m.FlashScore.sk

REFRESH

Basketbal » Zajtra » Všetky zápasy

ARGENTÍNA: Liga A

02:30Comunicaciones Mercedes - Olimpico -:-

AUSTRÁLIA: NBL1

11:00Dandenong - Melbourne Tigers -:-
11:00Geelong - Kilsyth -:-
11:00Southern Sabres - Hobart Huskies -:-
11:30Bendigo - NW Tasmania -:-
11:30Nunawading - Frankston -:-
12:00Albury - BA CoE -:-
12:00Knox - Ballarat -:-
12:00Ringwood - Eltham -:-

AUSTRÁLIA: NBL1 Women

09:00Dandenong Ž - Melbourne Tigers Ž -:-
09:00Geelong Ž - Kilsyth Ž -:-
09:00Sandringham Ž - Hobart Huskies Ž -:-
09:30Bendigo Ž - Launceston Ž -:-
09:30Nunawading Ž - Frankston Ž -:-
10:00Albury Ž - BA CoE Ž -:-
10:00Knox Ž - Ballarat Ž -:-
10:00Ringwood Ž - Eltham Ž -:-

BELGICKO: EuroMillions Basketball League

20:30Belfius Mons - Antwerp Giants -:-
20:30Mechelen - Spirou Charleroi -:-
20:30Okapi Aalstar - Oostende -:-

BELGICKO: Top Division - ženy - skupina o udržanie

20:30Antverpy Ž - Laarne Ž -:-
20:45Jeugd Gentson Ž - Rebond Ž -:-
reklama

BIELORUSKO: Premier League - o 5. až 8. miesto

14:00Tsmoki Minsk 2 - Brest -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - skupina víťazov

18:00Spars Sarajevo - Zrinjski Mostar -:-
19:30Sloboda - Siroki Brijeg -:-
20:00Mrkonjic Grad - Vogosca Sarajevo -:-

BRAZÍLIA: NBB - play-off

19:00Botafogo RJ - Pinheiros -:-

BRAZÍLIA: LBF - ženy

00:00Sodie Doces Ž - Vera Cruz Ž -:-
01:00Uninassau Ž - Blumenau Ž -:-
22:00Sao Bernardo Ž - Funvic Ž -:-

BULHARSKO: NBL - play-off

15:00Lukoil Levski - Academic -:-
17:00Academic Bultex - Rilski Sportist -:-
17:00Balkan - Spartak Pleven -:-
17:00Beroe - Yambol -:-

DÁNSKO: Dameligaen - ženy - play-off

15:00Horsholm Ž - Aabyhoj Ž -:-

ESTÓNSKO: Korvpalli Meistriliiga - play-off

16:00Tallinna Kalev - TAL TECH -:-

FRANCÚZSKO: LNB

20:00Chalon/Saone - Nanterre -:-
20:00Cholet - Le Portel -:-
20:00Le Mans - JL Bourg -:-
20:00Štrasburg - Levallois -:-
20:30Antibes - Dijon -:-

FRANCÚZSKO: Pro B

20:00Ada Blois - Denain-Voltaire -:-
20:00Chartres - Evreux -:-
20:00Lille - Poitiers -:-
20:00Nancy - Nantes -:-
20:00Orleans - Roanne -:-
20:00Quimper - Rouen -:-

FRANCÚZSKO: LFB - ženy - play-off

16:30Lyon Ž - Flammes Carolo Ž -:-
18:30Bourges Ž - Lattes Montpellier Ž -:-

FRANCÚZSKO: LFB - ženy - o udržanie

20:00ESB Lille Ž - Nantes Ž -:-
20:00Union Hainaut Ž - Mondeville Ž -:-

CHORVÁTSKO: Premijer liga - play-off

17:30Gorica - Split -:-
19:00Osijek - Cedevita -:-
19:30Zabok - Cibona -:-

ISLAND: Premier League - ženy - play-off

20:00Valur Ž - Keflavik Ž -:-

IZRAEL: Superliga

19:25Bnei Herzliya - Maccabi Tel Aviv -:-

JAPONSKO: B.League - play-off

06:10Ryukyu - Diamond Dolphins -:-
08:05Chiba - Toyama -:-
11:05Niigata - Alvark -:-
11:05Tochigi Brex - Brave Thunders -:-

JAPONSKO: B.League - o udržanie

08:05Yokohama - Hokkaido -:-

KANADA: NBL - play-off

01:00KW Titans - St. John's Edge -:-
00:00Halifax - Moncton -:-

KAZACHSTAN: National League

13:00Almaty - Tobol Kostanay -:-

KAZACHSTAN: Premier League - play-off

12:00Bars Petropavlovsk - Pavlodar -:-
14:00Aktobe - Kazygurt -:-

KOSOVO: Superliga - baráž o udržanie

19:00Lipjani - Vellaznimi -:-

LITVA: LKL

16:20Alytaus Dzukija - Siauliai -:-

MAĎARSKO: 1. divízia - ženy - play-off

17:00ZTE NKK Ž - UNI Győr Ž -:-

MAĎARSKO: 1. divízia - ženy - o 5. až 8. miesto

18:00Atomeromu Szekszard Ž - Cegledi Ž -:-

NEMECKO: BBL

18:00Giessen - Jena -:-
18:00Ulm - Oldenburg -:-
20:30Crailsheim Merlins - Ludwigsburg -:-
20:30s.Oliver Wurzburg - Vechta -:-

NEMECKO: Pro A - play-off

18:00Heidelberg - Nurnberger -:-

NEMECKO: Pro B - play-off

19:30Munster - Panthers Schwenningen -:-

NEMECKO: DBBL - ženy - play-off

19:00Marburg Ž - Wasserburg Ž -:-

NOVÝ ZÉLAND: NBL

09:00Canterbury Rams - Wellington Saints -:-
11:00Southern Huskies - Super City Rangers -:-

POĽSKO: 1. Liga - play-off

17:00Bydgoszcz - Lancut -:-
18:00Slask Vroclav - Czarni Slupsk -:-

POĽSKO: Energa Basket Liga - ženy - play-off

17:10Gorzow Ž - Polkowice Ž -:-

PORTORIKO: BSN

02:00Capitanes De Arecibo - Leones De Ponce -:-

PORTUGALSKO: LPB - skupina víťazov

16:00Benfica - Ovarense -:-
19:00Lusitania - Oliveirense -:-

RAKÚSKO: ABL

17:00Klosterneuburg - Furstenfeld -:-
17:00Viedeň Timberwolves - Viedeň Basket -:-
18:00UBSC Graz - Oberwart -:-
19:00Kapfenberg - Traiskirchen -:-
20:05Wels - Swans Gmunden -:-

RAKÚSKO: ASWBL - ženy - play-off

19:30Duches Klosterneuburg Ž - UBI Graz Ž -:-

RUMUNSKO: A-divízia - play-off

17:00CSM Oradea - BCM Pitesti -:-
17:00CSU Sibiu - Dinamo Bukurešť -:-

RUSKO: VTB liga

17:00Zenit Petrohrad - Astana -:-

SLOVENSKO: SBL - play-off

18:00Inter Bratislava - BK Svit -:-
18:00Patrioti Levice - BC Prievidza -:-

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: WBBL - ženy - play-off

16:00Sheffield Hatters Ž - Nottingham Wildcats Ž -:-
17:00Manchester Mystics Ž - Durham Palantinates Ž -:-
19:00Sevenoaks Suns Ž - Oaklands Wolves Ž -:-
19:30Leicester Riders Ž - Newcastle Eagles Ž -:-

SRBSKO: Superliga

18:00Crvena zvezda - KK Dunav -:-
18:00OKK Novi Pazar - Sloboda -:-
19:00Zlatibor Cajetina - FMP Belehrad -:-
19:30OKK Belehrad - Borac -:-

ŠPANIELSKO: ACB

12:30Estudiantes - Gran Canaria -:-
18:00Real Madrid - Breogan -:-
18:00Zaragoza - Valencia -:-
20:30Gipuzkoa - Obradoiro CAB -:-
20:30Tenerife - MoraBanc Andorra -:-

ŠPANIELSKO: LEB Plata - skupina víťazov

18:00Peixegalego - Real Murcia -:-
18:30Estela - Girona -:-
19:30Taldea - Almansa -:-
19:30Zamora - Villarrobledo -:-

ŠPANIELSKO: LEB Plata - skupina porazených

18:00Baskonia B - Moron -:-
18:30Plasencia - Menorca -:-
19:00Avila - Albacete -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan - ženy - play-off

16:00Hogsbo Ž - Umea Ž -:-

TALIANSKO: Lega A

20:30Pistoia - Cantu -:-

TALIANSKO: A2 - play-off

20:30Udine - Biella -:-
21:00Capo d'Orlando - Ravenna -:-

TALIANSKO: Serie A1 - ženy - play-off

18:00Benátky Ž - Ragusa Ž -:-

TURECKO: Super Ligi

12:00Banvit - Sakarya BB -:-
14:15Galatasaray - Turk Telekom -:-
16:30Tofas - Bahcesehir Kol. -:-
19:00Istanbul BB - Gaziantep -:-

TURECKO: TBL

13:30Final Spor - Artvin -:-
15:00Aliaga Bld. - OGM Ormanspor -:-
15:00Ankara D.S.I. - Bandirma Kirmizi -:-
15:00Karesi Spor - Bursaspor -:-
15:00Mamak Bld. - Konyaspor -:-
17:00Akhisar Belediye - Duzce Belediye -:-

TURECKO: KBSL - ženy - play-off

13:00Cukurova Ž - Botas Ž -:-

UKRAJINA: FBU Superleague - play-off

13:00Dnipro - BK Zaporozhye -:-

URUGUAJ: Liga Uruguaya - play-off

01:00Malvin - Urunday -:-

USA: NBA - play-off

04:00Los Angeles Clippers - Golden State Warriors -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch