REFRESH

Tenis » Zajtra » Všetky zápasy

WTA - DVOJHRY: Wimbledon (Spojené kráľovstvo), tráva

15:00Krejčíková B. (Cze) - Paolini J. (Ita) -:-

ATP - DVOJHRY: Gstaad (Švajčiarsko) - kvalifikácia, antuka

10:00Kym J. (Sui) - Janvier M. (Fra) -:-
10:00Varillas J. P. (Per) - Tabur C. (Fra) -:-
11:30Brunold M. (Sui) - Heide G. (Bra) -:-
11:30Fonio G. (Ita) - Halys Q. (Fra) -:-
13:00Misolic F. (Aut) - Fatic N. (Bih) -:-
13:00Moreno De Alboran N. (Usa) - Collarini A. (Arg) -:-
14:30Bertola R. (Sui) - Kasnikowski M. (Pol) -:-
14:30Droguet T. (Fra) - Jianu F. C. (Rou) -:-

ATP - DVOJHRY: Hamburg (Nemecko) - kvalifikácia, antuka

11:00Comesana F. (Arg) - Shelbayh A. (Jor) -:-
11:00De Jong J. (Ned) - Rehberg M. H. (Ger) -:-
11:00Krajinovič F. (Srb) - Tseng C. H. (Tpe) -:-
12:30Meligeni Alves F. (Bra) - Sachko V. (Ukr) -:-
12:30Moeller M. (Ger) - Hardt N. (Dom) -:-
12:30Svrcina D. (Cze) - Blanchet U. (Fra) -:-
14:00Kukuškin M. (Kaz) - Dougaz A. (Tun) -:-
14:00Topo M. (Ger) - Trungelliti M. (Arg) -:-

WTA - DVOJHRY: Budapešť (Maďarsko) - kvalifikácia, antuka

11:00Bogdan A. (Rou) - Sisková A. (Cze) -:-
11:00Erjavec V. (Slo) - Toth A. K. (Hun) -:-
11:00Makarova E. (Wrl) - Appleton E. (Gbr) -:-
12:30Biro M. (Hun) - Lukas T. (Cro) -:-
12:30Malečková J. (Cze) - Zavatska K. (Ukr) -:-
12:30Nemcsek G. (Hun) - Bulgaru M. (Rou) -:-
14:00Baindl K. (Ukr) - Anshba A. (Wrl) -:-
14:00Ciric Bagaric L. (Cro) - Ibragimova A. (Wrl) -:-
14:00Seidel E. (Ger) - Radivojevic L. (Srb) -:-
15:30Popa M. S. (Rou) - Monnet C. (Fra) -:-
15:30Soboleva A. (Ukr) - Waltert S. (Sui) -:-
15:30Topalova G. (Bul) - Avdeeva J. (Wrl) -:-

WTA - DVOJHRY: Palermo (Taliansko) - kvalifikácia, antuka

16:00Brancaccio N. (Ita) - Tikhonova A. (Wrl) -:-
16:00Gadecki O. (Aus) - Bandecchi S. (Sui) -:-
16:00Romero Gormaz L. (Esp) - Ristic M. (Srb) -:-
17:30Curmi F. (Mlt) - Barthel M. (Ger) -:-
17:30Noha Akugue N. (Ger) - Deichmann K. (Lie) -:-
17:30Rosatello C. (Ita) - You X. (Chn) -:-
19:00Falei A. (Wrl) - Zantedeschi A. (Ita) -:-
19:00Ferro F. (Fra) - Spiteri D. (Ita) -:-
19:00Kawa K. (Pol) - Burillo Escorihuela I. (Esp) -:-
20:30Dinu C. (Rou) - Chirico L. (Usa) -:-
20:30ZrušenéLansere S. (Wrl) - Lepchenko V. (Usa) -:-
20:30Pedone G. (Ita) - Teichmann J. (Sui) -:-

ATP - ŠTVORHRY: Wimbledon (Spojené kráľovstvo), tráva

16:30Purcell M./Thompson J. - Heliovaara H./Patten H. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Braunschweig (Nemecko), antuka

14:30Carballes Baena R. (Esp) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Iasi (Rumunsko), antuka

15:00Dellien H. (Bol) - Vallejo D. (Par) -:-
17:00Couacaud E. (Fra) - Barranco Cosano J. (Esp) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Salzburg (Rakúsko), antuka

11:00Ritschard A. (Sui) - Buse I. (Per) -:-
12:30Monteiro T. (Bra) - Jacquet K. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Trieste (Taliansko), antuka

14:00Rocha H. (Por) - Gomez F. A. (Arg) -:-
17:00Barrios Vera T. (Chi) - Roca Batalla O. (Esp) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Winnipeg (Kanada), tvrdý povrch

01:00Spizzirri E. (Usa) - Grenier H. (Fra) -:-
16:00Bonzi B. (Fra) - Bu Y. (Chn) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOJHRY: Bastad (Švédsko), antuka

14:00Trevisan M. (Ita) - Li A. (Usa) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOJHRY: Contrexeville (Francúzsko), antuka

14:00Gao X. (Chn) - Bronzetti L. (Ita) -:-
16:00Sherif M. (Egy) - Janicijevic S. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Braunschweig (Nemecko), antuka

13:00Balaji N. S./Escobar G. - Arends S./Haase R. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Salzburg (Rakúsko), antuka

11:30Guinard M./Jacq G. - Nouza P./Rikl P. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Trieste (Taliansko), antuka

11:30Bortolotti M./Romios M. C. - Dutra Da Silva D./Lock C. -:-

CHALLENGER ŽENY - ŠTVORHRY: Bastad (Švédsko), antuka

11:30Carle M. L./Riera J. - Plipuech P./Tsao C. Y. -:-

CHALLENGER ŽENY - ŠTVORHRY: Contrexeville (Francúzsko), antuka

12:00Wu F./Zhang S. - Kalashnikova O./Shymanovich I. -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Kursumlijska Banja 10 (Srbsko), antuka

09:30La Serna J. M. (Arg) - Bondioli F. (Ita) -:-
11:00Djuric B. (Srb) - Overbeck C. E. (Den) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Lakewood, CA 2 (USA), tvrdý povrch

20:00Tien L. (Usa) - Smith K. (Usa) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Litija (Slovinsko), antuka

09:30Artnak B. (Slo) - Castagnola L. (Ita) -:-
11:00Tammaro M. (Ita) - Heller P. (Ger) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Lodz (Poľsko), antuka

10:30Rajski M. (Pol) - Pieczonka F. (Pol) -:-
12:00Rodesch C. (Lux) - Mashtakov N. (Ukr) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Monastir 28 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Coulibaly E. (Ivo) - Xilas I. (Gre) -:-
10:30Ouakaa A. (Tun) - Pereira T. (Por) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Nakhon Si Thammarat 5 (Thajsko), tvrdý povrch

04:00Samrej K. (Tha) - Chanta T. (Tha) -:-
05:30Rai A. (Nzl) - Sornlaksup P. (Tha) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Tokyo 2 (Japonsko), tvrdý povrch (hala)

06:00Shin W. (Kor) - Lee J. M. (Kor) -:-
07:30Tanuma R. (Jpn) - Imai S. (Jpn) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Umag (Chorvátsko), antuka

10:00Denolly C. (Fra) - Poljicak M. (Cro) -:-
10:00Tessa L. (Fra) - Basic N. (Cro) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Kassel (Nemecko), antuka

14:30Sultanov K. (Uzb) - Onclin G. (Bel) -:-
16:00Guillen Meza A. (Ecu) - Collignon R. (Bel) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Padova (Taliansko), antuka

19:00Ovcharenko O. (Ukr) - Mager G. (Ita) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Roda de Bara (Španielsko), tvrdý povrch

10:30Lock B. (Zim) - Barroso Campos A. (Esp) -:-
12:00Ferreira Silva F. (Por) - Diez S. (Can) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 São Paulo (Brazília), antuka

23:00Bertran P. (Dom) - Prado Angelo J. C. (Bol) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 The Hague (Holandsko), antuka

10:00Erhard M. (Fra) - Houkes M. (Ned) -:-
11:30Corwin F. (Usa) - Den Ouden G. (Ned) -:-
12:00Crawford O. (Gbr) - Visker N. (Ned) -:-
13:30Marti Pujolras A. (Esp) - Wassermann D. (Ned) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Tianjin (Čína), tvrdý povrch

11:00Donskoy E. (Wrl) - Bai Y. (Chn) -:-
11:00Hsu Y. H. (Tpe) - Taguchi R. (Jpn) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Uriage (Francúzsko), antuka

10:30Donnet E. (Fra) - Chazal M. (Fra) -:-
10:30Schiessl J. E. (Bra) - Martin Tiffon P. (Esp) -:-
12:00Debru G. (Fra) - Voisin E. (Fra) -:-
12:00Marmousez L. (Fra) - Bax F. (Fra) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Bissy-Chambéry (Francúzsko), tvrdý povrch

10:30Boullay O. (Fra) - Szostak M. (Fra) -:-
10:30Ovcharenko E. (Wrl) - Noel C. (Fra) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Grodzisk Mazowiecki (Poľsko), tvrdý povrch

10:00Zelníčková R. (Svk) - Kužmová K. (Svk) -:-
12:00Hrastar A. (Usa) - Barnes K. (Gbr) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Kursumlijska Banja 11 (Srbsko), antuka

09:30Stankovic A. (Srb) - Bartone K. (Lat) -:-
09:30Vidmanova D. (Cze) - Bayerlová M. (Cze) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Luján (Argentína), antuka

17:00Ortenzi J. (Arg) - Perez Alarcon L. (Per) -:-
18:30Gonzalez Daniele J. M. (Arg) - Giovannini L. (Arg) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir 26 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Alhussein L. (Egy) - Reguer A. (Fra) -:-
10:30Rushiti A. (Kos) - Adeshina E. (Gbr) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Nakhon Si Thammarat 3 (Thajsko), tvrdý povrch

04:00Sato H. (Jpn) - Cheapchandej P. (Tha) -:-
04:00Smith A. (Aus) - Kovapitukted P. (Tha) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W35 Aschaffenburg (Nemecko), antuka

13:30Vandewinkel H. (Bel) - Sieg M. (Usa) -:-
16:00Matoula M. (Gre) - Radisic N. (Slo) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W35 Buzau (Rumunsko), antuka

08:30Quevedo K. (Esp) - Palicová B. (Cze) -:-
08:30Tig P. M. (Rou) - Tubello A. (Fra) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W35 Don Benito (Španielsko), tvrdý povrch

10:00Hrunčáková V. (Svk) - Paszek T. (Aut) -:-
10:00Klimovičová L. (Cze) - Stevanovic N. (Srb) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W35 Tianjin (Čína), tvrdý povrch

11:00Liu F. (Chn) - Iatcenko P. (Wrl) -:-
11:00Li Z. (Chn) - Inoue H. (Usa) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W50 Corroios-Seixal (Portugalsko), tvrdý povrch

12:00Knutson G. (Cze) - Martincová T. (Cze) -:-
13:30Savinykh V. (Wrl) - Bolkvadze M. (Geo) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W75+H Rome (Taliansko), antuka

11:00Marcinko P. (Cro) - Gjorcheska L. (Mkd) -:-
11:00Selekhmeteva O. (Wrl) - Boskovic L. (Cro) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W75 The Hague (Holandsko), antuka

11:00Feistel G. (Pol) - Serban R. (Cyp) -:-
11:00Mboko V. (Can) - Schunk N. (Ger) -:-
11:00Radanovic D. (Srb) - Salkova D. (Cze) -:-
11:00Rus A. (Ned) - Jang S. J. (Kor) -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Kursumlijska Banja 10 (Srbsko), antuka

11:30Latinovic S./Novakovic N. - Biondolillo G./Parisca I. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Lakewood, CA 2 (USA), tvrdý povrch

23:00Fuchs Z./Thayne W. - Jones A./Rubio Fierros A. F. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Litija (Slovinsko), antuka

11:00Kriznik M./Kupcic J. - Bosio G./Zakaryia F. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Lodz (Poľsko), antuka

14:00Lechno-Wasiutynski F./Szymkowiak K. - Kielan S./Pieczonka F. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Monastir 28 (Tunisko), tvrdý povrch

12:30Benchakroun M./El Amine H. - Blaydes B./Blaydes F. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Nakhon Si Thammarat 5 (Thajsko), tvrdý povrch

04:00Ellouck R./Shimanov O. - Reddy R./Suresh D. -:-
05:30Alcantara F. C./Jones M. - Sueoka Y./Suksumrarn T. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Tokyo 2 (Japonsko), tvrdý povrch (hala)

08:30Lee J. M./Song M.-K. - Shin S./Shin W. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Umag (Chorvátsko), antuka

17:00Bouquet L./Denolly C. - Homberg M./Winter E. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Dallas, TX (USA), tvrdý povrch (hala)

23:00Kotzen A./McCormick T. - Andrade A./Zink T. -:-
23:00Rybakov A./Vance J. - Mitsui S./Monday J. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Kassel (Nemecko), antuka

13:00Matusevich A./Wehnelt K. - Fix D./Poertner L. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Roda de Bara (Španielsko), tvrdý povrch

18:00Barroso Campos A./Pujol Navarro B. - Bravo A./Perez Contri S. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 São Paulo (Brazília), antuka

00:30Aboian V./Farjat T. - Barreiros Reyes M./Gimenez I. -:-
00:30Oliveira C./Sakamoto P. - Miguel L. A./Oliveira N. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Tianjin (Čína), tvrdý povrch

14:00Chung Y./Sun F. - Hsu Y. H./Taguchi R. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Bissy-Chambéry (Francúzsko), tvrdý povrch

17:00Arifullina A./Ovcharenko E. - Turini V./Viviani M. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Grodzisk Mazowiecki (Poľsko), tvrdý povrch

10:00Lazar A./Zuchanska A. J. - Laboutková A./Maloney E. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Kursumlijska Banja 11 (Srbsko), antuka

12:30Bartone K./Vidmanova D. - Pavlou D./Stankovic A. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Luján (Argentína), antuka

18:30Ccuno R./Urrutia M. F. - Ortenzi J./Perez Alarcon L. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Monastir 26 (Tunisko), tvrdý povrch

12:00Katsumi N./Ogata H. - Alhussein L./Rushiti A. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Nakhon Si Thammarat 3 (Thajsko), tvrdý povrch

06:30Nagata A./Sato H. - Cheapchandej P./Kovapitukted P. -:-
06:30Sawatdee W./Yodpetch K. - Barry M./Smith A. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W35 Aschaffenburg (Nemecko), antuka

14:30Gimbrere J./Visscher S. J. - Prisacariu A./Struplova J. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W35 Buzau (Rumunsko), antuka

17:00Hietaranta L./Vargová N. - Szabo B./Tig P. M. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W35 Don Benito (Španielsko), tvrdý povrch

11:45Barrera Aguirre I./Diatchenko V. - Kostic T./Parres Azcoitia O. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W35 Tianjin (Čína), tvrdý povrch

12:30Guo M./Xiao Z. - Hosogi S./Matsuda M. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W50 Corroios-Seixal (Portugalsko), tvrdý povrch

15:30Kubka M./Rogers A. S. - Jorge M./Micic E. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W75+H Rome (Taliansko), antuka

12:00Kung L./Shinde V. - Paoletti M./Ricci B. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W75 The Hague (Holandsko), antuka

17:00Fourlis J./Hule P. - Bakker A./Van Emst S. -:-

JUNIORI - DVOJHRY: Wimbledon (Spojené kráľovstvo), tráva

12:00Honda N. (Jpn) - Budkov Kjaer N. (Nor) -:-
13:30Rottgering M. (Ned) - Papamalamis T. (Fra) -:-

JUNIORKY - DVOJHRY: Wimbledon (Spojené kráľovstvo), tráva

12:00Jones E. (Aus) - Jovic I. (Usa) -:-
13:30Jamrichova R. (Svk) - Valdmannova V. (Cze) -:-

JUNIORI - ŠTVORHRY: Wimbledon (Spojené kráľovstvo), tráva

15:00Klimas J./Kumstat J. - Exsted M./Woestendick C. -:-
15:00Razeghi A./Schoenhaus M. - Bigun K./Leach J. -:-

JUNIORKY - ŠTVORHRY: Wimbledon (Spojené kráľovstvo), tráva

15:00Jones E./Paganetti V. - Grant T. C./Jovic I. -:-
15:00Stojsavljevic M./Xu M. - Pastikova J./Stusek J. -:-

TÍMY - MUŽI: Davis Cup - Skupina IV (Svet)

10:00Irak - Spojené arabské emiráty -:-
10:00Katar - Kambodža -:-
10:00Kirgizsko - Mjanmarsko -:-
10:00Kuvajt - Srí Lanka -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.