Futbal » Zajtra » Všetky zápasy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
FRANCÚZSKO: Ligue 1
21:00Brest - Reims -:-21:00Nice - Le Havre -:-
NEMECKO: Bundesliga
20:30Augsburg - Stuttgart -:-SLOVENSKO: MONACObet liga
17:00Komárno - Petržalka -:-17:00Lipt. Mikuláš - FK Humenné -:-
17:00Myjava - Šamorín -:-
17:00Pohronie - Púchov -:-
17:00Prešov - Dolný Kubín -:-
17:00Slovan Bratislava B - Pov. Bystrica -:-
17:00Spišská N. Ves - Malženice -:-
17:00Žilina B - Trebišov -:-
ŠPANIELSKO: LaLiga
21:00Alaves - Girona -:-TALIANSKO: Serie A
20:45Frosinone - Inter -:-ALŽÍRSKO: Ligue 1
17:00OdloženéBelouizdad - El Bayadh -:-17:00OdloženéBiskra - Constantine -:-
17:00OdloženéKabylie - MC Alger -:-
17:00OdloženéKhenchela - Saoura -:-
17:00OdloženéOran - Ben Aknoun -:-
17:00OdloženéParadou - US Souf -:-
17:00OdloženéSetif - Magra -:-
17:00OdloženéUSM Alger - Chlef -:-
18:00USM Alger - El Bayadh -:-
19:00Setif - US Souf -:-
ALŽÍRSKO: U21 League
11:00Magra U21 - Saoura U21 -:-ANGLICKO: League Two - play-off
21:00Doncaster - Crewe -:-ANGLICKO: Professional Development League
14:00Burnley U21 - Coventry U21 -:-14:00Cardiff U21 - Hull U21 -:-
15:00Swansea U21 - Birmingham U21 -:-
20:00Colchester U21 - Sheffield Utd U21 -:-
ANGLICKO: Premier League Cup
20:00Peterborough U21 - Sunderland U21 -:-ANGLICKO: Premier League U18
15:00Stoke City U18 - Sunderland U18 -:-ANGLICKO: FA Youth Cup
20:00Manchester City U18 - Leeds U18 -:-ARGENTÍNA: Liga Profesional
00:00Sarmiento Junin - Instituto -:-ARGENTÍNA: Torneo Federal
20:30Deportivo Camioneros - Gutierrez Mendoza -:-ARGENTÍNA: Primera C - Apertura
20:35Claypole - El Porvenir -:-ARGENTÍNA: Reserve League - prvá fáza
20:00Argentinos Jrs 2 - Atletico Tucuman 2 -:-20:00Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
20:00Gimnasia L.P. 2 - Barracas Central 2 -:-
20:00Instituto 2 - Ind. Rivadavia 2 -:-
20:00Tigre 2 - Newells Old Boys 2 -:-
ARGENTÍNA: Primera A Women - Apertura
20:00Newells Old Boys Ž - Banfield Ž -:-20:00River Plate Ž - Independiente Ž -:-
ARMÉNSKO: Premier League
14:00Alashkert - Širak Gjumri -:-ARMÉNSKO: First League
14:00BKMA 2 - Ararat-Armenia 2 -:-14:00Lernayin Artsakh - Syunik -:-
AUSTRÁLIA: A-League - play-off
11:45Sydney FC - Central Coast Mariners -:-AUSTRÁLIA: NPL Northern NSW
12:00Broadmeadow - New Lambton -:-AUSTRÁLIA: NPL NSW
11:30Manly Utd - Sydney Utd -:-AUSTRÁLIA: NPL South Australian
12:00Adelaide City - NE Metrostars -:-12:00South Adelaide - Adelaide Olympic -:-
AUSTRÁLIA: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - Green Gully -:-11:45Dandenong City - Heidelberg -:-
AUSTRÁLIA: Queensland Premier League
12:00Eastern Suburbs - St. George Willawong -:-AUSTRÁLIA: SA State League
12:45West Torrens - Fulham Utd. -:-AUSTRÁLIA: Tasmania Southern Championship
12:15Glenorchy Knights U21 - New Town -:-12:15Olympia Warriors - Clarence Zebras U21 -:-
AUSTRÁLIA: Victoria Premier League
12:30Bentleigh - Brunswick City -:-12:30Preston Lions - Langwarrin -:-
AZERBAJDŽAN: Premier League
17:00Neftči Baku - Kapaz -:-ÁZIA: AFC Club Championship Women - play-off
11:00Urawa Ž - Incheon Hyundai Steel Ž -:-ÁZIA: AFC Asian Cup Women U17
10:00Thajsko U17 Ž - Čína U17 Ž -:-13:00Austrália U17 Ž - Japonsko U17 Ž -:-
BANGLADÉŠ: Premier League
12:00Abahani Limited - Bangladesh Police -:-12:00Rahmatgonj MFS - Sheikh Russel -:-
BARBADOS: Premier League
01:00Barbados Soccer Academy - Weymouth Wales -:-03:00Empire - UWI Blackbirds -:-
BELGICKO: Jupiler League - Európska konferenčná liga UEFA - skupina
20:45St. Liege - Westerlo -:-BELGICKO: National Division 1
20:30OC Charleroi - Saint Eloois -:-BIELORUSKO: 1. liga
18:00Vitebsk - Smorgon -:-20:00Dnepr Mogilev - FC Minsk -:-
BIELORUSKO: Pershaya Liga
15:00Shakhtyor Soligorsk 2 - Din. Minsk 2 -:-16:00Molodechno - Orsha -:-
17:00Energetik-BGU - Zhodino 2 -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
20:00FK Sarajevo - Zvijezda 09 -:-BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
17:00BSK Banja Luka - Slavija -:-BRAZÍLIA: Serie B
00:00Novorizontino - Ceara -:-BRAZÍLIA: Gaucho 2
00:30OdloženéFrederiquense - Veranopolis -:-00:30OdloženéPasso Fundo - Esportivo -:-
BRAZÍLIA: Mineiro 2
00:00Democrata SL - Tupi-MG -:-BRAZÍLIA: Roraimense - druhá fáza
23:00GAS - Atl. Roraima -:-BRAZÍLIA: Brasileiro U20
00:00OdloženéGremio U20 - Flamengo U20 -:-BRAZÍLIA: Baiano U20
20:00Estrela De Marco U20 - Jacobina U20 -:-BRAZÍLIA: Capixaba U20 - play-off
20:00Porto Vitoria U20 - Real Noroeste U20 -:-BRAZÍLIA: Catarinense U20
22:00Hercilio Luz U20 - Chapecoense-SC U20 -:-BRAZÍLIA: Paranaense U20 - prvá fáza
15:00Coritiba U20 - Prudentopolis U20 -:-15:00Hope Internacional U20 - Parana S.T.C. U20 -:-
20:30Cambe U20 - Rio Branco PR U20 -:-
20:30Campo Mourao U20 - Athletico-PR U20 -:-
20:30Iraty U20 - Andraus Brasil U20 -:-
20:30Parana U20 - Patriotas U20 -:-
20:45Sao Joseense U20 - AA Iguacu U20 -:-
BRAZÍLIA: Paulista U20 - prvá fáza
20:00Aguai U20 - Brasilis U20 -:-20:00Aster Itaqua U20 - Agua Santa U20 -:-
20:00Bandeirante U20 - Botafogo SP U20 -:-
20:00CA Joseense U20 - Taubate U20 -:-
20:00CA Juventus U20 - Sao Caetano U20 -:-
20:00CA Taquaritinga U20 - Rio Claro U20 -:-
20:00Clube Vital U20 - Osasco Audax U20 -:-
20:00Comercial U20 - Francana U20 -:-
20:00Cosmopolitano Sports U20 - Internacional de Limeira U20 -:-
20:00Elosport U20 - Ituano U20 -:-
20:00Fernandopolis U20 - Mirassol U20 -:-
20:00GE Osasco U20 - Oeste U20 -:-
20:00Independente SP U20 - Piracicaba U20 -:-
20:00Itapirense U20 - Guacuano U20 -:-
20:00Marilia AC U20 - Novorizontino U20 -:-
20:00Mauaense U20 - Jabaquara U20 -:-
20:00Metropolitano FC U20 - Guarani U20 -:-
20:00Nacional SP U20 - Flamengo SP U20 -:-
20:00Olimpia FC U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
20:00Pinda U20 - Sao Jose EC U20 -:-
20:00Porto Football U20 - Ponte Preta U20 -:-
20:00Portuguesa Santista U20 - Maua U20 -:-
20:00Portuguesa U20 - Ibrachina U20 -:-
20:00Presidente Prudente U20 - Vocem U20 -:-
20:00Sao Bento U20 - Comercial FC - Tiete U20 -:-
20:00Sao Carlos U20 - XV de Jau U20 -:-
20:00Sertaozinho U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
20:00Sfera U20 - Desportivo U20 -:-
20:00SKA Brasil U20 - Capivariano U20 -:-
20:00Tanabi U20 - Rio Preto U20 -:-
20:00Tupa U20 - Gremio Prudente U20 -:-
20:00Uniao Mogi U20 - Uniao Suzano U20 -:-
20:00Uniao Sao Joao U20 - Rio Branco U20 -:-
20:00Velo Clube U20 - Ferroviaria U20 -:-
BRAZÍLIA: Brasileiro A3 ženy
00:00Vitoria Ž - Acaua Ž -:-BULHARSKO: Parva Liga - Európska konferenčná liga UEFA - skupina
15:45CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia -:-BULHARSKO: Parva Liga - skupina o titul
18:15Krumovgrad - Lok. Plovdiv -:-BULHARSKO: Third League - South-East
17:00Sliven - Zagorets -:-CYPRUS: Cyta Championship - skupina o udržanie
16:00Doxa - Achnas -:-18:00AEL Limasol - Karmiotissa -:-
ČESKO: ČFL - skupina A
17:30Domazlice - Táborsko akademie -:-18:00Hostoun - Bohemians 1905 B -:-
18:00Králův Dvůr - Dukla Praha B -:-
ČESKO: MSFL
16:30Frydlant n. O. - Bohunice -:-17:00Hodonin - Hlučín -:-
ČESKO: B-divízia
18:00Slaný - Chomutov -:-ČESKO: Juhomoravský KP
17:30Sparta Brno - Mutenice -:-ČESKO: Liberecký KP
18:00Lomnice nad Popelkou - Velké Hamry B -:-ČESKO: Plzeňský KP
18:00Nepomuk - Vejprnice -:-18:00Petřín Plzeň B - Chotikov -:-
ČESKO: Pražsky přebor
18:00Motorlet Praha B - Žižkov B -:-ČESKO: Středočeský KP
19:00Porici n. S. - Sokoleč -:-ČESKO: Zlínský KP
17:00Brumov - Napajedla -:-ČÍNA: Superliga
13:00Qingdao Hainiu - Nantong Zhiyun -:-13:35Chengdu Rongcheng - Henan Songshan Longmen -:-
14:00Shanghai Port - Changchun Yatai -:-
DÁNSKO: Superliga - skupina o udržanie
19:00Odense - Lyngby -:-DÁNSKO: 1st Division - skupina o udržanie
19:00B.93 - Koge -:-19:00Hillerod - Helsingor -:-
19:00Horsens - Naestved -:-
DÁNSKO: 3rd Division - skupina o titul
19:00BK Frem - Holbaek -:-DR KONGO: Ligue 1 - skupina o udržanie
13:30Blessing - US Panda -:-DŽIBUTSKO: Division 1
14:00ASAS - Port -:-16:30CF GR/SIAF - AS Arta -:-
18:30ASC Hayab - Hopital -:-
EGYPT: Premier League
15:00Ceramica Cleopatra - El Gaish -:-18:00El Gounah - Pharco -:-
18:00Future FC - National Bank Egypt -:-
EKVÁDOR: Serie B
02:00Gualaceo - Chacaritas -:-ESTÓNSKO: Meistriliiga Women
18:00Tabasalu Ž - Flora Ž -:-ETIÓPIA: Premier League
14:00St. George - Ethiopian Insurance -:-17:00Wolkite Ketema - Ethiopia Nigd Bank -:-
FÍNSKO: Veikkausliiga
17:00KuPS - VPS -:-FRANCÚZSKO: Ligue 2
20:45AC Ajaccio - Grenoble -:-20:45Amiens - Auxerre -:-
20:45Annecy - Angers -:-
20:45Concarneau - Bordeaux -:-
20:45Dunkerque - Caen -:-
20:45Laval - Troyes -:-
20:45Paris FC - Guingamp -:-
20:45Pau FC - Bastia -:-
20:45St. Etienne - Rodez -:-
20:45Valenciennes - Quevilly Rouen -:-
FRANCÚZSKO: National
21:00Dijon - Martigues -:-21:00Epinal - Villefranche -:-
21:00Cholet - Avranches -:-
21:00Marignane GCB - Rouen -:-
21:00Nancy - Chateauroux -:-
21:00Nimes - Sochaux -:-
21:00Niort - Le Mans -:-
21:00Orleans - Red Star -:-
21:00Versailles - GOAL FC -:-
GAMBIA: GFA League
18:00Samger - Wallidan -:-18:30Team Rhino - Falcons -:-
GHANA: Division One League
17:00ADVSA - Koforidua -:-17:00Techiman Heroes - Wa Suntaa -:-
17:00VC Warriors - Steadfast -:-
17:00Wa Power - Tamale City -:-
GIBRALTÁR: National League - skupina o titul
21:00St Josephs - Lincoln Red Imps -:-GRÉCKO: Super League 2 - skupina o postup
15:00Makedonikos - AEK B -:-GRÉCKO: Super League 2 - skupina o udržanie
15:00Panachaiki - Diagoras -:-GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga
14:00Gagra - Samtredia -:-17:00Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-
18:00Kolkheti 1913 - Samgurali -:-
19:00Dinamo Tbilisi - Iberia 1999 -:-
GUINEA: Ligue 1
18:00Flamme Olympique - Kaloum Star -:-18:00Sequence - Gangan -:-
HOLANDSKO: Eerste Divisie
20:00Cambuur - Helmond -:-20:00Den Haag - Jong PSV -:-
20:00Eindhoven - Den Bosch -:-
20:00FC Emmen - De Graafschap -:-
20:00Groningen - Roda -:-
20:00Jong Ajax - Jong AZ -:-
20:00Jong Utrecht - Dordrecht -:-
20:00Maastricht - Venlo -:-
20:00Oss - Breda -:-
20:00Willem II - Telstar -:-
CHORVÁTSKO: HNL
18:00Gorica - Rudes -:-CHORVÁTSKO: Prva NL
15:50Sesvete - Šibenik -:-CHORVÁTSKO: Druga NL
17:00Opatija - Karlovač -:-17:30Dragovoljac - Grobnican -:-
17:30Kustosija - Jadran Porec -:-
ÍRSKO: Premier Division
20:45Derry City - Bohemians -:-20:45Galway - Sligo Rovers -:-
20:45Shamrock Rovers - St. Patricks -:-
20:45Shelbourne - Drogheda -:-
20:45Waterford - Dundalk -:-
ÍRSKO: 1. divízia
20:45Athlone - Bray -:-20:45Cobh Ramblers - Cork City -:-
20:45Finn Harps - Longford -:-
20:45Kerry - UC Dublin -:-
20:45Treaty United - Wexford -:-
ISLAND: Besta deild karla
21:15Stjarnan - Fram -:-ISLAND: Division 1
20:00Fjolnir - Leiknir -:-20:00Vestmannaeyjar - Throttur -:-
21:15Grindavik - IR Reykjavik -:-
21:15Grotta - Keflavik -:-
IZRAEL: Leumit League - skupina o postup
15:00Ironi Tiberias - Nof Hagalil -:-15:00Maccabi Jaffa - Kiryat Shmona -:-
15:00M. Herzliya - Bnei Yehuda -:-
15:00Ramat Hasharon - Hapoel Umm al-Fahm -:-
IZRAEL: Leumit League - skupina o udržanie
15:00Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim -:-15:00H. Ironi Rishon - Nes Tziona -:-
15:00H. Kfar Saba - Hapoel Afula -:-
15:00Ihud Bnei Shfaram - H. Akko -:-
IZRAEL: Liga Alef - Promotion Play Offs
12:40Ironi Modiin - Shimshon Tel Aviv -:-12:40M. Kiryat Ata-Bialik - Kiryat Yam -:-
12:40MS Tira - Ironi Baka -:-
12:40SC Dimona - Holon Yermiyahu -:-
IZRAEL: Liga Alef - Relegation
14:00Maccabi Nujeidat Ahmad - Tayibe -:-JORDÁNSKO: Premier League
17:00Al Ramtha - Al Wehdat -:-17:00Sahab - Maan -:-
19:45Al-Faisaly Amman - Moghayer Al Sarhan -:-
JUŽNÁ AFRIKA: Premier League
19:30Supersport - Cape Town Spurs -:-JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - skupinová fáza
00:00Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra) -:-00:00San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
02:00Colo Colo (Chi) - Fluminense (Bra) -:-
02:00The Strongest (Bol) - Estudiantes (Arg) -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana - skupinová fáza
00:00Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu) -:-02:00Bragantino (Bra) - Racing Club (Arg) -:-
04:00Deportivo Garcilaso (Per) - Lanus (Arg) -:-
04:00U. Catolica (Ecu) - U. Calera (Chi) -:-
KAZACHSTAN: First Division
12:00SD Family - FK Akzhayik -:-13:00Khan Tengri - Taraz -:-
13:00Zhetisay - Kaspij Aktau -:-
15:00FK Kyran - Ulytau -:-
KEŇA: Super League
14:00Naivas FC - Mathare Utd. -:-KIRGIZSKO: Premier Liga
13:00Kyrgyzaltyn - Dordoi Bishkek -:-17:00Talant - Ilbirs -:-
KOLUMBIA: Copa Colombia
02:10Tigres - Jaguares de Cordoba -:-KOLUMBIA: Liga Women
22:30Inter Palmira Ž - Millonarios Ž -:-KONGO: Ligue 1
16:00Vegas - Inter Club -:-19:00Juk - Etoile du Kongo -:-
LIBANON: Premier League - skupina víťazov
15:00Racing - Bourj FC -:-LÍBYA: Premier League
16:30Al Akhdar - Al Ahly Benghazi -:-16:30Al Murooj - Al-Anwar -:-
16:30Al Sadaqa - Al Hilal Benghazi -:-
16:30Al-Suqoor - Al Taawun -:-
16:30Al Tahaddi - Al-Nasr -:-
LITVA: I Lyga
18:00Neptunas - Babrungas -:-LOTYŠSKO: Virsliga
17:00RFS - FK Liepaja -:-19:00Riga FC - Valmiera -:-
MAĎARSKO: OTP Bank liga
20:15Újpest - Kecskemeti -:-MALAJZIA: Piala Sumbangsih
15:00OdloženéJohor DT - Selangor -:-MALI: Premiere Division
18:30Onze Createurs - CO Bamako -:-20:30USFAS Bamako - Foot Elite -:-
MAURÍCIUS: Super League
16:30Riviere Du Rempart - Entente Boulet -:-MEXIKO: Liga MX - Clausura - play-off
03:00U.N.A.M. - Cruz Azul -:-05:10Tigres - Monterrey -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie A - Reserves - Play Offs
02:00Mineros de Fresnillo - Cimarrones de Sonora 2 -:-MEXIKO: Liga MX Women - Clausura - play-off
03:00Leon Ž - Pachuca Ž -:-05:06Guadalajara Ž - Club America Ž -:-
MONGOLSKO: Premier League
13:15Brera Ilch - Bavarians -:-MOZAMBIK: Mocambola
15:00UD Songo - Baia de Pemba -:-NEMECKO: 2. Bundesliga
18:30Magdeburg - Fürth -:-18:30Paderborn - Hamburg -:-
NEMECKO: 3. Liga
19:00RW Essen - Mníchov 1860 -:-NEMECKO: Regionálna liga sever
18:30VfB Oldenburg - St. Pauli II -:-NEMECKO: Regionálna liga západ
19:00Lippstadt - Paderborn II -:-19:30Oberhausen - Wegberg-Beeck -:-
19:30SSVg Velbert - Wiedenbruck -:-
NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko
19:00Bayreuth - Norimberg II -:-19:00Memmingen - Burghausen -:-
NEMECKO: Oberliga Hamburg
19:15Wandsbeker Concordia - Turkiye Wilhelmsburg -:-19:30Suderelbe - ETSV Hamburg -:-
NEMECKO: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Waldalgesheim - Baumholder -:-NEMECKO: Oberliga Bavorsko Sever
18:30Eichstatt - Neumarkt -:-19:00Eltersdorf - Feucht -:-
19:00Ingolstadt II - Donaustauf -:-
19:00Kornburg - Cham -:-
19:00Neudrossenfeld - Fortuna Regensburg -:-
NEMECKO: Oberliga Bavorsko Jih
19:30Kirchheimer - Garching -:-NEMECKO: Oberliga Mittelrhein
19:30Bonner - Freialdenhoven -:-NEMECKO: Oberliga Niederrhein
20:00Union Nettetal - Hilden -:-NEMECKO: Juniorská Bundesliga Juh
18:30Mainz U19 - Hoffenheim U19 -:-NEMECKO: Bundesliga - ženy
18:30RB Lipsko Ž - Hoffenheim Ž -:-NIGER: Super Ligue
17:15Akokana - Liberte -:-17:15Jangorzo - Zumunta -:-
17:15Renaissance - Tagour Provincial Club -:-
17:15Urana - Olympic Niamey -:-
NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - play-off
02:00Esteli U20 - Diriangen U20 -:-NÓRSKO: Toppserien - ženy
18:00Vålerenga Ž - LSK Kvinner Ž -:-OMÁN: Sultan Cup
17:30Al Nahda - Dhofar -:-PARAGUAJ: Primera Division - Apertura
00:002 de Mayo - Tacuary -:-PARAGUAJ: Division Intermedia
23:15Guairena - Martin Ledesma -:-PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Union Comercio - ADT Tarma -:-PERU: Liga Women
17:30AD Cantolao Ž - Biavo Ž -:-22:30Carlos Mannucci Ž - Melgar Ž -:-
POĽSKO: Ekstraklasa
18:00Piast - LKS Lodz -:-20:30Slask Wroclaw - Cracovia -:-
POĽSKO: 1. divízia
18:00Motor Lublin - Pruszkow -:-20:30Tychy - Katowice -:-
POĽSKO: 2. divízia
20:30S. Wola - Skra -:-POĽSKO: III Liga - Skupina I
17:00Swit - T. Mazowiecki -:-18:00Bron Radom - Grodzisk M. -:-
POĽSKO: III Liga - Skupina II
17:30Cartusia Kartuzy - Luzino -:-19:00Zawisza - Kleczew -:-
POĽSKO: III Liga - Skupina IV
19:45Wiazownica - Karpaty Krosno -:-19:57Biala Podlaska - Star Starachowice -:-
PORTUGALSKO: Liga Portugal
21:15Chaves - Famalicao -:-PORTUGALSKO: Liga Portugal 2
19:00Os Belenenses - Benfica B -:-PORTUGALSKO: Taca Revelacao U23
16:00Famalicao U23 - Gil Vicente U23 -:-16:00Torreense U23 - Vizela U23 -:-
18:00Sporting U23 - Braga U23 -:-
RAKÚSKO: 2. Liga
18:10Admira - Leoben -:-18:10Bregenz - Stripfing -:-
18:10Liefering - First Viedeň -:-
20:30St. Polten - Ried -:-
RAKÚSKO: Regionálna liga východ
19:00Marchfeld - Favoritner -:-19:30Ardagger - Donaufeld Viedeň -:-
19:30Austria (Am) - Drassburg -:-
19:30SK Rapid (Am) - Mauerwerk -:-
19:30Traiskirchen - Kremser -:-
19:30Wiener - TWL Elektra -:-
RAKÚSKO: Regionálna liga stred
19:00Gleisdorf - Union Gurten -:-19:00LASK (Am) - Weiz -:-
19:00Voitsberg - Allerheiligen -:-
19:00Vorwarts Steyr - Deutschlandsberger -:-
RAKÚSKO: Regionálna liga západ
19:00Schwaz - Motz/Silz -:-RAKÚSKO: Burgenland
19:30Bad Sauerbrunn - Leithaprodersdorf -:-19:30Marz - ASV Siegendorf -:-
19:30Schattendorf - Margarethen -:-
RAKÚSKO: Niederosterreich
19:30Kottingbrunn - Korneuburg -:-19:30Waidhofen/Thaya - Gloggnitz -:-
19:30Zwettl - Ortmann -:-
20:00Wiener Neustadt - Haitzendorf -:-
RAKÚSKO: Oberosterreich
19:00Oedt - ASK St.Valentin -:-19:00Schallerbach - Edelweiss -:-
20:00Leonfelden - Ostermiething -:-
RAKÚSKO: Steiermark
19:00Furstenfeld - SV Frauental -:-19:00Heiligenkreuz - SV Union Gnas -:-
19:00Hohenhaus Schladming - Ilzer SV -:-
19:00Kalsdorf - Lafnitz (Am) -:-
19:00Koflach - Hartberg (Am) -:-
19:00Stadtwerke Bruck/Mur - SV Wildon -:-
19:00Tillmitsch - UFC Fehring -:-
RAKÚSKO: Tirol - skupina o postup
19:30SK St. Johann - Fugen -:-RAKÚSKO: Tirol - skupina o udržanie
19:00SC Kundl - SV Worgl -:-RAKÚSKO: Vorarlberg
18:00Gofis - Andelsbuch -:-RAKÚSKO: Wien
18:00Red Star-Penzing - Mannsworth -:-18:30Schwechat - ASV 13 Viedeň -:-
RUMUNSKO: Liga 1 - skupina o titul
19:30Sepsi Sf. Gheorghe - Rapid Bukurešť -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - skupina o postup
13:00Campulung - Olimpic Zarnesti -:-17:00Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - skupina o udržanie
17:00Odorheiu - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6 - skupina o postup
17:00Cetatea - Ramnicu Valcea -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - skupina o postup
17:00CSM Deva - Viitorul Simian -:-17:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - skupina o udržanie
13:00U Craiova 1948 2 - Jiul Petrosani -:-17:00CS U Craiova 2 - Lupac -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - skupina o postup
17:00Phoenix Buzias - Peciu Nou -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - skupina o udržanie
17:00Ineu - Soimii Lipova -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - skupina o udržanie
17:00Viitorul Cluj - Targu Mures 1898 -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - skupina o postup
17:00CSM Zalau - CSM Satu Mare -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - skupina o udržanie
17:00Baia Mare - Victoria Carei -:-17:00Baile Felix - Sanatatea Kluž -:-
RUSKO: Premier League
15:00Samara - Akhmat -:-RUSKO: Juniorská liga
10:00Ural U19 - Zenit U19 -:-12:00FK Strogino Moscow U19 - Sochi U19 -:-
12:00Konoplev Academy U19 - Lok. Moskva U19 -:-
12:00Nizhny Novgorod U19 - F. Voronezh U19 -:-
14:00FK Orenburg U19 - CSKA Moskva U19 -:-
14:00FK Rostov U19 - Akhmat U19 -:-
16:00Baltika U19 - Rubin Kazaň U19 -:-
16:00Krasnodar U19 - Samara U19 -:-
16:00Sp. Moskva U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
18:00Chertanovo M. U19 - Dynamo Moskva U19 -:-
RWANDA: Premier League
15:00Gasogi United - Etincelles -:-SALVÁDOR: Primera Division - Clausura - play-off
23:30Platense Municipal - Municipal Limeno -:-23:3011 Deportivo - Alianza FC -:-
03:30FAS - Aguila -:-
SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League
17:00Abha - Damac -:-20:00Al-Ittihad FC - Al-Ettifaq -:-
20:00Al Khaleej - Al Wehda -:-
SEVERNÉ ÍRSKO: Premiership Women
20:45Cliftonville Ž - Derry City Ž -:-20:45Larne Ž - Lisburn Rangers Ž -:-
21:00Crusaders Ž - Mid-Ulster Ž -:-
21:00Lisburn Ladies Ž - Linfield Ž -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15OdloženéPorts Authority - Wilberforce Strikers -:-SINGAPUR: Premier League
13:45Balestier Khalsa - Geylang -:-13:45Hougang - Lion City -:-
SLOVINSKO: 2. SNL
18:00NK Krka - Bilje -:-SLOVINSKO: 3. SNL - West
18:00Dob - Skofja Loka -:-SOMÁLSKO: National league
14:30Heegan - Raadsan -:-SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Liga Perzského zálivu
16:10Ajman - Al Bataeh -:-16:10Al-Jazira - Khorfakkan -:-
19:00Bani Yas - Al Sharjah -:-
SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1
16:05Al-Taawon - Al Jazira Hamra -:-16:05Al Thaid - Dibba Al Hisn -:-
16:05Dubai City - Al Arabi -:-
16:05United FC - Al Hamriyah -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Belgrade
13:00Torlak - Prva Iskra -:-SVET: Medzištátne zápasy
11:00Grécko U16 - Maďarsko U16 -:-14:00Bosna a Hercegovina U16 - Slovinsko U16 -:-
SÝRIA: Pohár
15:00Hottin - Al Wahda -:-ŠKÓTSKO: Premiership - baráž o udržanie
20:45Partick Thistle - Airdrieonians -:-ŠKÓTSKO: SWPL 1 Women - skupina o titul
20:30Hibernian Ž - Hearts Ž -:-ŠPANIELSKO: LaLiga2
20:30Burgos CF - Eldense -:-ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 6
19:15Soneja - Ilicitano -:-ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 9
19:30Rincon - Motril -:-ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 12
22:00Villa Santa Brigida - Tamaraceite -:-ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 13
20:00CD Algar - Plus Ultra -:-ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 14
20:00Pueblonuevo - Don Alvaro -:-ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 18
20:00Tarancon - Albacete B -:-ŠPANIELSKO: Liga F - ženy
18:30Villarreal Ž - Eibar Ž -:-20:30Barcelona Ž - Athletic Bilbao Ž -:-
ŠVAJČIARSKO: Superliga - skupina o udržanie
20:30Lausanne - Bazilej -:-20:30Luzern - Grasshoppers -:-
ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 2
20:15Concordia - Dietikon -:-ŠVÉDSKO: Superettan
19:00Öster - Oddevold -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand
19:30Kungsangen - Osteraker IFK -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
19:00Hassleholms IF - IFK Karlshamn -:-19:00Nosaby - Balkan -:-
19:30Karlskrona - IFK Hassleholm -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
19:30Nacka FC - Nykopings -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
19:00Landvetter - Jonsereds -:-19:00Ockero - Lindome -:-
ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy
18:00Rosengard Ž - Djurgården Ž -:-TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga
14:00Khosilot Parkhar - Barkchi Hisor -:-14:00Khujand - Panjsher -:-
TALIANSKO: Serie B
20:30Ascoli - Pisa -:-20:30Bari - Brescia -:-
20:30Catanzaro - Sampdoria -:-
20:30Como - Cosenza -:-
20:30Cremonese - Cittadella -:-
20:30FeralpiSalo - Ternana -:-
20:30Lecco - Modena -:-
20:30Reggiana - Parma -:-
20:30Spezia - Benátky -:-
20:30Sudtirol - Palermo -:-
TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara
15:00Namungo - Geita Gold -:-17:00Coastal Union - Singida Fountain Gate -:-
19:15Dodoma Jiji - Tanzania Prisons -:-
THAJSKO: Thai League 1
14:00Pathum United - Khonkaen Utd. -:-TRINIDAD A TOBAGO: TT Premier League
00:00Central FC - Defence Force -:-02:10La Horquetta - Prison Service -:-
TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - skupina o titul
18:30CS Sfaxien - Stade Tunisien -:-18:30Monastir - Club Africain -:-
TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - skupina o udržanie
16:00Gafsa - Soliman -:-TUNISKO: Ligue 2
16:00Djelma - Moknine -:-16:00EM Mahdia - Stade Gabesien -:-
16:00Gabes - Rejiche -:-
16:00Sporting Ben Arous - Tabarka -:-
16:00Zarzis - Espoir Rogba -:-
TURECKO: 1. Lig
13:00Keciorengucu - Altay -:-16:00Giresunspor - Umraniyespor -:-
TURECKO: TFF 3. liga play-off
15:00Ayvalikgucu - 52 Orduspor -:-15:00Efeler 09 - Anadolu Universitesi -:-
15:00Kusadasispor - Kutahyaspor -:-
15:00Musspor - Tokat -:-
UKRAJINA: Persha Liga - skupina o postup
11:00Viktoria - Epitsentr -:-12:30Inhulets - Ahrobiznes Volochysk -:-
14:30Livyi Bereg - Prykarpattya -:-
UKRAJINA: U19 League
10:00Šachtar U19 - Dynamo Kyjev U19 -:-11:00Obolon Kyjev U19 - Rukh Lviv U19 -:-
12:00Vorskla U19 - Minaj U19 -:-
URUGUAJ: Segunda Division
20:00Juventud - Rentistas -:-00:00Plaza Colonia - Atenas -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Inter Miami II - Chattanooga -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Xorazm Urganch - Aral -:-16:00Buxoro - Olimpik-Mobiuz -:-
VIETNAM: V.League 2
13:00Binh Phuoc - PVF-CAND -:-WALES: Cymru Premier - Európska konferenčná liga UEFA - play off
20:45Caernarfon - Cardiff Metropolitan -:-Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.