REFRESH

Tenis » Včera » Dohrané

ATP - DVOJHRY: Olympijské hry (Svet), tvrdý povrch

05:35Zverev A. (Ger) - Galan Riveros D. E. (Col) 2:0
05:40Millman J. (Aus) - Davidovich Fokina A. (Esp) 1:2
05:45Basilashvili N. (Geo) - Sonego L. (Ita) 2:1
05:45Fognini F. (Ita) - Gerasimov E. (Blr) 2:0
07:15Nagal S. (Ind) - Medvedev D. (Rus) 0:2
08:40Carreno-Busta P. (Esp) - Čilič M. (Cro) 2:1
10:00Djokovič N. (Srb) - Struff J-L. (Ger) 2:0
10:30Koepfer D. (Ger) - Purcell M. (Aus) 2:0

WTA - DVOJHRY: Olympijské hry (Svet), tvrdý povrch

04:05Sakkari M. (Gre) - Stojanovic N. (Srb) 2:0
04:10Fernandez L. A. (Can) - Krejčíková B. (Cze) 0:2
04:10Friedsam A-L. (Ger) - Pavlyuchenkova A. (Rus) 0:2
04:10Golubic V. (Sui) - Osaka N. (Jpn) 0:2
04:10Peterson R. (Swe) - Rybakina E. (Kaz) 0:2
04:10Wang Q. (Chn) - Muguruza G. (Esp) 0:2
04:15Vesnina E. (Rus) - Giorgi C. (Ita) 0:2
05:30Bencic B. (Sui) - Doi M. (Jpn) 2:0
05:35Sorribes Tormo S. (Esp) - Ferro F. (Fra) 2:0
05:40Podoroska N. (Arg) - Alexandrova E. (Rus) 2:0
05:55Vondroušová M. (Cze) - Buzarnescu M. (Rou) 2:0
07:05Sabalenka A. (Blr) - Vekic D. (Cro) 1:2
07:20Kvitová P. (Cze) - Van Uytvanck A. (Bel) 1:2
07:50Tomljanovic A. (Aus) - Svitolina E. (Ukr) 1:2
08:45Pliskova Ka. (Cze) - Suarez Navarro C. (Esp) 2:1
08:45Swiatek I. (Pol) - Badosa G. P. (Esp) 0:2

ATP - ŠTVORHRY: Olympijské hry (Svet), tvrdý povrch

07:35McLachlan B./Nishikori Kei - Murray J./Skupski N. 2:0
08:30Koolhof W./Rojer J-J. - Daniell M./Venus M. WO -:-
09:15Marach O./Oswald P. - Cabal J.S./Farah R. 0:2
11:00Mektic N./Pavič M. - Musetti L./Sonego L. 2:1

WTA - ŠTVORHRY: Olympijské hry (Svet), tvrdý povrch

07:10Kichenok L./Kichenok N. - Errani S./Paolini J. 2:0
07:35Bertens K./Schuurs D. - Kudermetova V./Vesnina E. 1:2
09:50Niculescu M./Olaru I.R. - Perez E./Stosur S. 0:2
11:15Xu Y-F./Yang Z. - Barty A./Sanders S. 0:2

ATP - DVOJHRY: Atlanta (USA), tvrdý povrch

17:10Seppi A. (Ita) - Fratangelo B. (Usa) 0:2
19:40Thompson J. (Aus) - Harris L. (Rsa) 2:1
22:30Popyrin Al. (Aus) - Johnson S. (Usa) 0:2

ATP - DVOJHRY: Kitzbühel (Rakúsko), antuka

10:00ZrušenéVeselý J. (Cze) - Alcaraz C. (Esp) -:-
11:05Munar J. (Esp) - Kovalik J. (Svk) 0:2
12:30Seyboth Wild T. (Bra) - Taberner C. (Esp) 1:2
13:30Cuevas P. (Uru) - Ymer M. (Swe) 0:2
15:30Pouille L. (Fra) - Martinez P. (Esp) 1:2
18:30Veselý J. (Cze) - Gulbis E. (Lat) 2:0

ATP - ŠTVORHRY: Atlanta (USA), tvrdý povrch

18:05Arevalo M./Reyes-Varela M. - Chopra K./Martin A. 2:0
19:30Opelka R./Sinner J. - Erlich J./Gonzalez S. 2:0

ATP - ŠTVORHRY: Kitzbühel (Rakúsko), antuka

11:05Matos R./Vasilevski A. - Cecchinato M./Travaglia S. 2:0
14:40Behar A./Duran G. - Albot R./Molchanov D. 2:1
16:30Arneodo R./Nedovyesov A. - Begemann A./Zelenay I. 0:2
17:15Oberleitner N./Weissborn T-S. - Nys H./Vavassori A. 0:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Lexington (USA) - kvalifikácia, tvrdý povrch

20:10Galarneau A. (Can) SKREČ - Olivieri G. A. (Arg) 1:1
20:10Chrysochos P. (Cyp) SKREČ - McHugh A. (Gbr) 1:1
20:10King D. (Bar) - Crawford O. (Usa) 2:0
23:00Kozlov S. (Usa) - Leshem E. (Isr) 2:1

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Lexington (USA), tvrdý povrch

21:35Blanch U. (Usa) - Sekiguchi S. (Jpn) 2:0
23:10Cid Subervi R. (Dom) - Torpegaard M. (Den) 2:1
00:40Ito T. (Jpn) - Cressy M. (Usa) 1:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Poznaň (Poľsko), antuka

15:10Muller A. (Fra) - Couacaud E. (Fra) 2:0
15:10Zapata Miralles B. (Esp) - Coppejans K. (Bel) 2:0
16:35Andreozzi G. (Arg) - Vukic A. (Aus) 0:2
18:05Orlikowski A. (Pol) - Guinard M. (Fra) 0:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Poznaň (Poľsko) - kvalifikácia, antuka

12:10Domingues J. (Por) - Zekic M. (Srb) 2:1
12:10Ejupovic E. (Ger) - Heyman C. (Bel) 2:0
12:10Furness E. (Fra) - Shevchenko A. (Rus) 0:2
13:45Poljak D. (Cze) - Gerch L. (Ger) 2:1

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Segovia (Španielsko) - kvalifikácia, tvrdý povrch

11:05Cozbinov A. (Mda) - Svrcina D. (Cze) 1:2
11:05Moreno De Alboran N. (Esp) - Bega A. (Ita) 2:1
13:10Gimeno Valero C. (Esp) - Gomez-Herrera C. (Esp) 2:1
13:10Peniston R. (Gbr) - Vanni L. (Ita) 0:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Segovia (Španielsko), tvrdý povrch

11:00ZrušenéIlkel C. (Tur) - Bonzi B. (Fra) -:-
11:00ZrušenéOrtega-Olmedo R. (Esp) - Barrere G. (Fra) -:-
16:10Cesar Porras J. (Esp) - Moriya H. (Jpn) 2:0
16:10Jianu F. C. (Rou) - Bourgue M. (Fra) 0:2
18:45Andreev A. (Bul) - Bonzi B. (Fra) 1:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Trieste (Taliansko), antuka

17:10Fabbiano T. (Ita) - Giustino L. (Ita) 0:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Trieste (Taliansko) - kvalifikácia, antuka

12:10Skatov T. (Kaz) - Fatic N. (Bih) 2:1
14:45Tirante T. A. (Arg) - Fonio G. (Ita) 2:0
15:35Sakamoto P. (Bra) - Casanova H. (Arg) 2:0
18:05Luz O. (Bra) - Durasovic V. (Nor) 1:2

CHALLENGER ŽENY - DVOJHRY: Belgrade (Srbsko), antuka

12:25Eikeri U. (Nor) - Tsurenko L. (Ukr) 2:1
13:20Schmiedlova A. K. (Svk) - Fett J. (Cro) 2:0
14:45Govortsova O. (Blr) - Bandecchi S. (Sui) 0:2
15:35Šramková R. (Svk) - Mrdeza T. (Cro) 2:1
18:10Gracheva V. (Rus) - Sepa I. (Srb) 2:0

CHALLENGER ŽENY - DVOJHRY: Belgrade (Srbsko) - kvalifikácia, antuka

11:10Ponchet J. (Fra) - Milovanovic E. (Srb) 2:0
11:10Rosatello C. (Ita) - Curovic T. (Srb) 2:0
11:10Talbi S. (Blr) - Yashina E. (Rus) 1:2
13:50Zlochová Z. (Svk) - Wurth T. (Cro) 0:2

CHALLENGER ŽENY - DVOJHRY: Charleston (USA), antuka

18:05Osuigwe W. (Usa) - Loeb J. (Usa) 0:2
18:10Jokic K. (Srb) - Liang E. S. (Tpe) 1:2
18:20Chang H. (Usa) - Douglas E. (Usa) 2:0
20:05Glatch A. (Usa) - Gleason Q. (Usa) 2:0
20:50Pate W. (Usa) - Kinard T. (Usa) 0:2
21:30Marino R. (Can) - Harrison C. (Usa) 2:0
22:20Maria T. (Ger) - Han N. (Kor) 0:2

CHALLENGER ŽENY - ŠTVORHRY: Charleston (USA), antuka

22:40Mateas M./Osuigwe W. - Douglas E./Jokic K. 2:1
23:30Brengle M./Vickery S. - Chang S./Navarro E. 1:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Telavi 2 (Gruzínsko), antuka

09:30Andrianjafitrimo T. (Fra) - Grammatikopoulou V. (Gre) 0:2

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.