REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

AFRIKA: CAF Liga majstrov - play-off

18:00Esperance Tunis - Al Ahly -:-
21:00Wydad - Kaizer -:-

ALŽÍRSKO: Divízia 1

18:00Belouizdad - Paradou -:-
18:00Magra - Bel Abbes -:-
18:00Oran - MC Alger -:-
18:00Tlemcen - Medea -:-
18:00OdloženéUSM Alger - Kabylie -:-
21:00Biskra - Relizane -:-
21:00Saoura - Skikda -:-

ALŽÍRSKO: Ligue 2

17:00Amal Bou Saada - Msila -:-
17:00Arba - MO Bejaia -:-
17:00Arzew - Temouchent -:-
17:00Bejaia - Ben Aknoun -:-
17:00CR Beni Thour - Harrach -:-
17:00CRB Ouled Djellal - Khroub -:-
17:00El Kerma - ASM Oran -:-
17:00El Khemis - Remchi -:-
17:00Chelghoum - Annaba -:-
17:00Khenchela - Tadjenant -:-
17:00Lakhdaria - USM Blida -:-
17:00MO Constantine - Eulma -:-
17:00MSP Batna - Batna -:-
17:00Oued Sly - Ain Ouessara -:-
17:00RC Kouba - Widad Adabi de Boufarik -:-
17:00RC Oued Rhiou - JSM Tiaret -:-
17:00Saida - SC Ain Defla -:-
17:00Telaghema - US Chaouia -:-

ALŽÍRSKO: U21 League

11:00Belouizdad U21 - Paradou U21 -:-
11:00Biskra U21 - RC Relizane U21 -:-
11:00Magra U21 - Bel Abbes U21 -:-
11:00Oran U21 - MC Alger U21 -:-
11:00Saoura U21 - Skikda U21 -:-
11:00Tlemcen U21 - Medea U21 -:-
11:00OdloženéUSM Alger U21 - Kabylie U21 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Onze Bravos - Baixa de Cassanje -:-
16:00Sagrada - Santa Rita -:-
16:30Sporting de Cabinda - Progresso -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal

20:00Camioneros Buenos Aires - Olimpo -:-
20:00Def. Pronunciamiento - Racing Cordoba -:-
20:00Desamparados - Independiente Chivilcoy -:-
20:00Ferro Gen. Pico - Circulo Deportivo -:-
20:00Huracan Las Heras - Deportivo Madryn -:-
20:00Juventud Unida Universitario - Club Sportivo Penarol -:-
20:00Sol de Mayo - Ciudad Bolivar -:-
20:00Villa Mitre - Cipolletti -:-
20:30CDJU Gualeguaychu - Boca Unidos -:-
20:30Sarmiento Resistencia - Douglas Haig -:-
20:45Defensores Belgrano VR - Chaco For Ever -:-
21:00Sportivo Belgrano - Gimnasia E.R. -:-
22:00OdloženéBoca Unidos - Sportivo Belgrano -:-
22:00OdloženéCDJU Gualeguaychu - Sarmiento Resistencia -:-
22:00OdloženéCipolletti - Juventud Unida Universitario -:-
22:00OdloženéCirculo Deportivo - Sansinena -:-
22:00OdloženéCiudad Bolivar - Villa Mitre -:-
22:00OdloženéClub Sportivo Penarol - Sol de Mayo -:-
22:00OdloženéDouglas Haig - Defensores Belgrano VR -:-
22:00OdloženéFerro Gen. Pico - Desamparados -:-
22:00OdloženéGimnasia E.R. - Union Sunchales -:-
22:00OdloženéChaco For Ever - Central Norte -:-
22:00OdloženéIndependiente Chivilcoy - Camioneros Buenos Aires -:-
22:00OdloženéOlimpo - Deportivo Madryn -:-
22:00OdloženéRacing Cordoba - Crucero del Norte -:-
22:00OdloženéSportivo Estudiantes - Huracan Las Heras -:-
22:00OdloženéSportivo Las Parejas - Def. Pronunciamiento -:-

ARUBA: Division di Honor

00:00Racing Club Aruba - Dakota -:-

AUSTRÁLIA: A-League - play-off

11:05Sydney FC - Adelaide United -:-

AUSTRÁLIA: NPL ACT

PrestávkaWest Canberra Wanderers - Canberra Croatia 0:2
09:30Monaro Panthers - Belconnen United -:-

AUSTRÁLIA: NPL Northern NSW

09:00Weston Workers - Valentine -:-

AUSTRÁLIA: NPL South Australian

07:00Adelaide U21 - NE Metrostars -:-
07:30Adelaide Raiders - Adelaide Olympic -:-
07:30Blue Eagles - South Adelaide -:-
07:30Campbelltown City - Croydon -:-
07:30Sturt Lions - Adelaide Comets -:-
09:30Adelaide City - Cumberland Utd. -:-

AUSTRÁLIA: NPL Tasmania

06:15Devonport - Launceston -:-
06:30Riverside Olympic - Kingborough Lions -:-
08:30Clarence Zebras - South Hobart -:-
10:30Olympia Warriors - Glenorchy Knights -:-

AUSTRÁLIA: NPL Victoria

07:00Avondale FC - Dandenong City -:-
09:30Hume City - Melbourne Knights -:-
11:00Dandenong - Eastern Lions -:-

AUSTRÁLIA: NPL Western Australia

09:00Armadale - Perth Glory U21 -:-
09:00Balcatta - Joondalup -:-
09:00Bayswater City - Inglewood -:-
09:00Perth SC - Gwelup Croatia SC -:-
09:00Rockingham City - Sorrento -:-

AUSTRÁLIA: Brisbane Premier League

10:00Gravatt - St. George Willawong -:-
10:15The Gap - Univ. of Queensland -:-
11:00The Lakes FC - Bayside -:-

BENIN: Ligue 1 - skupina o titul

17:00Bembereke - Hodio -:-
17:00Dragons - AS Cotonou -:-
17:00FC Loto - Buffles du Borgou -:-

BIELORUSKO: 1. liga

13:45Vitebsk - Rukh Brest -:-
15:45Gomel - Isloch -:-
17:45Zhodino - Sputnik -:-
19:45Din. Minsk - BATE -:-

BIELORUSKO: Pershaya Liga

15:00Belshina - Lida -:-
17:00FC Slonim - Petrikov -:-

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Women

14:00Bobruichanka Ž - Bielorusko U19 Ž -:-

BRAZÍLIA: Serie B

02:30Brasil de Pelotas - Goias 2:1
21:30Avai - Remo -:-
21:30Vasco - CRB -:-
23:30Guarani - Ponte Preta -:-
00:00Operario - Cruzeiro -:-
00:00Vitoria - Brusque -:-

BRAZÍLIA: Serie C - prvá fáza

01:00Tombense - Ferroviario 3:0
16:00Novorizontino - EC Sao Jose -:-
20:30Floresta EC - Botafogo PB -:-
22:00Ituano - Parana -:-
22:00Paysandu - Volta Redonda -:-
00:00Oeste - Criciuma -:-

BRAZÍLIA: Serie D

20:00Boavista - Madureira -:-
20:00Brasiliense - Nova Mutum -:-
20:00Castanhal - Sao Raimundo RR -:-
20:00Guarany - Palmas -:-
20:00Joinville - Gremio Juventus -:-
20:00Portuguesa - Santo Andre -:-
20:30Jaragua - Porto Velho -:-
21:00Bahia De Feira - Juazeirense -:-
21:00Cascavel - SER Caxias -:-
21:00Goianesia - Aparecidense -:-
21:00Imperatriz - Paragominas -:-
21:00Julho Esporte - Tocantinopolis -:-
21:00Murici AL - ASA -:-
21:00Uberlandia - Patrocinense -:-
21:00Uniao Rondonopolis - Gama -:-
22:00Ferroviaria - Rio Branco-VN -:-
22:00GAS - Ypiranga AP -:-
23:00Fast Clube - Penarol -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca 2 - prvá fáza

20:00Angra dos Reis - Macae -:-
20:00Artsul - Americano FC -:-
20:00Audax RJ - Marica -:-
20:00Friburguense - Duque De Caxias -:-
20:00Goncalense - Cabofriense -:-
20:00Sampaio Correa FE - America RJ -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro Women

20:00Flamengo Ž - Avai Kindermann Ž -:-
20:00Sao Jose Ž - Ferroviaria Ž -:-
23:00Botafogo RJ Ž - Santos Ž -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro A2 Women

00:00Assermurb Ž - Sao Raimundo RR Ž 2:1

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Scherpenheuvel - Victory Boys -:-
02:00Sithoc - UNDEBA -:-

ČESKO: 1. liga - ženy - skupina o titul

14:00Plzeň Ž - Slavia Praha Ž -:-
14:00Sparta Praha Ž - Slovácko Ž -:-

ČESKO: 1. liga - ženy - skupina o udržanie

15:30Pardubice Ž - Lok. Brno Ž -:-

ČILE: Segunda Division

21:00General Velasquez - Recoleta -:-
21:00Rodelindo - Iberia -:-

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF

22:00Moca - Delfines Del Este -:-
22:00San Cristobal - Universidad O&M -:-

EKVÁDOR: Superpohár

23:00Ind. del Valle - Delfin -:-

ESTÓNSKO: Esiliiga

12:00Flora U21 - Tallinna Kalev -:-
12:00Tartu Welco - Tammeka U21 -:-

ESTÓNSKO: Meistriliiga Women

13:00Parnu JK Vaprus Ž - Flora Ž -:-
13:00Saku Sporting Ž - Tammeka Tartu Ž -:-
13:00Tulevik Ž - Ajax Tallinna Ž -:-

EURÓPA: EURO

15:00Maďarsko - Francúzsko -:-
18:00Portugalsko - Nemecko -:-
21:00Španielsko - Poľsko -:-

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

20:00Streymur - B36 Torshavn -:-

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

20:00Streymur 2 - HB Torshavn 2 -:-
14:00Vikingur 2 - Runavik 2 -:-
16:00B36 Torshavn 2 - FC Suduroy -:-
16:00Klaksvik 2 - Sandur -:-

FÍNSKO: Veikkausliiga

16:00KuPS - Honka -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

13:00Kiffen - Keski-Uusimaa -:-
13:00PeKa - KuFu-98 -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B

13:00EPS - Honka Akatemia -:-
15:00Ilves-Kissat - VJS -:-
15:00Jazz Pori - HJS Akatemia -:-
15:00SalPa - PIF Pargas -:-

GAMBIA: GFA League

00:00Fortune - BK Milan 2:0
22:00Real Banjul - Hawks -:-

GRÉCKO: 1. liga

16:00Aspropyrgos Enosis - Episkopi -:-
16:00Ialisos - Asteras Vlachioti -:-
16:00Kallithea - Niki Volos -:-
16:00PAE Egaleo - Kalamata -:-
16:00Rodos - Santorini -:-

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 9

15:00Achaiki - Diavolitsi -:-
15:00AO Tsilivi - Nafpaktiakos A. -:-
15:00Diagoras Vrachneikon - Panegialios -:-
15:00Ethnikos Skoulikadou - Thyella Patras -:-
15:00Pallixouriakos - Aias Gastounis -:-
15:00Pamisos - Zakynthos -:-

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga

17:30Saburtalo Tbilisi - Samtredia -:-
18:30Dinamo Tbilisi - Loco. Tbilisi -:-

GUINEA: Ligue 1

16:30Horoya - Fello Star -:-
16:30Satellite - Fello Star -:-

IRAK: Superliga

15:45Al Simawa - Al Quwa Al Jawiya -:-

ÍRSKO: 1. divízia

20:00Cobh Ramblers - Treaty United -:-

ISLAND: Inkasso-deildin

16:00Olafsvik - Vestri -:-

ISLAND: 2. divízia

16:00IR Reykjavik - Fjardabyggd -:-
16:00Leiknir F. - Throttur Vogar -:-
16:00Reynir - Magni -:-
18:00Fjallabyggd - KV Reykjavik -:-
18:00Volsungur - Kari -:-

ISLAND: Urvalsdeild Women

18:00Keflavik Ž - Tindastoll Ž -:-

JAPONSKO: J1 League

12'Avispa Fukuoka - Kobe 0:1
07:00Sapporo - Oita -:-
11:00Yokohama FC - Tokyo -:-
12:00Hirošima - Kashiwa -:-

JAPONSKO: J2 League

11:00Kofu - Renofa Yamaguchi -:-
11:00Tochigi - V-Varen Nagasaki -:-
11:00Yamaga - Omiya Ardija -:-
12:00Iwata - Chiba -:-
12:00Kanazawa - Kyoto -:-
12:00Okayama - Ryukyu -:-

JAPONSKO: J3 League

10:00Grulla Morioka - Azul Claro Numazu -:-
12:00Kagoshima Utd - Vanraure -:-

JAPONSKO: Nadeshiko League Women

PrestávkaFC Takatsuki Speranza Ž - Nittaidai Ž 0:1
12'NGU Nagoya Ž - Orca Kamogawa Ž 0:1
12'Setagaya Sfida FC Ž - C-Osaka Ž 0:1

JUŽNÁ AMERIKA: Copa America

23:00Čile - Bolívia 1:0
02:00Argentína - Uruguaj 1:0

JUŽNÁ KÓREA: K League 1

09:30Gwangju - Soul -:-

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

09:00Gimcheon Sangmu - Seoul E. -:-
11:30Daejeon - Ansan Greeners -:-

JUŽNÁ KÓREA: K3 League

10:00Gimpo C. - Gimhae -:-
10:00Hwaseong - Changwon -:-
10:00Paju Citizen - Busan Kyotong -:-
10:00Yangju Citizen - Gyeongju KHNP -:-

KAZACHSTAN: 1. liga

15:00Tobol - Zhetysu -:-
16:00Kaspij Aktau - Kaisar -:-
17:00Turan - Kajrat Almaty -:-

KAZACHSTAN: First Division

14:00Akademiya Ontustik - Baykonur Kyzylorda -:-
14:00Aksu - FK Kyran -:-
14:00Ekibastuz - Kyzylzhar Academy -:-
14:00Okzhetpes - Maqtaaral -:-

KEŇA: Premier League

12:00Nairobi City - Kakamega Homeboyz -:-

KIRGIZSKO: Premier Liga

12:00Alay Osh - Kara Balta -:-
14:00Alga - Kaganat -:-

LAOS: Lao League

10:30OdloženéEzra - Chanthabouly -:-
12:00OdloženéYoung Elephant - Lao Army FC -:-

LESOTHO: Premier League

14:00Lioli - Mazenod -:-

LITVA: A Lyga

18:00Dainava Alytus - Suduva -:-

LITVA: I Lyga

11:00Jonava - Zalgiris 2 -:-
13:00Silas - BFA Vilnius -:-
17:00FK Panevezys 2 - Siauliai FA -:-
18:00Banga 2 - Atmosfera -:-

MACAO: Elite League

13:00Cheng Fung - Benfica -:-
15:00Lun Lok - Chao Pak Kei -:-

MALAWI: Superliga

14:30Civo Utd - Big Bullets -:-
14:30Chitipa United - Silver -:-
14:30MAFCO - Ntopwa -:-
14:30Mighty Wanderers - Mzuni -:-

MAROKO: Botola Pro

18:00FAR Rabat - Mouloudia Oujda -:-
20:15Safi - Moghreb Tetouan -:-
22:30Chabab Mohammedia - Berkane -:-

MAURETÁNIA: Ligue 1 - skupina o titul

18:30Tidjikja - Sahel -:-

MAURETÁNIA: Ligue 1 - skupina o udržanie

18:30Garde Nationale - Kedia -:-
18:30JAHE - Armee -:-
18:30Madine Trarza - Police -:-
20:30Inter Nouakchott - SNIM -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:30Costa do Sol - Black Bulls -:-

NEMECKO: Regionálna liga play-off

13:00Havelse - Schweinfurt -:-

NIGÉRIA: NPFL

17:00Akwa United - Adamawa Utd -:-

NIGÉRIA: NNL

17:00OdloženéAbia Comets - J'Atete -:-
17:00OdloženéBayelsa - Apex Krane -:-
17:00OdloženéCalabar Rovers - Shooting Stars -:-
17:00OdloženéEkiti United - Dynamite Force -:-
17:00OdloženéGateway Utd. - Joy Cometh -:-
17:00OdloženéGiant Brillars - Stationery Stores -:-
17:00OdloženéGoddosky - Remo Stars -:-
17:00OdloženéHoly Arrows - Crown -:-
17:00OdloženéNnewi - Nilayo -:-
17:00OdloženéOne Rocket - Ibom Youths -:-
17:00OdloženéOsun - Go Round -:-
17:00OdloženéVandrezzer - Delta Force -:-

NÓRSKO: Eliteserien

15:00Sandefjord - Viking -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 1

15:00Eidsvold - Floro -:-
18:00Alta - Moss -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2

13:00Flekkeroy - Sotra -:-
15:00V. Haugesund - Kjelsås -:-
16:00Skeid - Arendal -:-

NÓRSKO: Toppserien - ženy

15:00Kolbotn Ž - Stabaek Ž -:-

PARAGUAJ: Division Intermedia

16:00Diaz - Tacuary -:-
21:00Rubio Nu - General Caballero JLM -:-
21:00San Lorenzo - Ameliano -:-

PERU: Copa Bicentenario

17:00Union Comercio - Santa Rosa -:-
22:00Sporting Cristal - Cusco -:-

PERU: Liga Women

17:30A. Lima Ž - Ayacucho Ž -:-
20:00Sporting Cristal Ž - Carlos Mannucci Ž -:-
22:30Dep. Municipal Ž - Cesar Vallejo Ž -:-

POĽSKO: 2. divízia - play-off o postup

11:45KKS Kalisz - Skra -:-

POĽSKO: III Liga - Group I - skupina o titul

16:00Legionowo - Swit -:-
17:00Polonia V. - Skierniewice -:-

POĽSKO: III Liga - Group I - skupina o udržanie

15:00Zambrow - KS Kutno -:-
17:00Bron Radom - T. Mazowiecki -:-
17:00Radomsko - Concordia Elblag -:-
17:00Sokol Aleksandrow L. - Pelikan -:-
17:00Ursus Warszawa - Blonianka Blonie -:-
17:00Wasilkow - Wikielec -:-

POĽSKO: III Liga - Group II - skupina o titul

12:00Przodkowo - Stezyca -:-
13:00B. Gdynia - Pogon Štetín II -:-
14:00Elana Torun - Sroda -:-

POĽSKO: III Liga - Group II - skupina o udržanie

14:00Chemik Police - Kotwica Kolobrzeg -:-
15:00Gornik Konin - Mieszko -:-
15:00Koszalin - Gwardia Koszalin -:-
17:00Jarocin - Unia Swarzedz -:-
17:00Nielba Wagrowiec - Pomorzanin Torun -:-
17:00Unia Janikowo - Swinoujscie -:-

POĽSKO: III Liga - Group III

15:00Brzeg - Polonia B. -:-
15:00Foto-Higiena Gac - Polonia Swidnica -:-
15:00Goczalkowice Zdroj - Warta Gorzow -:-
15:00Gornik Z. 2 - Ruch -:-
15:00Gwarek Tarnowskie Gory - Sleza Wroclaw -:-
15:00Legnica 2 - Piast Zmigrod -:-
15:00Nysa - Bielsko-Biala -:-
15:00Pawlowice - Kluczbork -:-
15:00ROW Rybnik - Z. Gora -:-

POĽSKO: III Liga - Group IV

12:00Wisla Pulawy - Ostrowiec -:-

POĽSKO: Central Youth League

11:00Jagiellonia U18 - Slask U18 -:-
12:00Legia U18 - Hutnik Krakov U18 -:-
12:15Pogon Štetín U18 - Zaglebie U18 -:-

RWANDA: Premier League - skupina o titul

12:00Police - Espoir -:-
15:00APR - Marines -:-
15:00Rutsiro - Rayon Sport -:-
15:30Bugesera FC - AS Kigali -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Bo Rangers - Central Parade -:-
21:00SLIFA - Bai Bureh Warriors -:-

SINGAPUR: Singapore Community Shield

11:30OdloženéAlbirex Niigata - Tampines -:-

SLOVENSKO: 3. liga západ

17:00AFC Nové Mesto - Imel -:-
17:00Častkovce - Kalná n. Hronom -:-
17:00Marcelova - FK Nové Zámky -:-
17:30Myjava - Z. Moravce-Vráble B -:-

SLOVENSKO: 3. liga stred

17:00Námestovo - Fiľakovo -:-
17:30Rimavská Sobota - Novohrad Lučenec -:-

SLOVENSKO: 3. liga Bratislava

17:00Devínska N. Ves - Kalinkovo -:-
17:00Ivanka pri Dunaji - Bernolákovo -:-
17:00Pezinok - Tomášov -:-
17:00Rača - Malacky -:-
17:00Rohožník - Inter Bratislava -:-
17:00Rusovce - Rovinka -:-
17:00Slovan Most - Báhoň -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Geeska Afrika - Horseed -:-

SUDÁN: Premier League

16:15Khartoum - Al Shorta -:-
19:00Ahli Shendi - Ahli Khartoum -:-
19:00Alamal Atbara - Al Wadi -:-

SVET: Prípravné zápasy

19:00Gleisdorf (Aut) - AC Wolfsberger (Am) (Aut) -:-
20:30TEK United (Irl) - St Mochta's (Irl) -:-
10:00Baltika (Rus) - Ufa (Rus) -:-
10:00Motorlet Praha (Cze) - Admira Praha (Cze) -:-
10:00Trebišov (Svk) - FK Humenné (Svk) -:-
10:00Zdar na Sazavou (Cze) - Velke Mezirici (Cze) -:-
10:15Čáslav (Cze) - Dukla Praha B (Cze) -:-
10:30Dukla Praha (Cze) - Sparta Praha B (Cze) -:-
11:00Blau Weiss Berlín (Ger) - Hertha Berlín II (Ger) -:-
11:00Eugendorf (Aut) - A. Salzburg (Aut) -:-
11:00Rakow (Pol) - Ostroda (Pol) -:-
11:00Skalica (Svk) - Sereď (Svk) -:-
11:00Trnava (Svk) - Petržalka (Svk) -:-
11:00Žilina (Svk) - Podbrezová (Svk) -:-
13:00Bregenz (Aut) - A. Lustenau (Aut) -:-
14:00Admira (Aut) - Horn (Aut) -:-
14:00Hacken (Swe) - Örebro (Swe) -:-
14:00Kapfenberg (Aut) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
14:00Mjallby (Swe) - Halmstad (Swe) -:-
14:00Norderstedt (Ger) - Hannoverscher SC (Ger) -:-
14:00Sp. Moskva 2 (Rus) - SKA Khabarovsk (Rus) -:-
15:00Baltika (Rus) - Ufa (Rus) -:-
15:00Djurgården (Swe) - Kalmar (Swe) -:-
15:30Malmo FF (Swe) - Elfsborg (Swe) -:-
16:00Overijse (Bel) - St. Gilloise (Bel) -:-
17:00CFR Kluž (Rou) - Ludogorets (Bul) -:-
17:00FC Juniors (Aut) - Puskas Academy (Hun) -:-
17:00Liptovský Mikuláš (Svk) - Michalovce (Svk) -:-
17:00Pinkafeld (Aut) - Hartberg (Aut) -:-
18:00Berg en Dal (Bel) - St. Truiden (Bel) -:-
18:00Pohronie (Svk) - Šamorín (Svk) -:-
18:30ASK St.Valentin (Aut) - Amstetten (Aut) -:-
19:00Dikkelvenne (Bel) - Gent (Bel) -:-
19:00Weindorf St. Anna (Aut) - Voitsberg (Aut) -:-
20:00Buducnost (Mne) - Vllaznia (Alb) -:-

SVET: FIFA Arab Cup - kvalifikácia

19:00Líbya - Sudán -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 1 - skupina o udržanie

17:30Fisterra - Ribadumia -:-
18:30Viveiro - Pontellas -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 11 - skupina o udržanie

18:00Santa Catalina Atletico - Ferriolense -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 12 - skupina o udržanie

17:30UD Guia - Vera -:-
18:00Arucas - Union Guimar -:-
18:00Villa Santa Brigida - Ibarra -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 15 - skupina o udržanie

18:00CD Corellano - Pena Azagresa -:-
18:00CD River Ega - Fontellas -:-
18:00Subiza - Lourdes -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Promotion Play Offs

17:30Beti Kozkor - CD Ardoi -:-

ŠPANIELSKO: Primera Division - ženy

11:00Betis Ž - Dep. La Coruña Ž -:-
11:00Espanyol Ž - Madrid C. Ž -:-
11:30Eibar Ž - Huelva Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Gruppe 1XXX

16:00Oberwallis Naters - Chenois -:-
16:30Young Boys II - Terre Sainte -:-
17:00Bulle - Meyrin -:-
17:00Echallens - Azzurri Lausanne -:-
17:30Lancy - La Chaux-De-Fonds -:-
17:30Vevey - Lausanne II -:-

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 2

15:00Wohlen - Delemont -:-
16:00Baden - Muttenz -:-
16:00Solothurn - Luzern II -:-
17:00Grasshopper II - Langenthal -:-
18:00Bassecourt - Buochs -:-
18:00Goldau - Schotz -:-
20:00Biel - Zug -:-

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 3

15:30St. Gallen II - Kosova -:-
16:00Gossau - Eschen -:-
16:00Red Star Zurich - Thalwil -:-
16:00Tuggen - Winterthur II -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Balzers -:-
17:00Dietikon - Hongg -:-
17:30Paradiso - Linth -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

13:00Brage - Orgryte -:-
15:00Norrby - Värnamo -:-
15:00Östers - AFC Eskilstuna -:-
17:00Jonkopings - GAIS -:-
17:00Vasalunds - Landskrona -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

13:00Brommapojkarna - Örebro Syr. -:-
14:00Pitea - Assyriska FF -:-
16:00Dalkurd - Karlstad -:-
16:00Sollentuna - Hudiksvalls -:-
16:00Sylvia - Haninge -:-
17:00Sandvikens - Gefle -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

13:00Lindome - Ljungskile -:-
16:00Assyriska IK - Linköping City -:-
16:00Osterlen FF - Trollhättan -:-
16:00Tvaakers - Skövde -:-
16:00Utsiktens - Atvidabergs -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

13:00Bergnasets AIK - Stode -:-
14:00Gottne IF - Taftea IK -:-
14:00Skellefteå - Notvikens IK -:-
15:00Sandviks - Froso IF -:-
15:00Team TG FF - IFK Ostersund -:-
16:00Ytterhogdals - Friska Viljor FC -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

14:00Osteraker IFK - IFK Stocksund -:-
14:00Skiljebo - Sandvikens -:-
15:00Jarfalla - Gute -:-
16:00FC Arlanda - Enskede -:-
16:00Kungsangens - Enkopings SK -:-
16:30Lidingo IFK - Upsala -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

12:00Frölunda - Hoganas -:-
12:00Ullareds IK - Savedalens -:-
14:00Angelholms - Onsala BK -:-
14:00BK Astrio - Husqvarna -:-
14:00Eskilsminne - Assyriska BK -:-
14:00Torslanda - Vinbergs -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

14:00Prespa Birlik - Asarums -:-
15:00IFK Karlshamn - IFK Berga -:-
15:00Rappe GOIF - Rosengard -:-
16:00Balkan - Solvesborgs -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

13:00Motala - Rynninge -:-
14:00Nykopings - Smedby -:-
14:00Syrianska - Eskilstuna City -:-
16:00Huddinge - Arameisk-Syrianska -:-
16:00IFK Eskilstuna - United Nordic -:-
16:00Trosa-Vagnharads - Tyreso -:-
17:00Mjolby AI FF - Karlslunds -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

14:00Angered - Nordvarmland -:-
14:00Gauthiod - Yxhults IK -:-
14:00Grebbestads - Stenungsunds -:-
16:00Lidkopings FK - Forward -:-

TAIWAN: Mulan Football League Women

09:00OdloženéTaipei Bear Ž - Taichung Blue Ž -:-
09:00OdloženéTaoyuan Ž - New Taipei Ž -:-
10:30OdloženéHualien Ž - Kaohsiung Ž -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina A

16:00Caronnese - Saluzzo -:-
16:00Casale - Legnano -:-
16:00Folgore Caratese - Gozzano -:-
16:00Fossano - Lavagnese -:-
16:00Imperia - Castellanzese -:-
16:00PDHA - Bra -:-
16:00Sanremese - Chieri -:-
16:00Sestri Levante - Borgosesia -:-
16:00Vado - Arconatese -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina D

16:00Ghivizzano Borgo - Correggese -:-
16:00G.S. Bagnolese - Forli -:-
16:00Lentigione - Sammaurese -:-
16:00Marignanese - Rimini -:-
16:00Prato - Seravezza Pozzi -:-
16:00Pro Livorno - Aglianese Calcio -:-
16:00Real Forte Querceta - SCD Progresso -:-
16:00Sasso Marconi - Fiorenzuola -:-
17:30Mezzolara - Corticella -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina F

16:00Agnonese - Montegiorgio -:-
16:00Aprilia - Cynthialbalonga -:-
16:00ASD Pineto Calcio - Campobasso -:-
16:00Fiuggi - Castelfidardo -:-
16:00Porto Sant'Elpidio - S. N. Notaresco -:-
16:00Rieti - Matese -:-
16:00US Tolentino - Vastogirardi -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina I

16:00AS Acireale - San Luca -:-
16:00Biancavilla - Troina -:-
16:00Castrovillari - Licata -:-
16:00OdloženéCittanovese - Santa Maria Cilento -:-
16:00OdloženéFC Messina - Roccella -:-
16:00Gelbison Cilento - Paterno -:-
16:00OdloženéMarina di Ragusa - Rende -:-
16:00Rotonda - Dattilo -:-
16:00OdloženéS. Agata - ACR Messina -:-

TALIANSKO: Serie D - play-off

16:00ArzignanoChiampo - Union Clodiense -:-
16:00Picerno - Fidelis Andria -:-
16:00Trastevere Calcio - ACN Siena -:-
16:00Trestina - San Donato -:-
17:00Latina - Savoia -:-
20:30Fanfulla - NibionnOggiono -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Polisi Tanzania - Simba -:-

UGANDA: Premier League

14:00Busoga - URA SC -:-
14:00Vipers - Onduparaka FC -:-

URUGUAJ: Primera Division - Apertura

15:00Sud America - River Plate -:-
17:15Progreso - Cerro Largo -:-
20:00Boston River - Nacional -:-
22:15Wanderers - Villa Espanola -:-

USA: MLS

02:00New York Red Bulls - Nashville SC 2:0
04:00Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps 3:1

USA: USL Championship

01:00Charleston - Miami FC 2:1
04:00Real Monarchs - El Paso 1:2

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Union Omaha -:-

USA: USL League Two

00:45Kalamazoo FC - Fort Wayne 1:1
01:00AC Connecticut - Seacoast Utd Phantoms 0:3
01:00Oakland County - Dayton 3:2
01:30Western Mass Pioneers - Black Rock 4:0
02:00Menace - Wichita 1:0
02:00Round Rock - Houston FC 1:3
02:00Tormenta II - Bantams 2:3
02:30Kaw Valley - Chicago United 1:7
04:00Lane United - OVF Alliance 3:0
04:00Portland U23 - PDX FC 2:0
19:30East Atlanta - Charlotte Independ. 2 -:-
20:00Euro New York - Manhattan -:-
23:00Florida Elite - Miami City -:-
23:00New Jersey Copa - Cedar -:-

USA: NWSL - ženy

22:00North Carolina Courage Ž - Reign Ž -:-

UZBEKISTAN: Super League

17:00AGMK - Metallurg Bekabad -:-
17:00Pakhtakor - Sogdiana -:-
17:00Turon - Bunyodkor -:-

VENEZUELA: Primera Division - prvá fáza

01:00Universidad Central - Atl. Venezuela 2:2
22:00Aragua - Lara -:-

VIETNAM: National League Women

11:00OdloženéHo Chi Minh City 2 Ž - Son La Ž -:-
11:00OdloženéThai Nguyen Ž - Ha Noi 2 Ž -:-
13:30OdloženéTKS Viet Nam Ž - Phong Phu Ha Nam Ž -:-

ZAMBIA: Superliga

13:00Kitwe United - Green Buffaloes FC -:-
15:00Nkana - Buildcon -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.