Futbal » Zajtra » Kurzy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
Kurzy dodávané bet365 - Stavte si!
ANGLICKO: Premier League
17:30Manchester Utd - Arsenal -:- [ 7.50 | 5.50 | 1.36 ]FRANCÚZSKO: Ligue 1
21:00Clermont - Lyon -:- [ 6.00 | 4.33 | 1.55 ]21:00Marseille - Lorient -:- [ 1.44 | 5.00 | 6.50 ]
21:00Montpellier - Monako -:- [ 4.00 | 4.00 | 1.80 ]
21:00Nantes - Lille -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.91 ]
21:00PSG - Toulouse -:- [ 1.36 | 5.50 | 7.00 ]
21:00Rennes - Lens -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.80 ]
21:00Štrasburg - Méty -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]
NEMECKO: Bundesliga
15:30Darmstadt - Hoffenheim -:- [ 4.75 | 4.50 | 1.62 ]17:30Bayern - Wolfsburg -:- [ 1.40 | 5.75 | 6.00 ]
19:30Bochum - Leverkusen -:- [ 4.20 | 4.33 | 1.70 ]
SLOVENSKO: Niké liga - skupina o titul
17:30Dunajská Streda - Trnava -:-ŠPANIELSKO: LaLiga
14:00Cadiz - Getafe -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.80 ]16:15Atl. Madrid - Celta Vigo -:- [ 1.44 | 4.50 | 7.50 ]
18:30Valencia - Vallecano -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.50 ]
21:00Betis - Almeria -:- [ 1.33 | 5.50 | 8.00 ]
TALIANSKO: Serie A
12:30Lazio - Empoli -:- [ 1.57 | 4.00 | 5.75 ]15:00FC Janov - Sassuolo -:- [ 2.20 | 3.50 | 3.20 ]
15:00Verona - Turín -:- [ 3.00 | 3.00 | 2.55 ]
18:00Juventus - Salernitana -:- [ 1.14 | 8.50 | 17.00 ]
20:45Atalanta - AS Rím -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.60 ]
AFRIKA: CAF Pohár konfederácií - play-off
21:00Berkane - Zamalek -:- [ 2.00 | 2.88 | 3.75 ]ALBÁNSKO: Superliga - baráž o udržanie
15:00Flamurtari - Korabi Peshkopi -:-15:00Vora - Apolonia Fier -:-
ANDORRA: Primera Divisió
11:00Atletic America - Pas de la Casa -:-11:00Carroi - Penya -:-
11:00Esperanca - Ordino -:-
ANGLICKO: Championship - play-off
13:00Norwich - Leeds -:- [ 3.20 | 3.40 | 2.20 ]15:15West Brom - Southampton -:- [ 2.75 | 3.25 | 2.55 ]
ANGLICKO: Premier League 2 - play-off
20:00Tottenham U21 - Liverpool U21 -:-ANGLICKO: Premier League U18
12:30Nottingham U18 - Everton U18 -:-ANGLICKO: Ženský FA Cup
15:30Manchester Utd Ž - Tottenham Ž -:-ANGOLA: Girabola League
16:30Desportivo Huila - Uniao de Malanje -:-16:30Primeiro de Agosto - Academica -:-
17:00Wiliete - Sao Salvador -:-
ARGENTÍNA: Liga Profesional
00:45River Plate - Central Cordoba -:- [ 1.22 | 6.00 | 15.00 ]20:30Dep. Riestra - San Lorenzo -:- [ 3.10 | 2.88 | 2.63 ]
20:30Tigre - Estudiantes -:- [ 3.25 | 3.00 | 2.40 ]
22:45Belgrano - Racing Club -:- [ 3.40 | 3.30 | 2.20 ]
22:45Lanus - Ind. Rivadavia -:- [ 1.60 | 3.60 | 5.75 ]
ARGENTÍNA: Primera Nacional
23:00Atl. Rafaela - Defensores Unidos -:- [ 1.80 | 3.20 | 5.25 ]00:00Brown Adrogue - Aldosivi -:- [ 3.50 | 2.90 | 2.30 ]
18:10San Telmo - Atletico Atlanta -:- [ 2.10 | 2.90 | 4.20 ]
20:00Guillermo Brown - Deportivo Madryn -:- [ 2.88 | 3.00 | 2.63 ]
20:10Club A. Guemes - Quilmes -:- [ 3.00 | 2.80 | 2.63 ]
20:30Alvarado - Talleres (R.E) -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.40 ]
20:30Deportivo Maipu - Ferro -:- [ 2.88 | 3.00 | 2.60 ]
21:00Gimnasia Jujuy - San Miguel -:- [ 2.20 | 2.90 | 3.75 ]
21:00Patronato - Chacarita Juniors -:- [ 3.10 | 2.90 | 2.50 ]
22:30Nueva Chicago - Gimnasia Mendoza -:- [ 2.38 | 2.88 | 3.40 ]
23:00Racing Cordoba - CA Estudiantes -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.50 ]
ARGENTÍNA: Torneo Federal
01:00Gimnasia E.R. - 9 de Julio Rafaela -:-02:00Juventud Antoniana - Union Sunchales -:-
ARGENTÍNA: Primera B - Apertura
20:30Acassuso - Los Andes -:-20:30Deportivo Merlo - Villa Dalmine -:-
20:30Flandria - Comunicaciones -:-
20:30San Martin Burzaco - Midland -:-
ARGENTÍNA: Primera C - Apertura
20:30Def. de Cambaceres - Real Pilar -:-20:30Deportivo Espanol - Justo Jose de Urquiza -:-
20:30Leandro N. Alem - Sportivo Barracas -:-
20:30Victoriano A. - Berazategui -:-
ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
15:15Nautico Hacoaj - Deportivo Camioneros -:-20:30Defensores de Glew - Belgrano Zarate -:-
20:30Social Atletico Television - Deportivo Metalurgico -:-
ARGENTÍNA: Primera A Women - Apertura
17:30Huracan Ž - Boca Juniors Ž -:-20:00Platense Ž - Belgrano Ž -:-
20:00Racing Club Ž - CA Estudiantes Ž -:-
ARMÉNSKO: First League
15:00Širak Gjumri 2 - Mika Jerevan -:-ARMÉNSKO: Pohár
16:00Ararat-Armenia - Urartu -:-ARUBA: Division di Honor - skupina víťazov
00:30Estrella - Britannia -:-02:30Deportivo Nacional - Dakota -:-
AUSTRÁLIA: A-League - play-off
08:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.20 ]AUSTRÁLIA: NPL ACT
07:00Gungahlin - O'Connor Knights -:-AUSTRÁLIA: NPL Northern NSW
06:30Charlestown Azzurri - Valentine -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.00 ]06:30Weston Workers - Cooks Hill United -:- [ 1.73 | 4.00 | 3.50 ]
AUSTRÁLIA: NPL NSW
07:00Blacktown City - Marconi -:-07:00Rockdale Ilinden - Sydney FC U23 -:-
AUSTRÁLIA: NPL Queensland
07:00Brisbane Roar U23 - Gold Coast -:-08:30Olympic FC - Sunshine Coast Wanderers -:-
09:15Rochedale - Brisbane City -:-
AUSTRÁLIA: NPL Victoria
07:00St Albans - South Melbourne -:-AUSTRÁLIA: Northern NSW State League
06:30Kahibah - West Wallsend -:-06:30Singleton Strikers - Wallsend Red Devils -:-
AUSTRÁLIA: Queensland Premier League
10:30Capalaba - SWQ Thunder -:-AUSTRÁLIA: Tasmania Southern Championship
06:00South Hobart U21 - Taroona -:-AUSTRÁLIA: Victoria Premier League
02:00Western Utd. U21 - Melbourne Victory U21 -:-AUSTRÁLIA A OCEÁNIA: Liga majstrov OFC
00:00Rewa (Fij) - Auckland City (Nzl) -:-03:00Solomon Warriors (Sol) - Hekari United (Pap) -:-
AZERBAJDŽAN: Premier League
15:00Gabala - Sabah Baku -:-17:30Sumqayit - Sabail -:-
ÁZIA: AFC Asian Cup Women U17
10:00Indonézia U17 Ž - Severná Kórea U17 Ž -:-10:00Južná Kórea U17 Ž - Filipíny U17 Ž -:-
BARBADOS: Premier League
00:00Brittons Hill - Wotton -:-BELGICKO: Jupiler League - baráž o udržanie
16:00Deinze - Lommel SK -:- [ 2.45 | 3.30 | 2.75 ]BELGICKO: Jupiler League - Európska konferenčná liga UEFA - skupina
13:30Gent - Leuven -:- [ 1.40 | 5.00 | 6.00 ]16:00St. Truiden - KV Mechelen -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.88 ]
BELGICKO: Jupiler League - skupina o titul
18:30Antverpy - Cercle Bruggy -:- [ 2.25 | 3.50 | 3.00 ]BELGICKO: Second Amateur Division Group ACFF
15:00Ganshoren - Acren -:-15:00Hamoir - Tubize -:-
15:00Jette - Royal Union SG 2 -:-
15:00La Louviere - Meux -:-
15:00Rebecquoise - Binche -:-
15:00Stade Vervietois - Stockay-Warfusee -:-
15:00Warnant - La Calamine -:-
BELGICKO: Second Amateur Division Play Offs - play-off
15:00Lyra-Lierse Berlaar - Boom -:-15:00Merelbeke - Waregem 2 -:-
BENIN: Ligue 1 - skupina o titul
17:00Cavaliers - AS Sobemap -:-17:00Coton FC - FC Loto -:-
17:00Dragons - Takunnin -:-
BENIN: Ligue 1 - skupina o udržanie
17:00Ainonvi - JAK -:-17:00ASVO - Adjidja -:-
17:00Avrankou Omnisport - Aziza -:-
17:00Djeffa - Police -:-
17:00Etoiles Filantes - Ouidah -:-
BHUTÁN: Premier League
12:00Paro - Daga United -:-BIELORUSKO: 1. liga
15:00Isloch - Din. Minsk -:-17:00Zhodino - Naftan -:-
19:00Slavia Mozyr - Neman -:-
BIELORUSKO: Pershaya Liga
13:00BATE 2 - Lokomotiv Gomel -:-15:00Maxline - Bielorusko U17 -:-
17:00Baranovici - FC Slonim -:-
BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura
23:30Always Ready - Blooming -:- [ 1.25 | 5.25 | 13.00 ]02:00The Strongest - Nacional Potosi -:- [ 1.36 | 4.75 | 6.50 ]
21:00Independiente - Bolivar -:- [ 2.50 | 3.60 | 2.30 ]
23:30Aurora - Oriente Petrolero -:- [ 1.53 | 3.75 | 5.50 ]
BOSNA A HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
15:30Igman K. - Željezničar -:-19:30Posusje - Sloga Doboj -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH
17:00Gornji Rahic - Sloboda -:-BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
17:00Omarska - Romanija Pale -:-BRAZÍLIA: Serie A
02:00OdloženéAtletico-MG - Gremio -:- [ 1.62 | 3.80 | 5.50 ]21:00Atletico GO - Cruzeiro -:- [ 2.70 | 3.20 | 2.70 ]
21:00Fortaleza - Botafogo RJ -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.75 ]
21:00Palmeiras - Athletico-PR -:- [ 1.70 | 3.75 | 5.00 ]
23:30Bahia - Bragantino -:- [ 1.83 | 3.75 | 4.20 ]
23:30Vasco - Vitoria -:- [ 1.75 | 3.60 | 5.00 ]
BRAZÍLIA: Serie B
02:00Avai - Coritiba -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.75 ]21:00Mirassol - Paysandu -:- [ 1.62 | 3.80 | 5.50 ]
BRAZÍLIA: Serie C - prvá fáza
00:30ABC - Londrina -:-00:30OdloženéFerroviario - EC Sao Jose -:-
21:30CSA - Athletic Club -:-
21:30Ferroviaria - Nautico -:-
00:00Remo - Floresta EC -:-
00:00Volta Redonda - Botafogo PB -:-
BRAZÍLIA: Serie D
23:00OdloženéCianorte - Brasil de Pelotas -:-23:00Princesa do Solimoes - Manaus -:-
23:00Sao Jose EC - Santo Andre -:-
23:30Portuguesa RJ - Nova Iguacu -:-
00:00CSE - ASA -:-
20:00Real Brasilia - Brasiliense -:-
20:30Maracana - Treze -:-
21:00Barra FC - Cascavel -:-
21:00Fluminense-PI - Tocantinopolis -:-
21:00Itabuna - Audax RJ -:-
21:00Manauara - Porto Velho -:-
21:00Moto Club - Maranhao -:-
21:00Sousa - Potiguar de Mossoró -:-
23:00Mixto - Uniao Rondonopolis -:-
00:30Maringa FC - Costa Rica -:-
BRAZÍLIA: Carioca C
20:00OdloženéEC Resende - Santa Cruz RJ -:-20:00Riostrense - EC Vera Cruz -:-
20:00Uni Souza - Niteroiense -:-
BRAZÍLIA: Goiano 2
20:30Inhumas - ASEEV -:-21:00Trindade - Anapolina -:-
BRAZÍLIA: Matogrossense 2
00:00Rondonopolis EC - Atletico MT -:-21:30Caceres - Sinop FC -:-
21:30Campo Novo - Juara -:-
22:00Sport Sinop - Santa Cruz MT -:-
BRAZÍLIA: Mineiro 2
15:00Boa - Varginha -:-16:00Betim - Aymores -:-
23:00Mamore - North Esporte Clube -:-
BRAZÍLIA: Paranaense 2
23:00Gremio Maringa - Rio Branco PR -:-23:30Parana - Apucarana SC -:-
16:00Nacional PR - Laranja Mecanica -:-
21:00Foz do Iguacu - Patriotas -:-
BRAZÍLIA: Paulista A4 - play-off
20:00Francana - Rio Branco SP -:-BRAZÍLIA: Paulista B - prvá fáza
15:00Barcelona SP - Sao Carlos -:-15:00Fernandopolis - Tupa -:-
BRAZÍLIA: Rondoniense - play-off
21:00Barcelona RO - Uniao Cacoalense -:-BRAZÍLIA: Copa Verde
00:00Cuiaba - Vila Nova -:-BRAZÍLIA: Baiano U20
14:00Jacuipense U20 - Bahia U20 -:-20:00Alagoinhas U20 - Ypiranga U20 -:-
20:00Vitoria da Conquista U20 - Jequie U20 -:-
BRAZÍLIA: Brasiliense U20
20:30CFZ U20 - Gama U20 -:-BRAZÍLIA: Mineiro U20
15:00Cruzeiro U20 - Ipatinga U20 -:-BRAZÍLIA: Paulista U20 - prvá fáza
20:00Santo Andre U20 - Santos U20 -:-BRAZÍLIA: Pernambucano U20 - prvá fáza
20:00Petrolina U20 - America PE U20 -:-20:00Serrano PE U20 - Sete de Setembro U20 -:-
21:00Ipojuca U20 - Retro U20 -:-
BRAZÍLIA: Brasileiro ženy
02:00Cruzeiro Ž - Botafogo RJ Ž -:-16:00Corinthians Ž - Sao Paulo Ž -:-
20:00OdloženéAvai Kindermann Ž - Internacional Ž -:-
22:00OdloženéGremio Ž - America Mineiro Ž -:-
BRAZÍLIA: Brasileiro A2 ženy
15:00Minas ICESP Ž - Sao Jose Ž -:-20:00Taubate Ž - Mixto Ž -:-
21:00JC Ž - VF4 Ž -:-
BRAZÍLIA: Brasileiro A3 ženy
20:00Uniao RN Ž - Botafogo PB Ž -:-BULHARSKO: Parva Liga - skupina o titul
18:30Levski - Cherno More -:- [ 2.25 | 3.25 | 3.20 ]BULHARSKO: Parva Liga - skupina o udržanie
16:00Beroe - Pirin Blagoevgrad -:- [ 1.85 | 3.30 | 4.33 ]BULHARSKO: Vtora liga
17:00Belasitsa - Ludogorets II -:-17:00Dunav Ruse - Montana -:-
17:00Septemvri Sofia - Strumska Slava -:-
17:00Yantra Gabrovo - Svoge -:-
BULHARSKO: Third League - South-East
17:00Spartak Plovdiv - Botev II -:-BULHARSKO: Third League - North-East
16:00Ludogorets III - Dorostol -:-16:00Spartak II - Chernolomets -:-
BURKINA FASO: Premier League
18:00ASEC Koudougou - Kozaf -:-18:00ASFA Yennega - Kadiogo -:-
18:00Sonabel Ouagadougou - AS Douanes -:-
18:00Sporting Cascades - USFA -:-
18:00Vitesse - Majestic -:-
BURUNDI: Coupe du President
15:00Bumamuru - Le Messager Ngozi -:-15:00Flambeau du Centre - Lumiere de Ngozi -:-
15:00Kayanza - Rukinzo -:-
CYPRUS: Cyta Championship - skupina o udržanie
18:00Apollon - Othellos Athienou -:-18:00Nea Salamis - Zakakiou -:-
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Algoy - Agri - Tchad -:-16:45Foullah Edifice - Elect Sport -:-
16:45Stars J. Talents - Gazelle -:-
ČESKO: FORTUNA:LIGA - Európska konferenčná liga UEFA - play off
15:00Liberec - Teplice -:- [ 1.83 | 3.75 | 4.20 ]15:00Sigma Olomouc - Hradec Králové -:- [ 2.38 | 3.40 | 2.88 ]
ČESKO: FORTUNA:LIGA - skupina o udržanie
15:00Bohemians - Jablonec -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.40 ]15:00Pardubice - České Budějovice -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.50 ]
18:00Karviná - Zlín -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.30 ]
ČESKO: FNL
10:15Žižkov - Varnsdorf -:-17:00Dukla Praha - Prostějov -:-
17:00Opava - Vyskov -:-
17:00Vlašim - Táborsko -:-
ČESKO: ČFL - skupina A
10:15Admira Praha - Motorlet Praha -:-10:15Slavia Praha B - Písek -:-
17:00Povltavska FA - Plzen B -:-
ČESKO: ČFL - skupina B
10:15Hradec Králové B - Chlumec n. C. -:-10:15Mladá Boleslav B - Brozany -:-
10:15Pardubice B - Přepeře -:-
ČESKO: MSFL
10:15Karviná B - Zlín B -:-10:15Ostrava B - Blansko -:-
10:15Slovácko B - Zlínsko -:-
10:15Uničov - Rosice -:-
ČESKO: B-divízia
10:15Meteor Praha - Nespeky -:-14:00Admira Praha B - Hvězda Cheb -:-
ČESKO: C-divízia
10:30Velké Hamry - Trutnov -:-17:00Benátky n. Jiz. - Čáslav -:-
17:00Hlinsko - Nový Bydžov -:-
17:00Turnov - Vysoké Mýto -:-
ČESKO: D-divízia
10:15Brno B - Velká Bíteš -:-10:15Velke Mezirici - Humpolec -:-
16:30Lanzhot - Nove Mesto na Morave -:-
16:30Líšeň B - Pelhrimov -:-
16:30Tasovice - Slavoj Polná -:-
ČESKO: E-divízia
10:15Slavičín - Kostelec na Hané -:-16:30Baťov - Rýmařov -:-
16:30FK Kozlovice - Bzenec -:-
16:30Novy Jicin - HFK Olomouc -:-
ČESKO: Divízia F
10:15Havířov - Krnov -:-10:15Opava B - Polanka nad Odrou -:-
16:30Bilovec - Hlubina -:-
16:30Bohumin - Řepiště -:-
16:30Bruntál - Bridlicna -:-
ČESKO: Jihočeský KP
17:00Jankov - Třebětice -:-ČESKO: Juhomoravský KP
17:00Rajhradice - SK Krumvir -:-ČESKO: Karlovarský KP
17:00Touzim - Karlovy Vary B -:-ČESKO: Královéhradecký KP
14:00Solnice - Rychnov n. Kněžnou -:-17:00Česká Skalice - Lázně Bělohrad -:-
17:00Jaroměř - Dvůr Králové -:-
17:00Třebeš - Dobruska -:-
17:00Týniště n. O. - Hořice -:-
ČESKO: Liberecký KP
17:00Košťálov-Libštát - Rapid Liberec -:-ČESKO: Moravskoslezský KP
17:00Kobeřice - Vřesina -:-17:00Kravaře - Pusta Polom -:-
17:00Moravan Oldrisov - Krásné Pole -:-
ČESKO: Olomoucký KP
16:30Dolany - Litovel -:-16:30SK Lipova - Konice -:-
16:30Velke Losiny - Čechovice -:-
16:30Zábřeh - Medlov -:-
ČESKO: Pardubický KP
17:00FK Horní Ředice - Tremosnice -:-17:00Lanškroun - Hermanuv Mestec -:-
17:00Lázně Bohdaneč - Chocen -:-
17:00Moravany - Litomysl -:-
17:00Prosetín - Vysoké Mýto B -:-
17:00SK Pardubicky - Libišany -:-
17:00Svitavy - Ceska Trebova -:-
ČESKO: Plzeňský KP
18:00Sokol Radnice - Horni Briza -:-ČESKO: Pražsky přebor
17:00Vyšehrad - Královice -:-ČESKO: Středočeský KP
17:00Mnichovohradišťský SK - Kutná Hora -:-ČESKO: Ústecký KP
15:00Banik Most - Sous B - Zatec -:-ČESKO: Vysočina KP
14:00Velke Mezirici B - Sapeli Polna -:-16:30FŠ Třebíč - Pacov -:-
16:30Chotěboř - Ledec nad Sazavou -:-
16:30Nova Ves - Zirovnice -:-
16:30Okrisky - Bystřice n. Pern. -:-
16:30Žďár nad Sázavou B - Rapotice -:-
ČESKO: Zlínský KP
16:30Borsice - Bystrice pod Hostynem -:-16:30Hrachovec - Nevsova -:-
ČESKO: 1. liga - ženy - skupina o titul
14:00Slovácko Ž - Sparta Praha Ž -:-ČESKO: 2. liga - ženy - skupina o udržanie
16:00Dukla Praha Ž - Hradec Králové Ž -:-ČIERNA HORA: Prvá Čiernohorská Liga
19:00Buducnost - Jedinstvo -:-19:00Decic - Jezero -:-
19:00Mladost DG - Sutjeska -:-
19:00Mornar - Rudar -:-
19:00Petrovac - Arsenal Tivat -:-
ČIERNA HORA: Druga Liga
17:00Igalo - Berane -:-17:00Iskra - Internacional -:-
17:00Kom Podgorica - FK Podgorica -:-
17:00Lovcen - Grbalj -:-
19:00Bokelj - Otrant -:-
ČILE: Primera División
23:30U. Catolica - O'Higgins -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.60 ]02:00Everton - Cobresal -:- [ 1.65 | 4.00 | 4.75 ]
18:30Copiapo - Cobreloa -:- [ 1.91 | 3.40 | 4.00 ]
21:00A. Italiano - Colo Colo -:- [ 4.20 | 3.50 | 1.83 ]
ČILE: Primera B
02:00Arica - S. Wanderers -:-18:30Barnechea - Antofagasta -:-
18:30Recoleta - La Serena -:-
23:30Curico Unido - San Luis -:-
ČILE: Segunda Division
00:00Dep. Concepcion - Lautaro -:-18:30D. Puerto Montt - San Antonio Unido -:-
21:00Real San Joaquin - Trasandino -:-
ČILE: Primera Division Women
02:00A. Italiano Ž - Palestino Ž -:-16:00U. De Čile Ž - Deportes Iquique Ž -:-
17:00Cobresal Ž - U. Espanola Ž -:-
17:00U. Catolica Ž - S. Morning Ž -:-
17:00U. De Concepcion Ž - Everton Ž -:-
18:30Coquimbo Ž - Colo Colo Ž -:-
ČÍNA: Superliga
13:35Cangzhou - Zhejiang Professional -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.91 ]14:00Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao West Coast -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.75 ]
ČÍNA: Jia Liga
09:00Heilongjiang Ice City - Liaoning Tieren -:-09:30Wuxi Wugou - Shanghai Jiading Huilong -:-
13:30Guangzhou FC - Qingdao Red Lions -:-
13:30Shijiazhuang Gongfu - Foshan Nanshi -:-
13:30Yunnan Yukun - Yanbian Longding -:-
ČÍNA: Yi Liga
09:00Peking Technology - Hubei Istar -:-09:30Shandong Taishan B - Nantong Haimen -:-
10:00Ganzhou Ruishi - Quanzhou Yassin -:-
11:30Hunan Billows - Guangxi Lanhang -:-
ČÍNA: Super League - ženy
09:00Jiangsu Suning Ž - Henan Songshan Longmen Ž -:-09:00Shaanxi Changan Ž - Changchun Dazhong Ž -:-
13:35Hainan Qiongzhong Ž - Shanghai RCB Ž -:-
DÁNSKO: Superliga - skupina o titul
16:00Brøndby - FC Kodaň -:- [ 3.10 | 3.25 | 2.30 ]18:00Midtjylland - Aarhus -:- [ 1.40 | 4.75 | 6.50 ]
20:00Nordsjaelland - Silkeborg -:- [ 1.30 | 5.00 | 9.00 ]
DÁNSKO: Superliga - skupina o udržanie
14:00Randers - Hvidovre IF -:- [ 1.45 | 5.00 | 5.75 ]14:00Viborg - Vejle -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.33 ]
DÁNSKO: 1st Division - skupina o postup
14:00Fredericia - Kolding -:- [ 2.80 | 3.50 | 2.30 ]DÁNSKO: 2. divízia - skupina o postup
14:00Esbjerg - Roskilde -:-DÁNSKO: 3rd Division - skupina o titul
13:00Avarta - Næsby -:-DÁNSKO: Elitedivisionen Women - skupina o titul
13:00Fortuna Hjorring Ž - KoldingQ Ž -:-DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF
22:00Delfines Del Este - Vega Real -:-00:00San Cristobal - Universidad O&M -:-
DR KONGO: Ligue 1 - skupina o titul
15:00Maniema - Aigles du Congo -:-15:00St Eloi Lupopo - Dauphins Noirs -:-
EKVÁDOR: Liga Pro - prvá fáza
01:00LDU Quito - Emelec -:- [ 1.60 | 3.80 | 5.00 ]20:00El Nacional - Ind. del Valle -:- [ 3.60 | 3.25 | 2.00 ]
22:30Delfin - Orense -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.50 ]
ESTÓNSKO: Meistriliiga
13:30Levadia - Kalju -:-16:00Tallinna Kalev - Narva -:-
18:00Nomme Utd - Paide -:-
ESTÓNSKO: Esiliiga
11:30Elva - Flora U21 -:-ESTÓNSKO: Meistriliiga Women
11:30Polva Lootos Ž - Tallina Kalev Ž -:-ETIÓPIA: Premier League
14:00Shashemene Kenema - Hadiya Hossana -:-17:00Hambericho Durame - Defence Force -:-
EURÓPA: EURO U17 - ženy
15:30Belgicko U17 Ž - Španielsko U17 Ž -:-15:30Portugalsko U17 Ž - Poľsko U17 Ž -:-
FAERSKÉ OSTROVY: Premier League
16:00Klaksvik - Vikingur -:-FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild
16:00TB Tvoroyri - HB Torshavn 2 -:-17:00Argir - Sandur -:-
FILIPÍNY: PFL
10:00Mendiola FC 1991 - Philippine Army -:- [ 1.11 | 9.00 | 13.00 ]11:30Cebu FC - One Taguig -:- [ 1.50 | 5.00 | 4.00 ]
13:00Davao Aguilas - Stallion -:- [ 5.00 | 5.50 | 1.36 ]
FÍNSKO: Veikkausliiga
17:30Ekenas - Ilves -:- [ 5.25 | 4.20 | 1.57 ]17:30Lahti - Mariehamn -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.70 ]
FÍNSKO: Ykkosliiga
13:00PK-35 - SJK Akatemia -:-17:00JaPS - JIPPO -:-
17:30KaPa - Mikkeli -:-
17:30SalPa - TPS Turku -:-
FÍNSKO: Ykkonen
12:00Vaajakoski - OLS Oulu -:- [ 4.00 | 4.33 | 1.57 ]17:00Keski-Uusimaa - KuPS Akatemia -:- [ 1.83 | 4.50 | 2.90 ]
17:30Atlantis - VIFK -:- [ 1.40 | 5.00 | 5.00 ]
17:30Jazz Pori - Rovaniemi -:- [ 1.44 | 5.00 | 4.50 ]
17:30Klubi 04 - EPS -:- [ 1.25 | 5.50 | 7.50 ]
FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A
15:00Kiffen - Futura -:-17:30GrIFK - NJS -:-
17:30PEPO - Lahden Reipas -:-
FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B
14:00Inter Turku 2 - Poxyt -:-16:00EBK - TPV -:-
16:00Honka - Ilves 2 -:-
17:30VJS - P-Iirot Rauma -:-
FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C
17:00Hercules - JPS Jyvaskyla -:-17:00TP-47 - Kuopion Elo -:-
17:30JBK - SJK Akatemia 2 -:-
17:30Narpes Kraft - GBK Kokkola -:-
FÍNSKO: Suomen Cup
17:00LoPa - Poxyt 2 -:-19:00NJS III - Kuusysi Lahti -:-
FÍNSKO: Kansallinen Liiga - ženy
13:00HJK Ž - Ilves Ž -:-13:00HPS Ž - Honka Ž -:-
13:00PK-35 Vantaa Ž - KuPS Ž -:-
14:00PKKU Ž - PK-35 Helsinki Ž -:-
16:00JyPK Ž - Aland Utd Ž -:-
FÍNSKO: Ykkonen ženy
13:00ONS Oulu Ž - VIFK Ž -:-14:00KTP Ž - TPS Ž -:-
14:00Lahti Ž - EBK Ž -:-
17:00P-Iirot Rauma Ž - VJS Ž -:-
FRANCÚZSKO: Divízia 1 - ženy - play-off
17:00Lyon Ž - Reims Ž -:-FRANCÚZSKO: Division 2 Women
13:00Méty Ž - Nice Ž -:-14:00Le Mans Ž - Štrasburg Ž -:-
15:00Marseille Ž - Albi-Marssac Ž -:-
15:00Montauban Ž - Rodez Ž -:-
15:00Nantes Ž - Lens Ž -:-
15:00Orleans Ž - Thonon Evian Ž -:-
GHANA: Division One League
17:00Akatsi All Stars - Still Believe -:-17:00Asekem - Ebusua Dwarfs -:-
17:00Baffour SA - Mighty Royals -:-
17:00Debibi - Berekum City -:-
17:00Home Stars - Nania -:-
17:00King Faisal - Skyy -:-
17:00Kings Palace - Vision -:-
17:00Kotoku Royals - Hohoe United -:-
17:00Nzema Kotoko - Elmina Sharks -:-
17:00Pac Academy - Future Stars -:-
17:00Sefwi All Stars - Holy Stars -:-
17:00Susubiribi - Accra Athletic -:-
17:00Swedru All Blacks - Soccer Intellectuals -:-
17:00Techiman Liberty - Eleven Wonders -:-
17:00Uncle T United - Na God -:-
17:00Venomous Vipers - New Edubiase -:-
17:00Young Apostles - Brong Ahafo -:-
GHANA: Ghanaian Cup
17:00Bofoakwa Tano - Dreams -:-GIBRALTÁR: National League - skupina o titul
19:30Mons Calpe - Magpies -:-GRÉCKO: Superliga - skupina o titul
19:00PAOK - Olympiakos -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.30 ]GRÉCKO: Gamma Ethniki - Relegation Play-offs
16:00Afantou - Proodeftiki -:-16:00Niki Efkarpias - Asteras Petriti -:-
GRÉCKO: Division A Women
11:00Rethymniakos Ž - AEL Larissa Ž -:-GRENADA: Premier Division
22:00Mt. Rich - Camerhogne -:-22:00OdloženéShamrock - Paradise -:-
22:00St. John's - Hurricanes -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - play-off
23:00Deportivo Mixco - Municipal -:-HOLANDSKO: Eredivisie
14:30Ajax - Almere City -:- [ 1.22 | 7.00 | 11.00 ]14:30Excelsior - Heracles -:- [ 1.91 | 3.75 | 3.80 ]
14:30G.A. Eagles - Alkmaar -:- [ 4.33 | 3.75 | 1.80 ]
14:30Heerenveen - Vitesse -:- [ 1.45 | 4.75 | 6.50 ]
14:30Nijmegen - Feyenoord -:- [ 5.25 | 4.50 | 1.57 ]
14:30Sittard - PSV -:- [ 10.00 | 6.00 | 1.29 ]
14:30Twente - FC Volendam -:- [ 1.06 | 13.00 | 29.00 ]
14:30Utrecht - Sparta Rotterdam -:- [ 1.70 | 4.00 | 4.50 ]
14:30Waalwijk - Zwolle -:- [ 1.70 | 4.33 | 4.33 ]
HOLANDSKO: Derde Divisie
14:00AWC - HV & CV Quick -:-14:00Baronie - Gemert -:-
14:00TOGB - Meerssen -:-
14:30Groene Ster - Blauw Geel -:-
14:30Kampong - VVSB -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - play-off
23:30Marathon - Genesis -:-03:00Motagua - Olimpia -:-
HONGKONG: Premier League
10:30Hong Kong FC - North District -:-HONGKONG: FA Cup
10:30Kitchee - Eastern AA -:-CHORVÁTSKO: HNL
17:00Lok. Záhreb - Slaven Belupo -:- [ 1.67 | 4.00 | 4.75 ]19:10Istra 1961 - Hajduk Split -:- [ 4.50 | 3.50 | 1.80 ]
CHORVÁTSKO: Prva NL
14:30Bijelo Brdo - Orijent -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.00 ]17:30Jarun - Zrinski Osjecko -:- [ 5.50 | 4.20 | 1.44 ]
17:30Solin - Croatia Zmijavci -:- [ 2.70 | 3.40 | 2.20 ]
CHORVÁTSKO: 1. HNL Women - skupina o titul
12:30Hajduk Split Ž - Osijek Ž -:-17:00ZNK Split Ž - Dinamo Maksimir Ž -:-
CHORVÁTSKO: 1. HNL Women - skupina o udržanie
10:00Gorica Ž - Agram Zagreb Ž -:-16:00Zadar Ž - Medimurje Cakovec Ž -:-
IRAK: Stars League
15:00Al Naft - Erbil -:-17:15Al Wasat - Al Kahraba -:-
19:30Al-Qassim - Al Minaa -:-
ISLAND: Besta deild karla
19:00KR Reykjavik - Kopavogur -:-21:15Fylkir - Breidablik -:-
21:15Vikingur Reykjavik - Hafnarfjördur -:-
IZRAEL: Liga Alef - Promotion Play Offs
12:00Ironi Modiin - Shimshon Tel Aviv -:-12:30SC Dimona - Holon Yermiyahu -:-
IZRAEL: Liga Alef - Relegation
12:30Maccabi Nujeidat Ahmad - Tayibe -:-JAMAJKA: Premier League - play-off
00:00Mount Pleasant - Waterhouse -:-JAPONSKO: J1 League
06:05Kashima - Verdy -:- [ 2.00 | 3.20 | 4.00 ]JAPONSKO: J2 League
06:00Iwaki - Renofa Yamaguchi -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.33 ]06:00Kumamoto - Yokohama FC -:- [ 3.80 | 3.25 | 2.00 ]
07:00Fujieda MYFC - Blaublitz -:- [ 3.25 | 3.10 | 2.25 ]
07:00Oita - Ehime -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.75 ]
07:00Tokushima - Tochigi -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.80 ]
07:00V-Varen Nagasaki - Okayama -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.90 ]
07:00Yamagata - Mito -:- [ 2.30 | 3.25 | 3.00 ]
09:00Kofu - Chiba -:- [ 3.00 | 3.30 | 2.30 ]
JAPONSKO: WE League Women
06:00JEF United Ž - Inac Kobe Leonesa Ž -:-06:00Mynavi Sendai Ž - Nojima Stella Ž -:-
06:00Parceiro Nagano Ž - C-Osaka Ž -:-
JAPONSKO: Nadeshiko League - ženy
07:00Gunma Ž - Miyazaki Ž -:-07:00Setagaya Sfida FC Ž - NGU Nagoya Ž -:-
JUŽNÁ AFRIKA: Premier League
15:00Cape Town City - TS Galaxy -:-15:00Golden Arrows - Chippa United -:-
17:30AmaZulu - Kaizer Chiefs -:-
JUŽNÁ AFRIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Baroka - JDR Stars -:-15:00Casric Stars - Magesi -:-
15:00Hungry Lions - Black Leopards -:-
15:00Maritzburg Utd - Platinum City -:-
15:00NB La Masia - Marumo Gallants -:-
15:00Orbit College - Upington City -:-
15:00Pretoria Callies - Pretoria U. -:-
15:00Venda - Milford FC -:-
JUŽNÁ KÓREA: K League 1
07:00Jeonbuk - Suwon FC -:- [ 1.70 | 3.80 | 4.50 ]09:30Pohang - Jeju -:- [ 1.70 | 3.75 | 4.75 ]
09:30Ulsan HD - Gimcheon Sangmu -:- [ 1.70 | 3.75 | 4.75 ]
JUŽNÁ KÓREA: K League 2
09:30Anyang - Gimpo FC -:- [ 1.80 | 3.40 | 4.20 ]09:30Gyeongnam - Seongnam -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.40 ]
12:00Bucheon - Jeonnam -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.10 ]
JUŽNÁ KÓREA: K3 League
07:00Daegu 2 - Busan Kyotong -:-08:00Hwaseong - Mokpo -:-
08:00Yangpyeong - Daejeon Korail -:-
09:00Yeoju Citizen - Gimhae -:-
KAMBODŽA: CPL - skupina o titul
13:00Phnom Penh Crown - Svay Rieng -:-13:00Visakha - Boeung Ket -:-
KANADA: Canadian Premier League
23:00Pacific FC - Forge -:-KAPVERDY: Campeonato Nacional
19:00Rosariense - Academica do Fogo -:-KAZACHSTAN: 1. liga
14:00Kyzylzhar - Aktobe -:-14:00Yelimay Semey - Šachtar K. -:-
16:00FC Astana - Kaisar -:-
16:00Zhenis - Kajrat Almaty -:-
18:00Ordabasy - Tobol -:-
KEŇA: Premier League
11:00Tusker - Muranga -:-14:00Police FC - Nairobi City -:-
14:00Talanta FC - Leopards -:-
KEŇA: Super League
11:00Rainbow - MCF -:-12:00Gusii - Mulembe United -:-
12:00Kibera - Kajiado -:-
13:00Vihiga - Mombasa Elite -:-
14:00Kisumu All-Stars - Mara Sugar -:-
KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
00:15Bucaramanga - Junior -:- [ 2.50 | 2.88 | 3.20 ]02:30Millonarios - Pereira -:- [ 1.60 | 3.50 | 6.50 ]
00:15La Equidad - Santa Fe -:- [ 2.75 | 2.88 | 2.88 ]
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
22:00Boca Juniors - U. Magdalena -:-22:00Cucuta - Real Cundinamarca -:-
22:00Huila - Llaneros -:-
22:00Leones - Quindio -:-
22:00Orsomarso - Bogota -:-
22:00Real Santander - Inter Palmira -:-
22:00Tigres - Real Cartagena -:-
KOLUMBIA: Liga Women
23:00Atl. Nacional Ž - Deportivo Pereira Ž -:-00:00America de Cali Ž - Llaneros Ž -:-
KONGO: Ligue 1
16:00AS BNG - V. Club Mokanda -:-19:00JS Talangai - Leopard -:-
KOSOVO: Superliga
15:00Drita - Feronikeli -:-15:00Dukagjini - Priština -:-
15:00FC Ballkani - Fushe Kosova -:-
15:00KF Llapi - Malisheva -:-
15:00Liria - Gjilani -:-
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
00:00Puntarenas FC - Cartagines -:- [ 2.25 | 3.30 | 2.75 ]23:00Alajuelense - Guanacasteca -:- [ 1.29 | 4.75 | 8.50 ]
23:00Grecia - San Carlos -:- [ 4.50 | 3.80 | 1.62 ]
23:00Saprissa - AD Santos -:- [ 1.22 | 6.00 | 10.00 ]
23:00Sporting San Jose - Herediano -:- [ 3.60 | 3.50 | 1.85 ]
23:00Zeledon - Liberia -:- [ 3.50 | 3.50 | 1.91 ]
KUVAJT: Premier League - skupina o titul
18:05Al Qadisiya - Al-Fahaheel -:-LESOTHO: Premier League
15:00CCX - Bantu -:-15:00LCS - Matlama -:-
15:00Lijabatho - Defence Force -:-
15:00Machokha - Linare -:-
LIBANON: Premier League - skupina víťazov
15:00Nejmeh SC - Al Ahed -:-LITVA: A Lyga
15:00Hegelmann - Zalgiris -:-17:25Kauno Zalgiris - Siauliai FA -:-
LITVA: I Lyga
13:00Tauras - FK Panevezys 2 -:-LOTYŠSKO: Virsliga
14:00BFC Daugavpils - Tukums 2000 -:-LOTYŠSKO: 1. Liga
14:00Rezekne - AFA Olaine -:-18:00Skanste - Alberts JDFS -:-
LUXEMBURSKO: BGL Ligue
16:00Hesperange - Marisca Mersch -:-16:00Racing Luxembourg - Mondercange -:-
16:00Union Titus Petange - Jeunesse Esch -:-
16:00Victoria Rosport - Dudelange -:-
16:00Wiltz - Mondorf -:-
18:00Schifflange - UNA Strassen -:-
18:30Fola - Kaerjeng -:-
MACAO: Elite League - skupina o udržanie
12:00Tak Chun Ka I - Gala -:-14:00Sporting Macao - Monte Carlo -:-
MAĎARSKO: OTP Bank liga
14:15Kisvarda - Mezokovesd -:- [ 1.80 | 3.80 | 4.20 ]19:30Debrecín - Fehérvár FC -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.50 ]
MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga
17:00Ajka - Honvéd -:-17:00BVSC-Zugló - Nyiregyhaza -:-
17:00Csakvari - Kozarmisleny -:-
17:00Gyirmot - Tiszakecske -:-
17:00Kazincbarcika - Győr -:-
17:00Mosonmagyarovari TE - Budafoki -:-
17:00Szeged - Siofok -:-
MAĎARSKO: NB III - Severovýchod
11:00DVTK II - Putnok VSE -:-11:00Kisvarda II - Tiszaujvaros -:-
11:00Újpest II - SBTC -:-
15:00REAC - Karcagi -:-
17:00Hatvan - Gyongyosi -:-
17:00Senyo Carnifex - Eger SE -:-
17:00Tiszafuredi - Cigand SE -:-
MAĎARSKO: NB III - Severozápad
11:00Győr II - Gyirmot II -:-11:00Zalaegerszegi II - Puskas Academy II -:-
17:00Budaorsi - Balatonfuredi -:-
17:00Haladas Zanati - Bicskei -:-
17:00Kelen - Csornai -:-
17:00Komaromi VSE - Dorogi -:-
17:00SC Sopron - Tatabanya -:-
17:00VLS Veszprem - III. Keruleti TVE -:-
MAĎARSKO: NB III - Jihovýchod
11:00Honvéd II - Cegledi -:-11:00Kecskemeti II - Szolnoki -:-
17:00Bekescsaba - Szeged II -:-
17:00Elore - Vasas II -:-
17:00ESMTK Budapešť - Korosladany MSK -:-
17:00FC Dabas - Hodmezovasarhely FC -:-
17:00Fuzesgyarmati SK - Monori -:-
17:00Martfui - Penzugyőr -:-
MAĎARSKO: NB III - Jihozápad
11:00Ferencvaros II - Dunafoldvar -:-11:00Paks II - Fehérvár FC II -:-
17:00Dunaujvaros PASE - Erdi -:-
17:00Ivancsa - Szentlorinc -:-
17:00Majosi - Gardony Varosi -:-
17:00Mohacsi - Kaposvar -:-
17:00MTK II - PTE-PEAC -:-
17:00Szekszardi - Nagykanizsa -:-
MALAJZIA: Superliga
11:45Sabah - Penang -:-15:00Kuala Lumpur City - Kuching City FC -:-
MALAWI: Superliga
14:30Mighty Tigers - Dedza Dynamos -:-14:30Mzuzu City - Kamuzu Barracks -:-
14:30Silver Strikers - Creck Sporting -:-
MALI: Premiere Division
18:30Bougouba - Real Bamako -:-20:30Black Stars - Stade Malien -:-
MALTA: FA Trophy
16:00Floriana - Sliema -:-MAROKO: Botola 2
18:00Ittifaq Marrakech - Sale -:-18:00RAC Casablanca - Jeunesse -:-
18:00Rapide Oued Zem - Raja Beni Mellal -:-
MAURETÁNIA: Ligue 1
19:00Nouadhibou - ASAC Concorde -:-21:50Gendrim - SNIM -:-
MAURÍCIUS: Super League
13:00Grande Riviere - Cercle De Joachim -:-13:00Pamplemousses - Savanne -:-
16:00Petite Riviere - Chebel Citizens -:-
MEXIKO: Liga MX - Clausura - play-off
02:00Club America - Pachuca -:- [ 1.75 | 3.80 | 4.20 ]04:10Toluca - Guadalajara -:- [ 1.95 | 3.75 | 3.75 ]
MEXIKO: Liga Premier Serie A - play-off
03:00Alacranes - Gavilanes de Matamoros -:-03:00Porto Palmeiras - Irapuato -:-
03:00Tampico Madero - Deportiva Venados -:-
05:00Los Cabos - Tecos -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie B - play-off
02:00Ayense - Uruapan -:-MEXIKO: Liga MX U23 - Clausura - play-off
17:00Necaxa U23 - U.N.A.M. U23 -:-MEXIKO: Liga MX Women - Clausura - play-off
20:00Club America Ž - Guadalajara Ž -:-MONGOLSKO: Premier League
10:15Tuv Azarganuud - Khaan Khuns-Erchim -:-13:15FC Ulaanbaatar - Falcons -:-
MOZAMBIK: Mocambola
15:00ENH Vilankulo - Brera Tchumene -:-15:00Ferroviario Maputo - Ferroviario Nampula -:-
15:00Nacala - Costa do Sol -:-
15:00Textafrica - Ferroviario Lichinga -:-
NEMECKO: 2. Bundesliga
13:30Braunschweig - Wehen -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.40 ]13:30Karlsruher - Hannover -:- [ 1.95 | 4.00 | 3.30 ]
13:30St. Pauli - Osnabruck -:- [ 1.20 | 6.50 | 13.00 ]
NEMECKO: 3. Liga
13:30Duisburg - Aue -:- [ 2.55 | 3.40 | 2.55 ]16:30Verl - Munster -:- [ 4.33 | 3.80 | 1.73 ]
19:30Saarbrücken - Freiburg II -:- [ 1.36 | 4.75 | 7.50 ]
NEMECKO: Regionálna liga sever
13:00Hamburg II - SC Weiche-08 -:-14:00Norderstedt - Meppen -:-
14:00Teutonia Ottensen - Havelse -:-
15:00Bremer - Lohne -:-
16:30Kiel II - Phonix Lubeck -:-
NEMECKO: Regionálna liga severovýchod
13:00AK 07 Berlín - Lokomotive Lipsko -:-13:00Altglienicke - Greifswald -:-
13:00Eilenburg - Chemnitzer -:-
13:00Erfurt - Viktoria Berlín -:-
13:00Hansa Rostock II - Hertha Berlín II -:-
13:00Chemie Leipzig - BFC Dynamo -:-
13:00Chotebuz - Luckenwalde -:-
13:00Meuselwitz - Jena -:-
13:00Zwickau - Babelsberg -:-
NEMECKO: Oberliga NOFV-Nord
12:00Makkabi Berlin - Tasmania Berlín -:-13:30Neustrelitz - Dynamo Schwerin -:-
14:00Mahlsdorf - Wismar -:-
14:00Sparta Lichtenberg - Hertha Zehlendorf -:-
14:00Staaken - Rathenow -:-
NEMECKO: Oberliga NOFV- Sud
14:00Einheit Wernigerode - Bautzen -:-14:00Grimma - Einheit Rudolstadt -:-
NEMECKO: Oberliga Schleswig-Holstein
14:00Todesfelde - Inter Turkspor Kiel -:-14:00VfR Neumunster - Neumunster -:-
15:00Eckernforder SV - Flensburg -:-
NEMECKO: Oberliga Hamburg
10:45HEBC Hamburg - Victoria Hamburg -:-10:45Paloma - Dassendorf -:-
14:00Halstenbek-Rellingen - Altona -:-
15:00Tornesch - Alsterbruder -:-
NEMECKO: Oberliga Niedersachsen
15:00Bersenbruck - Emden -:-15:00Bornreihe - Heeslinger -:-
15:00Egestorf-Langreder - Rotenburger -:-
15:00Hildesheim - VfL Oldenburg -:-
15:00Vorsfelde - Eilvese -:-
NEMECKO: Oberliga Westfalen
15:00ASC 09 Dortmund - Gievenbeck -:-15:00Brunninghausen - Turkspor Dortmund -:-
15:00Lotte - Bovinghausen -:-
15:00Munster 2 - Schermbeck 2020 -:-
15:00Siegen - Westfalia Rhynern -:-
15:00Sprockhovel - Ennepetal -:-
15:00Vreden - Finnentrop/Bamenohl -:-
15:00Wattenscheid - Eintracht Rheine -:-
15:15Erkenschwick - Clarholz -:-
NEMECKO: Oberliga Hessen
15:00Eddersheim - Hunfelder -:-15:00RW Walldorf - Stadtallendorf -:-
NEMECKO: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:00Cosmos Koblenz - Bitburg -:-15:00SpVgg Quierschied - Arminia Ludwigshafen -:-
NEMECKO: Oberliga Bavorsko Jih
15:00Turkspor Augsburg - Heimstetten -:-NEMECKO: Oberliga Baden-Württemberg
14:00FC Holzhausen - Denzlingen -:-14:00Normannia Gmund - Bietigheim-Bissingen -:-
15:00Backnang - Mutschelbach -:-
15:00Goppinger - Reutlingen -:-
15:00Nottingen - Grossaspach -:-
15:00Offenburger - Pforzheim -:-
15:00Ravensburg - VfR Mannheim -:-
15:30Essingen - Oberachern -:-
15:30Villingen - Hollenbach -:-
NEMECKO: Oberliga Mittelrhein
15:00Germania Teveren - Bergisch Gladbach -:-15:00Porz - VfL Vichttal -:-
15:15Hurth - Siegburger -:-
15:15Schafhausen - Eintracht Hohkeppel -:-
15:30Fortuna Kolín n. R. II - Bonn-Endenich 08 -:-
16:00Konigsdorf - Frechen -:-
NEMECKO: Oberliga Niederrhein
15:00Frintrop - TVD Velbert -:-15:00Germania Ratingen - Uerdingen -:-
15:00Meerbusch - Kleve -:-
15:00Schonnebeck - Homberg -:-
15:00SW Essen - SC St.Tonis -:-
15:30Mulheimer FC 97 - Hamborn -:-
NEMECKO: Juniorská Bundesliga Západ
11:00Schalke U19 - Düsseldorf U19 -:-NEMECKO: Bundesliga - ženy
14:00Bayern Ž - 1.FC Nurnberg Ž -:-18:30Brémy Ž - Wolfsburg Ž -:-
NEMECKO: 2. Bundesliga Women
11:00Andernach Ž - Potsdam Ž -:- [ 2.00 | 4.00 | 2.75 ]11:00Jena Ž - Frankfurt II Ž -:- [ 1.53 | 4.20 | 4.50 ]
11:00Meppen Ž - Weinberg Ž -:- [ 1.13 | 8.00 | 10.00 ]
11:00Mönchengladbach Ž - Wolfsburg II Ž -:- [ 1.80 | 4.00 | 3.25 ]
11:00Sand Ž - Gutersloh Ž -:- [ 2.10 | 3.75 | 2.70 ]
14:00Bayern II Ž - Hamburg SV Ž -:- [ 2.75 | 4.00 | 2.00 ]
14:00Ingolstadt Ž - Hoffenheim II Ž -:- [ 1.67 | 4.00 | 3.75 ]
NIGER: Super Ligue
17:15US Gendarmerie - Douanes Niamey -:-NIGÉRIA: NPFL
16:00OdloženéGombe - Sunshine Stars -:-17:00OdloženéAkwa United - Heartland -:-
17:00OdloženéBayelsa United - Plateau -:-
17:00OdloženéEnyimba - Rivers United -:-
17:00OdloženéNiger - Kwara -:-
17:00OdloženéRemo Stars - Kano -:-
17:00OdloženéShooting Stars - Abia Warriors -:-
17:00OdloženéSporting Lagos - Enugu -:-
17:00Sunshine Stars - Rivers United -:-
NIGÉRIA: NNL
11:00Tradesafe - Solution -:-16:00Gateway Utd. - Osun -:-
16:00Ikorodu City - Giant Brillars -:-
16:00Inter Lagos - Ijebu -:-
16:00One Rocket - Crown -:-
NÓRSKO: Eliteserien
14:30Kristiansund - Bodo/Glimt -:- [ 6.50 | 5.00 | 1.40 ]17:00HamKam - Haugesund -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.30 ]
17:00KFUM Oslo - Fredrikstad -:- [ 2.63 | 3.40 | 2.63 ]
17:00Sandefjord - Sarpsborg 08 -:- [ 2.30 | 3.75 | 2.75 ]
17:00Strömsgodset - Viking -:- [ 2.63 | 3.40 | 2.55 ]
17:00Tromsø - Odd -:- [ 1.75 | 3.90 | 4.20 ]
19:15Lilleström - Brann -:- [ 3.40 | 3.50 | 2.05 ]
NÓRSKO: 2. divízia - skupina 1
14:00Hodd - V. Haugesund -:-NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2
12:00Vålerenga 2 - Alta -:-13:30Junkeren - Skeid -:-
14:00Grorud - Kjelsås -:-
14:30Strømmen - Stjordals Blink -:-
NÓRSKO: Division 3 - Group 1
13:00Fana - Åsane 2 -:-NÓRSKO: Division 3 - Group 2
16:00Sandnes 2 - Madla IL -:-NÓRSKO: Division 3 - Group 3
15:00Askollen - Mjondalen 2 -:-NÓRSKO: Division 3 - Group 4
12:00Rana FK - Strømsgodset 2 -:-15:00Orkla - Stabaek 2 -:-
15:00Trygg/Lade - Rosenborg 2 -:-
16:00Mosjoen - Byåsen -:-
NÓRSKO: Division 3 - Group 5
14:00Traeff - Aalesund 2 -:-18:00Lørenskog - Molde 2 -:-
NÓRSKO: Division 3 - Group 6
14:00Bodo/Glimt 2 - Kongsvinger 2 -:-16:00Mjolner - Honefoss -:-
NÓRSKO: Division 1 Women
11:30Bodo/Glimt Ž - Tromsø Ž -:-13:00Aalesund Ž - Honefoss Ž -:-
15:00Avaldsnes Ž - Ovrevoll Hosle Ž -:-
15:00Odd Ž - Fyllingsdalen Ž -:-
PANAMA: LPF - Apertura - play-off
00:00Herrera - Plaza Amador -:-PARAGUAJ: Primera Division - Apertura
23:00Sportivo Trinidense - Nacional Asuncion -:- [ 3.00 | 3.20 | 2.38 ]01:30Sp. Luqueno - Ameliano -:- [ 1.83 | 3.50 | 4.20 ]
22:30Cerro Porteno - Olimpia Asuncion -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.75 ]
PARAGUAJ: Division Intermedia
16:00Sp. Carapegua - Independiente F.B.C. -:-16:0012 de Junio - 3 De Febrero -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
01:30Huancayo - A. Lima -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.60 ]04:00Cesar Vallejo - Los Chankas -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.00 ]
20:00Cajamarca - Melgar -:- [ 4.00 | 3.30 | 1.95 ]
22:00Deportivo Garcilaso - Grau -:- [ 1.73 | 3.50 | 4.50 ]
PERU: Liga 2
22:15Comerciantes - U. San Martin -:-PERU: Liga Women
17:30Ayacucho Ž - Cesar Vallejo Ž -:-20:00Defensores Ž - Dep. Municipal Ž -:-
POĽSKO: Ekstraklasa
12:30Puszcza - Warta Poznaň -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.80 ]15:00Widzew Lodz - Zaglebie -:- [ 2.25 | 3.50 | 3.00 ]
17:30Lech Poznaň - Legia -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.70 ]
POĽSKO: 1. divízia
12:40Arka - Sosnowiec -:- [ 1.22 | 5.25 | 11.00 ]15:00Odra Opole - Plock -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.50 ]
18:00Polonia V. - Leczna -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.75 ]
POĽSKO: 2. divízia
12:00LKS Lodz II - Stezyca -:-14:30Stomil Olsztyn - Ol. Grudziadz -:-
POĽSKO: III Liga - Skupina I
12:00Jagiellonia II - Legionowo -:-POĽSKO: III Liga - Skupina II
13:00Stolem Gniewino - Sroda -:-POĽSKO: III Liga - Skupina IV
17:00Unia Tarnow - Swidniczanka Swidnik -:-POĽSKO: Central Youth League
11:00Zaglebie U19 - Jagiellonia U19 -:-12:00Rakow Czestochowa U19 - Wisla U19 -:-
17:30Arka U19 - Legia U19 -:-
POĽSKO: Ekstraliga - ženy
12:00UJ Krakov Ž - Czarni Sosnowiec Ž -:-13:00Rekord Bielsko-Biala Ž - Stomilanki Olsztyn Ž -:-
PORTUGALSKO: Liga Portugal
16:30Gil Vicente - Farense -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.40 ]19:00Benfica - Arouca -:- [ 1.25 | 6.50 | 9.00 ]
19:00Casa Pia - Moreirense -:- [ 2.60 | 3.00 | 2.90 ]
21:30FC Porto - Boavista -:- [ 1.17 | 7.50 | 15.00 ]
PORTUGALSKO: Liga Portugal 2
12:00Leixoes - AVS -:- [ 3.30 | 3.20 | 2.20 ]12:00Tondela - Nacional -:- [ 4.00 | 3.80 | 1.80 ]
15:00Mafra - Santa Clara -:- [ 5.50 | 3.80 | 1.57 ]
16:30FC Porto B - Ferreira -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.90 ]
16:30Maritimo - Oliveirense -:- [ 1.45 | 4.50 | 6.00 ]
PORTUGALSKO: Liga 3 - skupina o postup
12:00Atletico - Lusitania FC -:-17:00Varzim - Covilha -:-
19:00Alverca - Academica -:-
19:00Felgueiras - Braga B -:-
PORTUGALSKO: Taca Revelacao U23
16:00Estoril U23 - Santa Clara U23 -:-RAKÚSKO: Bundesliga - skupina o titul
17:00A. Klagenfurt - SK Rapid -:- [ 3.60 | 3.60 | 1.95 ]17:00Hartberg - Salzburg -:- [ 6.50 | 4.33 | 1.50 ]
17:00LASK - Sturm Graz -:- [ 2.70 | 3.40 | 2.50 ]
RAKÚSKO: 2. Liga
10:30Kapfenberg - Amstetten -:-10:30Sturm Graz (Am) - Lafnitz -:-
RAKÚSKO: Regionálna liga západ
16:00Rothis - Wolfurt -:-17:00RW Rankweil - SC Imst -:-
RAKÚSKO: Karnten
17:00A. Klagenfurt (Am) - Atus Velden -:-17:00St. Jakob/Ros - SV Kraig -:-
17:30SV Spittal - Donau Klagenfurt -:-
RAKÚSKO: Niederosterreich
11:00St. Peter in der Au - SCU Kilb -:-RAKÚSKO: Salzburg
17:00Thalgau - Grodig -:-RAKÚSKO: Tirol - skupina o postup
10:30Tirol (Am) - Kitzbuhel -:-17:00Ebbs - FC Volders -:-
RAKÚSKO: Tirol - skupina o udržanie
17:00Telfs - Vols -:-RAKÚSKO: Vorarlberg
16:00Brauerei Egg - Admira Dornbirn -:-RAKÚSKO: Wien
10:30Slovan HAC - Dinamo Helfort -:-11:00Kagran - Sportunion Mauer -:-
RAKÚSKO: Bundesliga - ženy
11:00Innsbruck Ž - First Viedeň Ž -:-12:45Sturm Ž - Neulengbach Ž -:-
13:00Austria Viedeň Ž - Bergheim Ž -:-
14:00St. Polten Ž - Kleinmunchen Ž -:-
RÉUNION: Regionale 1
13:30Jeanne d'Arc - Saint-Pauloise -:-13:30JS Gauloise - Ravine Blanche -:-
13:30Piton - St. Louis -:-
13:30Sainte-Suzanne - Trois Bassins -:-
13:30Saint-Louisienne - Saint-Denis -:-
13:30Saint-Pierroise - Excelsior -:-
13:30Tamponnaise - Sainte Rose -:-
RUMUNSKO: Liga 1 - skupina o udržanie
20:30Din. Bukurešť - UTA Arad -:- [ 1.73 | 3.50 | 4.20 ]20:30FC Voluntari - U. Kluž -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.63 ]
20:30Otelul - Botosani -:- [ 2.45 | 3.30 | 2.63 ]
20:30Poli Iasi - Petrolul -:- [ 1.57 | 3.40 | 5.50 ]
20:30U Craiova 1948 - FC Hermannstadt -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.00 ]
RUMUNSKO: Liga 1 Women - skupina o titul
10:00Csikszereda M. Ciuc Ž - Politehnica Temešvár Ž -:-12:00Farul Constanta Ž - Olimpia Kluž Ž -:-
RUMUNSKO: Liga 1 Women - skupina o udržanie
10:00CSM Alexandria Ž - Banat Ž -:-14:00Targu Mures Ž - Gloria 2018 Bistrita Ž -:-
RUSKO: Premier League
13:00Orenburg - Lok. Moskva -:-15:30F. Voronezh - Ural -:-
18:00Soči - Pari NN -:-
RUSKO: FNL
08:00Yenisey - Kuban -:-13:00Jaroslavľ - SKA Khabarovsk -:-
15:00Saratov - Ťumeň -:-
15:00Torpedo Moscow - Alania Vladikavkaz -:-
16:00Akron Togliatti - Dynamo Makhachkala -:-
16:00Kamaz - Rodina Moskva -:-
16:00Leningradets - Chimki -:-
17:00Volgar-Astrakhan - Chernomorets Novorossijsk -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - Group 1
15:00Alania 2 - FK Pobeda -:-RUSKO: FNL 2 - Division B - Group 2
13:00Chertanovo M. - Irkutsk -:-13:00Tver - Dynamo Moskva 2 -:-
14:00Dynamo Vologda - Saturn Ramenskoye -:-
14:00Yenisey 2 - Zvezda Petrohrad -:-
14:00Znamya Truda - Rodina Moskva U21 -:-
15:00Vladimir - Zenit 2 -:-
16:00Baltika 2 - Luki-Energiya -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - Group 3
05:00Dynamo Vladivostok - Chimki 2 -:-05:00SKA Khabarovsk 2 - Penza -:-
07:00Sakhalin - Salyut-Belgorod -:-
12:00FK Strogino Moscow - Kompozit -:-
13:00Ryazan - Kolomna -:-
14:00Oryol - Arsenal Tula 2 -:-
15:00Kvant - Spartak Tambov -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - Group 4
11:00Sokol Kazan - Kirov -:-RUSKO: Supreme Division Women
15:30Rubin Kazaň Ž - Sp. Moskva Ž -:-16:00Krasnodar Ž - CSKA Moskva Ž -:-
RWANDA: Premier League
14:00APR - Amagaju -:-15:00Musanze - Police -:-
SALVÁDOR: Primera Division - Clausura - play-off
03:00Luis Angel Firpo - Metapan -:-03:30Alianza FC - 11 Deportivo -:-
22:30Aguila - FAS -:-
SENEGAL: Ligue 1
19:00Guediawaye - Dakar SC -:-19:00Linguere - Diambars -:-
19:00Ouakam - US Goree -:-
SEVERNÉ MACEDÓNSKO: 1. MFL
17:00KF Gostivar - Rabotnički -:-17:00Makedonija GP - Bregalnica -:-
17:00Shkendija - Struga -:-
17:00Shkupi - Brera Strumica -:-
17:00Sileks - Vardar -:-
17:00Tikves - Voska Sport -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15Bai Bureh Warriors - Real Republicans -:-18:15Diamond Stars - Kallon -:-
18:15East End Lions - Kahunla -:-
18:15OdloženéKallon - SLIFA -:-
18:15Old Edwardians - Freetown City -:-
18:15OdloženéOld Edwardians - Diamond Stars -:-
SINGAPUR: Premier League
12:00Tampines - Albirex Niigata -:- [ 1.83 | 4.20 | 3.00 ]SLOVENSKO: 3. Liga - Východ
15:00Or. Veselé - Fiľakovo -:-17:00MŠK Spišské Podhradie - Námestovo -:-
17:00Rim. Sobota - Stropkov -:-
17:00Snina - Bardejov -:-
SLOVENSKO: 3. Liga - Západ
17:00Beluša - Podkonice -:-17:00Dubnica - Jednota Bánová -:-
17:00Sereď - HA Banská Bystrica -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava
17:00Dun. Lužná - Modra -:-17:00Ivanka p. Dunaji - Nová Dedinka -:-
17:00Rusovce - MŠK Senec -:-
17:00Slovan Most - Rovinka -:-
17:00Tomášov - Bernolákovo -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Stred
10:30Bešeňová - TJD Príbelce -:-17:00Kováčová - Badín -:-
17:00Krásno n. Kysucou - Baník Stráňavy -:-
17:00Lip. Štiavnica - Sokol Zubrohlava -:-
17:00Medzibrod - Tvrdošín -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Východ
16:30Gerlachov - Poprad -:-16:30Kechnec - Medzev -:-
16:30Medzilaborce - Kežmarok -:-
16:30Pavlovce n. Uhom - Sobrance-Sob. -:-
16:30Raslavice - Lok. Košice -:-
16:30Sabinov - FK Čaňa -:-
16:30Sokol Lubotice - Mladost' Kalša -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Západ
16:30Blava Jaslovské Bohunice - Trenčianske Stankovce -:-16:30Gabčíkovo - Boleráz -:-
16:30Gbely - Baník Prievidza -:-
16:30Levice - FK TJ Lokomotíva Kozárovce -:-
16:30Pata - Z. Moravce B -:-
16:30Trebatice - FKM Nové Zámky -:-
16:30Trstice - Imeľ -:-
SLOVINSKO: Prvá Liga
15:00Celje - Koper -:-17:30Bravo - Mura -:-
SLOVINSKO: 2. SNL
17:30Dravinja - Rudar -:-17:30Ilirija - Tolmin -:-
17:30Primorje - Triglav -:-
20:15Gorica - Beltinci -:-
SLOVINSKO: 3. SNL - East
10:30Videm - Podvinci -:-SLOVINSKO: 3. SNL - West
17:30Fama Vipava - Dren Vrhnika -:-19:00Sencur - NK Jesenice -:-
SLOVINSKO: 1. SZNL Women - skupina o udržanie
17:00Gazon Ž - Primorje Ž -:-17:30Krim Ž - Cerklje Ž -:-
SOMÁLSKO: National league
14:30Mogadishu City - Gaadiidka -:-SRBSKO: Super Liga - skupina o titul
14:30TSC - Cukaricki -:-16:30Partizan - Mladost -:-
18:30Crvena zvezda - Radnicki 1923 -:-
19:30Vojvodina - Napredak -:-
SRBSKO: Prva Liga - skupina o titul
17:00Indjija - Radnicki S. Mitrovica -:-17:00Jedinstvo U. - Macva -:-
17:00OFK Belehrad - Smederevo -:-
17:00Tekstilac Odzaci - Graficar Beograd -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Belgrade
16:30Zvezdara - Usce -:-SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina
10:00Kabel Novi Sad - Dinamo Pancevo -:-11:00Omladinac NB - Jedinstvo SP -:-
17:00Tisa Adorjan - Podunavac Belegis -:-
SRBSKO: Srpska Liga - East
11:00SFS Borac - Vlasina -:-17:00Timocanin - Radnicki Pirot -:-
17:00Zitoradja - Jagodina -:-
SRBSKO: Srpska Liga - West
16:30Polet Ljubic - Loznica -:-SURINAM: SML
01:00Flora - PVV -:-22:30Inter Wanica - Notch -:-
SVÄTÝ TOMÁŠ A PRINCOV OSTROV: Campeonato Nacional
17:00Caixao Grande - Praia Cruz -:-17:00UDRA - CD Guadalupe -:-
17:00Vitoria do Riboque - Palmar -:-
ŠKÓTSKO: Premiership - skupina o udržanie
16:00Hibernian - Aberdeen -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]ŠKÓTSKO: SWPL 1 Women - skupina o titul
13:10Celtic Ž - Partick Thistle Ž -:-17:10Glasgow City Ž - Rangers Ž -:-
ŠKÓTSKO: SWPL 1 Women - skupina o udržanie
13:30Dundee Utd Ž - Montrose Ž -:-14:00Spartans Ž - Hamilton Ž -:-
15:00Aberdeen Ž - Motherwell Ž -:-
ŠPANIELSKO: LaLiga2
14:00Amorebieta - Villarreal B -:- [ 2.45 | 3.25 | 2.88 ]16:15R. Oviedo - Zaragoza -:- [ 1.70 | 3.40 | 5.50 ]
18:30Albacete - Leganes -:- [ 2.55 | 2.90 | 3.10 ]
18:30Cartagena - Tenerife -:- [ 2.55 | 2.90 | 3.00 ]
21:00Elche - Huesca -:- [ 1.67 | 3.50 | 5.50 ]
ŠPANIELSKO: Primera RFEF - Group 1
12:00Ponferradina - R. Union -:- [ 1.73 | 3.40 | 4.20 ]16:00Unionistas - R. Sociedad B -:- [ 2.05 | 3.00 | 3.40 ]
18:00Cultural Leonesa - Teruel -:- [ 1.80 | 3.25 | 4.00 ]
19:00Dep. La Coruña - Barcelona B -:- [ 1.62 | 3.50 | 4.50 ]
20:00Osasuna B - Sestao -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.30 ]
ŠPANIELSKO: Primera RFEF - Group 2
12:00Alcoyano - Ceuta -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.15 ]12:00Atl. Madrid B - Melilla -:- [ 1.65 | 3.20 | 5.00 ]
12:00Baleares - Linares -:- [ 4.00 | 3.25 | 1.80 ]
12:00Castellon - UD Ibiza -:- [ 1.85 | 3.40 | 3.60 ]
16:00Antequera - Murcia -:- [ 2.10 | 3.60 | 2.80 ]
18:00San Fernando - Málaga -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.20 ]
20:00Real Madrid B - Granada B -:- [ 1.44 | 4.00 | 6.00 ]
ŠPANIELSKO: Segunda Division B - víťazi play-off
11:30Getafe B - Marbella -:-12:00Atl. Paso - Barakaldo -:-
12:00Rayo Cantabria - San Sebastian Reyes -:-
12:00Zaragoza B - Pontevedra -:-
17:00Betis B - CE Europa -:-
18:00Utebo FC - Numancia -:-
18:05Sant Andreu - Zamora -:-
19:00Lleida - Yeclano -:-
19:00Orihuela - Badalona Futur -:-
ŠPANIELSKO: Segunda RFEF - Play Out
12:00Ciudad Real - Real Aviles -:-12:00Formentera - Izarra -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Group 1
17:00Alondras - UD Ourense -:-17:00Barbadas-Bentraces - Estradense -:-
17:00Gran Pena - Betanzos -:-
17:00Paiosaco - Polvorin -:-
17:00Rapido de Bouzas - Sarriana -:-
17:00Somozas - Pontevedra B -:-
17:00Viveiro - Arosa SC -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 2
17:00Basico Urraca - L'Entregu -:-17:00Condal - CD Colunga -:-
17:00Gijón B - Real Titanico -:-
17:00Gijon Industrial - Llanes -:-
17:00Lealtad - Luarca -:-
17:00Lenense - Caudal Deportivo -:-
17:00Praviano - Aviles Stadium -:-
17:00Union Club Ceares - Llanera -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 5
12:00L'Hospitalet - Pobla Mafumet -:-ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 6
12:15Jove - Levante B -:-18:00Acero - Silla CF -:-
18:00Castellon B - Ontinyent 1931 -:-
18:00Gandia - Utiel -:-
18:00Roda - Rayo Ibense -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 7
11:30Collado Villalba - Real Madrid C -:-11:30Colonia M. - Paracuellos Antamira -:-
11:30Galapagar - Alcorcon B -:-
11:30Las Rozas - CD Mostoles -:-
11:30Leganes B - AD Torrejon -:-
11:30Parla - RSD Alcala -:-
11:30Trival Valderas - Pozuelo de Alarcon -:-
11:30Vallecano B - Canillas -:-
11:30Villanueva - Tres Cantos -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 8
18:00Atl. Astorga - Burgos CF B -:-18:00Atl. Tordesillas - Palencia CF -:-
18:00Becerril - Bembibre -:-
18:00Mirandes B - Real Avila -:-
18:00Palencia CA - Laguna -:-
18:00Santa Marta Tormes - Salamanca -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 9
12:00Almeria B - Torre del Mar -:-12:00Arenas Armilla - Huetor Vega -:-
12:00CP Almeria - Mancha -:-
12:00Ejido - Jaen -:-
12:00Málaga B - Huetor Tajar -:-
12:00Maracena - CD Torreperogil -:-
12:00Torremolinos - Malaga City -:-
17:00Torredonjimeno - Atletico Melilla -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 10
12:00Atletico Espeleno - Xerez CD -:-12:00Ayamonte - Cartaya -:-
12:00Bollullos - Puente Genil -:-
12:00CD Gerena - Ceuta B -:-
12:00Ciudad de Lucena - Cabecense -:-
12:00Coria C.F. - Conil -:-
12:00La Palma - CD Utrera -:-
12:00Sevilla C - Cordoba B -:-
12:00Xerez D.F.C. - Pozoblanco -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 11
11:00Alaior - Portmany -:-11:00Felanitx - Inter Manacor -:-
12:00Manacor - Mallorca B -:-
12:00Platges de Calvia - Binissalem -:-
12:00Santanyi - Poblense -:-
17:30Soller - Constancia -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 12
12:00Atl. Victoria - San Bartolome -:-12:00Ibarra - Gran Tarajal -:-
12:00Lanzarote - Yaiza -:-
12:00Las Palmas B - Herbania -:-
12:00Panaderia - CD Buzanada -:-
12:00Tenerife B - Teror -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 13
18:00CAP Ciudad de Murcia - Montecasillas -:-18:00Caravaca - Ciudad Cieza -:-
18:00Lorca Deportiva - Alcantarilla -:-
18:00Molinense - EG El Palmar CF -:-
18:00UCAM Murcia B - Bullense -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 14
11:00RCP Valverdeno - CD Calamonte -:-11:30Don Benito - Montehermoso -:-
12:00Diocesano - Jerez CF -:-
12:15Azuaga - CD Coria -:-
12:30Fuente de Cantos - Jaraiz -:-
18:00Castuera - Olivenza -:-
18:00Moralo - Arroyo -:-
18:00Villafranca - Trujillo -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 16
18:00Alfaro - Anguiano -:-18:00Calahorra B - Casalarreina -:-
18:00Haro Deportivo - Arnedo -:-
18:00Pena Balsamaiso - Comillas -:-
18:00Racing Rioja - UD Logrones B -:-
18:00Tedeon - Berceo -:-
18:00Varea - CCD Alberite -:-
18:00Vianes - Oyonesa -:-
19:00CDFC Calzada - River Ebro -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 17
17:30Almudevar - Borja -:-17:30CF Illueca - Ejea -:-
17:30Ebro - Epila -:-
17:30Fraga - Caspe -:-
17:30Fuentes - Cuarte -:-
17:30Huesca B - Belchite 97 -:-
17:30Tamarite - Calamocha -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 18
18:00Azuqueca - Huracan de Balazote -:-18:00Quintanar del Rey - Marchamalo -:-
18:00Socuellamos - La Solana -:-
18:00Tomelloso - Puertollano C.F. -:-
18:00Torrijos - San Clemente -:-
18:00Villacanas - Cazalegas -:-
18:00Villarrobledo - Conquense -:-
18:00Villarrubia - Toledo -:-
ŠPANIELSKO: Liga F - ženy
12:00Costa Adeje Tenerife Ž - Real Sociedad Ž -:-18:30Sevilla Ž - Huelva Ž -:-
20:30Madrid C. Ž - Valencia Ž -:-
ŠPANIELSKO: Primera Federacion - ženy - play-off o postup
12:00CA Osasuna Ž - Espanyol Ž -:-ŠVAJČIARSKO: Superliga - skupina o titul
14:15Winterthur - Zürich -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.38 ]16:30St. Gallen - Servette -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.80 ]
ŠVAJČIARSKO: Promotion League
14:30Delemont - Zürich II -:-16:00Servette U21 - Luzern II -:-
ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 1
15:00Coffrane - Oberwallis Naters -:-ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 2
14:00Thun II - Langenthal -:-14:30Munsingen - Wohlen -:-
16:00Black Stars - Schotz -:-
ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 3
14:00Gossau - Winterthur II -:-ŠVAJČIARSKO: Super League - ženy - baráž o udržanie
14:00Wil Ž - Rapperswil Ž -:-ŠVAJČIARSKO: Super League - ženy - play-off
14:00Young Boys Ž - Servette Ž -:-ŠVÉDSKO: Allsvenskan
14:00Hacken - Kalmar -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.00 ]14:00Norrkoping - Hammarby -:- [ 2.60 | 3.40 | 2.60 ]
16:30Djurgården - Elfsborg -:- [ 1.91 | 3.60 | 3.80 ]
16:30Värnamo - Brommapojkarna -:- [ 3.40 | 3.50 | 2.05 ]
ŠVÉDSKO: Superettan
13:00Gefle - Skövde -:- [ 1.91 | 3.60 | 3.80 ]15:00Brage - Östersund -:- [ 1.91 | 3.50 | 4.00 ]
15:00Helsingborg - Sandviken -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.75 ]
ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
15:00Hammarby TFF - Umeå -:-16:00Assyriska FF - Örebro Syr. -:-
16:00Karlbergs - Friska Viljor -:-
16:00Sollentuna - Karlstad -:-
16:00Stocksund - Pitea -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
13:00Torns - Onsala -:-16:00Norrby - Lunds -:-
16:00Torslanda - Ariana -:-
16:00Trollhättan - Oskarshamn -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
13:00Forward - Herrestads AIF -:-16:00Vanersborgs IF - Gauthiod -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand
14:00Hudiksvall - IK Franke -:-14:00Sandvikens AIK - Arlanda -:-
15:00Dalkurd - Gute -:-
15:00Falu - Enkopings SK -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
13:00Osterlen - Kristianstad -:-14:00Rappe GOIF - IFK Trelleborg -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
15:00Arameisk-Syrianska - Smedby -:-15:00Mjolby AI FF - IFK Eskilstuna -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
14:00Frölunda - Husqvarna -:-14:00Laholms - Varbergs GIF -:-
ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy
13:00IF Brommapojkarna Ž - Vaxjo DFF Ž -:-15:00Kristianstad Ž - Trelleborg Ž -:-
15:00Linköping Ž - AIK Ž -:-
ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy
13:00Sunnanå Ž - Mallbacken Ž -:-13:00Umeå IK Ž - Kalmar Ž -:-
14:00Sundsvall Ž - Uppsala Ž -:-
TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga
14:00Eskhata - Istaravshan -:-15:00Kuktosh - CSKA Pomir Dushanbe -:-
TAIWAN: Premier League
09:30Taichung - AC Taipei -:-09:30Taipei Vikings - Taiwan Steel -:-
12:30Ming Chuan University - Hang Yuen -:-
12:30Taipower - Taiwan Shihu -:-
TALIANSKO: Serie C - Play Out
18:00Fiorenzuola - Novara -:-18:00Monterosi - Potenza -:-
18:00Recanatese - Vis Pesaro -:-
18:00Virtus Francavilla - Monopoli -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina A - o udržanie
16:00Derthona FbC - Alba -:-17:15Chieri - Pinerolo -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina A - play-off
15:00Chisola - Ticino -:-16:00Citta di Varese - Vado -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina B - o udržanie
16:00Legnano - Castellanzese -:-TALIANSKO: Serie D - skupina B - play-off
16:00Piacenza - Varesina -:-16:00Pro Palazzolo - Desenzano -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina C - o udržanie
16:00Breno - Cjarlins Muzane -:-16:00Luparense - Castegnato -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina C - play-off
16:00Dolomiti Bellunesi - Campodarsego -:-16:00Treviso - Bassano -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina D - play-off
16:00Corticella - Victor San Marino -:-16:00Ravenna - Lentigione -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina E - play-off
16:00Follonica Gavorrano - Tau -:-17:30Grosseto - Livorno -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina F - o udržanie
16:00Tivoli Calcio - United Riccione -:-TALIANSKO: Serie D - skupina F - play-off
16:00L Aquila - Roma City -:-17:00Avezzano - Sambenedettese -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina G - o udržanie
16:00Anzio Calcio 1924 - Gladiator -:-16:00Latte Dolce - Nuova Florida -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina G - play-off
15:00Romana - Ischia -:-16:00Nocerina - Cassino -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina H - o udržanie
16:00Angri - Gallipoli -:-TALIANSKO: Serie D - skupina H - play-off
16:00A.C.D. Nardo - Fidelis Andria -:-18:00Martina Calcio - Casarano -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina I - o udržanie
16:00San Luca - Locri 1909 -:-TALIANSKO: Serie D - skupina I - play-off
16:00Siracusa - AS Acireale -:-16:00Vibonese - Reggio Calabria -:-
TALIANSKO: Serie D - Winners stage
16:00Cavese - Altamura -:-16:00Pianese - Campobasso -:-
TALIANSKO: Primavera 1
11:00AC Miláno U19 - Frosinone U19 -:-13:00Juventus U19 - Monza U19 -:-
13:00Lecce U19 - AS Rím U19 -:-
15:00Bologna U19 - Turín U19 -:-
15:00Sassuolo U19 - Fiorentina U19 -:-
TALIANSKO: Serie A - ženy - skupina o titul
15:00Inter Ž - Sassuolo Ž -:-TALIANSKO: Serie A - ženy - skupina o udržanie
12:30Como Ž - Pomigliano Ž -:-12:30Neapol Ž - AC Miláno Ž -:-
TALIANSKO: Serie B Women
12:00Freedom Ž - FC Janov Ž -:-15:00Arezzo Ž - Cesena Ž -:-
15:00Brescia Ž - San Marino Academy Ž -:-
15:00Parma Ž - Chievo Verona Ž -:-
15:00RES Roma Ž - Tavagnacco Ž -:-
15:00Ternana Ž - Pavia Ž -:-
15:00Verona Ž - Bologna Ž -:-
TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara
13:00Tabora United - Mashujaa -:-15:00Kagera Sugar - Simba -:-
18:00Kinondoni MC - Azam -:-
THAJSKO: Thai League 1
12:30Chonburi - Prachuap -:-13:00Buriram - Port MTI FC -:-
14:00Bangkok Utd - Trat FC -:-
THAJSKO: Thai League 2 - play-off o postup
13:00Rayong FC - Ayutthaya Utd -:-TOGO: Championnat National
16:00OdloženéASC Kara - Doumbe -:-16:00OdloženéBarracuda - Gomido -:-
16:00OdloženéGbikinti Bassar - Unisport -:-
16:00OdloženéGbohloe-Su - Espoir -:-
16:00OdloženéKakadl - Dynamic Togol. -:-
16:00OdloženéKara - OTR -:-
16:00OdloženéSemassi - Binah -:-
16:00OdloženéTambo - Entente II -:-
17:30ASC Kara - Semassi -:-
17:30Dynamic Togol. - Binah -:-
17:30Espoir - OTR -:-
17:30Gomido - Gbohloe-Su -:-
17:30Tambo - Kara -:-
17:30Unisport - Barracuda -:-
TRINIDAD A TOBAGO: TT Premier League
23:001976 Phoenix FC - Eagles FC -:-TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - skupina o titul
18:30Esperance Tunis - Etoile Sahel -:-TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - skupina o udržanie
16:00Ben Guerdane - Bizertin -:-16:00Marsa - Metlaoui -:-
16:00Olympique Beja - US Tataouine -:-
TUNISKO: Ligue 2
16:00ES Djerba - Sidi Bouzid -:-16:00Chebba - OC Kerkennah -:-
16:00Jeunesse Sportive - Hammam-Lif -:-
16:00Kairouanaise - Hamam-Sousse -:-
16:00Korba - Rades -:-
16:00Msaken - Ariana -:-
16:00Oued Ellil - Jendouba Sport -:-
TURECKO: Super Lig
18:00Adana Demirspor - Gaziantep -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.10 ]18:00Alanyaspor - Besiktas -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.75 ]
18:00Fenerbahce - Kayserispor -:- [ 1.18 | 7.50 | 12.00 ]
18:00Hatayspor - Ankaragucu -:- [ 2.45 | 3.40 | 2.75 ]
18:00Karagumruk - Galatasaray -:- [ 6.00 | 4.75 | 1.45 ]
18:00Kasimpasa - Antalyaspor -:- [ 1.91 | 3.80 | 3.60 ]
18:00Konyaspor - Samsunspor -:- [ 2.15 | 3.20 | 3.60 ]
18:00Pendikspor - Rizespor -:- [ 2.00 | 3.80 | 3.30 ]
18:00Sivasspor - Basaksehir -:- [ 3.40 | 3.40 | 2.10 ]
18:00Trabzonspor - Istanbulspor -:- [ 1.18 | 7.50 | 13.00 ]
UGANDA: Big League
15:00Blacks Power - Mbale Heroes -:-15:00Kigezi HomeBoyz - Lugazi -:-
15:00Kiyinda Boys - Police -:-
15:00Kyetume - Calvary -:-
15:00Onduparaka - Booma -:-
15:00Young Elephant - Kaaro Karungi -:-
UKRAJINA: Premier League
12:00Oleksandriya - Dnipro-1 -:-14:30Ch. Odesa - Metalist 1925 -:-
17:00Kryvbas - Zhytomyr -:-
UKRAJINA: Persha Liga - skupina o udržanie
12:30Nyva Ternopil - MFC Metalurh -:-13:15Bukovyna - Kremin -:-
UKRAJINA: Druha Liga
11:00Rukh Lviv 2 - Zvyagel -:-12:00Karpaty Lviv 2 - Lokomotiv Kyjev -:-
UKRAJINA: U19 League
12:00Kolos Kovalivka U19 - LNZ Cherkasy U19 -:-13:00Zorya U19 - Veres Rivne U19 -:-
UKRAJINA: Championship Women - skupina o titul
10:00Ladomir Ž - Vorskla Poltava Ž -:-11:00Kryvbas Ž - Kolos Kovalivka Ž -:-
UKRAJINA: Championship Women - skupina o udržanie
11:00Mariupol Ž - Dynamo Kyjev Ž -:-URUGUAJ: Primera Division - Apertura
23:00Penarol - Wanderers -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.50 ]15:00Liverpool M. - Cerro Largo -:- [ 2.38 | 3.10 | 2.75 ]
17:30Rampla Juniors - Boston River -:- [ 3.30 | 3.20 | 2.15 ]
20:00Progreso - Defensor Sp. -:- [ 3.10 | 3.30 | 2.25 ]
URUGUAJ: Segunda Division
01:00Colon - Sud America -:-22:30Oriental - Tacuarembo -:-
USA: MLS
01:30Atlanta Utd - DC United -:- [ 1.73 | 4.20 | 4.20 ]01:30CF Montreal - Inter Miami -:- [ 3.60 | 4.00 | 1.85 ]
01:30Charlotte - Nashville SC -:- [ 2.25 | 3.50 | 3.10 ]
01:30New York Red Bulls - New England Revolution -:- [ 1.44 | 4.50 | 6.50 ]
01:30Philadelphia Union - Orlando City -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.75 ]
01:30Toronto FC - New York City -:- [ 2.55 | 3.75 | 2.50 ]
01:45Columbus Crew - Cincinnati -:- [ 1.75 | 3.75 | 4.50 ]
02:30FC Dallas - Austin FC -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]
02:30Sporting Kansas City - Houston Dynamo -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.60 ]
02:30St. Louis City - Chicago Fire -:- [ 1.67 | 4.20 | 4.75 ]
03:30Colorado Rapids - San Jose Earthquakes -:- [ 1.70 | 4.20 | 4.33 ]
04:30Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps -:- [ 1.70 | 4.00 | 5.00 ]
04:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake -:- [ 1.95 | 4.20 | 3.30 ]
22:45Portland Timbers - Seattle Sounders -:- [ 2.55 | 3.75 | 2.55 ]
USA: USL Championship
23:00Detroit - Phoenix Rising -:-01:00Hartford Athletic - Colorado Springs -:-
01:30Louisville City - Orange County SC -:-
01:30Rhode Island - Sacramento Republic -:-
01:30Tampa Bay - Birmingham -:-
02:30FC Tulsa - Pittsburgh -:-
02:30San Antonio - Las Vegas Lights -:-
03:00New Mexico - Oakland Roots -:-
04:00Monterey Bay - Memphis -:-
USA: MLS Next Pro
21:00Columbus Crew 2 - Cincinnati 2 -:-21:00Minnesota 2 - Ventura County -:-
21:00Sporting Kansas City II - Colorado Rapids 2 -:-
22:00Los Angeles FC II - Vancouver 2 -:-
USA: USL League Two
00:00Monterey Bay 2 - Academica SC -:-00:00San Francisco City - Project 51O -:-
01:00Ann Arbor - Union FC Macomb -:-
01:00Inter Gainesville - Florida Elite -:-
01:00Lansing City - Midwest United -:-
01:00Salem City - Charlotte Independ. 2 -:-
01:00Virginia Beach - Lionsbridge -:-
02:00Corpus Christi FC - Houston FC -:-
02:00Little Rock Rangers - Hattiesburg -:-
02:00Menace - Peoria -:-
04:00Coachella - AMSG FC -:-
04:00Southern California - Redlands FC -:-
04:30Almaden - Glens SC -:-
USA: Pohár USL League One
23:00One Knoxville - Northern Colorado -:-01:00Greenville - Tormenta -:-
01:00Lexington - Central Valley Fuego -:-
01:30Chattanooga Red Wolves - Richmond Kickers -:-
03:00Spokane Velocity - Union Omaha -:-
USA: NWSL - ženy
01:30Orlando Pride Ž - Bay FC Ž -:-04:00Portland Thorns Ž - Seattle Reign Ž -:-
23:30Chicago Ž - Utah Royals Ž -:-
00:00Kansas City Current Ž - North Carolina Courage Ž -:-
UZBEKISTAN: Super League
16:00Neftchi Fargona - Andijan -:-16:00Sogdiana - Navbahor Namangan -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
02:00Universidad Central - Inter de Barinas -:-23:00Angostura - Portuguesa -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
21:30Academia Rey - Trujillanos -:-21:30Atletico La Cruz - Academia Anzoategui -:-
21:30El Vigia - Frontera -:-
21:30Miranda - Fundacion AIFI -:-
22:00Aragua - Heroes de Falcon -:-
22:00Dynamo Puerto - Maritimo -:-
22:00Urena - Yaracuyanos -:-
23:00Bolivar - Nueva Esparta -:-
VIETNAM: V.League 1
13:00Thanh Hoa - Binh Duong -:-14:15Cong An - Khanh Hoa -:-
14:15Hai Phong - Quang Nam -:-
VIETNAM: National League Women
11:00Ha Noi 2 Ž - TKS Viet Nam Ž -:-11:00Phong Phu Ha Nam Ž - Ha Noi Ž -:-
ZAMBIA: Absa Cup
15:30Red Arrows - Kabwe -:-ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Dynamos - Herentals -:-15:00Highlanders - Platinum -:-
15:00Hwange - Arenel Movers -:-
15:00Manica - Bikita Minerals -:-
15:00TelOne - Chegutu Pirates -:-
Stávkujte na priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.