REFRESH

Hádzaná » Dnes » Všetky zápasy

EURÓPA: MOL Liga Ženy

18:00Ruch Chorzów Ž - Poruba Ž -:-

FRANCÚZSKO: Starligue

17:00PSG - Chambery Savoie -:-

NEMECKO: Bundesliga

1. polčasMagdeburg - Flensburg-H. 3:2
16:00Hamburg - Minden -:-
16:00Lemgo - Kiel -:-
16:00Stuttgart - Balingen-W. -:-

ŠPANIELSKO: Liga ASOBAL

12:00Cuenca - Ademar 34:30

BELGICKO: 1. divízia

15:00Sasja KV - Kortrijk -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer Liga

18:00Bosna S. - Vogosca -:-
18:00Gradacac - Maglaj -:-
18:00Iskra - MRK Sloga -:-
18:00Krivaja - Konjuh -:-
18:00OdloženéLeotar - Borac -:-
18:00Sloboda Tuzla - Gracanica -:-
18:00Sloga Doboj - Bosna Visoko -:-

ČIERNA HORA: Prva liga

17:30Sutjeska Niksic - Partizan Tivat -:-
19:00Jedinstvo - Berane -:-

EURÓPA: Liga majstrov - ženy

1. polčasCSKA Moskva Ž - Savehof Ž 1:2
16:00Buducnost Ž - Rostov Ž -:-
16:00BVB Dortmund Ž - CSM Bukurešť Ž -:-
16:00Ljubljana Ž - Metz Ž -:-
16:00Odense Ž - Győr Ž -:-

EURÓPA: EHF European League Women - základné skupiny

12:00Bera Bera Ž (Esp) - Paris 92 Ž (Fra) 27:27
1. polčasThuringer Ž (Ger) - Molde Ž (Nor) 1:1
16:00Lublin Ž (Pol) - Bjelovar Ž (Cro) -:-
16:00Yalikavak Ž (Tur) - MTK Budapešť Ž (Hun) -:-
18:00Sola Ž (Nor) - Krasnodar Ž (Rus) -:-
18:00Tertnes Ž (Nor) - Jagodina Ž (Srb) -:-

EURÓPA: Európsky Pohár

2. polčasGranitas Kaunas (Ltu) - Polva Serviti (Est) 18:17
15:30Haukar (Ice) - Parnassos Strovolou (Cyp) -:-
16:00Izmir BB (Tur) - Karviná (Cze) -:-
16:00Masheka (Blr) - Dobeles Tenax (Lat) -:-
16:00Suhr (Sui) - Krems (Aut) -:-
18:00Borac (Bih) - KH Besa Famgas (Kos) -:-
18:00Esch (Lux) - Odessa (Ukr) -:-

EURÓPA: Európsky Pohár - ženy

14:00Galychanka Lviv Ž (Ukr) - HK Hodonin Ž (Cze) -:-
1. polčasMichalovce Ž (Svk) - Hadzici Ž (Bih) 2:2
17:00Jomi Salerno Ž (Ita) - Wr. Neustadt Ž (Aut) -:-
18:00Metalurg Skopje Ž (Mkd) - Dudelange Ž (Lux) -:-
18:00Valur Ž (Ice) - ZRK Bekament Ž (Srb) -:-
19:00H 71 Ž (Fai) - Cair Ž (Mkd) -:-
19:00Nottwil Ž (Sui) - Vushtrria Ž (Kos) -:-

FRANCÚZSKO: Proligue

16:00Cherbourg - Sarrebourg -:-

FRANCÚZSKO: Coupe de France - ženy

16:00Octeville sur Mer Ž - Toulon Ž -:-
16:00Saint Amand Ž - Celles Ž -:-

GRÉCKO: A1

15:00Aris - Salaminas -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

15:00Aalsmeer 2 - Vlug en Lenig -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy

13:00Borhave Ž - Vlug en Lenig Ž -:-
14:00Fortissimo Ž - KRAS/Volendam Ž -:-

CHORVÁTSKO: Premijer liga

19:00Dubrovnik - Sesvete -:-

ISLAND: Olis Deildin

18:00Stjarnan - KA -:-
18:00Valur - IBV Vestmannaeyjar -:-
20:00Afturelding - Grotta -:-

JAPONSKO: JHL

06:00Hokuriku Electric Power Blue Thunder - Fukuoka 43:35
06:00Toyota Motor East Japan - Osaki Electric 26:36

JAPONSKO: JHL Women

06:00Hokkoku Bank Ž - Osaka Lovvits Ž 38:20
06:00Prestige International Aranmare Ž - HC Nagoya Ž 21:25

LOTYŠSKO: SynotTip Virsliga

10:00Latgols 2 - Salaspils 26:27
11:00OdloženéLotyšsko U20 - Ulbrokas -:-
12:00Vainode - ASK/LSPA -:-
18:30Jurmalas - MSG/LAT -:-

MAĎARSKO: NB I

18:00Balatonfuredi - NEKA -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

17:00Dessauer - Lubeck-Schwartau -:-
17:00Emsdetten - Gummersbach -:-
17:00Großwallstadt - Eisenach -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga - ženy

15:00Herrenberg Ž - Leipzig Ž -:-

NÓRSKO: REMA 1000-ligaen

16:00Kolstad - Elverum -:-
17:00Notteroy - Arendal -:-
18:00Bergen - Kristiansand -:-
18:00Fjellhammer - Runar -:-
18:00Halden - Naerbo -:-
18:00Sandefjord TIF - Haslum HK -:-

NÓRSKO: REMA 1000-ligaen - ženy

18:00Oppsal Ž - Larvik Ž -:-
19:00Follo Ž - Aker Ž -:-

NÓRSKO: 1.Divízia

16:00Falk - Viking TIF -:-
16:00Follo - Stavanger -:-
16:00Sandnes - Herulf -:-

NÓRSKO: 1. Division - ženy

15:00Volda Ž - Gjerpen Ž -:-

POĽSKO: Superliga

15:00Wybrzeze Gdansk - Kalisz -:-

POĽSKO: I Liga

16:00Chrzanow - Olimpia Piekary -:-
16:00SMS Kwidzyn - USAR Kwidzyn -:-

POĽSKO: I Liga - ženy

13:00Jutrzenka Plock Ž - Lubicz Ž -:-
14:00Rzeszow Ž - UMCS Lublin Ž -:-
15:00Radom Ž - Varsovia Ž -:-
16:00Pogon Štetín Ž - Arka Gdynia Ž -:-

PORTUGALSKO: Andebol 1

18:00Vitoria - Madeira -:-

PORTUGALSKO: 1a Divisao - ženy

16:00CALE Ž - CS Madeira Ž -:-
16:30Colegio de Gaia Ž - Madeira Ž -:-

RAKÚSKO: WHA - ženy

18:00MGA Handball Ž - Atzgersdorf Ž -:-

RUMUNSKO: Liga nationala

10:00Potaissa Turda - CSM Bukurešť 29:27
11:00Bacau - Dobrogea Sud 25:25
14:30Steaua Bukurešť - Temešvár -:-
16:30Buzau - Suceava -:-
17:00Vaslui - Alexandria -:-

SLOVINSKO: 1.Liga - ženy

18:00Izola Bori Ž - ZRD Litija Ž -:-

SRBSKO: Superliga

17:30Obilic Beograd - Crvena zvezda -:-

ŠVAJČIARSKO: NLA

18:30Geneve - RTV Bazilej -:-

ŠVAJČIARSKO: SPL - ženy

16:00Rotweiss Thun Ž - Bruhl Ž -:-

ŠVÉDSKO: Handbollsligan

1. polčasLugi - Redbergslids 2:0
16:00Alingsås - Kristianstad -:-
17:00Aranas - Malmo -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Vasteras Irsta HF - Karra -:-
16:15Amo HK - Kungalvs HK -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy

15:00Aranas Ž - Hallby Ž -:-
16:00Boden Ž - Soder Ž -:-

TURECKO: Superlig - ženy

12:00Uskudar Ž - Arac Bld. Ž -:-
13:00Izmir Ž - Gorele Ž -:-
13:30Konyaalti Ž - Yenimahalle Ž -:-
14:00Ant. Anadolu Ž - Anadolu Ž -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - hádzaná livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.