-

PORTUGALSKO: Proliga

19:45Benfica B - Galitos -:-

PORTUGALSKO: LFB Women

16:00Gdessa Barreiro Ž - Galitos Ž -:-
16:00Guifoes Ž - Benfica Ž -:-
16:30Uniao Sportiva Ž - Olivais Ž -:-
18:00CDEFF Ž - Vitoria Ž -:-

RAKÚSKO: Superliga

17:30Klosterneuburg - UBSC Graz -:-

RAKÚSKO: 2. liga

16:00Basket Flames - Worthersee Piraten -:-
16:00Wagram - Raiders Tirol -:-

RAKÚSKO: Superliga Women

18:00UBI Graz Ž - Duches Klosterneuburg Ž -:-
19:00Basket Flames Ž - UBSC-DBBC Graz Ž -:-

RUMUNSKO: A-divízia - prvá fáza

17:30Dinamo Bukurešť - CSM Targu Jiu -:-

RUMUNSKO: Liga National Women - prvá fáza

18:00Sepsi S. Ž - Phoenix Constanta Ž -:-

RUSKO: VTB liga

10:00Enisey - Unics Kazaň 80:83pp
13:00Lokomotiv Kuban - Zenit Petrohrad 79:106

RUSKO: Premier League - ženy

09:00Novosibirsk Ž - MBA Moskva Ž 66:79
14:00Dynamo Moskva Ž - UMMC Ekaterinburg Ž 58:91
14:00Enisey Krasnojarsk Ž - Dynamo Kursk Ž 61:87
14:00Noginsk Ž - Rostov Ž 69:89
2. štvrtinaSpartak Moskva Ž - Samara Ž 41:41
16:00Nadežda Ž - Nika Siktivkar Ž -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM

19:00Helios Domžale - Lasko -:-

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL Cup

16:00Plymouth City Patriots - London Lions -:-
19:00Glasgow Rocks - Newcastle Eagles -:-

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: WBBL - ženy

16:00Caledonia Pride Ž - Durham Palatinates Ž -:-
17:00Leicester Riders Ž - Sheffield Hatters Ž -:-
17:30Gloucester Ž - Manchester Mystics Ž -:-

SRBSKO: 1. liga

18:00OKK Belehrad - Leskovac Zdravlje -:-
18:00Vojvodina Novi Sad - OKK Novi Pazar -:-

SRBSKO: 1. ŽLS ženy

17:00Vojvodina Ž - Partizan Ž -:-
18:30Duga Ž - Art Basket Ž -:-

ŠPANIELSKO: LEB Oro

12:00Castello - Basquet Girona 72:67
12:15Prat Joventut - Oviedo 62:91
12:30Alicante - Melilla 75:78
12:30Almansa - Palencia 75:96
12:30Caceres - Huesca 90:83pp
17:00Mallorca Palma - Estudiantes -:-
18:00Iraurgi SB - Lleida -:-
19:00Granada - Leyma Coruna -:-
20:00Real Valladolid - Gipuzkoa -:-

ŠPANIELSKO: LEB Plata

12:00Menorca - Alginet 84:69
18:00Benicarlo - Real Canoe -:-
19:00Clavijo - Zornotza ST -:-

ŠPANIELSKO: Liga Femenina - ženy

18:05Uni Girona Ž - Leganes Ž -:-
18:45Zaragoza Ž - IDK Gipuzkoa Ž -:-
20:30Ensino Ž - Gran Canaria Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: SB League

16:00Lugano - Sdent BBC Nyon -:-

ŠVAJČIARSKO: SB League - ženy

16:00Geneve Ž - Fribourg Ž -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

16:00RIG Mark - Norrort -:-

ŠVÉDSKO: Basketettan Women

12:00Alvik 2 Ž - BG Lulea Ž 51:82
12:00Wetterbygden Sparks 2 Ž - Onsala Ž 81:62
13:00Norrkoping 2 Ž - Marbo Ž 104:34
13:30Lobas Ž - Huddinge Ž 54:30
14:00Norrort Ž - Umeå IK Ž -:-
15:00AIK Basket Ž - Lulea Stars Ž -:-
16:00Malbas Malmo Ž - RIG Mark Ž -:-

TALIANSKO: Serie A2

12:00Trapani - Mantova 64:72
17:00Cantu - Basket Torino -:-
18:00Assigeco Piacenza - Treviglio -:-
18:00Bakery Piacenza - Pistoia -:-
18:00Baltur Cento - Verona -:-
18:00Fabriano - San Severo -:-
18:00Ferrara - Ravenna -:-
18:00Forli - Stella Azzurra -:-
18:00Chieti Basket - Eurobasket Roma -:-
18:00Latina - Chiusi -:-
18:00Orzinuovi - Monferrato -:-

TALIANSKO: Serie A1 - ženy

18:00Benátky Ž - San Martino Ž -:-
18:00Lucca Ž - Libertas Moncalieri Ž -:-
18:00Ragusa Ž - Costa Masnaga Ž -:-
18:00Sassari Ž - Empoli Ž -:-
19:00Schio Ž - San Giovanni Ž -:-

TALIANSKO: Serie A2 Women - North

18:00Torino Teen Ž - Scrivia Ž -:-

TALIANSKO: Serie A2 Women - South

PrestávkaSavona Ž - Cagliari Ž 35:32
1. štvrtinaCivitanova Marche Ž - Patti Ž 8:11
16:00Capri Ž - Valdarno Ž -:-
18:00Spezia Ž - Firenze Ž -:-

TURECKO: TBL

13:00Sigortam.net ITU - Antalya Gunesi 73:51
PrestávkaBalikesir - Samsunspor 41:43
16:30Ankara Kolejliler - Bornova -:-

TURECKO: KBSL - ženy

13:00Elazig Il Ozel Idare Ž - Hatay Ž 61:103
14:00Besiktas Ž - Nesibe Aydin Ž 58:74
2. štvrtinaBellona Kayseri Ž - CBK Mersin Ž 26:36
16:00Ormanspor Ž - Izmit Belediyespor Ž -:-

TURECKO: TKBL Women

13:00Canik Belediye Ž - Ferhatoglu Ž 47:90

UKRAJINA: FBU Superleague

12:00Kharkivski Sokoly - Odessa 79:68
13:00Dnipro - Khimik Yuzhny 84:88
13:00Ternopil-TNEU - Prometey 71:82
2. štvrtinaKyiv Basket - BK Zaporozhye 26:27

USA: WNBA - play-off

21:00Chicago Sky Ž - Phoenix Mercury Ž -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.