m.FlashScore.sk

REFRESH

Futbal » Zajtra » Všetky zápasy

AUSTRÁLIA: NPL Queensland

11:30Western Pride - Olympic FC -:-

ÁZIA: AFC Liga Majstrov - play-off

12:00Kashima (Jpn) - Hirošima (Jpn) -:-
14:00Guangzhou Evergrande (Chn) - Shandong Luneng (Chn) -:-

ÁZIA: Pohár AFC - play-off

13:30Ceres (Phl) - Hanoi FC (Vie) -:-
18:15Al Jaish (Syr) - Al Jazeera Amman (Jor) -:-

BRAZÍLIA: Serie C

23:30Nautico - Botafogo PB -:-
01:00Globo - Santa Cruz -:-

BRAZÍLIA: Serie D - play-off

00:15America PE - America-RN -:-
reklama

EKVÁDOR: Serie B

22:00Atl. Porteno - LDU Portoviejo -:-

ESTÓNSKO: Meistriliiga

18:00Tammeka - Tallinna Kalev -:-
18:00Tulevik - Maardu -:-
18:30Flora - Kalju -:-

EURÓPA: EURO U21

18:30Rumunsko U21 - Chorvátsko U21 -:-
21:00Anglicko U21 - Francúzsko U21 -:-

EURÓPA: UEFA Regions' Cup

14:00Hradec Kralove Region (Am) (Cze) - Castile and Leon (Am) (Esp) -:-
14:00West Slovakia (Am) (Svk) - Istanbul B. (Am) (Tur) -:-
18:45Bavaria (Am) (Ger) - Normandie (Am) (Fra) -:-
18:45Southern Region-SFedU (Am) (Rus) - Dolnoslaski (Am) (Pol) -:-

FÍNSKO: Veikkausliiga

17:30HIFK - SJK -:-
17:30Lahti - Rovaniemi -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

19:30KuFu-98 - PK-37 -:-

GRUZÍNSKO: Pohár

15:00FC Gareji Sagarejo - Spaeri -:-
15:00Merani Martvili - Guria -:-
15:00Samtredia - Saburtalo Tbilisi -:-
15:00Tbilisi City - Zugdidi -:-

INDONÉZIA: Liga 1

13:30Persib - TIRA Persikabo -:-

IRAK: Superliga

18:15Al Najaf - Al Diwaniya -:-

ISLAND: Pepsideild

21:15Stjarnan - Breidablik -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa America

01:00Japonsko - Čile -:-
23:30Bolívia - Peru -:-

LITVA: I Lyga

17:00Dziugas Telsiai - Stumbras 2 -:-
18:00Nevezis Kedainiai - Zalgiris 2 -:-

LITVA: Pohár

18:00Spartakas Vilnius - Banga -:-
19:00Babrungas - Palanga -:-

LOTYŠSKO: Pohár

19:00Alberts - Lielupe -:-

MALAJZIA: Superliga

15:00Pahang - PKNP -:-
15:00Perak - Terengganu -:-
15:00Petaling Jaya CFC - Felda -:-
15:00PKNS FC - Kedah -:-

MALAJZIA: Premier League

15:00Kelantan - Johor DT II -:-
15:00Negeri Sembilan - Selangor United -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 1

20:00Krakeroy - Stabaek 2 -:-

SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: Gold Cup

01:00Curacao - Salvádor -:-
03:00Jamajka - Honduras -:-

SVET: Majstrovstvá sveta - ženy

21:00Jamajka Ž - Austrália Ž -:-
21:00Taliansko Ž - Brazília Ž -:-

SVET: Medzištátne zápasy

15:00Benin - Mauretánia -:-
20:00ZrušenéPobrežie Slonoviny - Etiópia -:-

SVET: Prípravné zápasy

17:00Orenburg (Rus) - CFR Kluž (Rou) -:-
17:00Slovan Bratislava (Svk) - Slovácko (Cze) -:-
17:00Trnava (Svk) - Komárno (Svk) -:-
18:30Grossbardorf (Ger) - Schweinfurt (Ger) -:-

SVET: Medzištátne zápasy - ženy

16:30Estónsko Ž - Bielorusko Ž -:-

TURKMÉNSKO: Yokary Liga

15:00Merw - Ahal -:-

USA: USL League Two

00:00Miami City - Lakeland Tropics -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.