REFRESH

Hádzaná » Dnes » Všetky zápasy

FRANCÚZSKO: Starligue

17:00PSG - Nimes -:-

NEMECKO: Bundesliga

15:00Gummersbach - Rhein-Neckar -:-
16:30Bergischer - Lemgo -:-

SLOVENSKO: Extraliga - baráž o udržanie

17:00Dunajská Streda - Modra -:-

BELGICKO: 1. divízia - skupina víťazov

19:00Tournai - Houthalen -:-

BULHARSKO: A RHG - play-off

16:00Fregata Burgas - Osam Lovech -:-

DÁNSKO: Herre Handbold Ligaen - play-off

14:00Ribe-Esbjerg - Fredericia -:-
16:00Skjern - Aalborg -:-

EURÓPA: Európsky Pohár - ženy

12:00Elche Mustang Ž (Esp) - Michalovce Ž (Svk) -:-

GRÉCKO: A1 - play-off

15:00PAOK - AEK Atény -:-

HOLANDSKO: HandbalNL League

19:00Bevo HC - Houten -:-
19:00KRAS/Volendam - Hurry-Up -:-
19:00Limburg Lions - Aalsmeer -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy - o 5. až 8. miesto

19:00Vlug en Lenig Ž - Kwiek Ž -:-
19:00Westfriesland SEW Ž - Quintus Ž -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy - play-off

14:30Amsterdam Ž - Venlo Ž -:-

ISLAND: Olis Deildin - play-off

21:40Hafnarfjördur - Afturelding -:-

JAPONSKO: JHL

07:00Daido - Hokuriku Electric Power Blue Thunder -:-

JAPONSKO: JHL Women

06:00Takayama Ž - Osaka Lovvits Ž -:-
06:30Mie Violet Uris Ž - Hiroshima Maple Reds Ž -:-

LITVA: Lietuvos Lyga - play-off

16:00Vilnius - Granitas Kaunas -:-

LUXEMBURSKO: AXA League - skupina o udržanie

20:15Rumelange - Mersch -:-

MAĎARSKO: Pohár

15:15NEKA - Dabas -:-
18:00Szeged - Telekom Veszprem -:-

MAĎARSKO: NB I - ženy

15:30MTK Budapešť Ž - NEKA Ž -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

17:00Bietigheim-Metterzimmern - Aue -:-
17:00Hagen - Essen -:-

POĽSKO: Superliga - play-off

15:00Wisla Plock - Kielce -:-

POĽSKO: Central League

19:00Slask Wroclaw - Nielba Wagrowiec -:-

POĽSKO: I Liga - ženy - baráž o postup

18:30Olkusz Ž - Radzymin Ž -:-

PORTUGALSKO: 1a Divisao - ženy - skupina víťazov

17:00Colegio de Gaia Ž - Madeira SAD Ž -:-

RAKÚSKO: WHA - ženy - play-off

20:20Hypo NÖ Ž - Atzgersdorf Ž -:-

RUMUNSKO: Liga nationala

16:30Kluž - Bacau -:-
16:30Sighisoara - Vaslui -:-
16:30Suceava - CSM Focsani -:-
17:00OdloženéDinamo Bukurešť - CSM Bukurešť -:-

RUMUNSKO: Pohár

11:15Minaur Baia Mare - CSM Bukurešť -:-
14:00CSM Constanta - Dinamo Bukurešť -:-

RUSKO: Superliga - o 5. až 8. miesto

14:00Dynamo Sungul - Dinamo Astrakhan -:-

RUSKO: Superliga - play-off

14:00Čechovskí Medvedi - CSKA Moscow -:-

ŠPANIELSKO: División de Honor - ženy - o 5. až 8. miesto

12:00Aula Valladolid Ž - BM Granollers Ž -:-

ŠPANIELSKO: División de Honor - ženy - play-off

18:00Málaga Ž - Bera Bera Ž -:-

ŠVÉDSKO: Handbollsligan Women - play-off

13:00Savehof Ž - Önnereds Ž -:-

TURECKO: Superlig - o 5. až 8. miesto

14:30Koycegiz Belediye - Nilufer Bld. -:-
15:30Izmir BB - Konya -:-

TURECKO: Superlig - play-off

15:00Beykoz Bld. - Spor Toto -:-

TURECKO: Superlig - ženy - play-off

13:00Yalikavak Ž - Yenimahalle Ž -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - hádzaná livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.