REFRESH

Volejbal » Dnes » Všetky zápasy

POĽSKO: PlusLiga

14:45Rzeszow - Czarni Radom -:-
17:30Gdansk - Cuprum -:-
20:30Slepsk Suwalki - Olsztyn -:-

TALIANSKO: SuperLega

15:30Lube Civitanova - Piacenza -:-
18:00Milano - Monza -:-
18:00Verona - Perugia -:-
20:30Vibo Valentia - Trentino -:-

ANGLICKO: Super League

13:00Malory Eagles - Tendring -:-
13:30Durham - Newcastle -:-

ANGLICKO: Super League - ženy

14:30Derbyshire Ž - Cambridge Ž -:-
15:30Malory Eagles Ž - Tendring Ž -:-

BELGICKO: Pohár

17:00Lint - Waremme B -:-

BELGICKO: Liga A - ženy

17:30Michelbeke Ž - Gent Ž -:-

BELGICKO: Pohár ženy

18:00Geel Ž - Cristal Alken Jeval Ž -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer liga

16:00Jedinstvo - Mladost Brcko -:-

BULHARSKO: Supercup

3. setHebar - Neftohimic Burgas 1:1

ČESKO: 1. liga - ženy

10:00Skola volejbalu Ž - České Budějovice Ž -:-

DÁNSKO: Volleyligaen

15:00Amager - Aarhus -:-

DÁNSKO: 1. divízia západ

16:00Bedsted - Randers -:-

DÁNSKO: 1. divízia východ

12:00Frederiksberg - Amager 2 3:1
12:00Gentofte 2 - DTU 3:0
12:00Hvidovre VK 2 - Grondal 0:3
13:30VLI - Koge -:-

DÁNSKO: Volleyligaen - ženy

4. setAmager Ž - ASV Elite Ž 1:2

DÁNSKO: 1. divízia západ - ženy

10:00Kolding Ž - Fortuna Odense Ž 3:0
14:00Bedsted Ž - Randers Ž -:-

DÁNSKO: 1. divízia východ - ženy

11:30VLI Ž - Koge 2 Ž -:-
14:00Gentofte 2 Ž - DTU Ž -:-
14:00Lynge Ž - Lyngby Ž -:-

ESTÓNSKO: Esiliiga

11:00Neemeco - Eesti Maaulikooli 1:3
11:00Noortekoondis - Tallin University 0:3
12:00Kiili - Liider 3:2
12:00Valio Voru - Rakvere 0:3
13:00Viljandi - Saaremaa 3:0
15:00Jarvamaa - Poltsamaa -:-

EURÓPA: Baltická Liga

15:00Amber Queen Klaipedos - Biolars/Olaine -:-
16:00BIGBANK Tartu - TTU -:-

EURÓPA: Balti liga - ženy

11:00Alytus Ž - Tartu Ulikool Ž 1:3
11:00Jelgava Ž - Latvijas Universitate Ž 3:0
11:00Kaunas Ž - Famila/Voru VK Ž 3:0
11:00VK miLATss Ž - Noortekoondis Ž 1:3
1. setAusrine KKSC Ž - Tallinna Ž 0:0

FÍNSKO: Mestaruusliiga - ženy

16:00LiigaPloki Ž - WoVo Ž -:-

FRANCÚZSKO: Ligue A - ženy

17:00Le Cannet Ž - Venelles Ž -:-

GRÉCKO: A1

15:30Panathinaikos - Kifisia -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy

15:30FAST Ž - Eurosped Ž -:-

CHORVÁTSKO: Superliga

15:00Mok Rovinj - Mok Mursa -:-

CHORVÁTSKO: Superliga - ženy

17:00Kaštela Ž - Karlovač Ž -:-
18:00Rijeka Ž - Split Ž -:-
19:30Dinamo Zagreb Ž - Mladosť Ž -:-

CHORVÁTSKO: Prva Liga - ženy

16:30Zadar Ž - Sinj Ž -:-

ISLAND: Mizunodeild

15:00Throttur Nes - Throttur Vogum -:-
15:00Vestri - Akureyri -:-

JAPONSKO: V.League

06:00Osaka Sakai - Oita Miyoshi 3:0
06:00Suntory Sunbirds - FC Tokyo 3:2
07:00Panasonic Panthers - Nagoya 3:1

JAPONSKO: V.League - ženy

05:00Body Queenseis Ž - JT Marvelous Ž 0:3
06:00Denso Airybees Ž - PFU Blue Cats Ž 3:0
06:00Hisamitsu Springs Ž - Hitachi Ž 3:1
06:00NEC Red Rockets Ž - Kurobe Aqua Fairies Ž 3:1
07:00Okayama Seagulls Ž - Ageo Ž 0:3

JUŽNÁ KÓREA: Volejbalová liga

10:00Hyundai Skywalkers - Ansan OK 3:1

JUŽNÁ KÓREA: Liga - ženy

07:30Hyundai E&C Hillstate Ž - IBK Ž 3:1

LOTYŠSKO: Nacionala Liga

15:00Riga - Ozolnieki -:-
17:00Aizpute - Kuldigas -:-

MAĎARSKO: NB I

17:30Dunaferr - MAFC -:-
18:00Nyiregyhaza - Miškovec -:-
18:00Penzugyőr - Debrecín -:-
19:30Kecskemeti RC - Kistext -:-

MAĎARSKO: NB I - ženy

18:15MCM Kaposvari Ž - Nyiregyhaza Ž -:-

NEMECKO: 1. Bundesliga

15:00Netzhoppers - Giesen -:-
16:00Unterhaching - Luneburg -:-
17:30UV Frankfurt - Duren -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga Sever

16:00Essen - VCO Berlín -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga Juh

16:00Delitzsch - Dresden -:-
16:00Muhldorf - Freiburg -:-

NEMECKO: 1. Bundesliga - ženy

16:00Wiesbaden Ž - Vilsbiburg Ž -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga sever - ženy

15:00Emlichheim Ž - Berlín Ž -:-
16:00Kolín n. R. Ž - VCO Berlín Ž -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga juh - ženy

15:00Dingolfing Ž - SV Lohhof Ž -:-
16:00Grimma Ž - Bad Soden Ž -:-

NÓRSKO: Eliteserien

3. setNTNUI - Viking 1:1
14:30OSI - Førde -:-

NÓRSKO: Eliteserien - ženy

1. setFørde Ž - Randaberg Ž 0:0
15:30NTNUI Volley Ž - Viking TIF Ž -:-

POĽSKO: TAURON Liga Women

17:00Budowlani Lodz Ž - Legionowo Ž -:-

PORTUGALSKO: 1. divízia - ženy

16:00Boavista Ž - Vilacondense Ž -:-
16:00Lusofona Ž - Famalicao Ž -:-
17:00AJM/FC Porto Ž - Sporting Ž -:-
17:00Leixoes Ž - SC Espinho Ž -:-
17:00Porto Volei Ž - Clube Kairos Ž -:-
18:00CD Aves Ž - Castelo Maia Ž -:-
18:30Vitoria Guimaraes Ž - Benfica Ž -:-

RAKÚSKO: 2. Bundesliga - prvá fáza

15:00Graz - Akad. Graz -:-
17:30Liebenau - UVC Graz 2 -:-

RAKÚSKO: Pohár

14:00UVC Graz - Ried -:-
14:30Dobling - Weiz -:-
16:00Oberndorf - Hausmannstatten -:-
16:00Sokol Wien - Amstetten NO -:-
17:00hotVolleys - St. Polten -:-
17:00Steyr - TSV Hartberg -:-
18:30SV Salzburg - Tirol Innsbruck -:-

RAKÚSKO: 2. Bundesliga - ženy - prvá fáza

20:00Liebenau Ž - UVC Graz 2 Ž -:-

RAKÚSKO: Pohár - ženy

12:00Union Alt-Brigittenau Ž - ATSE Graz Ž 0:3
13:00Seekirchen Ž - Eisenerz/Trofaiach Ž -:-
14:00Brunnenbau Ž - SU Inzingvolley Ž -:-
15:00Wolfsberg Ž - Linz-Steg Ž -:-
16:00Wildcats Ž - SG SVS Post Ž -:-
18:30Bruckl Ž - Hartberg Ž -:-
18:30VBK Klagenfurt Ž - UVC Graz Ž -:-
19:30Salzburg Ž - SG TI-Volley Ž -:-

RUSKO: Vysshaya Liga А

4. setTarhan - Barnaul 1:2
1. setNovokuybyshevsk - Lokomotiv Izumrud 0:0
1. setŤumeň - Magnitka-Universitet 0:0
15:00Groznyj - Avtomobilist -:-
16:00Akadémia Kazaň - Volzhanin Kostroma -:-
16:00Iskra - MGTU Moskva -:-
17:00Yaroslavl - CSKA Moskva -:-

RUSKO: Superliga - ženy

17:00Minchanka Ž - Nižnij Novgorod Ž -:-

SRBSKO: Liga

17:30Radnicki - Mladi Radnik -:-
18:00Gornji Milanovac - Subotica -:-

SRBSKO: Liga - ženy

17:00Partizan Ž - Zeleznicar Ž -:-

ŠPANIELSKO: Superliga - Ženy

16:00Barca Ž - Alcobendas Ž -:-
18:30Las Palmas Ž - Sant Cugat Ž -:-
19:30La Laguna Ž - Sayre Mayser Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: NLA

17:00Luzern - Lausanne -:-

ŠVAJČIARSKO: NLA - ženy

17:00Val-de-Travers Ž - Dudingen Ž -:-
17:30NUC Volleyball Ž - Franches Montagnes Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitserien

1. setFalkoping - Hylte/Halmstad 0:0
15:00Floby - Orkelljunga -:-
16:00Uppsala - Vingaker -:-
17:00Sollentuna - Sodertelge -:-

ŠVÉDSKO: Elitserien - ženy

1. setIKSU Ž - Örebro Ž 0:0
14:30Sollentuna Ž - Lindesberg Ž -:-
16:30Falkoping Ž - Hylte/Halmstad Ž -:-

TALIANSKO: Serie A2

18:00Cuneo Volley - BCC-NEP Castellana -:-
18:00HRK Motta di Livenza - Brescia -:-
18:00Lagonegro - Mondovi -:-
18:00Lupi Santa Croce - Porto Viro -:-
18:00Ortona - Cantu -:-
18:00Reggio Emilia - Siena -:-

TALIANSKO: Serie A1 - ženy

17:00Monza Ž - Chieri '76 Ž -:-
17:00Novara Ž - Casalmaggiore Ž -:-
17:00Perugia Ž - Firenze Ž -:-
17:00Rím Ž - Conegliano Ž -:-
17:00Vallefoglia Ž - UYBA Busto Arsizio Ž -:-
20:30Trentino Ž - Cuneo Ž -:-

TALIANSKO: Serie A2 - ženy

17:00Albese Ž - Club Italia Ž -:-
17:00Altino Ž - Sant'Elia Ž -:-
17:00Anthea Vicenza Ž - Montecchio Ž -:-
17:00Martignacco Ž - Talmassons Ž -:-
17:00Mondovi Ž - Pinerolo Ž -:-
17:00Pallavolo Sicilia Ž - PVT Modica Ž -:-
17:00Ravenna Ž - Marignano Ž -:-
17:00Sassuolo Ž - Macerata Ž -:-
17:00Seap Dalli Cardillo Ž - Marsala Ž -:-

TURECKO: Efeler Ligi

5. setAltekma - Sorgun 2:2
3. setSolhan Spor - Arkasspor 0:2
3. setSpor Toto - Cizre Bld 2:0
14:30Belediye Plevne - Fenerbahce -:-
15:30Ziraat Bankasi - Bursa -:-

TURECKO: 1. Ligi Women

12:00Cukurova Bld Ž - Mersin B Sehir Ž 3:1
12:00Gaziantep Merinos Ž - Mert Kaan Sigorta Ž 3:0
12:00Vakifbank 2 Ž - Numune Genclik Ž 3:0
3. setSigorta Sakarya Ž - Edremit Bld. Ž 1:1
3. setAdam Voleybol Ž - Ilbank Ž 0:2
3. setCanakkale Ž - Bahcesehir Universitesi Ž 1:1
3. setMihaliccik Ž - Besiktas Ž 0:2
4. setMuratpasa Ž - Fenerbahce 2 Ž 2:1
1. setTurkuaz Seramik OSB Ž - Kolejliler Ž 0:0
15:00Istanbul BB Ž - Goztepe Ž -:-
15:00Karsiyaka Ž - Sivrihisar Ž -:-
17:00Bahcelievler Ž - Buyukcekmece Akademisi Ž -:-

UKRAJINA: Superliga

11:30VNAU - Barkom 0:3
14:30Zhytychi Zhytomyr - Epitsentr Podoliani -:-

UKRAJINA: Superliga - ženy

15:00Prometey Ž - Ternopil Ž -:-
17:30Alanta Ž - Polesie Zhytomyr Ž -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - volejbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.