REFRESH

Basketbal » Dnes » Všetky zápasy

ARGENTÍNA: Liga A

01:30San Martin - Gimnasia 84:71
02:00Olimpico - Obras 84:67

AUSTRÁLIA: NBL

02:20NZ Breakers - Sydney Kings 70:71
04:50Adelaide 36ers - Illawarra Hawks 86:87
07:20Perth Wildcats - Cairns Taipans 94:72

AUSTRÁLIA: WNBL - ženy

04:00Canberra Capitals Ž - Bendigo Ž 94:63
05:00Dandenong Ž - Perth Lynx Ž 96:76

ÁZIA: ABL

08:00Formosa Dreamers - Mono Vampire 71:66
09:00Singapore Slingers - Wolf Warriors 99:77
11:00Saigon Heat - Malaysia Dragons 65:60
13:00Alab Pilipinas - CLS Knights 94:67

BELGICKO: Belgian Cup

15:00Basic-Fit Brussels - Limburg -:-
15:00Oostende - Okapi Aalstar -:-
reklama

BELGICKO: Top Division Women

14:00Deerlijk Ž - Sint-Katelijne-Waver Ž 44:66

BIELORUSKO: Premier League Women

11:00Gomel Ž - Victoria Grodno Ž 73:74
13:00Olimpia Grodno Ž - Brest Ž 124:37

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

18:00Bratunac - Spars Sarajevo 77:81
19:00Sloboda - Zrinjski Mostar 79:81

ČESKO: NBL

18:00BK Ústí nad Labem - USK Praha 82:69
19:00Brno - Svitavy 73:83

ČESKO: ZBL - ženy

17:00Chance U19 Ž - Technic Brno Ž 80:67
17:00Slovanka Ž - Ostrava Ž 71:66
17:00Trutnov Ž - Hradec Králové Ž 59:80

ČIERNA HORA: Prva A Liga

17:00Jedinstvo - Primorje 84:75
18:00Studentski Centar - Sutjeska 61:76
20:30Zeta - Lovcen Cetinje -:-

ČILE: LNB

00:00Las Animas - CD Puerto Varas 74:68
00:00Osorno - Valdivia 96:91
00:00Temuco - Ancud 90:72
00:00U. De Concepcion - Deportes Castro 80:74
23:00Espanol de Talca - Catolica -:-
23:00Las Animas - Valdivia -:-
23:00Osorno - CD Puerto Varas -:-
23:00Temuco - Deportes Castro -:-
23:00U. De Concepcion - Ancud -:-
00:00Puente Alto - Leones Quilpue -:-

ČÍNA: CBA

12:35Liaoning - Jiangsu Dragons 104:84
12:35Nanjing Tongxi - Sichuan 88:83
12:35Peking - Beijing Dragons 100:94
12:35Shanxi Zhongyu - Guangzhou 99:111
12:35Tianjin - Shandong 105:113
13:00Xinjiang - Fujian 122:115

DÁNSKO: Basketligaen

13:00Stevnsgade - Værløse 60:67

DÁNSKO: Dameligaen - ženy - prvá fáza

16:00Vaerlose Ž - Aabyhoj Ž 68:90

EURÓPA: EWBL Women

11:00Dynamo Moskva Ž - Zabiny Brno Ž 49:80
11:00Horizont Minsk Ž - Luleå Ž 81:86
17:00Amsterdam Angels Ž - Piešťanské Čajky Ž 57:69

EURÓPA: Latvia-Estonian League

19:00Latvijas Universitate - BK Liepaja 78:70

EURÓPA: Jadranská liga

19:00Crvena zvezda - Zadar 97:70

EURÓPA: WBBL Women - skupina porazených

13:00Daugavpils Ž - Lotyšsko U16 Ž 94:48

FILIPÍNY: Governors Cup - play-off

11:30Magnolia Hotshots - Alaska Aces 71:100

FÍNSKO: Korisliiga Women

16:00Lappeenranta Ž - Vimpelin Veto Ž 91:117

FRANCÚZSKO: LNB

18:30Le Portel - Lyon-Villeurbanne 69:72

FRANCÚZSKO: LFB - ženy

15:30Lyon Ž - Mondeville Ž 83:46

GRÉCKO: GBL

16:00G.S. Kymis - Holargos B.C. 57:66
16:00Olympiakos - Rethymno 84:60

HOLANDSKO: DBL

16:00Dordrecht - Groningen 75:76
18:00BAL Weert - Dukes 49:80

CHORVÁTSKO: Premijer liga

17:30Osijek - Split 75:78

INDONÉZIA: IBL

08:00Bima Perkasa Yogyakarta - Hangtuah 63:70
10:00Pelita Jaya - Satya Wacana 91:96
12:00Stapac Jakarta - Satria Muda 66:63
14:00Surabaya - NSH Jakarta 63:104

ISLAND: Premier league

20:15Breidablik - Tindastoll 82:117
20:15IR - Njardvik 88:94
20:15Keflavik - Thorl 91:75
20:15Stjarnan - KR Basket 95:84

IZRAEL: Superliga

18:00Maccabi Rishon - Hapoel Holon 70:78
19:45Nes Ziona - Maccabi Tel Aviv 83:81

JAPONSKO: B.League

06:05Hokkaido - Toyama 94:91
06:05Kyoto - Akita 79:78
06:05Niigata - Alvark 83:87
06:05Shiga - NeoPhoenix 84:85pp
06:05Sun Rockers - Osaka 64:58
07:05Diamond Dolphins - Chiba 76:94
07:05Tochigi Brex - Ryukyu 77:67
08:05Brave Thunders - Yokohama 87:75

JUŽNÁ KÓREA: KBL

07:00Mobis Phoebus - Anyang 87:75
07:00Soul Thunders - LG Sakers 81:84
09:00Incheon - Sonic Boom 93:88

JUŽNÁ KÓREA: WKBL - ženy

09:00KB Stars Ž - Woori Wibee Ž 60:59

KANADA: NBL

00:00Island Storm - Cape Breton Highlanders 115:116pp
01:00London - Saint John Riptide 87:111
19:00Halifax - Moncton 91:95
20:00London - KW Titans 97:123
20:00Sudbury - Windsor 123:121

KAZACHSTAN: Premier League

08:00SDUSH Almaty - Bars Petropavlovsk 64:74
10:00Astana 2 - Aktobe 83:81
12:00Kazygurt - Pavlodar 54:86

KOSOVO: Superliga

17:00Kalaja - Rahoveci 66:73
19:00Lipjani - Bashkimi 77:88
19:00Z-Mobile Prishtina - Golden Eagle Ylli 96:67

LITVA: LKL

16:20Zalgiris Kaunas - Rytas 95:86

MAĎARSKO: 1. divízia - ženy

15:45Miškovec Ž - Atomeromu Szekszard Ž 83:73
17:00PEAC-Pécs Ž - UNI Győr Ž 64:71
18:00Vasas Csata Ž - Euroleasing Šoproň Ž 73:79
19:30Cegledi Ž - MTK Budapešť Ž 78:68

NEMECKO: BBL

15:00Bonn - Oldenburg 78:98
15:00Braunschweig - Ludwigsburg 100:99pp
15:00Bremerhaven - s.Oliver Wurzburg 85:87
18:00Jena - Bayern 66:82

NEMECKO: Pro A

17:00Ehingen - Chemnitz 74:88
17:00Heidelberg - Rostock 81:82
18:00Schalke - Hanau 86:80

NEMECKO: Pro B

15:00Erfurt - Panthers Schwenningen 76:61
17:00Bernau - Sandersdorf 85:67
17:00OrangeAcademy - Giessen 75:76
17:00Wedel - Dresden 69:54

NÓRSKO: BLNO

15:00Fyllingen - Centrum Tigers 93:61
16:00Tromso - Nidaros Jets 77:89
17:00Ammerud - Kongsberg Miners 75:107
18:00Bærum - Asker 92:85

NÓRSKO: Kvinneliga - ženy

13:30Tromsø Ž - Bergen Ž 44:78
17:30Ulriken Ž - Hoybraten Ž 67:61

POĽSKO: Energa Basket Liga

12:40Rosa Radom - Legia 87:82
17:00Spojnia Stargard - Dabrowa Gornicza 61:81

POĽSKO: Energa Basket Liga - ženy

15:10Polkowice Ž - Gorzow Ž 78:73
18:00Artego Bydgoszcz Ž - Wisla Can-Pack Ž 70:60
18:00Politechnika Gdanska Ž - Basket Gdyňa Ž 65:79
18:00Widzew Lodz Ž - Sleza Wroclaw Ž 92:80

RAKÚSKO: ABL

17:00Klosterneuburg - Kapfenberg 82:62
17:00Swans Gmunden - Viedeň Basket 67:69
17:00Traiskirchen - UBSC Graz 67:64

RAKÚSKO: 2. liga

16:00Wagram - Mattersburg 57:85
17:00Dornbirn Lions - Salzburg 84:60
17:00Villach - Celovec 99:76

RUMUNSKO: A-divízia - prvá fáza

16:15CSM Oradea - BC Steaua Bucuresti 92:83

RUMUNSKO: Liga National Women

17:00Sepsi S. Ž - Napoca Kluž Ž 77:56

RUSKO: VTB liga

14:00Lokomotiv Kuban - Astana 71:90
18:00Zielona Gora - Khimki M. 74:97

RUSKO: Premier League Women

14:00Enisey Krasnojarsk Ž - Dynamo Kursk Ž 53:119
14:00Inventa Kursk Ž - Novosibirsk Ž 75:54
14:00MBA Moskva Ž - Noginsk Ž 70:60

SLOVENSKO: Extraliga - ženy

18:00Young Angels Kosice Ž - Nitra Ž 67:54

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL

16:00Plymouth Raiders - Cheshire Phoenix 94:79
17:00London City Royals - Glasgow Rocks 84:70

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL Cup

17:00London Lions - Newcastle Eagles 97:85

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: WBBL Women

13:00Caledonia Pride Ž - Essex Rebels Ž 71:55
15:00Leicester Riders Ž - Durham Palantinates Ž 91:84
17:00OdloženéSevenoaks Suns Ž - Cardiff Met Archers Ž -:-

SRBSKO: 1. liga

18:00Sloboda - Vrsac 88:77
20:00Vojvodina Novi Sad - KK Dynamic 70:85
21:00KK Dunav - Borac 87:104

ŠPANIELSKO: ACB

12:30Estudiantes - San Pablo Burgos 80:79
12:30Fuenlabrada - Manresa 94:89
17:00Baskonia - Breogan 100:78
17:00Real Madrid - Gran Canaria 87:63
19:15Barcelona - Tenerife 77:73

ŠPANIELSKO: LEB Oro

19:00Ourense - Prat Joventut 74:59

ŠPANIELSKO: LEB Plata

12:00Baskonia B - Plasencia 77:74
18:00Iraurgi SB - Zamora 88:93pp

ŠPANIELSKO: Liga Femenina - ženy

12:00Quesos El Pastor Ž - Sant Adria Ž 90:73
18:00Ferrol Ž - Uni Girona Ž 42:96

ŠVÉDSKO: Basketligan

15:04Umeå IK - BC Lulea 78:100
16:04Norrkoping - Wetterbygden Stars 91:71

ŠVÉDSKO: Superettan

15:00Lulea Steelers - Helsingborg 62:109
16:00Trelleborg - KFUM Fryshuset 87:67

ŠVÉDSKO: Basketligan Women

16:00Lund Ž - Wetterbygden Sparks Ž 68:56
16:00Marbo Ž - Uppsala Ž -:-
16:00Sodertalje Ž - Hogsbo Ž 75:82

ŠVÉDSKO: Basketettan Women

12:00SBBK Utveckling Ž - RIG Mark Ž 41:73
14:30Helsingborg Ž - Marbo Ž 68:50
15:00Norrort Ž - Alvik 2 Ž 59:79
16:00Brahe Ž - IK Eos Utveckling Ž 51:60
16:00KFUM Uppsala Ž - BG Lulea Ž 59:89

TALIANSKO: Lega A

12:00Pistoia - Brescia 73:70
17:00Avellino - Pesaro 82:81
17:30Cantu - Miláno 74:101
18:00Brindisi - Reggiana 67:75
18:30Cremona - Trieste 87:78
19:00Venezia - Varese 61:66
20:45Virtus Bologna - Sassari 74:86

TALIANSKO: A2 - západ

18:00Casale Monferrato - Agrigento 66:56
18:00NPC Rieti - Bergamo 72:68
18:00Siena - Virtus Rím 79:74
18:00Tortona - Biella 73:85
18:00Trapani - Scafati 95:87
18:00Virtus Cassino - Treviglio 91:85

TALIANSKO: A2 - východ

12:00Mantova - Cagliari 86:85
18:00Assigeco Piacenza - Roseto 76:82pp
18:00Imola - Bakery Piacenza 79:70
18:00Treviso - Forli 84:52
18:00Verona - Poderosa Montegranaro 72:71

TALIANSKO: Serie A1 - ženy

16:00Benátky Ž - San Martino Ž 62:58
18:00Battipaglia Ž - San Giovanni Ž 76:70
18:00Dike Neapol Ž - Lucca Ž 73:82
18:00Fixi Piramis Torino Ž - Ragusa Ž 48:77
18:00Schio Ž - Empoli Ž 106:62
19:00Vigarano Ž - Broni Ž 58:75

TURECKO: Super Ligi

13:15Besiktas - Darussafaka 81:72
15:30Afyon Belediye - Sakarya BB 91:70
18:00Istanbul BB - Fenerbahce 86:103

TURECKO: TB2L - prvá fáza

14:00Haliliye - Samsun 70:76

TURECKO: KBSL - ženy

12:00Mersin Ž - Cukurova Univ. Ž 70:80
14:00Botas Ž - Fenerbahce Ž 46:62
14:00Canik Belediye Ž - Izmit Belediyespor Ž 58:70
14:00Istanbul Univ. Ž - Adana BK Ž 69:78
14:30Hatay Ž - Ormanspor Ž 73:70
16:30Besiktas Ž - Bellona Kayseri Ž 66:62

UKRAJINA: FBU Superleague

13:00BK Zaporozhye - Odessa 88:80

UKRAJINA: Superleague Women

10:30Kozachka Zaporozhye Ž - Kyiv Basket Ž 39:72
13:00Rivne Ž - Odessa Ž 61:68

URUGUAJ: Liga Uruguaya

00:30Sayago - Malvin 81:86

USA: NBA

00:00Dallas Mavericks - Houston Rockets 107:104
01:00Indiana Pacers - Sacramento Kings 107:97
01:30Atlanta Hawks - Denver Nuggets 106:98
01:30Cleveland Cavaliers - Washington Wizards 116:101
01:30New York Knicks - Brooklyn Nets 104:112
02:00Chicago Bulls - Boston Celtics 77:133
02:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 88:111
04:00Portland Trail Blazers - Minnesota Timberwolves 113:105
04:30Los Angeles Clippers - Miami Heat 98:121
3. štvrtinaDetroit Pistons - New Orleans Pelicans 67:80
00:00Toronto Raptors - Milwaukee Bucks -:-

USA: NBA G League

01:00Canton Charge - Windy City Bulls 101:91
01:00Capital City Go-Go - Raptors 905 102:110
01:00Greensboro Swarm - Delaware Blue Coats 121:115
01:00Westchester - Oklahoma City Blue 102:107
02:00Austin Toros Spurs - Memphis Hustle 106:120
02:00Sioux Falls Skyforce - Texas Legends 129:108
02:00South Bay Lakers - Erie BayHawks 127:118
02:00Wisconsin Herd - Maine Red Claws 119:118pp
03:00Northern Arizona Suns - Stockton Kings 84:90
04:00Santa Cruz Warriors - Rio Grande Valley Vipers 95:96
1. štvrtinaIowa Wolves - Agua Caliente Clippers 8:4
00:00Lakeland Magic - Long Island Nets -:-

USA: NCAA

23:00Austin Peay - Calvary 116:33
23:00Marquette - Wisconsin 74:69pp
23:00Texas State - Houston Baptist 90:80
23:30Alcorn State - Champion Christian Tigers 109:45
23:30Delaware State - Jacksonville St. 54:81
23:30Duke - Yale 91:58
00:00Bowling Green - Wisc. Green Bay 97:68
00:00Colorado - Illinois (Chi.) 84:72
00:00Eastern Kentucky - Northern Kentucky 76:74
00:00Jacksonville - Middle Georgia State 100:57
00:00Nebraska - Creighton 94:75
00:00North Texas - Texas Arlington 63:61
00:00OdloženéTexas A&M - Boston College -:-
00:30AR Little Rock - Central Arkansas 82:85
00:30Connecticut - Florida State 71:79
01:00Albany - Monmouth (N.J.) 82:63
01:00Fresno State - Long Beach State 92:71
01:00Vermont - Harvard 71:65
01:30SE Missouri State - Southern Illinois 73:83
02:00Illinois State - Ole Miss 74:81
02:00Middle Tenn. St. - Murray State 42:64
02:00North Dakota St. - East. Washington 74:67
02:00Northern Arizona - Utah Valley 78:98
02:00Oregon - Nebraska O. 84:61
02:00Western Illinois - Eastern Illinois 67:74
02:30Auburn - Dayton 82:72
02:30Kansas - New Mexico State 63:60
02:30Texas Southern - Concordia Texas 107:70
04:00California Baptist - Cal Tech 87:48
04:00Cal Poly - Bethune Cookman 80:78pp
04:00Idaho - Cal St. Bakersfield 67:73
04:00Pepperdine - Jackson State 69:66
04:00Portland - Sacramento State 76:67
04:00UC Irvine - Montana 60:51
04:00UC Santa Barbara - Ark Pine Bluff 55:45
04:30California - San Diego State 89:83
04:30UCLA - Notre Dame 65:62
06:00Hawaii - Hawaii-Hilo 82:75
17:00Iona - Columbia 71:74
18:30Niagara - New Hampshire 71:67
19:00Alabama - Arizona 76:73
19:00Cleveland State - Notre Dame OH 77:56
19:00Duquesne - Longwood 80:71
19:00Old Dominion - Fairfield 79:69
19:00St. Johns - Princeton 89:74
19:00UT Chattanooga - VMI 83:65
19:00Virginia Tech - South Carolina St 81:44
19:30Virginia - VCU Rams 57:49
20:00Coll Of Charltn - Georgia 87:69
20:00Delaware - St. Francis (PA) 88:83
20:00Georgia Tech - Florida A&M 73:40
20:00OdloženéCharlotte - South Florida -:-
20:00LSU - Incarnate Word 91:50
20:00Wagner - New Rochelle 105:57
20:00Wofford - Coastal Carolina 82:71
20:30Lipscomb - Navy -:-
21:00Coppin State - Tennessee State -:-
21:00Denver - Western State Colorado -:-
21:00Evansville - Ball State -:-
21:00Gonzaga - Tennessee -:-
21:00Tennessee Tech - Hiwassee -:-
21:30St. Louis - Oregon State -:-
22:00North Dakota - Wisc. Milwaukee -:-
22:00San Diego - CS Northridge -:-
23:00Alabama A&M - Samford -:-
23:00Santa Clara - Sonoma State -:-
23:30Grand Canyon - Nevada -:-
00:00Iowa State - Southern -:-
00:00Texas - Purdue -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch