m.FlashScore.sk

REFRESH

Futbal » Zajtra » Všetky zápasy

AFRIKA: CAF Liga majstrov - kvalifikácia

15:00Zesco Utd (Zam) - Green Mamba (Esw) -:-
15:30Township Rollers (Bot) - Young Africans (Tan) -:-
18:00Al-Merreikh (Sud) - JS Kabylie (Alg) -:-
18:00Al-Nasr (Lby) - Tempete MOCAF (Caf) -:-
18:00AS Vita Club (Drc) - UMS de Loum (Cmr) -:-
18:00Cote d'Or (Sey) - Fomboni (Com) -:-
18:00Elect Sport (Cha) - Mberi Sportif (Gab) -:-
18:00Mekelle 70 Enderta F.C. (Eth) - Cano Sport (Gnq) -:-
18:00Pamplemousses (Mus) - Fosa Juniors (Mad) -:-
18:00Platinum (Zim) - Big Bullets (Mal) -:-
18:00Primeiro de Agosto (Ang) - KMKM (Zan) -:-
19:00Mamelodi (Rsa) - Otoho d'Oyo (Con) -:-
20:00Etoile Sahel (Tun) - Hafia (Gui) -:-
20:00Generation F. (Sen) - LPRC Oiler (Lbr) -:-
20:00Zamalek (Egy) - Dekedda (Som) -:-
20:15Orlando (Rsa) - Green Eagles (Zam) -:-
21:00Raja Casablanca (Mar) - Brikama U. (Gam) -:-

AFRIKA: CAF Pohár konfederácií - kvalifikácia

15:00Malindi (Zan) - Mogadishu City (Som) -:-
15:00Young Buffaloes (Esw) - Buildcon (Zam) -:-
16:30Masters Security (Mal) - Proline (Uga) -:-
17:00Ashanti Gold (Gha) - Akonangui (Gnq) -:-
18:00Amarat United (Ssu) - Ben Guerdane (Tun) -:-
18:00AS Maniema (Drc) - Pelican (Gab) -:-
18:00CotonTchad (Cha) - Belouizdad (Alg) -:-
18:00Etoile du Kongo (Con) - Pyramids (Egy) -:-
18:00FC Esae (Ben) - SNIM (Mrt) -:-
18:00Kamsar (Gui) - Paradou (Alg) -:-
18:00Khartoum (Sud) - AS Arta (Dji) -:-
18:00Kinondoni MC (Tan) - AS Kigali (Rwa) -:-
18:00Rukinzo (Bur) - Triangle (Zim) -:-
18:00Stade Renard (Cmr) - Motema Pembe (Drc) -:-
21:00Azam (Tan) - Fasil Ketema (Eth) -:-

ALBÁNSKO: Superliga

16:00Vllaznia - Laci -:-
19:00Skenderbeu - Flamurtari -:-
19:00Teuta - Bylis -:-
19:00Tirana - Luftetari Gjirokastra -:-

ALŽÍRSKO: Divízia 1

21:00Chlef - Hussein Dey -:-
21:00OdloženéMlila - Saoura -:-
22:00Bel Abbes - Bordj Bou Arreridj -:-
22:00Setif - Oran -:-

ALŽÍRSKO: Ligue 2

21:00Bejaia - Tlemcen -:-
21:00Khroub - MO Bejaia -:-
21:00Tadjenant - Annaba -:-
reklama

ALŽÍRSKO: U21 League

10:00Bel Abbes U21 - Bordj Bou Arreridj U21 -:-
10:00Chlef U21 - Hussein Dey U21 -:-
10:00Mlila U21 - Saoura U21 -:-
10:00Setif U21 - Oran U21 -:-

ANGLICKO: Premier League

13:30Norwich - Chelsea -:-
16:00Brighton - Southampton -:-
16:00Manchester Utd - Crystal Palace -:-
16:00Sheffield Utd - Leicester -:-
16:00Watford - West Ham -:-
18:30Liverpool - Arsenal -:-

ANGLICKO: Championship

13:30Derby - West Brom -:-
16:00Barnsley - Luton -:-
16:00Blackburn - Cardiff -:-
16:00Fulham - Nottingham -:-
16:00Huddersfield - Reading -:-
16:00Hull - Bristol City -:-
16:00Charlton - Brentford -:-
16:00Middlesbrough - Millwall -:-
16:00Preston - Sheffield Wed -:-
16:00QPR - Wigan -:-
16:00Stoke - Leeds -:-

ANGLICKO: League One

13:30Doncaster - Lincoln -:-
13:30OdloženéPortsmouth - Rotherham -:-
16:00Bolton - Ipswich -:-
16:00Bristol Rovers - Oxford Utd -:-
16:00Coventry - Gillingham FC -:-
16:00Fleetwood - Accrington -:-
16:00Milton Keynes - Peterborough -:-
16:00Rochdale - Blackpool -:-
16:00Shrewsbury - Burton -:-
16:00Sunderland - Wimbledon -:-
16:00OdloženéTranmere - Bury -:-
16:00Wycombe - Southend -:-

ANGLICKO: League Two

16:00Bradford City - Forest Green -:-
16:00Cambridge Utd - Oldham -:-
16:00Carlisle - Salford -:-
16:00Colchester - Northampton -:-
16:00Grimsby - Port Vale -:-
16:00Cheltenham - Swindon -:-
16:00Leyton Orient - Crawley -:-
16:00Macclesfield - Scunthorpe -:-
16:00Mansfield - Stevenage -:-
16:00Morecambe - Exeter -:-
16:00Newport - Crewe -:-
16:00Plymouth - Walsall -:-

ANGLICKO: National League

16:00Bromley - Boreham Wood -:-
16:00Eastleigh - Dagenham & Red. -:-
16:00Ebbsfleet - Notts County -:-
16:00Halifax - AFC Fylde -:-
16:00Harrogate - Stockport -:-
16:00Chesterfield - Barrow -:-
16:00Chorley - Hartlepool -:-
16:00Sutton - Dover -:-
16:00Woking - Solihull Moors -:-
16:00Wrexham - Barnet -:-
16:00Yeovil - Maidenhead -:-
18:20Torquay - Aldershot -:-

ANGLICKO: National League - sever

16:00Altrincham - Darlington -:-
16:00Bradford PA - Blyth -:-
16:00Gateshead - Farsley -:-
16:00Gloucester - Boston Utd -:-
16:00Guiseley - Alfreton -:-
16:00Hereford - Brackley Town -:-
16:00Kidderminster - Chester -:-
16:00King’s Lynn - Curzon Ashton -:-
16:00Leamington - Kettering -:-
16:00Southport - Telford -:-
16:00Spennymoor - York -:-

ANGLICKO: National League - juh

16:00Billericay - St. Albans -:-
16:00Concord - Maidstone -:-
16:00Dartford - Braintree -:-
16:00Dorking - Hampton & Richmond -:-
16:00Eastbourne Boro - Dulwich Hamlet -:-
16:00Chelmsford - Welling -:-
16:00Chippenham - Weymouth -:-
16:00Oxford City - Hemel Hempstead -:-
16:00Slough - Bath -:-
16:00Tonbridge - Havant & W -:-
16:00Wealdstone - Hungerford -:-

ANGLICKO: NPL Premier Division

16:00OdloženéAtherton - Grantham -:-
16:00Bamber Bridge - Ashton Utd -:-
16:00Basford - Lancaster -:-
16:00Buxton - Whitby -:-
16:00FC United - Scarborough -:-
16:00Gainsborough - Warrington -:-
16:00OdloženéMorpeth - Mickleover -:-
16:00South Shields - Hyde -:-
16:00Stafford - Matlock -:-

ANGLICKO: Southern League Central Division

16:00Banbury - Kings Langley -:-
16:00Barwell - Biggleswade Town -:-
16:00Hednesford - Alvechurch -:-
16:00Hitchin - Rushall -:-
16:00Leiston - Tamworth -:-
16:00Nuneaton - Needham Market -:-
16:00Redditch - Lowestoft -:-
16:00Royston - Coalville -:-
16:00St. Ives - Stourbridge -:-
16:00Stratford - AFC Rushden & Diamonds -:-

ANGLICKO: Southern League South Division

16:00Farnborough - Merthyr T -:-
16:00Gosport - Hendon -:-
16:00Chesham - Truro -:-
16:00Met. Police - Hartley Wintney -:-
16:00Swindon S - Salisbury -:-
16:00Tiverton - Beaconsfield Town -:-
16:00Weston-super-Mare - Poole -:-
16:00Wimborne - Taunton -:-

ANGLICKO: Isthmian League Premier Division

16:00Corinthian-Casuals - Carshalton -:-
16:00Haringey - Brightlingsea -:-
16:00Hornchurch - Kingstonian -:-
16:00Leatherhead - Enfield Town -:-
16:00Margate - Lewes -:-
16:00Merstham - East Thurrock -:-
16:00Potters Bar - Folkestone -:-

ANGLICKO: Premier League 2

15:00Aston Villa U23 - Norwich U23 -:-

ANGLICKO: Premier League U18

12:00Brighton U18 - Leicester U18 -:-
12:00Fulham U18 - Reading U18 -:-
12:00Manchester Utd U18 - Blackburn U18 -:-
12:00Middlesbrough U18 - Manchester City U18 -:-
12:00Southampton U18 - Chelsea U18 -:-
12:00Sunderland U18 - Stoke City U18 -:-
12:00West Ham U18 - Arsenal U18 -:-
12:30Everton U18 - West Brom U18 -:-
12:30Tottenham U18 - Norwich U18 -:-
14:00Aston Villa U18 - Swansea U18 -:-
14:00Newcastle Utd U18 - Derby U18 -:-
14:00Wolverhampton U18 - Liverpool U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Academica - Sporting de Cabinda -:-
16:00Caala - Primeiro de Maio -:-
16:00Cubango - Santa Rita -:-
16:00Interclube - Ferroviario do Huambo -:-
16:00Libolo - Wiliet -:-
16:00Onze Bravos - Sagrada -:-

ARGENTÍNA: Superliga

02:00Arsenal Sarandi - San Lorenzo -:-
18:15Gimnasia L.P. - Defensa y Justicia -:-
20:30Velez Sarsfield - Newells Old Boys -:-
22:45Rosario - Patronato -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

00:05Atl. Rafaela - Tigre -:-
18:05Temperley - Nueva Chicago -:-
20:30Atletico Atlanta - CA Mitre -:-
20:30Barracas Central - Alvarado -:-
20:30Deportivo Moron - Guillermo Brown -:-
22:00San Martin S.J. - CA Estudiantes -:-
22:40Gimnasia Jujuy - Chacarita Juniors -:-

ARGENTÍNA: Primera B Metropolitana - Apertura

20:30Colegiales - Comunicaciones -:-
20:30Flandria - Defensores Unidos -:-
20:30Sacachispas - Almirante Brown -:-

ARMÉNSKO: Premier League

15:00Lori - Noah -:-
17:30Urartu - Gandzasar -:-

AUSTRÁLIA: NPL NSW - play-off

08:00Wollongong Wolves - Sydney Utd -:-

AUSTRÁLIA: Brisbane Premier League

09:00Acacia Ridge - Grange Thistle -:-
10:00Albany Creek - Toowong -:-
10:00Bayside - The Gap -:-
10:00Caboolture - North Pine -:-
10:00Univ. of Queensland - Centenary Stormers -:-

AUSTRÁLIA: NPL Western Australia

09:00Cockburn City - Perth SC -:-
09:00Joondalup - Balcatta -:-
09:00Perth Glory U21 - Bayswater City -:-
09:00Rockingham City - Inglewood -:-
09:00Sorrento - Armadale -:-
09:00Stirling Lions - Floreat Athena -:-

AUSTRÁLIA: NPL South Australian - play-off

07:30Adelaide Comets - Campbelltown City -:-
07:30Adelaide Raiders - NE Metrostars -:-
10:30Adelaide Olympic - Blue Eagles -:-

AUSTRÁLIA: NPL Queensland

09:00Peninsula - Gold Coast -:-
09:00Redlands - Queensland Lions -:-
10:30Eastern Suburbs - SWQ Thunder -:-
11:00Magpies Crusaders - Brisbane Strikers -:-
11:00Western Pride - Brisbane City -:-

AUSTRÁLIA: NPL Tasmania

06:30Clarence Utd. - Launceston -:-
06:30Hobart Zebras - Glenorchy Knights -:-
09:00Olympia Warriors - Kingborough Lions -:-

AZERBAJDŽAN: Premier League

17:00SumQayit - Sabail -:-

BELGICKO: Jupiler League

18:00OdloženéCharleroi - Club Bruggy -:-
20:00Cercle Bruggy - Waasland-Beveren -:-
20:00St. Truiden - Waregem -:-
20:30Oostende - KV Mechelen -:-

BELGICKO: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Entente Durbuy - Hamoir -:-
20:00Namur - Acren -:-

BELGICKO: Pohár - kvalifikácia

16:00Beerschot VA - Dikkelvenne -:-
17:00Dessel - Virton -:-
19:00KSV Roeselare - Seraing -:-
19:30Onhaye - Aalst -:-
20:00La Louviere - Westerlo -:-
20:00Lommel SK - Temse -:-
20:00Mandel United - Gullegem -:-

BELGICKO: Super League - ženy

14:00Club Brugge Ž - RSC Anderlecht Ž -:-

BELGICKO: 1. narodná - ženy

13:00SG-Tertre Hautrage Ž - Zwevezele Ž -:-
14:00Tienen Ž - Mechelen Ž -:-
14:30Massenhoven Ž - Famkes Merkem Ž -:-
15:00Femina Woluwe Ž - GBA Kontich Ž -:-
15:00Genk II Ž - Moldavo Ž -:-
15:00Zulte Waregem Ž - Aalst Ž -:-
15:30Gent II Ž - Leuven II Ž -:-
16:30St. Liege 2 Ž - Tongeren Ž 5:0

BIELORUSKO: 1. liga

15:00Vitebsk - Neman -:-
19:45Brest - Energetik-BGU -:-

BIELORUSKO: Pershaya Liga

15:30Lokomotiv Gomel - Volna Pinsk -:-
16:00Baranovici - Mikashevichi -:-
16:00FC Slonim - Naftan -:-
16:00Chimik Svetlogorsk - Smolevichi -:-
16:00Orsha - Rukh Brest -:-
16:00Smorgon - Belshina -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

21:00Sport Boys - Royal Pari -:-
23:15San Jose - Real Potosi -:-

BOLÍVIA: Nacional B

19:00Chijipata - Deportivo Escara -:-
21:30Arauco Prado - Vinto -:-
21:30U. Sucre - Wils. Cooperativas -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

17:00Celik Zenica - Tuzla City -:-
17:00Radnik Bijeljina - Mladost DK -:-
18:00FK Sarajevo - Velez Mostar -:-
19:00Sloboda - Zvijezda 09 -:-
20:00Siroki Brijeg - Željezničar -:-
20:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: FBiH

17:00Capljina - Bratstvo Gracanica -:-
17:00Gorazde - TOSK Tesanj -:-
17:00Gradacac - Metalleghe -:-
17:00Igman K. - Olimpic Sarajevo -:-
17:00Jedinstvo Bihac - Banovici -:-
17:00Travnik - GOSK Gabela -:-
17:00Zivinice - HNK Orasje -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: RS

17:30Krupa - Slavija -:-
17:30Podrinje Janja - Kozara -:-
17:30Prijedor - Modrica -:-
17:30Sloga Crnjelovo - Jedinstvo Brcko -:-
17:30Tekstilac - Zeljeznicar Banja Luka -:-

BRAZÍLIA: Serie A

16:00Atletico-MG - Bahia -:-
22:00Gremio - Athletico-PR -:-

BRAZÍLIA: Serie B

00:15Atletico GO - Brasil de Pelotas -:-
02:30Cuiaba Esporte - Botafogo SP -:-
16:00Parana - Criciuma -:-
21:30Londrina - Sao Bento -:-
21:30Oeste - Vila Nova -:-
21:30Vitoria - Operario -:-
00:00Figueirense - CRB -:-
00:00Ponte Preta - Sport Recife -:-

BRAZÍLIA: Serie C

22:00Ferroviario - Confianca -:-
22:00Globo - ABC -:-
22:00Nautico - Santa Cruz -:-
22:00Sampaio Correa - Imperatriz -:-
22:00Treze - Botafogo PB -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro Women - play-off

19:00Flamengo Ž - Internacional Ž -:-

BULHARSKO: Parva Liga

17:00Botev Plovdiv - Vitosha Bistritsa -:-
19:30Levski - Lok. Plovdiv -:-

BULHARSKO: Vtora liga

17:00Pomorie - Ludogorets II -:-
17:00Septemvri Sofia - Kariana Erden -:-
17:00Strumska Slava - Hebar -:-
18:00Spartak - Lok. Sofia -:-
19:00Montana - Botev Galabovo -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30ASEC Koudougou - Etoile Filante -:-
17:30Bobo-Dioulasso - Majestic -:-
17:30Sonabel Ouagadougou - US Ouagadougou -:-
19:45AS Douanes - Salitas -:-

CYPRUS: 1. liga

18:00OdloženéAEK Larnaka - Apollon -:-
18:00OdloženéAPOEL - Ol. Nicosia -:-
18:00Doxa - Omonia -:-

ČESKO: 1. Liga

17:00Příbram - Jablonec -:-
17:00Zlín - Karviná -:-
19:30Slavia Praha - Bohemians 1905 -:-

ČESKO: 2. liga

10:15Pardubice - Sokolov -:-
10:15Vysehrad - Dukla Praha -:-
17:00Prostějov - Třinec -:-

ČESKO: ČFL - skupina A

10:15Benesov - Sparta Praha B -:-
10:15Vltavín - Rakovnik -:-
17:00Domazlice - Slavia Praha B -:-

ČESKO: ČFL - skupina B

17:00Ústí nad Orlicí - Mladá Boleslav B -:-
17:00Velvary - Jablonec B -:-

ČESKO: MSFL

10:15Odra Petrkovice - Frýdek-Místek -:-
16:30Dolni Benesov - Blansko -:-
16:30Hlučín - Slovácko B -:-
16:30Rosice - Znojmo -:-

ČESKO: A-divízia

10:30Horovicko - Jindřichův Hradec -:-
15:00Mariánské Lázně - Klatovy -:-
17:00Beroun - Prestice -:-
17:00Hvezda Cheb - Doubravka -:-

ČESKO: B-divízia

10:15Kladno - Aritma Praha -:-
10:15Tatran Rakovnik - Březová -:-
15:00Sous - Neratovice -:-
17:00Cesky Brod - Steti -:-
17:00Česká Lípa - Chomutov -:-
17:00Dobříš - Brandýs n. Labem -:-
17:00Ostrov - Slany -:-

ČESKO: C-divízia

10:15Libis - Velke Hamry -:-
17:00Nachod - Horky nad Jizerou -:-
17:00Ostra - Trutnov -:-
17:00Vysoké Mýto - Kutna Hora -:-

ČESKO: D-divízia

10:15Jihlava B - Břeclav -:-
16:30Start Brno - Bystřice n. Pern. -:-

ČESKO: E-divízia

14:00HFK Olomouc - Strání -:-
16:30Bzenec - Vsechovice -:-
16:30Hranice - Vsetín -:-

ČESKO: Division F

16:30Bohumin - Valašské Meziříčí -:-
16:30Frydlant n. O. - Detmarovice -:-

ČESKO: Prazsky prebor

10:15Kolovraty - Újezd nad Lesy -:-
10:15Podoli - Treboradice -:-
10:30Dukla JM - Zlicin -:-
10:30Hostivar - Ujezd Prague -:-
17:00Olympia Radotin - Uhelné sklady Praha -:-
17:00Predni Kopanina - Motorlet Praha B -:-

ČESKO: Stredocesky KP

10:15Hrebec - Bohemia Podebrady -:-
10:15Klicany - Vlašim B -:-
16:00Nespeky - Velim -:-
17:00Dobrovice - Porici n. S. -:-
17:00Kosmonosy - Lysa n. L. -:-
17:00Kosor - Hvozdnice -:-
17:00Tuchlovice - FK Komarov -:-

ČESKO: Jihocesky KP

15:00Protivin - Sezimovo Usti -:-
17:00Cesky Krumlov - Olesnik -:-

ČESKO: Plzensky KP

14:00Vejprnice - Nyrsko -:-
17:00Horni Briza - Stankov -:-
17:00Nepomuk - Meclov -:-
17:00Rapid Plzen - Sokol Lhota -:-
17:00Stribro - Plzen-Cernice -:-
17:00Zruc - Domazlice B -:-

ČESKO: Karlovarsky KP

10:15Horni Slavkov - Frantiskovy Lazne -:-
17:00Lomnice - Zlutice -:-
17:00Nejdek - Chodov -:-
17:00Nova Role - FC Cheb -:-

ČESKO: Ustecky KP

10:30Horni Jiretin - Litomericko -:-
17:00Domousice - Krupka -:-
17:00FK Jilove - Srbice -:-
17:00Modlany - Oldrichov -:-
17:00Vilemov - Brna -:-
17:00Zatec - Modra/Hrobce -:-

ČESKO: Liberecky KP

10:30Frydlant - Visnova -:-
17:00Doksy - Mseno -:-
17:00Chrastava - Zelezny Brod -:-
17:00Novy Bor - Rovensko p. Tr. -:-
17:00Sedmihorky - Desna -:-
17:00Straz - Turnov -:-

ČESKO: Kralovehradecky KP

10:15Slavia Hradec - Rychnov n. Kněžnou -:-
14:00Olympia HK - Kratonohy - Police nad Metuji -:-
17:00Kostelec n. O. - Vrchlabi -:-
17:00Libcany - Hořice -:-
17:00Vysoká n. Labem - Jičín -:-

ČESKO: Pardubicky KP

17:00Holice - Ceska Trebova -:-
17:00Tremosnice - Chrudim B -:-

ČESKO: Vysocina KP

16:30Bedrichov - HFK Trebic -:-
16:30Okrisky - Sebkovice -:-
16:30Zirovnice - Pelhrimov -:-

ČESKO: Jihomoravsky KP

10:15Bohunice - Sparta Brno -:-
10:30Ivancice - Moravska Slavia -:-
12:15SK Krumvir - Svratka Brno -:-
17:00Bystrc - Líšeň B -:-
17:00Mutenice - Kurim -:-
17:00Rousinov - Ratiskovice -:-

ČESKO: Olomoucky KP

16:30Jesenik - Cernovir -:-
16:30Kralice na Hane - SK Lipova -:-
16:30Sternberk - Velke Losiny -:-
16:30Zelatovice - Mohelnice -:-

ČESKO: Zlinsky KP

10:15Luhacovice - Stitna nad Vlari -:-
16:30Bystrice pod Hostynem - Kvasice -:-
16:30Morkovice - Veľké Karlovice -:-
16:30Napajedla - Borsice -:-
16:30Provodov - Holesov -:-

ČESKO: Moravskoslezsky KP

17:00Bridlicna - Senov -:-
17:00Celadna - Haj ve Slezsku -:-
17:00Fulnek - Petrovice -:-

ČESKO: U19 League

10:30České Budějovice U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
11:00Karviná U19 - Slovácko U19 -:-

ČESKO: 1. liga - ženy

11:00Plzeň Ž - Liberec Ž -:-
13:30Slovácko Ž - Dukla Praha Ž -:-
15:30Pardubice Ž - Lok. Brno Ž -:-
16:00Sparta Praha Ž - Slavia Praha Ž -:-

ČIERNA HORA: Prvá Čiernohorská Liga

17:00Buducnost - Zeta -:-
17:00Grbalj - OFK Petrovac -:-
17:00Iskra - Rudar -:-
17:00Sutjeska - FK Podgorica -:-
17:00Titograd - Kom Podgorica -:-

ČILE: Primera División

01:30U. Espanola - O'Higgins -:-
18:30Cobresal - U. Calera -:-
21:30Palestino - Colo Colo -:-
00:00Everton - Coquimbo -:-

ČILE: Primera B

21:00Magallanes - Nublense -:-
22:00Melipilla - S. Morning -:-
23:00D. Puerto Montt - Rangers -:-

ČÍNA: Jia Liga

13:00Shaanxi Changan - Peking Baxy -:-
13:30Guangdong Tigers - Meizhou Hakka -:-
13:30Heilongjiang Lava - Xinjiang Tianshan -:-
13:30Liaoning - Shijiazhuang -:-
13:30Qingdao Huanghai - Sichuan Annapurna -:-
13:30Zhejiang Greentown - Guizhou Zhicheng -:-
13:35Nantong Zhiyun - Shanghai Shenxin -:-

ČÍNA: Yi Liga

09:30Jiangsu Yancheng - Qingdao Jonoon -:-
09:30Qingdao Red Lions - Taizhou Yuanda -:-
09:30Yanbian Beiguo - Hebei Elite -:-
10:00Baoding Yingli Yitong - Jilin Baijia -:-
10:00Fujian Tianxin - Hunan Billows -:-
10:00Guangxi Baoyun - Lhasa Chengtou -:-
10:00Inner Mongolia - Zibo Cuju -:-
10:00Nanjing Shaye - Jiangxi Liansheng -:-
10:00Shanxi Xindu - Peking Technology -:-
10:00Yunnan Kunlu - Shenzhen Pengcheng -:-
13:00Dalian Chanjoy - Ningxia -:-
13:00Hangzhou Wuyue - Sichuan Jiuniu -:-
13:30Chengdu Qianbao - Zhejiang Yiteng -:-
13:30Wuhan Three Towns - Kunshan -:-

DÁNSKO: Elitedivisionen Women

13:00BSF Ž - Brøndby Ž -:-
13:00Odense Q Ž - Farum BK Ž -:-
13:00VSK Aarhus Ž - Thisted Ž -:-

DÁNSKO: 1st Division

13:15Naestved - Vendsyssel -:-

DÁNSKO: 2. divízia - 1. skupina

13:45FA 2000 - Slagelse B&I -:-
14:00BK Frem - Hellerup -:-
14:00Helsingor - Vanløse -:-
15:00Bronshoj - Hillerod -:-
15:00B.93 - Avarta -:-
15:00Skovshoved - Holbaek -:-

DÁNSKO: 2. divízia - 2. skupina

14:00Aarhus Fremad - Sydvest -:-
14:00Brabrand - Thisted -:-
14:00Dalum IF - VSK Aarhus -:-
14:00Jammerbugt - Næsby -:-
14:00Middelfart - AB Kodaň -:-

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF - Clausura

22:00Jarabacoa - Atletico Pantoja -:-
22:00San Cristobal - Vega Real -:-

DR KONGO: Ligue 1

16:30Don Bosco - AC Rangers -:-
16:30Lubumbashi Sport - Bukavu -:-
16:30Nyuki - AS Maniema -:-

EKVÁDOR: Liga Pro

02:15Aucas - Olmedo -:-
22:00Delfin - Dep. Cuenca -:-
00:15Tecnico U. - LDU Quito -:-

EKVÁDOR: Serie B

18:00Orense - Clan Juvenil -:-

ESTÓNSKO: Meistriliiga

15:00Kalju - Levadia -:-
17:30Narva - Flora -:-

ESTÓNSKO: Pohár

13:00ReUnited - Molycorp Silmet -:-

EURÓPA: Premier League (Crimea)

16:00Kafa - Inkomport -:-
16:00Kyzyltash - SKCHF Sevastopol -:-

FILIPÍNY: PFL

10:00Kaya - Stallion -:-
10:00Philippine Air Force - Green Archers -:-

FÍNSKO: Veikkausliiga

12:00Honka - HJK -:-
16:00KuPS - VPS -:-

FÍNSKO: Ykkonen

16:00AC Kajaani - Oulu -:-
16:00Ekenas - TPS Turku -:-
16:00Jaro - MyPa -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

16:00JIPPO - JaPS -:-
16:00Viikingit - NJS -:-
17:30Mikkeli - Lahden Reipas -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

16:00SJK Akatemia - Hercules -:-

FÍNSKO: Liiga - ženy

13:00Ilves Ž - Aland Utd Ž -:-
13:00Jypk Ž - Honka Ž -:-
13:00KuPS Ž - TiPS Ž -:-
13:00Myran Ž - ONS Oulu Ž -:-
13:00TPS Ž - HJK Ž -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 1

20:00Amiens - Nantes -:-
20:00Angers - Méty -:-
20:00Brest - Reims -:-
20:00Dijon - Bordeaux -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 2

15:00Troyes - Lens -:-

FRANCÚZSKO: National 2 - Group A

15:00Schiltigheim - Lens II -:-
18:00ASM Belfort - Haguenau -:-
18:00Bastia - Lille II -:-
18:00Bobigny - St Quentin -:-
18:00Epinal - IC Croix -:-
18:00Lusitanos - Reims II -:-
18:00Sainte-Genevieve - Mulhouse -:-
18:00Sedan - JA Drancy -:-

FRANCÚZSKO: National 2 - Group B

17:00Sannois - Poissy -:-
18:00Granville - Angers II -:-
18:00Lorient II - Guingamp II -:-
18:00Mantes - Saint-Malo -:-
18:00Oissel - Chartres -:-
18:00Stade Briochin - Vitre -:-
18:30Gobelins - Fleury-Merogis -:-
18:30Vannes - Rouen -:-

FRANCÚZSKO: National 2 - Group C

18:00Bergerac - Angouleme -:-
18:00Bourges - Montpellier II -:-
18:00Colomiers - Trelissac -:-
18:00Chamalieres - Andrezieux -:-
18:00Nantes II - Stade Bordelais -:-
18:00Romorantin - Sete -:-
18:00Saint-Étienne II - Blois -:-
18:00Saint-Pryve - Les Herbiers -:-

FRANCÚZSKO: National 2 - Group D

18:00Frejus - Martigues -:-
18:00Jura Sud - Louhans Cuiseaux -:-
18:00Marseille Endoume - Lyon II -:-
18:00Monako II - Marseille II -:-
18:00Monts - Grasse -:-
18:00Moulins-Yzeure - Saint Priest -:-
18:00Nimes II - Hyeres -:-
19:30Annecy - Marignane -:-

FRANCÚZSKO: Divízia 1 - ženy

14:30Bordeaux Ž - Fleury 91 Ž -:-
14:30Guingamp Ž - Méty Ž -:-
14:30Montpellier Ž - Reims Ž -:-
14:30Paris FC Ž - Dijon Ž -:-
15:30Lyon Ž - Marseille Ž -:-

GIBRALTÁR: National League

18:15College 1975 FC - Mons Calpe -:-
20:30St Josephs - Manchester 62 -:-

GRÉCKO: Superliga

18:00Lamia - Panathinaikos -:-
20:00Aris - OFI Kréta -:-
20:30Olympiakos - Asteras T. -:-

GRÉCKO: Pohár

16:00Tilikratis L. - Sellana -:-

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga

15:00Chikhura - Lokomotiv Tbilisi -:-
18:00Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

19:00Siquinala - Comunicaciones -:-
23:00Municipal - Deportivo Mixco -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

22:00Mirebalais - Baltimore -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

18:30Willem II - FC Emmen -:-
19:45Heracles - Vitesse -:-
20:45Heerenveen - Twente -:-

HOLANDSKO: Tweede Divisie

14:30AFC - GVVV -:-
14:30HFC - HHC -:-
14:30Jong Volendam - Excelsior Maassluis -:-
14:30Scheveningen - Katwijk -:-
15:00ASWH - Spakenburg -:-
15:00IJsselmeervogels - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:00Kozakken Boys - TEC -:-
15:00Rijnsburgse Boys - De Treffers -:-
15:30Quick Boys - Noordwijk -:-

HOLANDSKO: Derde Divisie

14:30DVS '33 Ermelo - SteDoCo -:-
14:30Excelsior 31 - ODIN '59 -:-
14:30Harkemase Boys - VVOG -:-
14:30Hoek - Lisse -:-
14:30Ter Leede - VVSB -:-
14:30VV DOVO - GOES -:-
15:00Jong Almere City - ONS Sneek -:-
15:00Sparta Nijkerk - Barendrecht -:-
18:00Gemert - FC Oss -:-
19:30Blauw Geel - UNA -:-

HOLANDSKO: Eredivisie U19

15:00Twente U19 - Alkmaar U19 -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Marathon - Real Espana -:-
23:30Real de Minas - Platense -:-
00:00Motagua - Vida -:-

CHORVÁTSKO: 1. HNL

19:00Slaven Belupo - Varaždín -:-
21:00Zaprešić - Lok. Záhreb -:-

CHORVÁTSKO: 2. HNL

17:00Orijent - Din. Záhreb 2 -:-
17:30Cibalia - Dubrava -:-
17:30Dugopolje - Croatia Zmijavci -:-

INDIA: Durand Cup - play-off

14:30Gokulam - Mohun Bagan -:-

INDONÉZIA: Liga 1

10:30Persebaya - Persija Jakarta -:-
13:30Madura United - PSIS Semarang -:-
13:30Pusamania Borneo - Padang -:-
15:30Bali United - Arema -:-

INDONÉZIA: Liga 2

08:30Persewar Waropen - Persatu Tuban -:-
10:30PSMS Medan - PSPS Riau -:-
15:30Persiraja Aceh - Persibat Batang -:-

IRÁN: 1. liga

17:45Shahin Bushehr - Sepahan -:-

ÍRSKO: FAI Cup

18:00Glengad Utd - Waterford -:-
21:00Sligo Rovers - Limerick -:-

ISLAND: Pepsideild

18:00Akranes - Vestmannaeyjar -:-

ISLAND: Inkasso-deildin

18:00Njardvik - Magni -:-
18:00Thor Akureyri - Leiknir -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00Maccabi Haifa - H. Raanana -:-
18:00Hapoel Hadera - Ashdod -:-
19:30Nes Tziona - Maccabi Tel Aviv -:-

JAPONSKO: J-League

06:00Sapporo - Tokyo -:-
11:00Nagoya - Yokohama M. -:-
12:00Hirošima - Oita -:-
12:00Iwata - C-Osaka -:-
12:00Kawasaki - Shimizu -:-
12:00Vegalta Sendai - Shonan -:-

JAPONSKO: J2 League

11:00Chiba - Kofu -:-
11:00Mito - Verdy -:-
11:00Yokohama FC - Kagoshima Utd -:-
12:00Albirex Niigata - Kanazawa -:-
12:00Kyoto - Avispa Fukuoka -:-
12:00Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki -:-
12:00Tokushima - Ryukyu -:-
12:00Yamagata - Tochigi -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

15:00Black Leopards - Highlands -:-
15:00Golden Arrows - Chippa United -:-
18:00Kaizer - Supersport -:-

JUŽNÁ AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Free State Stars - Pretoria U. -:-
15:00OdloženéJomo Cosmos - Royal Eagles -:-
15:00TS Sporting - Richards Bay -:-
15:00OdloženéUthongathi - Tshakhuma -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Multichoice Diski

10:00Baroka U21 - Maritzburg Utd U21 -:-
10:00Cape Town City U21 - Chippa United U21 -:-
12:00Bidvest Wits U21 - Orlando U21 -:-

JUŽNÁ KÓREA: K League 1

12:00Jeonbuk - Seongnam -:-
12:00Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu -:-
12:30Daegu - Gangwon -:-

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

12:00Bucheon - Jeonnam -:-
12:00Seoul E. - Ansan Greeners -:-

JUŽNÁ KÓREA: National League

10:00Gyeongju KHNP - Gimhae -:-

KAMBODŽA: C-League

10:30Boeung Ket - Svay Rieng -:-
10:30Sports Academy - Visakha -:-
13:00Phnom Penh Crown - Soltilo Angkor -:-

KANADA: Canadian Premier League - jesenná časť

00:00Pacific FC - Valour -:-

KANADA: CSL

23:00Ukraine United - Serbian W. E. -:-
00:00Hamilton City - CSC Mississauga -:-

KANADA: U Sports

01:30Lethbridge - Alberta -:-
02:30UBC Okanagan - UNBC -:-
03:00Saskatchewan - MacEwan -:-
04:00UFV - UBC -:-
04:00Victoria - Trinity Western -:-
21:00Mount Royal - Calgary -:-

KAZACHSTAN: 1. liga

15:00Ordabasy - Šachtar K. -:-
15:00Tobol - Atyrau -:-

KAZACHSTAN: First Division

12:00FC Astana 2 - Shakhtar Bulat -:-
13:00Baykonur Kyzylorda - Kaspij Aktau -:-
13:00Kyzylzhar - Zhetysu 2 -:-
13:30Akademiya Ontustik - Altay -:-
14:00Aktobe Zhas - FK Kyran -:-
14:00Kairat Academy - Maqtaaral -:-
16:00FK Akzhayik - Ekibastuz -:-

KIRGIZSKO: Premier Liga

14:15Alay Osh - Kant -:-
14:15Alga - Akademiy Futbola -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura

22:15Pasto - U. Magdalena -:-
00:00Junior - Once Caldas -:-
00:30Cucuta - La Equidad -:-

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Clausura

22:00Atletico F.C. - Orsomarso -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - ženy - play-off

02:30Atl. Nacional Ž - America de Cali Ž -:-
00:00Millonarios Ž - Santa Fe Ž -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Ferizaj - Gjilani -:-
17:00KF Ballkani - Feronikeli -:-

LITVA: A Lyga

16:00ZrušenéStumbras - Kauno Zalgiris -:-

LITVA: I Lyga

13:00Hegelmann Litauen - Vilniaus Vytis -:-
15:00Zalgiris 2 - Banga -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

18:00FK Liepaja - Ventspils -:-

LOTYŠSKO: 1. Liga

14:00New Project - FK Smiltene -:-
15:00Balvu - Riga/Staicele -:-
15:00Rezekne - Auda -:-
16:00Alberts JDFS - Tukums 2000 -:-

LUXEMBURSKO: Národná liga

18:30Union Titus Petange - Rodange -:-

MAĎARSKO: OTP Bank liga

18:00DVTK - Mezokovesd -:-
18:00Honvéd - Debrecín -:-
18:00Kaposvar - Zalaegerszeg -:-
18:00Kisvarda - Újpest -:-
18:00Paks - MOL Fehervar -:-

MALAJZIA: Malajzijský pohár

15:00Melaka United - Felda -:-
15:00Pahang - Sabah -:-
15:00Penang - Perak -:-

MALI: Premiere Division

18:00Black Stars - CO Bamako -:-
20:00Onze Createurs - US Bougouni -:-

MALTA: 1. liga

18:30Tarxien - Mosta FC -:-
19:00Gudja - Hibernians -:-
20:30Balzan - Sliema -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

02:00Veracruz - Atl. San Luis -:-
04:00Monarcas - U.N.A.M. -:-
04:00Santos Laguna - Monterrey -:-
00:00Queretaro - Leon -:-

MEXIKO: Ascenso MX - Apertura

01:00Atlante - UAEM Potros -:-
02:00Zacatecas Mineros - Celaya -:-
03:08Correcaminos - Loros -:-
00:00Alebrijes Oaxaca - Cafetaleros de Chiapas -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A

23:00Cruz Azul Hidalgo - Canamy -:-
03:00Murcielagos - Nayarit -:-
03:00Saltillo - Correcaminos 2 -:-
18:00Leones Negros 2 - Cimarrones de Sonora 2 -:-
19:00Tlaxcala - La Piedad -:-
23:00Orizaba - Cafessa -:-
23:00Pioneros - Atl. San Luis 2 -:-
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Yalmakan -:-
00:30Gavilanes de Matamoros - UA Chihuahua -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie B

03:00Cafessa - Cuautla -:-
17:00Dorados 2 - Calor De San Pedro -:-
23:00Ciervos - La Paz -:-
23:00Chimalhuacan - Dongu -:-
23:00San Francisco - Zacatecas 2 -:-
23:00Uruapan - Chapulineros -:-
00:00Tlayacapan - Zitacuaro -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

17:00Milsami - Zimbru Kišiňov -:-
19:00Šeriff Tiraspoľ - Sfintul -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane -:-

NEMECKO: Bundesliga

15:30Augsburg - Union Berlín -:-
15:30Düsseldorf - Leverkusen -:-
15:30Hoffenheim - Brémy -:-
15:30Mainz - Mönchengladbach -:-
15:30Paderborn - Freiburg -:-
18:30Schalke - Bayern -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

13:00Bochum - Wehen -:-
13:00Hannover - Fürth -:-
13:00Regensburg - Bielefeld -:-

NEMECKO: 3. Liga

14:00Bayern II - Chemnitzer -:-
14:00Braunschweig - Wurzburger Kickers -:-
14:00Grossaspach - Viktoria Kolín n. R. -:-
14:00Magdeburg - Mníchov 1860 -:-
14:00Meppen - Jena -:-
14:00Munster - Uerdingen -:-

NEMECKO: Regionálna liga sever

13:00Wolfsburg II - Norderstedt -:-
14:00St. Pauli II - Hannover II -:-

NEMECKO: Regionálna liga severovýchod

13:30Altglienicke - BFC Dynamo -:-
13:30Bischofswerdaer - Viktoria Berlín -:-
13:30Furstenwalde - Babelsberg -:-
13:30Lichtenberg - Nordhausen -:-

NEMECKO: Regionálna liga západ

14:00Aachen - Homberg -:-
14:00Bergisch Gladbach - Oberhausen -:-
14:00Lotte - Rodinghausen -:-
14:00Mönchengladbach II - Lippstadt -:-
15:00Düsseldorf II - Schalke II -:-

NEMECKO: Regionálna liga juhozápad

14:00Aalen - Pirmasens -:-
14:00Alzenau - Balingen -:-
14:00Bahlinger - Homburg -:-
14:00Giessen - FSV Frankfurt -:-
14:00Offenbach - Elversberg -:-
14:00Saarbrücken - Walldorf -:-
14:00Ulm - TuS RW Koblenz -:-

NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko

14:00Aubstadt - Augsburg II -:-
14:00Burghausen - Memmingen -:-
14:00Eichstatt - Illertissen -:-
14:00Fürth II - Buchbach -:-
14:00Schweinfurt - Aschaffenburg -:-
14:00Turkgucu Munchen - Norimberg II -:-
17:00Rain/Lech - Garching -:-

NEMECKO: Oberliga NOFV-Nord

13:00Blau Weiss Berlín - Neustrelitz -:-
14:00Brandenburger - CFC Hertha -:-
14:00Staaken - Seelow -:-
14:00Torgelower Greif - Pampow -:-

NEMECKO: Oberliga NOFV- Süd

13:00Plauen - Hohenstein-Ernstthal -:-
14:00Grimma - Oberlausitz -:-
14:00Krieschow - FC Merseburg -:-
15:00Halle - Jena II -:-

NEMECKO: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30SC Weiche-08 II - Inter Turkspor Kiel -:-
14:00Eutin - Frisia Risum-Lindholm -:-
14:00Flensburg - Phonix Lubeck -:-
14:00Husumer - Eichede -:-
15:00Oldenburger - Lubeck II -:-

NEMECKO: Oberliga Hamburg

14:00Meiendorfer SV - Sasel -:-

NEMECKO: Oberliga Bremen

13:00Brémy III - Habenhauser -:-
14:00Brinkumer - Leher -:-
15:00Blumenthaler - Oberneuland -:-
16:00Geestemunde - BTS Neustadt -:-

NEMECKO: Oberliga Niedersachsen

16:00Delmenhorst - Egestorf-Langreder -:-
16:00Gifhorn - Arminia Hannover -:-

NEMECKO: Oberliga Hessen

14:00Stadtallendorf - SV Steinbach -:-
15:00Friedberg - Eddersheim -:-
15:00Hadamar - Viktoria Griesheim -:-
15:00Hanau - Baunatal -:-
15:00Hessen Dreieich - Kassel -:-
15:00Neuhof - Fulda-Lehnerz -:-

NEMECKO: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Kaiserslautern II - Worms -:-
15:30Engers - Gonsenheim -:-
15:30Karbach - Trier -:-
15:30Koblenz - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30Pfeddersheim - Rochling -:-

NEMECKO: Oberliga Bavorsko Sever

14:00Seligenporten - Grossbardorf -:-
15:00Vilzing - DJK Bamberg -:-
15:00Wurzburger FV - Abtswind -:-
16:00ATSV - Gebenbach -:-
16:00Kahl - Cham -:-

NEMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

14:00Dachau - Hankofen-Hailing -:-
15:00Donaustauf - Kirchanschoring -:-
15:30Turkspor Augsburg - Pullach -:-
17:00Nordlingen - Schwaben Augsburg -:-

NEMECKO: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Dorfmerkingen - Bissingen -:-
14:00Freiberg - Freiburger -:-
14:00Pforzheim - Goppinger SV -:-
14:00TSV Ilshofen - Linx -:-
15:30Nottingen - Ravensburg -:-
15:30Oberachern - Neckarsulmer -:-
15:30Rielasingen-Arlen - Reutlingen -:-
18:00Villingen - Stuttgart II -:-

NEMECKO: Oberliga Niederrhein

17:00FC Monheim - TVD Velbert -:-

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

13:00Niendorfer TSV U19 - Hamburg U19 -:-

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Juh

11:00Karlsruher U19 - Offenbach U19 -:-
13:00Heidenheim U19 - Ulm U19 -:-
13:00Mainz U19 - Fürth U19 -:-

NEMECKO: Bundesliga - ženy

13:00Hoffenheim Ž - Kolín n. R. Ž -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Jalapa - Chinandega -:-

NÓRSKO: Eliteserien

18:00Rosenborg - Stabaek -:-

NÓRSKO: OBOS-ligaen

15:30Sandnes - Aalesund -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 1

14:00Vidar - Nardo -:-
16:00Sola - Bryne -:-
16:00Stjordals Blink - Byåsen -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2

16:00Åsane - Sotra -:-
16:00Baerum Sportsklubb - Fram -:-
16:00Elverum - Kjelsås -:-
16:00Floro - Mjolner -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 1

12:00Molde 2 - Lørenskog -:-
13:00Arvoll - Traeff -:-
14:00Sunndal - Spjelkavik -:-
15:00Eidsvold - Krakeroy -:-
16:00Rommen SK - Nordstrand -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 2

13:00Lokomotiv Oslo - Ullern -:-
16:00Drobak-Frogn - Halsen -:-
16:00Orn - Frigg -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 3

13:00Pors Grenland - Vardeneset -:-
15:00Donn - Flint -:-
15:00Flekkeroy - Viking 2 -:-
15:00Madla IL - Vindbjart -:-
15:00Staal Jorpeland - Storm BK -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 4

13:00Fjora - Stord -:-
14:00Fana - Vestfossen -:-
15:00Djerv 1919 - Lysekloster -:-
15:00Fyllingsdalen - Bergen Nord -:-
16:00V. Haugesund - Valdres -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 5

14:00Brumunddal - Kolstad -:-
16:00Gjovik-Lyn - Tiller -:-
16:00Nybergsund - Orkla -:-
16:00Strindheim - Verdal -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 6

13:00Junkeren - Harstad -:-
16:00Finnsnes - Melbo -:-
16:00Skjetten - Honefoss -:-
16:00Tromsø 2 - Gjellerasen -:-

NÓRSKO: Junior U19

15:00Mjondalen U19 - Stromsgodset U19 -:-

NÓRSKO: Toppserien - ženy

13:00Klepp Ž - Kolbotn Ž -:-
14:00Avaldsnes Ž - RØA Ž -:-
14:00Trondheims-Orn Ž - Fart Ž -:-
15:00Stabaek Ž - Sandviken Ž -:-

PANAMA: LPF - Apertura

22:00Deportivo Universitario - Alianza -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Clausura

01:00River Plate - Sp. Luqueno -:-
22:00Sol De America - Dep. Capiata -:-
00:30Guarani - San Lorenzo -:-

PARAGUAJ: Division Intermedia

21:00Ovetense FC - Guairena FC -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

03:00Melgar - Garcilaso -:-
22:15Binacional - Ayacucho -:-
00:45Huancayo - Dep. Municipal -:-

PERU: Liga 2

20:00Juan Aurich - Sport Loreto -:-

POBREŽIE SLONOVINY: Ligue 1

17:30ASEC Mimosas - Academie de FAD -:-
17:30Issia Wazi - SOL -:-
17:30San Pedro - Bouake -:-

POĽSKO: Ekstraklasa

15:00Cracovia - Arka -:-
17:30Lechia Gdaňsk - Slask Wroclaw -:-
20:00Rakow - Lech Poznaň -:-

POĽSKO: 1. divízia

14:30Podbeskidzie - Ol. Grudziadz -:-
19:00Chrobry Glogow - Olsztyn -:-
19:45Odra Opole - Radomiak Radom -:-

POĽSKO: 2. divízia

17:00S. Rzeszow - Elana Torun -:-
17:30Garbarnia - Lech Poznaň 2 -:-

POĽSKO: III Liga - Group I

15:30Grodzisk M. - Ostroda -:-
16:00Zambrow - Radomsko -:-
17:00Biala Piska - Concordia Elblag -:-
17:00Huragan Morag - Ursus Warszawa -:-
17:00Sokol Aleksandrow L. - Swit -:-
17:00T. Mazowiecki - Polonia V. -:-
17:00Wasilkow - Bron Radom -:-

POĽSKO: III Liga - Group II

15:00Grom Nowy Staw - Gornik Konin -:-
15:00Nielba Wagrowiec - Koszalin -:-
16:00Kotwica Kolobrzeg - Mieszko -:-
17:00Kleczew - B. Gdynia -:-
17:00Sroda - Unia Janikowo -:-
18:00Jarocin - Gwardia Koszalin -:-
18:00KKS Kalisz - Starogard Gdanski -:-

POĽSKO: III Liga - Group III

17:00Bielsko-Biala - Pniowek -:-
17:00Foto-Higiena Gac - Starowice Dolne -:-
17:00Gornik Z. 2 - Polonia B. -:-
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Zdzieszowice -:-
17:00Legnica 2 - Brzeg -:-
17:00Piast Zmigrod - ROW Rybnik -:-
17:00Sleza Wroclaw - Ruch -:-
17:30Kluczbork - Z. Gora -:-

POĽSKO: III Liga - Group IV

13:00Jutrzenka Giebultow - Hutnik Krakov -:-
17:00Avia Swidnik - Lublin -:-
17:00Biala Podlaska - Ostrowiec -:-
17:00Chelmianka Chelm - Orleta Radzyn -:-
17:00Podhale Nowy Targ - Stal Krasnik -:-
17:00Sandomierz - Wisloka Debica -:-
17:00Sokol Sieniawa - Korona Kielce 2 -:-
17:00Wisla Pulawy - Siarka Tarnobrzeg -:-
17:00Wolka Pelkinska - Hetman Zamosc -:-

POĽSKO: Central Youth League

12:00UKS SMS Lodz U18 - Legia U18 -:-
12:00Zaglebie U18 - Pogon Štetín U18 -:-
13:00Arka U18 - Jagiellonia U18 -:-
14:00Korona Kielce U18 - Escola Warszawa U18 -:-

POĽSKO: Ekstraliga - ženy

11:00Olimpia Štetín Ž - UJ Krakov Ž -:-
12:00Katowice Ž - Leczna Ž -:-
12:00Medyk Konin Ž - AZS Vroclav Ž -:-
12:00Mitech Zywiec Ž - AZS PWSZ Walbrzych Ž -:-
15:00Czarni Sosnowiec Ž - Biedrzychowice Ž -:-
15:00UKS SMS Lodz Ž - Bydgoszcz Ž -:-

PORTUGALSKO: Primeira Liga

20:00Benfica - FC Porto -:-
22:30Boavista - Ferreira -:-

PORTUGALSKO: LigaPro

12:00Academica - Chaves -:-
17:00Feirense - Academico Viseu -:-
19:15Covilha - Vilafranquense -:-
19:15Penafiel - CD Cova da Piedade -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

15:00Sintrense - Oriental -:-
17:00Real SC - Loures -:-
18:00Berco - Mirandela -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Leixoes U23 - Academica U23 -:-
17:00CD Cova da Piedade U23 - Rio Ave U23 -:-
18:00Portimonense U23 - Setubal U23 -:-

RAKÚSKO: Tipico Bundesliga

17:00AC Wolfsberger - Altach -:-
17:00Mattersburg - St. Polten -:-
17:00Rapid Viedeň - LASK Linz -:-

RAKÚSKO: 2. Liga

18:00Dornbirn - Kapfenberg -:-

RAKÚSKO: Regionálna liga východ

17:30Stripfing - Ebreichsdorf -:-
19:00Leobendorf - Wiener Linien -:-

RAKÚSKO: Regionálna liga stred

17:00Ried (Am) - ATSV Wolfsberger -:-
17:00Stadl Paura - Kalsdorf -:-

RAKÚSKO: Regionalliga West - Tyrol

16:00SC Imst - SV Worgl -:-
17:00Hall - Innsbruck (Am) -:-

RAKÚSKO: Regionalliga West - Salzburg

16:00Grodig - A. Salzburg -:-
17:00Saalfelden - Kuchl -:-
18:00Seekirchen - SAK 1914 -:-
19:00Wals-Grunau - Johann -:-

RAKÚSKO: Regionalliga West - Vorarlberg

17:00Bregenz - Hohenems -:-
17:00FC Wolfurt - Altach U21 -:-

RAKÚSKO: Bundesliga - ženy

14:00Innsbruck Ž - Neulengbach Ž -:-
14:30Sturm Ž - Landhaus Ž -:-
15:00Altenmarkt Ž - Horn Ž -:-
15:00St. Polten Ž - Sudburgenland Ž -:-

RUMUNSKO: Liga 1

14:30Academica Clinceni - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
20:00CFR Kluž - Botosani -:-

RUMUNSKO: Liga 2

10:00Concordia - Turnu Magurele -:-
10:00Daco-Getica Bucuresti - CSM Resita -:-
10:00Miercurea Ciuc - Calarasi -:-
10:00Pandurii - Viitorul Tg. Jiu -:-
10:00Ripensia Temešvár - UTA Arad -:-
10:00Sportul Snagov - Metaloglobus -:-
17:00Rapid Bukurešť - Politehnica Temešvár -:-

RUSKO: Premier League

13:00Tambov - Dynamo Moskva -:-
15:30Ufa - Zenit Petrohrad -:-
18:00Krasnodar - Lok. Moskva -:-

RUSKO: PFL - Center

12:00Ararat Moscow - FK Strogino Moscow -:-
16:00Salyut-Belgorod - Khimik Novomoskovsk -:-

RUSKO: PFL - South

15:00Legion Dynamo - FK Makhachkala -:-
16:00Nalčik - Mashuk -:-
17:00Urozhay - Spartak Vladikavkaz -:-

RUSKO: PFL - West

15:00Kolomna - Veles Moscow -:-

RUSKO: Juniorská liga

09:30Krasnodar U19 - Lok. Moskva U19 -:-
11:00CSKA Moskva U19 - Akhmat U19 -:-
13:00Arsenal Tula U19 - FK Orenburg U19 -:-
13:00Samara U19 - Sp. Moskva U19 -:-
17:00FK Rostov U19 - Rubin Kazaň U19 -:-

SALVÁDOR: Primera Division - Apertura

22:00OdloženéSanta Tecla - Aguila -:-
23:0011 Deportivo - El Vencedor -:-
23:30Jocoro - Independiente F.C. -:-

SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League

17:50Al-Fateh - Al Shabab -:-
18:05Al-Faysaly - Al Feiha -:-
19:50Al Wehda - Al-Ettifaq -:-

SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Glentoran -:-
16:00Coleraine - Institute -:-
16:00C. Rangers - Cliftonville -:-
16:00Crusaders - Larne -:-
16:00Dungannon - Glenavon -:-
16:00OdloženéLinfield - Warrenpoint -:-

SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Championship

16:00Ballinamallard - Ballyclare -:-
16:00Knockbreda - Ards -:-
16:00Loughgall - Dundela -:-
16:00Newry City - PSNI -:-
16:00Portadown - H&W Welders -:-
16:00Queens Univ. - Dergview -:-

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: 1. MFL

17:00Vardar - Rabotnički -:-

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: 2. MFL

17:00Belasica - Kit Go Pehchevo -:-
17:00FK Korab - FK Skopje -:-
17:00Kadino Skopje - Labunishta -:-
17:00KF Gostivar - Drita -:-
17:00Kozuv Gevgelija - Tikves -:-
17:00Ohrid - Vellazerimi -:-
17:00Osogovo - Pitu Guli -:-
17:00Pelister - Vardari Forino -:-
17:00Plackovica - Bregalnica -:-
17:00Pobeda - Sasa -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

19:00Michalovce - Sereď -:-
19:00Pohronie - Trenčín -:-
19:00Ružomberok - Trnava -:-

SLOVENSKO: 2. liga

10:30Slovan Bratislava B - Dubnica -:-
16:30FC Košice - Žilina B -:-
16:30Púchov - Petržalka -:-
19:00Poprad - Komárno -:-
19:00Skalica - Liptovský Mikuláš -:-

SLOVENSKO: 3. liga západ

10:30Nitra B - Marcelova -:-
17:00AFC Nové Mesto - Šaľa -:-
17:00FK Nové Zámky - Vel'ké Ludince -:-
17:00MŠK Považská Bystrica - Myjava -:-

SLOVENSKO: 3. liga východ

16:00FK Humenné - Šarišské Michal'any -:-
16:00Prešov - B. Nová Ves -:-
16:00ŠK Odeva Lipany - Plavnica -:-
16:00Vranov - Spišská Nová Ves -:-

SLOVENSKO: 3. liga stred

16:00Čadca - Námestovo -:-
16:00Rakytovce - Novohrad Lučenec -:-
16:00Zvolen - Rimavská Sobota -:-

SLOVENSKO: 3. liga Bratislava

17:00Inter Bratislava - MŠK Senec -:-

SLOVINSKO: Prvá Liga

18:00Domžale - Aluminij -:-
20:15O. Ľubľana - Mura -:-

SLOVINSKO: 2. SNL

17:00Beltinci - Dravograd -:-
17:00Brezice - Koper -:-
17:00Fuzinar - Radomlje -:-
17:00Gorica - Dob -:-
17:00Jadran Dekani - Rogaska -:-
17:00Nafta - Drava -:-
17:00NK Krka - Krsko -:-

SRBSKO: Super Liga

17:00OdloženéCrvena zvezda - Cukaricki -:-
17:00OdloženéRadnik - Partizan -:-
20:00FK Vozdovac - Mladost -:-
20:00Javor - Napredak -:-
20:00Proleter - Vojvodina -:-
20:00Rad Belehrad - Macva -:-

SRBSKO: Prva Liga

17:00Radnicki 1923 - Smederevo -:-
17:00Sindjelic Beograd - Din. Vranje -:-
20:00Metalac - Backa -:-
20:00Trayal Krusevac - Zemun -:-

SVET: Medzištátne zápasy

11:00Lotyšsko U18 - Slovensko U18 -:-
11:00Maďarsko U18 - Severné Macedónsko U18 -:-
16:00Česko U18 - Ukrajina U18 -:-

SVET: Arab Club Champions Cup - základné skupiny

20:00Al Zawraa - Al-Rifaa -:-
20:00Horseed - Tanger -:-

SVET: Prípravné zápasy - ženy

17:00Alaves Ž (Esp) - EDF Logrono Ž (Esp) -:-

ŠKÓTSKO: Premiership

16:00Hamilton - Motherwell -:-
16:00Hibernian - St. Johnstone -:-
16:00Kilmarnock - Aberdeen -:-
16:00Ross County - Livingston -:-

ŠKÓTSKO: Championship

16:00Alloa - Arbroath -:-
16:00Ayr - Queen of South -:-
16:00Dundee FC - Inverness -:-
16:00Dunfermline - Dundee Utd -:-

ŠKÓTSKO: League One

16:00Clyde - Falkirk -:-
16:00Dumbarton - Stranraer -:-
16:00East Fife - Airdrieonians -:-
16:00Peterhead - Forfar -:-
16:00Raith - Montrose -:-

ŠKÓTSKO: League Two

16:00Albion Rovers - Brechin -:-
16:00Cowdenbeath - Annan -:-
16:00Queen's Park - Elgin -:-
16:00Stenhousemuir - Edinburgh City -:-
16:00Stirling - Cove Rangers -:-

ŠKÓTSKO: Lowland League

16:00Caledonian Braves - Stirling University -:-
16:00Civil Service Strollers - Gala Fairydean -:-
16:00Dalbeattie Star - Edinburgh University -:-
16:00East Stirlingshire - East Kilbride -:-
16:00Spartans - Gretna 2008 -:-
16:00Vale Of Leithen - Kelty Hearts -:-

ŠKÓTSKO: Highland League

15:00Fraserburgh - Fort William -:-
16:00Formartine Utd - Clachnacuddin -:-
16:00Forres Mechanics - Strathspey Thistle -:-
16:00Huntly - Rothes -:-
16:00Keith - Turriff Utd -:-
16:00Lossiemouth - Inverurie Loco Works -:-
16:00Nairn County - Brora Rangers -:-
16:00Wick Academy - Buckie Thistle -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga

17:00Osasuna - Eibar -:-
19:00Real Madrid - Valladolid -:-
21:00Celta Vigo - Valencia -:-
21:00Getafe - Ath. Bilbao -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga2

18:00R. Oviedo - Lugo -:-
18:00Santander - Almeria -:-
19:00Mirandes - Cadiz -:-
20:00Alcorcon - Elche -:-
21:00Málaga - Las Palmas -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 1

18:45Rayo Majadahonda - Gijón B -:-
19:00Marino de Luanco - Atl. Madrid B -:-
20:30Pontevedra - Coruxo -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 2

18:00Leioa - Guijuelo -:-
19:30Barakaldo - Unionistas -:-
19:30R. Sociedad B - Burgos -:-
20:00Leonesa - Amorebieta -:-
20:30Calahorra - R. Union -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 3

19:00Villarreal B - Levante B -:-
19:45Prat - Hercules -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 4

20:30Sevilla B - Yeclano -:-
21:00San Fernando - Huelva -:-
21:00Villarrobledo - Linense -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 1

18:00Alondras - Compostela -:-
18:30Racing Club Villalbes - Pontes -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 2

18:00Gijon Industrial - Llanes -:-
19:00Club Siero - Tuilla -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 3

17:00Atletico Albericia - UD Samano -:-
17:00UC Cartes - Cayon -:-
18:00Tropezon - Textil Escudo -:-
19:00Solares - CD Barquereno -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 4

17:00Pasaia - Santuxu -:-
18:00Basconia - Sodupe -:-
18:00Urduliz - Somorrostro -:-
18:30Balmaseda - Ariznabarra -:-
18:30Durango - Tolosa FC -:-
19:00Gernika - CD Vitoria -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 6

19:00CF Intercity - Saguntino -:-
19:00Crevillente - Acero -:-
19:00Jove - Novelda CF -:-
20:00Recambios Colon - Villarreal C -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 7

18:00Leganes B - Moratalaz -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 8

17:30La Virgen - CF Salmantino 2 2 -:-
18:15Numancia B - Burgos Promesas -:-
18:30Santa Marta Tormes - Bembibre -:-
19:00Atl. Astorga - Leonesa 2 -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 9

20:00CP Almeria - Velez -:-
20:00Maracena - Almeria B -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 10

20:15Ceuta - Puente Genil -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 11

19:00Binissalem - Manacor -:-
19:00Constancia - Mallorca B -:-
19:00Ferriolense - Platges de Calvia -:-
19:00Poblense - Esporles -:-
19:30Collerense - Santanyi -:-
19:30Ibiza Islas Pitiusas - Formentera -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 12

13:30Union Viera - Tenerife B -:-
17:00Mensajero - La Cuadra -:-
17:00Panaderia Pulido San Mateo - Atl. Paso -:-
18:00Las Palmas C - Ibarra -:-
18:00Union Guimar - San Fernando -:-
18:30Vera - Villa Santa Brigida -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 13

19:00Cartagena FC - Real Murcia B -:-
19:30UCAM Murcia B - Muleno -:-
20:00Lorca FC - EG El Palmar CF -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 15

17:00Huarte - CD Corellano -:-
18:00AD San Juan - Murchante -:-
18:00Beti Kozkor - Beti Onak -:-
18:00Txantrea - Burlades -:-
18:30Lourdes - CD Ardoi -:-
18:30Pamplona - Valle Egues -:-
19:00Subiza - CD Baztan -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 16

16:00Comillas - Logrones Promesas -:-
19:00Villegas - Oyonesa -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 18

18:30Atl. Ibanes - Azuqueca -:-
20:00Tarancon - Almagro -:-

ŠVAJČIARSKO: Challenge League

17:30Wil - Kriens -:-
19:00Lausanne - Aarau -:-
19:00Schaffhausen - Lausanne Ouchy -:-

ŠVAJČIARSKO: Superliga

19:00Xamax - Bazilej -:-
19:00Young Boys - Zürich -:-

ŠVAJČIARSKO: Promotion League

15:00Black Stars - Yverdon -:-
16:00Breitenrain - Cham -:-
16:00Koniz - Sion II -:-
16:00YF Juventus - Bellinzona -:-
16:00Zürich II - Stade Nyonnais -:-
17:00Etoile-Carouge - Bruhl SG -:-
17:00Rapperswil - Bazilej II -:-

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Gruppe 1XXX

17:00Bulle - Terre Sainte -:-
17:00Echallens - Lancy -:-
17:00Oberwallis Naters - La Chaux-De-Fonds -:-
17:30Vevey - Meyrin -:-
18:00Chenois - Lausanne II -:-

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 2

16:00Luzern II - Wohlen -:-
16:00Solothurn - Delemont -:-
17:00Buochs - Langenthal -:-
17:00Muttenz - Grasshopper II -:-

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 3

16:00Balzers - Winterthur II -:-
16:00Hongg - Linth -:-
16:00Red Star Zurich - Dietikon -:-
16:00Thalwil - Kosova -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Eschen -:-
18:00Tuggen - St. Gallen II -:-
18:30Paradiso - Gossau -:-

ŠVAJČIARSKO: Nationalliga A - ženy

16:00Young Boys Ž - Luzern Ž -:-
16:30Servette Ž - FF Lugano 1976 Ž -:-
17:00Bazilej Ž - Grasshoppers Ž -:-
18:30Zürich Ž - St. Gallen Ž -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

16:00Sirius - Örebro -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

16:00Syrianska - Västerås SK -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

14:00Forward - Nykopings -:-
15:00Gefle - Umeå -:-
16:00Carlstad - Bodens -:-
16:00Sollentuna - Karlslunds -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

14:00Lunds - Skövde -:-
14:00Tvaakers - Utsiktens -:-
16:00Atvidabergs - Eskilsminne -:-
16:00Kristianstads - Lindome -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

13:00Pitea - Ytterhogdals -:-
14:00Friska Viljor FC - Taftea IK -:-
14:00IFK Luleå - IFK Ostersund -:-
14:00Kramfors-Alliansen - IFK Umea -:-
14:00Skellefteå - Sandviks -:-
14:00Timra - Gottne IF -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

14:00Karlbergs - Valbo FF -:-
14:00Mora - IFK Stocksund -:-
15:00Kungsangens - Enkopings SK -:-
15:00Kvarnsvedens - Skiljebo -:-
15:00Sundbybergs - Gute -:-
15:00Upsala - Taby -:-
16:00Lidingo IFK - Hudiksvalls -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

13:00Onsala BK - Vinbergs -:-
13:30Ullareds IK - Eslovs -:-
14:00Assyriska BK - Qviding -:-
14:00Prespa Birlik - Angelholms -:-
14:00Rosengard - Halmia -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

14:00Enskede - Huddinge -:-
14:00Motala - Haninge -:-
14:00Stockholm Internazionale - Varmbols -:-
16:00Aspudden Tellus - Arameisk-Syrianska -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

14:00Grebbestads - Savedalens -:-
14:00Stenungsunds - Uddevalla -:-
14:00Torslanda - Tidaholm IFK -:-
15:00Vanersborgs IF - Nordvarmland -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Östra Götaland

13:00Nassjo - Husqvarna -:-
14:00Almeboda/Linneryd - Nosaby IF -:-
14:00Karlskrona - Bromolla -:-
15:00Asarums - Raslatts -:-
15:00Dalstorps IF - IFK Berga -:-
15:00Osterlen FF - Rappe GOIF -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy

14:00Göteborg Ž - Linköping Ž -:-
15:00Kungsbacka Ž - Eskilstuna United Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy

14:00Hammarby Ž - Kvarnsvedens Ž -:-
15:00Uppsala Ž - Sundsvall Ž -:-

TALIANSKO: Serie A

18:00Parma - Juventus -:-
20:45Fiorentina - Neapol -:-

TALIANSKO: Serie B

18:00Crotone - Cosenza -:-
18:00Salernitana - Pescara -:-
21:00Ascoli - Trapani -:-
21:00Benátky - Cremonese -:-
21:00Cittadella - Spezia -:-
21:00Entella - Livorno -:-

TALIANSKO: Serie C - skupina A

20:45Pontedera - Carrarese -:-

TALIANSKO: Serie C - skupina B

20:45Reggio Audace - FeralpiSalo -:-

TALIANSKO: Serie C - skupina C

20:45Rieti - Ternana -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Biashara Mara United - Kagera Sugar -:-
15:00Mbao - Alliance -:-
15:00Mbeya City - Tanzania Prisons -:-
15:00Namungo - Ndanda -:-
15:00Polisi Tanzania - Coastal Union -:-

THAJSKO: Thai League 1

12:45Buriram - Sukhothai -:-
13:00Trat FC - PTT Rayong -:-
14:00Bangkok Utd - Port MTI FC -:-
15:00Prachuap - Samut Prakan City -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

17:30Club Africain - Stade Tunisien -:-
17:30Kairouanaise - Slimane -:-
17:30US Tataouine - Esperance Tunis -:-

TURECKO: Super Lig

18:15Ankaragucu - Kayserispor -:-
20:45Alanyaspor - Kasimpasa -:-
20:45Basaksehir - Fenerbahce -:-

TURECKO: 1. Lig

15:30Keciorengucu - Osmanlispor -:-
20:45Altinordu - Karagumruk -:-
20:45Balikesirspor - Erzurum BB -:-

UKRAJINA: Persha Liga

16:00Kramatorsk - Obolon Brovar Kyjev -:-
18:00Volyn Lutsk - Ch. Odessa -:-

UKRAJINA: Premier League

13:00Kolos Kovalivka - Vorskla -:-
16:00Oleksandriya - Desna -:-
18:30Dynamo Kyjev - Olimpik Donetsk -:-

UKRAJINA: Druha Liga

16:00Dinaz Vyshgorod - Zhytomyr -:-
16:00Kalush - Nyva Ternopil -:-
16:00Krystal - Hirnyk Kryvyi Rih -:-
16:00Kyjev-Sviatoshyn - Nyva Vinnytsya -:-
16:00Mykolaiv 2 - VPK-Agro -:-
16:00Nikopol - Kramatorsk 2 -:-
16:00Nova Kakhovka - Ch. Odessa 2 -:-
16:00Podillya Khmelnytskyi - Obolon-Brovar K. 2 -:-
16:00Uzhhorod - Veres-Rivne -:-

UKRAJINA: Youth League

14:00Karpaty U21 - Zorya U21 -:-

URUGUAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

20:00Boston River - Progreso -:-
20:00Plaza Colonia - Cerro Largo -:-
20:00Racing Montevideo - Wanderers -:-
20:00River Plate - Penarol -:-

URUGUAJ: Segunda Division

00:00Atenas - Bella Vista -:-
15:05Rentistas - Villa Espanola -:-
20:00Albion - Maldonado -:-
20:00Cerrito - Central Esp. -:-
20:00Sud America - CA Torque -:-
20:00Villa Teresa - Tacuarembo -:-

USA: MLS

02:00Orlando City - Atlanta United -:-
04:00Portland Timbers - Seattle Sounders -:-

USA: USL Championship

01:00Pittsburgh - Loudoun -:-
04:30Phoenix Rising - Sacramento Republic -:-
20:00Ottawa Fury - Saint Louis FC -:-
21:00Louisville City - North Carolina -:-
23:00Hartford Athletic - Atlanta United 2 -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

22:00AC Lala FC - Portuguesa -:-
22:00Metropolitanos - Zulia -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

21:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI -:-
21:30Gran V. - Yaracuyanos -:-
21:30Union Local Andina - Real Frontera -:-
21:30Yaracuy - Dep. Petare -:-
22:00Titanes - Hermanos Colmenares -:-
22:00Urena - Atl. El Vigia -:-

VIETNAM: V.League 1

12:00Hai Phong - The Cong -:-
13:00Than Quang Ninh - Binh Duong -:-
14:00Sai Gon FC - Thanh Hoa -:-

VIETNAM: V.League 2

11:00Hue - Hong Linh Ha Tinh -:-
12:00Long An - An Do-An Giang -:-

WALES: FAW Championship North & Mid

15:30Buckley - Porthmadog -:-
15:30Conwy Borough - Bangor City -:-
15:30Guilsfield - Llanrhaeadr -:-
15:30Llandudno - Gresford -:-
15:30Penrhyncoch - Ruthin -:-
15:30Rhyl - Llangefni -:-

WALES: FAW Championship South & Mid

15:30Caerau Ely - Afan Lido -:-
15:30Goytre United - Llanelli -:-
15:30Llantwit Major - STM Sports -:-
15:30Pontypridd - Haverfordwest -:-
15:30Undy - Cambrian & Clydach -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Bulawayo Chiefs - Black Rhinos -:-
15:00Chapungu Utd - CAPS Utd -:-
15:00Ngezi Platinum FC - Hwange -:-
15:00Yadah - Herentals -:-
15:00ZPC Kariba - TelOne -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.