REFRESH

Tenis » Zajtra » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: Acapulco (Mexiko) - kvalifikácia, tvrdý povrch

23:00Dzumhur D. (Bih) - Menezes J. (Bra) -:-
23:00Ofner S. (Aut) - Bolt A. (Aus) -:-
00:30Gomez L. (Mex) - Galan Riveros D. E. (Col) -:-
00:30Paul T. (Usa) - Petrovic D. (Srb) -:-
02:00Diez S. (Can) - Jung J. (Tpe) -:-
02:00Norrie C. (Gbr) - Harrison R. (Usa) -:-
03:30Daniel T. (Jpn) - Purcell M. (Aus) -:-
03:30Hernandez J. A. (Mex) - Giron M. (Usa) -:-

ATP - DVOJHRY: Delray Beach (USA), tvrdý povrch

02:00Opelka R. (Usa) - Raonič M. (Can) -:-

ATP - DVOJHRY: Dubaj (Spojené Arabské Emiráty) - kvalifikácia, tvrdý povrch

09:00Donskoy E. (Rus) - Musetti L. (Ita) -:-
09:00Hanfmann Y. (Ger) - Novak D. (Aut) -:-
09:00Harris G. (Rsa) - Ruusuvuori E. (Fin) -:-
09:00Sugita Y. (Jpn) - Uchiyama Y. (Jpn) -:-

WTA - DVOJHRY: Acapulco (Mexiko) - kvalifikácia, tvrdý povrch

23:00Juvan K. (Slo) - Podoroska N. (Arg) -:-
23:00Sharma A. (Aus) - Gatto-Monticone G. (Ita) -:-
23:00Trevisan M. (Ita) - Dolehide C. (Usa) -:-
00:30Cabrera L. (Aus) - Fernandez L. A. (Can) -:-
00:30Cepede V. (Par) - Arruabarrena-V. L. (Esp) -:-
00:30Lepchenko V. (Usa) - Kiick A. (Usa) -:-
02:00Contreras Gomez F. (Mex) - Gibbs N. (Usa) -:-
02:00Kučová K. (Svk) - Kalinina A. (Ukr) -:-
02:00Voegele S. (Sui) - Errani S. (Ita) -:-
03:30Cocciaretto E. (Ita) - Arconada U. M. (Usa) -:-
03:30Di Lorenzo F. (Usa) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) -:-
03:30Wang Xiy. (Chn) - Hibi M. (Jpn) -:-

WTA - DVOJHRY: Dauha (Katar), tvrdý povrch

10:00ZrušenéSwiatek I. (Pol) - Sabalenka A. (Blr) -:-
12:00Mertens E. (Bel) - Wang Q. (Chn) -:-
13:30Kuznetsova S. (Rus) - Buyukakcay C. (Tur) -:-
13:30Mladenovic K. (Fra) - Kudermetova V. (Rus) -:-
13:30Muchová K. (Cze) - Linette M. (Pol) -:-
13:30Siegemund L. (Ger) - Shvedova Y. (Kaz) -:-
15:00Hon P. (Aus) - Tomljanovic A. (Aus) -:-
15:00Muguruza G. (Esp) - Kasatkina D. (Rus) -:-
15:00Pera B. (Usa) - Garcia C. (Fra) -:-
16:30Anisimova A. (Usa) - Alexandrova E. (Rus) -:-
16:30Jabeur O. (Tun) - Siniaková K. (Cze) -:-
16:30Van Uytvanck A. (Bel) - Hercog P. (Slo) -:-
18:00Ostapenko J. (Lat) - Teichmann J. B. (Sui) -:-

ATP - ŠTVORHRY: Acapulco (Mexiko) - kvalifikácia, tvrdý povrch

05:00Galloway R./Hach Verdugo H. - Monroe N./Withrow J. -:-
05:00Albot R./Krajicek A. - Martinez L. D./Reyes-Varela M. -:-

ATP - ŠTVORHRY: Delray Beach (USA), tvrdý povrch

00:00Bambridge L./McLachlan B. - Cacic N./Nys H. -:-

ATP - ŠTVORHRY: Dubaj (Spojené Arabské Emiráty) - kvalifikácia, tvrdý povrch

10:30Kontinen H./Struff J-L. - Bopanna R./Carreno-Busta P. -:-

ATP - ŠTVORHRY: Marseille (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

13:00Mahut N./Pospisil V. - Koolhof W./Mektic N. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Dauha (Katar), tvrdý povrch

00:00Melichar N./Xu Y-F. - Guarachi A./Rosolska Ali. -:-
13:30Svitolina E./Yastremska D. - Flipkens K./Mattek-Sands B. -:-
15:00Kichenok L./Kichenok N. - Bertens K./Goerges J. -:-
15:00Aoyama S./Shibahara E. - Chan H-C./Chan L. -:-
16:30Carter H./Stefani L. - Ninomiya M./Yang Z. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Morelos (Mexiko), tvrdý povrch

23:00Clezar G. (Bra) - Rodionov J. (Aut) -:-
00:30Dougaz A. (Tun) - Ficovich J. P. (Arg) -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Morelos (Mexiko), tvrdý povrch

02:00Saville L./Smith J-P. - Gomez-Herrera C./Mochizuki S. -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Antalya 7 (Turecko), antuka

08:00Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Forejtek J. (Cze) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Heraklion 2 (Grécko), tvrdý povrch

10:00Musialek A. (Fra) - Giacalone O. (Ita) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Monastir 7 (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Folliot Q. (Fra) - Laurent T. (Fra) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Paguera (Španielsko), antuka

10:00Cachin P. (Arg) - Perchicot M. (Fra) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Sharm El Sheikh 3 (Egypt), tvrdý povrch

09:00Vivero G. P. (Esp) - Staněk R. (Cze) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Aktobe 2 (Kazachstan), tvrdý povrch (hala)

07:00Virtanen O. (Fin) - Shimizu Y. (Jpn) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Glasgow (Spojené kráľovstvo), tvrdý povrch (hala)

11:00Poullain L. (Fra) - Draper J. (Gbr) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Antalya 7 (Turecko), antuka

08:00Potocnik N. (Slo) - Stamatova J. (Bul) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Heraklion 2 (Grécko), antuka

10:00Spigarelli M. (Ita) - Spiteri D. (Ita) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir 7 (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Monnet C. (Fra) - Ryser V. (Sui) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Glasgow (Spojené kráľovstvo), tvrdý povrch (hala)

11:00Tomova V. (Bul) - Tauson C. (Den) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Jodhpur (India), tvrdý povrch

06:00Raina A. (Ind) - Cengiz B. (Tur) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Perth (Austrália), tvrdý povrch

05:00Inglis M. (Aus) - Aiava D. (Aus) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W60 Kyoto (Japonsko), tvrdý povrch (hala)

03:30De Vroome I. (Ned) - Xun F. Y. (Chn) -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Cancun 6 (Mexiko), tvrdý povrch

15:00Bunch K./Kozarov K. - Carle M. L./Pedretti G. T. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W60 Kyoto (Japonsko), tvrdý povrch (hala)

05:00Hsieh Y./Yonehara M. - Hayashi E./Uchijima M. -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.