REFRESH

Futbal » Včera » Všetky zápasy

EURÓPA: EURO

15:00Maďarsko - Švajčiarsko 1:3
18:00Španielsko - Chorvátsko 3:0
21:00Taliansko - Albánsko 2:1

ARGENTÍNA: Liga Profesional

00:00Boca Juniors - Velez Sarsfield 1:0
00:00Talleres Cordoba - Platense 2:1
21:00Union Santa Fe - San Lorenzo 2:1
23:00Huracan - Ind. Rivadavia 1:0

ARGENTÍNA: Torneo Federal

02:05Sarmiento Resistencia - San Martin Formosa 0:1
03:00Juventud Antoniana - Sarmiento de La Banda 2:1
20:00Villa Mitre - Kimberley 0:0
20:30Crucero del Norte - Central Norte 0:1
22:00Gutierrez Mendoza - Ferro Gen. Pico 2:1

ARGENTÍNA: Primera B - Apertura

20:00Comunicaciones - Acassuso 0:1
20:00Deportivo Armenio - Excursionistas 2:1
20:00Liniers - San Martin Burzaco 1:0
20:00Midland - Laferrere 3:1
20:00Villa Dalmine - Flandria 1:1
20:00Villa San Carlos - Dock Sud 2:2

ARGENTÍNA: Primera C - Apertura

00:00Ituzaingo - CSR Espanol 1:0
20:00Central Cordoba - Claypole 3:1
20:00Club Lujan - Atlas 0:1
20:00El Porvenir - Deportivo Espanol 0:0
20:00General Lamadrid - Victoriano A. 2:0
20:00Justo Jose de Urquiza - Deportivo Paraguayo 1:0
20:00Sportivo Barracas - Def. de Cambaceres 1:0
20:00Yupanqui - Real Pilar 1:1
21:00Mercedes - Central Ballester 1:1

ARGENTÍNA: Primera A Women - Apertura

14:00CA Estudiantes Ž - Banfield Ž 1:2
16:00Boca Juniors Ž - San Lorenzo Ž 4:0
20:00San Luis Ž - Independiente Ž 3:0

AUSTRÁLIA: NPL ACT

07:00Canberra Olympic - Tigers FC 1:4
09:45Monaro Panthers - Gungahlin 3:0

AUSTRÁLIA: NPL Northern NSW

06:30OdloženéEdgeworth E. - Broadmeadow -:-
06:30Maitland - Newcastle Olympic 1:2
06:30OdloženéNew Lambton - Adamstown Rosebud -:-
11:15Lake Macquarie - Valentine 0:2

AUSTRÁLIA: NPL NSW

09:00Sydney Olympic - Sutherland 1:1
09:30NWS Spirit - WS Wanderers U23 1:0
10:30Wollongong Wolves - Blacktown City 2:2
11:00Hills United - Sydney Utd 2:3
11:00St George Saints - St. George City 0:2

AUSTRÁLIA: NPL Queensland

09:00Gold Coast - Peninsula 2:3
10:00Rochedale - Gold Coast Knights 1:2

AUSTRÁLIA: NPL South Australian

07:30Adelaide Croatia Raiders - South Adelaide 1:3
07:30Adelaide United U23 - Croydon 3:4
07:30Campbelltown City - Adelaide Olympic 3:2
07:30Para - Adelaide Comets 2:2
09:30FK Beograd - Adelaide City 0:1

AUSTRÁLIA: NPL Tasmania

08:30Devonport - Launceston 4:1
08:45Glenorchy Knights - Riverside Olympic 7:1
10:30Kingborough Lions - Clarence Zebras 4:3

AUSTRÁLIA: NPL Victoria

07:00Avondale FC - Hume City 5:0
07:00Manningham United Blues - Port Melbourne Sharks 2:2
07:15Dandenong City - Melbourne Knights 2:5
07:30Moreland City - St Albans 0:1
10:15Altona Magic - Green Gully 0:0
11:00Dandenong - Oakleigh 3:1

AUSTRÁLIA: NPL Western Australia

09:00Bayswater City - Armadale 3:3
09:00Floreat Athena - Perth RedStar 3:4
09:00Fremantle City - Balcatta 0:1
09:00Olympic Kingsway - Stirling Macedonia 3:0
09:00Perth Glory U23 - Inglewood 1:6
09:00Perth SC - Western Knights 2:1

AUSTRÁLIA: Capital Premier League

05:00West Canberra Wanderers - ANU 0:6
06:15Wagga City Wanderers - Canberra Juventus 0:1
07:00Belconnen Utd. - Queanbeyan City 0:1
07:00Brindabella - Canberra White Eagles 8:0

AUSTRÁLIA: Northern NSW State League

06:30Belmont Swansea Utd. - Cessnock City Hornets 2:0
06:30Singleton Strikers - West Wallsend 1:1
06:30Thornton Redbacks - Toronto Awaba Stags 1:6

AUSTRÁLIA: NSW League One

07:00Bulls Academy - Nepean 2:1
08:30Hakoah Sydney - Blacktown Spartans 2:1
09:00Canterbury Bankstown - Northern Tigers 2:1
11:00OdloženéBonnyrigg - Inter Lions -:-
11:00OdloženéDunbar Rovers - Rydalmere Lions -:-
11:00Macarthur Rams - Mt Druitt Town 0:2
11:00SD Raiders - Dulwich Hill 1:1
11:00UNSW - Bankstown City Lions 3:3

AUSTRÁLIA: Queensland Premier League

09:00Moreton City Excelsior U21 - Capalaba 0:5
10:00Southside Eagles - Brisbane Strikers 1:0
11:00Eastern Suburbs - Ipswich 1:1

AUSTRÁLIA: SA State League

05:30West Adelaide - Adelaide Cobras 3:0
07:30Adelaide Victory - Salisbury Utd. 2:4
07:30Blue Eagles - Fulham Utd. 4:0
07:30Cumberland Utd. - Adelaide Vipers 1:0
07:30Sturt Lions - Playford Patriots 1:1
07:30Western Strikers - West Torrens 1:2

AUSTRÁLIA: Tasmania Northern Championship

06:15Devonport U21 - Launceston U21 2:5
06:15Northern Rangers - Riverside Olympic U21 4:1
06:30Somerset - Launceston United U21 1:1
08:30Ulverstone - Burnie Utd. 1:2

AUSTRÁLIA: Tasmania Southern Championship

06:30Hobart City - University of Tasmania 3:4
06:30Hobart Utd. - South East Utd. 1:4

AUSTRÁLIA: Victoria Premier League

07:00Eastern Lions - Western Utd. U21 0:4
07:00Langwarrin - Melbourne City U21 2:2
07:00North Geelong - Melbourne Victory U21 2:3

AUSTRÁLIA: WA State League

09:00Cockburn City - Kingsley Westside 0:0
09:00Mandurah City - Rockingham City 2:1
09:00Murdoch Melville - Gwelup Croatia 2:2
09:00Nedlands - Subiaco 1:1
09:00Sorrento - Gosnells City 2:0
11:00Dianella White Eagle - Joondalup Utd. 5:1

AUSTRÁLIA A OCEÁNIA: OFC Nations Cup

06:00Šalamúnove ostrovy - Vanuatu 0:1

BENIN: Ligue 1 - skupina o titul

17:00AS Cotonou - Dragons 1:2
17:00AS Sobemap - Requins 0:1
17:00Ayema - ASPAC 1:1
17:00Cavaliers - Espoir 1:1
17:00Coton FC - JS Pobe 2:0
17:00Dadje - Bani Ganse 1:0
17:00Damissa - FC Loto 2:1
17:00Takunnin - Dynamo Abomey 1:1

BIELORUSKO: 1. liga

15:00Slutsk - Din. Minsk 0:5
17:00Dynamo Brest - Dnepr Mogilev 6:1
19:00Neman - BATE 1:0

BIELORUSKO: Pershaya Liga

15:00BumProm Gomel - Shakhtyor Soligorsk 2 3:0
16:00Belshina - Ostrovets 1:1
17:00Lida - Energetik-BGU 1:0

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Women

14:00Smorgon Ž - Din. Minsk Ž 0:18
16:00Bobruichanka Ž - Minsk FK Ž 0:5

BRAZÍLIA: Serie A

23:30Bragantino - Juventude 2:1

BRAZÍLIA: Serie B

00:00Operario - Santos 1:0
02:00Avai - Guarani 3:2
20:30America MG - CRB 2:1
22:00Ponte Preta - Novorizontino 1:0
23:00Ituano - Paysandu 3:5

BRAZÍLIA: Serie C - prvá fáza

22:00Aparecidense - Tombense 2:1
22:00CSA - Botafogo PB 1:1
00:30Athletic Club - Ferroviario 3:1

BRAZÍLIA: Serie D

20:30Audax RJ - Real Noroeste 1:2
21:00AE Altos - Aguia De Maraba 2:0
21:00Patrocinense - Inter de Limeira 0:1
21:00Retro - ASA 1:0
22:00CSE - Sergipe 3:2
22:00Porto Velho - Rio Branco 2:0
23:00Barra FC - Avenida 1:1
23:00Mixto - Ipora 1:0

BRAZÍLIA: Baiano 2

20:00SSA - Feirense 1:2
23:00Colo C. - Porto SC 1:0

BRAZÍLIA: Carioca 2

19:45Americano - Duque De Caxias 0:1
19:45America RJ - CEAC/Araruama 0:1
19:45Marica - Artsul 1:1
19:45Olaria - Goncalense 2:1
19:45Resende - Serrano FC 1:1

BRAZÍLIA: Catarinense 2

20:00Guarani de Palhoca - Tubarao 1:0
20:00Metropolitano - Camboriu 0:0

BRAZÍLIA: Cearense 3

21:00Quixada - Itarema 2:0

BRAZÍLIA: Gaucho 2

00:30Veranopolis - Brasil Farroupilha 1:2
20:00Gaucho - EC Cruzeiro 0:0
23:00Pelotas - Sao Gabriel 4:1

BRAZÍLIA: Goiano 2

20:30Inhumas - Santa Helena 3:0
20:30Ouvidorense - Trindade 1:0
21:00Anapolina - Centro Oeste 1:2

BRAZÍLIA: Maranhense - play-off

20:45Maranhao - Sampaio Correa 0:1

BRAZÍLIA: Matogrossense 2 - play-off

22:00Caceres - Sinop FC 1:0

BRAZÍLIA: Mineiro 2

20:00North Esporte Clube - Mamore 1:0
20:30Tupi-MG - Democrata SL 1:1
21:00Varginha - Boa 1:1

BRAZÍLIA: Paranaense 2

21:00Apucarana SC - Laranja Mecanica 1:2
23:30Parana - Patriotas 1:0

BRAZÍLIA: Paulista B - prvá fáza

00:30Paulista - Flamengo SP 2:3
20:00AEA Aracatuba - Inter de Bebedouro 1:0
20:00Mauaense - Atletico Mogi 4:0
20:00Tupa - Fernandopolis 2:0
20:00Uniao Mogi - Manthiqueira 2:2
21:00Sao Carlos - Barcelona SP 3:0

BRAZÍLIA: Copa Espirito Santo - prvá fáza

19:45Vitoria ES - Sport-ES 3:0
20:00Capixaba SC - Porto Vitoria 1:0

BRAZÍLIA: Copa Paulista

01:00Barretos EC - Comercial 1:1
15:00EC Sao Bernardo - Sao Caetano 1:2
20:00Juventus-SP - Portuguesa 1:1
20:00Rio Branco SP - Primavera 1:0
20:00Rio Claro - Sao-Carlense 1:1
20:00Sao Bento - Capivariano 3:1
20:00Taquaritinga - Uniao Sao Joao 1:0
23:00Votuporanguense - XV de Jau 2:0

BRAZÍLIA: Acreano U20

00:00Galvez U20 - SC Humaita U20 2:5

BRAZÍLIA: Alagoano U20

14:30Grota do Facao U20 - Rio Largo U20 2:0
20:00OdloženéCanoense U20 - Jacioba U20 -:-
20:00Gaviao Izidorense U20 - Sao Sebastiao U20 0:2
20:00Sao Domingos U20 - Santa Cruz AL U20 2:0
20:00SC Penedense U20 - Dimensao Capela U20 2:1
20:00UNEC U20 - CRB U20 2:1

BRAZÍLIA: Brasiliense U20

15:00Botafogo DF U20 - Real Brasilia U20 2:4
15:00Ceilandia U20 - Ceilandense U20 8:2
15:00Paranoa U20 - CFZ U20 4:0
20:00Brasiliense U20 - Luziania U20 3:0
20:00Canaa U20 - Gremio Valparaiso U20 5:2
20:00Capital DF U20 - Samambaense U20 5:0
20:00Legiao U20 - Unai DF U20 3:0
20:00Samambaia U20 - Planaltina U20 4:0

BRAZÍLIA: Carioca U20 - Taca Guanabara

15:00Bangu U20 - Portuguesa RJ U20 2:0
15:00Flamengo U20 - Boavista U20 6:0
19:45Vasco U20 - Madureira U20 2:1
19:45Volta Redonda U20 - Sampaio Correa FE U20 1:0

BRAZÍLIA: Catarinense U20

19:00Avai U20 - Marcilio Dias U20 2:2
20:00Joinville U20 - Criciuma U20 1:2

BRAZÍLIA: Cearense U20

14:30Alvinegro U20 - Santa Cruz CE U20 0:6
20:00CA Cearense U20 - Sao Gerardo U20 1:1
20:00Floresta EC U20 - Horizonte U20 3:1

BRAZÍLIA: Matogrossense U20

21:00Acao U20 - Cuiaba U20 0:1

BRAZÍLIA: Mineiro U20

15:00Tres Coracoes U20 - Santarritense U20 4:0
20:00Betim U20 - Futgol U20 2:1
20:00Contagem U20 - Atletico-MG U20 1:6
20:00Inter de Minas U20 - Boston City U20 4:3
20:00XV de Novembro U20 - America Mineiro U20 1:1

BRAZÍLIA: Paraibano U20

20:00Queimadense U20 - Serra Branca U20 1:3

BRAZÍLIA: Paranaense U20 - druhá fáza

20:30Araucaria U20 - Rio Branco PR U20 0:2
20:30Londrina U20 - Coritiba U20 1:2

BRAZÍLIA: Pernambucano U20 - druhá fáza

20:00Nautico U20 - Belo Jardim U20 2:1
20:00Sete de Setembro U20 - Sport Recife U20 0:1

BRAZÍLIA: Sergipano U20

20:00Dorense U20 - Confianca U20 0:1
20:00Lagarto U20 - America SE U20 6:0
20:00Olimpico EC U20 - Atletico Gloriense U20 1:1

BRAZÍLIA: Sul-Matogrossense U20

19:00Campo Grande U20 - Sao Gabriel MS U20 0:3
19:00OdloženéCampo Grande U20 - Novoperario U20 -:-
21:00Comercial MS U20 - Aquidauanense U20 3:5
21:00Corumbaense U20 - Portuguesa MS U20 3:2
21:00Dourados U20 - Ivinhema U20 3:1
21:00OdloženéOperario AC U20 - Ivinhema U20 -:-
21:00OdloženéPortuguesa MS U20 - Aquidauanense U20 -:-
21:00Sete de Dourados U20 - Operario AC U20 0:1
21:00OdloženéSete de Dourados U20 - Dourados U20 -:-
22:30Novoperario U20 - Uniao ABC U20 1:1

BRAZÍLIA: Brasileiro ženy

22:00Ferroviaria Ž - Santos Ž 2:0

BRAZÍLIA: Brasileiro A2 ženy

20:00Juventude Ž - Mixto Ž 3:1

BRAZÍLIA: Brasileiro A3 ženy

22:00OdloženéVitoria Ž - Paysandu Ž -:-

BRAZÍLIA: Capixaba Women

20:00G.E.L. Ž - Vila Nova Ž 0:9

BURKINA FASO: Premier League

18:00Kozaf - AS Douanes 0:2

BURUNDI: Coupe du President

15:00Flambeau du Centre - Rukinzo 1:2

ČESKO: ČFL - play off

10:15Slavia Praha B - Velvary 2:1

ČESKO: MSFL

15:00Uhersky Brod - FK Frydek-Mistek 4:4
17:30Start Brno - Rosice 1:1

ČESKO: A-divízia

10:15Aritma Praha - Mariánské Lázně 2:0
10:15FK Komarov - Cesky Krumlov 2:3
10:15Katovice - Klatovy 2:0
10:15Příbram B - Jindřichův Hradec 3:1
16:00Doubravka - Sokolov 3:2
16:00Soběslav - Domazlice B 3:1
17:00Tachov - Horovice 1:0

ČESKO: B-divízia

10:15Brandýs n. Labem - Meteor Praha 5:1
10:15Neratovice - Louny 3:0
10:15Olympie Březová - Admira Praha B 1:1
10:15Steti - Ostrov 0:2
10:15Újezd Praha - Slaný 2:2
14:00Český Brod - Kladno 1:3
14:00Hvězda Cheb - Chomutov 0:1

ČESKO: C-divízia

10:15Chrudim B - Vysoké Mýto 1:2
10:15Letohrad - Velké Hamry 1:3
10:30Kosmonosy - Slavia HK 4:2
10:30Spoje Praha - Hlinsko 2:2
15:00Trutnov - Čáslav 1:1
17:00Dobrovice - Benátky n. Jiz. 1:2
17:00Nový Bydžov - Benesov 3:0
17:00Ústí nad Orlicí - Turnov 1:0

ČESKO: D-divízia

14:00Ždírec n.D. - Lanzhot 3:0
16:00Sperice - Líšeň B 1:1
17:00Břeclav - Velke Mezirici 2:1
17:00Pelhrimov - Velká Bíteš 3:3
17:00Zdar na Sazavou - Tasovice 1:3
17:30Nove Mesto na Morave - Humpolec 2:3

ČESKO: E-divízia

10:15Kostelec na Hané - Bzenec 0:3
14:00Šternberk - Skastice 1:1
14:30Vsetín - Rýmařov 3:0
15:00HFK Olomouc - Nové Sady 0:0
17:00Vsechovice - Novy Jicin 4:1

ČESKO: Divízia F

17:30Frenstat p. R. - Řepiště 4:2

ČESKO: Jihočeský KP

10:15Mirovice - Drazice 7:1
13:30FC Semice - Malše Roudné 2:3
13:30Týn nad Vltavou - Olesnik 1:1
15:00Třeboň - TJ Osek 7:1

ČESKO: Juhomoravský KP

10:30Moravska Slavia - Rajhradice 2:4
12:30Rajecko - Lednice 5:0
16:30SK Krumvir - Pohořelice 10:0
17:00Kunštát - Rousinov 1:0
17:30Ratiskovice - Bosonohy 2:2

ČESKO: Karlovarský KP

10:30KV Dvory - Trstěnice 10:1
10:30Union Nové Sedlo - Chodov 3:2
17:00Královské Poříčí - Loko K. Vary 1:2
17:00Lomnice - Mariánské Lázně B 1:0
17:00Vintířov - Hroznetin 4:0

ČESKO: Královéhradecký KP

14:00Červený Kostelec - Rychnov n. Kněžnou 2:4
14:00Česká Skalice - Jičín 3:3
17:00Dvůr Králové - Dobruska 6:1
17:00Týniště n. O. - Libcany 3:1

ČESKO: Liberecký KP

13:30Visnova - Skalice u Č. Lípy 2:3
14:00Stráž p. Ralskem - Novy Bor 5:4
17:00Hradek nad Nisou - Chrastava 3:1
17:00Košťálov-Libštát - Frydlant 0:2
17:00Lomnice nad Popelkou - FC Pěnčín 0:4

ČESKO: Moravskoslezský KP

14:00Jakubčovice - Kobeřice 3:2
14:00Petřvald na Moravě - Haj ve Slezsku 3:2
15:00Dolni Benesov - Moravan Oldrisov 2:3
15:00Hermanice - Kravaře 2:3
17:00Brusperk - Pusta Polom 1:5
17:00Orlová - Stonava 4:2

ČESKO: Olomoucký KP

14:00Mohelnice - Velke Losiny 4:3
14:00Určice - Zábřeh 1:5
15:00Konice - Želatovice 3:2
16:00Medlov - Čechovice 1:0
17:00Brodek u Přerova - Bělotín 6:0
17:00SK Lipova - Postřelmov 3:3

ČESKO: Pardubický KP

15:00Lázně Bohdaneč - Lanškroun 0:5
17:00FK Horní Ředice - Svitavy 4:0
17:00Hermanuv Mestec - Chocen 1:4
17:00OdloženéLibišany - Litomysl -:-
17:00Prosetín - SK Pardubicky 1:1
17:00Tremosnice - Holice 4:1

ČESKO: Plzeňský KP

14:00Kaznějov - Sokol Radnice 1:2
14:00Košutka Plzeň - Sokol Lhota 3:0
14:00Plzen-Cernice - Nepomuk 2:6
17:00Stribro - Nyrsko 1:2
18:00Zruc - Petřín Plzeň B 0:4

ČESKO: Pražsky přebor

10:30Braník - Přední Kopanina 1:6
10:30Dolní Chabry - Královice 2:1
10:30Dukla JM - Třeboradice 2:1
10:30Motorlet Praha B - Kolovraty 3:1
10:30Uhříněves - Podolí Praha 1:0
10:30Vyšehrad - Tempo Praha 2:6
10:30Zličín - Střešovice 2:2
10:30Žižkov B - ČAFC 1:2

ČESKO: Středočeský KP

10:30SK Chlumec - Libiš 4:1
13:00Sokoleč - Tuchlovice 4:3
17:00Kutná Hora - Dobříš 2:5
17:00Poříčany - Povltavska FA B 2:0
17:00SK Doksy - Mnichovohradišťský SK 1:1
17:00Velim - Průhonice 4:3

ČESKO: Ústecký KP

10:30Banik Most - Sous B - Srbice 2:1pen
10:30Černovice - Neštěmice 2:3pen
14:00FK Jilove - Ústí n. L. B 2:1pen
14:00Proboštov - Litomericko 3:1
15:00Ledvice - Oldrichov 2:3
17:00Modlany - Vilémov 1:5
17:00Zatec - Krupka 1:2pen

ČESKO: Vysočina KP

13:00Nove Mesto na Morave B - Zirovnice 3:0
15:00FŠ Třebíč - Velke Mezirici B 8:0
15:00Kamenice nad Lipou - Bystřice n. Pern. 2:1
15:00Pacov - Okrisky 5:2

ČESKO: Zlínský KP

17:00Bystrice pod Hostynem - Brumov 2:0
17:00Kvasice - Stitna nad Vlari 4:0

ČILE: Pohár

18:00Mejillones - Copiapo 0:4
18:45OdloženéPresidente Ibanez - Huachipato -:-
21:00Barcelona - Cobreloa 0:3
21:00Imperial Unido - Arturo Fernandez Vial 3:2pen
21:00Melipilla - San Felipe 1:0
21:00Osorno - Deportes Temuco 2:3pen
21:00Real San Joaquin - S. Morning 1:0pen
21:00Recoleta - A. Italiano 1:3
21:00Vicente Rosales - U. De Concepcion 0:3

ČILE: Primera Division Women

17:00Antofagasta Ž - Everton Ž 2:0
17:00Coquimbo Ž - A. Italiano Ž 5:1
17:00S. Morning Ž - Cobresal Ž 5:1
00:00U. De Čile Ž - Palestino Ž 4:0

ČÍNA: Superliga

13:35Zhejiang Professional - Changchun Yatai 3:1
14:00Henan Songshan Longmen - Peking Guoan 2:1

ČÍNA: Jia Liga

13:00Dalian Yingbo - Yunnan Yukun 0:3
13:00Heilongjiang Ice City - Guangxi Pingguo Haliao 1:2
13:00Liaoning Tieren - Foshan Nanshi 0:1
13:30Chongqing Tonglianglong - Wuxi Wugou 3:1
13:30Nanjing City - Qingdao Red Lions 2:1
13:30Shijiazhuang Gongfu - Shanghai Jiading Huilong 0:0

ČÍNA: Yi Liga

10:00Ganzhou Ruishi - Jiangxi Dark Horse 0:2
10:00Shandong Taishan B - Rizhao Yuqi 3:2
10:00Shenzhen Juniors - Shanghai Port B 2:1
11:30Quanzhou Yassin - Hunan Billows 0:2
13:30Guangxi Lanhang - Haikou Mingcheng 2:2

ČÍNA: Super League - ženy

10:00Changchun Dazhong Ž - Hainan Qiongzhong Ž 3:0
10:00Jiangsu Suning Ž - Shaanxi Changan Ž 2:2
10:00Shanghai RCB Ž - Wuhan Jiangda Ž 1:2

DÁNSKO: 2. divízia - skupina o postup

14:00Aarhus Fremad - Roskilde 1:2
14:00Esbjerg - Nykobing 3:0
14:00Middelfart - AB Kodaň 0:1

DÁNSKO: 2. divízia - skupina o udržanie

14:00Brabrand - FA 2000 1:2
14:00Hellerup - F. Amager 1:0
14:00Skive - Thisted 1:2

DÁNSKO: 3rd Division - skupina o titul

14:00BK Frem - Næsby 5:3
14:00Ishoj - Avarta 0:0
14:00VSK Aarhus - Holbaek 4:3

DÁNSKO: 3rd Division - skupina o udržanie

14:00SfB-Oure - Lyseng 2:2
14:00Vejgaard - Holstebro 3:1
14:00Young Boys - Vanløse 1:1

DÁNSKO: Elitedivisionen Women - baráž o udržanie

14:00Aalborg Ž - Naestved Ž 4:0
14:00B93 Ž - Osterbro Ž 2:0
14:00Odense Q Ž - Thisted Ž 3:0

DÁNSKO: Elitedivisionen Women - skupina o titul

14:00Brøndby Ž - Nordsjaelland Ž 1:1
14:00Koge Ž - Fortuna Hjorring Ž 1:0
14:00KoldingQ Ž - Aarhus Ž 2:4

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF

22:00NedohranéAtlantico - Universidad O&M 0:1
22:00Moca - Vega Real 3:2

ESTÓNSKO: Meistriliiga

11:00Kalju - Flora 0:0
11:00Tallinna Kalev - Paide 2:5
13:00Parnu JK Vaprus - Narva 1:4

ESTÓNSKO: Esiliiga

13:00Elva - Levadia U21 2:3

ESTÓNSKO: Meistriliiga Women

11:30Tammeka Tartu Ž - Tabasalu Ž 1:3
19:00Viimsi JK Ž - FC Ararat Ž 0:3

ETIÓPIA: Premier League

14:00Hawassa - Adama City 0:5
17:00Hambericho Durame - Sidama Bunna 0:2

EURÓPA: Premier League (Crimea)

16:00Alushta-Crimea - Kyzyltash 0:10
17:00Inkomport - TSK Simferopol 1:3
17:00Ocean Kerch - Gvardiya 3:1

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

18:00B36 Torshavn - Toftir 1:1
18:00Skala Itrottarfelag - Vikingur 0:4
20:0007 Vestur Sorvagur - HB Torshavn 1:4

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

14:00Argir - FC Suduroy 1:1
14:00Runavik 2 - Sandur 2:1
16:00TB Tvoroyri - HB Torshavn 2 1:1

FIDŽI: Premier League

03:30Labasa - Rewa 1:0

FILIPÍNY: PFL

09:00Manila Montet - Kaya 0:14
11:45Philippine Army - Maharlika 0:1
14:30Loyola - Mendiola FC 1991 4:1

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B

13:00Ilves 2 - Tampere Utd 0:5
15:00Poxyt - Ilves-Kissat 2:4

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

15:00GBK Kokkola - TP-47 2:1
15:00Kuopion Elo - Narpes Kraft 4:1
16:00JPS Jyvaskyla - Hercules 3:1

FÍNSKO: Suomen Cup

14:00TPS Turku - Mikkeli 1:0
16:00EBK - Haka 1:5
16:00VJS - Atlantis 2:1pen
16:30Oulu - KaPa 5:1
17:00Ilves - SJK 2:4
18:00Inter Turku 2 - VPS 1:5

FÍNSKO: Kansallinen Liiga - ženy

15:00HPS Ž - PK-35 Vantaa Ž 3:0
15:00JyPK Ž - KuPS Ž 1:4
15:00PKKU Ž - HJK Ž 0:7
15:00PK-35 Helsinki Ž - Ilves Ž 0:4
17:00Aland Utd Ž - Honka Ž 3:3

FÍNSKO: Ykkonen ženy

12:00ONS Oulu Ž - Lahti Ž 3:0
14:00KTP Ž - EBK Ž 2:2
14:00VIFK Ž - P-Iirot Rauma Ž 3:0

GRENADA: Premier Division

22:00OdloženéHard Rock - Mt. Rich -:-
22:00OdloženéParadise - St. John's -:-
00:00OdloženéMt. Rich - Camerhogne -:-
00:00Mt. Rich - Shamrock 2:3
00:00St. John's - SAB Spartans 4:1

GRUZÍNSKO: Liga 3

15:30Betlemi - Merani Tbilisi 1:0
15:30Borjomi - Iberia 1999 2 0:1
15:30Gardabani - Merani Martvili 1:0
15:30Gonio - Varketili 4:0
15:30Loco. Tbilisi 2 - Gori 0:2
15:30Zestafoni - Meshakhte Tkibuli 1:2
16:00Bakhmaro - Orbi 1:1

HOLANDSKO: Tweede Divisie - baráž o udržanie

14:30Genemuiden - Excelsior Maassluis 0:3

HOLANDSKO: Derde Divisie - Boj o zostup - Play off

15:00Raalte - GVV Unitas 4:0

IRAK: Stars League

17:00Zakho - Al Quwa Al Jawiya 1:0

IRÁN: Hazfi Cup

18:15Sepahan - Gol Gohar 2:1
18:30Aluminium Arak - Mes Rafsanjan 1:2pen

ÍRSKO: National League Women

15:00Shelbourne Ž - Galway United Ž 1:0
16:00Bohemians WFC Ž - Peamount Ž 2:2
19:00Wexford Ž - DLR Waves Ž 3:1
20:00Sligo Rovers Ž - Shamrock Rovers Ž 1:4
20:30Athlone WFC Ž - Treaty Utd Ž 1:0

ISLAND: Division 1

16:00Dalvik/Reynir - Keflavik 0:0
16:00Leiknir - Grindavik 2:3
18:00Fjolnir - Thor Akureyri 1:0

ISLAND: 2. divízia

16:00Fjallabyggd - Selfoss 1:3
21:00KFG Gardabaer - Volsungur 1:2

ISLAND: Besta deild Women

16:00Hafnarfjördur Ž - Keflavik Ž 1:0
18:00Stjarnan Ž - Thor/KA Ž 1:4

JAPONSKO: J1 League

09:00Yokohama M. - Machida 1:3
11:30Hirošima - Verdy 4:1
12:00C-Osaka - Urawa 2:1
12:00Kyoto - Sapporo 2:0

JAPONSKO: J2 League

11:00Fujieda MYFC - Yokohama FC 1:3
12:00Kagoshima Utd - Yamagata 2:1

JAPONSKO: J3 League

08:00Osaka - Tottori 2:1
11:00YSCC - Gifu 1:2

JAPONSKO: Nadeshiko League - ženy

08:00Shizuoka Bonita Ž - FC Takatsuki Speranza Ž 1:1

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League - skupina o udržanie

15:00Pretoria U. - Richards Bay 1:1

JUŽNÁ KÓREA: K League 1

11:00Pohang - Daejeon 1:1
12:00Gwangju - Gimcheon Sangmu 2:0
13:00Gangwon - Suwon FC 3:1

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

12:00Gyeongnam - Suwon Bluewings 0:0
12:00Jeonnam - Bucheon 1:1
12:30Seongnam - Anyang 3:1

JUŽNÁ KÓREA: K3 League

08:00Gimhae - Gyeongju KHNP 0:0
10:00Hwaseong - Gangneung 1:0
11:00Yangpyeong - Yeoju Citizen 0:0
12:00Daejeon Korail - Chuncheon 1:1

KANADA: Canadian Premier League

02:00Valour - Pacific FC 2:3
19:00Atl. Ottawa - York Utd 1:2
22:00HFX Wanderers - Forge 2:2

KANADA: CSL

02:00Serbian W. E. - Scarborough SC 3:1

KAPVERDY: Campeonato Nacional

19:00Barreirense - Palmeira 0:2
19:00FC Derby - Boavista da Praia 0:0
19:00Juventude - Academica do Fogo 0:0
19:00Rosariense - ACA 1:0
19:00Sanjoanenses - Ultramarina 1:1
19:00Varandinha - Morabeza 1:2

KAZACHSTAN: 1. liga

15:00Šachtar K. - Atyrau 0:3
17:00Kaisar - Turan 1:1
17:00Tobol - Kajrat Almaty 1:0

KEŇA: Premier League

12:00Bidco United - Kariobangi Sharks 0:1
12:00Nairobi City - Kakamega Homeboyz 1:1
14:00Muhoroni Youth - Talanta FC 0:1
14:00Shabana - Leopards 4:3
15:00KCB - Posta Rangers 0:0
15:00Tusker - Bandari 2:1

KEŇA: Super League

14:00Luanda Villa - Rainbow 1:1
14:00Silibwet - Naivas FC 1:3

KIRGIZSKO: Premier Liga

14:00Dordoi Bishkek - Kyrgyzaltyn 1:0
16:15Muras United - Alay Osh 1:2

KOLUMBIA: Liga Women - skupina o postup

21:00Dep. Cali Ž - Llaneros Ž 3:1
21:00Ind. Medellin Ž - Alianza Ž 0:2

LIBANON: Premier League - skupina víťazov

16:00Safa - Al Ahed 1:3

LÍBYA: Premier League

17:00Al Hilal Benghazi - Al Akhdar 3:0

LITVA: A Lyga

15:00Hegelmann - Suduva 3:2
16:00Siauliai FA - Dziugas Telsiai 3:3
17:00Banga - Transinvest 2:0
18:00Dainava Alytus - Kauno Zalgiris 0:0

LITVA: I Lyga

17:00FK Minija - Atmosfera 3:1

LOTYŠSKO: Virsliga

18:00FK Liepaja - BFC Daugavpils 1:1

LOTYŠSKO: 1. Liga

12:00Tukums 2000 2 - Skanste 1:3
14:00FK Smiltene - Marupe 0:1
16:00Leevon PPK - Rezekne 4:1
18:00JFK Ventspils - Riga FC 2 1:1

LOTYŠSKO: 1. liga - ženy

11:00Iecava Ž - Rigas Ž 4:1
12:00Auda Ž - Metta Ž 0:5

MACAO: Elite League - skupina o udržanie

13:00University of Macau - Sporting Macao 4:2

MALAJZIA: Národný pohár

11:30Selangor - Negeri Sembilan 4:0
14:15Johor DT - Kelantan DNFC 4:0
14:15Sabah - KL Rovers 7:0

MALAWI: Superliga

14:30OdloženéBangwe All Stars - Baka City -:-
14:30OdloženéCreck Sporting - Big Bullets -:-
14:30OdloženéKaronga United - Moyale Barracks -:-
14:30OdloženéMAFCO - Dedza Dynamos -:-
14:30OdloženéMAFCO - Chitipa United -:-
14:30OdloženéMighty Wanderers - Civo Utd -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Dcheira - Difaa El Jadidi 0:0
18:00Fes - Sale 1:0
18:00Jeunesse - USM Oujda 1:3
18:00Khouribga - Ittifaq Marrakech 2:1
18:00Marrakech - Chabab Benguerir 1:0
18:00RAC Casablanca - Meknes 1:0
18:00Raja Beni Mellal - Chabab Atlas Khenifra 3:1
18:00Stade Marocain - Rapide Oued Zem 2:1

MAURÍCIUS: Super League

13:30Pamplemousses - Savanne 5:3

MONGOLSKO: Premier League

10:15Brera Ilch - Deren 0:1
13:15Khovd - Khoromkhon 2:5

MOZAMBIK: Mocambola

14:30Ferroviario Maputo - Brera Tchumene 0:0

NIGÉRIA: NPFL

17:00Heartland - Niger 1:0
17:00Katsina Utd - Doma United 2:0
17:00Lobi Stars - Kwara 4:3
17:00Plateau - Kano 1:1
17:00Rivers United - Gombe 6:0

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 1

14:00Notodden - Hodd 0:4
14:00V. Haugesund - Jerv 1:1
15:00Arendal - Viking 2 2:1
15:00Halden - Eik-Tonsberg 0:2
15:00Sotra - Orn 2:0

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2

14:00Follo - SK Gjovik-Lyn 0:0
14:00Kjelsås - Eidsvold 2:2
15:00Ull/Kisa - Strindheim 3:0

NÓRSKO: Division 3 - Group 1

13:00Ardal - Haugesund 2 3:0
13:00Stord - Forde 1:3
14:00Fana - Askoy 2:0
14:00OS - Bjarg 1:2
15:00Floro - Froya 0:2
15:00Loddefjord - Djerv 1919 0:2

NÓRSKO: Division 3 - Group 2

14:00Vigor - Mandalskameratene 1:2
15:00Fram - Odd 2 4:2
15:00Vindbjart - Sandnes 2 2:1
16:00Pors - Brodd 0:0

NÓRSKO: Division 3 - Group 3

14:00Assiden - Oppsal 0:5
14:00Flint - Baerum Sportsklubb 0:1
14:00K. Oslo 2 - Nordstrand 0:1
14:00Skeid 2 - Ullern 2:3
15:00Askollen - Asker 3:4
15:00Sarpsborg 08 2 - Frigg 0:2

NÓRSKO: Division 3 - Group 4

14:00Strømsgodset 2 - Trygg/Lade 0:1
15:00Nardo - Melhus 4:1
15:00Surnadal - Byåsen 0:4
15:00Tiller - Rosenborg 2 2:2

NÓRSKO: Division 3 - Group 5

15:00Lokomotiv Oslo - Funnefoss/Vormsund 2:0
15:00Lørenskog - Gjellerasen 3:2
15:00Spjelkavik - Traeff 1:2
16:00Bjorkelangen - Kristiansund 2 3:1
16:00Hødd 2 - Skjetten 1:4

NÓRSKO: Division 3 - Group 6

13:00Bodo/Glimt 2 - Mjolner 3:4
15:00Harstad - Sprint-Jeloy 4:2
15:00Honefoss - Fyllingsdalen 12:0
15:00Skjervoy - Floya 0:1
16:00Ulfstind - Elverum 3:3

NÓRSKO: Toppserien - ženy

13:00Arna-Bjørnar Ž - RØA Ž 0:1
13:00Kolbotn Ž - Asane Ž 1:0
13:00LSK Kvinner Ž - Rosenborg Ž 3:1
13:00Stabaek Ž - Lyn Ž 0:0
13:00Vålerenga Ž - Brann Ž 2:0

NÓRSKO: Division 1 Women

12:00Tromsø Ž - Viking Ž 2:2
14:00Fyllingsdalen Ž - Odd Ž 1:0

PARAGUAJ: Division Intermedia

23:00Resistencia - 3 De Febrero 0:0
01:30Atl. Tembetary - 12 de Junio 1:0
16:00Recoleta - Pastoreo 3:0
16:00Sp. Carapegua - Guairena 0:0

PERU: Liga 2

20:15AD Cantolao - U. San Martin 1:1
22:30Llacuabamba - Alianza Huanuco 0:0

PERU: Liga Women

18:00Cesar Vallejo Ž - Dep. Municipal Ž 1:1
20:00Biavo Ž - A. Lima Ž 1:3

RAKÚSKO: Tirol - skupina o postup

13:30Fugen - SK St. Johann 3:5
15:30FC Volders - Ebbs 5:0
15:30Kitzbuhel - Tirol (Am) 2:1

RAKÚSKO: Tirol - skupina o udržanie

15:30Innsbrucker AC - Kematen 0:2
18:00Vols - Telfs 2:5

RAKÚSKO: Wien

15:30Simmeringer - WAF Brigittenau 3:0
16:00A XIII-Auhof Center - Sportunion Mauer 2:0
16:00Kagran - Wienerberger 2:5
16:001980 Viedeň - Mannsworth 4:2

RÉUNION: Regionale 1

18:00Jeanne d'Arc - Sainte-Suzanne 2:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Promotion Play Offs - play-off o postup

16:30CSM Focsani - CS Din. Bucuresti 2:0

RUSKO: FNL 2 - Division B - Group 4

10:00Ural 2 - Amkar 0:2
14:00Akron Togliatti 2 - Pari NN 2 2:0
14:00Lada Togliatti - Nosta 3:4
14:00Uralets Nižnij Tagil - Rubin Kazaň 2 2:2
15:00Orenburg 2 - Dynamo Barnaul 3:2
15:00Volna Nizhegorodskaya - Sokol Kazan 1:2
16:00Kirov - Samara 2 4:0

RUSKO: Supreme Division Women

09:00FK Yenisey Ž - Chertanovo M. Ž 1:0
13:30Lok. Moskva Ž - CSKA Moskva Ž 0:2
14:00Samara Ž - Ryazan Ž 1:0
15:00Rubin Kazaň Ž - FK Rostov Ž 0:3
15:45Sp. Moskva Ž - Dynamo Moskva Ž 1:0
16:00Zenit Ž - Zvezda Ž 1:0

SINGAPUR: Premier League

12:00Young Lions - Albirex Niigata 3:2

SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava

15:00Domino - Tomášov 1:6
17:00Inter Bratislava - Dun. Lužná 3:1
18:00Modra - NŠK 1922 Bratislava 4:1
18:00Nová Dedinka - Pezinok 5:1
18:00Rohožník - Slovan Most 2:0
18:00Rovinka - Bernolákovo 1:1
18:00Rusovce - Ivanka p. Dunaji 2:2

SURINAM: SML

01:00Broki - Voorwaarts 1:5
22:30Inter Wanica - Robinhood 1:7

SVÄTÝ TOMÁŠ A PRINCOV OSTROV: Campeonato Nacional

17:00Caixao Grande - Inter Bom-Bom 0:0
17:00Operarios - UDAPB -:-
17:00Sundy - Porto Real 2:5
17:00Trindade - Juba 0:3
17:00UDRA - Alianca Nacional 1:1

SVET: Medzištátne zápasy

02:00Guatemala - Argentína 1:4
02:30Salvádor - Peru 0:1
23:00Kolumbia - Bolívia 3:0

SVET: Prípravné zápasy

11:00Dietikon (Sui) - Zürich (Sui) 0:2
12:00Regensdorf (Sui) - Zürich (Sui) 0:2
15:00Fortuna Babelsberg (Ger) - Schoneiche (Ger) 1:0
17:30Shkendija (Mkd) - Tikves (Mkd) 1:0
18:00KRC Harelbeke (Bel) - Dender (Bel) 0:5

ŠPANIELSKO: Primera RFEF - Promotion Play Offs

20:30Málaga - Gimnastic 2:1

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Promotion Play Offs

20:00CD Ardoi - Anguiano 0:3

ŠPANIELSKO: Liga F - ženy

12:00Atletico Madrid Ž - Villarreal Ž 1:0
12:00Betis Ž - Costa Adeje Tenerife Ž 1:0
12:00Eibar Ž - Granada Ž 0:2
12:00Levante Ž - Madrid C. Ž 3:0
12:00Real Sociedad Ž - Las Planas Ž 2:2

ŠVÉDSKO: Superettan

15:00Gefle - Landskrona 1:2
15:00Skövde - Degerfors 0:2
15:00Utsikten - Varberg 0:1

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

13:00AFC Eskilstuna - FBK Karlstad 2:2
16:00Hammarby TFF - Vasalund 1:1
16:00Karlbergs - Stocksund 1:1

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

16:00Angelholm - Tvaaker 0:0
16:00Lunds - Torslanda 2:1
16:00Norrby - Oskarshamn 6:0
16:00Rosengard - Trollhättan 1:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

12:00Kiruna - Ytterhogdal 1:1
13:00Umeå - IFK Luleå 0:1
14:00Algarna-Harnosand - Gottne 3:2
14:00Bergnasets - Taftea IK 4:2
14:00Boden - Team TG 1:0
15:00Skellefteå - Lucksta 0:0

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

13:00Herrestads AIF - Motala 2:1
14:00Kumla - Vanersborgs FK 3:2
14:00Saffle SK - Grebbestad 0:2
16:00Gauthiod - Stenungsunds 3:2

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

15:00Kungsangen - Gute 2:1
16:00Arlanda - Enkopings SK 4:1
16:00Farsta - IK Franke 0:4
16:00Sandvikens AIK - Hudiksvall 1:1
17:30Dalkurd - Falu 1:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

14:00IFK Trelleborg - Hassleholms IF 1:2
14:00Osterlen - Karlskrona 2:2
16:00IFK Karlshamn - Balkan 2:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

13:00BK Ljungsbro - Arameisk-Syrianska 1:1
15:00Mjolby AI FF - Huddinge 0:3
16:00Sylvia - Enskede 2:0
17:00Syrianska - Sleipner 2:2

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

13:00Jonsereds - Tord 1:2
13:00Landvetter - Hittarp 4:1
14:00Astrio - Ockero 2:1
14:00Varbergs GIF - Husqvarna 3:1
17:00Qviding - Frölunda 2:2

ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy

13:00Jitex Ž - Sunnanå Ž 1:2
13:00Lidkoping Ž - Umeå IK Ž 1:2
14:00Gamla Upsala Ž - Malmö FF Ž 1:2
15:00Alingsas Ž - Bollstanas Ž 3:0

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

14:30Khosilot Parkhar - Istaravshan 3:1
14:30Khujand - Vakhsh 2:0
16:00Barkchi Hisor - Panjsher 1:3

TAIWAN: Mulan Football League Women

09:30Taoyuan Mars Ž - Taichung Blue Ž 1:4
10:00Taipei Bravo Ž - Hualien Ž 1:0
12:30Kaohsiung Ž - Hang Yuan Ž 2:0

THAJSKO: Thai FA Cup

13:00Bangkok Utd - Kanchanaburi 2:1pen

TOGO: Championnat National

17:30Doumbe - Semassi 1:2
17:30Entente II - ASC Kara 0:0
17:30Unisport - Kakadl 0:0

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - skupina o titul

17:30Etoile Sahel - CS Sfaxien 1:2
20:00Esperance Tunis - Monastir 2:0

URUGUAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

00:00Miramar - Cerro CA 1:0
20:00River Plate - Maldonado 1:1
22:30Nacional - Liverpool M. 2:1

URUGUAJ: Segunda Division

15:00Cooper - Uruguay Montevideo 0:1
20:00Plaza Colonia - Sud America 2:0
20:30Cerrito - Albion 1:0
23:00Rentistas - Atenas 2:0

USA: MLS

01:30New York City - Columbus Crew 2:3

USA: USL Championship

01:00Loudoun - Las Vegas Lights 1:1
22:00Detroit - Charleston 2:0

USA: MLS Next Pro

01:00New England Revolution II - New York Red Bulls 2 1:0
03:00Austin FC II - Portland Timbers 2 1:0pen

USA: USL League One

01:30Charlotte Independ. - Chattanooga Red Wolves 4:2
21:00Forward Madison - Tormenta 0:0

USA: USL League Two

01:00Kings Hammer - Buffalo 2:3
01:00Reading - West Chester Utd 4:3
01:00Thunder Bay Chill - St. Croix 1:2
02:00Chicago Dutch Lions - Sueno 1:3
04:00Lane United - Ballard 1:2
04:00Midlakes United - West Seattle Junction 1:4
04:00Ventura - AMSG FC 3:0
04:30Almaden - Marin 2:2
21:00Boston Bolts - Pathfinder 4:1
21:00Morris Elite - Long Island 1:3
22:00Black Rock - Albany Rush 0:1
23:00Charlottesville Blues - Christos 2:0
23:00New Jersey Copa - Ironbound SC 1:3
00:00Cleveland Force - Dayton 2:0
00:00OdloženéInter Gainesville - Florida Elite -:-
00:00West Virginia - North Carolina FC U23 1:1

USA: NISA

04:30Capo - Irvine Zeta 0:2
18:00Georgia Lions - Savannah Clovers 1:3

USA: NWSL - ženy

02:00Kansas City Current Ž - Chicago Ž 2:2
18:00Racing Louisville Ž - Gotham Ž 0:2

UZBEKISTAN: Super League

17:00Neftchi Fargona - Termez Surkhon 1:1
17:00Qizilqum - Andijan 3:3

VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

21:30Heroes de Falcon - Frontera 1:0

VIETNAM: V.League 1

12:00Song Lam Nghe An - Thanh Hoa 0:1
13:00Hong Linh Ha Tinh - Viettel 1:1
13:00Khanh Hoa - Quang Nam 0:5
14:15Ho Chi Minh - Nam Dinh 1:1

VIETNAM: V.League 2

11:00Dong Thap - Dong Nai 0:0
12:00Long An - TTBD Phu Dong 1:1
13:00Binh Phuoc - Hoa Binh 2:0

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Bulawayo Chiefs - Platinum 0:1
15:00Ngezi Platinum - Chicken Inn 3:0
15:00Simba Bhora - Arenel Movers 3:0
15:00Yadah - Manica 1:1

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.