REFRESH

Futbal » Včera » Všetky zápasy

ÁZIA: Majstrovstvá sveta - Kvalifikácia - tretia fáza

10:10Austrália - Vietnam 4:0
11:01Japonsko - Čína 2:0
13:00Libanon - Južná Kórea 0:1
15:30Irán - Irak 1:0
16:00Spojené arabské emiráty - Sýria 2:0
18:15Saudská Arábia - Omán 1:0

JUŽNÁ AMERIKA: Majstrovstvá sveta - Kvalifikácia

22:00Ekvádor - Brazília 1:1
00:00Paraguaj - Uruguaj 0:1

AFRIKA: CAF Pohár konfederácií - kvalifikácia

18:00OdloženéKabylie (Alg) - Royal Leopards (Esw) -:-

ALBÁNSKO: Pohár

13:45Skenderbeu - Teuta 0:1
16:45Din. Tirana - Partizani 1:1

ANGLICKO: Premier League Cup

13:00Southampton U23 - Bournemouth U23 0:1

ANGLICKO: Premier League U18

14:00Wolverhampton U18 - Middlesbrough U18 2:0

ANGLICKO: FA Youth Cup

20:00Blackburn U18 - Sheffield Wed U18 2:1

ANGLICKO: Super League - ženy

20:30Arsenal Ž - Brighton Ž 2:1

ÁZIA: Ázijský pohár - ženy

09:00Japonsko Ž - Južná Kórea Ž 1:1
09:00Vietnam Ž - Mjanmarsko Ž 2:2
15:00Austrália Ž - Thajsko Ž 2:1
15:00Filipíny Ž - Indonézia Ž 6:0

BAHRAJN: Bahrain Cup - piata fáza

16:00Al-Hidd - Al-Rifaa 4:1
16:00OdloženéAl-Ittihad - Al-Budaiya -:-
16:00Busaiteen - East Riffa 0:3
16:00Qalali - Al-Muharraq 2:4
16:00Sitra - Bahrain SC 0:3

BELGICKO: Jupiler League

20:45Club Bruggy - Royale Union SG 0:0

BENIN: Ligue 1

16:00Avrankou Omnisport - ASOS 0:1
16:00Baboni - Dadje 0:2
16:00Sitatunga - Police 2:1

BERMUDY: Premier League

01:00Devonshire Colts - PHC Zebras 0:1
01:00SBRC - Devonshire Cougars 1:4

BRAZÍLIA: Campeonato Alagoano

00:00CRB - Murici AL 1:1
00:00CSE - Alianca 1:1
00:00CSA - Jacyoba 5:0

BRAZÍLIA: Campeonato Amazonense

20:30Cliper - Penarol 2:1
20:30Nacional-AM - JC 2:0

BRAZÍLIA: Campeonato Baiano

23:15Bahia - Doce Mel 1:0
23:15Alagoinhas - Barcelona 0:1

BRAZÍLIA: Campeonato Brasiliense

00:00Gama - Brasiliense 3:2
19:30Taguatinga Esporte - Luziania 3:2

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

23:00Volta Redonda - Vasco 2:4
01:35Flamengo - Portuguesa RJ 2:1
19:30Madureira - Resende 1:0
00:30Fluminense - Bangu 0:1

BRAZÍLIA: Campeonato Catarinense

23:00Barra FC - Figueirense 0:0
23:00Joinville - Concordia 1:3
01:30Avai - Chapecoense-SC 0:1
00:00Gremio Juventus - Marcilio Dias 2:2

BRAZÍLIA: Campeonato Cearense

19:00Atletico-CE - Pacajus 1:1
19:30Ferroviario - Crato 4:0
20:00Caucaia - Maracana 1:0
20:00Icasa-CE - Iguatu 2:0

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho

23:00Gremio - SER Caxias 2:1
00:00Frederiquense - Novo Hamburgo 1:1
01:30Aimore - Brasil de Pelotas 0:0
23:00Ypiranga FC - Sao Luiz 2:1

BRAZÍLIA: Campeonato Goiano

23:30Atletico GO - CRAC 1:0
00:30Gremio Anapolis - Goias 0:0
00:30Morrinhos - Jataiense 1:1

BRAZÍLIA: Campeonato Matogrossense

23:00Nova Mutum - Luverdense 1:0
23:30Sinop - Gremio Sorriso 2:0
00:00Operario VG - Dom Bosco 1:2

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro

23:00Tombense - Pouso Alegre 1:1
23:00Villa Nova MG - Atletico-MG 1:1
00:00Democrata GV - Patrocinense 1:1
00:00Uberlandia - Athletic Club 0:1

BRAZÍLIA: Campeonato Paraense

00:00Aguia De Maraba - Tuna Luso 1:1
01:30Paysandu - Bragantino 3:1
19:30Castanhal - Paragominas 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Paranaense

23:00Cascavel - Uniao PR 2:1
23:00Parana - Azuriz 2:1
01:30Londrina - Sao Joseense 1:0
01:30Maringa FC - Athletico-PR 0:0
23:00Cianorte - Rio Branco PR 2:1

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista

23:00Inter de Limeira - Santos 0:0
23:00Ituano - Novorizontino 2:0
01:35Palmeiras - Ponte Preta 3:0
00:00Mirassol - Bragantino 3:1

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista A2

23:00Portuguesa Santista - Rio Claro 0:0
23:00Taubate - Oeste 0:0
23:30Linense - RB Brasil 1:0
00:00Velo Clube - Piracicaba 1:1
19:00Primavera EC - Portuguesa 0:3

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano

00:30Sport Recife - Sete de Setembro 7:0

BRAZÍLIA: Campeonato Piauiense

00:00Corisabba - Parnahyba 0:2
00:00River-PI - AE Altos 2:0
00:00Fluminense-PI - Julho Esporte 1:1

BRAZÍLIA: Campeonato Potiguar - prvá fáza

00:00Globo - ASSU 0:1
00:00Potiguar - Potyguar 1:2

BRAZÍLIA: Campeonato Sergipano

00:15Confianca - America SE 5:0
00:15Lagarto - Frei Paulistano 2:0

ČILE: Primera División - baráž o udržanie

23:00Huachipato - Copiapo 1:0

DR KONGO: Ligue 1

14:00OdloženéDauphins Noirs - JSK -:-
14:30OdloženéDon Bosco - Sanga Balende -:-
15:30Renaissance - RCK 2:0

EGYPT: Ligový pohár

13:30Arab Contractors - Ismaily 0:0
13:30El Gounah - National Bank Egypt 1:1
16:00Smouha - Al Ahly 3:0

GRÉCKO: Super League 2

14:00Niki Volos - O. Volos 1:0

INDIA: ISL

15:00Odisha - Hyderabad 2:3

ISLAND: Fotbolti.net Pohár - play-off

19:30Leiknir - Akranes -:-
20:00Stjarnan - Breidablik 3:1

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:20Dep. Cali - Tolima 0:1
02:25Atl. Nacional - Junior 3:1
22:00U. Magdalena - Petrolera 0:0
00:05Patriotas - Ind. Medellin 2:0

KONGO: Ligue 1

14:00CARA Brazzaville - Kondzo 0:1
14:00Nathalys - Leopard 1:4
16:00Cheminots - Nico-Nicoye 1:0
16:00JS Talangai - Inter Club 1:0

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura

23:00Barrio Mexico - Santa Ana 0:0

MAĎARSKO: OTP Bank liga

18:30Puskas Academy - Ferencváros 1:0

MEXIKO: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Raya2 - Alebrijes Oaxaca 2:0
02:05Leones Negros - Correcaminos 0:3
02:05Tampico Madero - Dorados 1:1
04:05Cimarrones de Sonora - Atl. Morelia 3:0

MEXIKO: Liga MX U20 - Clausura

16:00U.N.A.M. U20 - Monterrey U20 4:0
18:00Club America U20 - Atlas U20 3:1

MEXIKO: Liga MX Women - Clausura

19:00Cruz Azul Ž - Juarez Ž 1:0
22:45Puebla Ž - Pachuca Ž 1:2

NIGER: Ligue 1

14:15US Gendarmerie - ASFAN 0:1
16:15Police - SONIDEP 1:2

PORTUGALSKO: Liga Portugal

21:15Estoril - Arouca 1:2

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - skupina o udržanie

18:00Sporting U23 - Vizela U23 1:1

RWANDA: Premier League

14:00Bugesera FC - Gicumbi 2:0
14:00Etoile de L'Est - AS Kigali 2:0
14:00Mukura Victory Sports - Etincelles 1:0
14:00Rayon Sport - Gasogi United 1:0
14:00Rutsiro - Musanze 0:1

SALVÁDOR: Primera Division - Clausura

02:00Aguila - Santa Tecla 4:1
02:00Luis Angel Firpo - Metapan 0:0
02:15Alianza FC - Chalatenango 3:1

SVET: Medzištátne zápasy

12:00ZrušenéIndonézia - Bangladéš -:-
13:00Indonézia - Východný Timor 4:1
16:00Bahrajn - Uganda 3:1

SVET: Prípravné zápasy

23:00Penarol (Uru) - Nacional (Uru) 1:0
00:00U. Sucre (Bol) - Tomayapo (Bol) 1:2
00:30Metropolitanos (Ven) - Puerto Cabello (Ven) 2:1pen
01:45Estudiantes (Arg) - San Lorenzo (Arg) 1:2
02:00Inter Miami (Usa) - U. de Deportes (Per) 4:0
03:00Portland Timbers (Usa) - Seattle Sounders (Usa) 0:0
09:00Saburtalo Tbilisi (Geo) - Bolnisi (Geo) 0:0
11:00Dynamo Kyjev (Ukr) - Bodo/Glimt (Nor) 1:1
12:00ZrušenéKarlsruher (Ger) - Elversberg (Ger) -:-
12:00Osasuna (Esp) - Alaves (Esp) 0:1
12:00Viking (Nor) - Jablonec (Cze) 2:2
12:30Ludogorets II (Bul) - Yantra Gabrovo (Bul) 3:0
13:00ZrušenéAksu (Kaz) - Bregalnica (Mkd) -:-
13:00Cambuur (Ned) - Heracles (Ned) 0:1
13:00Dunajská Streda (Svk) - TSC Backa Topola (Srb) 1:1
13:00ZrušenéJablonec (Cze) - FK Rostov (Rus) -:-
13:00Kolín n. R. (Ger) - Schalke (Ger) 2:2
13:00Leczna (Pol) - Priština (Kos) 2:1
13:00Lok. Plovdiv (Bul) - Etar (Bul) 0:0
13:00Metalist Charkov (Ukr) - Warta (Pol) 0:0
13:00Silkeborg (Den) - Odense (Den) 2:0
13:00Stuttgarter Kickers (Ger) - Makedonija GP (Mkd) 1:0
13:00Vejle (Den) - Jagiellonia (Pol) 1:1
13:30KF Llapi (Kos) - Akademija Pandev (Mkd) 2:0
13:30Olympic (Uzb) - Tikves (Mkd) 3:0
13:30Wolfsberger (Aut) - Bohemians (Cze) 1:1
14:00Augsburg (Ger) - Regensburg (Ger) 3:3
14:00Bochum (Ger) - Düsseldorf (Ger) 0:2
14:00Kozuv Gevgelija (Mkd) - Pobeda (Mkd) 0:0
14:00ZrušenéLiberec (Cze) - Makedonija GP (Mkd) -:-
14:00Mainz (Ger) - Frankfurt (Ger) 0:1
14:00Norimberg (Ger) - Příbram (Cze) 9:0
14:00Oleksandriya (Ukr) - FC Ballkani (Kos) 0:1
14:00Piast (Pol) - Arda (Bul) 3:0
15:00Ludogorets (Bul) - Plock (Pol) 2:1
15:00Molde (Nor) - Dudelange (Lux) 1:0
15:00Rakow (Pol) - Zorya (Ukr) 3:2
15:00ZrušenéStal Mielec (Pol) - Makedonija GP (Mkd) -:-
15:00Termalica B-B. (Pol) - Radnik (Srb) 1:1
15:30Leczna (Pol) - Novi Pazar (Srb) 0:0
15:30Metalist 1925 (Ukr) - Bregalnica (Mkd) 0:4
16:30Liberec (Cze) - Shkendija (Mkd) 3:1
17:00AIK Štokholm (Swe) - Sollentuna (Swe) 1:2
18:00Deutschlandsberger (Aut) - Kapfenberg (Aut) 4:0
18:00Hacken (Swe) - Fredrikstad (Nor) 2:3
18:30ATSV Wolfsberger (Aut) - A. Klagenfurt (Am) (Aut) 0:2
19:30Pors Grenland (Nor) - Halsen (Nor) 4:2
19:45Schlebusch (Ger) - FC Monheim (Ger) 0:0
20:00Mulheimer FC 97 (Ger) - Duisburg (Ger) 0:2
22:30Royal Pari (Bol) - Santa Cruz (Bol) 1:1
00:30Blooming (Bol) - Oriente Petrolero (Bol) 1:1

SVET: Prípravné zápasy - ženy

15:30Hoffenheim Ž (Ger) - Sand Ž (Ger) 2:1

ŠPANIELSKO: Primera RFEF - Group 1

19:00Extremadura UD - CF Talavera 0:2
21:00UD Logrones - Calahorra 1:0

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 7

20:00Atl. Madrid B - Villaverde San Andres 1:0

ZAMBIA: Superliga

14:00Nkana - Kabwe 1:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.