REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

ANGLICKO: Premier League

43'Leeds - Liverpool 0:1

ANGLICKO: Professional Development League

12:00Wigan U23 - Ipswich U23 1:1
14:00Coventry U23 - Swansea U23 0:0

ANGLICKO: Premier League 2

13:00Wolves U23 - West Brom U23 1:1
17:00West Ham U23 - Everton U23 2:1
84'Blackburn U23 - Liverpool U23 2:1
79'Leicester U23 - Southampton U23 4:1
84'Stoke U23 - Newcastle U23 2:1

ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional

23:00Independiente - Defensa y Justicia 1:0
02:00Colon - Godoy Cruz 2:2
23:00Banfield - Platense -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

01:00Ind. Rivadavia - Club A. Guemes 1:1
19:00Nueva Chicago - San Martin Tucuman 0:1
43'Tigre - Deportivo Maipu 1:0
23:00Chacarita Juniors - Belgrano -:-
23:00Quilmes - Agropecuario -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal

23:15Sarmiento Resistencia - Union Sunchales 0:0
00:00Sportivo Las Parejas - Racing Cordoba 0:0

ARGENTÍNA: Primera C - Apertura

56'Victoriano A. - Claypole 0:1

ARMÉNSKO: Premier League

17:00Urartu - Pjunik Jerevan 0:1

ARMÉNSKO: First League

13:00Ararat Jerevan 2 - Ararat-Armenia 2 1:1
14:00BKMA - Pjunik Jerevan 2 3:0

BELGICKO: 1B Pro League

85'Deinze - Westerlo 0:1

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

13:30Din. Minsk 2 - Gomel 2 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

23:30Boavista - Vasco 2:2

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho - prvá fáza

01:00Brasil de Pelotas - Sao Luiz 1:0
01:00Gremio - Novo Hamburgo 3:1

BRAZÍLIA: Campeonato Goiano

53'Ipora - Jaragua 1:1

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista

01:00Botafogo SP - Palmeiras 0:0
01:00Santos - Inter de Limeira 2:1
03:00Corinthians - Ituano 2:0

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano

23:00Sete de Setembro - Sport Recife 0:2

BRAZÍLIA: Brasileiro Women

01:00Palmeiras Ž - Ferroviaria Ž 2:2
01:00Sao Jose Ž - Avai Kindermann Ž 0:1

BULHARSKO: Vtora liga

14:00Hebar - Lok. Gorna 2:1
16:00Kariana Erden - Litex Loveč 0:3
16:00Septemvri Simitli - Ludogorets II 1:1
16:00Septemvri Sofia - Sozopol 4:0
16:00Yantra Gabrovo - Svoge 0:1
16:15Strumska Slava - Lok. Sofia 0:2
18:30Pirin Blagoevgrad - Dobrudzha 4:0

CYPRUS: 1. liga - skupina o udržanie

16:00Achnas - Paphos 0:2
18:00Nea Salamis - Karmiotissa 1:1

ČILE: Primera B

23:00Arica - Cobreloa 0:0
00:00CD Santa Cruz - U. De Concepcion 2:2
00:00San Luis - Rangers 0:1
13'S. Morning - Magallanes 0:0
00:00Copiapo - Deportes Temuco -:-

DÁNSKO: Superliga - skupina o titul

19:00Randers - Midtjylland 0:0

EKVÁDOR: Liga Pro - prvá fáza

01:00Emelec - Tecnico U. 2:0

FRANCÚZSKO: National

18:30Bastia - Sporting Club Lyon 1:0
18:30Quevilly Rouen - Annecy 1:1

GAMBIA: GFA League

23:00Gamtel - Tallinding United 1:0

GHANA: Premier League

12:00Dreams - Karela 1:0

GRÉCKO: Superliga - skupina o udržanie

18:30Lamia - AEL Larissa 0:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

23:30Xelaju - Guastatoya 1:1

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Racing Haitien - Ouanaminthe 0:2
00:00Capoise - Baltimore 1:0
00:00Tempete - Juventus 0:0

HOLANDSKO: Eerste Divisie

85'Jong PSV - Graafschap 0:2

INDONÉZIA: Menpora Cup - play-off

15:30PSS Sleman - Persib 1:1

IRÁN: 1. divízia

17:15Arman Gohar - Malavan 2:1
17:30Shahin Bushehr - Navad Urmia 0:0
17:45Astara - Baderan Tehran 0:3
17:45Gol Reyhan Alborz - Chooka Talesh 1:1
17:45Havadar SC - Khooshe Talaee 1:3
17:45Kheybar Khorramabad - Pars Janoobi Jam 3:1
18:00Fajr Sepasi - Mes Kerman 0:1
19:30Esteghlal Khuzestan - Esteghlal Molasani 3:1

IZRAEL: Ligat ha'Al - skupina o udržanie

19:15Beitar Jeruzalem - Bnei Yehuda 2:2

IZRAEL: Leumit League - skupina o postup

18:00H. Ironi Rishon - Nes Tziona 0:1
18:00Nof Hagalil - Hapoel Jerusalem 1:1

IZRAEL: Leumit League - skupina o udržanie

18:00H. Akko - MS Kafr Qasim 2:3

JORDÁNSKO: Premier League

13'Al Buqaa - Al-Faisaly Amman 0:1

KATAR: QFA Cup

43'Al Bidda - Al Ahli Doha 0:1
43'Al Khor - Al Mesaimeer 0:1

KAZACHSTAN: 1. liga

11:00Zhetysu - Ordabasy 0:4
13:00Aktobe - Šachtar K. 0:3
15:00Kajrat Almaty - Tobol 2:2
15:00Turan - Kaspij Aktau 2:2

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

23:00ADR Jicaral - Grecia 1:0
00:00Saprissa - Alajuelense 0:5
02:00San Carlos - Santos DG 1:0

KUVAJT: Premier League

43'Al Kuwait - Al Sahel 1:1
43'Khaitan - Al-Fahaheel 0:2

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

17:00Valmiera - Spartaks 2:0

MALI: Premiere Division

18:30USC Kita - CS Duguwolofila -:-
19:00ASOM - US Bougouni -:-
19:00AS Police - CAS de Sevare -:-

MAROKO: Botola Pro

00:00Difaa El Jadidi - Tanger 0:0
00:00Maghreb Fez - Chabab Mohammedia 1:1
00:00Youssoufia Berrechid - FAR Rabat 1:1

MAURETÁNIA: Ligue 1

23:15Armee - Sahel 0:1
01:15Tevragh-Zeina - Police 1:2
18:00Kedia - Ksar -:-

MEXIKO: Liga MX - Clausura

02:00Santos Laguna - Toluca 3:1
04:06Monterrey - Pachuca 0:1

MEXIKO: Liga Premier Serie A - play-off

23:00La Piedad - Irapuato 1:1

MEXIKO: Liga MX Women - Clausura

23:00Leon Ž - Atl. San Luis Ž -:-
23:00Toluca Ž - Santos Laguna Ž -:-
00:00Monterrey Ž - Club America Ž -:-

MOLDAVSKO: Pohár

12:00Dinamo-Auto - Codru Lozova 2:1pp
12:00Floresti - Petrocub 1:2pp

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura

23:00Chinandega - CD Junior 2:1
02:00Managua FC - Juventus Managua 4:1

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

00:00Esteli U20 - Jalapa U20 -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Apertura

23:45Cerro Porteno - Libertad 0:3

POĽSKO: Central Youth League

11:00Zaglebie U18 - Korona Kielce U18 3:3

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

19:00Covilha - Arouca 1:2
43'Vizela - Benfica B 0:0

PORTUGALSKO: Taca Revelacao U23

15:00Belenenses U23 - Famalicao U23 0:1
18:00Portimonense U23 - Estoril U23 2:3

RUMUNSKO: Liga 2 - skupina o titul

15:00Mioveni - ASU Poli Timisoara 4:0
17:30Csikszereda M. Ciuc - Calarasi 1:2
87'U Craiova 1948 - Rapid Bukurešť 1:0

SALVÁDOR: Primera Division - Clausura - 2. fáza

23:00Municipal Limeno - Santa Tecla 2:1
23:30FAS - Atletico Marte 4:3

SAUDSKÁ ARÁBIA: Division 1

PrestávkaAl-Nahda - Al Adalh 0:1
PrestávkaAl Thuqbah - Al Bukayriyah 0:0
PrestávkaNajran - Al Jeel 0:0
45+'Al Feiha - Al Draih 0:0
28'Arar - Al-Kawkab 0:0
28'Jeddah - Hajer 0:0

SRBSKO: Prva Liga

16:00IMT Novi Beograd - Kolubara 1:0

SRBSKO: Srpska Liga - Belgrade

11:00Stepojevac Vaga - Teleoptik 0:0

SRÍ LANKA: Super League

13:00Colombo - New Young's SC 4:0
16:00Blue Star - Red Star 2:4

SVET: Prípravné zápasy

18:00New Amsterdam (Usa) - LA Force (Usa) 2:3
23:00Stumptown Ath. (Usa) - California Utd. (Usa) -:-

SÝRIA: Pohár

14:00Al Karamah - Jableh 1:2
14:00Hottin - Al-Ittihad 1:0pen

ŠPANIELSKO: LaLiga2

19:00Leganes - Ponferradina 1:1
43'Almeria - Espanyol 0:0

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 13 - skupina o postup

18:00Cartagena B - Real Murcia B 2:0

ŠVAJČIARSKO: Challenge League

85'Winterthur - Thun 1:2

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Göteborg - AIK Štokholm 2:0
19:00Varbergs - Elfsborg 1:3

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00Norrby - Jonkopings 2:0

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

68'Haninge - Taby 1:0

TALIANSKO: Serie C - skupina B

43'Triestina - Sudtirol 1:0

TURECKO: 1. Lig

12:30Umraniyespor - Ankaraspor 4:3
15:00Altay - Adanaspor 4:1
15:00Bandirmaspor - Boluspor 2:3
18:00Samsunspor - Bursaspor 4:1

UKRAJINA: Druha Liga

11:00Karpaty Halych - Volyn Lutsk 2 2:0
12:00Rubikon Kyiv - Karpaty 0:3
13:00MFC Metalurh - Yarud Mariupol 2:1
13:00Nyva Vinnytsya - Uzhhorod 4:1
13:00Real Pharma - Peremoga Dnipro 2:0
14:00Metal Kharkiv - Mykolaiv 2 6:0
15:00Dnipro Cherkasy - Nikopol 2:1
15:00Podillya Khmelnytskyi - Bukovyna 3:1

USA: MLS

23:30Columbus Crew - Philadelphia Union 0:0
04:00Vancouver Whitecaps - Portland Timbers 1:0

VENEZUELA: Primera Division - prvá fáza

23:00Gran Valencia - Carabobo 1:0
01:00Zamora - Portuguesa 0:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.