REFRESH

Futbal » Zajtra » Všetky zápasy

ANGLICKO: Premier League International Cup

20:00Norwich U23 - Wolfsburg II -:-
20:00Swansea U23 - Hertha Berlín II -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Primeiro de Agosto - Progresso -:-
16:00Sagrada - Petro -:-

ARGENTÍNA: Primera B Nacional

00:05Def. de Belgrano - Temperley -:-

ARGENTÍNA: Primera B Metropolitana

21:00Comunicaciones - Tristan Suarez -:-

AUSTRÁLIA: W-League

09:30Sydney Ž - Adelaide Ž -:-
reklama

BAHRAJN: 1. liga

16:30Al-Muharraq - Al-Shabbab -:-
16:30Al-Rifaa - Al-Hadd -:-

BOTSWANA: Premier League

18:00Black Forest - Prisons XI Gaborone -:-
18:00Miscellaneous - Security Systems -:-

EGYPT: Premier League

18:00El Gaish - Misr Elmaqasah -:-

EKVÁDOR: Serie A - play-off

02:00Emelec - LDU Quito -:-

EURÓPA: Európska liga - skupinová fáza

18:55Akhisarspor - St. Liege -:-
18:55Besiktas - Malmo FF -:-
18:55Dynamo Kyjev - Jablonec -:-
18:55Genk - Sarpsborg 08 -:-
18:55Lazio - Frankfurt -:-
18:55Marseille - Apollon -:-
18:55MOL Vidi - Chelsea -:-
18:55PAOK - BATE -:-
18:55Rapid Viedeň - Rangers -:-
18:55Rennes - FC Astana -:-
18:55Sevilla - Krasnodar -:-
18:55Villarreal - Sp. Moskva -:-
21:00AEK Larnaka - Leverkusen -:-
21:00Arsenal - Karabach -:-
21:00Celtic - Salzburg -:-
21:00Din. Záhreb - Anderlecht -:-
21:00Dudelange - Betis -:-
21:00FC Kodaň - Bordeaux -:-
21:00Ludogorets - Zürich -:-
21:00Olympiakos - AC Miláno -:-
21:00RB Lipsko - Rosenborg -:-
21:00Slavia Praha - Zenit Petrohrad -:-
21:00Sporting - Vorskla -:-
21:00Trnava - Fenerbahce -:-

FRANCÚZSKO: National

20:30Laval - Tours -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - play-off

03:00Comunicaciones - Guastatoya -:-

GUINEA: Ligue 1

17:30Kamsar - Elephant Coleah -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture - Play Offs

23:00Real du Cap - Arcahaie -:-
23:00Don Bosco - Tempete -:-

INDIA: ISL

15:00Bengaluru - ATK -:-

IRAK: Superliga

12:00Al Bahri - Al Kahraba -:-
12:00Al Karkh - Naft Missan -:-
14:15Naft Al Junoob - Al Zawraa -:-

IRÁN: 1. liga

13:45Esteghlal F.C. - Padideh Khorasan -:-

JAMAJKA: Premier League

01:00Harbour View - Waterhouse -:-
01:00Tivoli - Cavalier -:-
21:00Humble Lions - Portmore -:-
21:00Reno - Mount Pleasant -:-
21:00UWI - Arnett Gardens -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana

00:45Atletico-PR (Bra) - Junior (Col) -:-

KATAR: Qatar Stars League

14:00Qatar SC - Al-Shahaniya -:-
14:00Umm-Salal - Al-Gharafa -:-
16:30Al-Rayyan - Al Arabi -:-

MALTA: Superpohár

15:00Valletta - Balzan -:-

PAKISTAN: Premier League

11:00KESC FC - KRL FC -:-
11:00PCAA - Baloch Nushki -:-

PERU: Primera División - play-off

02:00A. Lima - Sporting Cristal -:-

RWANDA: National Football league

14:30AS Kigali - Bugesera FC -:-

SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League

15:30Al-Ettifaq - Al Wehda -:-
15:30Al-Fateh - Al-Faysaly -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Liga Perzského zálivu

13:45Ajman - Al Dhafra -:-
13:50Bani Yas - Dibba Al Fujairah -:-
16:30Al Sharjah - Emirates Club -:-

SVET: Medzištátne zápasy

11:00Turecko U18 - Čierna Hora U18 -:-
15:00Chorvátsko U18 - Bosna a Hercegovina U18 -:-
15:00Omán - Tadžikistan -:-
17:00Izrael U18 - Nemecko U18 -:-

SVET: Prípravné zápasy

14:15Lahti (Fin) - Haka (Fin) -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 8

17:00G. Segoviana - Arandina -:-

TALIANSKO: Serie C - skupina A

14:30Cuneo - Piacenza -:-
18:30Lucchese - Pro Vercelli -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch