REFRESH

Futbal » Zajtra » Všetky zápasy

ANGLICKO: FA Cup

20:45Barrow - Wimbledon -:-

ARMÉNSKO: Premier League

11:30Van - Širak Gjumri -:-
15:00Urartu - Alashkert -:-

ARMÉNSKO: First League

11:30Lernayin Artsakh - Noravank -:-

BOLÍVIA: Nacional B - druhá fáza

01:00CD Kivon - Torre Fuerte -:-

BRAZÍLIA: Serie A

23:15Ceara - Sao Paulo -:-
01:30Atletico-MG - Botafogo RJ -:-
01:30Coritiba - Corinthians -:-
00:00Fortaleza - Goias -:-

BRAZÍLIA: Serie B

23:00Nautico - Vitoria -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Roraimense - druhá fáza

23:30Rio Negro - GAS -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

00:00Palmeiras U20 - Athletico-PR U20 -:-
00:30Cruzeiro U20 - Vitoria U20 -:-
23:00Atletico-MG U20 - Flamengo U20 -:-

ČILE: Primera B

22:00Copiapo - Deportes Temuco -:-

ČÍNA: Yi Liga

08:00Hebei Elite - Jiangsu Yancheng -:-
08:00Hubei Chufeng Heli - Shanghai Jiading City Development -:-
08:00Inner Mongolia - Shenzhen Bogang -:-
08:00Shanxi Longjin - Zhejiang Yiteng -:-
08:00Wuhan Three Towns - Hunan Billows -:-

ČÍNA: FA Cup

08:35Shanghai SIPG - Changchun Yatai -:-
12:35Guangzhou Evergrande - Kunshan -:-

DÁNSKO: 1st Division

18:30Viborg - Silkeborg -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30Sanga Balende - Maniema -:-

EURÓPA: Európska liga - skupinová fáza

18:55AEK - Zorya -:-
18:55Braga - Leicester -:-
18:55CSKA Moskva - Feyenoord -:-
18:55CSKA Sofia - Young Boys -:-
18:55Gent - Crvena zvezda -:-
18:55Karabach - Sivasspor -:-
18:55LASK - Antverpy -:-
18:55Liberec - Hoffenheim -:-
18:55Lille - AC Miláno -:-
18:55Maccabi Tel Aviv - Villarreal -:-
18:55Molde - Arsenal -:-
18:55Sparta Praha - Celtic -:-
18:55Wolfsberger AC - Din. Záhreb -:-
21:00Alkmaar - Real Sociedad -:-
21:00CFR Kluž - AS Rím -:-
21:00Dundalk - Rapid Viedeň -:-
21:00Granada - Omonia -:-
21:00Leverkusen - H. Beer Sheva -:-
21:00Neapol - Rijeka -:-
21:00Nice - Slavia Praha -:-
21:00PSV - PAOK -:-
21:00Rangers - Benfica -:-
21:00St. Liege - Lech Poznaň -:-
21:00Tottenham - Ludogorets -:-

EURÓPA: Euro - ženy - Kvalifikácia

12:00Gruzínsko Ž - Malta Ž -:-
18:00Slovensko Ž - Island Ž -:-
20:00Nórsko Ž - Faerské ostrovy Ž -:-

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga

14:00Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi -:-
15:00Dinamo Batumi - Loco. Tbilisi -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1. fáza

00:00UPNFM - Marathon -:-
02:00Real Espana - Real de Minas -:-
03:00Olimpia - Vida -:-
22:00Honduras Progreso - Motagua -:-

INDIA: ISL

15:00Kerala Blasters - North East Utd -:-

IRÁN: 1. liga

13:15Shahr Khodrou - Sanat-Naft -:-
13:50Zob Ahan - Peykan -:-
14:00Tractor-Sazi - Sepahan -:-
14:05Naft M.I.S - Persepolis -:-

JORDÁNSKO: Premier League

15:00Aqaba - Al Jazeera Amman -:-
17:30Sahab - Al Sareeh -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - play-off

23:15Delfin (Ecu) - Palmeiras (Bra) -:-
23:15Ind. del Valle (Ecu) - Nacional (Uru) -:-
01:30Internacional (Bra) - Boca Juniors (Arg) -:-
01:30Libertad (Par) - J. Wilstermann (Bol) -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana

23:15Bolivar (Bol) - Lanus (Arg) -:-
01:30Coquimbo (Chi) - Huancayo (Per) -:-
01:30Fenix (Uru) - Independiente (Arg) -:-
23:15River Plate (Uru) - U. Catolica (Chi) -:-

KATAR: QSL

15:30Al Sailiya - Al-Wakra -:-
17:45Al Ahli Doha - Al-Rayyan -:-
17:45Qatar SC - Al Arabi -:-

KOLUMBIA: Primera A - Liguilla

00:00Aguilas - Envigado -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

00:00Huila - Llaneros -:-
02:05U. Magdalena - Quindio -:-

KOSOVO: Superliga

13:00Drenica - FC Ballkani -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura - play-off

02:00Barrio Mexico - Puerto Golfito FC -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

12:00FK Liepaja - Tukums 2000 -:-
12:00RFS - Riga FC -:-
12:00Spartaks - Jelgava -:-
12:00Valmiera - BFC Daugavpils -:-
12:00Ventspils - Metta/LU -:-

MACAO: Elite League

12:00Chao Pak Kei - Casa de Portugal -:-
14:00OdloženéChao Pak Kei - Sporting Macao -:-
14:00Monte Carlo - Lun Lok -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura - play-off

02:00Puebla - Leon -:-
04:06Guadalajara - Club America -:-

MEXIKO: Liga de Expansion MX - Apertura - play-off

00:00Atl. Morelia - Venados -:-
00:00Cancun - Tlaxcala -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

12:00CSCA Buiucani - Milsami -:-
15:00Petrocub - Dinamo-Auto -:-

NIGER: Ligue 1

16:00Espoir - Nigelec -:-
16:00Jangorzo - Douanes Niamey -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - play-off

23:00Jalapa U20 - Diriangen U20 -:-
23:00Managua FC U20 - Real Madriz U20 -:-

PANAMA: LPF - Clausura

01:00Independiente - Plaza Amador -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Clausura

23:30Cerro Porteno - Sol De America -:-

PERU: Liga 2

16:00Comerciantes Unidos - Chavelines -:-
18:15Deportivo Coopsol - Santos FC -:-
20:30Juan Aurich - Molinos El Pirata -:-
22:45Union Comercio - Santa Rosa -:-

RUMUNSKO: Liga 2

15:30Csikszereda M. Ciuc - U. Kluž -:-
17:30Rapid Bukurešť - CSM Resita -:-

SALVÁDOR: Primera Division - Apertura - 2. fáza

01:30Chalatenango - Santa Tecla -:-
02:00Sonsonate - Atletico Marte -:-
02:15Alianza FC - Jocoro -:-
02:30Metapan - Aguila -:-

SLOVINSKO: Prvá Liga

17:00O. Ľubľana - Aluminij -:-

SLOVINSKO: 1. SZNL Women

17:30Krim Ž - Radomlje Ž -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Liga Perzského zálivu

15:00Al-Jazira - Hatta -:-
15:00Al Wasl - Al Fujairah -:-
18:00Al-Ahli Dubai - Ajman -:-
18:00Khorfakkan - Al Sharjah -:-

SRBSKO: Pohár

16:00Proleter - Vojvodina -:-

SVET: Medzištátne zápasy - ženy

15:00Ghana Ž - Maroko Ž -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga2

19:00Leganes - Espanyol -:-
19:00Logrones - Albacete -:-
21:30Almeria - Tenerife -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 2

19:30Vallobin - Gijon Industrial -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 14

18:00UP Plasencia - CD Coria -:-

TALIANSKO: Coppa Italia

14:00Turín - Entella -:-
17:00Sampdoria - FC Janov -:-

TURECKO: Pohár

11:00Erzurum BB - Ankara Demirspor -:-
13:00Kasimpasa - 24 Erzincanspor -:-
15:00Kayserispor - H.Trabzon -:-
17:00Konyaspor - Manisa FK -:-
19:00Goztepe - Kirklarelispor -:-

UKRAJINA: Youth League

14:00Lviv U21 - Mariupol U21 -:-

URUGUAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

21:00Rentistas - Plaza Colonia -:-

VENEZUELA: Primera Division - druhá fáza

01:00Yaracuyanos - Trujillanos -:-
22:00Dep. Tachira - Zamora -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.