REFRESH

Basketbal » Včera » Všetky zápasy

ARGENTÍNA: Liga A

01:00Ferro - Penarol 82:77
00:00Quimsa - San Martin 88:90

AUSTRÁLIA: NBL

04:50Brisbane Bullets - Adelaide 36ers 91:101

ÁZIA: ABL

09:00Mono Vampire - Formosa Dreamers 89:74

BELGICKO: EuroMillions Basketball League

20:30Belfius Mons - Okapi Aalstar 91:81
20:30PrerušenéSpotter Leuven - Oostende 50:64

BELGICKO: Top Division Women

20:30Antverpy Ž - Rebond Ž 73:74
20:30Braine Ž - Liege Ž 84:57
20:30Laarne Ž - Namur Ž 60:83
20:30Lummen Ž - Kangoeroes Willebroek Ž 52:77
20:45Jeugd Gentson Ž - Deerlijk Ž 66:69
reklama

BIELORUSKO: Premier League

13:00Brest - SDUSHOR Minsk 101:88
13:00Prinemane - Borisfen 72:137

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

19:00Mrkonjic Grad - Bosna 101:82
20:00Zrinjski Mostar - Student Mostar 88:85

BRAZÍLIA: NBB

00:10Vasco - Mogi 75:88
17:00Corinthians Paulista - Bauru 87:83
20:00Minas - Flamengo 80:91
21:00Paulistano - Brasilia 83:82

BULHARSKO: NBL

17:00Cherno More - Rilski Sportist 76:94
17:00Spartak Pleven - Lukoil Levski 90:83

ČESKO: NBL

16:00Olomoucko - Děčín 88:67
17:00Nymburk - Kolín 107:79
17:30Ostrava - Brno 75:81
18:00Hradec Králové - Pardubice 75:85
18:00Svitavy - USK Praha 85:70

ČESKO: ZBL - ženy

17:00Zabiny Brno Ž - Ostrava Ž 100:53
17:30Trutnov Ž - USK Praha Ž 45:116
18:00Slovanka Ž - Hradec Králové Ž 58:71

ČIERNA HORA: Prva A Liga

17:00OdloženéPrimorje - Studentski Centar -:-
18:00Danilovgrad - Zeta 86:90
18:00Lovcen Cetinje - Jedinstvo 93:73
18:00Ulcinj - Ibar Rozaje 86:72

ČILE: LNB

00:00Ancud - Osorno 93:80
00:00CD Puerto Varas - Puente Alto 77:78
00:00Deportes Castro - Las Animas 68:69
00:00U. De Concepcion - Catolica 84:78
00:00Valdivia - Espanol de Talca 87:84pp

ČÍNA: CBA

12:35Guangdong - Zhejiang Guangsha 113:100
12:35Jiangsu Dragons - Nanjing Tongxi 111:98
12:35Liaoning - Jilin 120:104
12:35Shandong - Qingdao 92:121

DÁNSKO: Basketligaen

14:00Bakken Bears - Værløse 113:74
15:00Svendborg - Kodaň Wolfpack 90:76

DÁNSKO: Dameligaen - ženy - prvá fáza

14:30Amager Ž - Horsholm Ž 62:70
15:00Lemvig Ž - Herlev Ž 77:80
15:00Stevnsgade Ž - Vaerlose Ž 84:69

EURÓPA: Latvia-Estonian League

16:00BK Liepaja - Tartu Ulikool 89:78
16:00BK Ogre - Rapla 84:77
16:00Valga - TAL TECH 64:87
16:00Ventspils - Tallinna Kalev 80:68
17:00Jurmala - Pärnu/Catwees 89:93

EURÓPA: Jadranská liga

17:00Mornar Bar - Cedevita 102:103
19:00Mega Bemax - Crvena zvezda 68:78
21:00Partizan - FMP Belehrad 83:77

EURÓPA: WBBL Women - skupina víťazov

13:00Fortuna Klaipeda Ž - TTT Riga Ž 39:104

FÍNSKO: Korisliiga

16:00Pyrinto Tampere - KTP Basket 83:91
16:00Salon Vilpas - Kataja 87:97

FÍNSKO: Korisliiga Women

13:00Tapiolan Honka Ž - PeKa Ž 59:90
14:00Vimpelin Veto Ž - HBA Ž 90:80
16:00Espoo Team Ž - Kouvottaret Ž 82:85pp
16:00Forssan Alku Ž - Torpan Pojat Helsinki Ž 74:63
16:00HyPo Ž - Lappeenranta Ž 70:77

FRANCÚZSKO: LNB

18:30Monako - Dijon 89:71
20:00Cholet - Nanterre 98:92pp
20:00Limoges - Fos-sur-Mer 92:87
20:00Lyon-Villeurbanne - Chalons-Reims 91:84pp

FRANCÚZSKO: Pro B

20:00Nancy - Rouen 81:73

FRANCÚZSKO: LFB - ženy

20:00Landerneau Bretagne Ž - Nantes Ž 68:76
20:00Mondeville Ž - La Roche Ž 72:75

GRÉCKO: GBL

14:15Kolossos Rhodes - Olympiakos 67:86
15:30Rethymno - G.S. Kymis 78:64
16:00AEK Atény - Lavrio 83:64
16:30Peristeri - Panionios 74:71
16:30Prometheus - Aris 71:61

GRÉCKO: A2

16:00Amyntas - Harilaos Trikoupis 68:83
16:00AS Karditsas - Apollon Patron 91:84
16:00Diagoras Driopideon - Ionikos 78:89
16:00E. Pireus - Pefkohori 84:80
16:00Ippokratis - Kavala 77:63
16:00Iraklis - Koroivos 78:68
16:00Marousi - Ermis Agias 74:82
16:00Psychikou - Kastoria 62:65

GRUZÍNSKO: Superliga

13:00Mgzavrebi Tbilisi - MIA Academy 87:78
15:00Cactus Tbilisi - Dinamo Tbilisi 73:88
17:00Olimpi Tbilisi - Tbilisi State 73:75

HOLANDSKO: DBL

20:00Leeuwarden - Dukes 73:84
20:00Leiden - Den Helder 97:76
20:30Rotterdam - Groningen 77:79

CHORVÁTSKO: Premijer liga

17:30Zabok - Split 86:91pp
19:00Alkar - Osijek 82:78
19:00GKK Sibenik - Bosco 81:68
19:00Skrljevo - Zadar 87:88

INDONÉZIA: IBL

07:00Siliwangi - Satya Wacana 79:65
09:00Surabaya - Pelita Jaya 51:84
11:00Stapac Jakarta - Bima Perkasa Yogyakarta 81:62

ÍRSKO: Superliga

19:00UCC Demons - Belfast 82:67
20:00Killester - DCU Saints 84:71
20:00Maree - KCYMS 91:84
20:00UCD Marian - GCD Swords Thunder 93:78
20:30Tralee Warriors - Moycullen 95:73
21:00Templeogue - Neptune 95:92

IZRAEL: Superliga

17:00Hapoel Holon - Nes Ziona 78:88
19:20Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jeruzalem 91:78

JAPONSKO: B.League

06:05Hokkaido - Akita 84:79
07:05Alvark - Chiba 76:72
08:05Diamond Dolphins - Ryukyu 70:84
10:05Fukuoka - Shiga 70:78
10:05Kyoto - SeaHorses Mikawa 107:100pp
10:05Niigata - Tochigi Brex 73:75
10:05Sun Rockers - NeoPhoenix 93:85
10:05Toyama - Brave Thunders 107:108pp
10:05Yokohama - Osaka 60:59

JUŽNÁ KÓREA: KBL

07:00KCC Egis - Sonic Boom 88:69
07:00Mobis Phoebus - Soul Thunders 81:73
09:00Goyang - Soul Knights 89:84

JUŽNÁ KÓREA: WKBL - ženy

09:00Samsung Blue Minx Ž - S-Birds Ž 80:78

KANADA: NBL

23:30St. John's Edge - Island Storm 112:104
00:00Moncton - Halifax 105:96

KOSOVO: Superliga

17:00Lipjani - Rahoveci 70:113
19:00Z-Mobile Prishtina - Kalaja 91:73

LITVA: LKL

16:00OdloženéRytas - Alytaus Dzukija -:-
16:20Skycop - Neptunas 72:83

LITVA: Moteru Lyga Women

14:00Aistes LSU Kaunas Ž - Kibirkstis Vilnius Ž 85:89pp

LITVA: NKL

15:00Delikatesas Joniskis - Palanga 88:93
15:00Ezerunas - Telsiai 72:95
15:00Gargzdu - Perlas 86:78
15:00Klaipedos Neptunas - Jonavos Sintek 85:83
15:00Sakiai Vytis - Mazeikiai 97:79
15:00Suduva-Mantinga - Silute 114:109

MACEDÓNSKO: Superliga

14:00Shkupi Skopje - Kozuv 87:121
18:00Gostivar - Ohrid 89:94
18:00Pelister - MZT Skopje 71:83
18:30Blokotehna - Kumanovo 81:69

MAĎARSKO: NB I. A

18:00Alba Fehervar - Atomeromu SE Paks 74:88
18:00Pécs VSK - Kaposvari 82:67
18:00Szedeak - Jaszberenyi 74:82
18:00Szolnoki Olaj - Kormend 95:79
18:30TF Budapest - KC Šoproň 87:92

MAĎARSKO: 1. divízia - ženy

17:00ZTE NKK Ž - Vasas Csata Ž 87:53
18:30PINKK-Pécs Ž - PEAC-Pécs Ž 56:80

MEXIKO: LNBP

03:15Abejas - San Luis 107:84
04:00Capitanes - Mineros de Zacatecas 100:91
04:00Libertadores - Laguneros 78:74

NEMECKO: BBL

18:00Giessen - Bayreuth 90:95
20:30Bremerhaven - Braunschweig 69:87
20:30Ludwigsburg - Crailsheim 82:70
20:30Mitteldeutscher - Frankfurt 89:95pp

NEMECKO: Pro B

14:00Bayern 2 - OrangeAcademy 76:70
18:00Kolín n. R. - Leverkusen 68:97
19:00Bochum - Wedel 85:73
19:00Elchingen - Coburg 78:83
19:00Rhondorf - Panthers Schwenningen 65:73
19:30ETB Wohnbau - Schwelm 67:74
19:30Itzehoe - Iserlohn 81:48
19:30Munster - Bernau 85:81
20:00TG Wurzburg - Erfurt 79:85pp

POĽSKO: Energa Basket Liga

12:35Dabrowa Gornicza - Anwil Wloclawek 81:101
19:00Koszalin - Legia 90:67

POĽSKO: 1. Liga

16:00Górnik Walbrzych - Poznań 70:72
18:00GKS Tychy - Bydgoszcz 76:78
18:00Leszno - Kutno 86:84
18:00Pruszkow - Lancut 69:52
18:00Slask Vroclav - WKK Wroclaw 91:72
18:30Ksiezak Lowicz - Pogon Prudnik 89:80
19:30Alstom Krakov - Kotwica Kolobrzeg 79:70
19:30Siedlce - Czarni Slupsk 94:88

POĽSKO: Energa Basket Liga - ženy

15:10Polkowice Ž - Wisla Can-Pack Ž 82:70
16:00Siedlce Ž - Politechnika Gdanska Ž 102:78
17:00Ostrow Wielkopolski Ž - AZS Poznaň Ž 74:72
19:00Lublin Ž - Widzew Lodz Ž 64:38

PORTUGALSKO: LPB

16:00Benfica - Ovarense 101:78
16:00Galitos - Illiabum 83:70
17:00FC Porto - Vitoria 94:86
18:00Lusitania - CAB Madeira 82:79
22:00Oliveirense - Esgueira 106:83

RAKÚSKO: ABL

19:00Furstenfeld - Swans Gmunden 74:87
19:00Kapfenberg - Viedeň Timberwolves 87:44
20:05Oberwart - Traiskirchen 78:65

RAKÚSKO: 2. liga

17:00BBC Nord - Wagram 77:51
17:00Mistelbach - Dornbirn Lions 68:79
19:00Mattersburg - St. Polten 90:79
19:30Salzburg - Basket Flames 75:102

RAKÚSKO: AWBL Women

16:00UBI Graz Ž - Basket Flames Ž 78:63

RUMUNSKO: A-divízia - prvá fáza

13:00Constanta - Gaz Metan Medias 84:83pp
13:30Rapid Bukurešť - Galati 69:94
15:15BC Steaua Bucuresti - Napoca Kluž 73:81
16:00CS Energia Targu Jiu - Univ. Cluj-Napoca 78:74
16:00Cuza Sport Braila - Voluntari 29:126
16:00Miercurea Ciuc - Aurel Vlaicu 81:65
16:30CSM Focsani - Mures 53:91
17:00CSU Sibiu - SCM Craiova 107:82

RUSKO: VTB liga

14:00Saratov - Zenit Petrohrad 95:94

RUSKO: Superliga

13:00Uralmash Ekaterinburg - Petrohrad 43:59
14:00Temp Sumz Revda - Zenit Petrohrad 2 96:75
15:00Khimki-Podmoskovie - Irkutsk 76:68
17:00Burevestnik Jaroslav - Novosibirsk 81:77

SLOVENSKO: SBL

18:00BKM Lučenec - MBK Handlová 72:77
18:00Inter Bratislava - Spišská Nová Ves 105:66
18:00Patrioti Levice - Žilina 84:76

SLOVENSKO: Extraliga - ženy

15:00Slovan Bratislava Ž - Nitra Ž 69:55
17:30Poprad Ž - Šamorín Ž 52:56
19:00Banská Bystrica Ž - Young Angels Kosice Ž 62:78

SLOVINSKO: Liga Nova KBM

19:00KK Primorska - Ilirija 117:67
19:00Rogaska - Hopsi Polzela 69:85
19:00Sencur - Tajfun Sentjur 78:66

SLOVINSKO: 1. SKL Women

16:30Konjice Ž - Ilirija Ž 44:84
16:30Maribor Ž - Grosuplje Ž 73:63
18:30ZKK Domžale Ž - Triglav Ž 34:77

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL

20:30Bristol Flyers - Manchester Giants 89:92

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: WBBL Women

15:00Cardiff Met Archers Ž - Newcastle Eagles Ž 49:82
16:45Oaklands Wolves Ž - Essex Rebels Ž 62:43
17:00OdloženéManchester Mystics Ž - Sheffield Hatters Ž -:-

SRBSKO: 1. liga

15:45OKK Belehrad - Beovuk 80:77
18:00KK Dynamic - OKK Novi Pazar 80:72
18:00Metalac - KK Dunav 82:73
19:00Borac - Tamis 86:64
19:30Subotica - Vojvodina Novi Sad 68:87

ŠPANIELSKO: ACB

18:00San Pablo Burgos - Valencia 77:87
18:00Tenerife - Baskonia 70:63
20:30MoraBanc Andorra - Gipuzkoa 76:87
20:30Obradoiro CAB - Estudiantes 91:81

ŠPANIELSKO: LEB Oro

17:00Prat Joventut - Melilla 73:77
18:00Real Betis - Real Canoe 99:68
19:00Leyma Coruna - Oviedo 98:76

ŠPANIELSKO: LEB Plata

19:00Real Murcia - L'Hospitalet 83:66
20:00Menorca - Alicante 55:69

ŠPANIELSKO: Liga Femenina - ženy

18:00IDK Gipuzkoa Ž - Ferrol Ž 50:56
18:30Gernika Bizkaia Ž - Bembibre Ž 80:60
19:15Valencia Ž - Quesos El Pastor Ž 63:47

ŠVAJČIARSKO: SB League

17:30Geneva Lions - Swiss Central Basket 92:46
18:00Neuchatel - BBC Monthey 76:64

ŠVAJČIARSKO: SB League Women

17:30Helios VS Ž - Fribourg Ž 39:89
17:30Pully Ž - Riva Basket Ž 68:59

ŠVÉDSKO: Basketligan

14:04Sodertalje - Koping Stars 91:77
18:04Wetterbygden Stars - Umeå IK 102:79
20:04Jamtland - Uppsala 107:59
20:34Norrkoping - BC Lulea 74:53

ŠVÉDSKO: Superettan

14:00Helsingborg - Trelleborg 106:90

ŠVÉDSKO: Basketligan Women

15:00Hogsbo Ž - Visby Ž 90:71
15:00Wetterbygden Sparks Ž - Alvik Ž 59:73

ŠVÉDSKO: Basketettan Women

15:15RIG Mark Ž - Lobas Ž 89:76

TALIANSKO: Lega A

20:30Trento - Reggiana 68:60

TALIANSKO: A2 - západ

19:00Leonis Roma - NPC Rieti 87:80pp

TURECKO: Super Ligi

11:00Fenerbahce - Afyon Belediye 92:68
13:15Bahcesehir Kol. - Besiktas 83:57
15:30Gaziantep - Tofas 66:79
18:00Buyukcekmece - Pinar Karsiyaka 91:79

TURECKO: TBL

12:30Final Spor - Yalova Bld. 77:72
15:00Edirne - Ankara D.S.I. 71:75
16:00Akhisar Belediye - Aliaga Bld. 84:77

TURECKO: TB2L - prvá fáza

11:00Bolu Spor - Beylikduzu 76:67
12:00Rota Koleji - ITU 84:72
14:00Erzurum BSB - Ankara Kolejliler 81:83pp
14:00Kepez Bld. - Fethiye Bld. 46:82
14:00Samsun - Efe Spor 86:67
14:00Sogutsen Seramik - Kocaeli 84:92
16:00Bossan - Merkezefendi 61:81

TURECKO: KBSL - ženy

11:00Bellona Kayseri Ž - Bodrum Ž 81:56
12:00Galatasaray Ž - Istanbul Univ. Ž 74:59

UKRAJINA: Ukrainian Cup

12:00Mykolaiv - Mykolaiv 2 124:50
15:00Odessa - Prometey 83:85

UKRAJINA: Superleague Women

11:00Odessa Ž - Kyiv Basket Ž 58:81

URUGUAJ: Liga Uruguaya

00:30Defensor Sporting - Bigua 117:105
00:30Sayago - Goes 75:88
00:30Urunday - Hebraica y Macabi 76:61
01:15Aguada - Atenas -:-
00:15Nacional - Malvin 80:69

USA: NBA

01:00Boston Celtics - Atlanta Hawks 129:108
01:00Charlotte Hornets - New York Knicks 124:126pp
01:30Brooklyn Nets - Washington Wizards 125:118
01:30Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks 102:114
01:30Philadelphia 76ers - Indiana Pacers 101:113
02:00Memphis Grizzlies - Miami Heat 97:100
04:00Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder 109:98
04:00Portland Trail Blazers - Toronto Raptors 128:122
04:00Sacramento Kings - Golden State Warriors 125:130
23:00Orlando Magic - Utah Jazz 96:89

USA: NBA G League

01:00Grand Rapids Drive - Raptors 905 110:105
01:00Maine Red Claws - Wisconsin Herd 94:106
02:00Oklahoma City Blue - Memphis Hustle 119:111
02:00Windy City Bulls - Canton Charge 108:96
02:30Texas Legends - Austin Toros Spurs 137:110
04:00Santa Cruz Warriors - Sioux Falls Skyforce 94:89

USA: NCAA

01:00Depaul - Illinois (Chi.) 90:70
01:00George Washington - Howard 70:64
01:00Georgia Southern - Brewton Parker 101:64
02:00Arkansas State - Fla Atlantic 75:71pp
02:00Houston Baptist - Arlington Baptist Patriots 107:70
02:00North Dakota - Mayville St 83:66
03:00Creighton - Wisc. Green Bay 86:65
17:30Princeton - Iona 85:81
18:00Georgetown - SMU Mustangs 73:81
18:00Kansas - Villanova 74:71
18:00Memphis - Tennessee 92:102
18:00Ohio State - Bucknell 73:71
18:00Syracuse - Old Dominion 62:68
19:00Boston U. - Nicholls State 75:63
19:00Citadel - SE Missouri State 86:74
19:00Detroit - Ohio 61:63
19:00IUPUI - Western Illinois 82:68
19:00South Florida - Appalachian St. 76:69
19:30Purdue - Notre Dame 80:88
20:00Akron - Marshall 74:75
20:00Binghamton - Youngstown State 48:58
20:00Buffalo - Southern Illinois 73:65
20:00Colgate - Marist 82:66
20:00Evansville - Jacksonville St. 50:55
20:00Illinois - East Ten. State 73:55
20:00Liberty - Kentucky Christian 96:55
20:00Michigan - Western Michigan 70:62
20:00Penn State - N.C. State 78:89
20:00Pittsburgh - Md.-East. Shore 78:43
20:00Presbyterian - Trinity Baptist 87:44
20:00Seton Hall - Rutgers 72:66
21:00Albany - Dartmouth 52:61
21:00Clemson - Radford 74:66
21:00Louisiana Monroe - Stephen F. Austin 74:58
21:00Rice - UC Santa Barbara 89:99pp
21:00Rider - Robert Morris 69:50
21:00Southern Utah - Pepperdine 78:69pp
21:45Indiana - Butler 71:68
22:00Furman - NC Wilmington 93:50
22:00Kennesaw State - Tennessee Tech 73:68
22:00Louisville - Kent State 83:70
22:00Mt. St. Marys - Wilson College 74:59
22:00Richmond - Oral Roberts 52:59
22:00St. Francis (NY) - St. Peters 56:53
22:00USC Upstate - South Carolina St 88:84
22:00VCU Rams - Coll Of Charltn 79:83
22:30Iowa State - Drake 77:68
22:30Temple - Davidson 77:75pp
23:00Austin Peay - IPFW 95:68
23:00Kentucky - Utah Utes 88:61
23:00NC Greensboro - North Alabama 53:48
23:00North Florida - Char. Southern 68:61
23:00Tennessee State - N. Carolina A&T 76:78
23:00UCLA - Belmont 72:74
23:30Wichita State - Southern Miss 63:60
00:00Bethune Cookman - Jacksonville 71:79
00:00Georgia - Arizona State 74:76
00:00Hampton - Saint Leo 72:60
00:00Texas - Grand Canyon 98:60
00:05Idaho - Nebraska O. 80:89

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch