Futbal » Včera » Všetky zápasy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
AFRIKA: African Games Women - play-off
18:00Nigéria U20 Ž - Uganda U20 Ž 2:021:30Ghana U20 Ž - Senegal U20 Ž 3:1
ANGLICKO: League Two
20:45Crawley - Stockport 1:1ANGLICKO: Premier League 2
14:00Sunderland U21 - Newcastle U21 2:320:00Reading U21 - Norwich U21 2:1
20:00West Brom U21 - Manchester Utd U21 0:3
ANGLICKO: Professional Development League
14:00Crewe U21 - Burnley U21 2:4ANTIGUA A BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Ottos Rangers - Grenades 2:301:00Greenbay Hoppers - All Saints Utd. 0:5
23:00Willikies - Green City 0:0
ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional
01:00Banfield - Talleres Cordoba 0:001:00NedohranéEstudiantes - Boca Juniors 0:0
ARGENTÍNA: Primera Nacional
23:00Patronato - Club A. Guemes 0:022:30Gimnasia Mendoza - Atletico Atlanta 2:1
22:45Nueva Chicago - Defensores Unidos 3:0
ARGENTÍNA: Primera C - Apertura
19:30Argentino de Rosario - Juventud Unida S. M. 1:119:30CSR Espanol - Victoriano A. 1:2
19:30Def. de Cambaceres - Claypole 0:0
19:30Deportivo Espanol - Leandro N. Alem 2:1
19:30Sportivo Barracas - General Lamadrid 0:3
ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Barrancas - Belgrano Zarate 1:020:00Ezeiza - Everton La Plata 1:3
ARGENTÍNA: Primera A Women - Apertura
19:00San Lorenzo Ž - Rosario Central Ž 2:1BAHRAJN: Bahrain Cup - play-off
19:45Al-Shabbab - Al-Muharraq 2:119:45Manama Club - Al-Rifaa 1:0
BARBADOS: Premier League
23:00Barbados Soccer Academy - Paradise SC 1:401:30Deacons - Ellerton FC 1:1
BRAZÍLIA: Amapaense
00:00Oratorio - Santos AP 1:1BRAZÍLIA: Amazonense - druhá fáza
00:30Princesa do Solimoes - Sao Raimundo AM 1:1BRAZÍLIA: Catarinense - play-off
23:30Criciuma - Hercilio Luz 2:1BRAZÍLIA: Mineiro - baráž o udržanie
00:30Democrata GV - Patrocinense 1:0BRAZÍLIA: Mineiro - play-off
23:00America MG - Atletico-MG 2:1BRAZÍLIA: Paranaense - play-off
23:30Maringa FC - Coritiba 2:0BRAZÍLIA: Paulista - play-off
00:15Santos - Portuguesa 1:0penBRAZÍLIA: Brasileiro ženy
00:00Gremio Ž - Corinthians Ž 0:3CURAÇAO: Promé Divishon
00:45OdloženéScherpenheuvel - UNDEBA -:-ČAD: Premiere Division - LPFN
15:45Foullah Edifice - Emat 0:015:45Gazelle - AS Psi 2:3
ČILE: Primera División
00:30U. Catolica - A. Italiano 0:0ČILE: Primera B
22:00Barnechea - Rangers 2:100:30U. De Concepcion - Magallanes 2:1
ČILE: Segunda Division
22:00Dep. Linares - Melipilla 1:300:30Lautaro - San Antonio Unido 1:1
DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF
23:00Atletico Pantoja - Moca 2:2EKVÁDOR: Liga Pro - prvá fáza
00:00El Nacional - Emelec 0:1EURÓPA: EURO U17 - ženy - Kvalifikácia - 2. kolo - League A
12:30Česko U17 Ž - Nemecko U17 Ž 0:016:30Francúzsko U17 Ž - Slovensko U17 Ž 5:0
EURÓPA: EURO U17 - ženy - Kvalifikácia - 2. kolo - League B
09:00Bosna a Hercegovina U17 Ž - Kazachstan U17 Ž 3:113:00Arménsko U17 Ž - Estónsko U17 Ž 0:5
FRANCÚZSKO: National
21:00Villefranche - Red Star 0:2GHANA: Premier League
19:00Hearts Of Oak - Heart Of Lions 2:1GHANA: Division One League
16:00Northern City - Maana 2:0INDIA: I-Liga
14:30Inter Kashi - Aizawl 5:4IZRAEL: Leumit League
18:00Ihud Bnei Shfaram - M. Herzliya 0:218:00Maccabi Jaffa - Nes Tziona 5:1
18:00MS Kafr Qasim - Ironi Tiberias 1:2
18:00Nof Hagalil - H. Akko 2:0
JAMAJKA: Premier League
23:00Cavalier - Portmore 0:1JUŽNÁ AMERIKA: Majstrovstvá J. Ameriky U17 - ženy
00:30Uruguaj U17 Ž - Bolívia U17 Ž 3:122:00Kolumbia U17 Ž - Argentina U17 Ž 3:0
00:30Venezuela U17 Ž - Peru U17 Ž 0:1
KATAR: QFA Cup - play-off
19:30Al Sailiya - Al Mesaimeer 1:319:30Al-Shahaniya - Al-Waab 2:1pen
KAZACHSTAN: Pohár
06:00Okzhetpes - Khan Tengri 2:208:00AKAS - Ertis Pavlodar 1:1
10:00Turkistan - Taraz 0:3
12:00Arys - Kaspij Aktau 0:0
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
00:20Fortaleza - America De Cali 0:002:30Pereira - Aguilas 2:1
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
00:00Tigres - Llaneros 1:1KOLUMBIA: Liga Women
01:00Dep. Cali Ž - Llaneros Ž 3:022:00Inter Palmira Ž - Santa Fe Ž 1:3
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
23:00OdloženéCartagines - AD Santos -:-KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura
22:00Carmelita - Cofutpa 1:3MAROKO: Botola Pro
23:00Berkane - FUS Rabat 2:023:00Tanger - Agadir 0:1
23:00Youssoufia Berrechid - Wydad 0:0
MAROKO: Botola 2
23:00Fes - Dcheira 1:023:00Ittifaq Marrakech - Stade Marocain 1:1
23:00Khouribga - Jeunesse 4:2
23:00USM Oujda - Chabab Atlas Khenifra 1:0
MEXIKO: Liga MX - Clausura
00:00Atlas - Monterrey 1:202:00Atl. San Luis - Pachuca 2:1
02:00Toluca - U.N.A.M. 3:0
MEXIKO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Atletico La Paz - Correcaminos 1:1MEXIKO: Liga Premier Serie A
00:00Tampico Madero - San Juan de Aragon 6:0MEXIKO: Liga MX Women - Clausura
02:05Guadalajara Ž - Club America Ž 2:100:00Atl. San Luis Ž - Atlas Ž 0:0
00:00Necaxa Ž - Leon Ž 2:1
00:00Puebla Ž - Mazatlan FC Ž 1:2
NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko
19:00Bayreuth - Ansbach 2:0NEMECKO: Bundesliga - ženy
19:30Leverkusen Ž - Kolín n. R. Ž 2:0NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Managua FC - Ocotal 1:002:00Esteli - UNAN-Managua 3:0
02:00Ferretti - Matagalpa 2:1
NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
23:00Esteli U20 - UNAN-Managua U20 6:0NÓRSKO: Toppserien - ženy
19:00Vålerenga Ž - Stabaek Ž 3:1PANAMA: LPF - Apertura
00:15Veraguas - Miguelito 1:1PARAGUAJ: Primera Division - Apertura
01:00Guarani - Sportivo Trinidense 1:223:30Ameliano - Sol De America 2:1
POĽSKO: 2. divízia
18:15LKS Lodz II - Hutnik Krakow 0:0PORTUGALSKO: Liga Portugal 2
21:15Vilaverdense - Os Belenenses 1:1RUMUNSKO: Liga 1 - skupina o udržanie
16:30UTA Arad - FC Voluntari 4:319:30Petrolul - U Craiova 1948 1:0
RUSKO: FNL
13:00Chernomorets Novorossijsk - Jaroslavľ 1:013:00Leningradets - Yenisey 0:4
15:00Chimki - Neftekhimik 1:3
15:00Ťumeň - Alania Vladikavkaz 0:1
15:30Akron Togliatti - Saratov 2:0
16:00Arsenal Tula - Volgar-Astrakhan 0:0
16:00SKA Khabarovsk - Torpedo Moscow 2:0
17:30Kamaz - Dynamo Makhachkala 2:1
17:30Rodina Moskva - Kuban 1:0
RUSKO: FNL 2 - Division A Gold - jarná časť
13:30FK Novosibirsk - Ufa 0:016:00FK Chayka - Veles Moscow 1:0
16:00M. Lipetsk - Rodina Moskva 2 1:1
17:00R. Volgograd - Murom 1:1
RUSKO: FNL 2 - Division A Silver - jarná časť
12:00Mashuk - Miass 2:312:00Omsk - Ulyanovsk 0:2
13:00Kursk - S. Kostroma 0:2
16:00Khimik - D. Brjansk 3:1
16:00Tekstilshtik - Kaluga 1:1
SIERRA LEONE: Premier League
17:15Freetown City - Kahunla 0:117:15OdloženéMighty Blackpool - Ports Authority -:-
SURINAM: SML
00:00Inter Moengotapoe - Notch 2:1SVET: Medzištátne zápasy
05:00Šalamúnove ostrovy - Fidži 2:1SVET: Prípravné zápasy
16:30Strindheim (Nor) - Rosenborg 2 (Nor) 8:2ŠPANIELSKO: LaLiga2
20:30Andorra - Amorebieta 0:1TALIANSKO: Serie C - skupina C
20:30Potenza - Picerno 1:0URUGUAJ: Primera Division - Apertura
23:30OdloženéNacional - Progreso -:-20:30OdloženéCerro CA - Cerro Largo -:-
URUGUAJ: Segunda Division - Torneo Competencia
02:00OdloženéCooper - Colon -:-USA: MLS
00:00Atlanta Utd - Orlando City 2:0USA: MLS Next Pro
23:00Cincinnati 2 - Chicago Fire II 1:2pen23:00Houston Dynamo 2 - Sporting Kansas City II 1:2
00:00St. Louis City 2 - Colorado Rapids 2 1:2
01:00LA Galaxy 2 - San Jose Earthquakes II 2:1
USA: NWSL - ženy
23:00Reign Ž - Washington Ž 1:000:30Angel City Ž - Bay FC Ž 0:1
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.